Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/X 2011 - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Który tytuł będzie najlepszy dla naszego nowego wątku?
Chodzimy jak kaczuszki, bo mamy takie piękne brzuszki. 1 1,92%
Chodzimy jak kaczuszki przez te nasze piękne brzuszki. 22 42,31%
Przez te nasze duże brzuszki chodzimy jak kaczuszki. 1 1,92%
W kilogramy obrastamy, ale to wszystko dla cudownej roli mamy. 2 3,85%
W kilogramy obrastamy - dla cudownej roli mamy. 18 34,62%
Staś, Filip czy Amelka - to i tak będzie nasza ukochana perełka. 10 19,23%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 52. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-10, 19:32   #3901
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

hej dziewczyny


podczytuje Was... ale jakoś weny na pisanie brak.. nie wiem co się dzieje,ale strasznie stwardniał mi brzuszek dziś pierwszy raz tak mam.. fakt trochę dziś na nogach byłam,w kuchni stałam trochę,bo leczo robiłam ... czy to może być ze zmęczenia ??

i nie wiem czy jakiegoś stanu zapalanego albo grzybka nie złapałam bo mam upławy ( od dziś ) i jakiś taki dyskomfort.. lekkie swędzenie

mam w domu tamtum rose i mam czopki dopochwowe...ale nie wiem czy mogę wziąść tak po prostu... bo nie wiem co z tym brzuchem twardym


no to pomarudziłam
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 19:38   #3902
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Widzę dziś tematyka remontowo-porodowa. Jak to poczytałam, to lekki stresik, nie powiem...

Też mam humorek nie bardzo, popłakałam sobie, że takie bez sensu wszystko, ale wcale lepiej nie jest. Pochłonęliśmy przepysznego ananasa z lodówki i idę czytać do łóżka, bo na nic więcej chyba nie mam dziś ochoty.

Proszę o kciuki, bo nocą kończy się aukcja fotelika, który mi baaardzo przypasował

Dobranoc, wyśpijcie się ładnie!
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 19:47   #3903
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Marudźcie, marudźcie, w końcu to przywilej ciężarnych.

Stokrotko - na brzuszek to chyba najlepiej polożyć się, odpoczywać, przez nockę powinno być lepiej. Co do pieczenia - miewam czasami, ale nie interweniuję. Z reguły po 2-3 dniach ustępuje. Gdyby nie ustąpiło, to wtedy można coś kombinować, tak myślę.

Agnyska - kciuki za aukcję. A ananas nie przegonił smutasów??
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 19:59   #3904
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Agnyska - kciuki za aukcję. A ananas nie przegonił smutasów??
No tak troszkę może
Z aukcją widzę, że będzie ciężko, za dużo chętnych, a towar w cenie
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 20:07   #3905
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Hej

widzę imprezkowo troszku tutaj

Asiu i Natko wszystkiego najlepszego dla Was z okazji urodzinek Szybkich, 5min porodów grzecznych dzieciaczków wyrozumiałych mężów i spełnienia tego co Wam się w duszy marzy

A u mnie była mamcia z siostrą, dziś koło południa pojechały do domku. Wczoraj mnie tak przegoniły po mieście, że wieczorem nóg nie czułam, już nie dla mnie takie maratony..nie dość, że upał, to jeszcze łażenia tyle że szok.
Ale za to dziś lenistwo na całego I 1szy raz wykorzystaliśmy ciążę do własnych celów Pojechaliśmy odwieźć na dworzec mamę, a że w pobliżu nie ma żadnego miejsca do zatrzymania, mąż wjechał na plac dworcowy tylko, żebyśmy wysiadły i odjechać, nie wiem czy 2min to trwało. W każdym razie zdążył to zauważyć ochroniarz i chciał nam jakąś karę wlepić- niby tylko 80zł ale zawsze. Na szczęście argument- duży upał plus żona w ciąży przekonały pana i nam podarował


A w tym tyg mąż ma urlop i jedziemy po łóżeczko
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 20:12   #3906
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

hej maminki

za mną ciężka noc (dziwnie spać w nie swoim łóżku ) i dzień pełen gości ... kręgosłup boli oj boooli.... na szczęście siostra pomogła ogarnąć po imprezie i częściowo może uda mi się Was nadrobić

malamutkao, ancia no to kochane, rzeczywiście maluszki to Wasze małe-duże cuda gratuluje tym bardziej i trzymam za Was kciuki, żeby choroba nie postępowała i było wszytko ok

lullaby_ml jak się czujesz? Lepiej? Mam nadzieję, że za kilka stron doczytam, że już wszytko ok i tryskasz zdrowiem i radością

natka wszystkiego najlepszego w dniu urodzin

Luluś - widzę, że Cię już potem nie było, mimo wszytko mam nadzieję, że niedzielny odpoczynek dodał Ci sił i przegonił choróbsko.

zmykam spać, bo jakaś nie do życia jestem, niestety już kolejny dzień, ale widzę, że nie ja jedna miewam takie podłe humorki buuuu
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.

