Czerwcowe Panny Młode - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-10, 12:46   #1561
marti_ka
Raczkowanie
 
Avatar marti_ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: rosenheim
Wiadomości: 340
GG do marti_ka
Dot.: czerwcowe panny mlode

tak tak sama buzia i reka na tym etapie maluszek juz caly sie w kadrze nie miesci
__________________
tylko ten kto wierzy w anioła, może go w życiu spotkać...
http://tac.families.com/ezb/794295.png
http://www.babysfirstsite.org/newtic...1.birthday.png
marti_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-10, 12:49   #1562
marti_ka
Raczkowanie
 
Avatar marti_ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: rosenheim
Wiadomości: 340
GG do marti_ka
Dot.: czerwcowe panny mlode

zuzaneczka bardzo ladne mieszkanko no i wyglada na bardzooo duze u nas to jest mieszkanie przejsciowe bo planujemy wybudowac dom... nasze marzenie, ktore spelnimy w koncu po to sa marzenia... mamy motywacje a to najwazniejsze
__________________
tylko ten kto wierzy w anioła, może go w życiu spotkać...
http://tac.families.com/ezb/794295.png
http://www.babysfirstsite.org/newtic...1.birthday.png
marti_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-10, 13:26   #1563
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: czerwcowe panny mlode

Cytat:
Napisane przez marti_ka Pokaż wiadomość
zuzaneczka bardzo ladne mieszkanko no i wyglada na bardzooo duze u nas to jest mieszkanie przejsciowe bo planujemy wybudowac dom... nasze marzenie, ktore spelnimy w koncu po to sa marzenia... mamy motywacje a to najwazniejsze
mieszkanie jest bardzo "wygodne" i ma ok 65m2. Dom? TZ wiem że bardzo by chciał ale na razie mamy do spłacenia kredyt. Zobaczymy jak to będzie. Nie mówie nie. Ale jak pomyślę o zmaganiach z robotnikami - przy budowie domu to dopiero będzie - to mi się słabo robi
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 06:44   #1564
marti_ka
Raczkowanie
 
Avatar marti_ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: rosenheim
Wiadomości: 340
GG do marti_ka
Dot.: czerwcowe panny mlode

nasze mieszkanko ma 72 m2, ale i tak palnujemy dom bo mamy zwierzaka i jemu bardzo przydalby sie ogrod a poza tym moj maz cale zycie spedzil w domu... i trudno mu przywyknac do mieszkania... wiadomo w bloku nawe malym, masz sasiadow nad soba, obok, pod czasem tez... i wogole... co bede pisac
__________________
tylko ten kto wierzy w anioła, może go w życiu spotkać...
http://tac.families.com/ezb/794295.png
http://www.babysfirstsite.org/newtic...1.birthday.png
marti_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 07:04   #1565
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: czerwcowe panny mlode

ja też marzę o domku z ogródkiem ale chyba się nie doczekam
Teraz mieszkamy w zabytkowej kamienicy w centrum Lublina na wysokim IV piętrze. Dobrzeże moj dziadek zrobił tam kiedyś łazienkę, bo pozostali sąsiedzi mają ubikację wspolną na korytarzu a ja mam małą ale własna w domku Ogólnie mieszkanko jest ładne (prawie 50m2), wysokie (3m), słoneczne, duży balkon (2mx2m). Minus to brak instalacji gazowej, kupujemy gaz w butlach, palimy w piecu węglem, z pieca jest pociągnięta instalacja centralnego ogrzewania, jak nie napalimy to jest zimno, ciepła woda tylko z bojlera-prądożercy. Ale ogólnie jest ok
pozdrawiam
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 10:24   #1566
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: czerwcowe panny mlode

a ja chyba bym nie chciala domku - przynajmniej na razie. moi rodzice sie wybudowali (dzieki temu mam mieszkanie ) i poki co to widze wiecej minusow niz plusow. najmocniejszym argumentem za jest ogrodek.
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 14:13   #1567
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: czerwcowe panny mlode

wlasnie siedze i normalnie prawie placze. dzis facet cyklinuje nam podloge w salonie. i wlasnie przed chwila moj maz wyslal mi opis tego co sie dzieje w domu. chyba tam dzis normalnie nie wroce. mam nadzieje, ze to tylko moja wyobraznia wszystko tak wyolbrzymia, a rzeczywistosc okaze sie ... czystsza. a tu jeszcze dwa pokoje zostaly
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-14, 12:19   #1568
Knife_Girl
Piekielnie Ubrunetowiona
 
