Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-03, 13:33   #1
indieb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7

Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?


0

Edytowane przez indieb
Czas edycji: 2014-01-13 o 21:46
indieb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 14:46   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Cytat:
Napisane przez indieb Pokaż wiadomość
Co mam zrobić?
Garsc szalwi, rumianku, rokitnika. Do tego 100 ml spirytusu. Wszystko obowiazkowo zagotowac i zamieszac 12 razy podczas pelni ksiezyca. Powodzenia .


A mowiac powaznie, o ile mezczyzna jest normalny i nie ma zadnych zaburzen to nigdy nie zainteresuje sie nastolatka, do tego mlodsza siostra swojej wspollokatorki.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 15:20   #3
vBudyn
Raczkowanie
 
Avatar vBudyn
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 104
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Po pierwsze: dlaczego mężczyzna miałby nie zainteresować się nastolatką? Tak się składa, że wiek nie ma tu nic do rzeczy, ale dojrzałość psychiczna, no i niech będzie, fizyczna też. Sama jestem tego przykładem, zawsze byłam nad wiek rozwinięta i psychicznie i fizycznie (ta fizyczna strona nieco się zaciera, bo w końcu z roku na rok jestem starsza i w końcu wyglądam w miarę na swój wiek). W wieku 14 lat miałam pierwszego faceta 'tak na poważnie', on miał wtedy 18 lat i nasz związek trwał prawie 3 lata, w wieku 17 lat poznałam faceta, który wtedy miał 23 i z nim byłam prawie 2 lata... Więc nie rozumiem uwagi o wieku...

Po drugie: autorko, a właściwie to po co chcesz go sobą zainteresować skoro o nic Ci nie chodzi, skoro "bo to i tak nie ma sensu"? Żeby czuć się adorowaną?
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - gdzie tylko zechcą

Edytowane przez vBudyn
Czas edycji: 2011-08-03 o 15:21
vBudyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 15:21   #4
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;28530376]Garsc szalwi, rumianku, rokitnika. Do tego 100 ml spirytusu. Wszystko obowiazkowo zagotowac i zamieszac 12 razy podczas pelni ksiezyca. Powodzenia .


A mowiac powaznie, o ile mezczyzna jest normalny i nie ma zadnych zaburzen to nigdy nie zainteresuje sie nastolatka, do tego mlodsza siostra swojej wspollokatorki.[/QUOTE]
zwłaszcza, że:

Cytat:
Napisane przez indieb Pokaż wiadomość
Jak w tytule. Znamy się już jakieś 7 lat, nawet dobrze się dogadujemy, na różne tematy mamy to samo zdanie, słuchamy tej samej muzyki, lubimy te same rzeczy. Lubię spędzać z nim czas, ale idzie wyczuć tą barierę wiekową. Ja mam 17 lat, on 27.
On mieszka w domu z moją siostrą i jej mężem, do której często przyjeżdżam na kilka dni, więc mamy kiedy rozmawiać i raczej nikt nie ma nic przeciwko. Nie traktuje mnie jak jakiejś małolaty, tylko całkiem normalnie.

Właściwie to dopiero od tego roku tak bardziej rozmawiamy ze sobą, wcześniej w ogóle go nie widywałam.

Czasem siedzimy razem wieczorem, tzn ja moja siostra, jej mąż i on i mam wrażenie, że często na mnie patrzy, mówi do mnie tak inaczej. Jak oni zaczynają jakieś zboczone tematy, to zawsze patrzy się w moją stronę, uśmiecha, aż mi się głupio robi.
Chciałabym mu się spodobać. Nie wiem jak to określić. Nie chodzi mi związek itd, bo to i tak nie ma sensu.
Chciałabym żeby zaczął zwracać na mnie uwagę nie tylko wtedy gdy jestem u nich, ale też gdy jestem w swoim mieście, tzn jakiś sms, czy czasem żebyśmy się spotkali.
Czy jest to możliwe? Co mam zrobić?
trochę obleśne Naprawdę Cię to kręci?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 15:21   #5
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;28530376]Garsc szalwi, rumianku, rokitnika. Do tego 100 ml spirytusu. Wszystko obowiazkowo zagotowac i zamieszac 12 razy podczas pelni ksiezyca. Powodzenia .


