WROCŁAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAŻENIA, ITP.) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 20:26   #541
yastina
Przyczajenie
 
Avatar yastina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

az sie musialam zalogowac, bo sledze ten watek od jakiegos czasu i bylam teraz w piatek zapisac sie do daleckiej do szkoly. nie martw sie b_b_b, mi panie wszystko pokazaly, sale, pomieszczenia jak kuchnia, na pytania odpowiedzialy, ktore mialam i tez mowila, ze od wrzesnia bedzie jakis nowy charakteryzator zwiazany m.in. z teatrem uczyl na charakteryzacji
a tak swoja droga, bylam w szoku bo w ktorej szkole masz za darmo dostep do kuchni z lodowka, kuchenka mikrofalowa, kawa, herbata, cukrem itd.? powaznie,w szoku bylam. widac,ze dbaja o swoich uczniow
yastina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 11:29   #542
keira890
Przyczajenie
 
Avatar keira890
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Tak to prawda, mamy dostęp do całego sprzętu w kuchni. Ponadto w salach wykładowych mamy także dostęp do czajnika, kawy i herbaty . Przy szkole jest bufet, w którym można zjeść szybko, tanio i smacznie. Jestem w tej szkole od roku i jestem z niej bardzo zadowolona. Szkoła M. Daleckiej naprawdę dba o swoich słuchaczy
keira890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 20:23   #543
maraszi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cześć dziewczyny! pisałam do szkoły Daleckiej w sprawie legitymacje i odpisano mi że teraz jest możliwośc dostania legitymacji w studium rocznym, wiecie może coś na ten temat?
maraszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 16:00   #544
marrgoo
Przyczajenie
 
Avatar marrgoo
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Drogie Dziewczęta

Z ostatnich postów wynika (a to oznacza, iż planujecie naukę od września 2011), że większość z Was wybiera się na wizaż - charakteryzację (z tego co się orientuję jest to studium w systemie zaocznym).
A czy są tu jakieś zainteresowane wizażem - stylizacją w systemie dziennym (bądź zaocznym)?? Oby...

I standardowa prośba do absolwentek Szkoły Marzeny Daleckiej - kochane - piszcie opinie, pomóżcie w podjęciu decyzji!!
__________________
Czas na zmiany!
marrgoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 21:30   #545
MarysN
Zakorzenienie
 
Avatar MarysN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 513
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

czesc dziewczyny!
wybiera sie ktoras z was na stylizacje +kreowanie wizerunku?
__________________
"Jest taka miłość, która nie umiera choć zakochani od siebie odejdą" ..

będzie nas o jedno więcej..
MarysN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 07:55   #546
maraszi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez MarysN Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!
wybiera sie ktoras z was na stylizacje +kreowanie wizerunku?






Ja o tym myślałam, tylko nie wiem co z legitymacją
maraszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:45   #547
patrycjusz
Przyczajenie
 
Avatar patrycjusz
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

a co drogie dziewczęta chcecie wiedzieć ?
patrycjusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 20:07   #548
MarysN
Zakorzenienie
 
Avatar MarysN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 513
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

czy ma uprawnienia szkoly publiczej i czy legitka jest?;p
__________________
"Jest taka miłość, która nie umiera choć zakochani od siebie odejdą" ..

będzie nas o jedno więcej..
MarysN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 20:44   #549
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez MarysN Pokaż wiadomość
czy ma uprawnienia szkoly publiczej i czy legitka jest?;p
Na kosmetyce jest bo to publiczna szkoła.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 21:30   #550
Farizah
Raczkowanie
 
Avatar Farizah
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 52
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Ja od września następnego roku chcę sie wybrać na wizaż+ charakteryzację i cieszę się że polecacie tę szkołę
Farizah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 10:55   #551
patrycjusz
Przyczajenie
 
Avatar patrycjusz
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

jeżeli chodzi o legitkę najlepiej jak podejdziesz do szkoły i osobiście zapytasz, myślę że o takie sprawy papierkowo-administracyjne pytać w sekretariacie a nie na forum
patrycjusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 14:37   #552
yastina
Przyczajenie
 
Avatar yastina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

ja już pytałam, dzwoniłam i wszystko wiem. nie bójcie się telefonów, kto pyta nie błądzi a jakie korzyści z tego!
yastina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 11:57   #553
noeleespoir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

.

