Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-01, 12:00   #151
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

No to zaczynamy
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 12:21   #152
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

No to zaczęłyście . Ja was będę wspierała . Mimo ze w lipcu skończyłam po 8 miesiacach gubić kg i cm . 3mam za was kciuki i POWODZENIA ŻYCZĘ . Dacie radę i bierzcie sie za siebie ostro do roboty, ale wszystko z głową .

Mam propozycję... niech każda z was napiszę ile ma wzrostu, ile waży, ile ma w udzie, biodrach, talii i pasie oraz ile chcę schudnąć i najbardziej z czego i co 2 tyg. taki raport . Co Wy na to?? A i napiszcie też jaka mniej wiecej dietka (nie dokładny jadłospis ale mniej wiecej jak wygląda, zasady, kalorie, ilość posiłków itp oraz co, ile i jak często będziecie ćwiczyć oraz jakie dodatkowe wspomaganie sobie zaaplikujecie (kremy, masaże, środki wspomagające, herbatki) Ale to wystarczy raz napisać Ok?? No wiec do dzieła Kochane . Wierzę w Was Damy radę!! Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 12:33   #153
andzia2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 22
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

No to ruszyło! Dziś zjadłam lekkie śniadanko i wyruszyłam na spacer łapać ostatnie promienie słońca. Myślałam, że najtrudniej będzie mi się obejść bez moich ulubionych batoników. Na szczęście mój brat wszystkie zjadł więc może nie będzie źle. Dziś na obiad pomidorowa a kolację sobie odpuszczę. Myślę, że nam się uda!
andzia2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 12:54   #154
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez andzia2121 Pokaż wiadomość
No to ruszyło! Dziś zjadłam lekkie śniadanko i wyruszyłam na spacer łapać ostatnie promienie słońca. Myślałam, że najtrudniej będzie mi się obejść bez moich ulubionych batoników. Na szczęście mój brat wszystkie zjadł więc może nie będzie źle. Dziś na obiad pomidorowa a kolację sobie odpuszczę. Myślę, że nam się uda!
Eee... 2 posiłki dziennie ?? Mało.... kolacja powinna być, białkowa i nie za późno, ale powinna być. W ogóle 5 małych posiłków dziennie powinno być i też nie za mało kalorii na dobę, bo to do niczego nie doprowadzi . Przemyśl swoją dietę i odżywiaj sie zdrowo a że batoniki kusić nie będą to bardzo dobrze . Lepiej zainwestować wiecej w ruch i ćwiczyć regularnie . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 12:55   #155
mirabelka_16
Przyczajenie
 
Avatar mirabelka_16
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Pooznań ;D
Wiadomości: 19
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

A więc na początek Witam Wszystkich bardzo serdecznie Jest to mój pierwszy pościk na forum ale mam nadzieje, ze będzie ich przybywać, i że zostane tu na dłużej

A teraz przejdźmy do tematu Jeśli można to ja również się przyłączam do AKCJI od 1.10. ) I mam nadzieje, ze wytrwam i strace zbędne kg tu i ówdzie ) No ale w końcu nie będe sama więc myśle, że wspólnymi siłami damy rade Dziewczynki Myśle, że Pusiak89 ma racje.... Może napiszmy jaką dietę i ćwiczonka będziemy stosować... No ite nasze wymiary ) Ja oczywiście podam abyście mogły razem ze mną "sprawdzać" efekty, o ile takie będą... Na początek powiem tyle.... waga: 60 kg.... biodreka - 108 cm (( ( i to przede wszystkim trzeba zmienić!) no i brzucho.... Jesli chodzi o wzrost to dokładnie nie wiem, celowo zresztą... aby nie popadac w kompleksy ;P Ale jak sie zmierze podam dokłądnie I inne wymiarki także....

A tymczesem pozdrawiam serdecznie Buziole
mirabelka_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 13:17   #156
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Mój pierwszy krok to taki, że nie słodzę od dziś herbaty. Piję więcej zielonej i czerwonej. Więcej ruchu, bo odkąd pamiętam zanim przytyłam jadłam w sumie tyle samo co teraz. Tyle, że bardzo dużo ćwiczyłam: jeździłam codziennie na rowerze, grałam w koszykówkę i chodziłam na spacery. Teraz niestety nie mam za bardzo czasu, ale postaram się ćwiczyć około 30 minut dziennie + spacer zamiast tramwaju czy autobusu. Zaraz chyba poćwiczę. Na początek zrobię 30 brzuszków i 30 przysiadów oraz wymachy nogami do tyłu (nie wiem jak to ćwiczenie opisać, ale jest dobre na pośladki). Dobra kończe pisać i biore się do ćwiczeń.