A mowiac powaznie, o ile mezczyzna jest normalny i nie ma zadnych zaburzen to nigdy nie zainteresuje sie nastolatka, do tego mlodsza siostra swojej wspollokatorki.[/QUOTE]

Bez przesady, 10 lat to nie jest taka duża różnica, a dziewczyna dzieckiem już nie jest
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 15:25   #6
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Cytat:
Napisane przez liquefy Pokaż wiadomość
Bez przesady, 10 lat to nie jest taka duża różnica, a dziewczyna dzieckiem już nie jest
Biorąc pod uwagę, jakie farmazony napisała - jest.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 15:38   #7
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę, jakie farmazony napisała - jest.
No w przypadku tego wątku to inna sprawa, bo nie wiadomo o co autorce w ogóle chodzi, po co go chce zainteresować swoją osobą.

Odnosiłam się bardziej do tego, że dorosły facet nie może zainteresować się nastolatką. Różnie się zdarza, a związek na przykład kobiety w wieku 35 lat z 45 letnim facetem chyba nie dziwi tak bardzo. A to też 10 lat różnicy.
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 15:40   #8
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę, jakie farmazony napisała - jest.

Ano właśnie. Powyżej dwudziestki, trzydziestki dziesięć lat różnicy to nie jest tak dużo, ale facet pod trzydziestkę i nastolatka to dwa różne światy. Jeśli myślisz, że wspólne zainteresowania muzyczne i "lubienie tych samych rzeczy" wystarczą do stworzenia z kimś związku i świadczą o braku dystansu pomiędzy Wami to grubo się mylisz.
Jestem rok młodsza od tego faceta i świetnie dogaduję się z nastolatkami, bo czuję że sama stosunkowo niedawno miałam tyle lat, ale tak czy tak: różnica w doświadczeniu życiowym jest ogromna. Jestem po studiach, pracuję, zarabiam, jestem samodzielna, decyduję o sobie. Jestem dorosła i nie mogłabym stworzyć związku z osobą siedemnastoletnią, żyjącą szkołą (!!), zależną od rodziców. Pozdrawiam.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 15:40   #9
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Cytat:
Napisane przez liquefy Pokaż wiadomość
Odnosiłam się bardziej do tego, że dorosły facet nie może zainteresować się nastolatką. Różnie się zdarza, a związek na przykład kobiety w wieku 35 lat z 45 letnim facetem chyba nie dziwi tak bardzo. A to też 10 lat różnicy.
Czyli nie widzisz różnicy między kobietą 17-letnią a 35-letnią ? Ja widzę. I zgadzam się, że 17 i 27 lat to różnica nie do przeskoczenia. Dziewczyna ledwo z gimnazjum wyszła, a chłopak już się rozgląda za żoną zapewne.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 15:40   #10
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Cytat:
Napisane przez liquefy Pokaż wiadomość
No w przypadku tego wątku to inna sprawa, bo nie wiadomo o co autorce w ogóle chodzi, po co go chce zainteresować swoją osobą.

Odnosiłam się bardziej do tego, że dorosły facet nie może zainteresować się nastolatką. Różnie się zdarza, a związek na przykład kobiety w wieku 35 lat z 45 letnim facetem chyba nie dziwi tak bardzo. A to też 10 lat różnicy.
Zwiazek 35 letniej kobiety z 45 letnim mezczyzna to dla Ciebie to samo co zwiazek 17 letniej dziewczyny z 27 letnim mezczyzna? Nie widzisz roznicy?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 15:42   #11
Mamba4
Raczkowanie
 
Avatar Mamba4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 403
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;28530376]
A mowiac powaznie, o ile mezczyzna jest normalny i nie ma zadnych zaburzen to nigdy nie zainteresuje sie nastolatka, do tego mlodsza siostra swojej wspollokatorki.[/QUOTE]

