Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-19, 11:41   #1231
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

farbowałam ok miesiąc temu na jakiś karmelowy odcień, na początku włosy baaardzo ciemne wyszły ale z czasem sie zmyły do koloru na opakowaniu, niestety teraz już koloru nie widać. zero odrostów, nie brudzi ręczników i delikatnie spłukuje. polecam
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 16:49   #1232
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
farbowałam ok miesiąc temu na jakiś karmelowy odcień, na początku włosy baaardzo ciemne wyszły ale z czasem sie zmyły do koloru na opakowaniu, niestety teraz już koloru nie widać. zero odrostów, nie brudzi ręczników i delikatnie spłukuje. polecam


a jaki był twój kolor wyjściowy ?>
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 17:33   #1233
_kasiaczek
Raczkowanie
 
Avatar _kasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 120
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

zastanawiam się nad użyciem tej farby w kolorze blond 7.0
ale mam obawy
po pierwsze nigdy nie nakładałam farby- czy tą da się nakładać jak szampon koloryzujący? tzn czy to się pieni?
po drugie mam odrost ok 5 cm ciemny/średni blond reszta włosów jasny blond, czy muszę osobno nakładac na odrost a potem na resztę, albo odwrotnie?
po trzecie mam włosy za ramiona ile opakowań ewentualnie potrzebuję?

edit: kupiłam jedno opakowanie, teraz bardzo proszę o rady jak to ustrojstwo nałożyć?
Czy można zmieszać z szamponem tak żeby się zapieniło i wtedy ładnie pięknie i równomiernie nałożyło.

Edytowane przez _kasiaczek
Czas edycji: 2011-07-20 o 20:32
_kasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 17:24   #1234
_kasiaczek
Raczkowanie
 
Avatar _kasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 120
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

podbijam i jeszcze raz proszę o pomoc
_kasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 22:12   #1235
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Ja mam jasne pasemka, ktore chcialabym przyciemnic do poziomu średniego chlodnego blondu, nie za ciemnego. Probowalam Castingiem, ale ich nie chwycił.

Mniemam iz C&S 7. Blond wyjdzie mi za ciemny na tych jasniutkich wlosach, wiec mysle o Alabastrowym Blondzie 8.1 - zastanawiam sie, czy te jasne włosy go w ogole wezma?...

A moze zmieszac 7 i 8.1? Sama nie wiem, nie chce by wyszly za ciemne, bo przyzwyczailam sie do jasnych wlosow, ale na te mocno rozjasnione pasemka juz patrzyc nie moge...

Czy ktoras z Was stosowala odcien 7 albo 8.1 na rozjasnione wlosy?
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 23:23   #1236
malenka455
Przyczajenie
 
Avatar malenka455
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Send a message via Skype™ to malenka455
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Witam wszystkich dzisiaj na połowę moich włosów (te pod spodem oczywiście) położyłam (6) Naturalny brąz, wyjściowy kolor jasny blond - nigdy nie farbowane więc chwyciło niesamowicie, zobaczymy jak będzie schodzić.. wyszły CZARNE wręcz, pod słońce poświata brązu, mam nadzieję, że się trochę spłuczą, jest niezły kontrast.
Teraz mam takie pytanie, robiła któraś z Was na jasny blond kolorem może MIEDZIANA CZERWIEŃ ?? albo czerwony rubin czy też czerwony mahoń ?? Bardzi proszę o odpowiedź ))
malenka455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 23:25   #1237
malenka455
Przyczajenie
 
Avatar malenka455
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Send a message via Skype™ to malenka455
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Farbowałam włosy pod spodem 6-jasny brąz, oto zdjęcie.
pytanko; farbowała któraś z Was z jasnego blondu na jakiś rudy odcień, np miedziana czerwień lub czerwony mahoń?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg curly.jpg (68,8 KB, 354 załadowań)

Edytowane przez malenka455
Czas edycji: 2011-07-26 o 23:36
malenka455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 23:26   #1238
malenka455
Przyczajenie
 