Avatar Knife_Girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: świętokrzyskie ~> k. tego Miasta Cudów
Wiadomości: 6 824
Dot.: czerwcowe panny mlode

cześć Wam czerwcóweczki
wiem wiem, nie odzywałam się dość długo... Aż mi głupio, bo szkoda, żeby nasz wątek tak spadał. Ale super, że zawsze któraś z Was interweniuje
Miło się czyta o Waszych postępach w remontach Oby tak dalej! Byle do przodu i żeby kaski Wam nie brakowało na dalsze prace

Co do robotników, to nie zazdroszczę... Aż włos się jeży Jak pomyślę, że to wszystko przede mną to z jednej strony słabo mi się robi ale z drugiej i tak nie mogę się doczekać

marti_ko , gratulacje pani mgr inż.
a dzidziusia na tej fotce widzę

zuzaneczko, fajne macie mieszkanko kolorki które wybraliście też mi się podobają

W ogóle fajnie , że tyle się u Was dzieje U mnie w sumie też. No i chodzę przez to zakręcona i dlatego tak mało się tu udzielam Dopiero wczoraj późno w nocy udało mi się poczytać to co pisałyście ostatnio...
A zakręcona jestem, bo wszzystko na raz chciałabym zrobić, a nie bardzo tak się da Obiecałam sobie, że do końca września skończę pisać pracę mgr. Ale gdzie tam, oczywiście odkładam to i odkładam... Zjazy jeszcze mi się nie zaczęły - pierwszy dopiero pod koniec miesiąca. Byle do lutego - i szkoła z głowy
Dzieciaczka na razie nie planujemy. Też się chcemy sobą nacieszyć no i dom wreszcie mieć... Chcielibyśmy zacząć wreszcie tą budowę (chociażby zmiana dachu...). A tu nadal czekamy na pozwolenie na budowę Aż nas coś trafia, bo taka była super pogoda we wrześniu no i październik też się ładnie zaczął, a my mamy związane ręce, bo bez pozwolenia ani rusz Już nawet cżęśc materiałów zakupiliśmy - blachodachówka i drewno. Facet od dachu też już został uruchomiony. I tylko ten cholerny papierek potrzebny, żeby zacząć. Z każdym upływającym dniem coraz to pewniejsze że w tym roku się nie uda. Teściowa to już taka zdesperowana jest, że chciała bez tego pozwolenia zacząć, jak tylko drewno nam przywieźli Ale jakoś ją powstrzymaliśmy. Nie bardzo mi się nie uśmiecha płacić 50 000 zł kary Heh... może i by się udało, że nikt by nie podkablował, ale jak dla mnie ryzyko ogromne. W dodatku finansowe Tyle kasy wywalić na zapłacenie kary, to potem se można nabudować że ho ho

Pozdrówki dla Was, moje drogie
__________________
He's mine!

- A ty kto? - Dobra wróżka
- A czemu z siekierą?- A widzisz, jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

www.miauczykotek.pl
Knife_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 12:24   #1569
Knife_Girl
Piekielnie Ubrunetowiona
 
Avatar Knife_Girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: świętokrzyskie ~> k. tego Miasta Cudów
Wiadomości: 6 824
Dot.: czerwcowe panny mlode

Cytat:
Napisane przez madzik1000 Pokaż wiadomość
wlasnie siedze i normalnie prawie placze. dzis facet cyklinuje nam podloge w salonie. i wlasnie przed chwila moj maz wyslal mi opis tego co sie dzieje w domu. chyba tam dzis normalnie nie wroce. mam nadzieje, ze to tylko moja wyobraznia wszystko tak wyolbrzymia, a rzeczywistosc okaze sie ... czystsza. a tu jeszcze dwa pokoje zostaly
madzik, wyobrażam sobie, jak w takich chwilach wyobraźnia pracuje... I jak to w rzeczywistości wyglądało? Mam nadzieję, że lepiej, niż Ci wyobraźnia mówiła...
__________________
He's mine!

