Sierpniowe Panny Młode cz.III - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-05, 12:30   #1441
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
u nas odmowiło już 28 osob
A ile bylo zaproszonych?

Pol biedy, jak na liscie jest 130 osob i z tego 30 odmawia, gorzej, jak zaprasza sie powiedzmy 70 i z tego 30 nie przyjdzie

U mnie bylo 130, ale 8 juz na wstepie wiedzialam ze nie bedzie. Teraz juz liczba oscyluje kolo 100...
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 12:51   #1442
BardzoCzarnaWdowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

tak tak o tę dokładnie... Ja za to od kilku dni mam fazę, że może we włosach jednak tylko kwiatka bez welonu... Kurde no tak to jest jak sie całe życie ma jakąś tam wizję swojego ślubu, a potem jak przychodzi co do czego, to połowa rzeczy już się nie podoba
BardzoCzarnaWdowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 12:54   #1443
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Jadę później do innej kwiaciarni, myślę, że nie bedzie żadnego problemu z bukiecikiem

Trwa u mnie remont przed weselny ... rodzina przyjedzie i trzeba odświeżyć ściany i wiele innych rzeczy - masakra, mam dość heh też tak macie u siebie ?
__________________




BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 12:58   #1444
aguleek
Przyczajenie
 
Avatar aguleek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

aguleek - witaj opowiedz coś o Was

Znamy się z TŻtem ponad 5 lat ,razem od 2,5 roku.On jest z wielkopolski,a ja z podkarpacia. Kiedyś łączyła nas przyjaźń,z czasem doszła fascynacja sobą i miłość, dziś uwielbiamy być ze sobą.
Ślub będziemy mieli w moim kościele parafialnym ,a zamiast wesela organizujemy malutkie przyjęcie dla najbliższych u mnie w domu,na około 30 osób.Zamówiliśmy namiot weselny ,ustawimy go na ogrodzie.Wokoło cisza i spokój,więc można się bawić jęśli ktoś chce.Muzyką zajmie się znajomy dj,miejsce do tańców buduje mój tato z TŻtem(parkiet drewniany),stoły i krzesła mamy wypożyczane z remizy,talerze,szklanki,i tp wypożyczane z koła gospodyń.
Od znajomych załatwiłam wypożyczenie samochodu chłodni,więc wędliny,ciasta,sałatki ,napoje itp będą zabezpieczone przed ciepłem.Ciasta mamy piec z koleżanką i siąsiadki też zaproponowały pomoc.Do gotowania mam zamówioną kucharkę,tort ma nam upiec znajoma ciastkarka.
Sukienkę odebrałam w niedzielę od krawcowej(jest taka jak chciałam)welon dostałam od niej gratis i jeszcze zapłaciłam mniej niż się wcześniej umawiałyśmy(jak powiedziała: z najlepszymi życzeniami ,żeby się nam wszystko super udawało i układało).Aaa... protokół mamy już dawno spisany,zaproszenia też osobiście rozdane i u mnie i u Mojego.Noclegi dla rodziny Tżta załatwione,kwiaciarka zamówiona,bukiet wybrany,kosmetyczka i fryzjerka (w jednej osobie-zawodowa) zamówiona.Więcej w tej chwili nie pamiętam. No chyba, że fakt totalnego luzactwa Tż(on ma na wszystko czas jeszcze -tak twierdzi).Wczoraj miał odebrać w swojej rodzinnej parafi od księdza kartkę z wygłoszonych zapowiedzi,nie znalazł wolnej chwili powiedział ,że dziś to zrobi... sie zobaczy (ja tez jestem u niego ale niech się sam choć trochę wykaże,bo jak do tej pory to ja prawie wszystko załatwiłam sama).
Ci faceci...
__________________
Dziewiczość lasów świadczy o impotencji wiatru.
aguleek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:19   #1445
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość



Wczoraj mialam troche dola..... dzwonilam do mamy, i okazalo sie, ze baaaardzo duzo gosci nam odmowilo Juz teraz jest 20 osob mniej, a to jeszcze nie koniec potwierdzania Wyglada na to, ze bedzie mniej niz 100 osob. No coz, wiem ze nie raz pocieszalam niektore z was, ze nie ma sie co przejmowac, ze jak komus zalezy to bedzie itp. Ale jednak ma sie takie nieprzyjemne uczucie
ehhh pocieszam sie, ze zmniejsza sie wydatki
Dokładnie jak u mnie. najpierw sie martwiłam że jest strasznie dużo osób do zapraszania a teraz jak zaczęły spływać odmowy to też się martwie że nawet 100 nie będzie. Od Tż brat odmówił i mimo że maja dwoje dzieci to nikt od nich nie przyjdzie
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:21   #1446
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Jak mógł brat odmówić przyjścia na wesele, nie rozumiem tego ...
__________________




BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:21   #1447
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Trwa u mnie remont przed weselny ... rodzina przyjedzie i trzeba odświeżyć ściany i wiele innych rzeczy - masakra, mam dość heh też tak macie u siebie ?
Ja właśnie też przed weselem planuję w rodzinnym domu małe odświeżenie, naszczęście tylko salon
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 13:28   #1448
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Jak mógł brat odmówić przyjścia na wesele, nie rozumiem tego ...
Też tego nie rozumiem. U nas brat TŻ ostatnio odmówił świadkowania i nastąpiła mała podmiana na moją przyjaciółkę zamiast niego. Ale mam nadzieję, że na dobre nam to wyjdzie.

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Ja właśnie też przed weselem planuję w rodzinnym domu małe odświeżenie, naszczęście tylko salon
U mnie, z tego, co wiem też coś tam kombinują
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 14:51   #1449
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
ja się zapytałam naszego czy ta druga musi być dzień przed, czy nie może być wcześniej? a on na to: no tak żebyście nagrzeszyć nie zdążyli
nam na naukach ksiądz powiedział, że 1-2 dni przed

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
"W imieniu naszym i rodziców chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na nasz ślub i wesele, które odbędą się....ble ble ble tu i tu" Tej formułki ".
Mój K. cwaniakował, że ja tak długo wygłaszam formułkę, a jak on zaprasza to mówi 2 razy dłużej i bardziej szczegółowo
to Wy tak ładnie. My mówiliśmy, że chcemy zaprosić na ślub i weselicho

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
u mnie na przykład nie mamy jeszcze umowy bo na mojej sali podpisuje się 3 tyg przed weselem, wtedy też podaje konkretną ilość osób i menu
tak jak my. Miesiąc przed weselem mamy przyśc ustalic menu i wtedy się "spiszemy" hehe


Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
chociaż trochę się wkurzyłam na proboszcza tżta bo na karteczce podał moje wszystkie dane osobowe - razem z ulicą i numerem domu u mnie jest napisane tylko imię, nazwisko i miejscowość... albo nawet bez miejscowości... nie pamiętam
W mojej parafii (tam gdzie będzie ślub) tez wisi cała inf, u G też. A tu gdzie niby należę tylko Imiona i nazwiska.

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Mature mam zdana !


Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
też daliśmy rodzicom zaproszenia z takim tekstem


Cytat:
Napisane przez aga-6 Pokaż wiadomość
Ja po weselu siostry już wiem, że strzelająca tuba to rewelacyjny pomysł. Płatki sypane przez koleżanki swoją drogą ale tuba przebiła wszystko
tuba górą

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Panienski Gwiazdeczki

Panienski zaczal sie w moim domu, ktory specjalnie na te uroczystosc udekorowany byl balonami, swiatelkami i napisami 'HEN PATY'
Rowno o 20.00 zadzwonil dzwonek do drzwi i po ich otworzeniu ujrzalam 8 cudownie wygladajacych dziewczyn i cala mase rozowych balonikow Zaskoczylo mnie bardzo, ze przyszly wszystkie razem - bo nie wszystkie sie ze soba znaly.
No i rozpoczelo sie rozlewanie drinkow
Po godzince dostalam pierwszy prezent, a wlasciwie prezenty 'na smieszno'. Bylo kilka pudeleczek z roznymi tytulami, a po otworzeniu i wyjeciu zawartosci opis do kazdej rzeczy. I tak, np pudeleczko 'podroze', zawieralo obieraczke do warzyw, a opis w skrocie mowil o tym, ze najlepiej poznawac swiat, poprzez gotowanie potraw z roznych zakatkow swiata
Pudeleczko 'romantyczna kolacja' zawieralo zupke chinska i dwie swieczki hehe (bez opisu, bo tego juz tlumaczyc nie trzeba), byly tez gumowe rekawiczki, plyn do prania i inne smieszne rzeczy, ale konkretow juz nie pamietam. W kazdym razie smiechu bylo co niemiara.
Po kolejnych drinkach rozpoczely sie tance, i tak np do piosenki 'Jedzie pociag z daleka' zrobilysmy pociag po calym domu (a sa trzy pietra i zahaczylysmy jeszce o balkon). Piosenka wieczoru okazalo sie 'Zono Moja' przy glosnym akompaniamencie wszystkich dzieczyn.
Kolejna atrakcja, to rozowe baloniki, ktore okazaly sie byc specjalnie na ta okazje nadmuchane helem i kazda miala powietrze ze swojego balonika wciagnac i powiedziec kilka rad dla przyszlej Panny Mlodej
Mozecie sobie tylko wyobrazic, nasze glosiki po helu...po prostu tarzalysmy sie ze smiechu po podlodze

