Sierpniowe Panny Młode cz.III - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-02, 21:24   #2251
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Piękna
Dziękuję Nie spodziewałam się, że tak fajnie wyjdzie i będzie idealnie taka, jak chciałam Jednak fajnie jest, kiedy ktoś może zrobić biżuterię, bo wszelkie poprawki mogą zostać wprowadzone i jest idealnie
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 01:32   #2252
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Hej!
Ja dziś tak na szybko, bo nie mam czasu na nic od czasu powrotu do domu. Dziś od rana polerowałam okna, a po południu pojechaliśmy odwiedzić dziadków i skończyłam jako kurzy rzeźnik... I zrobiłam przepyszne masełko ze świeżej śmietanki. Jutro dorzucę czosnku i troszkę serka i będzie mega mniam!
Poza tym jutro idę się ścinać, ćwiczyć próbną, i być może farbować.
Przyszły moje albumy - jeden właśnie kończę ozdabiać dla znajomych. A własny zrobię już chyba po ślubie, bo na razie nie ma czasu totalnie...
W końcu udało mi się obfocić kamizelkę mojego Łosia ale niestety słabo widać wzór na całości, stąd zdjęcie powiększenia w załączniku. Jak się ogarnę to powrzucam w klubie. Swoją drogą wtedy też tam w końcu zajrzę
Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
to jesteśmy we 3 BEZ SUKIENEK
3 tyg do ślubu
Ja też jeszcze nie mam sukienki Choć szczerze przyznam, że ją już mierzyłam, o ile biały namiot można nazwać sukienką - szyje się...

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Ale za to moja bratowa zrobiła już wczoraj dla mnie biżuterię ślubną, a dziś przesłała mi zdjęcie Biżuteria jest cudna!!
Biżuteria śliczna! Bardzo mi się podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0071.jpg (208,0 KB, 95 załadowań)
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 06:35   #2253
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Piękna ta kamizelka jdnak mój Tz zapowiedział że nigdy w życiu nie założy kamizelki.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 08:52   #2254
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

a ja wciąż nie mam czasu na wizaż ze ślubnych spraw to zamówiłam wczoraj bukiet - klasyczna kulkę z czerwonych róż z kryształkami no i odebraliśmy obrączki zostały u TŻ więc nie pokażę jak na żywo wyglądają ale mam zdjęcie z netu
http://www.taxor.pl/obraczki-slubne-...p?ido=13&kol=1
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 09:07   #2255
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Thea biżuteria przecudna

Zapłaciliśmy wczoraj za mebelki i dziś mają przywieźć po południ ale składać je będziemy dopiero w sobote, TŻ zabronił mi się zabierać za to bez niego a ja tak lubię takie rzeczy

Kupiłam też wczoraj całkiem ładny bordowy papier do oklejenia pudełka na koperty i jakiegoś małego pudełeczka na kotyliony

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

nynka za obrączki bardzo ładne
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 09:09   #2256
sanderek5
Raczkowanie
 
Avatar sanderek5
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 249
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cześć Dziewczyny ja na bieżąco wszystko czytam, ale nie mam czasu odpisywać, bo bieganina straszna, a jak mam czas, to klub mnie pochłania :P

Mi się udało mojego namówić, żeby raz w życiu założył kamizelkę ale będzie to czarna kamizelka z kompletu od garnituru Ja się cieszę, bo mi takie się lepiej podobają niż ślubne, a poza tym na żadną z wzorkami by się w życiu nie dał namówić

Takie małe podsumowanie, co nam zostało do załatwienia przed ślubem

-formalności w Kościele (czyli dzień przed ślubem przyjść ze świadkami i popodpisywać wszystkie dokumenty )
- przypomnieć, jaka ma być Ewangelia i czytanie
- spytać się, czy by się nie dało czegoś zabawnego powiedzieć w kazaniu (mój Proboszcz jest spoko, ale ma skłonności do patosu i boje się, że się poryczę, a jakby wypalił z czymś zabawnym, to byśmy się trochę rozluźnili)
-ustalić pieśni z organistką...
- potwierdzić do końca gości i dokończyć winietki
- tydzień przed ślubem popakować cukierki w pudełeczka dla gości do rozdawania pod Kościołem
- dorobić tasiemki do zawieszek na wino (ciągle się zastanawiam, jak przymocować te głupie tasiemki :P)
- pojechać na giełdę kwiatową i kupić materiały do dekoracji samochodu
- zastanowić się, co dać do niezbędnika Panny Młodej (na pewno plasterki (jak by butki jednak mimo pończoch obtarły), chusteczki, puder, błyszczyk i bibułki matujące (muszę je dopiero nabyć )
- rozwieźć jeszcze dwa zaproszenia do Kościoła (osoby były na wyjeździe... wiedzą o ślubie, ale nie mieliśmy im jak dostarczyć zaproszenia)
-zastanowić się, czy dokupić TŻ jeszcze jedną koszulę...
- ustroić szampanówki do tłuczenia (pomysł mam, ale nie wiem, czy już teraz ustrajać, bo boję się, że do ślubu się zakurzą...)
- kupić akumulatorki do aparatu dla wujka (te, co mamy już schodzą na psy, a wujek jest zapalonym fotografem i chce nam oprócz naszego fotografa robić zdjęcia )
- dokupić jeszcze jedne majtki dla mnie :P (a co tam - majtek nigdy za wiele )
- zastanowić się, co z podwiązką (generalnie jej nie chciałam, ale teraz już sama nie wiem...)
- dogadać się dokładnie co do restauracji
- dzień przed ślubem pojechać drugi raz na giełdę kwiatową kupić kwiaty na groby (musimy w dzień ślubu do taty i babci TŻ pojechać z kwiatami)
- 9 sierpnia - druga przymiarka sukni
- 16 sierpnia - finalna przymiarka i jak wszystko ok, to odbior
- 19 sierpnia - do koleżanki na zrobienie paznokci... trzeba się dogadać co do godziny
- 15 lub 17 sierpnia (musimy się dogadać... wstępnie miało być 15, ale fryzjerce wyjazd wypadł, to chyba zostaje na 17 po pracy TŻ) - wizyta fryzjerki (dla mnie odrosty pasemek, mojej swiadkowej farba, mojej mamie odrosty, TŻtowi, świadkowi i przyszłej Teściowej - strzyżenie)
- jak będzie fryzjerka, to dogadać się dokładnie co do dnia ślubu (kogo ma czesać i na którą godzinę przyjechać)
- umówić się z koleżanką na ćwiczenie makijażu i umówić się na konkretną godzinę na makijaż w dzień ślubu
- 19 sierpnia (po giełdzie kwiatowej, a przed pazurkami) - spowiedź przedślubna
-19 sierpnia (po pazurkach) - msza i to wyżej wymienione spotkanie z księdzem
- zapytać koleżanki, czy będzie czytała czytanie i czy ma pożyczyć tablice ślubne :P (rok temu brała ślub i ja u niej czytałam czytanie i miała fajne tablice ślubne, a ja się dopiero teraz obudziłam i nie chcę ryzykować, że te zamówione przez allegro nie dotrą, bo szkoda kasy najwyżej jak nie będzie miała pożyczyć, bo wyrzuciła, czy coś, to będzie bez tablic )

