Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-30, 22:38   #3811
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
Kofik dziekowac za screeny
troche zazenowana jestem po przeczytaniu tego bloga :/ fajny angielski, tak jakby z google translate
no prob

tak jak by? hihihiih tak na bank
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 07:06   #3812
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

o matko co tutaj sie dzieje... nastepny troll czy takim osobom sie nudzi czy one cos z glowa maja?

brak slow :/

Dziewczyny Wy to jak detektywy
__________________
Dominika
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 07:08   #3813
vevka
Raczkowanie
 
Avatar vevka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Hej dziewczyny
Ja w sprawie Pauliny Nalewskiej . Otóż ta osoba kiedyś zarejestrowała się w moim sklepie, wprawdzie nic nie kupiła ale dwie opinie napisała. No i wczoraj patrze w statystki - wejść z 500, a co drugie na frazę "paulina karina nalewska". to też i sama sprawdziłam w czym rzecz. Hehehe...Szok! Mało tego kiedyś byłam bliska poznania tej osoby osobiście, bo kiedyś podobno była dziewczyną brata mojej koleżanki. Ale ją pogonił! I dobrze! Sprawa nie jest jakaś bardzo odległa, bo chyba rozstali się nie dalej jak rok temu. Może dlatego jej odbiło
Tak czy siak, dzięki niej wczoraj miałam trzy razy więcej wejść na stronę .
__________________
“Jak czuły turkus, co blednąc podziela wszelaką niemoc swego właściciela…”

Moja biżuteria na Wizażu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=6999865
vevka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 08:33   #3814
Kalinaa1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Hej, ja też z NB do Was wpadłam ... gratuluję rozszyfrowania koleżanki Pauliny vel Malenskiej ....
Wspominacie o komentarzu na jej blogu (blogger.com), po którym go usunęła (powiedziała Wam, że przypadkowo skasowała bloga?). Prawdopodobnie mówicie o moim komentarzu.
I pewnie dobrze się domyślam, że nie było odpowiedzi ?

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez vevka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ja w sprawie Pauliny Nalewskiej . Otóż ta osoba kiedyś zarejestrowała się w moim sklepie, wprawdzie nic nie kupiła ale dwie opinie napisała. No i wczoraj patrze w statystki - wejść z 500, a co drugie na frazę "paulina karina nalewska". to też i sama sprawdziłam w czym rzecz. Hehehe...Szok! Mało tego kiedyś byłam bliska poznania tej osoby osobiście, bo kiedyś podobno była dziewczyną brata mojej koleżanki. Ale ją pogonił! I dobrze! Sprawa nie jest jakaś bardzo odległa, bo chyba rozstali się nie dalej jak rok temu. Może dlatego jej odbiło
Tak czy siak, dzięki niej wczoraj miałam trzy razy więcej wejść na stronę .

Czyżby brat koleżanki miał na imię Grześ ?
Jeśli tak to współczucia, jakie rzeczy ona o tym facecie wypisywała
Kalinaa1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 08:42   #3815
vevka
Raczkowanie
 
Avatar vevka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Tak Grzesiek! Jezu co wypisywała? Wprawdzie słabo go znam, tylko raz widziałam go na weselu koleżanki, ale to porządny chłopak i bardzo dobrze znam jego rodziców! 11 września jadę na chrzciny do tej koleżanki, i pewnie się z nim zobaczę.
__________________
“Jak czuły turkus, co blednąc podziela wszelaką niemoc swego właściciela…”

Moja biżuteria na Wizażu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=6999865
vevka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 08:47   #3816
Kalinaa1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez vevka Pokaż wiadomość
Tak Grzesiek! Jezu co wypisywała? Wprawdzie słabo go znam, tylko raz widziałam go na weselu koleżanki, ale to porządny chłopak i bardzo dobrze znam jego rodziców! 11 września jadę na chrzciny do tej koleżanki, i pewnie się z nim zobaczę.
U ... no to jechała ostro .... najpierw były jakies problemy z Jego matką - podobno byli zaręczeni i starali się o dziecko 6 lat (pewnie też bajka), ona u Niego mieszkała ... a jak się rozstali i jeszcze chwile razem mieszkali to wypisywała jak to On uprzykrza jej życie, jak ja poniża i troche takich niesmacznych rzeczy.
Kalinaa1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 08:52   #3817
Chantal10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

