Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-07-07, 22:06   #391
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez _basia Poka¿ wiadomo¶æ
Zazdroszczê Wam tego prawka, za którym razem zda³y¶cie ?
Mi siê uda³o za drugim
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 00:19   #392
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

A ja znowu walczê z bezsenno¶ci±. Wystarczy³o na chwilê wy³±czyæ wiza¿, a tu tyle postów do nadrobienia
Uhhh, dodatkowo skasowa³a mi siê ca³a wiadomo¶æ, któr± koñczy³am pisaæ

Co do odpalania bez sprzêg³a, nie próbowa³am nigdy, ale faktycznie ponoæ w starszych samochodach mo¿na

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie w tym problem, ¿e one siê tak krêc± i strasznie pusz±... .
¯el lniany?! Czyli ¿e co?!
Jak ja chcia³abym mieæ krêcone w³oski Albo chocia¿ delikatne fale... Moje s± grube, ciê¿kie i niestety proste jak druty. Co ja siê nieraz nacudujê, ¿eby je trochê podkrêciæ. A i tak po godzinie nie widaæ ¿adnego efektu

catttt
a¿ mi g³upio, ¿e ja taka ograniczona w kwestii pielêgnacji w³osów. Ja to tylko szampon i mleczna od¿ywka, a g³upia cudów oczekujê

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
Mója brat ma krecone wlosy i po co mu one?? Ja za to sztywne druty. Po liceum ¶ciê³am, pocieniowalam, pofarbowa³am. I tak przez 6 lat. Potem tknêlo mnie wakacyjnie i mialam trwal± - najwiêksza "w³osowa" glupota w moim zyciu. Zamiast czego¶ lokopodobnego mia³am siano nie do ogarniêcia. Zaraz po wykjsciu od fryzjera kupi³am spinki i spina³am, podpina³am. Wkrotce min± dwa lata od tego i wreszcie mam swoje, calkiem naturalne wlosy - i kolor i skrêt/prostota. Od kiedy daj± siê spi±æ nie prostujê (sporadycznie jak potrzeba, ale bardziej szkoda mi czasu ni¿ w³osów), nie suszê, jak ¼le siê ulo¿± to co¶ podepnê. Czasami korci mnie jaka¶ farbka itp, ale za d³ugo trwa³o dochodzenie do normalnosci.
Zauwa¿y³am, ¿e w³osy wiêkszo¶ci moich kolegów maj± tendencjê do krêcenia siê. Niektórzy wygl±daj± naprawdê uroczo w loczkach

Czarna Orchidea tak jak ju¿ dziewczyny pisa³y wcze¶niej, nie powinna¶ siê obwiniaæ za ¶mieræ taty. Wiadomo, ból po stracie jest na pewno du¿y, ale musisz pogodziæ siê z tym, ¿e skoro on nie chcia³ pomocy to nie mog³a¶ nic wiêcej dla niego zrobiæ.
Tak jak ju¿ pisa³a bodaj¿e catttt równie¿ my¶lê, ¿e wizyta u psychologa by³aby dobrym rozwi±zaniem. Takie spotkanie na pewno nie zaszkodzi³oby.

Cytat:
Napisane przez catttt Poka¿ wiadomo¶æ
Ch³opak...Ale bym go strzeli³a za to, co Ci zrobi³!
Nie mie¶ci mi siê w g³owie, jak bardzo faceci potrafi± oszukiwaæ, jak siê czyta w±tek 'Najgorsze numery wykrêcone przez facetów' to czasem a¿ ciarki przechodz±

Te¿ czasem podczytujê ten w±tek, przy niektórych historiach wygl±dam tak

Cytat:
Napisane przez _basia Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm, mia³am jazdy od listopada, ale w styczniu postanowi³am je prze³o¿yæ na po maturze, bo wiadomo nauka, korepetycje, kó³ka itd. - pan siê zgodzi³ bez problemu.
Dzwoniê 30.05, pan odbiera i mówi do mnie: ale ja likwiduje interes, zastanowiê siê co z tym zrobiæ, zadzwoñ wieczorkiem. Ok, dzwoniê, a on : ale to nie tak szybko, ja muszê pomy¶leæ, sam siê odezwê. Min±³ wtorek, ¶roda, czwartek, pi±tek - cisza, moja mama do niego dzowni i grzecznie pyta ile córka ma czekaæ, a on ¿e teraz nie ma czasu, ¿e jest zajêty i ¿e mamy siê odezwaæ we wtorek. Ok dzowni mama we wtorek, a on ¿e on nie da nam pieniêdzy (500z³) i ¿e ustali jazdy, mama na to, ¿e prosi³aby ¿eby córka nie mia³a jazd z panem Z. bo on tylko pisze smsy i nie potrafi nauczyæ, na co pan w³a¶ciciel jej odpowiedzia³ uwaga uwaga: TO PROSZÊ USI¡¦Æ Z TY£U I ZOBACZYÆ CO PANI CÓRKA ROBI- nie wiem, molestowa³am instruktora czy co?
Oddanie pieniêdzy przeci±ga³ przez kolejne 2tygodnie a¿ w koñcu odda³ mi za¶wiadczenia i 400z³

Teraz mam super instruktora który t³umaczy i nie mówi mi '' szybko szybko bo stoj± za nami'' jak zga¶nie mi auto
o, kolejna maturzysta w naszym w±tku witaj

Co za oszust!
Dobrze, ¿e by³y¶cie konsekwentne i nie podarowa³y¶cie tych pieni±¿ków!
Trochê szkoda zmarnowanego czasu i nerwów, ale teraz przynajmniej trafi³a¶ na kogo¶, kto powa¿nie traktuje to, co robi

