jak się zwolnić z pracy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-18, 18:04   #1
lovely_xd
Raczkowanie
 
Avatar lovely_xd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk (:
Wiadomości: 265

jak się zwolnić z pracy...


hejka... od miesiąca pracuje w restauracji... wcześniej pracowałam kilka razy w tygodniu, teraz tylko jeden dzień w weekend, ponieważ w tygodniu chodzę na praktyki studenckie... jednak sprawy się trochę pokomplikowały, weekendy spędzam u chłopaka, który mieszka 60 km od mojej pracy... nie opłaca mi się jednak tyle jeździć (120 km w dwie strony) aby zarobić za dniówkę 50 zł... doddam, że 50 zł. za ciężką pracę, w której mam przerwy tylko na wizyty w toalecie... tak to ciągle jest coś do robienie i często szzef nade mną stoi... teraz w niedziele mam iść do pracy.. chcę się zwolnić i już tam nie iść! nie mam żadnej umowy oni powiedzieli, że potrzebują tylko na wakacje dodatkowych pracowników... więc nie opłaca mi się zawalać weekendów dla marnych 200 zł, które zarobie w sierpniu i tyle dojeżdżać.... czy wypada, żebym tam zadzwoniła i powiedziała, że już nie przyjde? nie dam rady w tym tygodniu tam podjechać i się osobiście zwolnić (mam praktyki), a lepiej żeby znaleźli sobie kogoś na zastępstwo na niedziele... co sądzicie? przepraszam, że tak pomieszałam ;P
lovely_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 18:10   #2
pchła
Raczkowanie
 
Avatar pchła
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 123
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

wydaje mi się że to zależy od szefa, spróbuj sobie go wyobrazić w sytuacji gdy zwalniasz się przez telefon. wydaje mi się ważne żeby nie palić za sobą mostów.
jeśli ja byłabym w takiej sytuacji to wytłumaczyłabym mu wszystko w rozmowie telefonicznej: że brak mi czasu, nie opłaca mi się taka praca i że przepraszam i mam nadzieję że wkrótce znajdą kogoś na moje miejsce. zastanów się, może możesz kogoś znajomego od razu polecić na swoje miejsce?
pchła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 18:38   #3
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

Zgadzam się z pchłą. Moim zdaniem kultura wymaga żeby go chociaż odpowiednio wcześniej poinformować by mógł znaleźc zastępstwo na twoje miejsce. Ja jestem zdania że nie ważne jak wredny szef i małe zarobki - nie warto się zniżać czasem do poziomu niektórych ludzi i zachować się normalnie oznajmiając przynajmniej że się z pracą kończy. Jeśli nie możesz jechać osobiście to zadzwoń jak najwcześniej, podziękuj za współpracę i powiedz że niestety ale już nie będziesz w stanie pracować.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 18:46   #4
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
hejka... od miesiąca pracuje w restauracji... wcześniej pracowałam kilka razy w tygodniu, teraz tylko jeden dzień w weekend, ponieważ w tygodniu chodzę na praktyki studenckie... jednak sprawy się trochę pokomplikowały, weekendy spędzam u chłopaka, który mieszka 60 km od mojej pracy... nie opłaca mi się jednak tyle jeździć (120 km w dwie strony) aby zarobić za dniówkę 50 zł... doddam, że 50 zł. za ciężką pracę, w której mam przerwy tylko na wizyty w toalecie... tak to ciągle jest coś do robienie i często szzef nade mną stoi... teraz w niedziele mam iść do pracy.. chcę się zwolnić i już tam nie iść! nie mam żadnej umowy oni powiedzieli, że potrzebują tylko na wakacje dodatkowych pracowników... więc nie opłaca mi się zawalać weekendów dla marnych 200 zł, które zarobie w sierpniu i tyle dojeżdżać.... czy wypada, żebym tam zadzwoniła i powiedziała, że już nie przyjde? nie dam rady w tym tygodniu tam podjechać i się osobiście zwolnić (mam praktyki), a lepiej żeby znaleźli sobie kogoś na zastępstwo na niedziele... co sądzicie? przepraszam, że tak pomieszałam ;P
Czemu nie masz umowy...?
Generalnie, ze względu na brak umowy własnie, w ogóle bym się nie przejmowała zwalnianiem osobiście, zadzwoń jak najszybciej i po prostu poinformuj że rezygnujesz z pracy. Koniec, moim zdaniem to uczciwe.
Tak btw wydaje mi się, że gdyby oni mieli zwolnić ciebie, to pewnie nie cackaliby się z wypowiedzeniem, czy wcześniejszym uprzedzeniem, mogłabyś zostać na lodzie z dnia na dzień.
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 18:59   #5
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

jak nie masz umowy i bardzo się wkurzy że się zwalniasz to i tak Ci nawet tych 50 zł nie wypłaci
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 19:06   #6
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