No i to by chyba było na razie na tyle
ale dużo tego (aczkolwiek ważne, że już same szczególiki)...
__________________
Zaręczeni od 17.08.2009
Szczęśliwi małżonkowie od 20.08.2011

Edytowane przez sanderek5
Czas edycji: 2011-08-03 o 09:11
sanderek5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 09:15   #2257
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość

Biżuteria śliczna! Bardzo mi się podoba
Dziękuję Kamizelka jest bardzo fajna, mój K. ma nieco podobny wzór, taki roślinno-zawijasowy, ale kolory oczywiście całkiem inne
Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
a ja wciąż nie mam czasu na wizaż ze ślubnych spraw to zamówiłam wczoraj bukiet - klasyczna kulkę z czerwonych róż z kryształkami no i odebraliśmy obrączki zostały u TŻ więc nie pokażę jak na żywo wyglądają ale mam zdjęcie z netu
http://www.taxor.pl/obraczki-slubne-...p?ido=13&kol=1
Ładne obrączki Brawa za załatwione sprawy
Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
Thea biżuteria przecudna

Zapłaciliśmy wczoraj za mebelki i dziś mają przywieźć po południ ale składać je będziemy dopiero w sobote, TŻ zabronił mi się zabierać za to bez niego a ja tak lubię takie rzeczy

Kupiłam też wczoraj całkiem ładny bordowy papier do oklejenia pudełka na koperty i jakiegoś małego pudełeczka na kotyliony
O super, to pewno już nie możesz doczekać się mebelków Poczekaj na TŻ z tym składaniem, bo jednak części są ciężkie, sama wiem po naszych mebelkach, że nie dałabym rady poskładać ich samodzielnie No ale pilnuj, żeby TŻ składał według instrukcji, bo u nas była taka śmieszna sytuacja, że mój tato składał z moim bratem (K. nie mógł, bo był w pracy) i mimo że dokładnie im tłumaczyłam, jak meble są poukładane w paczkach, to im się coś pomyliło, rozpakowali wszystkie paczki i próbowali złożyć szafę z fragmentu komody, szafki RTV i szafy A ile było złości, że przysłali złe blaty i boki Trzeba pilnować facetów, to pewne

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sanderek5 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny ja na bieżąco wszystko czytam, ale nie mam czasu odpisywać, bo bieganina straszna, a jak mam czas, to klub mnie pochłania :P

Mi się udało mojego namówić, żeby raz w życiu założył kamizelkę ale będzie to czarna kamizelka z kompletu od garnituru Ja się cieszę, bo mi takie się lepiej podobają niż ślubne, a poza tym na żadną z wzorkami by się w życiu nie dał namówić