Haha nie znam chyba nikogo, kto narzeka³by na angielski w tym roku. Miodzio Dobry wynik Szkoda, ¿e niektóre rozszerzenia ju¿ takie nie by³y.
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 00:29   #393
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez liwiusz Poka¿ wiadomo¶æ
A ja znowu walczê z bezsenno¶ci±. Wystarczy³o na chwilê wy³±czyæ wiza¿, a tu tyle postów do nadrobienia

Jak ja chcia³abym mieæ krêcone w³oski Albo chocia¿ delikatne fale... Moje s± grube, ciê¿kie i niestety proste jak druty. Co ja siê nieraz nacudujê, ¿eby je trochê podkrêciæ. A i tak po godzinie nie widaæ ¿adnego efektu

catttt
a¿ mi g³upio, ¿e ja taka ograniczona w kwestii pielêgnacji w³osów. Ja to tylko szampon i mleczna od¿ywka, a g³upia cudów oczekujê
Widzê, ¿e nie tylko ja nie ¶piê .

Te¿ jestem ograniczona . Ale przyda³oby siê co¶ zrobiæ, ¿eby moje loczki jako¶ wygl±da³y...
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 05:15   #394
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

lza_slonca - powodzenia.
z tymi ubezp to chyba podreptam do fachowców od mojego ubezp. Ile ludzi tyle zdañ.

basia, witaj
bardzo dobra decyzja
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 07:04   #395
karolciab93
Raczkowanie
 
Avatar karolciab93
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Dzieñ dobry s³oneczka ale natrzaska³y¶cie
no szaleñstwo co tu siê nie dzieje :P tyle siê naczyta³am ¿e nawet nie wiem na co odpisywaæ.

ale..
Czarna Orchidea kochana g³owa do góry ! ;* przypominasz mi troche moj± kol. która te¿ mia³a beznadziejn± sytuacjê w domu ( tata alkoholik, bi³ mame..) i nie mog³a zdaæ. Uda³o jej siê dopiero za 5 razem. Co jeden raz by³a coraz bardziej za³amana. Pewnego dnia us³ysza³a od swojej mamy " jak nie zdasz to nie wracaj do domu.." By³o mi tak okropnie przykro jak widzia³am jak p³aka³a za ka¿dym razem , a ja by³am taka bezradna ;/ Ale gdy zadzwoni³a i powiedzia³a ¿e zda³a to p³aka³y¶my razem do telefonu ! I kochana pamiêtaj na pewno nie jeste¶ sama . Masz choæby nawet nas ( wiem nie znasz nas kim my praktycznie mo¿emy byæ dla Cb..) ale my na prawdê chcemy Ci pomóc, jeste¶my z Tob± my¶lami i wierzymy w Cb ! Nie poddawaj siê
a co do depresji .. skorzystaj z psychologa kochana. Ja swoj± jako¶ przesz³am, oczywi¶cie bez psychologa siê nie obesz³o.. bez psychiatry tak¿e :/ i mimo ze jest mi wstyd za ten okres w zyciu to nie ¿a³uje ! Tyle wylanych ³ez u niego i teraz ju¿ jest dobrze. Chocia¿ przyznam ¿e du¿o mi nie trzeba i ju¿ ³apie jakies do³y . Ale jeszcze raz powtarzam na prawdê WARTO! I nie wstyd¼ sie ze masz dopiero 18 lat. Bo w³a¶nie teraz jest najgorszy okres i nie dziwne ze mamy problemy! Kochana wierze ze dasz sobie rade ;*
P.S kochana masz przepiêkny kolor w³osów i piêkna z Cb istotka ;* zdrad¼ jakiego szamponu u¿ywasz

kaszkasz chyba Ty co¶ wspomina³a¶ o zdjêciu mustanga ojjj jakby¶ mia³a mo¿liwo¶æ to bardzo bym prosi³a

Dziewczyny wczoraj za namow± T¿ ( no w³a¶ciwie to by³ bardziej szanta¿ ) przejecha³am sie kawa³ek autem .. ech jadac to by³am bardziej z³a wtedy na niego ze mnie nie rozumie ze to ze tamto ze ja nie chce ... ze wcale mnie to nie kreci, ze nie wiem po co robilam to prawko.. a tak na prawde normalnie jechalam bez problemow, ³adnie redukowa³am , przyspiesza³am .. ja to ma schizy na prawde ale powiem Wam ze w glebi serca : podoba mi sie jazda byc moze dzisiaj tez coz pojezdze jak tylko bede miec mozliwosc . Powoli chyba sie przemoge i nie bede chciala wyjsc z auta

lza_slonca i ulpu ja tak¿e ¿yczê powodzenia i 3mam kciuki ;*

aa i co do sprzêg³a to mi I. zawsze mowi³ ¿eeby odpalaæ z nog± na sprzeêgle ze wzgledu na to ze czesto autko zostawia sie na biegu . No i lepiej to sprzeglo miec zeby nam nie pojecha³o autko w sciane itp. No ale je¶li jest na luzie to spokojnie mozna odpaliæ bez
__________________
".Bo s± dwa rodzaje bólu (...). Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe. Cierpienie fizyczne siê znosi. Cierpienie duchowe siê wybiera."
Éric-Emmanuel SchmittOskar i pani Ró¿a

Wygralam walkê o marzenia : Projekt 'Prawo jazdy' zakonczony powodzeniem!