- A ty kto? - Dobra wróżka
- A czemu z siekierą?- A widzisz, jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

www.miauczykotek.pl
Knife_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 08:56   #1570
marti_ka
Raczkowanie
 
Avatar marti_ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: rosenheim
Wiadomości: 340
GG do marti_ka
Dot.: czerwcowe panny mlode

Knife dziekuje znam ten ból jak to sie nie chce pisać pracy, a trzeba by bylo jednak to zrobić... ale wtedy to juz dobry motywator dziala bardzo skutecznie na mnie podziałały te które miałam dostępne no i się udało ehh a z tym pozwoleniem to nie wesoło, że też nie mogą tego przyspieszyć i tak wyraża zgode bo nie mają podstaw by odmowic a tu taki cyrk, nie rozumiem takich ceregieli... no ale trzymam kciuki byscie je wreszcie dostali
__________________
tylko ten kto wierzy w anioła, może go w życiu spotkać...
http://tac.families.com/ezb/794295.png
http://www.babysfirstsite.org/newtic...1.birthday.png
marti_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 08:54   #1571
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: czerwcowe panny mlode

Cytat:
Napisane przez Knife_Girl Pokaż wiadomość
madzik, wyobrażam sobie, jak w takich chwilach wyobraźnia pracuje... I jak to w rzeczywistości wyglądało? Mam nadzieję, że lepiej, niż Ci wyobraźnia mówiła...

no w koncu az tak strasznie nie bylo, ale bylo strasznie. pyl wszedzie - w kuchni, przedpokoju, drugim pokoju, normalnie wszedzie. dopiero wczoraj umylam troche kuchnie, bo wczesniej nie bylo sensu, bo facet codziennie szlifowal i lakierowal. i tak dzis mial przyjsc poprawiac. myslalam wczoraj ze mnie cos trafi, ale moze od poczatku. w sobote polakierowal ostatni raz. zaraz jak wyszedl my tez sie zwinelismy do moich rodzicow i wrocilismy dopiero kolo 17 przebralismy sie i wybylismy na "impreze" rodzinna mojego meza. wrocilismy w nocy. rano w niedziele wstajemy patrzymy a podloga wyglada tragicznie, cala w kropki (krostki), pelno poprzyklejanych syfkow, no tragedia. no to moj maz za telefon i dzwoni do faceta. oczywiscie koles byl zachwycony, szczegolnie ze powiedzielismy ze ma poprawiac na wlasny koszt. kurde placimy mu kupe kasy, a on jeszcze łaske robi. spieprzyl i tyle. oczywiscie zamiast przyznac sie ze spieprzyl to zaczal wymyslac powody, ze przeciag rozdmuchal pyl, ze kaloryfer byl zakurzony, okna itp. ale to chyba on mial o tym pomyslec wczesniej a nie ja. w koncu niby on jest fachowcem. faktycznie wytarlismy okna wczoraj i na gorzze bylo tyle pylu ze szok i pewnie wiatr go nawial na podloge, ale chyba koles powinien o tym wiedziec wczesniej. "fachowiec". dzis mial przyjsc poprawiac (zaloze sie ze i tak za lakier my bedziemy musieli placic). ale jego warunkiem bylo, ze jak on wychodzi z domu to wszyscy razem z nim zeby nie lazic i nie kurzyc i wracamy dopiero wieczorem. biedny moj maz (pracuje w domu) musi sie z kompem ewakuowac do mamy, zeby nie tracic kolejnego dnia pracy. juz sie zastanawiamy czy nie zrezygnowac z kolesia na dalsze pokoje. tylko cholera troche nam sie spieszy a znalezienie nastepnego potrwa. kurcze juz mam dosyc tego remontu. po raz kolejny sie przekonalam , ze jesli sama czegos nie zrobie to nie bedzie dobrze. ja tego nie rozumiem, koles zostal mi polecony i zamiast sie starac zeby potwierdzic, ze wart byl polecenia to taka fuszerke odstawia. masakra. najgorsze, ze juz za ten jeden pokoj zaplacilismy. ale na szczescie czlowiek sie uczy na bledach. za nastepne dostanie kase nie jak polakieruje ostatni raz tylko jak lakier wyschnie i bedzie widac gotowa podloge. dobra koncze was zameczac. wyzalilam sie i juz mi lepiej. dzieki
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-16, 09:21   #1572
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: czerwcowe panny mlode

