10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :) - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-05, 06:23   #2431
klaudyna7
Raczkowanie
 
Avatar klaudyna7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 350
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

Dobry
Dzień zaczęłam od placuszków bananowych z cynamonem i sosem jogurtowo-miodowym z amarantusem+2 migdały i 2 laskowe (zajęło mi to 15min )
Na II.Śn. będzie wieśniak z brzoskwinią,na obiad pół piersi z kurczaka z sosem z cukinii i pomidora.
Skoczę o 17 na siłownie: 2h ćwiczeń, a o 19 1h Zumby!
__________________
Do słońca ręce unoszę swe
klaudyna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 07:41   #2432
miczka21
Zadomowienie
 
Avatar miczka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 125
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

Dzień Dobry

Ja też rozważałam przeczytanie wątku od początku , bo podawałyście tam jakieś przykładowe menu i jak przyrządzać obiadki , a ja w tej kwestii mam ogromne zaległości tzn. braki życiowe .

klaudyna7 możesz podać przepis ?
__________________
1.Odchudzam się
2.Nauka języków
miczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 08:16   #2433
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

Czesc Laseczki

U mnie juz po spacerze z psem i szybkim śniadaniu : płatki owsiane + mleko + jabłko + brzoskwinia

Jestem sama w domu i zaopatrzyłam sie w fasolke szparagową i chyba mam w zamrazalce piers z kurczaka może coś z tego wymodze ale nie chce piersi na parze bo juz nie mam na to ochoty , znacie jakies inne przepisy co mozna z tego zrobić ? Mam tez marchewke i pomidory i chyba tyle

Zważyłam sie z ciekawosci i było 63 ale moja waga sie waha z tym kg ale 62 to juz nie pokaże , moze w pn sie odwaze znowu zwazyc

Zabieram sie do nauki dziewczyny , zazdroszcze Wam ze nie macie zadnych poprawek

Milego dnia

Edit : wypilam jeszcze 2 łyzeczki błonnika , polecam syci strasznie i czesciej do wc chodze
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 08:24   #2434
vanes
Wtajemniczenie
 
Avatar vanes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 2 462
GG do vanes
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

oj dziewczyny działo się działo
w prawdzie nie piłam alko ale bawiłam się cudownie
nawet zawróciłam w główce jednemu facetowi podchodził ze 3 razy i próbował mnie zagadać ale jakoś nie potrafię się przemóc mam obrzydzenie do facetów...
__________________
główny cel: powrót do dawnej sylwetki

80 79 78 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66
6564 63 62 61 60 59 58 57 56 55
vanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 08:26   #2435
klaudyna7
Raczkowanie
 
Avatar klaudyna7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 350
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

miczko miele płatki owsiane i żytnie+trochę siemienia lnianego,rozmemłuje banana i jajko(dodałam jeszcze cynamon)-mieszam wszystko i małymi porcjami nakładam na patelnie.A sos to po prostu jogurt naturalny z miodem i amarantusem
__________________
Do słońca ręce unoszę swe
klaudyna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 08:35   #2436
vanes
Wtajemniczenie
 
Avatar vanes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 2 462
GG do vanes
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

sos z amarantusem??? hmmm ciekawie to brzmi muszę spróbować
__________________
główny cel: powrót do dawnej sylwetki

80 79 78 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66
6564 63 62 61 60 59 58 57 56 55
vanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 09:00   #2437
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

Witajcie Chudzinki
Jestem na 19 stronie wątku do października powinnam przeczytać wszysto na śniadanie naleśniki ze zmielonych otrąb z twarożkiem mniammmm....
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 09:09   #2438
karmiii
Rozeznanie
 
Avatar karmiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 598
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
kurcze, bo ja co tydzien zaliczam jakas impreze i jakos trudno mi wyobrazic sobie soczek zamiast %. Wiem, ze jak chce lepiej wygladac to powinnam zrezygnowac.. albo ograniczyc

Kuraka wędzonego bym zjadła ze smakiem

A ja kolacja wsunęłam makrele wedzona z cebula i warzywka.
+1h roweru odchaczona, 500kcal spalone

f_ola masz jakis fajny przepis na kuraka? bo mi sie juz przejadł.

Mam pytanie czy ktoras z was probowala spinningu?
Myślę że czerwone wytrawne wino nie jest w ogóle przestępstwem więc możesz pić na imprezach

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez gamonek Pokaż wiadomość
miałam ćwiczyc i nie cwiczylam
ale byłam u fryzjerki...
i powiedziałam S. ze nie mam checi z nim gadac na co on odprał OK i koniec gadki. i dobrze. tylko mi z... nastrój
no i jak wyszedł kolor??

