Big fanki książek i filmów - dyskusje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-26, 09:29   #1
ChocoWhite
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoWhite
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Centralne biuro uwodzenia :D
Wiadomości: 4 729
GG do ChocoWhite

Big fanki książek i filmów - dyskusje


Tu zapraszam na dyskusję o swoich idolach, co ostatnio czytaliście ,oglądaliście , może macie ochotę coś skrytykować . Zapraszam .Monii
__________________
nienawidzę patrzeć na ludzi, którzy byli mi kiedyś bliscy, a teraz są obcy

. .
ChocoWhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 17:14   #2
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Big fanki książek i filmów - dyskusje

witamzacznę.Ostat nio czytałam życie po (życiu z fecetem) Lynda Curnyn, chciaz ksiazka nie jest wymagajaca, fajnie czasem przeczytac cos lekkiego.Książka jest zabawna, ale troche w niej prawdy, świetne sa wyznania-zawarte w ksiazce
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 19:35   #3
ChocoWhite
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoWhite
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Centralne biuro uwodzenia :D
Wiadomości: 4 729
GG do ChocoWhite
Dot.: Big fanki książek i filmów - dyskusje

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
witamzacznę.Ostat nio czytałam życie po (życiu z fecetem) Lynda Curnyn, chciaz ksiazka nie jest wymagajaca, fajnie czasem przeczytac cos lekkiego.Książka jest zabawna, ale troche w niej prawdy, świetne sa wyznania-zawarte w ksiazce
witam
ja czytam Miasto kości i pochlaniam te ksiazki haustami . Jace jest wyczesany . Polcam ulubieńcom fantastyki , trochę zakazanej miłości, akcji , .
1 tom - Miasto kości

Oglądałam "Pozwól mi wejść" . Można się troszeczkę pobać , film przedstawia mobbing nad młodszym i słabszym chłopcem w szkole . Jest on bardzo samotny . Poznaję wampirzycę (12 lat - wiecznie) . Reszte sami zobaczcie

Obejrzałam też "Hanna" , wstrząsający film o tworzeniu z dzieci żołnierzy , łonie matki pozbywają się litości i innych składników emocji oraz wzmacniacz masy mięśni. Przez co miała powstać armia doskonałych do walki .Zostaję tylko jedna dziewczynka , bardzo "wytresowana" na zabójcę .
__________________
nienawidzę patrzeć na ludzi, którzy byli mi kiedyś bliscy, a teraz są obcy

. .
ChocoWhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 20:36   #4
Koan
Wtajemniczenie
 
Avatar Koan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 002
Dot.: Big fanki książek i filmów - dyskusje

W piatek ogladalam na tvp polonia film: "Masz na imię Justine".
Film opowiada historie mlodej dziewczyny ze wsi, ktora znajomy ze szkoly sprzedaje do burdelu.
Nie bede zdradzac szczegolow filmu... Powiem tylko, ze swietnie zostalo w nim pokazane jak takie wydarzenia ryja (zeby nie powiedziec miazdza) psychike czlowieka.
Ten film powinien byc pokazywany w szkolach ku przestrodze dla mlodych dziewczyn, ktore sie szybko zakochuja i decyduja na "romantyczny" wyjazd za granice z chlopakiem....

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ChocoWhite Pokaż wiadomość
Obejrzałam też "Hanna" , wstrząsający film o tworzeniu z dzieci żołnierzy , łonie matki pozbywają się litości i innych składników emocji oraz wzmacniacz masy mięśni. Przez co miała powstać armia doskonałych do walki .Zostaję tylko jedna dziewczynka , bardzo "wytresowana" na zabójcę .
To w tym filmie gra Eric Bana?