Dołożyłam ćwiczenia rozciągające i rozluźniające oraz taniec
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"


Edytowane przez maryd
Czas edycji: 2006-10-01 o 13:48
maryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 14:38   #157
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

A ja wszamałam dziś batonika. Ale tylko jednego i małego. Wogóle to myślę, że trochę słodkości raz na jakiś czas nie zaszkodzi (oby tylko nie za dużo). Bo z doświadczenia wiem, że jak całkowicie eliminuję słodycze, to za jakiś czas, prędzej czy później, dopada mnie straszna chęć na słodkości i zjadam wszystko, co się da. Dlatego chyba lepiej np. raz w tygodniu pozwolić sobie na jakąś czekoladkę czy kawałek (powtarzam- kawałek) ciasta.
Co o tym myślicie babeczki?
Jeśli chodzi o dietę- to staram sie powolutku zmienić sposób odżywiania. Przede wszystkim nie jeść na noc, więcej białka, mniej węglowodanów, czerwona i zielona herbata zamiast czarnej. Dzisiaj przede mną 9-ty dzień a6w, do tego wprowadzam ćwiczenia na pupę i uda- stopniowo. Ostatnio mam urwanie głowy w pracy, więc przez cały dzień mało siedzę i tylko biegam po schodach góra-dół- mam nadzieję, że na dobre mi to wyjdzie
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-01, 14:45   #158
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Myślę, że na małe conieco można sobie pozwolić. Przecież nie można zrezygnować ze wszystkiego co polepsza nam humor, bo może schudniemy, ale za szczęśliwe to nie będziemy Ale faktycznie nie za często i nie za dużo.
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 15:00   #159
MORENKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

I ja dziewczyny sie dzisiaj przyłączam )) Chciałabym 5kg zgubić a razem raźniej )) Dieta 1200 cal i ćwiczenia!!!! Moim problemem nie sa słodycze bo
nie przepadam za nimi ale jedzonko wieczorne i spagetii....z którego całkowicie rezygnuję...przy diecie proponuję zaopatrzyć się w witaminki
tak,żeby nasze włosy,paznokcie i skóra nie odczuły jakis braków, i hektolitry wody mineralnej ( codziennie 2-3Litry) poprawia ona metabolizm i pozwala chociaz na chwilę zapchać żołądek!!! Trzymam kciuki za wszystkich- przede wszystkim trzeba mocno chcieć i wierzyć w sukces a uda się!!! ))
__________________
Pozdrawiam_Morenka

Moje kosmetyki aktualne

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...94#post2892694


MORENKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 17:02   #160
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez Pusiak89 Pokaż wiadomość
Eee... 2 posiłki dziennie ?? Mało.... kolacja powinna być, białkowa i nie za późno, ale powinna być. W ogóle 5 małych posiłków dziennie powinno być i też nie za mało kalorii na dobę, bo to do niczego nie doprowadzi . Przemyśl swoją dietę i odżywiaj sie zdrowo a że batoniki kusić nie będą to bardzo dobrze . Lepiej zainwestować wiecej w ruch i ćwiczyć regularnie . Pozdrawiam
Pusiaczku po Twoim podpisie widzę że udało Ci się schudnąć, zdradź nam swoje sposoby i poradź coś!

ja chcę schudnąć ok 5-7kg.. moją największą słabością jest alkohol (piwko z sokiem mmmm) i kawa z mlekiem i z cukrem(nie wyobrażam sobie bez niej rozpoczęcie dnia). Za to słodycze nie są już dla mnie takim wielkim problemem

dziewczyny bedzie dobrze damy rade!
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 20:04   #161
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

ale mi się chce placków z jabłkami. Tak pachną...
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-01, 20:39   #162
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez Sheena_ Pokaż wiadomość
ja chcę schudnąć ok 5-7kg.. moją największą słabością jest alkohol (piwko z sokiem mmmm) i kawa z mlekiem i z cukrem(nie wyobrażam sobie bez niej rozpoczęcie dnia). Za to słodycze nie są już dla mnie takim wielkim problemem