Zgadzam się. Jakbyś miała już 20 lat to może by inaczej to wyglądało. (Społeczeństwo też nie patrzy przychylnie na związki nastolatek z dorosłymi mężczyznami.) Póki co masz naście. Wątpię, że on z chęcią pokazywał by się z Tobą jako dziewczyną w gronie swoich równolatków. Większość z nich na pewno patrzyłaby na Ciebie jak na dziecko. Poza tym wasze światy na pewno się różnią: Ty jeszcze w szkole, myślisz o innych rzeczach, masz inne problemy, on zapewne pracuje i myśli poważnie o życiu.
__________________
- Kubusiu... -Tak Prosiaczku? -Nic, chciałem upewnić się, że jesteś...
...::: Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka :::...
...::: Rób to na co masz ochotę, a ludzie niech mówią co chcą :::...
Na jednym facecie świat nie kończy się, bo tego kwiata jest pół świata
Mamba4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 15:55   #12
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;28530376]
A mowiac powaznie, o ile mezczyzna jest normalny i nie ma zadnych zaburzen to nigdy nie zainteresuje sie nastolatka, do tego mlodsza siostra swojej wspollokatorki.[/QUOTE]

I ja się zgadzam.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 16:03   #13
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;28531426]Zwiazek 35 letniej kobiety z 45 letnim mezczyzna to dla Ciebie to samo co zwiazek 17 letniej dziewczyny z 27 letnim mezczyzna? Nie widzisz roznicy?[/QUOTE]

Wiem, że to co innego, wiem, że nastolatki przeważnie sa niedojrzale, ja to wszystko rozumiem, ale różne rzeczy się zdarzają, są i siedemnastolatki bardziej dojrzałe od starszych kobiet.

No ale ta dyskusja w ogóle nie pasuje do tego wątku, przecież autorka nawet nie pisała o żadnym związku
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 16:15   #14
Sissi7
Raczkowanie
 
Avatar Sissi7
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 208
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Jaskie farmazony? Jeez.. Dziewczyna chce się spodobać i zaimponowac starszemu facetowi, nie wiedziałam, że to takie nienormalne. Z posta zrozumiałam, że chce zacząć czuć się jak kobieta w oczach faceta, a może chce zobaczyć jak wygląda potencjalna randka. To takie straszne? W jej wieku rówieśnicy to zazwyczaj dziecinni gówniarze. Wyluzujcie trochę. A odpowiadając na Twoje pytanie : ubierz się ładniej, ułóż włosy, może zrób lekki makijaż, może jakaś sukienka? Trudno dac uniwersalną receptę, bo on może widzieć w Tobie nastolatkę, a nie potencjalną koleżankę/kobietę.
Sissi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 16:19   #15
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

skoro tak bardzo Ci się podoba to zagaduj do niego ;p
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 16:20   #16
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Cytat:
Napisane przez Sissi7 Pokaż wiadomość
Jaskie farmazony? Jeez.. Dziewczyna chce się spodobać i zaimponowac starszemu facetowi, nie wiedziałam, że to takie nienormalne.
No moim zdaniem trzeba mieć raczej nierówno pod sufitem i strasznie się w życiu nudzić, żeby takie rozrywki uskuteczniać.
Cytat:
Z posta zrozumiałam, że chce zacząć czuć się jak kobieta w oczach faceta, a może chce zobaczyć jak wygląda potencjalna randka. To takie straszne? W jej wieku rówieśnicy to zazwyczaj dziecinni gówniarze.
Naprawdę nie widzisz różnicy między 17 i 27 lat, a np. 17 i 20 lat ? Jeśli chce się poczuć jak kobieta w oczach faceta, to będzie musiała jeszcze trochę poczekać, bo na razie jest dziewczynką, co widać po jej poście. Obcasy, mejkap i sukienka nie zrobią z niej kobiety, a mogą faceta zmylić. A później będzie płacz.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 16:33   #17
Sissi7
Raczkowanie
 