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez klaudyna7 Pokaż wiadomość
Dobry
Dzień zaczęłam od placuszków bananowych z cynamonem i sosem jogurtowo-miodowym z amarantusem+2 migdały i 2 laskowe (zajęło mi to 15min )
Na II.Śn. będzie wieśniak z brzoskwinią,na obiad pół piersi z kurczaka z sosem z cukinii i pomidora.
Skoczę o 17 na siłownie: 2h ćwiczeń, a o 19 1h Zumby!
super plan na dzień w taki tempie to powinnaś spokojnie 1kg zrzucać tygodniowo a jakie masz wyniki na tydzień?

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez vanes Pokaż wiadomość
oj dziewczyny działo się działo
w prawdzie nie piłam alko ale bawiłam się cudownie
nawet zawróciłam w główce jednemu facetowi podchodził ze 3 razy i próbował mnie zagadać ale jakoś nie potrafię się przemóc mam obrzydzenie do facetów...
A dlaczego obrzydzenie jeśli mogę zapytać? Bo nie jestem w temacie...
karmiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 09:56   #2439
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

heii

klaudyna i punk, a czym te rowery ze spinningu różnia się od stacjonarnego? chyba jest jakieś inne odchylenie czy cuś, bo na takim domowym nie da sie pedałowac szybko na stojąco, tz sie da ale już za 5sekund czuje sie ból ud interesuje mnie ten spinning, ale to jeszcze chyba nie dal mnie.

Ja też jestem blada i też to lubię, chciałabym spróbować minerałów, może na jesieni

f_ola, dzięki za przepisy! wypróbuje Właśnie blender.. Kupie przy kolejnej wypłacie.
Dusisz warzywa na samej wodzie czy najpierw podsmazasz na oleju i dodajesz wody? noga jestem z gotowania
A jakiś przepis na wątróbki drobiowe?

karmiii, dzięki za pomysł, dzisiaj sprawdze, oby
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 10:14   #2440
always naughty
Rozeznanie
 
Avatar always naughty
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 799
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość

Dobrrrrrrre ale to chyba prawda Miczka widzieliśmy sie w poniedziałek i polecial na 2 tyg na wakacje wiec duzo nie schudne o ile w ogole coś schudne :P ale się wystroje w sumie lubie tak elegancko sie ubierac itp wtedy czuje sie pewniejsza siebie
Puściłaś faceta sama na 2tygodniowe wakacje? Ja bym chyba nie potrafiła. tzn. on i tak by nie chciał, ale nawet gdyby to nie sądzę żeby mi to łatwo przyszło..

Ja po sniadaniu: serek wiejski z pomidorem i cebulką + 3 małe kawałki ciabatty - z cheddarem, kozim serem i szynką drobiową

Jakoś udało mi się wczoraj przeżyć dzień bez ani jednego grzechu, jeszcze tylko 20!
__________________
166cm
63.5 - 62 - 60 - 58 - 56 - 54
always naughty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 10:41   #2441
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

Cytat:
Napisane przez always naughty Pokaż wiadomość
Puściłaś faceta sama na 2tygodniowe wakacje? Ja bym chyba nie potrafiła. tzn. on i tak by nie chciał, ale nawet gdyby to nie sądzę żeby mi to łatwo przyszło..

Ja po sniadaniu: serek wiejski z pomidorem i cebulką + 3 małe kawałki ciabatty - z cheddarem, kozim serem i szynką drobiową

Jakoś udało mi się wczoraj przeżyć dzień bez ani jednego grzechu, jeszcze tylko 20!
Na takie wakacje go pusciłam bo leciał do siostry wiec wiem ze nic zlego tam robic nie bedzie , jedynie sie napalił ze sobie kupi duzo ciuchów gadzetów itp i głownie po to poleciał Na inne wakacje napewno bym go nie pusciła samego wczesniej chyba bym łysa została ze zdenerwowania i zazdrosci Proponował mi zebym z nim pojechała ale odmówilam

Ja po 2 śniadaniu : zjadlam grahamke z serkiem wiejskim + pomidor i 2 placki co wczoraj robiłam te z mąki przennej + zrobiłam sobie kawe , wypilam łyka i odrazu kierunek wc

Foluś dziekuje ze mnie tak pilnowałas z systematycznymi posiłkami bo teraz sama co srednio 3h odczuwał głód

Vanes super ze się wybawiłas jestes super laska , z biegiem czasu na pewno zmienisz zdanie na temat mezczyzn nie wszyscy sa tacy zli ale "gdzie Ci mezczyzni prrrrrrrawdziwi tacy " ?