Edytowane przez karolciab93
Czas edycji: 2011-07-08 o 07:36 Powód: cos doczytalam ;D
karolciab93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 07:14   #396
ulpu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 310
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
A je¶li mam 2 samochody, bedzie kolizja jednym z nich to tracê zni¿ki na 2 czy tylko na ten 1?
Z tego, co wiem, to tylko na jedno, które uczestniczy³o w kolizji. W moim przypadku to przes±dzi³o o fakcie, ¿e mój samochód jest zarejestrowany i ubezpieczony na mojego tatê - w przeciwnym razie wszystko by³oby na mnie i zap³aci³abym ponad 1200z³ za samo OC albo ponad 2 000 z³ za OC+AC. Na tatê wysz³o zdecydowanie taniej.

Za kilka godzin mam egzamin, denerwujê siê Wczoraj mia³am 2h jazd, instruktor stwierdzi³, ¿e technicznie je¿d¿ê dobrze, ale robiê g³upie b³êdy, za które mog± mnie oblaæ (np. zapominam ponownie w³±czyæ kierunkowskaz, gdy przy manewrowaniu kierownic± mi siê wy³±czy albo zdarza mi siê jechaæ z lewego pasa w lewo, podczas gdy do skrêcania w t± stronê s± dwa pasy - nie umiem zapamiêtaæ, by zawsze, koniecznie trzymaæ siê prawej strony...). Chcia³abym zdaæ, bo nied³ugo wyje¿d¿am na miesi±c w ramach stypendium z uczelni, tak strasznie chcia³abym wróciæ i pobiec od razu do urzêdu odebraæ prawko Bojê siê, ¿e trafiê na niemi³ego egzaminatora, który bêdzie mnie z³o¶liwie stresowaæ...
Trzymajcie za mnie kciuki dzi¶ o 16.30...
__________________

ulpu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 08:37   #397
TrueLook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 370
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez ulpu Poka¿ wiadomo¶æ
Z tego, co wiem, to tylko na jedno, które uczestniczy³o w kolizji. W moim przypadku to przes±dzi³o o fakcie, ¿e mój samochód jest zarejestrowany i ubezpieczony na mojego tatê - w przeciwnym razie wszystko by³oby na mnie i zap³aci³abym ponad 1200z³ za samo OC albo ponad 2 000 z³ za OC+AC. Na tatê wysz³o zdecydowanie taniej.

Za kilka godzin mam egzamin, denerwujê siê Wczoraj mia³am 2h jazd, instruktor stwierdzi³, ¿e technicznie je¿d¿ê dobrze, ale robiê g³upie b³êdy, za które mog± mnie oblaæ (np. zapominam ponownie w³±czyæ kierunkowskaz, gdy przy manewrowaniu kierownic± mi siê wy³±czy albo zdarza mi siê jechaæ z lewego pasa w lewo, podczas gdy do skrêcania w t± stronê s± dwa pasy - nie umiem zapamiêtaæ, by zawsze, koniecznie trzymaæ siê prawej strony...). Chcia³abym zdaæ, bo nied³ugo wyje¿d¿am na miesi±c w ramach stypendium z uczelni, tak strasznie chcia³abym wróciæ i pobiec od razu do urzêdu odebraæ prawko Bojê siê, ¿e trafiê na niemi³ego egzaminatora, który bêdzie mnie z³o¶liwie stresowaæ...
Trzymajcie za mnie kciuki dzi¶ o 16.30...
Ja równie¿ moje autko mam ubezpieczone na tatê, bo ma 60% zni¿ki. Je¿eli mia³abym p³aciæ za siebie, wysz³oby grubo ponad 2000z³ i zosta³abym bankrutem.

Ulpu, trzymam kciuki! Uda siê
TrueLook jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-07-08, 09:45   #398
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez catttt Poka¿ wiadomo¶æ
Mój te¿ m³ody by³, i nauczy³ mnie np. ¿e nie wolno krêciæ w miejscu ko³ami
Czemu?

Cytat:
Napisane przez kaszkasz Poka¿ wiadomo¶æ
witaj kochana w¶ród zdrowych na umy¶le
Haha Nie by³abym tego taka pewna, czy do koñca zdrowych...

O w³osach ju¿ nie mam si³y mówiæ. Ile ja ju¿ od¿ywek kupi³am, ile tabletek, pokrzyw do picia. I nic. Idê do lekarza z nimi w najbli¿szym czasie. Na razie schn± i siê uk³adaj±, bo musz± wizytê u fotografa zaliczyæ.

Cytat:
Napisane przez liwiusz Poka¿ wiadomo¶æ
Zauwa¿y³am, ¿e w³osy wiêkszo¶ci moich kolegów maj± tendencjê do krêcenia siê. Niektórzy wygl±daj± naprawdê uroczo w loczkach
Moich dwóch kolegów ma d³ugie w³osy, na dodatek s± one mocne, krêcone i gêste! Im s± niepotrzebne takie w³osy, nic z nimi nie robi±, a s± ¶wietne. Dlaczego?