madzik
Ja CIę doskonale rozumiem. To co przeszlam z "fachowcami" to moje. Albo "nie da się", "albo sie zrobi" (ale się nie zrobiło), albo mimo wczesniejszych ustaleń usiłuja wysępić więcej kasy.
Najgorsze że każda ekipa zwala na poprzednią. I tak ci co robili instalacje przecięli kabel z elektryką skutkiem czego będzie rozwalanie ściany w salonie bo jakoś trzeba zrobić gniazdko do pralki w wc. Wylewka była tak spartaczona że właściwie trzeba by ją robić od początku ale nie mamy na to czasu i sił. Została tylko poprawiona - idealnie nie jest ale nie spodziewałam się że będzie. Malarze najpierw mówili że "sie zrobi, farby kupiliśmy super i problemu nie będzie". A jak kazałam poprawiać niedociągnięcia to usłyszałam że wymyślilismy sobie beznadziejne kolory i to dlatego, no i farba jest nienajlepsza. No i oczywiście robole "pod wpływem" bo inaczej się przecież nie da pracować. Aha i na fuchy do sąsiadów też chodzili. Eh.... Trwa to od czerwca i jeszcze nie wszystko gotowe. Momentami chciałam gdzies uciec od tego wszystkiego.
Ale teraz jak patrze na moje śliczne kolorki na ścianach, fajna kuchnię i mam świadomość że to nasze własne 4 kąty w które nikt sie wtrącać nie będzie to mi jakos lżej hihi

No i jak dobrze pójdzie to w sobote zaczynamy poremontowe sprzątanie i przerowadzkę
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 09:39   #1573
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: czerwcowe panny mlode

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
No i jak dobrze pójdzie to w sobote zaczynamy poremontowe sprzątanie i przerowadzkę

zazdroszcze ci, ze juz konczycie, ale jak se pomysle ze meczyliscie sie 4 miesiace to wspolczuje . ja bym nie dala rady. mam nadzieje, ze u nas skonczy sie tak max za 3 tygodnie. wiecej nie zniose. fakt, ze my nie robimy gruntownego remontu mieszkania - tylko pokoje, wiec mam nadzieje, ze nie potrwa to dlugo. duzo bedzie zalezec od nas. bo zatrudniamy tylko kolesia do podlog, reszte robimy sami. przynajmniej zrobimy sobie tak jak chcemy, a jesli spieprzymy to sami, ale przeciez nie jestesmy fachowcami, to mozemy .
wlasnie rozmawialam z mezem, koles skonczyl poprawki, ale wg meza nie rokuja dobrze. juz nie wiem czy sie smiac czy plakac. czy to tak trudno zrobic dobrze robote, na ktorej ponoc sie zna i kasuje pieniadze zalamka normalnie
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 20:41   #1574
Knife_Girl
Piekielnie Ubrunetowiona
 
Avatar Knife_Girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: świętokrzyskie ~> k. tego Miasta Cudów
Wiadomości: 6 824
Dot.: czerwcowe panny mlode