Kolejne drinki, wiecej tancow i wiecej prezentow... dostalam min bielizne, pierwszy album na slubne zdjecia, ksiazke kucharska.
Okolo 12 w nocy postanowilysmy wyruszyc na miasto do klubu
Kazda w charakterystycznym rozowym kapeluszu + ja w rozowym welonie. Wzielysmy tez balony, bo okazalo sie, ze to nie koniec niespodzianek.
Droga do klubu, to jeden wielki smiech, glosny spiew 'Zono Moja' i mnustwo gratulacji od przechodniow.
Na poczatek, po wejsciu do klubu-dziewczyny kupily zestaw kolorowych shotow, ktore oczywiscie musialam wszystkie wypic za jednym razem
Zaczely sie tance. Pozniej przyszla pora na baloniki, z ktorych po przekluciu wypadaly karteczki z zadaniami i tak, np musialam spytac kogos o kolor majtek, o pokazanie bicepsow, poprosic o postawienie mi drinka i przyniesc papier toaletowy z meskiej toalety.
Wszystko ladnie wykonalam.
O 3 zamykali klub. Droge powrotna pokonalysmy na boso.

Do dzis bola mnie nogi, a cala niedziele spedzilam z mega kacem, ale bylo po prostu rewelacyjnie
Mam z milion fotek, ale nie na swoim aparacie, wiec jak tylko dostane to napewno sie pochwale.



super panieński

Cytat:
Napisane przez Talaaa87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
przyjmiecie mnie?? Ślub też mam w sierpniu ale dopiero za rok.... nie wiem czy w takiej sytuacji pasuje do wątku...
witaj

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
U mnie, z tego, co wiem też coś tam kombinują
u mnie własnie jest po remoncie salonu. Tato zdzierał cały sufit i kładł gładz na nowo, bo fachowcy spierdzielili sprawe i malował ściany
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 15:06   #1450
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

A ja chciałam kupić te tuby i już białych nie mogę dostać...
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 15:09   #1451
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Talaaa87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
przyjmiecie mnie?? Ślub też mam w sierpniu ale dopiero za rok.... nie wiem czy w takiej sytuacji pasuje do wątku...


Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Dziewczyny kwiaciarnie, w której zamawiałam termin zamknięto. Mieli przenieść w inne miejsce, ale tego nie zrobili. Więc będę do nich dzwonić, że termin odwołuje, a pójdę do innej kwiaciarni.
Byłam u lekarza, zwykłe przeziębienie. Nie mogę brać nawet rutinoscorbinu, bo to może zagrozić dziecku .... witaminki w owockach, herbatki z lipy, z cytryną i uśmiech na twarzy, na pewno szybko mi przejdzie
Szkoda, że zamknęli kwiaciarnię, ale mam nadzieję, że szybko znajdziesz nową
Dbaj o siebie i o maleństwo

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Trwa u mnie remont przed weselny ... rodzina przyjedzie i trzeba odświeżyć ściany i wiele innych rzeczy - masakra, mam dość heh też tak macie u siebie ?
U mnie juz po remoncie, musieliśmy odświeżyć jeden pokój
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 15:31   #1452
pati1750
Raczkowanie
 
Avatar pati1750
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 71
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
U mnie juz po remoncie, musieliśmy odświeżyć jeden pokój
My również mieliśmy remont pokoju gościnnego i przedpokoju (holu)
BebiBebi
gratuluję ciąży, szybkiego powrotu do zdrowia i dbaj o siebie i maleństwo

