Suknia marzeń cz. IV - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-08, 22:13   #1411
madzia*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: warszawa-mokotów
Wiadomości: 126
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

i tak tez sie w niej czuje
__________________
Czekamy na Ciebie Kochanie<3
<3 13.12.2014r. <3


Jestem Żoną ... i dobrze mi z tym
23.07.2011r<3
madzia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 08:17   #1412
maly_czlowieczek
Zadomowienie
 
Avatar maly_czlowieczek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 130
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez madzia* Pokaż wiadomość
Cześc Dziewczyny
Odebrałam dziś swoją suknię i chcialam zapytac jak Wy ocenice jak na Mnie lezy itp Ślub za dwa tygodnie i już ze stresu sama nie wiem czy dobrego wyboru dokonałam Twarz moze jeszcze nie ta ale zawsze robie glupie miny do zdjec:P
cudowna suknia i właścicielka już nie mogę się doczekać przymiarek, choć mam wrażenie, że nic na mnie nie będzie pasować z powodu nieproporcjonalnej figury...
__________________
maly_czlowieczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 13:50   #1413
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

a co myślicie o takich kolczykach do ślubu? będę miała niebieskie buty i krawat TŻ też w tej tonacji i sukienka jak w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1710017200.jpg (37,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1701900488.jpg (19,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1698108872.jpg (45,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1701619078.jpg (60,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1706442952.jpg (36,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9208-004.jpg (28,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5902_01.jpg (27,7 KB, 181 załadowań)
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham



Edytowane przez dorka24
Czas edycji: 2011-07-12 o 19:16
dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 15:48   #1414
lula177
Zakorzenienie
 
Avatar lula177
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kraina snów:)
Wiadomości: 3 917
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

dziewczyny ja jestem już po pomad 3 tygodnie byłąm i jestem baaaardzo zadowolona z mojej sukni i życzę tego każdej PM-ce
__________________
Kochać- to utracić panowanie nad sobą....

lula177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 18:46   #1415
Emmakotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

lula177 super a jaką sukienkę miałaś?? spełniła oczekiwania?? jakieś porady dot. sukni??

pozdrawiam

Edytowane przez Emmakotka
Czas edycji: 2011-07-12 o 19:16
Emmakotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 21:13   #1416
lula177
Zakorzenienie
 
Avatar lula177
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kraina snów:)
Wiadomości: 3 917
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez Emmakotka Pokaż wiadomość
lula177 super a jaką sukienkę miałaś?? spełniła oczekiwania?? jakieś porady dot. sukni??

pozdrawiam
sukienkę pokazywałam gdzieś wcześniej, ale w sumie mogę pokazać jeszcze raz tym razem już na mnie koronkowa rybka a porad, co do sukni to za bardzo nie mam ważne tylko, żeby się podobała i, żeby czuć się w niej swobodnie ja np w ogóle nie uważałam, żeby jej nie pobrudzić itp itd i nadal jestem w niej zakochana, ale chyba wystawię na sprzedaż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0112.jpg (71,6 KB, 492 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0134.jpg (104,3 KB, 435 załadowań)
__________________
Kochać- to utracić panowanie nad sobą....

lula177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 07:30   #1417
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez lula177 Pokaż wiadomość
sukienkę pokazywałam gdzieś wcześniej, ale w sumie mogę pokazać jeszcze raz tym razem już na mnie koronkowa rybka a porad, co do sukni to za bardzo nie mam ważne tylko, żeby się podobała i, żeby czuć się w niej swobodnie ja np w ogóle nie uważałam, żeby jej nie pobrudzić itp itd i nadal jestem w niej zakochana, ale chyba wystawię na sprzedaż
piękna suknia!
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 08:54   #1418
ladysexyback
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Cool Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość

Zapraszam wszystkie przyszłe Panny Młode jak i Mężatki do kontynuacji poprzedniej cześci
Suknia Ślubna cz. III