Cytat:
Napisane przez marti_ka Pokaż wiadomość
Knife dziekuje znam ten ból jak to sie nie chce pisać pracy, a trzeba by bylo jednak to zrobić... ale wtedy to juz dobry motywator dziala bardzo skutecznie na mnie podziałały te które miałam dostępne no i się udało ehh a z tym pozwoleniem to nie wesoło, że też nie mogą tego przyspieszyć i tak wyraża zgode bo nie mają podstaw by odmowic a tu taki cyrk, nie rozumiem takich ceregieli... no ale trzymam kciuki byscie je wreszcie dostali
marti_ko, no właśnie czekam na ten motywator Jak czas zacznie naglić, to mi się na pewno włączy A teraz to tak poooowoooliii mi to idzie

A co do pozwolenia, to właśnie miało być przyspieszone (tak nam powiedziała ta pani, która nam plany przygotowywała). Ale za takie "przyspieszenie" to ja dziękuję W zeszłym tyg. mąż dzwonił dowiadywać się co i jak, to się okazalo, że naszą sprawę dostał gość, który właśnie poszedł sobie na urlop No ręce mi opadły... ale co poradzić. Nawet jakbym pękła, to nic to nie zmieni... W tym roku już nie ma szansy na budowę. Ale i tak dziękuję za trzymanie kciuków
__________________
He's mine!

- A ty kto? - Dobra wróżka
- A czemu z siekierą?- A widzisz, jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

www.miauczykotek.pl
Knife_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 20:54   #1575
Knife_Girl
Piekielnie Ubrunetowiona
 
Avatar Knife_Girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: świętokrzyskie ~> k. tego Miasta Cudów
Wiadomości: 6 824
Dot.: czerwcowe panny mlode

madzik, za takie podejście "fachowca" to można zabić Uważają się za nie wiadomo jakich speców, a partaczą robotę I jeszcze jakieś kity wciskają... No szok! Nie można takich spuścić z oka, na każdym kroku trzeba obserwować - oczy dookoła głowy wypadałoby mieć. Ale tak jest chyba wszędzie... Dlatego u moich rodziców w domu od kilku lat wszelkie remonty wykonuje tata - sam lub z pomocą sąsiada, kolegi. Po wszystkich tych stresach związanych z robotnikami, mają już dosyć. I wcale im się nie dziwię I trzeba przyznać, że o wiele lepiej ta robota wygląda. Co prawda dłużej tacie schodzi, bo nie jest jakimś specem w każdej dziedzinie , ale za to robi dokładnie a nie na sztukę.
__________________
He's mine!

- A ty kto? - Dobra wróżka
- A czemu z siekierą?- A widzisz, jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

www.miauczykotek.pl
Knife_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 07:53   #1576
marti_ka
Raczkowanie
 
Avatar marti_ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: rosenheim
Wiadomości: 340
GG do marti_ka
Dot.: czerwcowe panny mlode

Cytat:
Napisane przez Knife_Girl Pokaż wiadomość
madzik, za takie podejście "fachowca" to można zabić Uważają się za nie wiadomo jakich speców, a partaczą robotę I jeszcze jakieś kity wciskają... No szok! Nie można takich spuścić z oka, na każdym kroku trzeba obserwować - oczy dookoła głowy wypadałoby mieć. Ale tak jest chyba wszędzie... Dlatego u moich rodziców w domu od kilku lat wszelkie remonty wykonuje tata - sam lub z pomocą sąsiada, kolegi. Po wszystkich tych stresach związanych z robotnikami, mają już dosyć. I wcale im się nie dziwię I trzeba przyznać, że o wiele lepiej ta robota wygląda. Co prawda dłużej tacie schodzi, bo nie jest jakimś specem w każdej dziedzinie , ale za to robi dokładnie a nie na sztukę.
ojj to tak jak moj tata z tym, ze on to taka zlota raczka i ma dodatkowe wyksztalcenie budownicze on sobie robi powolutku, pomalutku, dokładnie... no wiadomo, ze mama sie czasem wkurza, ze tyle to trwa, ale ma to zrobione porzadnie i nie trzeba nikomu placic i poprawiac co chwile a ci niby fachowcy to sie rozbestwili, bo mniejsza konkurencja sie na polskim rynku zrobila, bo duzo wyjechalo za granice pracowac i mysla,ze wszystko im wolno... bez bata nie podchodz i stoj nad nim by pracowal tyle ile powinnien i tak jak powinnien... tragedia...
__________________
tylko ten kto wierzy w anioła, może go w życiu spotkać...
http://tac.families.com/ezb/794295.png
http://www.babysfirstsite.org/newtic...1.birthday.png
marti_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 08:07   #1577
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: czerwcowe panny mlode

