Jak nosić wężowe wzory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-08-08, 08:57   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Jak nosić wężowe wzory


Motyw wężowej skóry będzie hitem tegorocznej jesieni. Ponieważ jest on dość trudny do oswojenia, proponujemy 3 stylizacje - awangardową, seksowną i elegancką - które mogą być dla was inspiracją do stworzenia własnych ?wężowych? zestawów. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 10:23   #2
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Jak nosić wężowe wzory

zawsze wczesniej slyszalam ze dlugosc za kolano skraca sylwetke, a teraz gdy nagle jest modna - wydluza. ciekawe...
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 10:31   #3
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Jak nosić wężowe wzory

Ta sukienka z zary...

Tylko jakość ciuchów Zara mi nie odpowiada, krzywe szwy, zaraz sie pruje, materiały nie najlepszej jakości...
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 12:27   #4
ingula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
Dot.: Jak nosić wężowe wzory

a jeżeli mam buty z motywem wężowej skórki?? szare, zapinane na kostce... z czym je nosić żeby nie było nudno i klasycznie?
ingula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 14:00   #5
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Jak nosić wężowe wzory

Ladne te wezowisko Mam spodnice olowkowa ze skory wezowej. Ladna, ale o wiele bardziej wymagajaca, bo latwo przedobrzyc. Bede ja bede nosic z angorowym/moherowym czarnym golfem, baletkami i rajstopami czarnymi tzw. opaque. Najwyzej jakis zloty lub srebrny dodatek.

Co do dlugosci spodnicy... Abiblabla, niestety, kazda dlugosc moze skrocic nogi, jezeli fason spodnicy nie pasuje do figury albo, gdy zalozymy niewlasciwe buty i dodatki. Ja bardzo lubie dlugosc zakrywajaca kolana, ktore nie naleza do najpieknieszych w swiecie, ale wtedy (i tu lista moich propozycji):
-spodnica rozkloszowana ma wyzszy stan + baletki + ewentualnie cienka bluzka czy koszula plus krociotka kurteczka/krotki maly zakiet pudelko/kardiganik bliski ciala z wcieciem w talii i konczacy sie nad linia bioder
-spodnica ma kroj olowkowy i niski stan+ obcasy+ koszule wpuszczone do srodka lub krotsze wypuszczone na wierzch plus pasek, unikam odlotowych rajstop
-spodnica olowkowa i wyzszy stan + baletki/ mokasyny/obcasy, szeroki pasek typu gorsetowego i np. koszula czy bluzka o prostym kroju z cienkiej tkaniny, a gdy robi sie zimno - bolerko czy kardiganik konczacy sie nad biodrami. Jak pasuje mi kolorystycznie i jest ogolnie spokojnie, pozwalam sobie na lekko drapiezne wzorki na rajstopach

Oczywiscie, spodnica olowkowa czy bardziej rozkloszowana moze miec rozne fasony, kolory, moze miec zaszewki czy kieszonki, to tez bierze sie pod uwage.

Spodnic rozkloszowanych z niskim stanem nie nosze, bo potrzebowalabym ok. 10 cm wzrostu wiecej, by nie zaburzyc proporcji. Zadne obcasy mi nie zrekompensuja tej 'szkody' .

To, co kazdemu zaszkodzi, uwazam, to spodnica dluga lub 3/4 polaczana z dlugim swetrem,koszula, plaszczem czy kurtka do plaskich butow lub botkow i kontrastowych rajstop. Lepiej jak przy plaskich butach rajstopy sie 'wtapiaja' kolorystycznie, tym bardziej u osob niespecjalnie wysokich ponizej 170cm na oko lub u dziewczyn nieobdarzonych nogami do nieba.

To tak z doswiadczenia, prob i bledow.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 18:58   #6
Gosiuch90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Jak nosić wężowe wzory

.

Edytowane przez Gosiuch90
Czas edycji: 2013-09-19 o 15:39
Gosiuch90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 11:52   #7
akrad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Jak nosić wężowe wzory

Mam do sprzedania śliczną wężową torbę PAPROCKI&BRZOZOWSKI

http://allegro.pl/torba-paprocki-brz...761671058.html
akrad jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 19:03   #8
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Dot.: Jak nosić wężowe wzory

Sukienka wężowa strasznie mi się nie podoba . Ale legginsy i torebka są śliczne . Ja kiedyś miałam spódniczkę taką przed kolano obcisłą właśnie z wężowym wzorem. Niestety nie miałam pojęcia z czym ją zestawić żeby nie wyglądało to tandetnie lub żeby nie było przesadzone. Dlatego też pozbyłam się jej a teraz gdy patrzę na te rzeczy wydaje mi się że chętnie bym ją założyła. Mądry Polak po szkodzie
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 16:45   #9
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Jak nosić wężowe wzory

Cytat:
Napisane przez pauleta89 Pokaż wiadomość
Sukienka wężowa strasznie mi się nie podoba . Ale legginsy i torebka są śliczne . Ja kiedyś miałam spódniczkę taką przed kolano obcisłą właśnie z wężowym wzorem. Niestety nie miałam pojęcia z czym ją zestawić żeby nie wyglądało to tandetnie lub żeby nie było przesadzone. Dlatego też pozbyłam się jej a teraz gdy patrzę na te rzeczy wydaje mi się że chętnie bym ją założyła. Mądry Polak po szkodzie

Ja tez pozylam sie kilku obecnych perelek, Paulette, bo wydawaly mi sie tandetne. Teraz mamy na rynku tyle fajnych ciuchow, ze jest mozliwosc zestawienia najbardziej cetkowanej kiecki z reszta garderoby tak, by wygladac ciekawie. Wedlug mnie, najbezpieczniej jest zestawic takiego zwierza z reszta ubran w jednym kolorze. Najlepiej tak, by buty zlewaly sie z rajstopami czy spodniami - w przypadku np. tuniki. I np. wszystko czarne, cetkowana spodnica i jakis jeden jednokolorowy np. czerwony, rozowy, zolty, zloty lub srebrny akcent w postaci bransoletki czy naszyjnika plus wyrazna pomadka, np. matowa czerwien czy modny roz.