lza_slonca -
ulpu -
Powodzenia dziewczyny.
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 09:48   #399
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 3 618
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez mon_mon Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny Mia³am dzisiaj egzamin i ZDA£AM! Wybaczcie, ¿e nic nie pisa³am, tylko kilku osobom powiedzia³am o egzaminie, nie chcia³am zapeszaæ i w ogóle stara³am siê jak najmniej my¶leæ o tym co siê dzi¶ mia³o wydarzyæ. Ale od pocz±tku, obudzi³am siê rano z wielkim bólem g³owy, my¶lê sobie "oj, to z³y znak". Jedyne co mnie uszczê¶liwi³o to s³oneczna pogoda za oknem, bo jeszcze wczoraj la³o jak z cebra i na ostatnich jazdach je¼dzi³am slalomem ¿eby nie ochlapaæ pieszych. Ba³am siê tych ka³u¿ na egzaminie, ale na szczê¶cie dzi¶ ich nie by³o, pogoda jak na zamówienie No ale dalej, wchodzê do o¶rodka a tam t³umy, zauwa¿y³am, ¿e wiele osób przysz³o w towarzystwie i ¿a³owa³am, ¿e nikogo nie zabra³am bo jednak rozmowa z kim¶ rozlu¼nia. Przekona³am siê o tym pó¼niej kiedy oczekuj±c na praktyczny (teoretyczny poszed³ bezb³êdnie, uff) przysiad³a siê do mnie jaka¶ dziewczyna, pogada³y¶my chwilê, po¶mia³y¶my siê i dziêki temu opanowa³am stres i minê³a mi trzêsawka. Serce znowu podskoczy³o do gard³a kiedy wywo³ali moje nazwisko, no ale z drugiej strony ucieszy³am siê, ¿e wreszcie nasta³a moja kolej i nie muszê ju¿ d³u¿ej czekaæ.

Z obs³ugi mia³am do pokazania p³yn do spryskiwaczy i ¶wiat³a awaryjne. Wystarczy³o, ¿e pokaza³am zbiornik z p³ynem, nie musia³am ju¿ t³umaczyæ jak siê sprawdza obecno¶æ p³ynu w zbiorniku. A ja mia³am ca³± gadkê przygotowan± jak to otwieramy zbiorniczek lub w³±czamy spryskiwacz £uk super, nie musia³am poprawiaæ, wzniesienie podobnie. Jedziemy na miasto, a¿ nie mog³am uwierzyæ. Ba³am siê w³a¶nie placu najbardziej, bo z ³ukiem ró¿nie bywa³o na jazdach, czasami za bardzo skrêci³am kierownic±, czasami walnê³am w pacho³ek. Ponadto wcze¶niej æwiczy³am ³uk na bardzo nierównym placu, gdzie samochód siê zatrzymywa³ na ka¿dej wystaj±cej p³ytce. Ba³am siê, ¿e na egzaminie, na g³adkiej i równej powierzchni auto mi wyleci do ty³u jak strza³a gdy lekko puszczê sprzêg³o No ale posz³o idealnie, by³am z siebie dumna.

Miasto spoko, jechali¶my znan± mi tras±, nie zabra³ mnie na ¿adne zadupie gdzie mog³abym siê zamotaæ. Gdzie¶ mi jaki¶ dzieciak wybieg³ na ulicê, i to nawet nie na pasach Akurat zrobi³ siê tam lekki korek wiêc auto siê toczy³o, jednak dzieciaka nie zauwa¿y³am i egzaminator wcze¶niej zahamowa³ ni¿ ja. W ¿aden sposób nawet tego nie skomentowa³ wiêc chyba nie uzna³ tego jako b³±d. Pó¼niej mia³am jeszcze wpadkê kiedy powiedzia³, ¿ebym zawróci³a na wje¼dzie, akurat przeje¿d¿ali¶my obok parkingu i pó¼niej okaza³o siê, ¿e mia³ na my¶li ten w³a¶nie parking, no ale u¿y³ s³owa wjazd wiêc pojecha³am dalej bo kilka metrów za parkingiem by³ w³a¶nie podjazd. Stwierdzi³, ¿e dosz³o do nieporozumienia i kaza³ mi zawróciæ tam gdzie mia³am zamiar to zrobiæ. To by³o pod MORDem wiêc po tym manewrze wrócili¶my do o¶rodka. Wynik pozytywny, rado¶æ i niedowierzanie Trafi³ mi siê ¶wietny egzaminator, bardzo sympatyczny, ca³± drogê rozmawiali¶my. Wszystkim ¿yczê takich towarzyszy podró¿y, którzy potrafi± rozlu¼niæ atmosferê, tyle siê tu naczyta³am o niemi³ych egzaminatorach, ¿e mia³am ochotê rzuciæ siê na swojego i wyca³owaæ za ludzkie podej¶cie do sprawy

Nadal bêdê namiêtnie czytaæ ten w±tek i trzymam kciuki za zdaj±cych!
Gratulujê! Wiem, co to za rado¶æ, sama do tej pory j± prze¿ywam!

Ulpu i lza_slonca - trzymam mocno kciuki! Uda siê, tylko spokojnie

Edytowane przez izapp1
Czas edycji: 2011-07-08 o 09:49
izapp1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 09:56   #400
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
Czemu?

Moich dwóch kolegów ma d³ugie w³osy, na dodatek s± one mocne, krêcone i gêste! Im s± niepotrzebne takie w³osy, nic z nimi nie robi±, a s± ¶wietne. Dlaczego?
A to nie chodzi czasem o to, ¿e przy krêceniu w miejscu szkodzi siê oponom? Co¶ mi siê obi³o o uszy, ale sama tak czêsto krêcê.

Dlaczego, Eroll? Bo ¿ycie jest niesprawiedliwe

lza_slonca -
ulpu -
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 10:04   #401
Mistyroose
Przyczajenie
 
Avatar Mistyroose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Witajcie dziewczyny!!
Ju¿ od dawna was podczytuje i ci±gle chcia³am napisaæ, ale powiedzia³am sobie - napiszesz po 1 egzaminie.
No wiêc... Mia³am dzi¶ na 8.15 egzamin teoria + praktyka. ZDA£AAAAAM!!
Wyczytali mnie jako jedn± z pierwszych, wiêc nawet nie by³o czasu na stres. Mia³am do pokazania p³yn ch³odniczy i drogowe. £uk za 2 podej¶ciem, bo jako¶ nie wyczu³am sprzêg³a i stane³am, ale ju¿ pó¼niej wszystko dobrze, górka dobrze, miasto bezb³êdnie!! A tak siê denerwowa³am, ¿e pada deszcz, jeszcze wczoraj na youtubie szuka³am jak siê w³±cza wycieraczki haha Tak siê cieszêêê! Omdlewam ze szczê¶cia!!
Trzeba przyznaæ, ¿e wyje¼dzi³am chyba z 42godziny, ale potrzebowa³am tego dla w³asnego spokoju