Zadzwonilabym i poinformowala szefa, zeby mial czas na znalezienie zastepstwa.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 19:39   #7
lovely_xd
Raczkowanie
 
Avatar lovely_xd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk (:
Wiadomości: 265
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
jak nie masz umowy i bardzo się wkurzy że się zwalniasz to i tak Ci nawet tych 50 zł nie wypłaci
problem w tym, że ma mi za ten miesiąc do wypłacenia 300 zł. i mam nadzieję, że w sierpniu to dostanę ;P ale to jest znana restauracja (coś w stylu McDonald) i chyba raczej nie mogą sobie pozwolić na psucie opini

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Zadzwonilabym i poinformowala szefa, zeby mial czas na znalezienie zastepstwa.
to jest restauracja całodobowa i pracuje tam kilkanaście osób, więc chyba nie będą mieć problemu, żeby ktoś szedł te pary razy do pracy w niedziele zamiast mnie...
lovely_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 19:44   #8
marcjannak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 405
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
Czemu nie masz umowy...?
Generalnie, ze względu na brak umowy własnie, w ogóle bym się nie przejmowała zwalnianiem osobiście, zadzwoń jak najszybciej i po prostu poinformuj że rezygnujesz z pracy. Koniec, moim zdaniem to uczciwe.
Tak btw wydaje mi się, że gdyby oni mieli zwolnić ciebie, to pewnie nie cackaliby się z wypowiedzeniem, czy wcześniejszym uprzedzeniem, mogłabyś zostać na lodzie z dnia na dzień.
Niestety, ale zgadzam się całkowicie ze zdaniem bezpaniki. Skoro pracodawca Cię roluje, nie dal Ci umowy, to nie masz żadnych zobowiązań w stosunku do niego również. i także nie wierze w to, że gdyby to jemu przyszło zwolnienie Ciebie, to zachowałby się jakoś bardziej przyzwoicie. On już robi Cie w konia, nie płacąc za Ciebie choćby ZUSu ,czyli nie dając Ci choćby gwarancji ubezpieczenia np. od wypadku w pracy.
Zawsze mnie to wkurza - pracodawcy mogą nas rolować, a my ich nie? Bo mamy sumienia, tak?

Doczytałam Twoją odpowiedź. Na wszelki wypadek - masz jakieś dowody na to, że tam pracujesz? Jakiś grafik, pod którym się podpisujesz, który mogłabyś skserować? tak na wypadek, gdyby pracodawca czuł się zbyt pewnie, ze może Cię zaszantażować niewypłaceniem kasy za lipiec? chodzi o to, że gdyby do tego doszło, musisz mieć kartę przetargową - jeśli nie zapłaci, to Ty idziesz do PIPu i już.

Edytowane przez marcjannak
Czas edycji: 2011-07-18 o 19:47
marcjannak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 20:00   #9
lovely_xd
Raczkowanie
 
Avatar lovely_xd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk (:
Wiadomości: 265
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

Cytat:
Napisane przez marcjannak Pokaż wiadomość
Niestety, ale zgadzam się całkowicie ze zdaniem bezpaniki. Skoro pracodawca Cię roluje, nie dal Ci umowy, to nie masz żadnych zobowiązań w stosunku do niego również. i także nie wierze w to, że gdyby to jemu przyszło zwolnienie Ciebie, to zachowałby się jakoś bardziej przyzwoicie. On już robi Cie w konia, nie płacąc za Ciebie choćby ZUSu ,czyli nie dając Ci choćby gwarancji ubezpieczenia np. od wypadku w pracy.
Zawsze mnie to wkurza - pracodawcy mogą nas rolować, a my ich nie? Bo mamy sumienia, tak?