Edytowane przez Koan
Czas edycji: 2011-06-26 o 20:34
Koan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 22:41   #5
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: Big fanki książek i filmów - dyskusje

Cytat:
Napisane przez Koan Pokaż wiadomość
W piatek ogladalam na tvp polonia film: "Masz na imię Justine".
Film opowiada historie mlodej dziewczyny ze wsi, ktora znajomy ze szkoly sprzedaje do burdelu.
Nie bede zdradzac szczegolow filmu... Powiem tylko, ze swietnie zostalo w nim pokazane jak takie wydarzenia ryja (zeby nie powiedziec miazdza) psychike czlowieka.
Ten film powinien byc pokazywany w szkolach ku przestrodze dla mlodych dziewczyn, ktore sie szybko zakochuja i decyduja na "romantyczny" wyjazd za granice z chlopakiem....

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------


To w tym filmie gra Eric Bana?
Zastanawiałam się nad tym filmem. Skoro uważasz, że warto obejrzeć to chyba się zdecyduję
__________________
Bloguję

LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 08:47   #6
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Big fanki książek i filmów - dyskusje

Ja ostatnio obejrzałam " Klasę", jak dla mnie świetny film. Oglądam z naprawdę wielkim zainteresowaniem, chociaż dla mnie- przyszłego nauczyciela jest pewną przestrogą
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 09:34   #7
ChocoWhite
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoWhite
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Centralne biuro uwodzenia :D
Wiadomości: 4 729
GG do ChocoWhite
Dot.: Big fanki książek i filmów - dyskusje

Cytat:
Napisane przez Koan Pokaż wiadomość
W piatek ogladalam na tvp polonia film: "Masz na imię Justine".
Film opowiada historie mlodej dziewczyny ze wsi, ktora znajomy ze szkoly sprzedaje do burdelu.
Nie bede zdradzac szczegolow filmu... Powiem tylko, ze swietnie zostalo w nim pokazane jak takie wydarzenia ryja (zeby nie powiedziec miazdza) psychike czlowieka.
Ten film powinien byc pokazywany w szkolach ku przestrodze dla mlodych dziewczyn, ktore sie szybko zakochuja i decyduja na "romantyczny" wyjazd za granice z chlopakiem....

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------


To w tym filmie gra Eric Bana?
tak

chyba obejrzę ten twój film

co ty masz na avatarze , kota?
__________________
nienawidzę patrzeć na ludzi, którzy byli mi kiedyś bliscy, a teraz są obcy

. .
ChocoWhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 10:11   #8
Koan
Wtajemniczenie
 
Avatar Koan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 002
Dot.: Big fanki książek i filmów - dyskusje

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad tym filmem. Skoro uważasz, że warto obejrzeć to chyba się zdecyduję
Cytat:
Napisane przez ChocoWhite Pokaż wiadomość
tak

chyba obejrzę ten twój film

co ty masz na avatarze , kota?
Polecam Wam albo ten film albo "Lilja 4-ever". Historia bardzo podobna tylko z innym zakonczeniem...
W sumie nie wiem, ktory tych filmow jest lepszy? Oba sa dobre.
Z tym ze "Masz na imię Justine" to film w czesci polski i w czesci z polskimi aktorami.

Tak, to kot
Koan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 10:12   #9
ChocoWhite
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoWhite
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Centralne biuro uwodzenia :D
Wiadomości: 4 729
GG do ChocoWhite
Dot.: Big fanki książek i filmów - dyskusje

Cytat:
Napisane przez Koan Pokaż wiadomość
Polecam Wam albo ten film albo "Lilja 4-ever". Historia bardzo podobna tylko z innym zakonczeniem...
W sumie nie wiem, ktory tych filmow jest lepszy? Oba sa dobre.
Z tym ze "Masz na imię Justine" to film w czesci polski i w czesci z polskimi aktorami.

Tak, to kot
wyczesany
__________________
nienawidzę patrzeć na ludzi, którzy byli mi kiedyś bliscy, a teraz są obcy

. .
ChocoWhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 12:25   #10
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Big fanki książek i filmów - dyskusje

Ja właśnie czytam "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet" Stieg Larsson. Jest to rewelacyjnie napisany kryminał. Jestem tak wciągnięta, że idę przez ksiązkę jak burza
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 13:16   #11
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Big fanki książek i filmów - dyskusje

oglądałam. Faktycznie dobry film.
("Klasa")
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy

Edytowane przez anka_bunio
Czas edycji: 2011-06-27 o 13:18
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 19:15   #12
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: Big fanki książek i filmów - dyskusje

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Ja właśnie czytam "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet" Stieg Larsson. Jest to rewelacyjnie napisany kryminał. Jestem tak wciągnięta, że idę przez ksiązkę jak burza
Polecam kończę ostatnią 3 cz. Jednak musze powiedzieć że pierwsza część hipnotyzuje natomiast kolejne już są mniej wciągające choć naprawdę kawał dobrej literatury kryminalnej

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Z filmów mogę polecić "Rytuał". Film oparty na faktach, odkrywa przed nami tak bardzo rzadko ujawniane egzorcyzmy.
Uwaga! Pomimo iż w filmie nie ma jakiś krwawych scen to jednak silne nerwy trzeba mieć ! A i jeszcze jedno niech się boją Ci, którzy w nic nie wierzą
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 23:44   #13
moodygirl
Raczkowanie
 
Avatar moodygirl
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 250
Dot.: Big fanki książek i filmów - dyskusje

A ja obecnie oglądam "Lody na patyku" jestem w 4 części, przede mną jeszcze kolejne 4. Jak dla mnie idealny na wakacje, lekki, jest się z czego pośmiać, no i naprawdę wciąga! nie ma to jak klasyka

jestem w trakcie czytania 'Masz nową wiadomość' , jest to książka z cyklu 'Literatura w spódnicy'. Na półce leżała od kilku dobrych lat, nigdy nie było wystarczająco czasu, żeby po nią sięgnąć. Początkowo jakoś ciężko mi było się wciągnąć, a później już z kolei miałam problem by się od niej oderwać Jeszcze nie skończyłam jej czytać, ale polecam!

A 'Klasę' oglądałam na jednym z wykładów (studiuję pedagogikę ) Przerażające.
__________________
what is love?
moodygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 15:44   #14
pineapplegirl
Przyczajenie
 
Avatar pineapplegirl
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 20
Dot.: Big fanki książek i filmów - dyskusje

[/COLOR]Z filmów mogę polecić "Rytuał". Film oparty na faktach, odkrywa przed nami tak bardzo rzadko ujawniane egzorcyzmy.
Uwaga! Pomimo iż w filmie nie ma jakiś krwawych scen to jednak silne nerwy trzeba mieć ! A i jeszcze jedno niech się boją Ci, którzy w nic nie wierzą [/QUOTE]

Muszę Ci powiedzieć,że zainteresowałaś mnie tym filmem,ponieważ lubię tę tematykę i chciłabym to obejrzeć. Mam tylko pytanie. Czy w tym filmie gra Anthony Hopkins? Ponieważ na stronie, z której ściagam jest kilka filmów o takim tytule,z opisu na filmwebie wynika,że to chyba ten...
Będę wdzięczna jeśli mi powiesz
__________________
Odwraca się do mnie z uśmiechem. Jak on się ładnie uśmiecha: prosto w moje serce.
pineapplegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 18:42   #15
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: Big fanki książek i filmów - dyskusje

Cytat:
Napisane przez pineapplegirl Pokaż wiadomość
[/COLOR]Z filmów mogę polecić "Rytuał". Film oparty na faktach, odkrywa przed nami tak bardzo rzadko ujawniane egzorcyzmy.
Uwaga! Pomimo iż w filmie nie ma jakiś krwawych scen to jednak silne nerwy trzeba mieć ! A i jeszcze jedno niech się boją Ci, którzy w nic nie wierzą
Muszę Ci powiedzieć,że zainteresowałaś mnie tym filmem,ponieważ lubię tę tematykę i chciłabym to obejrzeć. Mam tylko pytanie. Czy w tym filmie gra Anthony Hopkins? Ponieważ na stronie, z której ściagam jest kilka filmów o takim tytule,z opisu na filmwebie wynika,że to chyba ten...
Będę wdzięczna jeśli mi powiesz[/QUOTE]
sorki że tak późno ale tak gra tam Anthony Hopkins rewelacyjna postać coś niesamowitego Ja film oglądałam na wielkim ekranie
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.