Talaaa87

gwiazdeczka26 - super panieński.. zazdroszczę
__________________
20.08.2011
pati1750 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 15:32   #1453
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Mój makijaż próbny w klubie
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 15:33   #1454
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Dziewczyny kwiaciarnie, w której zamawiałam termin zamknięto. Mieli przenieść w inne miejsce, ale tego nie zrobili. Więc będę do nich dzwonić, że termin odwołuje, a pójdę do innej kwiaciarni.
Byłam u lekarza, zwykłe przeziębienie. Nie mogę brać nawet rutinoscorbinu, bo to może zagrozić dziecku .... witaminki w owockach, herbatki z lipy, z cytryną i uśmiech na twarzy, na pewno szybko mi przejdzie

zdrówka
Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
u nas odmowiło już 28 osob

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Dokładnie jak u mnie. najpierw sie martwiłam że jest strasznie dużo osób do zapraszania a teraz jak zaczęły spływać odmowy to też się martwie że nawet 100 nie będzie. Od Tż brat odmówił i mimo że maja dwoje dzieci to nikt od nich nie przyjdzie
dziwny brat
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 16:21   #1455
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Dokładnie jak u mnie. najpierw sie martwiłam że jest strasznie dużo osób do zapraszania a teraz jak zaczęły spływać odmowy to też się martwie że nawet 100 nie będzie. Od Tż brat odmówił i mimo że maja dwoje dzieci to nikt od nich nie przyjdzie
Ja juz od dzisiaj nie bede sie martwic. Tak sobie postanowilam.
Najwazniejsza jest cala ceremonia i bliscy nam ludzie

No brat, to juz troche dziwnie, nie? A jaki mial powod?

Moja siostra jest crazy i co jakis czas mowi, ze najchetniej by nie poszla, bo to albo nie najlepszy moment, albo duzy wydatek i tym podobne bzdety Ale szczerze, gdyby nie przyszla naprawde, to nie wiem jaki bylby moj stosunek do niej
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 18:05   #1456
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
A ja chciałam kupić te tuby i już białych nie mogę dostać...
Takich?

http://allegro.pl/wystrzalowe-konfet...682735669.html

Ja zamówiłam 4 białe

Hmm my jeszcze mamy 11 zaproszeń do rozdania. Ciekawa jestem kto odmówi
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 18:07   #1457
toothyy
Raczkowanie
 
Avatar toothyy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

dziewczyny a ile u was sie placi za slub koscielny? U mnie 1200, troche duzo co? ;P
toothyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 18:11   #1458
madziares25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 091
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Szczerze mówiąc to ja zbytnio się nie przejmowałam, tym, że ktoś odmówi...
A odmówiły, to na których i tak nam nie zależało zbytnio...
madziares25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 18:16   #1459
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez toothyy Pokaż wiadomość
dziewczyny a ile u was sie placi za slub koscielny? U mnie 1200, troche duzo co? ;P
u mnie się płaci tak: ksiądz 400-500 zł, organista 200zł, kościelny 150 zł
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 18:19   #1460
toothyy
Raczkowanie
 
Avatar toothyy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
u mnie się płaci tak: ksiądz 400-500 zł, organista 200zł, kościelny 150 zł
to i tak troche taniej u nas do 1200 nalezy dodac jeszcze 100 dla koscielnego, 100 dla organisty i 50 za chor dodatkowo. Ksiaz u nas tlumaczy te zdzierstwo ze skoro mlodych stac na orkiestre za 2000 to i na ksiedza stac. Tylko ze mam zamiar sie targowac uzywajac argumentow ze mamy DJ za 900zl ;PP
toothyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 18:29   #1461
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Takich?

http://allegro.pl/wystrzalowe-konfet...682735669.html

Ja zamówiłam 4 białe

Hmm my jeszcze mamy 11 zaproszeń do rozdania. Ciekawa jestem kto odmówi
dobrze, że mi przypomniałyście. Musimy tuby zamówić
My czekamy do 15 i jak nie bedą potwierdzać/odmawiać to zaczniemy dzwonić

Cytat:
Napisane przez toothyy Pokaż wiadomość
dziewczyny a ile u was sie placi za slub koscielny? U mnie 1200, troche duzo co? ;P
u nas ok 400 za ślub, 200 strojenie kościoła, 200 organista i 50 kościelny
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 18:40   #1462
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez toothyy Pokaż wiadomość
dziewczyny a ile u was sie placi za slub koscielny? U mnie 1200, troche duzo co? ;P
ksiądz nie ma ustalonego cennika, a ludzie dają od 200-400 zł + 100 zł organista i 100 zł skrzypce, więc myślę, że w 500 zł się zmieścimy