Doczytałam Twoją odpowiedź. Na wszelki wypadek - masz jakieś dowody na to, że tam pracujesz? Jakiś grafik, pod którym się podpisujesz, który mogłabyś skserować? tak na wypadek, gdyby pracodawca czuł się zbyt pewnie, ze może Cię zaszantażować niewypłaceniem kasy za lipiec? chodzi o to, że gdyby do tego doszło, musisz mieć kartę przetargową - jeśli nie zapłaci, to Ty idziesz do PIPu i już.
Byłam tam zapisana na grafiku i podpisywałam liste obecności... ale nie mam nic skserowane ;p jedynie zdjecie grafiku w telefonie ;P coś było wspominane ostatnio o umowie na zlecenie... ale tylko na wakacje, czyli bym szła do pracy jeszcze 6 razy w weekendy... co jak wyżej pisałam mi się nie opłaca jednak trochę moja wina, że najpierw się zobowiązałam, a teraz rezygnuje ale myślałam, że jakoś dam radę, ale teraz się okazało, że pracuje w takich godzinach, co bym potem musiała narzeczonemu odwieźć samochód (60 km w jedną stronę) i potem on znów by musiał mnie zawieść do domu... a on nie może na mnie czekać w domu, jak ja jestem w pracy, bo jego rodzice mają gospodarstwo i brat się w sierpniu i dużo remontują i pomaga w domu... troche to skomplikowane, ale nie mam zamiaru tak tego tłumaczyć Panu Szefowi ;P powiem chyba poprostu, że z powodów osobistych muszę zrezygnować z pracy..
lovely_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 20:16   #10
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
problem w tym, że ma mi za ten miesiąc do wypłacenia 300 zł. i mam nadzieję, że w sierpniu to dostanę ;P ale to jest znana restauracja (coś w stylu McDonald) i chyba raczej nie mogą sobie pozwolić na psucie opini
gdyby im zależałoby na opinii to by na czarno ludzi nie zatrudniali. to jest przestępstwo. twój pracodawca i tak samo ty, możecie za to beknąć.
kiedy się ludzie nauczą, że na czarno się nie pracuje...
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 21:10   #11
Czekoladowaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladowaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
hejka... od miesiąca pracuje w restauracji... wcześniej pracowałam kilka razy w tygodniu, teraz tylko jeden dzień w weekend, ponieważ w tygodniu chodzę na praktyki studenckie... jednak sprawy się trochę pokomplikowały, weekendy spędzam u chłopaka, który mieszka 60 km od mojej pracy... nie opłaca mi się jednak tyle jeździć (120 km w dwie strony) aby zarobić za dniówkę 50 zł... doddam, że 50 zł. za ciężką pracę, w której mam przerwy tylko na wizyty w toalecie... tak to ciągle jest coś do robienie i często szzef nade mną stoi... teraz w niedziele mam iść do pracy.. chcę się zwolnić i już tam nie iść! nie mam żadnej umowy oni powiedzieli, że potrzebują tylko na wakacje dodatkowych pracowników... więc nie opłaca mi się zawalać weekendów dla marnych 200 zł, które zarobie w sierpniu i tyle dojeżdżać.... czy wypada, żebym tam zadzwoniła i powiedziała, że już nie przyjde? nie dam rady w tym tygodniu tam podjechać i się osobiście zwolnić (mam praktyki), a lepiej żeby znaleźli sobie kogoś na zastępstwo na niedziele... co sądzicie? przepraszam, że tak pomieszałam ;P
Zadzwoń i wytłumacz mu na spokojnie sytuację
__________________

Jest 3 658 848 383 mężczyzn na świecie, a Ty przejmujesz się jednym
Czekoladowaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 21:33   #12
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
gdyby im zależałoby na opinii to by na czarno ludzi nie zatrudniali. to jest przestępstwo. twój pracodawca i tak samo ty, możecie za to beknąć.
kiedy się ludzie nauczą, że na czarno się nie pracuje...
Mhm być może wtedy kiedy będą mieli wybór, kiedy będą mieli co do garnka włożyć a tak każdy chce choćby te kilka groszy zarobić. Oczywiście może w ogóle nie pracować
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 21:45   #13
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
Mhm być może wtedy kiedy będą mieli wybór, kiedy będą mieli co do garnka włożyć a tak każdy chce choćby te kilka groszy zarobić. Oczywiście może w ogóle nie pracować
mhm. dlatego lepiej iść i robić na czarno za 4zł/h i uczyć nieuczciwych pracodawców, że jak się chce, to można, więc po co legalnie kogokolwiek szukać.
tego się nie da nauczyć, tylko przeczekać, aż się mentalność zmieni (o ile).
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 21:48   #14
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
Mhm być może wtedy kiedy będą mieli wybór, kiedy będą mieli co do garnka włożyć a tak każdy chce choćby te kilka groszy zarobić. Oczywiście może w ogóle nie pracować
jest duży wybór, rotacja pracy, mogła chociaż iść na kasę. Kiedy mnie babka po kilku miesiącach pracy próbowała namówić na pracę bez umowy, doprowadziłam do jej zwolnienia u centrali agencji
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 22:13   #15
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

Zadzwoń poinformuj o co chodzi powiedz że w weekend ewentualnie przyjdziesz ostatni raz do pracy jeżeli nie znajdzie zastępstwa ale że ma kogoś szukać.