Spodobała mi się suknia za 3 tysiaki,jest extra,jak na bal,po-prostu piękność,w niej można wyglądać jak królowa,tylko że nie jest ona biała a kremowa.Uważam,że kremowy całkiem inaczej wyglądają niż białe,a wy?Bo białe to już tak pospolite,że nudzą...
__________________
: pala:Kocham Cię,Snickers!!!: oklaski:
ladysexyback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 14:47   #1419
madziares25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 091
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez ladysexyback Pokaż wiadomość
Spodobała mi się suknia za 3 tysiaki,jest extra,jak na bal,po-prostu piękność,w niej można wyglądać jak królowa,tylko że nie jest ona biała a kremowa.Uważam,że kremowy całkiem inaczej wyglądają niż białe,a wy?Bo białe to już tak pospolite,że nudzą...
Rzeczywiście białych jest najwięcej...
Teraz zapanowała moda na ecru, śmietankową biel,załamaną biel i jeszcze jakieś inne wynalazki typu kość słoniowa, perłowa...
Wybór rzeczywiście jest świetny teraz.
Kiedyś tak nie było...
Mamy szczęście móc wybierać spośród setek fasonów
Kremowy rzeczywiście całkiem inaczej wygląda niż biały, to oczywiste...
Wszystko zalezy od fasonu sukni, ta sama będzie inaczej wyglądała w bieli i inaczej w ecru...do tego dodatki i mamy dwie różne stylizacje...
Kolor jak kolor, bierz to, co się Tobie podoba i co ci pasuje, bo choć możesz lubić kremowy, to w białym będzie Ci lepiej, kwestia dopasowania do urody...i odwrotnie oczywiście...
Ja innej niż biała nawet nie brałam pod uwagę, uważam, że suknia powinna być biała i taka też była dla mnie najbardziej odpowiednia
Własnie dziś niedługo idę na mierzenie
Jak wrócę, to się pochwalęBuziaczki i pozdrowionka dla wszystkich
madziares25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 18:02   #1420
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez lula177 Pokaż wiadomość
sukienkę pokazywałam gdzieś wcześniej, ale w sumie mogę pokazać jeszcze raz tym razem już na mnie koronkowa rybka a porad, co do sukni to za bardzo nie mam ważne tylko, żeby się podobała i, żeby czuć się w niej swobodnie ja np w ogóle nie uważałam, żeby jej nie pobrudzić itp itd i nadal jestem w niej zakochana, ale chyba wystawię na sprzedaż
Ślicznie wyglądałaś
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 19:06   #1421
lula177
Zakorzenienie
 
Avatar lula177
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kraina snów:)
Wiadomości: 3 917
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość
Ślicznie wyglądałaś

dziękuję

ja też nie brałam pod uwagę sukni innej niż biel, ale mimo to przymierzyłam ecru tylko przy mojej dość ciemnej karnacji, brzydko ten kolor wyglądał i utewierdziłam się w przekonaniu, że ma być biała
__________________
Kochać- to utracić panowanie nad sobą....

lula177 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 20:20   #1422
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez lula177 Pokaż wiadomość
dziękuję

ja też nie brałam pod uwagę sukni innej niż biel, ale mimo to przymierzyłam ecru tylko przy mojej dość ciemnej karnacji, brzydko ten kolor wyglądał i utewierdziłam się w przekonaniu, że ma być biała
Ja znowu miałam śmietankową biel. Bardzo subtelna różnica a lepiej się czułam jak w zupełnej bieli.
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 00:03   #1423
teqili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 75
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Ja również wybrałam suknie w kolorze złamanej bieli(śmietanowej) choć od samego początku nastawiona byłam na czystą biel jednak zrezygnowałam, mam ciepły typ urody brązowe włosy, oczy ciemna karnacje i oprawę oczu.Po zmierzeniu sukni białej widoczny był straszny kontrast biel aż była sina w ogóle nie współgrało to z moim typem urody i dlatego ostateczna decyzja padła na łamana biel tak tez uznała Pani z salonu. Również jeśli chodzi o fason to w głowie miałam zaplanowana księżniczkę, a w rezultacie suknia zamówiona jest w kształcie litery A także coś innego mi się podobało w katalogu na fotkach, a co innego po założeniu sukni na siebie na szczęście wybór sukni już za sobą i za 2 tyg jadę po odbiór