Takie małe podsumowanie, co nam zostało do załatwienia przed ślubem

-formalności w Kościele (czyli dzień przed ślubem przyjść ze świadkami i popodpisywać wszystkie dokumenty )
- przypomnieć, jaka ma być Ewangelia i czytanie
- spytać się, czy by się nie dało czegoś zabawnego powiedzieć w kazaniu (mój Proboszcz jest spoko, ale ma skłonności do patosu i boje się, że się poryczę, a jakby wypalił z czymś zabawnym, to byśmy się trochę rozluźnili)
-ustalić pieśni z organistką...
- potwierdzić do końca gości i dokończyć winietki
- tydzień przed ślubem popakować cukierki w pudełeczka dla gości do rozdawania pod Kościołem
- dorobić tasiemki do zawieszek na wino (ciągle się zastanawiam, jak przymocować te głupie tasiemki :P)
- pojechać na giełdę kwiatową i kupić materiały do dekoracji samochodu
- zastanowić się, co dać do niezbędnika Panny Młodej (na pewno plasterki (jak by butki jednak mimo pończoch obtarły), chusteczki, puder, błyszczyk i bibułki matujące (muszę je dopiero nabyć )
- rozwieźć jeszcze dwa zaproszenia do Kościoła (osoby były na wyjeździe... wiedzą o ślubie, ale nie mieliśmy im jak dostarczyć zaproszenia)
-zastanowić się, czy dokupić TŻ jeszcze jedną koszulę...
- ustroić szampanówki do tłuczenia (pomysł mam, ale nie wiem, czy już teraz ustrajać, bo boję się, że do ślubu się zakurzą...)
- kupić akumulatorki do aparatu dla wujka (te, co mamy już schodzą na psy, a wujek jest zapalonym fotografem i chce nam oprócz naszego fotografa robić zdjęcia )
- dokupić jeszcze jedne majtki dla mnie :P (a co tam - majtek nigdy za wiele )
- zastanowić się, co z podwiązką (generalnie jej nie chciałam, ale teraz już sama nie wiem...)
- dogadać się dokładnie co do restauracji
- dzień przed ślubem pojechać drugi raz na giełdę kwiatową kupić kwiaty na groby (musimy w dzień ślubu do taty i babci TŻ pojechać z kwiatami)
- 9 sierpnia - druga przymiarka sukni
- 16 sierpnia - finalna przymiarka i jak wszystko ok, to odbior
- 19 sierpnia - do koleżanki na zrobienie paznokci... trzeba się dogadać co do godziny
- 15 lub 17 sierpnia (musimy się dogadać... wstępnie miało być 15, ale fryzjerce wyjazd wypadł, to chyba zostaje na 17 po pracy TŻ) - wizyta fryzjerki (dla mnie odrosty pasemek, mojej swiadkowej farba, mojej mamie odrosty, TŻtowi, świadkowi i przyszłej Teściowej - strzyżenie)
- jak będzie fryzjerka, to dogadać się dokładnie co do dnia ślubu (kogo ma czesać i na którą godzinę przyjechać)
- umówić się z koleżanką na ćwiczenie makijażu i umówić się na konkretną godzinę na makijaż w dzień ślubu
- 19 sierpnia (po giełdzie kwiatowej, a przed pazurkami) - spowiedź przedślubna
-19 sierpnia (po pazurkach) - msza i to wyżej wymienione spotkanie z księdzem
- zapytać koleżanki, czy będzie czytała czytanie i czy ma pożyczyć tablice ślubne :P (rok temu brała ślub i ja u niej czytałam czytanie i miała fajne tablice ślubne, a ja się dopiero teraz obudziłam i nie chcę ryzykować, że te zamówione przez allegro nie dotrą, bo szkoda kasy najwyżej jak nie będzie miała pożyczyć, bo wyrzuciła, czy coś, to będzie bez tablic )

No i to by chyba było na razie na tyle
ale dużo tego (aczkolwiek ważne, że już same szczególiki)...
Tak się wydaje, że dużo, ale lista jest bardzo szczegółowa Większość rzeczy to drobiazgi, które zajmują tylko chwilkę, więc się nie przejmuj Ja w moich zawieszkach robiłam dziurkę dziurkaczem i przewlekałam wstążeczkę tak, że nie widać węzełka (bo jest za kartonikiem), trzyma się i ładne wygląda Jeśli będziesz zainteresowana takim sposobem przyczepiania to zrobię zdjęcia i pokażę Ci, jak to wygląda
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 09:25   #2258
sanderek5
Raczkowanie
 
Avatar sanderek5
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 249
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Tak się wydaje, że dużo, ale lista jest bardzo szczegółowa Większość rzeczy to drobiazgi, które zajmują tylko chwilkę, więc się nie przejmuj Ja w moich zawieszkach robiłam dziurkę dziurkaczem i przewlekałam wstążeczkę tak, że nie widać węzełka (bo jest za kartonikiem), trzyma się i ładne wygląda Jeśli będziesz zainteresowana takim sposobem przyczepiania to zrobię zdjęcia i pokażę Ci, jak to wygląda
O tak, tak podeślij mi zdjęcia albo na klubie albo na maila wszystkie wskazówki mile widziane

Wiem, że szczegółowa starałam się dosłownie wszystko wypisać, żeby o jakiejś pierdółce nie zapomnieć
__________________
Zaręczeni od 17.08.2009
Szczęśliwi małżonkowie od 20.08.2011
sanderek5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 09:40   #2259
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

widzę że mowa o meblach ja zamówiłam nam do sypialni komodę TŻ już złożył i jestem zadowolona teraz tylko musimy gdzieś zamówić taką dużą szafę na wymiar ale jeszcze się rozglądamy jak to cenowo wyglada z mebli mamy jeszcze zamówiony duży stół na dół do jadalni, 250 rozkładany do 350 i poszerzony do 105 a do tego 12 krzeseł no i witryna i komoda na talerze i te sprawy już nie mogę się doczekać tego wszystkiego
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 09:45   #2260
sanderek5
Raczkowanie
 
Avatar sanderek5
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 249
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
widzę że mowa o meblach ja zamówiłam nam do sypialni komodę TŻ już złożył i jestem zadowolona teraz tylko musimy gdzieś zamówić taką dużą szafę na wymiar ale jeszcze się rozglądamy jak to cenowo wyglada z mebli mamy jeszcze zamówiony duży stół na dół do jadalni, 250 rozkładany do 350 i poszerzony do 105 a do tego 12 krzeseł no i witryna i komoda na talerze i te sprawy już nie mogę się doczekać tego wszystkiego