Avatar malenka455
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Send a message via Skype™ to malenka455
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Witam wszystkich dzisiaj na połowę moich włosów (te pod spodem oczywiście) położyłam (6) Naturalny brąz, wyjściowy kolor jasny blond - nigdy nie farbowane więc chwyciło niesamowicie, zobaczymy jak będzie schodzić.. wyszły CZARNE wręcz, pod słońce poświata brązu, mam nadzieję, że się trochę spłuczą, jest niezły kontrast.
Teraz mam takie pytanie, robiła któraś z Was na jasny blond kolorem może MIEDZIANA CZERWIEŃ ?? albo czerwony rubin czy też czerwony mahoń ?? Bardzi proszę o odpowiedź ))
malenka455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 09:33   #1239
_kasiaczek
Raczkowanie
 
Avatar _kasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 120
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was stosowala odcien 7 albo 8.1 na rozjasnione wlosy?
ja stosowałam kolor 7 na rozjaśnione z odrostem
wyszedł raczej jak jasny brąz, jest to kolor zimny więc najpierw radzę sie zastanowić czy teraz na głowie masz zimny czy ciepły kolor, żeby nie wyszła zielona poświata (gdy na ciepły nakładamy zimny kolor)
radzę spróbować ten kolor na poziomie 8
_kasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 10:02   #1240
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

No i chyba tak zrobie - najwyzej nie chwyci, to wtedy bede sie martwic dalej. A lepiej sie martwic, ze cos nie chwycilo niz ze chwycilo w sposob jaki tego nie chcialam
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 20:50   #1241
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

No i pomalowalam Alabastrowym Blondem 8.1 - myślalam, ze nie chwyci, a chwycil i to nawet dobrze - wyszedl sporo ciemniejszy niz na opakowaniu - taki średni, bardzo chlodny blond - rowniutki na odrostach i pasemkach! Jestem strasznie zadowolona, bo o to mi chodzilo! Pasemka delikatnie tylko odrozniaja sie do reszty, fajnie to wyglada, bo powstają fajne refleksy. Kurcze, chyba nie bede teraz myc wlosow przez tydzien, bo nie chce by to cudo sie spralo

Swoja droga to niesamowite uczucie widziec sie po jakis 10 latach rozjasnianych wlosow w czymś ciemniejszym

Jedyna uwaga - troszke mocniej styral wlosy niz Casting, bo koncowki sianowato wygladaja. Ponakladalam Biovaxa na nie i bede odnawiac, ale nie wiem, czy obejdzie sie bez podciecia...
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 08:13   #1242
caramel09
Przyczajenie
 
Avatar caramel09
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Ja tak się zastanawiam co wybrać. Chcę mieć takie rudo-miedziane włosy i nie wiem czy lepszy będzie garnier color&shine miedziana czerwień, czy loreal casting bursztyn ??? Mój naturalny kolor to jasny brąz.
caramel09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 08:21   #1243
caramel09
Przyczajenie
 
Avatar caramel09
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Ja tak się zastanawiam czy lepszy będzie garnier color&shine miedziana czerwień czy loreal casting creme gloss bursztyn Chcę uzyskać ładne, miedziane włosy, w miarę jasne. Mój naturalny kolor to jasny brąz
caramel09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 10:31   #1244
madziaao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 41
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Wczoraj farbowałam włosy garnierem kolor jasny raz i musze powiedzieć ze jansy braz to napewno nie jest raczej ciemny nie czarny ale głeboki ciemny braz mam nadzieje ze kolor sie troche zmyje ogolniek olorek fajny ale ja mam zbyt jasna karnacje do tak ciemnych włosków
madziaao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 17:29   #1245
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

uuuuups, ja wzięłam jasny brąz, mam nadzieję, że nie wyjdzie zbyt ciemny...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 18:12   #1246
kolorwejarmarki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Witam,
Chciałabym uzyskać brązowy kolor z rudymi refleksami. Taki kolor widnieje na opakowaniu miedzianej czerwieni, jednak nie jestem pewna, czy wyjdzie za bardzo rudy, bo zależy mi na stonowanym kolorze.
Powinnam nim farbować? Jak myślicie? Jeśli któraś z Was ma zdjęcia efektów farbowania tym kolorem, to byłabym wdzięczna.
Aha, obecnie mam ciemny blond.
kolorwejarmarki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 21:42   #1247
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