Edytowane przez teqili
Czas edycji: 2011-07-15 o 00:06
teqili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 20:46   #1424
akinom50227
Raczkowanie
 
Avatar akinom50227
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 280
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez teqili Pokaż wiadomość
Po zmierzeniu sukni białej widoczny był straszny kontrast biel aż była sina w ogóle nie współgrało to z moim typem urody i dlatego ostateczna decyzja padła na łamana biel
Dziewczyny a czy możecie mi powiedzieć czy kolor diamond white to też złamana biel? O ile jeszcze ivory i ecru rozpoznaję to reszta jest dla mnie tajemnicą ;-) Mierzyłam ostatnio sukienkę która była tak totalnie biała, że aż raziła w oczy a zapomniałam zapytać o kolor i nie wiem czy diamond white to właśnie taka biel ,,że aż razi w oczy" (jak diament ;-) - tak to interpretuję :P ) czy też jest to jakaś biel złamana a ,,biel rażąca w oczy" to po prostu ultra biel
akinom50227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 21:41   #1425
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Ja nie chciałabym mieć na ślubie takiej ostrej czystej bieli, bo wiadomo- zęby nie wydają się tak białe jak byś powinny, a na zdjęciach to pewnie tylko sukienkę jak odblask widać
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 00:31   #1426
teqili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 75
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez akinom50227 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy możecie mi powiedzieć czy kolor diamond white to też złamana biel? O ile jeszcze ivory i ecru rozpoznaję to reszta jest dla mnie tajemnicą ;-) Mierzyłam ostatnio sukienkę która była tak totalnie biała, że aż raziła w oczy a zapomniałam zapytać o kolor i nie wiem czy diamond white to właśnie taka biel ,,że aż razi w oczy" (jak diament ;-)
Nie pomoge w rozszyfrowaniu nazwy koloru, ponieważ sama nie kupowałam białej sukni więc sie w to nie zagłębiałam myślę że panie w salonie odpowiedzą Tobie na to pytanie choć wydaje mi się że jest to czysta biel tak wynikałoby z nazwy.Jeszcze jest taka opcja(bynajmniej w salonie w którym ja zamawiałam suknie) ze wybierasz sobie suknie, ale co do koloru tez masz wolna reke, czyli suknia mierzona jest w kolorze bieli, a na moje zyczenie szyją mi taka sama tylko w kolorze np ecru . Powodzenia w poszukiwaniach

Edytowane przez teqili
Czas edycji: 2011-07-16 o 00:32
teqili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 09:36   #1427
akinom50227
Raczkowanie
 
Avatar akinom50227
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 280
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

No własnie co do poszukiwań to mam upatrzoną Beatrice z Herm's i ona występuje właśnie w kolorze white albo diamond white, a ja wolalabym żeby była ivory albo ecru bo tak jak wspomniala DontSaySorry kwestia zębów, zdjęć itd :P i właśnie ta którą mierzyłam była po prostu white (,,normalna" biel, a nie jakaś rażąca, ale tak jak wspomniałam lepiej czuję się w sukienkach ze złamaną bielą) i gdyby okazało się, że kolor diamond white to bardziej złamana biel przypominająca ivory to bym ją już zamówiła, no ale jeżeli diamond white to taka nazwijmy to oczo✂✂✂na biel no to wtedy mam problem bo ani white ani tym bardziej diamond white by mi nie odpowiadał :/
akinom50227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 11:13   #1428
olmia
Raczkowanie
 