PS.Jak ja już bym chciała urządzać mieszkanko
__________________
Zaręczeni od 17.08.2009
Szczęśliwi małżonkowie od 20.08.2011
sanderek5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:04   #2261
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Sanderek - bardzo szczegółowa lista! nie zostało Wam już dużo chyba też muszę nad czymś takim szczegółowym pomyśleć
ja znowu więcej siedzę na forum niż na klubie, potem jak się tam dorwę, to nie wiem już co komu mam odpisywać

Thea - no to faktycznie nieźle pomieszali, ja się obawiam, że jak mój tato się dołączy do składania to podobne kwiatki z tego wyjdą

Nynka - super meblowe zakupy

Zamówiłam na All czerwone szpilki z jasnym obcasem będą super na poprawiny i na sesję zdjęciową i jakby mi się chciało zmienić butki na weselu to też zatem jestem zadowolona, jeszcze bardziej będę jak już przyjdą do domu i je ubiorę i okaze się, że są idealne ale powinny być dobre, bo mierzyłam wczoraj identyczne ale w innym kolorze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (26,8 KB, 28 załadowań)
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 10:06   #2262
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez sanderek5 Pokaż wiadomość


PS.Jak ja już bym chciała urządzać mieszkanko
przed nami jeszcze dużo roboty i wydatków żeby odnowić dom TŻa...
pamiętacie pokazywałam Wam welon który chciałam zamówić
http://allegro.pl/atelier-welon-z-ka...html?source=oo
i otóż przyszedł ale jak dla mnie on nie wygląda tak jak na aukcji zobaczcie zdjęcia i same oceńcie bo ja już nie wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0163.jpg (125,0 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0164.jpg (121,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0165.jpg (124,8 KB, 40 załadowań)
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:15   #2263
sanderek5
Raczkowanie
 
Avatar sanderek5
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 249
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
przed nami jeszcze dużo roboty i wydatków żeby odnowić dom TŻa...
pamiętacie pokazywałam Wam welon który chciałam zamówić
http://allegro.pl/atelier-welon-z-ka...html?source=oo
i otóż przyszedł ale jak dla mnie on nie wygląda tak jak na aukcji zobaczcie zdjęcia i same oceńcie bo ja już nie wiem
Moim zdaniem wygląda tak, jak ten na aukcji tylko na aukcji błysku dodali przy tych kryształkach
__________________
Zaręczeni od 17.08.2009
Szczęśliwi małżonkowie od 20.08.2011
sanderek5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:21   #2264
aga-6
Raczkowanie
 
Avatar aga-6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 118
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Dziewczyny wpadłam się pożalić, kolejna osoba odmówiłam na dzień obecny mamy potwierdzone 60 osób, czekam na 10 niezdecydowanych . A wesele miało być na 95 osób
Nie tego się z TŻ spodziewaliśmy, jestem zaskoczona, że głównie rodzina i to bliska odmawia. TŻ wczoraj stwierdził, że okrajał swoją listę jak mógł, zaprosił najbliższych a teraz z jego strony przyjdzie 25(6) osób, zdołował się strasznie wczoraj.
aga-6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:27   #2265
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez sanderek5 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wygląda tak, jak ten na aukcji tylko na aukcji błysku dodali przy tych kryształkach
u mnie wszyscy stwierdzili że na zdjęciu z aukcji jest więcej tych kryształków
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 11:15   #2266
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez sanderek5 Pokaż wiadomość
O tak, tak podeślij mi zdjęcia albo na klubie albo na maila wszystkie wskazówki mile widziane

Wiem, że szczegółowa starałam się dosłownie wszystko wypisać, żeby o jakiejś pierdółce nie zapomnieć
Przesłane
Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
widzę że mowa o meblach ja zamówiłam nam do sypialni komodę TŻ już złożył i jestem zadowolona teraz tylko musimy gdzieś zamówić taką dużą szafę na wymiar ale jeszcze się rozglądamy jak to cenowo wyglada z mebli mamy jeszcze zamówiony duży stół na dół do jadalni, 250 rozkładany do 350 i poszerzony do 105 a do tego 12 krzeseł no i witryna i komoda na talerze i te sprawy już nie mogę się doczekać tego wszystkiego
Ooo ale wielki stół Przyda się na pewno na rodzinne uroczystości

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość

Thea - no to faktycznie nieźle pomieszali, ja się obawiam, że jak mój tato się dołączy do składania to podobne kwiatki z tego wyjdą