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
trochę moja wina, że najpierw się zobowiązałam, a teraz rezygnuje
to akurat jest najmniejszy problem biorąc pod uwagę brak jakiejkolwiek umowy. to on podjął ryzyko, co ja daję, nawet jakbyś miała umowę zlecenie to może ci się odwidzieć.
a książeczkę sanepidowską ty masz?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 22:44   #16
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

Ja sie wczoraj zwolnilam. Tez mialam kiedys duzo godzin w tej pracy , to wspolpracownicy komentowali,ze za duzo pracuje (a sami nie chcieli) teraz pracuje za malo (od 3 tyg 1 dzien w tyg) wole sobie siedziec w domu rodzinnym i miec wakacje niz placic za pociag 25 zl a zarobic 48 Oczywiscie moi wspolpracownicy doniesli na mnie szefowej i bylo male spiecie. Miala pretensje,ze twierdze ,ze nie oplaca mi sie jezdzic . Jakos nie potrafia zrozumiec,ze byc 8 godzin w pracy i wyjsc na czysto 20 zl to zenada.
Napiwkow nie ma.
Na szczescie ustalilam ,ze bede pracowala ostatni weekend i to od rana do nocy zeby sobie dorobic na sam koniec i sie pozegnamy

Szczerze to mam taki charakter,ze moge pracowac non stop jesli mam duzo godzin, potrafie sie spiac. W zeszlym roku cale wakacje dzien w dzien pracowalam.
Teraz natomiast chce miec wakacje dla siebie, nie mam zamiaru pracowac od pazdziernika( 2 kierunku studiow) wiec chce cos miec od zycia. Od 2 lat nie mialam w ogole wakacji.
Najbardziej bolalo mnie stwierdzenie szefowej ,ze przez to,ze malo pracuje to mam olewcze podejscie bo sama powiedzialam,ze nie chce mi sie przyjezdzac. Wybaczcie,ale co to za frajda miesiecznie zarobic 100 zl?
Nie poprawi to mojej sytuacji finansowej, a wakacje stracone.
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 11:37   #17
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

a ja za to rezygnuję z pracy z końcem miesiąca, też pracuję na czarno, ale uprzedziłam szefową 2 tyg wcześniej
mam 5 zł na h więc też malutko ale ok, tylko atmosfera w pracy jest nerwowa bardzo a ja za takie pieniądze nie chce marnować sobie zdrowia
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 18:57   #18
lovely_xd
Raczkowanie
 
Avatar lovely_xd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk (:
Wiadomości: 265
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

zadzwoniłam tam i powiedziałam, że naprawdę nie dam rady tam pracować i muszę zrezygnować z tej pracy... ona (babka szefa) powiedziała, że ok, ale muszę do końca lipca chodzić do pracy, chyba że znajdę kogoś na zastępstwo... ja powiedziałam, że naprawde nie dam rady już przyjść (NIE OPŁACA MI SIĘ TO W OGÓLE!!), a ona że muszę przyjść... ale ja tam nie mam żadnej umowy to serio tak muszę? czemu to ja mam im szukać pracownika na niedziele.... co mi zrobią jak nie przyjdę i nie znajdę nikogo na zastępstwo.. a napewno nie znajde nikogo, bo nie znam się tak tam z nikim, nie mam kontaktu telefonicznego itp. a podjechać tam nie dam rady, bo mam praktyki w całkiem innym mieście daaaleko ;P
lovely_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 19:29   #19
marcjannak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 405
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

Co Ci mogą zrobić? Nie wypłacić kasy.
A poza tym, to mogą Ci naskoczyć
marcjannak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 19:47   #20
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

no to się zapytaj grzecznie czy masz się zgłosić do PIP'u. od razu spokornieją
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:11   #21
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
zadzwoniłam tam i powiedziałam, że naprawdę nie dam rady tam pracować i muszę zrezygnować z tej pracy... ona (babka szefa) powiedziała, że ok, ale muszę do końca lipca chodzić do pracy, chyba że znajdę kogoś na zastępstwo... ja powiedziałam, że naprawde nie dam rady już przyjść (NIE OPŁACA MI SIĘ TO W OGÓLE!!), a ona że muszę przyjść... ale ja tam nie mam żadnej umowy to serio tak muszę? czemu to ja mam im szukać pracownika na niedziele.... co mi zrobią jak nie przyjdę i nie znajdę nikogo na zastępstwo.. a napewno nie znajde nikogo, bo nie znam się tak tam z nikim, nie mam kontaktu telefonicznego itp. a podjechać tam nie dam rady, bo mam praktyki w całkiem innym mieście daaaleko ;P

Nie musisz isc, nie masz umowy. Mozesz sobie nie przyjsc. ich problem
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 21:24   #22
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: jak się zwolnić z pracy...

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
no to się zapytaj grzecznie czy masz się zgłosić do PIP'u. od razu spokornieją
i żeby nie skakali Ci że nie wypłacą pieniędzy jeśli nie przyjdziesz. Ewentualnie przyjedź jeden raz i porób kopie na komórce różnych materiałów, które potwierdzają że tam pracowałaś
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.