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cześć
byłam dziś na II próbnej fryzurze ale u innej fryzjerki i w końcu jestem zadowolona
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 18:47   #1463
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez toothyy Pokaż wiadomość
dziewczyny a ile u was sie placi za slub koscielny? U mnie 1200, troche duzo co? ;P
u mnie 600 nie wiem czy dużo czy mało, ale ja za 45 minut nigdy tyle nie zarobię bez podatku
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 18:50   #1464
toothyy
Raczkowanie
 
Avatar toothyy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

kurde, to widze ze to tylko u nas takie zdzierstwo
toothyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 18:51   #1465
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

My dajemy 400 za "ślub,światła,dywany,orga ny i co tam jeszcze chcemy". Jedynie dekoracje mamy osobno,bo zrobi je moja florystka
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 18:57   #1466
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez toothyy Pokaż wiadomość
dziewczyny a ile u was sie placi za slub koscielny? U mnie 1200, troche duzo co? ;P
U nas 400 i do tego 150 organista i dekoracje, ale jeszcze nie wiem ile nas cenowo wyjdą.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 19:33   #1467
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

A my nie wiemy jeszcze, ile będziemy płacić Ale Myślę, że księdzu tak z 500-600 zł, do tego organista i kościelny. Strojenie kościoła to już w ogóle inna bajka, nawet nie chcę myśleć, ile wyjdzie, w ogóle nie mam wyobrażenia, ile to wyjdzie. Ale z 500 zł to przynajmniej. Tak więc te wszystkie kościelne sprawy dość drogo wyjdą, pewno z 1500 zł jak nic.

jenny, pochwal się w klubie fryzurką

Cytat:
Napisane przez aguleek Pokaż wiadomość
mnie też brakuje 13 sierpnia 2011 godz 15:00
Witaj
__________________
Nasz kochany Synuś

Edytowane przez thea2
Czas edycji: 2011-07-05 o 20:09
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 19:50   #1468
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
jenny, pochwal się w klubie fryzurką
pochwaliłam się - fotki w klubie
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 20:02   #1469
martitaw
Raczkowanie
 
Avatar martitaw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 313
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Talaaa87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
przyjmiecie mnie?? Ślub też mam w sierpniu ale dopiero za rok.... nie wiem czy w takiej sytuacji pasuje do wątku...
jasne, że Cię przyjmiemy Sporo już macie jak na rok wcześniej, ale my w sumie też lokal, godzinę ślubu, kapelę i fotografa zamawialiśmy sporo wcześniej

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Dziewczyny kwiaciarnie, w której zamawiałam termin zamknięto. Mieli przenieść w inne miejsce, ale tego nie zrobili. Więc będę do nich dzwonić, że termin odwołuje, a pójdę do innej kwiaciarni.
Byłam u lekarza, zwykłe przeziębienie. Nie mogę brać nawet rutinoscorbinu, bo to może zagrozić dziecku .... witaminki w owockach, herbatki z lipy, z cytryną i uśmiech na twarzy, na pewno szybko mi przejdzie
Jakaś porażka z tą kwiaciarnią ale jak się wszystko zamawia na TYYYLE wcześniej, to nie dziwne, że niektóre punkty przestają isnieć..

Cytat:
Napisane przez toothyy Pokaż wiadomość
dziewczyny a ile u was sie placi za slub koscielny? U mnie 1200, troche duzo co? ;P
u nas początkowo ksiadz mówił, że 1000 + organista + kościelny + kwiaty a potem była u innego księdza i powiedział, że średnio 500zł + org + kościelny
__________________
od 27.08.2011 jestem ŻONĄ SWOJEGO MĘŻA
http://s8.suwaczek.com/20110827290217.png
martitaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 20:04   #1470
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

U nas opłaty wynoszą od 600-700 zł w tym ksiądz, organista, kościelny oraz przystrojenie Kościoła - także całkiem nieźle się to przedstawia. Pierwszą spowiedź przełożyliśmy na piątek
Kupiliśmy winko, 30 butelek różnego rodzaju
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.