I Wam dziêkujê!! Podczytywa³am i zapamiêtywa³am wszystko, aaaa!

mon_mon gratulujê!!! Chyba mamy dzi¶ szczê¶liwy dzieñ!! Za pozosta³e dziewczyny trzymam dzi¶ kciuki! (szczê¶liwe kciuki!)
__________________
18.03.2008 - kwiecieñ 2010 Aparat dolny
18.03.2008 - 29.11.2010 Aparat górny
Juhuuuu!
Przed i Po : http://img96.imageshack.us/i/mojezeby.jpg/#



Prawkoo 6.05.11 - 8.07.11 !!
Mistyroose jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-08, 10:28   #402
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez ulpu Poka¿ wiadomo¶æ
Za kilka godzin mam egzamin, denerwujê siê Wczoraj mia³am 2h jazd, instruktor stwierdzi³, ¿e technicznie je¿d¿ê dobrze, ale robiê g³upie b³êdy, za które mog± mnie oblaæ (np. zapominam ponownie w³±czyæ kierunkowskaz, gdy przy manewrowaniu kierownic± mi siê wy³±czy albo zdarza mi siê jechaæ z lewego pasa w lewo, podczas gdy do skrêcania w t± stronê s± dwa pasy - nie umiem zapamiêtaæ, by zawsze, koniecznie trzymaæ siê prawej strony...). Chcia³abym zdaæ, bo nied³ugo wyje¿d¿am na miesi±c w ramach stypendium z uczelni, tak strasznie chcia³abym wróciæ i pobiec od razu do urzêdu odebraæ prawko Bojê siê, ¿e trafiê na niemi³ego egzaminatora, który bêdzie mnie z³o¶liwie stresowaæ...
Trzymajcie za mnie kciuki dzi¶ o 16.30...


Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
Moich dwóch kolegów ma d³ugie w³osy, na dodatek s± one mocne, krêcone i gêste! Im s± niepotrzebne takie w³osy, nic z nimi nie robi±, a s± ¶wietne. Dlaczego?
Mo¿e dlatego, ¿e mamy baby mamy to do siebie, ¿e musimy je potraktowaæ jak±¶ prostownic± czy suszark± chocia¿ od czasu do czasu


lza_slonca
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 10:42   #403
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomo¶ci: 2 198
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

lza_slonca i ulpu trzymam za Was kciuki

Kurde za³ama³am siê po dzisiejszych jazdach (6 i 7 godzinkê dzi¶ mia³am). Mam wra¿enie, ¿e nic nie umiem.
W dodatku dzisiejszy Instruktor(pierwszy raz z nim mia³am dzisiaj) siê za³ama³ i zdenerwowa³ na Instruktorkê z któr± mia³am 3 pierwsze jazdy, bo uwa¿a³ ¿e ona od pocz±tku ¼le uczy, nie zwraca uwagi na podstawowe ruchy czynno¶ci, nie zwraca uwagi kursantom je¶li nabieraj± z³ych nawyków...
A jestem jeszcze bardziej z³a, bo to jest bardzo dobra szko³a, a ta Instruktorka pracuje tam od niedawana a ja siê tak cieszy³am ¿e kobieta ¿e fajnie mnie pocz±tków nauczy, podstaw. Sama tak bardzo chcia³am z ni± zaczynaæ, a tu co klops.:/
A¿ mu siê dzi¶ pop³aka³am, ale u mnie to normalne jak mi nie wychodzi jest mi przykro to samo mi siê p³acze
W rezultacie uczy³ mnie na nowo ruszania - ¿eby ruszaæ z gazem, bo jest ³atwiej i faktycznie wychodzi. Uczy³ mnie jak prawid³owo przek³adaæ rêce na kierownicy gdy siê bardzo mocno skrêca, bo ja przek³ada³am kierownice z rêki do rêki i w rezultacie nie umia³am mocniej skrêcaæ, uczy³ mnie poprawnego hamowania, eh.. generalnie jestem z³a ¿e pierwsze 3 godziny z ni± praktycznie zmarnowa³am Ale powiedzia³ ¿e mam siê nie martwiæ, ¿e szybko siê uczê i ¿e bêdzie dobrze. Mam umówion± jedn± godzinê z ta Instruktork±, od razu j± odwo³uje, wiêcej do niej nie pójdê bo sie niczego nie naucze a tylko cenn± jazde zmarnuje
Te jazdy o 6 rano w przysz³ym tygodniu mam z tym Instruktorem, czuje ¿e on mnie du¿o nauczy, bo fajnie pokazuje i t³umaczy

Sorki, ¿e siê tak ¿ale ale jestem w¶ciek³a a nie mam komu siê wy¿aliæ
__________________

Edytowane przez koszyk
Czas edycji: 2011-07-08 o 10:50
koszyk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 10:54   #404
rain_drops
Wtajemniczenie
 
Avatar rain_drops
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cze¶æ dziewczynki! Mo¿na do³±czyæ?
We wtorek idê na pierwsze wyk³ady a ju¿ bym chcia³a zacz±æ jazdy
Nie mogê siê doczekaæ
rain_drops jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 10:58   #405
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdañsk - okolice
Wiadomo¶ci: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Kochane. wczoraj mialam 2 godz jazd sluchajcie, tak dobrze i spokojnie nie jezdzilam nigdy ;d nawwet nauczylam sie ruszac z recznego (zgasl tylko raz).
dzisiaj na 16 kolejne 2 godz LUBIE TO !!!!


