Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-07-06, 16:44   #211
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Minnieee Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie obawiam siê, ¿e taki kolorek by nie zda³ egzaminu, niestety Oprócz tego, ¿e mam problemy z cer±, jestem jeszcze straszn± alergiczk±. W efekcie, jak przychodzi lato, ma³o co siê opalam. Twarzy prawie w ogóle mi siê nie udaje. Tak¿e jak by nie by³o, przez 12 miesiêcy jestem blada jak ¶ciana Chocia¿ kto wie, jak by wygl±da³ br±z No ale ju¿ czarny na pewno odpada

U mnie s³oneczko od rana ¶wieci
Te¿ siê nie opalam na twarzy
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 16:44   #212
Minnieee
Raczkowanie
 
Avatar Minnieee
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

No, no, fajne to autko
I pewnie te¿ fajnie kosztuje

Lunatyczka, to w takim razie widzê, ¿e mo¿emy sobie podaæ rêce
__________________
Jedno z marzeñ zosta³o spe³nione :
27.06.2011 r. - prawo jazdy zdane

Edytowane przez Minnieee
Czas edycji: 2011-07-06 o 16:49
Minnieee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 17:21   #213
karolciab93
Raczkowanie
 
Avatar karolciab93
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Ja te¿ chce s³oneczko oddajcie troszke!! PROSZEE!
kochane T¿ ma przyjechac wiec juz mnie nie bêdzie :P mie³ego wieczoru Wam ¿yczê
__________________
".Bo s± dwa rodzaje bólu (...). Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe. Cierpienie fizyczne siê znosi. Cierpienie duchowe siê wybiera."
Éric-Emmanuel SchmittOskar i pani Ró¿a

Wygralam walkê o marzenia : Projekt 'Prawo jazdy' zakonczony powodzeniem!
karolciab93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 17:26   #214
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez karolciab93 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ chce s³oneczko oddajcie troszke!! PROSZEE!
kochane T¿ ma przyjechac wiec juz mnie nie bêdzie :P mie³ego wieczoru Wam ¿yczê
Da³abym trochê, ale zbyt ma³o go mam, ¿eby siê da³o podzieliæ
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 17:29   #215
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez andziutek Poka¿ wiadomo¶æ
Obla³am dzi¶... I jestem niesamowicie wkurzona, poniewa¿ uwa¿am, ¿e góry by³o ustawione przez egzaminatora, ¿e oblejê. Po pierwsze strasznie siê spieszy³, pogania³ mnie wrêcz z przygotowaniem, koñcz±c ³uk do przodu krzycza³ do mnie, ¿ebym szybko robi³a do ty³u. Fakt, by³o mnóstwo ludzi na tê godzinê i mo¿e dlatego tak siê spieszy³. Pierwszy raz zarzuci³ mi b³±d przy zatrzymywaniu siê w kopercie do przodu, uzna³, ¿e zatrzyma³am siê nieco przed lini±, a potem szybko dojecha³am jeszcze te pare cm. My¶lê sobie- no ok, mo¿e faktycznie. Ale dobi³o mnie kiedy przy drugie próbie cofaj±c (³uk robi³am na sposób, wiek , ¿e w dobrym momencie skrêci³am itp., widzia³am, ¿e siê mieszcze miêdzy liniami i on mi krzyczy, ¿e dotknê³am lini lewym przednim ko³em (nie przejecha³am po niej, tylko dotknê³am).Wydaje mi siê to niemo¿liwe by³o, poniewa¿ doskonale widzia³am, ¿e mieszczê siê, ale nie da³o siê z nim dyskutowaæ. Jeszcze nasuwa mi siê my¶l, ¿e on nie móg³by nawet tego dojrzeæ bo sta³ , za samochodem , a lini podobno dotknê³am z przodu. No có¿, odwo³aæ siê nie odwo³am, bo nie mam szans wygrania tego. Ale nie ukrywam, ¿e czujê siê troszkê niesprawiedliwie oblana.
mój kolega mowi³, ¿e jak on mia³ egzmain to siê te¿ E, tak ¶pieszy³ strasznie, ¿e ci±gle na zerak spoglada³ strasznie siê ¶pieszy³, ale kolega zda³
a E. s± dziwni... i nie martw siê zdasz w koñcu