Avatar Sissi7
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 208
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Widzę, ale ja sama mając 17 lat interesowałam się 20-paro latkami, więc nie widze w tym nic dziwnego. I byłam w związku z facetem 8 lat starszym, byliśmy razem 2 lata. Może być płacz, oczywiście, ale to już nie jest dziecko. To młoda kobieta. Ja po moim związku zyskałam mega dużo pewności siebie, choćby i przez naiwne myślenie "wow, poleciał na mnie 25 latek" . A płacz to jest po każdym zawodzie miłosnym zazwyczaj, szczególnie dla młodej dziewczyny.
Sissi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 16:36   #18
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

No co tu mogę napisać. Znam lepsze rozrywki niż znajdowanie pewności siebie w oczach dorosłego faceta i uskutecznianie z nim romansów pt. sms czy imponowanie. Ale faktycznie, zapomniałam, że można nie mieć lepszych ambicji w wakacje.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 16:37   #19
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Cytat:
Napisane przez indieb Pokaż wiadomość
Jak w tytule. Znamy się już jakieś 7 lat, nawet dobrze się dogadujemy, na różne tematy mamy to samo zdanie, słuchamy tej samej muzyki, lubimy te same rzeczy. Lubię spędzać z nim czas, ale idzie wyczuć tą barierę wiekową. Ja mam 17 lat, on 27.
On mieszka w domu z moją siostrą i jej mężem, do której często przyjeżdżam na kilka dni, więc mamy kiedy rozmawiać i raczej nikt nie ma nic przeciwko. Nie traktuje mnie jak jakiejś małolaty, tylko całkiem normalnie.

Właściwie to dopiero od tego roku tak bardziej rozmawiamy ze sobą, wcześniej w ogóle go nie widywałam.

Czasem siedzimy razem wieczorem, tzn ja moja siostra, jej mąż i on i mam wrażenie, że często na mnie patrzy, mówi do mnie tak inaczej. Jak oni zaczynają jakieś zboczone tematy, to zawsze patrzy się w moją stronę, uśmiecha, aż mi się głupio robi.
Chciałabym mu się spodobać. Nie wiem jak to określić. Nie chodzi mi związek itd, bo to i tak nie ma sensu.
Chciałabym żeby zaczął zwracać na mnie uwagę nie tylko wtedy gdy jestem u nich, ale też gdy jestem w swoim mieście, tzn jakiś sms, czy czasem żebyśmy się spotkali.
Czy jest to możliwe? Co mam zrobić?
Podejdź do niego i powiedz: "Mam 17 lat i fajne cycki, chcesz zobaczyć?" O co Ci chodzi w wieku 17 lat, kiedy piszesz, że chcesz mu się spodobać, ale nie chodzi Ci o związek?
Edit: nie chodzi mi o nic poza zasugerowaniem, że 27letni facet słysząc, że nie chodzi o związek pomyśli o czymś innym, niż 17 letnia dziewczyna.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem

Edytowane przez mpt
Czas edycji: 2011-08-03 o 16:39
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 16:41   #20
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Podejdź do niego i powiedz: "Mam 17 lat i fajne cycki, chcesz zobaczyć?" O co Ci chodzi w wieku 17 lat, kiedy piszesz, że chcesz mu się spodobać, ale nie chodzi Ci o związek?
Edit: nie chodzi mi o nic poza zasugerowaniem, że 27letni facet słysząc, że nie chodzi o związek pomyśli o czymś innym, niż 17 letnia dziewczyna.
A na którym masz Polsat ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 16:43   #21
atunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 274
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;28530376]Garsc szalwi, rumianku, rokitnika. Do tego 100 ml spirytusu. Wszystko obowiazkowo zagotowac i zamieszac 12 razy podczas pelni ksiezyca. Powodzenia .[/QUOTE]

zapomniałaś o lubczyku
atunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 16:46   #22
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A na którym masz Polsat ?
Mój prawy cycek mówi, że na piątym, ale lewy poprawia, że od wczoraj nie ma obrazu. Też by się chciały jakiemuś 27latkowi spodobać.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 16:47   #23
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Są dwie opcje: on się na Ciebie gapi przy zboczonych tekstach bo czuje się niezręcznie, że w sumie dziecko, młoda kobieta, która ma nadzieję jeszcze nie ma pojęcia o tych sprawach słucha tych tekstów sprośnych

Druga opcja jest taka, że patrzy na Ciebie jak na smakowite młode mięsko.