Edytowane przez agnieszka 0605
Czas edycji: 2011-07-10 o 20:27
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 20:27   #3907
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

uff cisza tutaj ostatnio to nie ma co nadrabiać hehe

laski szaleją weekendowo
albo dopadł je leniuch taki jak mnie, bo nic mi się nie chce i nawet jak wchodzę na necik to tylko poczytać, bo weny na pisanie nie ma...

agnyska doczytałam o puszorkach hehe, ale powiem szczerze, ze spotkałam się z tym tylko jako szeleczki dla psów, o tym że nazywa się tak też szelki dla dzieci pierwsze słyszę...
no i półeczka
ładna kolekcja, też mam "trochę" więcej flakonów, za co mnie mój tż goni, a jak już widzę jego minę jak patrzę na kolejny flakon w drogerii to no ale fakt faktem w ciążowym stanie mniej ich używam, w sumie ograniczyłam się tylko do moich 2 ukochanych ale tej półeczki to zazdroszczę na maksa... też chcę taką

dobrze, ze temat remontowy póki co mnie nie dotyczy... trzymam mocno kciuki żeby poszły Wam sprawnie i szybko

no i laski nie straszcie, że to już tak blisko heh
jak pomyślę, ze już prawie połowa lipca to lekki strach mnie ogarnia, bo wiem że ani się obejrzę a będzie sierpień. a jak już sierpień to tylko rzut beretem i się zacznie
dzięki Bogu jakoś myśl, że mój synuś poczeka i nie wyrwie się zbyt szybko na ten świat mnie nie opuszcza... ciekawe na którą padnie jako pierwsza może zaczniemy obstawiać?

natka 100 lat
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 21:09   #3908
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Byłam z pieskiem na 1,5godz spacerze i padam na pyszczek- ona z resztą też

Kolorowych snów
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 21:28   #3909
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Zwariuję, powiedźcie mi jak można nie mieć dość.
Poszłam do kościoła, jednak nie udało nam się zdążyć na całą mszę, ale od połowy, oczywiście tato już przyszedł i wielka pretensja, że my się spóżniamy, że to cwaniatwo, igranie z Bogiem- i powiedział to człowiek który leży sobie rozwalony przy piwku na kanapie- co za tym idzie nie był w ogóle ( ostatnia msza na jakiej był to masza za babcię a wcześniej moja komunia) i wielka afera bo powiedziałam, że to jest indywidualna sprawda każdego i lepiej na połowę niż wcale. Ja zwariuję
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 21:47   #3910
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

cotka, ja Cię podziwiam, ze nawet na połowę poszłaś...
ja bym nie dała rady wysiedzieć teraz godziny w kościele (a o staniu to już nawet mowy nie ma)... także jak dla mnie liczy się, ze nawet na pół poszłaś




archinta kolorowych

ciekawe co tam u lulli, oby się wykurowała

ale tu cicho.....
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 21:53   #3911
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

W ogóle śmieszne jest wg mnie takie chodzenie dla kogoś - nie o to w końcu chodzi w tym wszystkim. A jeszcze takie zwracanie uwagi i pouczanie,kiedy samemu się nie chodzi, jest jakąś masakrą. A ja na szczęście dorwałam się do siedzenia bo inaczej średnio by było. Niby brzuch jeszcze nie jest w pełni ale już daje o sobie znać

Oczywiście po większej wymianie zdań obraził się- bo w końcu to brak szacunku i sobie gdzieś poszedł. A ja zamiast się cieszyć, że w końcu spokój to mam wyrzuty sumienia . A jak wracaliśmy z kościoła to zastanawialiśmy się czego się tym razem czepi.