Cytat:
Napisane przez Knife_Girl Pokaż wiadomość
madzik, za takie podejście "fachowca" to można zabić Uważają się za nie wiadomo jakich speców, a partaczą robotę I jeszcze jakieś kity wciskają... No szok! Nie można takich spuścić z oka, na każdym kroku trzeba obserwować - oczy dookoła głowy wypadałoby mieć. Ale tak jest chyba wszędzie... Dlatego u moich rodziców w domu od kilku lat wszelkie remonty wykonuje tata - sam lub z pomocą sąsiada, kolegi. Po wszystkich tych stresach związanych z robotnikami, mają już dosyć. I wcale im się nie dziwię I trzeba przyznać, że o wiele lepiej ta robota wygląda. Co prawda dłużej tacie schodzi, bo nie jest jakimś specem w każdej dziedzinie , ale za to robi dokładnie a nie na sztukę.

wiekszosc rzeczy my tez robimy sami, z pomoca mojego taty, ale niestety nie wszystko jestesmy w stanie. cyklinowanie podlog troche nas przeroslo - prawde mowiac nie chcialo nam sie w to bawic - i to byl blad. dziewczyny wczoraj jak wrocilam do domu i zobaczylam poprawiona podloge to sie poryczalam normalnie. wyglada jeszcze gorzej. w rozmowie telefonicznej "fachowiec" stwierdzil, ze on juz nie moze jej wiecej malowac bo popeka. nie wiem co mam robic, wyglada strasznie. nie po to odnawiam podlogi zeby na cale polozyc wykladzine, a jesli tego sie nie bedzie dalo poprawic to tak bede musiala zrobic bo wyglada fatalnie . normalnie rece mi opadly. przeszla mi ochota na wszystko. najchetniej bym caly ten remont olala, tylko, ze teraz mamy tak rozbebeszona chalupe, ze sie nie da w niej normalnie mieszkac. wczoraj bylam tak wkurzona, ze w necie zaczelam szukac na jakis forach, co mozna z ta podlaga zrobic (oczywiscie nic nie znalazlam) i tyle sie naczytalam o "fachowacach", ze masakra. jak bede miala robic np. kuchnie czy lazienke to sie 10 razy zastanowie czy w ogole warto. chyba wszyscy prawdziwi fachowcy juz uciekli z tego parszywego kraju, a my frajerzy, ktory tu zostalismy musimy sie uzerac z partaczami
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 08:39   #1578
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: czerwcowe panny mlode

ehhh szkoda słów i nerwów na fachowców.
madzik pewnie trzeba by było od nowa robić podłogę żeby było dobrze
To jak z naszymi wylewkami. Grunt to się nie załamywać.
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 10:10   #1579
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: czerwcowe panny mlode

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
ehhh szkoda słów i nerwów na fachowców.
madzik pewnie trzeba by było od nowa robić podłogę żeby było dobrze
To jak z naszymi wylewkami. Grunt to się nie załamywać.
dzieki za pocieszenie.
mnie tak strasznie wkurza zachowanie takich "fachowcow". czlowiek wydaje, czasem ciezko zarobione, niemale pieniadze, zeby sobie fajnie mieszkac, a tu przychodzi jakis palant, odwali robote, za dzien roboty skasuje kupe szmalu i w ma ze ktos na jego kilka godzin pracy musi np pol miesiaca harowac. takich to tylko
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-17, 11:08   #1580
Knife_Girl
Piekielnie Ubrunetowiona
 
Avatar Knife_Girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: świętokrzyskie ~> k. tego Miasta Cudów
Wiadomości: 6 824
Dot.: czerwcowe panny mlode