Cytat:
Napisane przez karolciab93 Poka¿ wiadomo¶æ
misislipy gratuluje odwagi!
ja do tej pory nie je¼dzi³am chole*** czemu ja siê tak boje ;/ mam milion wyt³umaczeñ ¿eby tylko nie je¼dziæ .. a to @ i z³e samopoczucie , a to znowu deszcz, a to zimno, a to szkoda paliwa , a to nie ma po co , a teraz w dodatku wziê³o mnie choróbsko i raz mi zimno raz gor±co, z nosa siê lejê echh a¿ mi samej przed sob± wstyd ¿e tyle wymy¶lam i siê nie prze³amiê ...
ja siê od razu poakowa³am za kierownicê ale jecha³o siê ¶rednio... mrzy³o ca³y czas, mg³a, ciemno... masakra
I wiêcej odwagi! wiem, ¿e dasz radê

Cytat:
Napisane przez Minnieee Poka¿ wiadomo¶æ
misislipy, co siê dzieje?
Dlaczego siê nie cieszysz? Przecie¿ tyle na to czeka³a¶
bo ¼le mi siê jecha³o ta beznadziejna pogoda... inne auto, jeszcze tata ci±gle mi g³owe suszy³ ¿ebym ci±gle biegi zmnienia³a, bo na kursie nie kazal mi tak czêsto biegów zmieniaæ... ale ju¿ och³onê³am i jest mi lepiej

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
Kobieto, we¼ siê w gar¶æ! Nie ma prawka - ¼le. Jest prawko - jeszcze gorzej. Kochana, przepraszam ¿e tak piszê, ale naprawdê ju¿ troszkê przesadzasz. Na si³ê szukanie problemów Postaw siê z innej strony: zda³a¶, masz prawko, mo¿esz je¼dziæ, masz pracê, masz t¿, "wygra³a¶" wyjazd do Krk. Bo¿e, jak ja bym siê z tym wszystkim z Tob± chêtnie zamieni³a. No to ju¿ nie narzekasz i siê u¶miechasz, tak?
Po prostu ma gorsze dni, mam probemy z psychik±... ale teraz ju¿ jest lepiej w koñcu upora³am siê z tym prrawkiem i jakby co¶ to mam prawko i ja bêdê je¼dziæ a nie tata ju¿ jest ok

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Poka¿ wiadomo¶æ
No jak to? Tyle czekania i nie cieszysz siê?
Co jest nie tak, skoro to nie o pracê chodzi?
Z kim odebra³a¶?
jednak zgwa³ci³am rodziców by jednak jechaæ dzisiaj i siê zgodzili

Cytat:
Napisane przez _gatinha_ Poka¿ wiadomo¶æ
Zgadzam siê z Tob± Eroll A Ty Sylwia spróbuj spojrzeæ na to z innej strony, w³±¶nie takiej jak± opisa³a Ci Monika...Masz fajnego faceta, prawko, pracê- to naprawdê jest powód do rado¶ci A praca jak to praca, nie zawsze jest dobrze, czasem jest ciê¿ko, ma siê ochotê tym w cholerê rzuciæ ale tak nie wolno, trzeba walczyæ! Pomy¶l sobie, ¿e jak sobie od³o¿ysz jakie¶ pieni±dze to bêdziesz je mog³a potem w mi³y sposób spo¿ytkowaæ a nie musieæ braæ od rodziców, nie wiem jak na Ciebie ale na mnie to w 100% dzia³a. Nie pamiêtam kiedy ostatni raz bra³am kasê od rodziców Zawsze staram siê ¿eby jak±¶ choæby dorywcz± pracê z³apaæ
Tak wiêc: G£OWA DO GÓRY I SIÊ NIE PRZEJMUJEMY JU¯ TAK WSZYSTKIM!
ja kasê od rodziców biorê tylko na rzeczy które musze mieæ, typu ksi±¿ki, jakie¶ spodnie jak ju¿ nie mam w czym chodziæ, czy takie podstawowe rzeczy, a tak to sama zarabiam ja spokojnie przepracujê te 2 miesi±ce
i jets ju¿ ok.