kolorwejarmarki ja na moje naturalne włosy (taki szarawy brąz ) farbuję orzechem laskowym i trzymam 5min dłużej i mam fajny brąz potem i śliczne, rude refleksy kiedyś farbowałam czekoladą ale wychodziły zbyt ciemne jednak, mimo że refleksy były...
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 18:37   #1248
milu86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
No i pomalowalam Alabastrowym Blondem 8.1 - myślalam, ze nie chwyci, a chwycil i to nawet dobrze - wyszedl sporo ciemniejszy niz na opakowaniu - taki średni, bardzo chlodny blond - rowniutki na odrostach i pasemkach! Jestem strasznie zadowolona, bo o to mi chodzilo! Pasemka delikatnie tylko odrozniaja sie do reszty, fajnie to wyglada, bo powstają fajne refleksy. Kurcze, chyba nie bede teraz myc wlosow przez tydzien, bo nie chce by to cudo sie spralo

Swoja droga to niesamowite uczucie widziec sie po jakis 10 latach rozjasnianych wlosow w czymś ciemniejszym

Jedyna uwaga - troszke mocniej styral wlosy niz Casting, bo koncowki sianowato wygladaja. Ponakladalam Biovaxa na nie i bede odnawiac, ale nie wiem, czy obejdzie sie bez podciecia...

Mogłabys mi przesłać jak wyszedł Albastrowy Blond??Chyba ze któraś z Was dziewczyny ma zdjęcia -to bardzo poproszę)
milu86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 15:39   #1249
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

dopiero teraz zauwazylam Twojego posta, a kolor juz sie wymył i nie zdazylam go sfotografowac- poczatkowo jak pisalam był ciemny, taki jak tutaj na tym opakowaniu mniej wiecej http://img.szafa.pl/ubrania/0/005462...lond-nr810.jpg

po 5-6 myciach byl taki jasny jak na opakowaniu, a teraz po miesiacu juz nie ma go wcale na wlosach (myje wlosy codziennie, do tego maski, oleje, ktore non stop sie zmywa, wiec nie mial szans dluzej przetrwac)...
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2011-08-18 o 15:42
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 21:26   #1250
aniczekde
Raczkowanie
 
Avatar aniczekde
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 70
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

a jeśli potraktuję moje włosy w kolorze tak mniej więcej średni blond, jasnym blondem zadziała? co doradzacie? i jak to się zmywa? nie chciałabym mieć odrostów i zacząć farbować regularnie
aniczekde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 21:57   #1251
karoo21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

kochne mam jedno pytanie,
na głowie mam MIEDZIANA CZERWIEŃ, wyszło identyczne jak na opakowaniu bardzo intensywne teraz po 3 tyg mniej ale jednak. Mam zamiarf użyć tej samer farby BLOND. moje pytanie: czy uzyskam ten blond, czy przykryje mi moje aktulne włosy?
karoo21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 22:18   #1252
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez karoo21 Pokaż wiadomość
kochne mam jedno pytanie,
na głowie mam MIEDZIANA CZERWIEŃ, wyszło identyczne jak na opakowaniu bardzo intensywne teraz po 3 tyg mniej ale jednak. Mam zamiarf użyć tej samer farby BLOND. moje pytanie: czy uzyskam ten blond, czy przykryje mi moje aktulne włosy?
może byc problem z tak radykalna zmianą
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 22:24   #1253
karoo21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