Zamówiłam na All czerwone szpilki z jasnym obcasem będą super na poprawiny i na sesję zdjęciową i jakby mi się chciało zmienić butki na weselu to też zatem jestem zadowolona, jeszcze bardziej będę jak już przyjdą do domu i je ubiorę i okaze się, że są idealne ale powinny być dobre, bo mierzyłam wczoraj identyczne ale w innym kolorze
No właśnie- dlatego lepiej ich pilnować Faaaajne te butki Wyglądają na wygodne i mięciutkie A jak mierzyłaś takie same to tym bardziej powinno być ok
Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
przed nami jeszcze dużo roboty i wydatków żeby odnowić dom TŻa...
pamiętacie pokazywałam Wam welon który chciałam zamówić
http://allegro.pl/atelier-welon-z-ka...html?source=oo
i otóż przyszedł ale jak dla mnie on nie wygląda tak jak na aukcji zobaczcie zdjęcia i same oceńcie bo ja już nie wiem
Kurcze, mnie się wydaje, że to taki sam welon, to chyba kwestia zrobienia zdjęcia- tamto jest upiększone, jest dodany błysk, tak jak mówi Sanderek, i chyba dlatego wydaje się, że jest nieco inny. Sama nie wiem.
Cytat:
Napisane przez aga-6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadłam się pożalić, kolejna osoba odmówiłam na dzień obecny mamy potwierdzone 60 osób, czekam na 10 niezdecydowanych . A wesele miało być na 95 osób
Nie tego się z TŻ spodziewaliśmy, jestem zaskoczona, że głównie rodzina i to bliska odmawia. TŻ wczoraj stwierdził, że okrajał swoją listę jak mógł, zaprosił najbliższych a teraz z jego strony przyjdzie 25(6) osób, zdołował się strasznie wczoraj.
No i niestety tak to jest, nie przewidzi się, kto przyjdzie zazwyczaj to właśnie najbliższa rodzina, ci "pewniacy" zaskakują i odmawiają. Wesele i tak będzie piękne, głowa do góry

Dobra dziewczynki, uciekam z wizażu, coś w końcu muszę zrobić No i na 15 umówiłam się do lekarza, tak mi się chce iść, że nie wiem
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 11:16   #2267
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Aga - u mnie jest podobnie, co prawda zapraszaliśmy więcej osób niż Wy, ale ze trony TŻ 3/4 się nie zjawi

Nynka - wg mnie nie różni się zbytnio od tego na aukcji, tak jak mówi Sandra, wiadomo, że zdjęcie na aukcji jest podrasowane
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 11:24   #2268
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
przed nami jeszcze dużo roboty i wydatków żeby odnowić dom TŻa...
pamiętacie pokazywałam Wam welon który chciałam zamówić
http://allegro.pl/atelier-welon-z-ka...html?source=oo
i otóż przyszedł ale jak dla mnie on nie wygląda tak jak na aukcji zobaczcie zdjęcia i same oceńcie bo ja już nie wiem
ja też mam ten welon i jestem z niego zadowolona uważam, że jest taki sam jak na aukcji, tam po prostu jest zdjęcie zrobione jak do katalogu-a wtedy wszystko wydaje się ładniejsze po wpięciu we włosy przy próbnej fryzurze wyglądał bardzo ładnie i kryształki były bardzo dobrze widoczne
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 11:29   #2269
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Z tymi gośćmi to straszna sprawa. Jak robiłam listę gości to nie chciałam przesadzać. Teraz jak się okazuje musimy miec 100 osób (wymóg dla naszej sali) to właśnie pewniacy się wysypują. Przebolelismy kolegów Tż i ich głupie wymówki, jego brata bo zrozumiałe operacja, teraz mój wujek bo tez powazny zabiego na 10 dni przed weselem, no i moja 100% peniacka koleżanka-bacia jej zmarła więc się rozmuie. Strasznie mnie to zdołowało.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 11:30   #2270
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
zapomniałam się pochwalić, że mogę z listy spraw odhaczyć kolejne rzeczy

kupiliśmy w końcu koszulę dla P. , a dla mnie: łańcuszek, soczewki, pończochy, farbę, sukienkę na poprawiny i podwiązkę - możemy brać ślub ... a ponadto: wstążkę do księgi gości, długopisy do księgi i dla rodziców, ubranka na wódkę, wpłaciłam zadatek dla kamerzysty (czekam na zwrotną umowę), i potwierdziłam tort w cukierni

chciałabym jeszcze dziś/jutro: kupić bieliznę, pudełko na koperty i zamówić transport dla gości
jestem pod wrazeniem. Bardzo duzo udalo wam sie zalatwic.

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość

z info o dziadziu TŻ, ponoć jest nieźle, szybko trafił do szpitala, więc leczenie szybko powinno zacząć działać, pielęgniarka powiedziała, że "do wesela się zagoi"

jedziemy dziś zapłacić za nasze mebelki, bo już zostały sprowadzone i w czasie jak będę czekała na TŻ poszukam albo pudełka na koperty albo papieru jakiegoś co by ładnie jakieś pudełko zrobić
no i butów też będę szukała

Super, ze rokowania sa dobre dla dziadzia

Planujecie pudelka na koperty???? Takie, jak skrzynka pocztowa co wrzuca sie przez maly otworek???

Zastanawialam sie wlasnie nad czyms takim, ale nie wiedzialam jak to spisze sie w praktyce tzn kto bedzie trzymal to pudelko? Nie za bardzo to uciazliwe?


Cytat:
Napisane przez ardillka Pokaż wiadomość
Hej Hej
Kolejny dzień za nami
Zmieniłam dziś zadeklarowane nazwisko... Więc dziewczyny, jak źle wam z tym co ustaliłyście, to bezpłatnie można zmienić. Samemu się idzie
Będę panią iksińsko - igrekową :P:P / Troszkę mi żal było mojego nazwiska :P:P Teraz już jestem w pełni szczęśliwa

Zamówiliśmy oprawę księgi pamiątkowej. TŻ wybrał same najdroższe dodatki hahahaha Ale będzie piękna W przyszłym tygodniu odbiór

W rzeczywistości napisy są wyraźne i dobrze widoczne. Tylko zdjęcie tak wyszło, bo to z telefonu. Są duże napisy, większe niż z komputera, myślę, że zauważą goście. Poza tym wierze w ich inteligencję :P:P

Co do odmawiania, to z mojej strony nie idzie jedna rodzinka ( 4 osoby), powód - ze względów finansowych wybrali rodzinny wyjazd, niż wesele. Będą za to na ślubie. Szanuje ich za to, że szczerze powiedzieli. Jakoś mniej pójdzie = mniej wydam :P W ogóle się tym nie przejmuje...