Cytat:
Napisane przez marti_ka Pokaż wiadomość
ojj to tak jak moj tata z tym, ze on to taka zlota raczka i ma dodatkowe wyksztalcenie budownicze on sobie robi powolutku, pomalutku, dokładnie... no wiadomo, ze mama sie czasem wkurza, ze tyle to trwa, ale ma to zrobione porzadnie i nie trzeba nikomu placic i poprawiac co chwile
no u mnie tak samo co prawda tata ma wykształcenie mechaniczne i najbardziej to on uwielbia dłubać w jakichś maszynach. Całymi dniami może siedzieć w garażu i konstruować jakieś machiny A jak remont robi to mama też się wkurza, że tyyyle mu z tym schodzi Fakt, remontowy bałagan jest cholernie męczący
__________________
He's mine!

- A ty kto? - Dobra wróżka
- A czemu z siekierą?- A widzisz, jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

www.miauczykotek.pl
Knife_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 14:23   #1581
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: czerwcowe panny mlode

a czy ktoras bierze slub 30 czerwca??

dziewczyny czy slub musi byc w niedziele?? czy w sobote??
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 14:47   #1582
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: czerwcowe panny mlode

może być w niedzielę, może być w sobotę, jak ci pasuje
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 15:01   #1583
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: czerwcowe panny mlode

a co sadzicie o tej dacie 30 czerwca a poprawiny 1 lipca, moze tak byc??
czy moze jest lepiej wszystko zrobic w jednym miesiacu??
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 16:26   #1584
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: czerwcowe panny mlode

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
ja też marzę o domku z ogródkiem ale chyba się nie doczekam
Teraz mieszkamy w zabytkowej kamienicy w centrum Lublina na wysokim IV piętrze. Dobrzeże moj dziadek zrobił tam kiedyś łazienkę, bo pozostali sąsiedzi mają ubikację wspolną na korytarzu a ja mam małą ale własna w domku Ogólnie mieszkanko jest ładne (prawie 50m2), wysokie (3m), słoneczne, duży balkon (2mx2m). Minus to brak instalacji gazowej, kupujemy gaz w butlach, palimy w piecu węglem, z pieca jest pociągnięta instalacja centralnego ogrzewania, jak nie napalimy to jest zimno, ciepła woda tylko z bojlera-prądożercy. Ale ogólnie jest ok
pozdrawiam
Zastanówcie się nad piecokominkiem - kominkiem z płaszczem wodnym. Pali sie drewnem, rozprowadzenie ogrzewania na całe mieszkanie no i oczywiście ciepła woda. 1m3 kosztuje 120zł (pocięta wysezonowana dębina). Zrobili to moi znajomi w mieszkaniu 70m2 jest cieplutko i pięknie (kominek). Cudnie mieć kawałek własnego mieszkanka!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 17:02   #1585
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: czerwcowe panny mlode

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Zastanówcie się nad piecokominkiem - kominkiem z płaszczem wodnym. Pali sie drewnem, rozprowadzenie ogrzewania na całe mieszkanie no i oczywiście ciepła woda. 1m3 kosztuje 120zł (pocięta wysezonowana dębina). Zrobili to moi znajomi w mieszkaniu 70m2 jest cieplutko i pięknie (kominek). Cudnie mieć kawałek własnego mieszkanka!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
ewalena dzięki za info

Mysleliśmy nad czymś takim, tylko piec mamy w przedpokoju, rozprowadzeie po mieszkaniu jest do grzejników, chcemy tylko zmodernizować, wstawić nowe grzejniki i przedewszstkim ciensze rurki, żeby szybciej ciepła woda dostawała się do grzejników, chcemy też wykorzystac to ciepło do ogrzewania wody w bojlerze.
Jak narazie mam piwnice zawaloną węglem, którego wystarczy na kilka sezonów.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 17:29   #1586
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Smile Dot.: czerwcowe panny mlode