Ale się objadłam kanapek z masłem czosnkowym, mniam
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 21:59   #3912
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

cotka, nie miej wyrzutów sumienia, bo nie masz czemu... przecież nie chodzisz za każdym razem na pół mszy, a że raz czy dwa się zdarzyło to nie koniec świata... także nie przejmuj się kochana


jeju też bym coś zjadła, ale się powstrzymuję...
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 22:00   #3913
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cotka no nieźle z tym twoim ojcem,mam wrazenie ze on sie po prostu lubi czepiać ech normalnie szkoda twoich nerwów biedactwo
co do chodzenia do kościoła to tez jestem podobnego zdanaia ze powinno sie chodzic dla siebie a nei dla kogos i ze to sprawa indywidualna wiec nic złego nei powiedziałaś
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 22:04   #3914
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
No tak troszkę może
Z aukcją widzę, że będzie ciężko, za dużo chętnych, a towar w cenie
A to fotelik samochodowy licytujesz?
Skoro jesteśmy przy temacie fotelików - jakie kupujecie, a może już macie??
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
A w tym tyg mąż ma urlop i jedziemy po łóżeczko
Moonik jak się przydaje, to trzeba wykorzystać, chociaż mi się jeszcze chyba nie udało. Raz mnie ktoś przepuścił w kolejce, ale był ostatni, a reszta się nie ruszyla, więc to nic nie dało. I raz Pani nie chciala mi sprzedać parówek, bo powiedziała, że nie chce mieć myszy w domu . I tyle dobrego.
A jakie łóżeczko kupujecie??
Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
za mną ciężka noc (dziwnie spać w nie swoim łóżku ) i dzień pełen gości ... kręgosłup boli oj boooli.... na szczęście siostra pomogła ogarnąć po imprezie i częściowo może uda mi się Was nadrobić

malamutkao, ancia no to kochane, rzeczywiście maluszki to Wasze małe-duże cuda gratuluje tym bardziej i trzymam za Was kciuki, żeby choroba nie postępowała i było wszytko ok
Aga a czemu nie w swoim łóżku? Coś mnie ominęło - śpisz u teściów?
Przytulam mocno i odpędzam smutki, teraz nie są potrzebne!
A maluszek to prawdziwy cud, jak każdej z nas, tylko może droga do cudu była bardziej kręta.
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Byłam z pieskiem na 1,5godz spacerze i padam na pyszczek- ona z resztą też

Kolorowych snów
Masz zdrowie kobito, kolorowych.
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Zwariuję, powiedźcie mi jak można nie mieć dość.
Poszłam do kościoła, jednak nie udało nam się zdążyć na całą mszę, ale od połowy, oczywiście tato już przyszedł i wielka pretensja, że my się spóżniamy, że to cwaniatwo, igranie z Bogiem- i powiedział to człowiek który leży sobie rozwalony przy piwku na kanapie- co za tym idzie nie był w ogóle ( ostatnia msza na jakiej był to masza za babcię a wcześniej moja komunia) i wielka afera bo powiedziałam, że to jest indywidualna sprawda każdego i lepiej na połowę niż wcale. Ja zwariuję
Cotka, ten Twój tato ma ciekawy światopogląd. Staraj się nie przejmować, bo szkoda Waszego zdrówka i nerwów, nie są Wam teraz potrzebne. Skąd on w ogóle wiedział, że się spóźniliście, skoro nie chodzi?

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Niby brzuch jeszcze nie jest w pełni ale już daje o sobie znać
Kochana Ty masz śliczny duży brzuszek, chyba większy od mojego, choć starszego.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 22:08   #3915
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A to fotelik samochodowy licytujesz?
Skoro jesteśmy przy temacie fotelików - jakie kupujecie, a może już macie??

Moonik jak się przydaje, to trzeba wykorzystać, chociaż mi się jeszcze chyba nie udało. Raz mnie ktoś przepuścił w kolejce, ale był ostatni, a reszta się nie ruszyla, więc to nic nie dało. I raz Pani nie chciala mi sprzedać parówek, bo powiedziała, że nie chce mieć myszy w domu . I tyle dobrego.
A jakie łóżeczko kupujecie??

Aga a czemu nie w swoim łóżku? Coś mnie ominęło - śpisz u teściów?
Przytulam mocno i odpędzam smutki, teraz nie są potrzebne!
A maluszek to prawdziwy cud, jak każdej z nas, tylko może droga do cudu była bardziej kręta.

Masz zdrowie kobito, kolorowych.

Cotka, ten Twój tato ma ciekawy światopogląd. Staraj się nie przejmować, bo szkoda Waszego zdrówka i nerwów, nie są Wam teraz potrzebne. Skąd on w ogóle wiedział, że się spóźniliście, skoro nie chodzi?