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Poka¿ wiadomo¶æ
£adniutkie .
autko cudne

Cytat:
Napisane przez kaszkasz Poka¿ wiadomo¶æ
[/B]misislipy, a co to za jakie¶ fochy? proszê mi tu skakaæ z rado¶ci
ju¿ jest ok

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Poka¿ wiadomo¶æ
Do tego dochodzi jazda bez dokumentów ( bêdzie prowadzona komputerowa ewidencja dokumentów- Oc, dow. rej, prawo jazdy)
Czyta³am, ¿e CHYBA co¶ jeszcze..ale CHYBA
ten przepis jest bardzo fajny

Cytat:
Napisane przez liwiusz Poka¿ wiadomo¶æ
misislipy jak to siê nie cieszysz? Nie daj siê takim my¶lom.


dziêkujê Wamk wszytskim za mi³e s³owa otuchy
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 17:46   #216
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Minnieee Poka¿ wiadomo¶æ
W mojej mie¶cinie je¼dzi granatowy New Beetle, cudeñko
Ja ostatnio widzia³am takiego groszkowego, cuda¶ny

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;27977462]
bo ¼le mi siê jecha³o ta beznadziejna pogoda... inne auto, jeszcze tata ci±gle mi g³owe suszy³ ¿ebym ci±gle biegi zmnienia³a, bo na kursie nie kazal mi tak czêsto biegów zmieniaæ... ale ju¿ och³onê³am i jest mi lepiej
[/QUOTE]

To normalne, ¿e musisz siê przyzwyczaiæ. Ka¿dy samochód prowadzi siê nieco inaczej, w innym miejscu sprzêg³o ³apie, ma wy¿sze/ni¿sze obroty itp.
Pamiêtam, ¿e jak na pocz±tku zaczê³am je¼dziæ to mia³am odwrotny problem - za czêsto zmienia³am te biegi, a ¿e nasza rodzinna krowa to pó³toratonowy mu³ to miewa³am z nim ró¿ne zgrzyty, bo go dusi³o
Dobrze, ¿e ju¿ lepiej trochê

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Moim marzeniem jest mini cooper
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 17:51   #217
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 3 618
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Dziewczyny, pamiêta mnie tutaj kto¶? Swego czasu ¿ali³am siê w przyp³ywie mniejszej wiary we w³asne umiejêtno¶ci. Teraz Was regularnie czytam, kibicujê i gratulujê, chocia¿ nie zawsze o tym piszê.

No, ale napiszê, ¿e dzisiaj :

ZDA£AM !!!!

Nie podoba³o mi siê w dzisiejszym dniu nic. Ani, ¿e 6 lipiec , ani ¿e godzina 13:30 ( bo przecie¿ zaraz 15:00 , a wtedy to mniej mnie Panie w swojej opiece!) i oczywi¶cie musia³o padaæ. Co gorzej - laæ jak z cebra!
Po drodze zdarzy³y nam siê jeszcze ma³e wypadki (by³am z kole¿ank±). MPK, który mia³ nas dowie¶æ na miejsce (numer 13 nota bene, a wsiad³y¶my do niego o 13:13 ) nie móg³ jechaæ, bo przed nami by³ faktyczny wypadek. No to konsternacja, co bêdzie! Wysiadamy i lecimy pieszo do WORD-u. Wpad³y¶my dok³adnie o 13:30 .
No to siê zaczê³o czekanie... zosta³am wywo³ana o oko³o 14:30 . I wtedy zdarzy³ siê cud - deszcz usta³!
Samochód numer 1 (wymarzony ) i egzaminator nawet w porz±dku.
Pokazanie : p³yn ch³odniczy i ¶wiat³a awaryjne.
£uk - bezb³êdnie , a tak siê straaasznie go ba³am.
Górka- bez problemu.