Ja kupiłam białą podwiązkę z niebieską kokardką za 5 zł w H&M. Ale myślę, czy nie pożyczyć od świadkowej jej niebieskiej... Będzie coś pożyczonego:P
za zmiane decyzji. Dobrze, ze zdazylas to zrobic i jestes zadowolona.

Jak napisy sa wyrazne na winietkach, to wszystko gra

Co do gosci, to ja tez wlasnie przestalam sie przejmowac i przelozylam to na finanse-mniej gosci, mniejszy wydatek
Naprawde nie ma sensu sie tym martwic, to ma byc najpiekniejszy dzien w naszym zyciu i szkoda go psuc mysleniem o gosciach, ktorzy nie maja ochoty go z nami spedzic


Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
to jesteśmy we 3 BEZ SUKIENEK
3 tyg do ślubu. Przymiarka miała być w połowie lipca (!). Dzwoniłam, to się pani zdziwiła, że koronki nie wybrałam (a miałam wybierać na przymiarce żeby widzieć jak wygląda przy sukni). Pojechałam w końcu wybrać koronkę a sukienki nie widziałam.. NIC.. ani pół centymetra.. I Pani mówi, że na pewno zdąży tylko żeby nie dzwonić i nie ponaglać bo tego nie lubi.. Tekst w stylu "proszę do nas nie dzwonić, to my się skontaktujemy"

O tu juz nieladnie sie zachowala Nie musialabys jej ponaglac, jakby dotrzymywala terminow. Co za ludzie


Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Wyobraźcie sobie, że zaprosiłam 4 koleżanki z uczelni (oczywiście od dawna mówiły, że już się wesela nie mogą doczekać, że przyjadą, że super super...) i żadna z nich nie przyjedzie !! "Zmieniły im się plany" oraz "plany im się pokrzyżowały". Ech... Nie będę płakać z powodu ich nieobecności, ale najgorszej jest to, że tylko jedna z nich dała znać w terminie (a dokładniej to ostatniego dnia, o północy). A reszta sprawę przemilczała, odpisały łaskawie dopiero wtedy, kiedy zapytałam wprost! Jestem zła, nie lubię takiej nieodpowiedzialności.

Ale za to moja bratowa zrobiła już wczoraj dla mnie biżuterię ślubną, a dziś przesłała mi zdjęcie Biżuteria jest cudna!!
Poniżej zdjęcie
A wczoraj odebrałam już dyplom No i umówiłam się na próbną fryzurkę Tylko wciąż pogody nie ma na sesję/filmik narzeczeński... A możemy tylko w piątki. Za to na piątek umówiliśmy się z właścicielką sali, aby ustalić szczegóły i menu. W sobotę zaś dalszy ciąg tańców i spotkanie z zespołem Dziś przyszła też do mojej świadkowej organza, więc jutro będę próbować wiązać kokardki na ogrodzenie
Przykro mi z powodu kolezanek. Wiesz, w takich sytuacjach wychodzi kto jest naprawde dobrym znajomym.....

Ale za to bizuteria naprawde piekna
Powodzenia na fryzurce-czekamy na efekty.




Cytat:
Napisane przez aga-6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadłam się pożalić, kolejna osoba odmówiłam na dzień obecny mamy potwierdzone 60 osób, czekam na 10 niezdecydowanych . A wesele miało być na 95 osób
Nie tego się z TŻ spodziewaliśmy, jestem zaskoczona, że głównie rodzina i to bliska odmawia. TŻ wczoraj stwierdził, że okrajał swoją listę jak mógł, zaprosił najbliższych a teraz z jego strony przyjdzie 25(6) osób, zdołował się strasznie wczoraj.
Kurcze, z tego co widze, to wiekszosc z nas nie jest zadowolona z gosci..... widocznie tak juz musi byc.... przykro
Moze doproscie kogos w te miejsca? Tylko troche pozno juz



A ja juz dzisiaj Juz dzisiaj jade do Polski.
Nie moglismy wczoraj zasnac z TZ. Ani on, ani ja nie wyobrazamy sobie, ze wrocimy juz jako maz i zona

PS. Spojrzalam na suwaczek Zostala juz tylko jedna cyferka. 9 dni!!!!
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.

Edytowane przez gwiazdeczka26
Czas edycji: 2011-08-03 o 11:33
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 11:37   #2271
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość

Planujecie pudelka na koperty???? Takie, jak skrzynka pocztowa co wrzuca sie przez maly otworek???

Zastanawialam sie wlasnie nad czyms takim, ale nie wiedzialam jak to spisze sie w praktyce tzn kto bedzie trzymal to pudelko? Nie za bardzo to uciazliwe?