Avatar olmia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Alicante
Wiadomości: 98
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez akinom50227 Pokaż wiadomość
No własnie co do poszukiwań to mam upatrzoną Beatrice z Herm's i ona występuje właśnie w kolorze white albo diamond white, a ja wolalabym żeby była ivory albo ecru bo tak jak wspomniala DontSaySorry kwestia zębów, zdjęć itd :P i właśnie ta którą mierzyłam była po prostu white (,,normalna" biel, a nie jakaś rażąca, ale tak jak wspomniałam lepiej czuję się w sukienkach ze złamaną bielą) i gdyby okazało się, że kolor diamond white to bardziej złamana biel przypominająca ivory to bym ją już zamówiła, no ale jeżeli diamond white to taka nazwijmy to oczo✂✂✂na biel no to wtedy mam problem bo ani white ani tym bardziej diamond white by mi nie odpowiadał :/
diamond white jest to zlamana biel, moja suknia jest w tym kolorze, podobny do ivory (kosc sloniowa) bo jedna z pan wlasnie nazywala ten kolor ivory, a suknia na stronie w opisie ma tylko white, diamond white,spun gold i blush. Zobacz pod tym linkiem: http://sophiatolli.com/item/?i=Y1813...i%20-%20Bridal, pod opisem sukni sa kwadraciki odpowiadajace kolorom, jak najezdzasz myszka to pokazuje sie nazwa
Mam nadzieje, ze pomoglam
__________________

03.09.2011

Edytowane przez olmia
Czas edycji: 2011-07-16 o 11:15
olmia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 14:55   #1429
madziares25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 091
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Za duży wybór wszystkiego
madziares25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 10:50   #1430
akinom50227
Raczkowanie
 
Avatar akinom50227
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 280
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez olmia Pokaż wiadomość
diamond white jest to zlamana biel, moja suknia jest w tym kolorze, podobny do ivory (kosc sloniowa) bo jedna z pan wlasnie nazywala ten kolor ivory, a suknia na stronie w opisie ma tylko white, diamond white,spun gold i blush. Zobacz pod tym linkiem: http://sophiatolli.com/item/?i=Y1813...i%20-%20Bridal, pod opisem sukni sa kwadraciki odpowiadajace kolorom, jak najezdzasz myszka to pokazuje sie nazwa
Mam nadzieje, ze pomoglam
Oj baaardzo !!! Dziękuję :bounce ::dzi ekuje:
Swoją drogą - prześliczna ta Twoja suknia Dziękuję i pozdrawiam

Edytowane przez akinom50227
Czas edycji: 2011-07-17 o 18:28
akinom50227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 09:51   #1431
NayaKanga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

No, moja wymarzona suknia właśnie przyjechała z Barcelony mój San Patrick (Clamor) już czeka na przymiarki.
Teraz się okaże na ile wirtuozami są moje krawcowe...czeka je zrobienie motylich ramion a'la Ellie Saab (Erato).

Kurcze miałam straszny problem z zakupem butów...mały wybór w kolorze kości słoniowej. Czy wy się o tej porze roku spotkałyście z czymś podobnym?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brides.jpg (51,7 KB, 328 załadowań)

Edytowane przez NayaKanga
Czas edycji: 2011-07-19 o 09:52
NayaKanga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 10:33   #1432
madziares25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 091
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez NayaKanga Pokaż wiadomość
No, moja wymarzona suknia właśnie przyjechała z Barcelony mój San Patrick (Clamor) już czeka na przymiarki.
Teraz się okaże na ile wirtuozami są moje krawcowe...czeka je zrobienie motylich ramion a'la Ellie Saab (Erato).