dziewczyny bedzie dobrze damy rade!
Ja też bardzo lubię piwko, a niestety trzeba będzie się ograniczyć. Bo wszystko w brzuszek idzie.
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 20:58   #163
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez maryd Pokaż wiadomość
Ja też bardzo lubię piwko, a niestety trzeba będzie się ograniczyć. Bo wszystko w brzuszek idzie.
no niestety.. na razie ustanwiam sobie limit jedno na tydzień, może uda mi się wytrwać w tym postanowieniu i do tego żadnych herbat z rumem ani wina.. ehh to będzie ciężka przeprawa
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 21:59   #164
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Ja też uwielbiam piwko, grzane winko, herbatki z rumem... I do tego zaczyna się rok akademicki...więc raczej nie uda mi się zrezygnować z ukochanego piwka . Ale kiedyś jak się odchudzałam (z powodzeniem nawet ) to też alkohol piłam
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 07:29   #165
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

co tam jadlyscie na sniadanko? ja 2 kanapeczki z dzemem hehe nie moglam odmowic, moj ulubiony
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 12:44   #166
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Ja jadłam 2 kanapki z szynką.
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 13:37   #167
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Ja jestem podlamana, bo przez wakacje i przez zagraniczny wyjazd przytylam 5 kg Nie moglam przez to zasnac, bo ciagle myslalam, ze wszyscy znajomi zobacza to ze przytylam

Mobilizuje sie jak moge, chcialabym schudnac 10 kg.

Pozdrawiam
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 13:50   #168
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Dziewczyny układają dietę pamiętajcie, że podstawą mądrej diety jest :
5-6 małych posiłków
ostatni posiłek na 1-2h pzred snem
białko w każdym posiłku
odpowiednia kaloryczność diety ( nigdy mniej niż 1500)
trening aerobowo-siłowy

Życzę powodzenia i samych sukcesów
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 14:24   #169
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Zaraz jajka na półmiękko/półtwardo zjem
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-02, 14:55   #170
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość
Ja jestem podlamana, bo przez wakacje i przez zagraniczny wyjazd przytylam 5 kg Nie moglam przez to zasnac, bo ciagle myslalam, ze wszyscy znajomi zobacza to ze przytylam

Mobilizuje sie jak moge, chcialabym schudnac 10 kg.

Pozdrawiam
ja dokladnie tyle samo zgrublam cale 5kg, efekt ciaglego zamawiania pizzy i robienia fryteczek. Chce schudnac tyle ile przytylam.
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 17:18   #171
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

A ja zjadłam 3 kanapeczki z szynką . Później nie miałąm nawet czasu nic zjeść, dzień miałam zawalony, ale napiłam się za to piwka... idę coś zjeść
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 19:40   #172
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez shinsa Pokaż wiadomość
ja dokladnie tyle samo zgrublam cale 5kg, efekt ciaglego zamawiania pizzy i robienia fryteczek. Chce schudnac tyle ile przytylam.
A ja nie mogę się zmotywować do cwiczeń Nie wiem jak to nazwać...chyba niemoc i brak wiary w to, że bedzie lepiej. Za to dużo zdrowiej się odżywiam, chociaż do słodyczy mnie dalej ciągnie
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 19:44   #173
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Ja stosowałam zasady zdrowego żywienia. Nie wiem czy to było takie idealne ale zadziałało . 5 posiłków, porządne sniadanie, dużo białka (w szczególnie na wieczór). Ostatni posiłek 3-4 h przed snem (czyli u mnie po treningu, białkowy). Małe porcje, brak tłustych tuczących rzeczy i słodyczy (no może czasem było małe coś ). Rezygnacja z sosów, makaronu, tylko ciemne pieczywo, głównie drób, dużo warzyw, owoce, herbatki bez cukru (zielona, czerwona) chudy nabiał i mleko. Ogólnie redukcja węglowodanów i niezdrowych tłuszczów a także kalorii. Dziennie było 1200-1400 kcal. Hmm... widzę ze specjalistka powiada ze to stanowczo za mało, ale cóż... właśnie tak schudłam, ale nie jadłam mniej, a czasem wychodziło wiecej . Do tego ćwiczyłam regularnie i sporo sie ruszałam. Bywało to różnie, najpierw w domku i basen później siłownia, aerobic i basen i znów w domu i basen jak sie karnet skończył i znów siłownia, aerobic i basen . W domu to ćwiczyłam mój trening (jest w linku) 3x w tyg + 1x w tyg basen. W wolnych chwilach przy ładnej pogodzie gdy było jeszcze i już ciepło to bieganie lub rolki.
Na siłowni to chodziłam 3x w tyg (2x ręce + brzuch + boczki + aeroby i 1x nogi i pupa + aeroby) i aerobic (zajęcia fitenss) 2x w tyg (fat burning i body ball, czasem step lub hi-low) zależy jak miałam czas no i 1x basen . W wolnych chwilach i ładniej pogodzie kiedy ciepło to też bieganie i rolki . Do tego krem wyszczuplający Avon stosowany z folią kuchenną (owijanie) na wieczór + ciepłe ubranka naprzemian z balsamem ujędrniającym Dove. Masaże domowe i natryski (gorąca-zimna) naprzemian pod prysznicem . Przede wszystkim silna motywacja, dużo determinacji i upartość doporowadziły do sukcesu, a także to ze nawet jak były słabości to nie poddawałam sie . Tyle co do mojej walki . 3mam za was kciuki i wierze ze wam sie uda a w szczególności założycielce wątku Do dzieła dziewczyny i dajcie z siebie tyle by były ładne efekty i nie poddawajcie sie choćby nie wiem co . Damy rade!! Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 19:46   #174
MORENKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Ja dzielnie sie trzymam, dieta 1200cal 3 litry mineralnej witaminy
45 min na rowerze stacjonarnym 100 brzuszków 20 min na skakance.
) mam w sobie taką determinację chęć zmieszczenia się w moje
satynowe wyjściowe spodenki 38 ),że muszę dać radę.
__________________
Pozdrawiam_Morenka