Miasto - od pocz±tku strasznie siê czepia³ techniki kierowania pojazdem, za co zosta³am wcze¶niej pochwalona od dwóch instruktorów! ¯e niby nie umiem sprzêg³a puszczaæ i w ogóle. No to mu t³umaczê, ¿e nerwy i inny samochód.
Parkowanie - prostopad³e (¶rednio mi wychodzi³o zawsze, ale teraz siê uda³o siê bez korekty !) , dwa razy na rondo, zawracanie w bramê i patrzê!patrzê a mi karze w bramê WORD-u wje¿d¿aæ! A ja sobie pomy¶la³am - tak szybko?!
Zaparkowa³am gdzie¶, a on uzupe³nia kartkê - a ja siê zastanawiam, czy mnie uleje, ale tutaj (!) . I za chwilê widzê, jak wpisuje na kartkê : p o z y t y w n y !

A ja u¶miech na twarzy i wybiegam do kole¿anki. ¯egnam Ciê WORDZIE! Ju¿ nigdy wiêcej
izapp1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 17:56   #218
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

liwiusz mnie siê on te¿ podoba albo to nowe suzuki swift
Iza gratulujê
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 18:05   #219
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

No piêknie.
Na forum wchodzê po histrorii odwiedzin. I tak czytam str 4, dochodzê do koñca a tu widzê, ze ju¿ 8pó¼niej doczytam.
Dzisiaj potrzebowa³am samochodu i wsiadlam z moja ³apk±. cholera ile pracy i sily to wymaga. Brak wspomagania zrobi³ swoje. Ani to dobrze zawróciæ - wykorzysta³am bramê, w któr± zmie¶ci³am siê cala i grzecznie sta³am a¿ bedzie pusto, bo juz wiedzialam ze nie dam rady szybko pokrêciæ, a tu facet jedzie i na mnie tr±binawet wsteczny wurzucialam, zeby siê ¶wiat³o nie palilo i ¿eby go nie zmylic.
Efekt jest taki, ze teraz prochy, bo chyba znow co¶ nadwyrêzy³am.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 18:10   #220
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

[QUOTE=_gatinha_;27965225]
Wogóle wczoraj mega mi³y dzieñ

Edytowane przez catttt
Czas edycji: 2011-07-06 o 18:21
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 18:11   #221
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba ka¿dy przechodzi na kursie kryzysy, takie dni kiedy nic do niego nie dociera itd. Nie Ty pierwsza i nie ostatnia
A kto mia³ najwecej kryzysów w czesci chyba 4??
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 18:28   #222
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 2 948
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
Ten rudy z za³±cznika kojarzy mi siê z mahoniem. Jak mi siê zmywa³ to mia³am co¶ podobnego. Aktualnie u mnie króluj± odcienie ciemnego br±zu
u mnie te¿ na g³owie ciemne br±zy Ostatnio zrobi³am w³osy wiele mówi±cym kolorem: mro¼ne trufle efekt nawet fajny Ale ostatnio strasznie mnie ci±gnie do blondu i nie wiem czy nie spróbuje, ale jako¶ siê bojê takiej nag³ej zmiany. Co do rudo¶ci, to bardzo by mi siê podobala, ale nie wygl±da³abym z ni± dobrze przy mojej problemowej cerze

Strasznie du¿o nabazgra³y¶cie, kiedy ja to nadrobiê W dodatku muszê uczyæ siê na pi±tkow± obronê magistersk±, a tak mi siê nie chceeee
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 18:34   #223
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

ja chcê te¿ w³osy szamponetk± pofarbowaæ ale nie wiem jaki kolor, mam ciemne w³osy i ma³o jest ciemniejszych kolorów
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 18:39   #224
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 2 948
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez izapp1 Poka¿ wiadomo¶æ
ZDA£AM !!!!
serdeczne gratulacje
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 18:43   #225
basqa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

czeeee¶æ
moge do³±czyæ? Wczoraj mialam swoj± pierwsz± jazde L-k±, jutro ide na kolejn± i jestem przera¿ona, ¿e samochód jako¶ jedzie i to dziêki mnie aaale jak bylam na jakims skrzyzowaniu i gas³ mi samochód to kompletnie nie wiedzia³am co robiæ
basqa93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 18:45   #226
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
A kto mia³ najwecej kryzysów w czesci chyba 4??
Myy
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 18:48   #227
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 2 948
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez basqa93 Poka¿ wiadomo¶æ
czeeee¶æ
moge do³±czyæ? Wczoraj mialam swoj± pierwsz± jazde L-k±, jutro ide na kolejn± i jestem przera¿ona, ¿e samochód jako¶ jedzie i to dziêki mnie aaale jak bylam na jakims skrzyzowaniu i gas³ mi samochód to kompletnie nie wiedzia³am co robiæ
witamy