gratuluje wszystkim nowym kierowcom ;*
a przyszlym radze sie nie martwic i nie bac egzaminu bo wychodze z zalozenia 'im bardziej sie stresuje i martwie tym gorzej na tym wychodze' . Glowy do góry ;**
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moj± ¿on±.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 11:02   #406
aquarelka199
Rozeznanie
 
Avatar aquarelka199
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 849
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez karolciab93 Poka¿ wiadomo¶æ

aa i co do sprzêg³a to mi I. zawsze mowi³ ¿eeby odpalaæ z nog± na sprzeêgle ze wzgledu na to ze czesto autko zostawia sie na biegu . No i lepiej to sprzeglo miec zeby nam nie pojecha³o autko w sciane itp. No ale je¶li jest na luzie to spokojnie mozna odpaliæ bez
A nie do koñca Mi ka¿dy znajomy mechanik mówi ¿e lepiej odpalaæ ze sprzeg³em nawet je¶li nie ma wbitego ¿adnego biegu. Nawet te starsze samochody tak maj±
Ja na pocz±tku zawsze zapomina³am ¿e jesli nie mam auta na rêcznym i wciskam sprzêg³o to musze od razu hamulec wciskaæ. Nauczy³am po tym jak ma³o nie wjecha³am Panu w przód auta bo mi siê moje stacza³o. W sumie niez³a nauczka i teraz ju¿ nie mam z tym problemu

Koszyk, czym siê martwisz Ka¿da z nas przez co¶ takiego przechodzi³a. £±cznie z tym ¿e na jazdach przed samym egzaminem instruktor chcia³ mnie wyrzuciæ z auta bo normalnie zachowywa³am siê jakbym by³a w nim pierwszy raz. Dziewczyny te¿ rozpisuj± siê jakie to b³êdy robi± przed samym egzaminem. Tak¿e g³owa do góry

Edytowane przez aquarelka199
Czas edycji: 2011-07-08 o 11:04
aquarelka199 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 11:03   #407
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdañsk - okolice
Wiadomo¶ci: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez koszyk Poka¿ wiadomo¶æ
lza_slonca i ulpu trzymam za Was kciuki

Kurde za³ama³am siê po dzisiejszych jazdach (6 i 7 godzinkê dzi¶ mia³am). Mam wra¿enie, ¿e nic nie umiem.
W dodatku dzisiejszy Instruktor(pierwszy raz z nim mia³am dzisiaj) siê za³ama³ i zdenerwowa³ na Instruktorkê z któr± mia³am 3 pierwsze jazdy, bo uwa¿a³ ¿e ona od pocz±tku ¼le uczy, nie zwraca uwagi na podstawowe ruchy czynno¶ci, nie zwraca uwagi kursantom je¶li nabieraj± z³ych nawyków...
A jestem jeszcze bardziej z³a, bo to jest bardzo dobra szko³a, a ta Instruktorka pracuje tam od niedawana a ja siê tak cieszy³am ¿e kobieta ¿e fajnie mnie pocz±tków nauczy, podstaw. Sama tak bardzo chcia³am z ni± zaczynaæ, a tu co klops.:/
A¿ mu siê dzi¶ pop³aka³am, ale u mnie to normalne jak mi nie wychodzi jest mi przykro to samo mi siê p³acze
W rezultacie uczy³ mnie na nowo ruszania - ¿eby ruszaæ z gazem, bo jest ³atwiej i faktycznie wychodzi. Uczy³ mnie jak prawid³owo przek³adaæ rêce na kierownicy gdy siê bardzo mocno skrêca, bo ja przek³ada³am kierownice z rêki do rêki i w rezultacie nie umia³am mocniej skrêcaæ, uczy³ mnie poprawnego hamowania, eh.. generalnie jestem z³a ¿e pierwsze 3 godziny z ni± praktycznie zmarnowa³am Ale powiedzia³ ¿e mam siê nie martwiæ, ¿e szybko siê uczê i ¿e bêdzie dobrze. Mam umówion± jedn± godzinê z ta Instruktork±, od razu j± odwo³uje, wiêcej do niej nie pójdê bo sie niczego nie naucze a tylko cenn± jazde zmarnuje
Te jazdy o 6 rano w przysz³ym tygodniu mam z tym Instruktorem, czuje ¿e on mnie du¿o nauczy, bo fajnie pokazuje i t³umaczy

Sorki, ¿e siê tak ¿ale ale jestem w¶ciek³a a nie mam komu siê wy¿aliæ
nie martw sie ;* ja tez ryczalam raz bo nic mi nie wychodzilo , ciagle mi gasl . postanowilam zjechac na pobocze i w ryk ... jak sie wyryczalam i wyzalilam odrazu szlo lepiej fajnie miec takiego milego instruktora ktory wyslucha tego co masz do powiedzenia i pozwoli Ci sie wyzyc dla uspokojenia ;p

wszystkiego sie nauuuuczysz !!! ;*
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moj± ¿on±.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013

Edytowane przez blondii91
Czas edycji: 2011-07-08 o 11:04
blondii91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 11:10   #408
ulpu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 310
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez koszyk Poka¿ wiadomo¶æ
lza_slonca i ulpu trzymam za Was kciuki

Kurde za³ama³am siê po dzisiejszych jazdach (6 i 7 godzinkê dzi¶ mia³am). Mam wra¿enie, ¿e nic nie umiem.
(...)