Moje kosmetyki aktualne

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...94#post2892694


MORENKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 19:55   #175
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

wacham sie czy tutaj napisac czy nie..

Juz wiele razy zaczynałam. Nigdy nie skonczylam.

A6w przerwałam w sobote :/ .. Jestem mi poprostu wstyd ale mnie juz to nuzyło a poza tym efektów w ogole nie widzialam. Dlatego tez stwierdzilam ze pierw troszke schudne a pozniej miesnie wyrobie.


I generalnie jestem leniwa osobą, która nie ma na nic czasu:/ .. nie jem duzo. Słodyczy tez praktycznie nie. Jesli juz jem to nugdy na noc. Nie jem bialego pieczywa od ok roku, nie slodze tez juz baaaardzo dlugo.

Waga stoi na ok 53,6

Chcialabym zeby było mniej.
Mam tylko 158 cm wzrostu wiec mysle ze 49,5 byloby super.Jakbym wazyla 50 to tez bym nie nazekała

Przygarniecie mnie?...
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 19:56   #176
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Oleńko... trzeba sie zmotyować i zabrać do ćwiczeń, najlepiej jak regularnie i dużo sie ruszać, bo bez tego to lipa będzie Oczywiśćie dietka jest równie bardzo ważna ale nawzajem sie z tym uzupełnia . Mówisz ze chcesz zgubić 10 kg. Ile ważysz teraz i masz wzrostu?? I może wymiarki podaj i z czego chcesz najbardziej zgubić . Powodzenia życzę i przypływu motywacji . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 20:11   #177
Amelia_bm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 810
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

ehh... u mnie ostatnio nie jest zle, poza tym ze dzisiaj sie skusiłam na kawałek czekoladki(juz nie moglam ) w domu staram sie ćwiczyć, jak nie pada troche biegam i regularnie uciekam z w-f nie wiem dlaczego ale w szkole strasznie zle sie czuje... jak wracam do domu jest ok... i czemu ta waga stoi w miejscu?! niby jakoś kompletnie nie zwątpiłam, ale czuje sie jakos tak obojętnie...
uciekam sie uczyć
__________________
"Dama nie powinna jeździć sama i nawet kilka amazonek razem bez towarzystwa męzkiego, obejść się nie mogą."

SALSA na wymianę


-0,5/12
Amelia_bm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 21:07   #178
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

moim dzisiejszym grzechem bylo prince polo ale miałam 5minutową przerwę między zajęciami i to akurat miałam pod ręką.
W ogóle dzisiaj mało zjadłam, cały dzień mnie nie było w domu, ciągle jakieś załatwienia, wykłady.. muszę wymyślić co mogłabym jeść między zajęciami, jutro chyba wezmę jogurt i banana na szczęście mam tylko dwa wykłady a wieczorem 1,5 h aerobiku
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 21:18   #179
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez Pusiak89 Pokaż wiadomość
Ja stosowałam
Powiem tylko: wow
Zazdroszczę i podziwiam
Ale ja też dam radę- muszę!!Póki co z dnia na dzień staram się więcej ruszać. Trochę ciężko się zmusić, bo pracy dużo a wieczorem padam na pyszczek. Ale jakoś idzie
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 21:46   #180
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Pusiak to co napisałaś rzeczywiście robi wrażenie, bedziesz naszym wzorem napisz jeszcze ile czasu zajeło Ci osiagniecie takich rezultatów
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.