Uciekam dziewczyny dalej do nauki chociaz strasznie mi to idzie ale chociaz tyle ze zaczełam

Edytowane przez Mrs.
Czas edycji: 2011-08-05 o 10:42
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 11:06   #2442
miczka21
Zadomowienie
 
Avatar miczka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 125
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

A z jakiego przedmiotu masz poprawkę ? 3mam kciuki za zdanie
__________________
1.Odchudzam się
2.Nauka języków
miczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 11:11   #2443
vanes
Wtajemniczenie
 
Avatar vanes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 2 462
GG do vanes
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

Cytat:
Napisane przez karmiii Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------



A dlaczego obrzydzenie jeśli mogę zapytać? Bo nie jestem w temacie...

zostawił mnie mój małżonek kiiedy urodziłam mu córeczkę on wolal chłopca i na usg wychodziło ze będzie chłopiec jednak urodziłam dziewczynkę co jemu się nie spodobało najpierw się nie odzywał 2 tygodnie a kiedy przyjechał to postawił mnie przed faktem dokonanym on chce rozwodu... teraz robi jakieś cyrki nie chcę mieć z facetami nic do czynienia
__________________
główny cel: powrót do dawnej sylwetki

80 79 78 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66
6564 63 62 61 60 59 58 57 56 55
vanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 11:26   #2444
always naughty
Rozeznanie
 
Avatar always naughty
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 799
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
Na takie wakacje go pusciłam bo leciał do siostry wiec wiem ze nic zlego tam robic nie bedzie , jedynie sie napalił ze sobie kupi duzo ciuchów gadzetów itp i głownie po to poleciał Na inne wakacje napewno bym go nie pusciła samego wczesniej chyba bym łysa została ze zdenerwowania i zazdrosci Proponował mi zebym z nim pojechała ale odmówilam

Ja po 2 śniadaniu : zjadlam grahamke z serkiem wiejskim + pomidor i 2 placki co wczoraj robiłam te z mąki przennej + zrobiłam sobie kawe , wypilam łyka i odrazu kierunek wc

Foluś dziekuje ze mnie tak pilnowałas z systematycznymi posiłkami bo teraz sama co srednio 3h odczuwał głód

Vanes super ze się wybawiłas jestes super laska , z biegiem czasu na pewno zmienisz zdanie na temat mezczyzn nie wszyscy sa tacy zli ale "gdzie Ci mezczyzni prrrrrrrawdziwi tacy " ?

Uciekam dziewczyny dalej do nauki chociaz strasznie mi to idzie ale chociaz tyle ze zaczełam
Aa no to chyba że tak. Ja ze sobą walczę nawet jak mam go na impreze samego puścić, denerwuje mnie to bo sobie mówię że powinnam mieć więcej zaufania itd. ale chyba zawsze już tak będzie. Tż w sumie nie widzi w tym problemu więc chyba jest ok
A gdzie on chce te ciuchy i gadżety tak kupować?

Cytat:
Napisane przez vanes Pokaż wiadomość
zostawił mnie mój małżonek kiiedy urodziłam mu córeczkę on wolal chłopca i na usg wychodziło ze będzie chłopiec jednak urodziłam dziewczynkę co jemu się nie spodobało najpierw się nie odzywał 2 tygodnie a kiedy przyjechał to postawił mnie przed faktem dokonanym on chce rozwodu... teraz robi jakieś cyrki nie chcę mieć z facetami nic do czynienia
o mój Boże co za idiota
brak słów
__________________
166cm
63.5 - 62 - 60 - 58 - 56 - 54
always naughty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 11:35   #2445
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

witam chudziny
ja po śniadaniu (owsianka z otrębami, orzechami włoskimi i wiórkami kokosowymi) znów wsiadłam na rower spociłam się jak świnia i tak się zmęczyłam, że już nie robiłam 8 min tylko od razu pod prysznic może wieczorem jeszcze troche porobie
a u mnie pogoda śliczna może się wybiore na plaże jak TŻ wróci z pracy

na II śniadanie zjadłam bułke z ziarnami jedną połówkę z pomidorem i ogórkiem kiszonym, a drugą z jajkiem + do tego nektarynka

na obiad planuję rybę tylko jeszcze nie wiem jak ją przyrządzic


Cytat:
Napisane przez always naughty Pokaż wiadomość
Puściłaś faceta sama na 2tygodniowe wakacje? Ja bym chyba nie potrafiła. tzn. on i tak by nie chciał, ale nawet gdyby to nie sądzę żeby mi to łatwo przyszło..