Ja ślub więłam 3 czerwca Wszystko się udało To juz mój drugi ślub, więc nie miałam aż takiego stresa Rok temu wzięłam cywilny. Jednak wrażenia nie zapomniane! Na zdjęciue 1 prototyp mojej sunki, na drugim ja, mój mąż (kawałeczek) i tort, taki miałam właśnie z ogniami sztucznymi i na trzecim mój bukiecik ślubny- ten zostawiłam w kościele. Zdjęcie "głównego"wklej później, nie mogę znaleźć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7123_m_White.jpg (11,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz2.jpg (79,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of Rotation of IMG_0139.jpg (42,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSC_8381 kopia2.jpg (76,5 KB, 32 załadowań)
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2006-10-18 o 21:34
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 08:21   #1587
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: czerwcowe panny mlode

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Ja ślub więłam 3 czerwca Wszystko się udało To juz mój drugi ślub, więc nie miałam aż takiego stresa Rok temu wzięłam cywilny. Jednak wrażenia nie zapomniane! Na zdjęciue 1 prototyp mojej sunki, na drugim ja, mój mąż (kawałeczek) i tort, taki miałam właśnie z ogniami sztucznymi i na trzecim mój bukiecik ślubny- ten zostawiłam w kościele. Zdjęcie "głównego"wklej później, nie mogę znaleźć
hej!! widzę że też jesteś z Rzeszowa Gdzie była impreza i gdzie robiłas zdjęcia jeżeli można spytać??
pozdrawiam
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 08:28   #1588
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: czerwcowe panny mlode

Cytat:
Napisane przez kochaniutka19 Pokaż wiadomość
a co sadzicie o tej dacie 30 czerwca a poprawiny 1 lipca, moze tak byc??
czy moze jest lepiej wszystko zrobic w jednym miesiacu??
hmm czyzby "następnoroczne" czerwcóweczki przyłączyły do naszego wątku?
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 12:02   #1589
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: czerwcowe panny mlode

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
hej!! widzę że też jesteś z Rzeszowa Gdzie była impreza i gdzie robiłas zdjęcia jeżeli można spytać??
pozdrawiam
Zuzaneczka ja wesele miałam w restauracji "Kleopatra" to jest na Krakowskiej i szczerze polecam bo lokal przepiekny i wychodzi niedrogo, bo w cenie mają wliczone wszystko: jedzenie (dużo i pyszne), napoje, ciastka (rewelacyjny tort piętrowy ze sztucznymi ogniami) i owoce. A jak nie masz zespołu to i zespół Ci polecą, my mieliśmy stamtąd właśnie
A zdjęcia robiłam w Foto Labo na Piłsudskiego u Jerzego i Mieczysława Markowskich. To jest zaraz przy ulicy, koło antykwariatu mają studio.
A czesałam się u fryzjerki Gosi w Studio Vouge na króla Augusta i naprawdę ją polecam bo kobieta ma wyobraźnie i dobry gust i świetnie potrafi dobrać fryzurę do sukni
A Wy gdzie planujecie ślub i wesele?? W jakim kościele jeśli mozna spytac??
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 12:09   #1590
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: czerwcowe panny mlode

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Zuzaneczka ja wesele miałam w restauracji "Kleopatra" to jest na Krakowskiej i szczerze polecam bo lokal przepiekny i wychodzi niedrogo, bo w cenie mają wliczone wszystko: jedzenie (dużo i pyszne), napoje, ciastka (rewelacyjny tort piętrowy ze sztucznymi ogniami) i owoce. A jak nie masz zespołu to i zespół Ci polecą, my mieliśmy stamtąd właśnie
A zdjęcia robiłam w Foto Labo na Piłsudskiego u Jerzego i Mieczysława Markowskich. To jest zaraz przy ulicy, koło antykwariatu mają studio.
A czesałam się u fryzjerki Gosi w Studio Vouge na króla Augusta i naprawdę ją polecam bo kobieta ma wyobraźnie i dobry gust i świetnie potrafi dobrać fryzurę do sukni
A Wy gdzie planujecie ślub i wesele?? W jakim kościele jeśli mozna spytac??
my już po Oczywiście czerwiec 2006r. Szkoda że nie miałam wcześniej namiarów na fryzjerkę Ale nic to.
Nasze zdjęcia znajdziesz w tym wątku.
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.