Kurcze miałam straszny problem z zakupem butów...mały wybór w kolorze kości słoniowej. Czy wy się o tej porze roku spotkałyście z czymś podobnym?
Kiecka bardzo ładna
Swietne te ramionka są
madziares25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 12:05   #1433
NayaKanga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez madziares25 Pokaż wiadomość
Kiecka bardzo ładna
Swietne te ramionka są
Dzięki
Ja myślałam, że już dawno ktoś na taką "doróbkę"wpadł i byłam zdziwiona, kiedy mnie krawcowe w salonie sukien pytały, czy mogą mój pomysł wykorzystać (hehe, nie mnie a Ellie Saab powinny pytać )
NayaKanga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 12:10   #1434
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez NayaKanga Pokaż wiadomość
No, moja wymarzona suknia właśnie przyjechała z Barcelony mój San Patrick (Clamor) już czeka na przymiarki.
Teraz się okaże na ile wirtuozami są moje krawcowe...czeka je zrobienie motylich ramion a'la Ellie Saab (Erato).

Kurcze miałam straszny problem z zakupem butów...mały wybór w kolorze kości słoniowej. Czy wy się o tej porze roku spotkałyście z czymś podobnym?
Też mam suknię San Patrick tylko...wiesz,że one tak naprawdę wcale nie przylatują z Hiszpanii?To tylko taka ściema, a tak naprawdę suknie sa szyte w Polsce na licencji hiszpańskiej...
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 14:55   #1435
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Też mam suknię San Patrick tylko...wiesz,że one tak naprawdę wcale nie przylatują z Hiszpanii?To tylko taka ściema, a tak naprawdę suknie sa szyte w Polsce na licencji hiszpańskiej...
hehe... dokładnie
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 19:21   #1436
irma84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 102
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez NayaKanga Pokaż wiadomość
No, moja wymarzona suknia właśnie przyjechała z Barcelony mój San Patrick (Clamor) już czeka na przymiarki.
Teraz się okaże na ile wirtuozami są moje krawcowe...czeka je zrobienie motylich ramion a'la Ellie Saab (Erato).

Kurcze miałam straszny problem z zakupem butów...mały wybór w kolorze kości słoniowej. Czy wy się o tej porze roku spotkałyście z czymś podobnym?
suknia rewelacyjna!
irma84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 20:35   #1437
anastazja0103
Raczkowanie
 
Avatar anastazja0103
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Okolice Gliwic
Wiadomości: 32
GG do anastazja0103
Wink Dot.: Suknia marzeń cz. IV

http://www.we-dwoje.pl/model;princes...html?foto_id=2
szukam takiego modelu sukni niestety ta jest już sprzedana cieżko ją znaleść.
Macie może namiary gdzie ją można kupic lub czy ktos ma ją do sprzedania.
z góry dziękuje
anastazja0103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 23:22   #1438
muuachh
Raczkowanie
 
Avatar muuachh
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 249
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

a to bedzie moja sukienka...najpierw długa a po oczepinach ściagnę dół
już nie mogę sie doczekać...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1_suknia_slubna_papilio_719_dluga_i_krotka.jpg (46,9 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (14,2 KB, 200 załadowań)
muuachh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 07:08   #1439
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez muuachh Pokaż wiadomość
a to bedzie moja sukienka...najpierw długa a po oczepinach ściagnę dół
już nie mogę sie doczekać...
sukieneczka bardzo ładna i funkcjonalna odczepiany dół to rewelacyjny pomysł
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 11:47   #1440
sumer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez NayaKanga Pokaż wiadomość
No, moja wymarzona suknia właśnie przyjechała z Barcelony mój San Patrick (Clamor) już czeka na przymiarki.
Teraz się okaże na ile wirtuozami są moje krawcowe...czeka je zrobienie motylich ramion a'la Ellie Saab (Erato).

Kurcze miałam straszny problem z zakupem butów...mały wybór w kolorze kości słoniowej. Czy wy się o tej porze roku spotkałyście z czymś podobnym?
Ja wczoraj takie zamówiłam. Byłam w sklepie http://www.wszystkodotanca.pl/BUTY_S...--default.html
i z tym kolorem nie ma problemu. dobierasz sobie wzór,kolor, wielkość obcasa. Ceny w miarę ja za swoje zapłaciłam 220zł
Super sklep tylko trzeba jechać bo na stornie nie mają wszystkich modeli.
sumer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.