Ja po sniadaniu: serek wiejski z pomidorem i cebulką + 3 małe kawałki ciabatty - z cheddarem, kozim serem i szynką drobiową

Jakoś udało mi się wczoraj przeżyć dzień bez ani jednego grzechu, jeszcze tylko 20!
dasz radę jak co tydzień będziesz widzieć o kilo mniej to będziesz miała tą satysfakcję tylko nie rób jak ja, ze jak zobaczyłam już trochę mniej to pomyslałam, że trochę grzechów nie zaszkodzi i jak się wciągnęłam w to jedzenie słodkiego to nie mogłam przestac :/
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 11:42   #2446
gamonek
Rozeznanie
 
Avatar gamonek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: O/o W-wy
Wiadomości: 646
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

bylam sie obciac potem Wam wrzuce zdjatko ;*
fryzjerce podobał się kolorek
__________________
Instagram - @kasia.kasia.katarzyna
Aktualnie - 119,4 kg (30.03.2016 r.)

ETAP 1:
118-117-116-115-114-113-112-111-110
ETAP 2:
109-108-107-106-105-104-103-102-100
ETAP 3: 99-98-97-96-95-94-93-92-91-90


gamonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 11:46   #2447
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

Cytat:
Napisane przez always naughty Pokaż wiadomość
Aa no to chyba że tak. Ja ze sobą walczę nawet jak mam go na impreze samego puścić, denerwuje mnie to bo sobie mówię że powinnam mieć więcej zaufania itd. ale chyba zawsze już tak będzie. Tż w sumie nie widzi w tym problemu więc chyba jest ok
A gdzie on chce te ciuchy i gadżety tak kupować?



o mój Boże co za idiota
brak słów
Ja na imprezy tez nie puszczam nie mam wtedy zaufania ani troche juz była taka sytuacja ale opisałam ją w naszym klubie ja nie rozumiem po co ma chodzic na imprezy i zarywwac inne dziewczyny skoro ma juz swoja ale to juz inna bajka Pojechał sobie do anglii na te zakupy

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
witam chudziny
ja po śniadaniu (owsianka z otrębami, orzechami włoskimi i wiórkami kokosowymi) znów wsiadłam na rower spociłam się jak świnia i tak się zmęczyłam, że już nie robiłam 8 min tylko od razu pod prysznic może wieczorem jeszcze troche porobie
a u mnie pogoda śliczna może się wybiore na plaże jak TŻ wróci z pracy

na II śniadanie zjadłam bułke z ziarnami jedną połówkę z pomidorem i ogórkiem kiszonym, a drugą z jajkiem + do tego nektarynka

na obiad planuję rybę tylko jeszcze nie wiem jak ją przyrządzic




dasz radę jak co tydzień będziesz widzieć o kilo mniej to będziesz miała tą satysfakcję tylko nie rób jak ja, ze jak zobaczyłam już trochę mniej to pomyslałam, że trochę grzechów nie zaszkodzi i jak się wciągnęłam w to jedzenie słodkiego to nie mogłam przestac :/
dzień doberek świneczko ja wywiozłam swój rower i nie mam na czym jezdzić moze sobie załatwie , ale ja mam taka wyobraznie ze boje sie ze jak pojade gdzies sama na rower to mnie ktoś dopadnie i zamorduje i porwie bo w sumie tutaj u mnie lasy i te sprawy

Cytat:
Napisane przez gamonek Pokaż wiadomość
bylam sie obciac potem Wam wrzuce zdjatko ;*
fryzjerce podobał się kolorek
Czekamy na zdjecie
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 11:49   #2448
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

Mrs. a widzisz,że waga ruszyła, a widziiisz?
Teraz jeszcze do ćwiczeń Cię zmusimy!
Miłej naukiiiiiii! Dla pocieszenia dodam że ślęcze nad niemieckim trochu!

always naughty
spokojnie moze jakaś odchudzona wersja grzechu? Do czego Cię tak ciągnie?