spokojnie, jeszcze pare jazd i tak Ci siê spodoba, ¿e nastêpnej nie bêdziesz umia³a siê doczekaæ
A co do ga¶niêcia na skrzy¿owaniach, to nie stresuj siê i nie zwracaj uwagi na to, ¿e np kto¶ tr±bi. Masz prawo do pomy³ek, po to zreszt± na dachu auta L widnieje Jak Ci ga¶nie, to od razu sprzêg³o, kluczyk przekrêcasz i jedziesz dalej
Powodzenia na jazdach!
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 18:56   #228
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez basqa93 Poka¿ wiadomo¶æ
czeeee¶æ
moge do³±czyæ? Wczoraj mialam swoj± pierwsz± jazde L-k±, jutro ide na kolejn± i jestem przera¿ona, ¿e samochód jako¶ jedzie i to dziêki mnie aaale jak bylam na jakims skrzyzowaniu i gas³ mi samochód to kompletnie nie wiedzia³am co robiæ
Witaj
ga¶niêcie mo¿e zdarzyæ siê ka¿demu, grunt to siê tym nie zestresowaæ bo wtedy jest

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

kobietki u mnie te¿ pada, tzn. leje caaa³y dzieñ!
w drodze do pracy zaparowa³y mi szyby, chcia³am w³±czyæ nadmuch ale nie zadzia³a³ no nic otworzy³am okno , bo zaraz nic bym nie widzia³a...uchyli³am nieca³± po³owê i jadê a¿ tu nagle jaki¶ samochód który mnie wymija³ wjecha³ w ka³u¿ê i to wszystko polecia³o na mnie...co¶ okropnego, na szczê¶cie nie pu¶ci³am kierownicy ani nie zrobi³am ¿adnego g³upiego ruchu...
nie pope³nijcie mojego b³êdu kobietki pó¼niej otworzy³am sobie od strony pasa¿era i to by³ o wiele lepszy pomys³..


__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê

Edytowane przez princeseczka
Czas edycji: 2011-07-06 o 19:07
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:00   #229
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 2 948
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez princeseczka Poka¿ wiadomo¶æ
kobietki u mnie te¿ pada, tzn. leje caaa³y dzieñ!
a u mnie w Rybniku piêkna pogoda! S³oñce, niebo bezchmurne, nic tylko siê opalaæ
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 19:16   #230
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Poka¿ wiadomo¶æ
a u mnie w Rybniku piêkna pogoda! S³oñce, niebo bezchmurne, nic tylko siê opalaæ
mam nadziejê,¿e jutro u mnie siê poprawi
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:22   #231
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Napisa³am posta i gdzie¶ wsi±k³...
A wiêc...

Przedwczoraj w nocy kto¶ próbowa³ dostaæ siê na podwórko mojej babci, gdzie sta³ Golfik...Na szczê¶cie wszystko by³o pozamykane i nie wszed³. Z reszt±, samochód te¿ zawsze zamykam, no i mam blokadê antykradzie¿ow±, ale i tak siê stresujê...Jaka¶ ho³ota sta³a niedaleko i pi³a podobno...
Tylko zastanawia mnie, w jakim celu chcieli siê dostaæ...Czy po pijaku chcieli siê popisaæ i co¶ zbroiæ np. spu¶ciæ powietrze albo porysowaæ...Czy chcieli ukra¶æ...Nie daje mi to spokoju
_gatinha_ wszystkiego najlepszego

Liwiusz witaj ja te¿ pamiêtam lizaczka!
Eroll dziêkujemy za wzorowe poprowadzenie VI czê¶ci

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Poka¿ wiadomo¶æ
a u mnie w Rybniku piêkna pogoda! S³oñce, niebo bezchmurne, nic tylko siê opalaæ
A ja dzi¶ nie¼le zmok³am rano, i chodzi³am ca³y dzieñ w mokrych butach Zazdroszczê
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:32   #232
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 542
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

catttt To tylko imieniny by³y, ale dziêkujê ¶licznie

Co za dupki, nie znoszê takiej ho³oty, parê razy siê ju¿ nam zdarzy³o, ¿e co¶ z autem zrobili, raz dach wgnietli bo sobie skoki po autach po pijaku zrobili, a ¿e w aucie do¶æ cienka blacha u nas jest to i siê wgniot³o...Jakbym takiego z³apa³a to bym mu porz±dnie dola³a...