Edytowane przez noeleespoir
Czas edycji: 2012-05-02 o 15:53
noeleespoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 18:25   #554
keira890
Przyczajenie
 
Avatar keira890
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez noeleespoir Pokaż wiadomość
Szkoła Marzeny Daleckiej...
Aktualnie jestem na 3cim semestrze.
1.DZIENNYCH w tej szkole nie tworzą, więc nawet na to nie liczcie!
2. Nauczyciele wiele wymagają i dobrze uczą, jednak...
3. Jeśli chodzi o kwestie papierkowe to masakra! Sekretarki niekompetentne, nie potrafią nic załatwić, wychodzą wcześniej z pracy nikogo nie informując, piją sobie kawkę i w razie problemów dzwonią, gdzie się da!
W tym roku zmieniałam nazwisko i liczyłam na to, że w policealnej szkole łatwo będzie załatwić wszystkie formalności. Jednak wcale tak nie było. Przez 2 miesiące musiałam się prosić o to, by zmieniono mi indeksy, legitymacje i nazwisko w dzienniku. Pani w sekretariacie powiedziała mi, że może mi wykreślić stare nazwisko i wpisać obok nowe w legitymacji- WYOBRAŹCIE SOBIE REAKCJĘ KONDUKTORA W POCIĄGU, nikt takiej legitymacji NIE UZNA ZA WAŻNĄ. Jako że nie zgodziłam się na tą opcję- kazała mi zapłacić za nową legitymację. Z indeksem biegałam nawet w dniu egzaminu kilka razy. Na wszystkich dokumentach musiałam się podpisywać dwoma nazwiskami ( w tym prace kontrolne, egzaminy, itp.). Po dwóch miesiącach wkur'wiłam się na tyle, że sama skreślałam stare nazwisko i wpisywałam nowe. Bo ile można się prosić!
Druga sytuacja- w tym roku postanowiłam iść na studia dzienne do szkoły wyższej- gdzie niezbędny do rekrutacji jest oryginał świadectwa, który aktualnie znajduje się w szkole M.D. Wczoraj specjalnie pojechałam do szkoły, by ten oryginał wyciągnąć, ale usłyszałam, że NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI i mam załatwić sobie duplikat. NA duplikat , Drogie Panie, czeka się 30 dni, płacąc za to kuratorium ( A termin rekrutacji?!?!). Wściekła poprosiłam mamę o telefon do szkoły i proszę! Pani sekretarka informuje mnie, że mogę odebrać oryginał OD RĘKI, za podpisaniem kilku papierków. Jaki w tym sens?!?!
Inna sprawa- nikt nie wie, ile kosztują kosmetyki znajdujące się w gablotce. Ceny się nie zgadzają z tymi na kosmetykach.
Nikt tak naprawdę nie wie, w jakich godzinach jest czynny sekretariat- inaczej na stronie mdalecka.pl a inaczej na wizaz.wroc.pl

I teraz najlepsze, co mnie w tej szkole spotkało! ZERO ZASAD BHP! W sali do wizażu znajdują się liczne lustra podświetlone z każdej strony. NIKT nawet nie raczył wspomnieć, że można się oparzyć lampkami. I tak oto mój nowy płaszcz został spalony przez lampki, do tego dziewczynom stopiły się pędzle! Nie dostałam ŻADNEGO odszkodowania! Nikt mnie nawet nie przeprosił ! Nauczycielka wyszła z zajęć prosząc o włączenie wszystkich lampek. I zanim wróciłam z łazienki mój płaszcz już miał wielką wypaloną dziurę. Co najlepsze, od zimy minęło sporo czasu, a nadal nikt o bezpieczeństwie pracy nie mówi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z innej beczki- nie ma stypendiów naukowych, nawet na to nie liczcie. Jeśli przez 3 semestry będziecie mieć wysoką średnią to w ostatnim dostaniecie (tylko 5 osób z całej szkoły) darmowy kurs (wart około 100 zł).