Pierwsza reakcja w sumie charakteryzuje w miare normalnego, dorosłego faceta. Druga obleśnego dziada.

Chcesz to ściągnij bluzkę na spotkaniu. Zainteresowanie murowane. Nie wiem czy takie jakbyś chciała, ale bez echa to nie przejdzie.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 16:50   #24
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Są dwie opcje: on się na Ciebie gapi przy zboczonych tekstach bo czuje się niezręcznie, że w sumie dziecko, młoda kobieta, która ma nadzieję jeszcze nie ma pojęcia o tych sprawach słucha tych tekstów sprośnych

Druga opcja jest taka, że patrzy na Ciebie jak na smakowite młode mięsko.

Pierwsza reakcja w sumie charakteryzuje w miare normalnego, dorosłego faceta. Druga obleśnego dziada.
No już nie dramatyzujmy, ani to dziecko, ani tamten to nie dziad. Pewnie by i po*uchał, ale boi się siostry autorki. Tak czy siak zadziwia mnie, że 17latka zastrzega na wstępie, że nie chodzi jej o związek.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 16:53   #25
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Tak czy siak zadziwia mnie, że 17latka zastrzega na wstępie, że nie chodzi jej o związek.
Bo może ma już chłopaka ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 16:53   #26
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
No już nie dramatyzujmy, ani to dziecko, ani tamten to nie dziad. Pewnie by i po*uchał, ale boi się siostry autorki. Tak czy siak zadziwia mnie, że 17latka zastrzega na wstępie, że nie chodzi jej o związek.

Wiesz dla mnie prawie 30 letni facet śliniący się na widok 16-17 latniej nastolatki, to jest obleśny dziad. Całkiem serio.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 16:54   #27
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Cytat:
Napisane przez atunia Pokaż wiadomość
zapomniałaś o lubczyku
Ach, moj blad. Strony w mojej ksiazce do zielarstwa autorstwa profesora Neville'a Longbottoma sie skleily.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-08-03 o 16:55
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 17:00   #28
Sissi7
Raczkowanie
 
Avatar Sissi7
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 208
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Wiecie co, sorry, ale wasze niewybredne komentarze o lubczykach itp są po prostu bezczelne. Litości. Dziewczyna poradziła się (bo ma 17 naście lat i zaczyna się interesować żywo facetami) a tu taka masa milutkich komentarzy. I ona jest dziecinna?? Piszecie jej jakieś przepisy na mikstury miłosne, to dopiero jest dziecinne IMO. I nie wnosi nic do wątku, tak przy okazji.
Uciekaj autorko, jak w ogóle śmiałaś tak pomyśleć i napisać ten jakże dziecinny wątek, precz ! Idź czytać książki, a nie do internetu się dorwałaś i jeszcze piszesz na forum, o zgrozo.
Sissi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 17:04   #29
Rybka62
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 27
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

PRZELEC GO - PROSTE Jak mu będzie dobrze, bedzie Twój
Rybka62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 18:36   #30
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Co zrobić żeby zauroczyć faceta 10 lat starszego?

Cytat:
Napisane przez Sissi7 Pokaż wiadomość
Wiecie co, sorry, ale wasze niewybredne komentarze o lubczykach itp są po prostu bezczelne. Litości. Dziewczyna poradziła się (bo ma 17 naście lat i zaczyna się interesować żywo facetami) a tu taka masa milutkich komentarzy. I ona jest dziecinna?? Piszecie jej jakieś przepisy na mikstury miłosne, to dopiero jest dziecinne IMO. I nie wnosi nic do wątku, tak przy okazji.
Uciekaj autorko, jak w ogóle śmiałaś tak pomyśleć i napisać ten jakże dziecinny wątek, precz ! Idź czytać książki, a nie do internetu się dorwałaś i jeszcze piszesz na forum, o zgrozo.
Zycie bez umiejetnosci czytania ze zrozumieniem (vide: post autorki), umiejetnosci wychwycenia ironii (vide: moj post) a takze bez poczucia humoru (vide: posty niektorych wizazanek) musi byc bardzo ciezkie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.