tak też myślałam, mimo wszystko kupie ten blond bo nie do twarzy mi z ciemnym rudym. w takim razie jakiego odcienia mogę sie spodziewac? o takim blondzie ze blondzie to nawet nie marze ale chociaz ciemniejszy blond zeby mi wyszedł..nawet na lekkie rude refleksy sie zgodze ...byle by mi to wyszło,są szanse?
karoo21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 09:30   #1254
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez aniczekde Pokaż wiadomość
a jeśli potraktuję moje włosy w kolorze tak mniej więcej średni blond, jasnym blondem zadziała? co doradzacie? i jak to się zmywa? nie chciałabym mieć odrostów i zacząć farbować regularnie
To odcien dla wlosow Blond i Jasny Blond, wiec nie rozjasnisz nim wlosow, wiec efekt bedzie raczej niewidoczny, moze delikatny odcien. Wedlug mnie szkoda niszczyc wlosy dla tak niklego efektu.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez karoo21 Pokaż wiadomość
tak też myślałam, mimo wszystko kupie ten blond bo nie do twarzy mi z ciemnym rudym. w takim razie jakiego odcienia mogę sie spodziewac? o takim blondzie ze blondzie to nawet nie marze ale chociaz ciemniejszy blond zeby mi wyszedł..nawet na lekkie rude refleksy sie zgodze ...byle by mi to wyszło,są szanse?
Rude refleksy na pewno zostana - nawet jesli na poczatku nie bede mocno widoczne, to licz sie z tym, ze C&S bardzo szybko sie wymywa, a rudosc zawsze wybija spod innych kolorow, niestety. A jesli psizesz, ze kolor jest jeszcze dosyc intensywny, to w ogole moze nie chwycic. Moze postaraj sie sprac te rudosc maksymalnie szamponem przeciwlupiezowym i wtedy probowac. Ale rudy odcien pewnie i tak zostanie. I predzej probowalabym z Ciemnym Blondem niz Blondem.
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2011-08-28 o 09:34
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 00:45   #1255
karoo21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

sprał sie juz wczesniej troche przez H&S właśnie no i po potraktowaniu moich włosów blondem kolor stał sie hm...bardziej brązowy z rudymi refleksami. no i juz przynajmniej bardziej mi sie to podoba
dalej jakos stopniowo będe to rozjasniala. Tak wiec z własnej autopsji mówię: BLOND NIE CHWYTA NA RUDOPODOBNYCH WŁOSACH,JEDYNIE ZAMIENIA JE W COS BRĄZOWOPODOBNEGO XD
karoo21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 20:22   #1256
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Ktoś używał złocisty jasny brąz? Jak wychodzi?Czy lepiej wychodzi czekolada?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Color-Shine-5-3-Zloty-Jasny-Braz-65980-big.jpg (42,1 KB, 33 załadowań)
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 16:03   #1257
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

hej dziewczyny, mam nadzieję, że mi pomożecie

mam teraz włosy rozjaśnione (sprayem) na taki 'słoneczny' blond, a mój naturalny to ciemny blond. Podobam się sobie w jaśniejszych, ale chciałabym, aby mój teraźniejszy (czyli rozjaśniony) był ociupinkę ciemniejszy i chłodniejszy, bo mimo tego, że mam ciepłą karnację to mam wrażenie, że ten blond jest za żółty i mało naturalny.. I tak sobie przeglądałam farby garniera i myślałam nad Alabastrowym Blondem(albo jasny blond). Jak myślicie, czy wyszedł by jakoś ładnie na moich włosach? Nie, żeby rozjaśnił ani nie zrobił ich na platynę?

Wstawiam zdjęcia, 1 mój naturalny, a kilka następnych rozjaśnione. Ale proszę się bardzo nie sugerować zdjęciami

PS nie patrzcie na tego warkoczyka:brzyd al:robiony na szybko dla porównania :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1014285.jpg (15,3 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _9120025.jpg (9,9 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _9120022.jpg (10,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _9120032.jpg (7,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _9120023.JPG (19,2 KB, 41 załadowań)
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 19:08   #1258
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Ja mialam Alabatrowy Blond. No tylko wez pod uwage, ze on Ci naturalnych wlosów ciemny blond nie rozjasni ani troche, bo to nie jest rozjasniajacy odcien. Ja robilam na rozjasnione i wyszedl super, aczkolwiek dosyc ciemno na poczatku (mi sie podobalo), potem troche sie rozjasnil, a potem spral sie blyskawicznie po dwoch tygodniach
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 19:38   #1259
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Dzięki za odpowiedź Tak wiem, że nie rozjaśni, chciałam właśnie troszkę przyciemnić ten rozjaśniony i żeby wyglądał bardziej naturalnie.. A ile minut trzymałaś?
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 21:41   #1260
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

No to jak chcesz przyciemnic, to dobry pomysl, bo mi tez o to chodzilo. Nie pamietam dokladnie ile to bylo - tyle, ile pisalo w instrukcji Na pewno nie dluzej.
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 10:53:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.