A ja juz dzisiaj Juz dzisiaj jade do Polski.
Nie moglismy wczoraj zasnac z TZ. Ani on, ani ja nie wyobrazamy sobie, ze wrocimy juz jako maz i zona

PS. Spojrzalam na suwaczek Zostala juz tylko jedna cyferka. 9 dni!!!!
Ja pudełko będę robić tradycyjne (nie w formie skrzynki pocztowej czy urny do głosowania) Okleję pudełko po butach Będzie to trzymała moja siostra - świadkowa i my lub goście będziemy tam te koperty zapodawać
Jak rok temu świadkowałam przyjaciółce, to ona miała taką ozdobną torebkę na prezenty i ja właśnie tą torebkę trzymałam, ale pudełko wydaje mi się praktyczniejsze podpatrzyłam takie na weselu u sąsiada u mnie życzenia będą na sali, więc nawet jak siostrze będzie niewygodnie trzymać, to na krzesełku sobie postawi a po życzeniach zamknie się ładnie i zaniesie do kanciapy zamykanej na kluczyk

Super, że już do Polski zjeżdżacie no i za dni!
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 11:39   #2272
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość

Planujecie pudelka na koperty???? Takie, jak skrzynka pocztowa co wrzuca sie przez maly otworek???

Zastanawialam sie wlasnie nad czyms takim, ale nie wiedzialam jak to spisze sie w praktyce tzn kto bedzie trzymal to pudelko? Nie za bardzo to uciazliwe?
my będziemy mieć pudełko na koperty.

planuję kupić kartonowe ozdobne pudełko, wyciąć u góry dziurę, może przewiązać wstążką i gotowe. Pudełko będzie trzymać świadek albo świadkowa. Chcę fioletowe mniej więcej takie jak w załączniku tylko kwadratowe

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość

A ja juz dzisiaj Juz dzisiaj jade do Polski.
Nie moglismy wczoraj zasnac z TZ. Ani on, ani ja nie wyobrazamy sobie, ze wrocimy juz jako maz i zona

PS. Spojrzalam na suwaczek Zostala juz tylko jedna cyferka. 9 dni!!!!


już coraz bliżej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg monofioletkompl.jpg (99,4 KB, 22 załadowań)
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 11:43   #2273
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

a wiecie nad czym się zastanawiam... jak my bedziemy przy życzeniech składać ewentualne czkoladki, ksiązki i wina, o które prosiliśmy zamiast kwiatów szykujecie coś na to ?
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 12:10   #2274
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
a wiecie nad czym się zastanawiam... jak my bedziemy przy życzeniech składać ewentualne czkoladki, ksiązki i wina, o które prosiliśmy zamiast kwiatów szykujecie coś na to ?
prawdopodobnie jakiś koszyk większy albo skrzynkę - jeszcze nad tym myślimy
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 12:21   #2275
pati1750
Raczkowanie
 
Avatar pati1750
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 71
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

cześć dziewczyny my już mamy pewną listę gości i zamknęła się ona na 58 osobach ale cóż trudno będą ci którym zależy dziś zamówiłam bukiet ślubny, kwiaty na podziękowania dla rodziców, paczki z ciastkami na bramy. Dogadałam szczegóły z kamerzystą i fotografem, drużbą a wieczorem jedziemy jeszcze ustalić menu w restauracji jutro ostatnia lekcja tańca, w sobotę spotkanie z orkiestrą. Potwierdziłam również noclegi dla gości trochę już spraw odpadło ale jeszcze mnóstwo takich szczególików zostało.

za wszystkie załatwienia
__________________
20.08.2011
pati1750 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 12:24   #2276
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Kurcze, mnie się wydaje, że to taki sam welon, to chyba kwestia zrobienia zdjęcia- tamto jest upiększone, jest dodany błysk, tak jak mówi Sanderek, i chyba dlatego wydaje się, że jest nieco inny. Sama nie wiem.
Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
Nynka - wg mnie nie różni się zbytnio od tego na aukcji, tak jak mówi Sandra, wiadomo, że zdjęcie na aukcji jest podrasowane
Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
ja też mam ten welon i jestem z niego zadowolona uważam, że jest taki sam jak na aukcji, tam po prostu jest zdjęcie zrobione jak do katalogu-a wtedy wszystko wydaje się ładniejsze po wpięciu we włosy przy próbnej fryzurze wyglądał bardzo ładnie i kryształki były bardzo dobrze widoczne
kurczę ale ja oczekiwałam właśnie tego że będzie więcej kryształków i błysku co mnie obchodzi zdjęcie katalogowe
Ani_qa masz może zdjęcie fryzury z tym welonem?
__________________

Edytowane przez nynka87
Czas edycji: 2011-08-03 o 12:26
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 12:34   #2277
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
kurczę ale ja oczekiwałam właśnie tego że będzie więcej kryształków i błysku co mnie obchodzi zdjęcie katalogowe
Ani_qa masz może zdjęcie fryzury z tym welonem?
No cóż, kupując przez internet trzeba się z tym liczyć-ja miałam to samo przy zamawianiu woalki

niestety nie mam zdjęcia z welonem, ale spróbuj sama sobie go ładnie wpiąć we włosy i zobacz w lustrze jak Ci się podoba- jeśli bardzo, to nie ma problemu, jeśłi nie, to wtedy poszukaj innego
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 12:43   #2278
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
No cóż, kupując przez internet trzeba się z tym liczyć-ja miałam to samo przy zamawianiu woalki

niestety nie mam zdjęcia z welonem, ale spróbuj sama sobie go ładnie wpiąć we włosy i zobacz w lustrze jak Ci się podoba- jeśli bardzo, to nie ma problemu, jeśłi nie, to wtedy poszukaj innego
niby tak ale uważam że nie fair jest takie przerabianie zdjęć
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 12:55   #2279
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Thea świetna biżuteria. Jak fajnie, że jest idealnie taka jak chciałaś!
"Pochwalę" się winietkami. Nie są takie cudne, jak u niektórych dziewczyn. Taka jak zaproszenia - będą drukowane. Wczroaj mieliśmy je pociąć, ale zabraliśmy się za prezentację dla rodziców - mam nadzieję, że dziś ją dokończymy i przygotujemy do końca winietki, bo jutro już jedziemy do rodzinnego miasta