U mnie te¿ pada i pada, teraz na chwilê przesta³o ale to pewnie nie koniec na dzi¶ Jak praktyki wogóle catttt?
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!
_gatinha_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:42   #233
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez _gatinha_ Poka¿ wiadomo¶æ
catttt To tylko imieniny by³y, ale dziêkujê ¶licznie

Co za dupki, nie znoszê takiej ho³oty, parê razy siê ju¿ nam zdarzy³o, ¿e co¶ z autem zrobili, raz dach wgnietli bo sobie skoki po autach po pijaku zrobili, a ¿e w aucie do¶æ cienka blacha u nas jest to i siê wgniot³o...Jakbym takiego z³apa³a to bym mu porz±dnie dola³a...

U mnie te¿ pada i pada, teraz na chwilê przesta³o ale to pewnie nie koniec na dzi¶ Jak praktyki wogóle catttt?
Mi³o ¿e pytasz
Dobrze, jest co robiæ, ale jest fajna ekipa i jako¶ leci
Ale najgorsze s± dojazdy, po drodze mam trzy wahade³ka (droga krajowa, wiêc ruch spory) i dojazd bardzo siê wyd³u¿a...I poci±gi te¿ nie chodz± tak jak zwykle, wiêc lipa
Ooo widzê, ¿e pijesz pokrzywê widzisz ju¿ efekty?
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:45   #234
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

izapp1 GRATULACJE
Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
Efekt jest taki, ze teraz prochy, bo chyba znow co¶ nadwyrêzy³am.
biedna

Cytat:
Napisane przez basqa93 Poka¿ wiadomo¶æ
czeeee¶æ
moge do³±czyæ? Wczoraj mialam swoj± pierwsz± jazde L-k±, jutro ide na kolejn± i jestem przera¿ona, ¿e samochód jako¶ jedzie i to dziêki mnie aaale jak bylam na jakims skrzyzowaniu i gas³ mi samochód to kompletnie nie wiedzia³am co robiæ
Witamy
Pocz±tki zawsze s± najtrudniejsze, ale g³owa do góry - zga¶niêcie to nic takiego. Masz L-kê na dachu, mo¿esz wszystko
Powodzenia jutro

Cytat:
Napisane przez princeseczka Poka¿ wiadomo¶æ
kobietki u mnie te¿ pada, tzn. leje caaa³y dzieñ!
w drodze do pracy zaparowa³y mi szyby, chcia³am w³±czyæ nadmuch ale nie zadzia³a³ no nic otworzy³am okno , bo zaraz nic bym nie widzia³a...uchyli³am nieca³± po³owê i jadê a¿ tu nagle jaki¶ samochód który mnie wymija³ wjecha³ w ka³u¿ê i to wszystko polecia³o na mnie...co¶ okropnego, na szczê¶cie nie pu¶ci³am kierownicy ani nie zrobi³am ¿adnego g³upiego ruchu...
nie pope³nijcie mojego b³êdu kobietki pó¼niej otworzy³am sobie od strony pasa¿era i to by³ o wiele lepszy pomys³..


ooooo wspó³czujê! dobrze, ¿e nie zrobi³a¶ ¿adnego gwa³townego ruchu ani nic, brawo.