ojj tak, bardzo niemilo się o Grześku wypowiadała. Nam na N-B napisała, że rozstali sie ja wiem - coś koło marca, może lutego? I po rozstaniu jeszcze mieszkali jakis czas razem, kiedy to on tak jej uprzykrzał ponoć życie, że głowa mała. Raz nawet napisała, ze (przepraszam) zwymiotował gdzieś na podłogę i po sobie nie posprzątał. A my jej tak współczułyśmy, a tu okazuje się, ze to jemu należy współczuć!
Chantal10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 08:57   #3818
Kalinaa1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez Chantal10 Pokaż wiadomość
ojj tak, bardzo niemilo się o Grześku wypowiadała. Nam na N-B napisała, że rozstali sie ja wiem - coś koło marca, może lutego? I po rozstaniu jeszcze mieszkali jakis czas razem, kiedy to on tak jej uprzykrzał ponoć życie, że głowa mała. Raz nawet napisała, ze (przepraszam) zwymiotował gdzieś na podłogę i po sobie nie posprzątał. A my jej tak współczułyśmy, a tu okazuje się, ze to jemu należy współczuć!
Chantal z tego co kojarzę to była historyjka, że "obsrał i obrzygał" jej pościel antyalergiczną .... (wybaczcie za takie niesmaczne szczegóły, taka była wersja Pauliny).... wcześniej, że jak sie pralka popsuła to dał jej 10 zł i zwymyslał, że nie umie się gospodarować ... coś w tym guście
Kalinaa1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 08:58   #3819
vevka
Raczkowanie
 
Avatar vevka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

OMG! Nie wiem co powiedzieć. Szok! Na początku chciało mi się śmiać z tego, teraz to już nie jest śmieszne.
__________________
“Jak czuły turkus, co blednąc podziela wszelaką niemoc swego właściciela…”

Moja biżuteria na Wizażu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=6999865
vevka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 09:01   #3820
Kalinaa1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

W sumie to podchodzi pod pomówienie ... tylko nie wiem, czy zostały w archiwum te posty skoro zarząd NB usunął Malenską z naszego forum i dał jej dozywotniego bana na IP
Kalinaa1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 09:10   #3821
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
fajny angielski, tak jakby z google translate
no to samo mina mysl przyszlo.

zobaczycie kolezanka P jeszce bedzie celebrity jak nic
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 09:10   #3822
vevka
Raczkowanie
 
Avatar vevka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Posty na pewno są i admini mogliby je udostępnić w sprawie sadowej. Ale ona chyba nie posługiwała się nazwiskiem i nie sądzę żeby Grzesiek chciał się z nią sadzić, ja na jego miejscu chciałabym zapomnieć. Kurcze, koleżanka nie odbiera ode mnie telefonu, bo chciałam ja o tym poinformować i żeby powiedziała Grześkowi. Możliwe, że już wie i nie chce na ten temat gadać.
__________________
“Jak czuły turkus, co blednąc podziela wszelaką niemoc swego właściciela…”

Moja biżuteria na Wizażu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=6999865
vevka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 09:13   #3823
rita27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 21
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

vevka niestety posługiwała się i imieniem i nazwiskiem kolegi i tak jak piszą wyżej bardzo na niego jechała...
popatrz czy nie ma tu na zdjeciach Twojej koleżanki i jej brata https://picasaweb.google.com/Paulina.Nalewska
rita27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 09:14   #3824
Chantal10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez Kalinaa1982 Pokaż wiadomość
Chantal z tego co kojarzę to była historyjka, że "obsrał i obrzygał" jej pościel antyalergiczną .... (wybaczcie za takie niesmaczne szczegóły, taka była wersja Pauliny).... wcześniej, że jak sie pralka popsuła to dał jej 10 zł i zwymyslał, że nie umie się gospodarować ... coś w tym guście
oo tak, właśnie tak było.
Co do sądzenia się o pomówienie to nie ma chyba sensu, ona nazwiska nie podała, a w Polsce tudzież w Krakowie nie jeden Grzesiek mieszka.
Chantal10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 09:29   #3825
Kalinaa1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

W sumie racja ...
Ale szczerze współczuję temu chłopakowi .... niektóre bajeczki były wiarygodne i bardzo Malenskiej współczułyśmy.... wiele z nas się nabrało .... najbardziej boli, że Ona wchodzi nie tylko na takie "zwykłe" fora, ale własnie na takie jak NB, które jest forem mocno ukierunkowanym i gdzie są dziewczyny naprawdę po wielu ciężkich przejściach .... a przychodzi taka Paulina vel Malenska i robi sobie śmichy-chichy ... bo jak to nazwać inaczej ?