Djapira ja najpierw na odrobinie oleju- jedna łyżka- podsmażam cebulę i szybciutko dorzucam następne warzywka i mięcho. Potem przyprawy do smaku.I razem to wszystko duszę

a wątróbki najprościej jak się da, smaże je na beztłuszczowej patelni, na drugiej małej podsmażam cebulę na łyżce oliwy. Potem dorzucam cebulkę do wątróbki by nabrała smaku

ten watek wielki jest! ale w takim razie podawajmy wszystkie na bierząco przepisy na dane dania też chętnie skorzystam

dzisiaj
Ś: owsianka na połowie szklanki mleka, łyżka twarogu, orzechy laskowe, pół dużego startego jabłka
IIŚ: bułeczka razowa- pół z wędliną, pół z paprykarzem, warzywka
2 łyżki wiejskiego
O: nie mam pojęcia i siłyyyyy. zobaczy się
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 11:54   #2449
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

Cytat:
Napisane przez gamonek Pokaż wiadomość
bylam sie obciac potem Wam wrzuce zdjatko ;*
fryzjerce podobał się kolorek
Czekamy czekamy

Ja dziś zauważyłam w lustrze, że schudłam
Zaraz pójdę robić sobie jakieś placuszki na II śn.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 11:59   #2450
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
dzień doberek świneczko ja wywiozłam swój rower i nie mam na czym jezdzić moze sobie załatwie , ale ja mam taka wyobraznie ze boje sie ze jak pojade gdzies sama na rower to mnie ktoś dopadnie i zamorduje i porwie bo w sumie tutaj u mnie lasy i te sprawy
ja też po wioskach różnych i lasach jeżdze spokojnie rozumiem gdybyś w nocy jeździła, ale jak jest jasno to chyba nie ma się czego bać

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Czekamy czekamy

Ja dziś zauważyłam w lustrze, że schudłam
Zaraz pójdę robić sobie jakieś placuszki na II śn.
ja tak samo widze po sobie, że mnie trochę ubyło a to się liczy najbardziej chyba zobaczymy w poniedziałek jak waga pokaże
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 12:17   #2451
patrycja2494
Rozeznanie
 
Avatar patrycja2494
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 583
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

Witajcie Chudzinki!

Na śniadanko dzisiaj zjadłam 1,5 kanapki z chleba razowego z twarożkiem ze szczypiorkiem. Za chwilę będę miała na obiad ryż brązowy zapiekany z jabłkami. Teraz wcinam małe jabłuszko. Ni to II śniadanie, ni to posiłek, ale biorąc pod uwagę fakt, że śniadanie jadłam koło 10, to w zasadzie można uznać to jabłko za II śniadanie . Tylko, że za chwilę już obiad. W zasadzie codziennie na śniadanie tylko kanapki, kanapki i kanapki . Urozmaicam jedynie dodatkami. Raz spróbowałam owsianki, sama średnio mi smakuje, więc dodałam owoców, jednak mój żołądek chyba nie toleruje tego połączenia i źle się potem czułam. Niby @ mi się kończy, ale czuję się jakaś taka ociężała, może dlatego, że mam problemy z toaletą.
__________________
,,Największą chlubą nie jest to,
aby się nie potknąć,
ale to, aby po każdym upadku
dźwignąć się i stanąć na nogi.''
patrycja2494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 12:21   #2452
gamonek
Rozeznanie
 
Avatar gamonek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: O/o W-wy
Wiadomości: 646
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

o jeju ja to mam dylemat. wczoraj dostałam @ :-( i morze czerwone jest dosłownie a jutro mam zajecia na basenie... i chyba nawet tampon nie pomoże... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
__________________
Instagram - @kasia.kasia.katarzyna
Aktualnie - 119,4 kg (30.03.2016 r.)

ETAP 1:
118-117-116-115-114-113-112-111-110
ETAP 2:
109-108-107-106-105-104-103-102-100
ETAP 3: 99-98-97-96-95-94-93-92-91-90


gamonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 12:21   #2453
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

Dziewczyny, jak macie do wyboru coś białkowego z tłuszczami albo z węglami to co wybierzecie?
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 12:38   #2454
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
klaudyna i punk, a czym te rowery ze spinningu różnia się od stacjonarnego? chyba jest jakieś inne odchylenie czy cuś, bo na takim domowym nie da sie pedałowac szybko na stojąco, tz sie da ale już za 5sekund czuje sie ból ud interesuje mnie ten spinning, ale to jeszcze chyba nie dal mnie.
Generalnie inaczej zbudowana rama i kierownica, żeby można było szybko zmieniać pozycje. Noooo, nogi masakrycznie po tym bolą Idę skakać.
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 12:44   #2455
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak macie do wyboru coś białkowego z tłuszczami albo z węglami to co wybierzecie?
z weglami niestety :P lubię weglee!