Nauczyciele świetnie uczą, dużo wymagają, ale widać efekty ich pracy, natomiast to, co się dzieje od strony biurokracji to JAKIŚ ABSURD.!!!
Kompletne dno i tragedia.
Droga Noeleespoir! Biurokracja wszędzie jest koszmarem, jednak wszystko da się załatwić. W dni które mamy szkołę sekretariat zawsze jest otwarty w godzinach napisanych na drzwiach.Z nazwiskiem faktycznie wyszedł cyrk. Ale trzeba było udać się od razu do dyrektorki jeśli masz zastrzeżenia co do pracy naszych sekretarek. I wtedy telefoniczna interwencja mamy nie byłaby potrzebna Myślę, że poszłoby gładko i bezboleśnie. Co do zasad BHP hmmm no cóż, jesteśmy dorosłymi kobietami, a nie dzieciakami i każda z nas odpowiada za swoje rzeczy, oczywiste jest to, że żarówka ma to do siebie, że się nagrzewa poza tym na górze są szafki i wcale nie trzeba zimowych płaszczy taszczyć ze sobą na wizaż. Zasady BHP są tam gdzie są potrzebne ( pracownia kosmetyczna). Co do stypendiów, ciesz się , że zaoferowali kurs bo w wielu szkołach nawet tego nie ma. Dno i tragedia? Weź pod uwagę, że szkoła bezproblemowo załatwia wszystkie nasze zachcianki o przesuwaniu zajęć, ściąganiu nauczycieli szybciej lub o dodatkowych godzinach zajęć. Ja tu nie widzę ani dna ani tragedii.... Więc moja droga N. nie strasz dziewczyn, które chcą skorzystać z tej szkoły. Pozdrawiam z całym szacunkiem.
keira890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 13:52   #555
noeleespoir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

.

Edytowane przez noeleespoir
Czas edycji: 2012-05-02 o 15:53
noeleespoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 13:59   #556
noeleespoir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

.

Edytowane przez noeleespoir
Czas edycji: 2012-05-02 o 15:49
noeleespoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 10:04   #557
magusia16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Witam!
Aż się musiałam zarejestrować , bo jak czytam te brednie to mi się słabo robi. N czy ty już wszędzie musisz robić zamęt? Nie wystarczy że siejesz ferment w grupie?Skoro jesteś taka dorosła i chcesz być traktowana jak dorosła a nie jak dziecko na jakiego grzyba Twoja mama załatwia Twoje sprawy? Dziewczyny ta szkoła naprawdę jest godna polecenia. To nie prawda że szafki i wieszaki wiecznie są zajęte, normalnie się idzie do sekretariatu prosi sie o klucz i się go otrzymuje. Ostatnio nawet dostawili dodatkowe szafki. Jeśli chodzi o BHP to tak jak już było isane, jesteśmy dużymi dziewczynkami i 99% z nas wie że nie wiesza się płaszcza na żarówkach Co do zmiany nazwiska. Czy z powodu tego że chciałaś mieć zmienione nazwisko w papierach na już na teraz przeszkodziło ci w zaliczeniu egzaminów, chodzeniu na zajęcia itp? Nie! Papierkowe sprawy przy tego typu rzeczach są normalne. To nie jest tak hop siup " dzien dobry chce zmienić nazwisko" Te panie w sekretariacie to młode osoby sądzę że i tak miały wiele cierpliwości do Ciebie Tak czy inaczej, jakie ty masz podejscie do ludzi takie ludzie maja do ciebie I taka zasada obowiazuje wszedzie
Pozdrawiam przyszłe słuchaczki
magusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 15:00   #558
noeleespoir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

;]

Edytowane przez noeleespoir
Czas edycji: 2012-05-02 o 15:43
noeleespoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 16:45   #559
szamirka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

.

Edytowane przez szamirka
Czas edycji: 2011-07-08 o 11:58
szamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 17:02   #560
szamirka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez noeleespoir Pokaż wiadomość
Ja sieję ferment? Ahaha, to się uśmiałam. Jako JEDYNA wysyłałam wszystkim notatki , chociaż nikt sam mi nigdy nie wysłał. Wysyłałam dziewczynom moje referaty, żeby mogły połowe spisać i udawać, że mają tak wielką inwencję. Na kolosach dawałam wszystkim ściągać, a dziewczyny które ode mnie przepisywały zaliczały na 5. Pytania z anatomii robiłam ponad 2 godziny, bo tak beznadziejnie wysłałyście odpowiedzi, że nawet nie raczyłyście numerów podać. Już nie wspominając o tym, że połowa z Was zapomniała, jakie zadania ma do zrobienia. Jeśli ja tu sieję ferment to gratuluję tupetu.
Łatwo jest pisać nie używając swojego nazwiska. Taka cwaniara a w twarz nic nie powie. Klaps, klaps, brawo. Cóż z tego, być może droga koleżanko z grupy powinnaś zająć się sobą. Jeśli nie masz swojego życia to wspołczuję, ale przed 30stką wypadałoby zadbać o siebie