catttt tacy podpici s± najgorsi, nie wiadomo co im odwali Pewnie chcieli siê popisaæ, jacy to oni odwa¿ni i w ogóle.
U mnie kiedy¶ wykradli takie... jakby to opisaæ... znaczki z oryginalnym logiem, co s± w alufelgach.
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:48   #235
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 542
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez catttt Poka¿ wiadomo¶æ
Mi³o ¿e pytasz
Dobrze, jest co robiæ, ale jest fajna ekipa i jako¶ leci
Ale najgorsze s± dojazdy, po drodze mam trzy wahade³ka (droga krajowa, wiêc ruch spory) i dojazd bardzo siê wyd³u¿a...I poci±gi te¿ nie chodz± tak jak zwykle, wiêc lipa
Ooo widzê, ¿e pijesz pokrzywê widzisz ju¿ efekty?
To super, ¿e tak Ci siê fajnie trafiæ uda³o
Dojazd to faktycznie nieciekawy no ale jako¶ trzeba wytrzymaæ, d³ugo jeszcze masz te praktyki?
Pijê, pijê, hmm..w³osy dalej mam troszkê wysuszone ale za to skóra mi siê trochê poprawi³a, taka g³adsza siê od tej pokrzywy zrobi³a i ³adniejszy kolorek Tylko co¶ ci±gle nie mogê siê zwlec do ¿adnego sklepu po jaki¶ olej.
Do troszkê suchych w³osów z tendencj± do lekkiego puszenia jak jest wilgotno lepszy by³by np ten olejek Babydream czy mo¿e kokosowy?
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!
_gatinha_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:56   #236
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Ja to siê na tym kompletnie nie znam, ale czy te wasze cudeñka na w³osy, w sensie ¿e te ró¿ne balsamy i oleje nie zmywaj± wam farb? Bo mo¿e bym wypróbowa³a co nieco
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:57   #237
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 542
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Hmm, no tych olei w³a¶nie nie u¿ywa³am jeszcze wiêc nie wiem jakby to z nimi by³o. A zwyk³e maski i od¿ywki mi raczej nic z farb± nie robi± z³ego No ale wiadomo, rudy akurat to najmniej trwa³y kolor i najszybciej siê wyp³ukuje.


izapp1 Gratulujê
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!

Edytowane przez _gatinha_
Czas edycji: 2011-07-06 o 20:03
_gatinha_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:03   #238
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez _gatinha_ Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm, no tych olei w³a¶nie nie u¿ywa³am jeszcze wiêc nie wiem jakby to z nimi by³o. A zwyk³e maski i od¿ywki mi raczej nic z farb± nie robi± z³ego No ale wiadomo, rudy akurat to najmniej trwa³y kolor i najszybciej siê wyp³ukuje.
Przekona³am siê o tym na w³asnej g³owie, kiedy po dwóch myciach by³am znowu blondynk±.
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:03   #239
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez _gatinha_ Poka¿ wiadomo¶æ
To super, ¿e tak Ci siê fajnie trafiæ uda³o
Dojazd to faktycznie nieciekawy no ale jako¶ trzeba wytrzymaæ, d³ugo jeszcze masz te praktyki?
Pijê, pijê, hmm..w³osy dalej mam troszkê wysuszone ale za to skóra mi siê trochê poprawi³a, taka g³adsza siê od tej pokrzywy zrobi³a i ³adniejszy kolorek Tylko co¶ ci±gle nie mogê siê zwlec do ¿adnego sklepu po jaki¶ olej.
Do troszkê suchych w³osów z tendencj± do lekkiego puszenia jak jest wilgotno lepszy by³by np ten olejek Babydream czy mo¿e kokosowy?
Dziewczyny- specjalistki polecaj± na pocz±tek kokoska. Mo¿na go nak³adaæ jako maseczkê przed myciem, i mo¿na te¿ po umyciu i wysuszeniu na koñcówki, ³adnie nab³yszcza i wyg³adza. Jest l¿ejszy od Babydreama, ³atwiej go zmyæ.
A mi znowu cera szala³a od pokrzywy, a wszystko inne by³o super tzn. ja pi³am skrzypopokrzywê a teraz mam przerwê.
Praktyki mam do 15 lipca, tylko dwa tygodnie, teraz wracam padniêta i mam do¶æ ale wiem, ¿e jeszcze zatêskniê
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:07   #240
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,129439 <-- chyba zacznê æwiczyæ cierpliwo¶æ mojej suni
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.