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez rita27 Pokaż wiadomość
vevka niestety posługiwała się i imieniem i nazwiskiem kolegi i tak jak piszą wyżej bardzo na niego jechała...
popatrz czy nie ma tu na zdjeciach Twojej koleżanki i jej brata https://picasaweb.google.com/Paulina.Nalewska
ło... no to jest dowód o pomówienia....
az przykre, że mozna być takim głupiutkim i używacimienia i nazwiska. Może to miała byc zemsta, że ją facet rzucił...

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Co do fotki Grzegorza to na FB w profilu w zajęciach ma "pływanie z ... " i tam jest jakis Grzegorz Sz.
Kalinaa1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 09:30   #3826
rita27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 21
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez Kalinaa1982 Pokaż wiadomość
W sumie racja ...
Ale szczerze współczuję temu chłopakowi .... niektóre bajeczki były wiarygodne i bardzo Malenskiej współczułyśmy.... wiele z nas się nabrało .... najbardziej boli, że Ona wchodzi nie tylko na takie "zwykłe" fora, ale własnie na takie jak NB, które jest forem mocno ukierunkowanym i gdzie są dziewczyny naprawdę po wielu ciężkich przejściach .... a przychodzi taka Paulina vel Malenska i robi sobie śmichy-chichy ... bo jak to nazwać inaczej ?

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------



ło... no to jest dowód o pomówienia....
az przykre, że mozna być takim głupiutkim i używacimienia i nazwiska. Może to miała byc zemsta, że ją facet rzucił...
tylko nie wiem czy na forum podawała bo napewno mi na pw ale nie wiem czy jeszcze je mam
rita27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 09:37   #3827
Kalinaa1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez rita27 Pokaż wiadomość
tylko nie wiem czy na forum podawała bo napewno mi na pw ale nie wiem czy jeszcze je mam
hmm... to też jakiś dowód jakby co ...

najbardziej przerażające jest to, że do Niej nic nie dociera. Jak sobie poczytałam co wyprawiała na poprzednim forum i wtedy tez była afera. Coś mi się wydaje, że zawiadomiono policję, bo przecież ona ma profil na niania.pl i opiekuje się dziećmi ....

Nią by się musiał zająć jakis psychiatra względnie psycholog chyba .....
Kalinaa1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 09:54   #3828
vevka
Raczkowanie
 
Avatar vevka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez Kalinaa1982 Pokaż wiadomość
hmm... to też jakiś dowód jakby co ...

najbardziej przerażające jest to, że do Niej nic nie dociera. Jak sobie poczytałam co wyprawiała na poprzednim forum i wtedy tez była afera. Coś mi się wydaje, że zawiadomiono policję, bo przecież ona ma profil na niania.pl i opiekuje się dziećmi ....

Nią by się musiał zająć jakis psychiatra względnie psycholog chyba .....
No właśnie, obejrzałam te fotki na Picasa, istotnie na wielu jest Grzesiek. A te dzieci to czyje? Matko! Z tego co sie tutaj dowiaduje, to ona jest chora psychicznie i ktoś musi to zgłosić na policje. Bo teraz kradnie zdjęcia, i twierdzi że była w ciąży trojaczej, w końcu komuś porwie dziecko!!! Jak można powierzyć jej dziecko pod opiekę! Tym bardziej, że gołym okiem widać, że ma na tym punkcie pie..olca.
__________________
“Jak czuły turkus, co blednąc podziela wszelaką niemoc swego właściciela…”

Moja biżuteria na Wizażu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=6999865
vevka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 10:02   #3829
Kalinaa1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Dzieciaczki to pewnie te, którymi sie opiekowała....

A tego jej Michała też znasz? Faktycznie sa razem i pojechała do UK czy to kolejna ściema z kolejnym znajomym, którego ma na fb i nk ?

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Co do kradzionych fotek, radze ja poblokowac na wszelkich portalach, do których ma dostęp a macie fotki swoje i swoich rodzin...
chociaż pewnie jak tylko przeczytała, że została zdemaskowana sama was usunęła ze znajomych (tak jak to zrobiła po aferze na Boćku).