W rezultacie uczy³ mnie na nowo ruszania - ¿eby ruszaæ z gazem, bo jest ³atwiej i faktycznie wychodzi.

Ja po ponad 30h te¿ mam wra¿enie, ¿e niewiele umiem Nie przejmuj siê, skup na jazdach a z czasem bêdzie lepiej. Jedni ³api± podstawy w ci±gu 1 czy 2 godzin, inni potrzebuj± wiêcej czasu - normalne

Co do ruszania - ja je¼dzi³am przed egzaminem 3 samochodami ró¿nych marek (Fiat, Deawoo, Toyota), silnik gas³ mi sporadycznie, a pod koniec kursu - w ogóle. A na egzaminie co? Zgas³ od razu i za chwilê znowu. Ojciec wzi±³ mnie na wielki, pusty plac i jak zobaczy³, jak startujê, to stwierdzi³, ¿e owszem, sposób ok, ale niezbyt pewny. Po prostu rusza³am na bardzo, bardzo niskich obrotach i dla niektórych aut (patrz: 6-biegowe Yarisy w WORD) takie obroty prowadz± do uduszenia silnika. Wiêc uczy³ mnie ruszaæ - by³o mi wstyd, ¿e po ponad 30h wyje¿d¿onych z instruktorami ojciec musi mnie uczyæ najbardziej podstawowej rzeczy. Ale nauczy³ mnie startowaæ z gazem, mo¿e ruszam g³o¶niej ni¿ wtedy, ale ryzyko, ¿e auto zga¶nie, jest du¿o mniejsze. Mam nadziejê, ¿e dzi¶ na egzaminie ten sposób te¿ da radê
__________________

ulpu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 11:10   #409
Minnieee
Raczkowanie
 
Avatar Minnieee
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Czarna Orchideo - mogê siê jedynie domy¶laæ, jak siê czujesz. Nie wyrzucaj jednak sobie, ¿e by³a¶ z³± córk±. Takim osobom czêsto jest ciê¿ko pomóc. Jest to mo¿liwe wtedy, kiedy oni naprawdê sami tego chc±. Z na³ogiem jest ciê¿ko wygraæ, potrzeba silnej woli i du¿ego samozaparcia. A je¿eli osoba uzale¿niona tego nie posiada, to nawet najbli¿szi nie s± w tym wypadku w stanie pomóc.
Pamiêtaj, ¿e masz nas Je¿eli nie bêdziesz chcia³a pisaæ na forum, napisz wiadomo¶æ prywatn±. Zawsze jest l¿ej, je¿eli komu¶ siê wygadamy. ¦ciskam mocno

Koszyk, Kochana Zobaczysz, na pewno sobie poradzisz. Tak jak powiedzia³ Ci Twój I. - szybko siê uczysz, wiêc bêdzie dobrze. Masz jeszcze czas do nadrobienia wszystkiego. Dobrze, ¿e ju¿ nie bêdziesz bra³a jazd z t± kobiet±. A skoro piszesz, ¿e Twój obecny I. fajnie pokazuje i t³umaczy, to jestem przekonana, ¿e z ka¿d± jazd± bêdzie coraz lepiej i wszystko pojmiesz w mig
Nie przepraszaj, w koñcu po to tu jeste¶my

_basia - witamy w gronie

ulpu i Iza_slonca -
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

A ja w³a¶nie wróci³am z miasta. Za³atwiali¶my sprawy zwi±zane z samochodem. Najpierw do Urzêdu Skarbowego, pó¼niej do Starostwa do Wydzia³u Komunikacji. Matko, ile tych papierków do wype³niania A jeszcze jakie "kochane" panie tam pracuj±, po prostu bomba
__________________
Jedno z marzeñ zosta³o spe³nione :
27.06.2011 r. - prawo jazdy zdane

Edytowane przez Minnieee
Czas edycji: 2011-07-08 o 11:14
Minnieee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-08, 11:18   #410
ulpu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 310
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Minnieee Poka¿ wiadomo¶æ
A ja w³a¶nie wróci³am z miasta. Za³atwiali¶my sprawy zwi±zane z samochodem. Najpierw do Urzêdu Skarbowego, pó¼niej do Starostwa do Wydzia³u Komunikacji. Matko, ile tych papierków do wype³niania A jeszcze jakie "kochane" panie tam pracuj±, po prostu bomba
To prawda, straszna biurokracja. Na szczê¶cie u mnie poszczególne urzêdy s± do¶æ blisko siebie, wiêc nie trzeba jechaæ przez pó³ miasta. Ale te kolejki s± dobijaj±ce.
Jak kupi³am samochód, to musia³am wymieniæ tablice rejestracyjne, mimo ¿e auto by³o zarejestrowane w tym samym mie¶cie i wystarczy³o zmieniæ dane z powodu zmiany w³a¶ciciela. Zap³aci³am o 100z³ wiêcej, a to wszystko tylko dlatego, ¿e poprzednia rejestracja mia³a na koñcu literê, która jest aktualnie wycofywana (policja myli j± z cyfr±) - wszystkie samochody z literk± B maj± byæ w Polsce przerejestrowane... Szkoda, ¿e urzêdnicy nie pomy¶leli o tym wcze¶niej i tradycyjnie obci±¿aj± kosztami kierowców.
__________________

ulpu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 11:18   #411
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 6 595
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