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------


Kochana Ty masz śliczny duży brzuszek, chyba większy od mojego, choć starszego.
no ale jak to??? to pani sie cos pomyliło bo własnei mówią ze cięzarnym sie nei odmawia bo jak sie odmawia to własnei bedzie sie niby te myszy miało
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 22:10   #3916
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
no ale jak to??? to pani sie cos pomyliło bo własnei mówią ze cięzarnym sie nei odmawia bo jak sie odmawia to własnei bedzie sie niby te myszy miało
A bo stare były i nieświeże.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 22:11   #3917
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

O właśnie Ancia, poka brzucha

A wie, bo wróciliśmy z zakupów ( na które nie pojechał bo jeszcze by się przedźwigał) - musieliśmy mrożonki wrzucić- bo było sporo, nawet nie wiedzieliśmy, że tak późno, ale on się dopatrzył. To już paranoja, bo całe dnie się człowiek zastanawia czego się dzisiaj czepi Pan Domu Ale dobrze, może tż-ta to w końcu zmobilizuje

Aga uciekła od farby do podłogi I dobrze
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.

Edytowane przez cotynato
Czas edycji: 2011-07-10 o 22:12
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 22:13   #3918
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A bo stare były i nieświeże.
to miło z jej strony, że Cię uprzedziła hehe
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 22:17   #3919
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

O właśnie. Ja sobie z ciekawości staję w kasie pierwszeństwa to mnie nikt nie puścił jeszcze. To już częściej mnie puszczali jak ja sama u siebie brzucha nie widziałam
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 22:19   #3920
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A bo stare były i nieświeże.
a no to tyle dobrego brawo dla"uczciwości" szkoda tylko ze w ogóle w sprzedazy były mniej uczciwa pani by ci sprzedała i jeszcze smacznego życzyła-masakra

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
O właśnie. Ja sobie z ciekawości staję w kasie pierwszeństwa to mnie nikt nie puścił jeszcze. To już częściej mnie puszczali jak ja sama u siebie brzucha nie widziałam
a ja ostatnio jak byłam w kauflandzie stałam na stoisku miesnym bo chciałam piers z kuraka no i jak doszłam do lady to babka co sprzedawała mnie ochrzaniła ze czemu ja stoje w kolejce i ze u niej kobiety w ciązy nei stoja i spytała czy chce lanie hehe
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 22:30   #3921
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Jutro jak się do lekarza zrobię, to wkleję . Mi tu poka brzucha a sama zdjęcie usunęła .

Zapomniałam o tym malowaniu podłóg u Agi. Tyle mam tu nadrabiania, że pomału wszystko mi się kićka.

A zakupów mało robię, mój chłopina się wykazuje i całkiem nieźle mu to idzie. W sumie kupowaliśmy parówkasy też we dwójkę, nawet on sam zamawiał, ale mimo to Pani patrzyła na mnie i kręciła glową. A potem spytała, czy mam to zjeść - i jeśli tak, to ona nie sprzeda .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 22:35   #3922
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

To fajna babka, życiowa
U mnie moja mama zawsze gada sobie z Paniami ze sklepu i one też jej kiwają czy warto brać czy nie. Fajnie jak ktoś doradzi, znając sytuację "od środka".


Ale się objadłam arbuzem. Pękam!
Ginka mnie okrzyczy jak wejdę na wagę a tż znowu będzie mi truł- chyba go teraz nie zabiorę
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 22:37   #3923
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Jejku, to dobrze, że mój gin mnie wagą nie stresuje , ja się nie ważę chyba od 2 miesięcy i dobrze mi z tym.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 22:40   #3924
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Jejku, to dobrze, że mój gin mnie wagą nie stresuje , ja się nie ważę chyba od 2 miesięcy i dobrze mi z tym.
Dobrze Ci
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 22:48   #3925
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Ale od arbuza chyba się nie tyje, co?
Ja objadłam się bułką z miodem, do tego kakao i też mi niedobrze. A wolałabym arbuza .

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Dobra śmigam spać, jutro rano pobudka.
Dobrej nocki wszystkim.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 23:11   #3926
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość

A właśnie wczo. myślałam o Tobie- jak znosisz upały, bo ja tu w Pl już mam dość
No wlasnie upaly spedzam w domu w ciagu tygodnia, a w weekendy albo spacer nad morzem, gdzie jest bardzo przyjemnie ze wzgledu na lekko chlodny wiaterek, albo odkryty basen i oczywiscie skrawek cienia do tego po wyjsciu z wody W dzien praktycznie nie wychodze, chyba ze mnie maz gdzies zawiezie, bo na nogach nie dam rady przez slonce. Jeszcze jakbym po drodze miala zacienione uliczki to ok, ale wokol mam sama patelnie.