Mimo wszystko zna wasze dane, nicki, imiona, nazwiska .... jesli macie profile ogólno dostępne to chyba lepiej zmienić je w prywatne z dostepnościa tylko znanych Wam osób ....
Kalinaa1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 10:08   #3830
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez Kalinaa1982 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Co do kradzionych fotek, radze ja poblokowac na wszelkich portalach, do których ma dostęp a macie fotki swoje i swoich rodzin...
chociaż pewnie jak tylko przeczytała, że została zdemaskowana sama was usunęła ze znajomych (tak jak to zrobiła po aferze na Boćku).

Mimo wszystko zna wasze dane, nicki, imiona, nazwiska .... jesli macie profile ogólno dostępne to chyba lepiej zmienić je w prywatne z dostepnościa tylko znanych Wam osób ....
eee, nikt z nas jej do znajomych na zadnych portalach nie zapraszal, jaka tam ona znajoma nasza
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 10:15   #3831
Kalinaa1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2910608 2]eee, nikt z nas jej do znajomych na zadnych portalach nie zapraszal, jaka tam ona znajoma nasza [/QUOTE]

no to rozsądnie .... na NB była dość długo i zdążyła pozawierać "przyjaźnie" ....
Ja ja na szczęście miałam tylko jako osobe obserwującą mojego bloga kulinarnego....
Kalinaa1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 10:24   #3832
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

po calej aferze pewnie juz ty nie wroci wiec mozna wracac do normalnego trybu. ehh adrenalinka

bialej herbatki komus?
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 10:27   #3833
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Mozemy zakonczyc temat Malenskiej?

Dziewczyny z NB chcecie to zalozcie osobny watek na plotkowym bo my tu juz do normalnych pogadanek chcialybysmy wrocic A tak tylko watek jest zasmiecany
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 10:29   #3834
Falie83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 10
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez Chantal10 Pokaż wiadomość
ojj tak, bardzo niemilo się o Grześku wypowiadała. Nam na N-B napisała, że rozstali sie ja wiem - coś koło marca, może lutego? I po rozstaniu jeszcze mieszkali jakis czas razem, kiedy to on tak jej uprzykrzał ponoć życie, że głowa mała. Raz nawet napisała, ze (przepraszam) zwymiotował gdzieś na podłogę i po sobie nie posprzątał. A my jej tak współczułyśmy, a tu okazuje się, ze to jemu należy współczuć!
hej, tak, straszne rzeczy o nim opowiadała, np. ze głoduje przez niego, i o tej pralce, że jej na zycie nie daje...że nie ma na leki, że Zus nie płaci jej zasiłku, i wiele dziewczyn jej pomagało tak sadze, i żyła z naszej kasy
Falie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 10:49   #3835
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Mozemy zakonczyc temat Malenskiej?

Dziewczyny z NB chcecie to zalozcie osobny watek na plotkowym bo my tu juz do normalnych pogadanek chcialybysmy wrocic A tak tylko watek jest zasmiecany
Popieram, bo mam dość czytania o "trollowych akcjach"

--------------------

Witam się z Wami dziewczęta
Komu kawki?

Jutro czeka mnie przeprowadzka ... aż nie chce mi się o tym myśleć..
Tyle rzeczy mam, że to się w głowie nie mieści większość rzeczy mojego małego szkraba jest boję się, że coś zapomnę, ale to chyba normalne, że zawsze czegoś się zapomina, choć jednej rzeczy - ja tak mam. Miejmy nadzieję, że to będzie jakaś błachostka

No i dzisiaj się zestarzałam (nie chwaląc się )
Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 11:05   #3836
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Co zrobić by czas szybciej mijał?


U mnie sok pomidorowy poza tym falszujaca flecistka za oknem i szaroburo.




Kinqa sto lat
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici

Edytowane przez ***luna
Czas edycji: 2011-08-31 o 11:07
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 11:56   #3837
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Mozemy zakonczyc temat Malenskiej?

Dziewczyny z NB chcecie to zalozcie osobny watek na plotkowym bo my tu juz do normalnych pogadanek chcialybysmy wrocic A tak tylko watek jest zasmiecany
a jak już założycie nowy wątek to podeślijcie mi adres bo ja sobie chętnie poczytam

Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość
No i dzisiaj się zestarzałam (nie chwaląc się )
wsiego dobrego droga kobieto
i powodzenia z przeprowadzka