dzieki dziewczyny za wsparcie.
moj pierwszy chlopak twierdzil ze "robie z siebie ofiarê bo moj ojciec jest alkoholikiem" oraz" wszystkie problemy sprowadzam do ojca" . szkoda, ze nie wiedzial, ze jestem DDA i tak to wlasnie wyglada. zreszta, sam idealem nie byl, skoro gdy sie rozeszlimy nie potrafil mnie zostawic przez ponad pol roku, wyzywal, grozil ze sie zabije, potem poematy wypisywal na moj temat, potem gdy nie reagowalam znowu wyzywal i tak w kolko...
zeby bylo smieszniej, chcial przyjechac po pogrzebie. pewnie myslal ze mu sie w ramiona rzuce. nie wiem czy kiedykolwiek spotkam kogos kto bedzie chcial zrozumiec mnie i moje problemy. kto sie tego nie przestraszy i nie powie mi ze moje stany depresyjne to babskie, dziecinne fanaberie.
z drugim bylo, jak opisywalam. od tej pory jestem sama.
gdy zyczylam ojcu smierci (przed dzien, a zmarl nagle) moja "przyjaciolka" spytala sie tego samego dnia "czy mi ulzylo" . i zaczelo sie obwinianie, nie moglam spac, balam sie pogrzebu.

u psychologa bylam, ale powiedziala ze musze dac sobie czas itd, jakos niewiele mi to pomoglo, wstydzilam sie mowic jej o swoich kompleksach itd a to tez utrudnia mi zycie.

zeby nie bylo off topa to powiem, ze snilo mi sie ze na egzamin przyszlam o dzien za wczesnie

karolcia
uzywam szaponu marion na 8 myc intesnywna czerwien + owoc granatu. wychodzi jak na pierwszym zdjeciu w podpsie, to nowsze to zmyty szampon, nienawidze tego koloru.
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2011-07-08 o 11:23
Czarna Orchidea jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 11:54   #412
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 365
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

ulpu i lza_slonca, trzymam za Was
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodzi³am ¶licznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 12:08   #413
TrueLook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 370
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez aquarelka199 Poka¿ wiadomo¶æ
Koszyk, czym siê martwisz Ka¿da z nas przez co¶ takiego przechodzi³a. £±cznie z tym ¿e na jazdach przed samym egzaminem instruktor chcia³ mnie wyrzuciæ z auta bo normalnie zachowywa³am siê jakbym by³a w nim pierwszy raz. Dziewczyny te¿ rozpisuj± siê jakie to b³êdy robi± przed samym egzaminem. Tak¿e g³owa do góry
Jak sobie przypomnê co wyprawia³am na dokupionej je¼dzie godzinê przed egzaminem to -> . Nie umia³am zaparkowaæ, gas³ mi co chwilê i biegi mi siê miesza³y. Do tej pory nie wiem jakim cudem odstawia³am taki cyrk. No ale na egzaminie nie zrobi³am ¿adnego b³êdu i uda³o siê za pierwszym razem
TrueLook jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 12:29   #414
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 1 751
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cze¶æ Kochane

Zapisa³am siê na egzamin Bojê siê jak cholera, a to ju¿ bardzo blisko ( 18.07 - 10:05 )
Dam radê nauczyæ siê testów w 10 dni? Ale siê bojê, a¿ siê porycza³am ;(
_basia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 12:57   #415
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Ja to jako¶ nigdy nie chcia³am, ¿eby uczy³a mnie kobieta... nie wiem, jako¶ tak z facetem z boku czu³am siê o wiele pewniej za kierownic±
Koszyk nie przejmuj siê tak bardzo Wszystko jest do nadrobienia, zw³aszcza, ¿e to dopiero pocz±tki, wiêc na pewno nie nabra³a¶ jeszcze tych z³ych nawyków. A tak jak I. ci powiedzia³, szybko siê uczysz, wiêc bêdzie dobrze

_basia nie stresuj siê tak, bêdzie ok
Egzamin ³±czony?
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 13:09   #416
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomo¶ci: 2 198
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez _basia Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Kochane

Zapisa³am siê na egzamin Bojê siê jak cholera, a to ju¿ bardzo blisko ( 18.07 - 10:05 )
Dam radê nauczyæ siê testów w 10 dni? Ale siê bojê, a¿ siê porycza³am ;(
Dasz rade, porobisz pare razy i zapamiêtasz

Kurcze, no nie wiem czy ba³am siê tych facetów czy co, my¶la³am ¿e kobieta mnie tak fajnie nauczy..
__________________
koszyk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 13:12   #417
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 1 751
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez liwiusz Poka¿ wiadomo¶æ
_basia nie stresuj siê tak, bêdzie ok
Egzamin ³±czony?
Tzn. teoria i praktyka w jednym dniu? Taak
Bardzo bym chcia³a zdaæ za 1

Cytat:
Napisane przez koszyk Poka¿ wiadomo¶æ
Dasz rade, porobisz pare razy i zapamiêtasz

Tak my¶lisz? Zaraz idê trzaskaæ testy, bêdê robiæ dniami i nocami- wstyd by by³o zawaliæ w³a¶nie na teorii
_basia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 13:14   #418
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomo¶ci: 2 198
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

a nigdy ich nie robi³a¶? Niektóre s± ca³kiem banalne, dasz rade
10 dni to ca³kiem du¿o
__________________
koszyk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 13:22   #419
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 1 751
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez koszyk Poka¿ wiadomo¶æ
a nigdy ich nie robi³a¶? Niektóre s± ca³kiem banalne, dasz rade
10 dni to ca³kiem du¿o
Robi³am, np. z krzy¿ówek nie umiem tylko kilka pytañ z rondami
Zabieram siê do roboty, muszê siê tego dziadostwa nauczyæ
_basia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-08, 13:42   #420
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomo¶ci: 2 198
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

W sensie skrzy¿owañ? Oj to trzeba zrozumieæ ... i wtedy pójdzie Ci ³atwiej powodzenia, dasz rade
__________________
koszyk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.