A najdziwniej jest w domu - w dzien calkiem przyjemnie, pewnie dlatego ze chlodniej niz na dworze, a wieczorem za duszno, za goraco podczas gdy na dworze baaardzo przyjemnie. A przeciagu nic a nic i firanki nie rusza sie ani na milimetr

No, to sobie ponarzekalam A mowila mama przyjedz do Polski



Odnosnie tematu okoloporodowego - ja teraz mam mysli zeby jednak donosic do tego 37-38 tygodnia. W sumie nie wiem czemu sie tak schizuje, bo ginka mowila ze wszystko ok jedynie kontrolowac nalezy lozysko zeby sprawdzic czy da sie naturalnie czy jednak cesarka.

No i za 2 tygodnie lece do Hiszpanii, zeby juz tam przygotowac sie do porodu, mysle, ze dopiero wtedy poczuje ze to tuz tuz...
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 07:26   #3927
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

No dzieńdoberek ja dziś pierwsza jestem?

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
ojej pierwszy raz jak tu weszłam to nikogo nie me prawie heheh
znikłam bo pojechalismy z mezusiem po mój prezencik wczoraj dostałam kwiatki a blucke musiałam przymierzyc mój maz sie smieje ze jako ciezarówka ubieram sie w orsay-u hihi no ale co tam jak sie mieszcze to nie bede kombinowac

kochane potrzebuje leginsy takie żeby nie przeswitywały i nie miały jakis dziwnych klinów itd , któras moze trafiła na takowe?plis pomóżcie
ja kupowałam na allegro o tutaj http://moda.allegro.pl/listing.php/user?us_id=9059247

naprawde są fajnej jakości, mam czarne.

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
W ogóle śmieszne jest wg mnie takie chodzenie dla kogoś - nie o to w końcu chodzi w tym wszystkim. A jeszcze takie zwracanie uwagi i pouczanie,kiedy samemu się nie chodzi, jest jakąś masakrą. A ja na szczęście dorwałam się do siedzenia bo inaczej średnio by było. Niby brzuch jeszcze nie jest w pełni ale już daje o sobie znać

Oczywiście po większej wymianie zdań obraził się- bo w końcu to brak szacunku i sobie gdzieś poszedł. A ja zamiast się cieszyć, że w końcu spokój to mam wyrzuty sumienia . A jak wracaliśmy z kościoła to zastanawialiśmy się czego się tym razem czepi.

Ale się objadłam kanapek z masłem czosnkowym, mniam
tak generalnie to sprawa między tobą a Panem Bogiem, więc ojcu nic do tego

dziewczynki mam pytanie - czy wy odczuwacie te skurcze przepowiadające Braxtona-Hicksa czy jak im tam? bo ja od kilku dni od czasu do czasu w dole brzucha mam takie delikatne bóle jak przy okresie i tyle, samo przechodzi. i nie wiem czy to to? wizytka dopiero 20 lipca.
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 07:30   #3928
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Dzień dobry!Od rana tutaj też jakoś pusto.

Sharifa - poród w Hiszpanii - magnetycznie to brzmi . Upałów nie zazdroszczę, ale chyba już organizm Twój trochę się do innej pogody przyzwyczaił?

Indygo - ja nie pomogę, bo nie mam takich objawów. Od kilku dni boli mnie brzuch, ale boli zwyczajnie, jakby się napinał, a nie jak na @.

Dzisiaj wizyta .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 07:38   #3929
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

witam

poród mi sie snił to była masakra jakas poszłam do szpitala i pani mówi rozwarcie na 2 palce prosze isc do domu i przyjsc za 3 godziny przychodze do domu chce torbe spakowac do samochodu a sie okazało ze nic nie mam przygotowanego

to chyba jakis znak ze musze zaczac kompletowac wyprawke porodowa bo teraz cły czas mi to spokoku nie daje

ale torbe do szpitala kupiłam w sobote teraz tylko zawartosc

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

anciaahk
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 07:48   #3930
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Tusia ale masz sny . Ale faktycznie czasu coraz mniej, też zaczynam to sobie uświadamiać. Torbę też mam pustą .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.