-------------------------------------------------------------------------------------

dziewczyny, tak się wkur*iłam wczoraj, że mało co się nie popłkałam

ten chrzaniony Income Support i ich benefity do szału mnie doprowadzają
Postanowili, że pieniądze które Tż dostanie na studia to jest wystarczająco dużo na życie i mu zabierają wszystkie benefity i co za tym idzie, przyjdziem u płaci Housing Tax!
i wysłali piękne wyliczenie gdzie... wliczyli moje zarobki. Toż ja do cholery jasnej nie pracuję !!!!!!!
I to było w czerwcu, zaraz jak wyjechałam do Azji. Za kilka dni Tż dostaje od nich list z tym samym wyliczeniem i karteczką z notką, że oni zakładają że ja w Azji pracuję i zarabiam mniej więcej tyle samo. Dacie wiarę
Tż wysłał im list tłumacząc jak chłopu na miedzy, że ja jestem tam na wakacjach a nie w pracy. Zero odezwu. Za kilka dni dostajemy inny list, że im wisimy jakąś kasę. Tź znowu im pisze, że to jakaś pomyłka, wysłał im moje payslipy i następne wytłumaczenie, że nie pracuję, że jestem na wakacjach... blah, blah, blah. Mama Tż napisała w jego i moim imieniu odwołanie od decyzji, że jak zabiorą mu benefity to po opłacenie racunków zostanie mu 180f miesięcznie na jedzenie, podróż i inne wydatki. Za kilka dni dostajemy ten sam list, że wisimy im kasę.
I tak przez 2 miesiące.
Wzoraj Tż dzwoni do nich już na skraju wytrzymania.
A oni mu mówią, że wszystkie moje payslipy... zaginęły i nigdy od nas nie otrzymali żadnych listów, odwołań czy nowych form. Ostatni list jaki od nas otrzymali był dostarczony pod koniec maja.
W sumie od tego czasu wysłaliśmy im 4 listy i 4 listy "przypadkiem" zaginłęy.
Jak dostała nową pracę to przez 3 miesiące kazali mi wypełniać formularze i przysyłać nowe payslipy. Za każdym razem tłumaczyli, że zostałam wylosowana przypadkiem przez komputer.
Ja zgaduję, że to przez to że nie miałam stałych godzin w kontrakcie.
wtedy to szybko dawali nam odpowiedź, jak zarobiłam w jednym miesiącu więcej niż w drugim to Tż automatycznie pieniądze zabierali. Wtedy żadne listy nie ginęły.
Teraz jak oni sobie coś wymyslili, że Tż im jakąś kasę wisi to łumaczyć nic nie chcą i nasze listy giną.
Taki w✂✂✂✂...

Więc to taki optymistyczny post ode mnie
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!


Edytowane przez szien
Czas edycji: 2011-08-31 o 11:58
szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 12:26   #3838
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

jestem w szoku co do tej laski
była u nas na wątku o staraniach.... szok

już jedna afera była z motylicą, a teraz kolejna
skąd się biorą tacy ludzie
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 12:52   #3839
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Shien no noz sie w kieszeni otwiera na takich. zawsze wysylaj recorded delivery, inaczej wszystko gubia
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska

Edytowane przez wiolqn
Czas edycji: 2011-08-31 o 12:53
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 13:08   #3840
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Mozemy zakonczyc temat Malenskiej?

Dziewczyny z NB chcecie to zalozcie osobny watek na plotkowym bo my tu juz do normalnych pogadanek chcialybysmy wrocic A tak tylko watek jest zasmiecany
popieram, nie lepiej to olac

Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość
Komu kawki?

Jutro czeka mnie przeprowadzka ... aż nie chce mi się o tym myśleć..
Tyle rzeczy mam, że to się w głowie nie mieści większość rzeczy mojego małego szkraba jest boję się, że coś zapomnę, ale to chyba normalne, że zawsze czegoś się zapomina, choć jednej rzeczy - ja tak mam. Miejmy nadzieję, że to będzie jakaś błachostka

No i dzisiaj się zestarzałam (nie chwaląc się )

Miii kawy, zwykle nie pije ale dzis mi glowa sama leci na biurko
powodzenia z przeprowadzka, oby poszlo szybko i sprawnie
no i wszystkiego najlepszego oczywiscie

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Co zrobić by czas szybciej mijał?
zajac sie czyms
u mnie dzis w pracy takie nudy ze ledwo wytrzymuje, zdazylam juz zaplanowac obiady i zakupy na caly tydzien, nauke i studiowanie na nastepne 2,5 roku i kiedy najlepiej by nam bylo kupic dom i miec dziecko

Szien wspolczuje naprawde ale sie musicie uzerac
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.