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość


Zapłaciliśmy wczoraj za mebelki i dziś mają przywieźć po południ ale składać je będziemy dopiero w sobote, TŻ zabronił mi się zabierać za to bez niego a ja tak lubię takie rzeczy

Kupiłam też wczoraj całkiem ładny bordowy papier do oklejenia pudełka na koperty i jakiegoś małego pudełeczka na kotyliony
Super z tymi meblami! Wspólne meble... Ja też lubię takie rzeczy Zaczynam się teraz zastanawiać nad tym pudełkiem, ale już 3 DDŚ a ja chciałam koszyk, a potem przełożyć koperty do walizki na kod i zanieść do domu. Pudełko byłoby poręczniejsze, hm
sanderek5, same szczegóły już! Z drugiej strony ta lista odealnie pokazuje, o jak wielu sprawach trzeba pamiętać i jakim wyczynem jest organizacja ślubu i wesela!

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
O super, to pewno już nie możesz doczekać się mebelków Poczekaj na TŻ z tym składaniem, bo jednak części są ciężkie, sama wiem po naszych mebelkach, że nie dałabym rady poskładać ich samodzielnie No ale pilnuj, żeby TŻ składał według instrukcji, bo u nas była taka śmieszna sytuacja, że mój tato składał z moim bratem (K. nie mógł, bo był w pracy) i mimo że dokładnie im tłumaczyłam, jak meble są poukładane w paczkach, to im się coś pomyliło, rozpakowali wszystkie paczki i próbowali złożyć szafę z fragmentu komody, szafki RTV i szafy A ile było złości, że przysłali złe blaty i boki Trzeba pilnować facetów, to pewne
dobre!!! Ubawiłam się
To przykre z tymi gośćmi. Wszystkie tak mamy. Choć mnie tak naprawdę dobił tekst przyszłej teściowej... Jak wiecie, będą przynajmniej trzy miejsca, za które już zapłacimy, a gości nie będzie, bo odmówili kilka dni temu. Swoją droga moja teściowa wiedziała trochę wcześniej, że jednej osoby nie będzie, ale nie uznała tego za na tyle ważne, żeby nam przekazać (co prawda i tak było za późno na zmianę liczby gości, ale jednak czekaliśmy na tę wiadomość) - sami płacimy za weselę (tylko przypomnę). Jak TŻ jej narzekał, że tak nas ludzie zrobili, to powiedziała, że fajnie, bo... uwaga uwaga... ZOSTANIE WIĘCEJ JEDZENIA...

Cytat:
Napisane przez sanderek5 Pokaż wiadomość


PS.Jak ja już bym chciała urządzać mieszkanko
Hm... ja też.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 12:55   #2280
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
Zamówiłam na All czerwone szpilki z jasnym obcasem będą super na poprawiny i na sesję zdjęciową i jakby mi się chciało zmienić butki na weselu to też zatem jestem zadowolona, jeszcze bardziej będę jak już przyjdą do domu i je ubiorę i okaze się, że są idealne ale powinny być dobre, bo mierzyłam wczoraj identyczne ale w innym kolorze
Szpilki są rewelacyjne! Będą idealne do sukienki !

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
przed nami jeszcze dużo roboty i wydatków żeby odnowić dom TŻa...
pamiętacie pokazywałam Wam welon który chciałam zamówić
http://allegro.pl/atelier-welon-z-ka...html?source=oo
i otóż przyszedł ale jak dla mnie on nie wygląda tak jak na aukcji zobaczcie zdjęcia i same oceńcie bo ja już nie wiem
Jak dla mnie to ten sam welon. W słońcu na pewno będzie się pięknie mienił

Cytat:
Napisane przez aga-6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadłam się pożalić, kolejna osoba odmówiłam na dzień obecny mamy potwierdzone 60 osób, czekam na 10 niezdecydowanych . A wesele miało być na 95 osób
Nie tego się z TŻ spodziewaliśmy, jestem zaskoczona, że głównie rodzina i to bliska odmawia. TŻ wczoraj stwierdził, że okrajał swoją listę jak mógł, zaprosił najbliższych a teraz z jego strony przyjdzie 25(6) osób, zdołował się strasznie wczoraj.
Przykra sprawa


Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość

A ja juz dzisiaj Juz dzisiaj jade do Polski.
Nie moglismy wczoraj zasnac z TZ. Ani on, ani ja nie wyobrazamy sobie, ze wrocimy juz jako maz i zona

PS. Spojrzalam na suwaczek Zostala juz tylko jedna cyferka. 9 dni!!!!
Super, że wracacie! I za DDŚ!

Cytat:
Napisane przez pati1750 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny my już mamy pewną listę gości i zamknęła się ona na 58 osobach ale cóż trudno będą ci którym zależy dziś zamówiłam bukiet ślubny, kwiaty na podziękowania dla rodziców, paczki z ciastkami na bramy. Dogadałam szczegóły z kamerzystą i fotografem, drużbą a wieczorem jedziemy jeszcze ustalić menu w restauracji jutro ostatnia lekcja tańca, w sobotę spotkanie z orkiestrą. Potwierdziłam również noclegi dla gości trochę już spraw odpadło ale jeszcze mnóstwo takich szczególików zostało.
za kolejne załatwione sprawy!
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.