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Dlatego, że moja mama bardzo dobrze zna się na Prawie i jeśli Paniom z sekretariatu wydaje się, że mogą sobie ze mnie kpić, zmieniając swoje zdanie za każdym razem to się mylą. Zgodnie z prawem NIKT NIE MOŻE PRZETRZYMYWAĆ MOICH ORYGINALNYCH DOKUMENTÓW. No cóż, jeśli chodzi o zmianę nazwiska- skreślić w dzienniku i wpisać nowe- żaden problem. Po miesiącu proszenia o tą zmianę, Pani Kasia zmieniła to od ręki. A więc w czym problem?
Ja nie podpisuję petycji za całą grupę I dbam o swoje. A jeśli Ty potrzebujesz na tyle asekuracji, że nie potrafisz wyjść przed szereg to współczuję. Ja swoją wartość znam i nikt ze mnie debila robił nie będzie.

Klucze do szafek mają dziewczyny, a nie sekretariat. Co za brednie.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Forum jest od wyrażąnia swoich opinii i Ty, czymkolwiek jesteś, nie będziesz mi dyktować mojego zdania. Jeśli nie odpowiadają Ci zasady forum publicznego to być może nie powinnaś z niego korzystać.

Swoje kompleksy idź leczyć gdzie indziej.

Droga koleżanko z grupy , chyba przesadziłaś,ile można dziękować za to samo.
Jeśli chodzi o zmianę nazwiska to każdy głupi wie, że należy donieść odpowiedni dokument. Jak tutaj ci się nie podoba to sprawdź jak jest gdzie indziej , Polska to kraj biurokracji albo się w nim odnajdziesz albo nie.Mnie nie odprawiono nigdy z kwitkiem ze szkolnego sekretariatu.
Co do twojego świadectwa to pisałaś ze wybierasz się na STUDIA WYŻSZE a tam żądają świadectwa maturalnego a KOPII świadectwa ukończenia szkoły średniej więc nie wiem dlaczego robisz taki problem.
Te inwektywy które wypisujesz pod adresem koleżanki świadczą tylko o tobie.Na forum nie powinnaś wypisywać spraw dotyczących naszej grupy jesteś niedyskretna.
szamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 18:10   #561
dpaluckaa
Przyczajenie
 
Avatar dpaluckaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 13
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez MarysN Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!
wybiera sie ktoras z was na stylizacje +kreowanie wizerunku?
Prawdopodobnie ja się wybieram od września
dpaluckaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 07:52   #562
smyczka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Witam dziewczyny!
Czytajac ostatnie wpisy troche sie przerazilam tym co pisala kolezanka N. Chcialabym zostac sluchaczka w tej szkole, ale raczej na kierunek kosmetyka ;]. Czy ktoras z dziewczyn, ktora juz dluzej przebywa w szkole, moze napisac czy faktycznie sa az takie 'problemy'? Z tego co slyszalam od znajomych w szkole bardzo dbaja o swoich sluchaczy .
smyczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 13:46   #563
loczusiek24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Jawor
Wiadomości: 22
GG do loczusiek24
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez smyczka92 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
Czytajac ostatnie wpisy troche sie przerazilam tym co pisala kolezanka N. Chcialabym zostac sluchaczka w tej szkole, ale raczej na kierunek kosmetyka ;]. Czy ktoras z dziewczyn, ktora juz dluzej przebywa w szkole, moze napisac czy faktycznie sa az takie 'problemy'? Z tego co slyszalam od znajomych w szkole bardzo dbaja o swoich sluchaczy .