Cytat:
Napisane przez gamonek Pokaż wiadomość
o jeju ja to mam dylemat. wczoraj dostałam @ :-( i morze czerwone jest dosłownie a jutro mam zajecia na basenie... i chyba nawet tampon nie pomoże... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
trzymaj się! może pobierz następnym razem rutinoscorbin? zmniejsza krwawienie

[QUOTE=patrycja2494;285698 53]W W zasadzie codziennie na śniadanie tylko kanapki, kanapki i kanapki . Urozmaicam jedynie dodatkami. Raz spróbowałam owsianki, sama średnio mi smakuje, więc dodałam owoców, jednak mój żołądek chyba nie toleruje tego połączenia i źle się potem czułam./QUOTE]

a może sałatka z owoców/ warzyw?
owsianka z orzechami i przyprawami
owsianka z serkiem wiejskim i warzywami
sałatka ryżowa albo makaronowa
musli(ale robione samemu)
orkiszowe gofry z owocami
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 12:53   #2456
vanes
Wtajemniczenie
 
Avatar vanes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 2 462
GG do vanes
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

buuu ale sie spaliłam na słoneczku
(musiałam pilnować swojego prania)
__________________
główny cel: powrót do dawnej sylwetki

80 79 78 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66
6564 63 62 61 60 59 58 57 56 55
vanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 13:12   #2457
gamonek
Rozeznanie
 
Avatar gamonek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: O/o W-wy
Wiadomości: 646
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

a jak teraz się najjem rutinosca to pomoże?
__________________
Instagram - @kasia.kasia.katarzyna
Aktualnie - 119,4 kg (30.03.2016 r.)

ETAP 1:
118-117-116-115-114-113-112-111-110
ETAP 2:
109-108-107-106-105-104-103-102-100
ETAP 3: 99-98-97-96-95-94-93-92-91-90


gamonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 13:23   #2458
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

Do jutra? nie wiem. ale wątpię. Za mało czasu i zbyt dużo na raz byś musiała wziąć
Ja kiedyś jadłam jakoś tydzień przed okresem i faktycznie miałam skąpe krwawienie (: po dwie- trzy dziennie na luzie

A co do blendera to bez też można i bez się obyć. Tylko składniki do sos drobniej pokroić i sos też będzie pycha Można też rozgnieść widelcem

Edytowane przez f_ola
Czas edycji: 2011-08-05 o 13:36
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 13:38   #2459
klaudyna7
Raczkowanie
 
Avatar klaudyna7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 350
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

Patrycjo jeśli owsianka nie wchodzi to spróbuj płatków żytnich,jęczmiennych lub gryczanych,albo brązowy ryż-opcji jest wiele.
Djapiro są to rowery magnetyczne i tak jak punk pisała przystosowane do różnych kombinacji pozycji. I mięśnie ud bolą tak samo jeśli nie bardziej jak w rowerze zwykłym :P
karmiii tyle ćwiczę dopiero od wtorku :P (jeszcze ponad 5 tyg przede mną ) i już nie napalam się na stratę wagi. Bardziej zależy mi na ujędrnieniu i wyeliminowaniu cellulitu-moje obecne priorytety.
Dziś na 3 Śn. dwa małe ziemniaki i marchewka gotowane na parze+mała brzoskwinia.
Obiad: Żółta fasolka,pół gotowanej piersi z kurczaka z sosem z pomidorów i cukinii (zostało jeszcze trochę do omletowej kolacji :P )
Cieszę się,że widzicie efekty diety i ćwiczeń
__________________
Do słońca ręce unoszę swe
klaudyna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 13:41   #2460
gamonek
Rozeznanie
 
Avatar gamonek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: O/o W-wy
Wiadomości: 646
Dot.: 10 kg mniej i powrót w październiku na uczelnie robiąc szał! :)

nie przedluzyli mi okresu próbnego :-(
bo niby nie pasuje na stanowisko jestem za cicha i za spokojna...
wow
__________________
Instagram - @kasia.kasia.katarzyna
Aktualnie - 119,4 kg (30.03.2016 r.)

ETAP 1:
118-117-116-115-114-113-112-111-110
ETAP 2:
109-108-107-106-105-104-103-102-100
ETAP 3: 99-98-97-96-95-94-93-92-91-90


gamonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.