Ja wlasnie znalazlam wsciekle miodowo-zolte kryjace rajstopy na asos.com i mysle, ze ozywia mi wszystkie moje szarosci i czernie w szafie.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 12:49   #10
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Dot.: Jak nosić wężowe wzory

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ja wlasnie znalazlam wsciekle miodowo-zolte kryjace rajstopy na asos.com i mysle, ze ozywia mi wszystkie moje szarosci i czernie w szafie.
W sumie moja mama ostatnio kupiła mi takie miodowe pończochy, niby miałam ich nie nosić, bo mówię: Do czego?? Ale Guacamole podsunęłaś mi pomysł;D W mojej szafie jest dużo czerni i grafitu myślę, że Twój pomysł na rozświetlenie ciemnej odzieży takimi rajstopkami jest świetny
Właśnie teraz ogólnie do mody wraca wiele wzorów i stylów, starych, które prze długo okres czasu były nie modne. Czasem aż mi szkoda, gdy widzę, że wróciło do łask coś co kiedyś miałam a już wyrzuciłam
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 20:14   #11
ayanexp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 86
Dot.: Jak nosić wężowe wzory

Gdyby tak dobrze dobrać do sytuacji taki wężowy wzorek to myślę, że nasza kreacja rzucała by się w oczy (o to chyba chodzi), nie ma dużo odważnych kobiet ubierających się w ten sposób. Osobiście to fajnie by wyglądała taka parka, jakieś ładne botki albo kozaczki nie za wysokie w wężowy motyw, dobrana mniej więcej wężowa spódniczka, rajstopki w odpowiednim matowym kolorku i jak znalazł na prawie każdą okazję
ayanexp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-15, 15:31   #12
Magdalena3city
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: różnie, nie jestem ciagle w 1 miejscu
Wiadomości: 379
GG do Magdalena3city
Dot.: Jak nosić wężowe wzory

dobaczcie wzor na butach
dodalam je na all
nr aukcji 1764611598- z czym nosic? stwierdzilam ze ktos sobie moze lepiej z nimi poradzi ja nie bardzo
Magdalena3city jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 19:25   #13
OoKiniaoO
Przyczajenie
 
Avatar OoKiniaoO
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 13
Dot.: Jak nosić wężowe wzory

wąż seksowny - tunika, legginsy, buty - cuuudo!! :roll eyes:
OoKiniaoO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:01   #14
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Jak nosić wężowe wzory

Cytat:
Napisane przez pauleta89 Pokaż wiadomość
W sumie moja mama ostatnio kupiła mi takie miodowe pończochy, niby miałam ich nie nosić, bo mówię: Do czego?? Ale Guacamole podsunęłaś mi pomysł;D W mojej szafie jest dużo czerni i grafitu myślę, że Twój pomysł na rozświetlenie ciemnej odzieży takimi rajstopkami jest świetny
Właśnie teraz ogólnie do mody wraca wiele wzorów i stylów, starych, które prze długo okres czasu były nie modne. Czasem aż mi szkoda, gdy widzę, że wróciło do łask coś co kiedyś miałam a już wyrzuciłam
Paulette, w moich biednych czasach studenckich nosilam codziennie spodnice, bo wystarczylo dokupic kolorowe rajstopy i zgrac z jakims innym dodatkiem i nikt nie powiedzial, ze mam to samo na sobie. Pamietam, jak kupowalam w Factory Outlet (w Wawie, Wrocku, moze i w Kielcach tez jest) rajstopy Intimissimi za 4 zlote. Teraz sprzedaja je tam po 10, ale normalnie kosztuja one ponad 30. Kupowalam ich na dziesiatki dla mnie, siostry i przyjaciolki. O ile wzorkowe byly trydniejsze, o tyle najbardziej neonowe lecz mocnokryjace sprawdzaly sie do wszystkiego .

To taki styl konca lat osiemdziesiatych: ciemny golf, spodnica olowkowa w pepitke/weza (stonowana bialo-czarna lub taka mysia, aby pasujaca do golfu), neonowe rajstopy (jak spodnica jednostaja to rajstopy pstrokate), botki/kozaki/baletki i gruba bransoleta/wielkie korale. Fajnie jest tez bawic sie faktura: jak wszystko matowe, warto dodac lakierowany element, najlepiej jednokolorowy, bo inaczej sprawa sie komplikuje.

Lubie takie zestawy . Latwe, przyjemne, nieco artystyczne.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 19:38   #15
Slonko 23
Przyczajenie
 
Avatar Slonko 23
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
sukienka z zary mnie zainspirowała. myślałam, że ten trend jest nie dla mnie. aż nie mogę się doczekać przymierzenia jej jutro
Slonko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 09:35   #16
dusiaxy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
legginsy calzedonia pranie

Kupiłam legginsy calzedonia z wężowym wzorem- grafitowe i niestety po praniu już ich się nie da założyć. Wszystkie błyszczące wzorki się sprały!!!!!! tragedia. dodam że prałam ręcznie.... ale jak je już nosiłam to zauważyłam że się strasznie wycierają. byłam w nich 2 razy a zapłaciłam za nie 99 zł. :/
dusiaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.