w tej szkole uczę się już rok teraz wybieram się na trzeci semestr. aż takich problemów nie ma. jedna babeczka w sekretariacie, która ma dyżury to kompletnie nie wie o co chodzi ale to da się przeżyć. Raz się zdarzyło że plan został zmieniony na stronie a wykładowcy nie powiadomili i wyszło tak że my byliśmy wcześniej a zajęcia i tak odbyly się o godzinie podaną przed zmianą planu ( dla dojeżdżających, czyli mnie to chyba!!! nie zrobiło większej różnicy). szkoła godna polecenia ale jeśli ktoś chodzi na pracownie bo po samych wykładach to nic nie wyniesie....
loczusiek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 15:51   #564
smyczka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

to sie ciesze ze nie ma wiekszych klopotow
jednak zglosze sie z dokumentami do tej szkoly, dziekuje za pozytywna opinie
pozdrawiam ;].
smyczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 19:58   #565
Lothllorien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Hej!

Wybieram się na zawodowy kurs kosmetyczny od października. Właściwie to wciąż intensywnie się nad tym zastanawiam...
Na ich stronie internetowej jest napisane "studiuj za darmo - dotacje z Unii Europejskiej". Czy któraś z Was coś na ten temat wie? Pisałam do nich już kilkakrotnie maile i wiadomości na GG, jednak nikt nie odpowiada. Stąd moje pytania:
Czy ktoś z Was korzystał z takich dotacji Unijnych? Wie jak to wygląda, na czym dokładnie polega?
A oprócz tego, czy uważacie, że umiejętności zdobyte w tej szkole, na tym kierunku, są wystarczające, żeby podjąć pracę w zawodzie?
A kolejne pytanie to... czy ktoś może wybiera się na ten kierunek po wakacjach? ;-)

Pozdrawiam!

Lothllorien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 19:40   #566
loczusiek24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Jawor
Wiadomości: 22
GG do loczusiek24
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez Lothllorien Pokaż wiadomość
Hej!


Na ich stronie internetowej jest napisane "studiuj za darmo - dotacje z Unii Europejskiej". Czy któraś z Was coś na ten temat wie? Pisałam do nich już kilkakrotnie maile i wiadomości na GG, jednak nikt nie odpowiada. Stąd moje pytania:
Czy ktoś z Was korzystał z takich dotacji Unijnych? Wie jak to wygląda, na czym dokładnie polega?


Pozdrawiam!


Jeśli coś się dowiessz na ten temat to daj znać proszę) ja nie korzystałam i nawet nie wiedziałam że jest taka możliwość:/
loczusiek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 11:33   #567
b_b_b
Zadomowienie
 
Avatar b_b_b
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 072
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

czesc dziewczyny
ja od wrzesnia tez zaczynam naukę w szkole pani Daleckiej, na kierunku wizaż,
Czy sa tutaj może dziewczyny, które szukają mieszkania we Wrocławiu. Szukam chętnej żeby z nia/ nimi wynając mieszkanko blisko rynku
__________________

b_b_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 13:29   #568
Atomowka_ob3
Raczkowanie
 
Avatar Atomowka_ob3
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Exclamation Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Laleczki moje kochane na początku napisze tak: jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził wiec trzeba sie przekonac na wlasnej skórze o różnych rzeczach wypisywanie takich glupot na forum jak pani N. jest niedozeczne. same widzimy ze przynajmniej 100 dziewczym pisze ze jest super a sama pani N twierdzi ze jest totalne dno, wiec nie przejmujmy sie za bardzo i robmy swoje
ta szkoła ma rewelacyjne opinie. Bylam, zwiadzalam sale i saleczki i normalnie bylam wniebowzieta. Wiec złożylam papiery i od wrzesnia spotkamy sie na KOSMETYCE ZAOCZNEJ Dziewczyny

Edytowane przez Atomowka_ob3
Czas edycji: 2011-09-22 o 10:56
Atomowka_ob3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 10:57   #569
dpaluckaa
Przyczajenie
 
Avatar dpaluckaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 13
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

A czy jest ktoś ze stylizacji i kreowania wizerunku?
dpaluckaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 10:34   #570
yastina
Przyczajenie
 
Avatar yastina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

no ja z wizażu mi też nic nie zepsuje doskonałej opinii o tej szkole naprawdę jest śliczna!
yastina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-01 11:37:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.