Walczymy z ŁYDKAMI !!! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-24, 11:24   #601
Siwka937
Raczkowanie
 
Avatar Siwka937
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 483
GG do Siwka937
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

od czerwca walczę, co prawda jak mi się przypomni. hahaha. no ale wydaje mi się, że łydki wyszczuplały, chyba, ze może mi się tylko tak wydaje bo bardzo chcę, zeby tak było.
__________________
Dziennikarstwo na UW.

"Dobry dziennikarz powinien być przede wszystkim dobrym człowiekiem"


Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=771938 zapraszam

Siwka937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 13:27   #602
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Ja zaniedbałam swoje rozciąganie, od jutra trenuję intensywnie, wkrótce wesele, sukienka krótka, trzeba pokazać się z ładniejszymi łydkami. Przynajmniej mam motywację.

A teraz pytanko odnośnie butów. Bo zapewne wiele z was ma swoje typy, w których łydki wyglądają znośnie. Na wesele potrzebuję niewysokich bucików, myślę o 6-cm obcasie. Wiem, że sandałki z zapięciem wokół kostki odpadają, a czółenka ciężko znaleźć z takim obcasem.

Myślę o sandałkach z paskiem ale za kostką. Ma któraś z was takie? Zastanawiam się, czy nie pogrubią mi optycznie łydek, kostek. A takie buciki najlepiej by pasowały do mojej lekkiej, zwiewnej sukienki.

Pozdrawiam .
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 07:58   #603
Yuuka
Rozeznanie
 
Avatar Yuuka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 592
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
Myślę o sandałkach z paskiem ale za kostką. Ma któraś z was takie? Zastanawiam się, czy nie pogrubią mi optycznie łydek, kostek. A takie buciki najlepiej by pasowały do mojej lekkiej, zwiewnej sukienki.

Pozdrawiam .
Krażą wieści, iż butki z paskiem za kostkę optycznie pogrubiają łydki. Jeżeli masz dosc długie nogi a marzysz o tych sandałkach to wybierz takie które jak najwięcej pokazują stopę , są na maxa wycięte - to odwróci wzrok od łydek. Ale jeżeli masz króciutkie nózki to nie polecam, sprawdzałam na sobie - nie było aż tak żle, ale mi się nie podobało.

A i te sandałki dobrze jakby były w jakiś spokojnych , delikatnych barwach.
Yuuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 21:46   #604
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez Yuuka Pokaż wiadomość
Krażą wieści, iż butki z paskiem za kostkę optycznie pogrubiają łydki. Jeżeli masz dosc długie nogi a marzysz o tych sandałkach to wybierz takie które jak najwięcej pokazują stopę , są na maxa wycięte - to odwróci wzrok od łydek. Ale jeżeli masz króciutkie nózki to nie polecam, sprawdzałam na sobie - nie było aż tak żle, ale mi się nie podobało.

A i te sandałki dobrze jakby były w jakiś spokojnych , delikatnych barwach.

No właśnie interesują mnie takie mocno wycięte, delikatne paski. Nóg krótkich zdecydowanie nie mam, ale jakieś mocno długie również nie są, w sam raz.
Tak w ogóle to moje łydki z przodu i z tyłu wyglądają bardzo dobrze, zgrabne, tylko z boku niestety są nieciekawe .
Ale rozciągamy, rozciągamy.
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 10:14   #605
Yuuka
Rozeznanie
 
Avatar Yuuka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 592
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
No właśnie interesują mnie takie mocno wycięte, delikatne paski. Nóg krótkich zdecydowanie nie mam, ale jakieś mocno długie również nie są, w sam raz.
Tak w ogóle to moje łydki z przodu i z tyłu wyglądają bardzo dobrze, zgrabne, tylko z boku niestety są nieciekawe .
Ale rozciągamy, rozciągamy.
No to możesz zaryzykować z tymi butkami
A moje łydki znowu z przodu nie wyglądają za ciekawie, ogólnie mam większy problem z kostkami. Mam wrażenie, że łydki są w porządku ale kostki psują ich wygląd. Są po prostu nieproporcjonalne, ale to raczej wada genetyczna.

Rozciągaj dalej
Yuuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 09:51   #606
Dominiczkaaaa93
Raczkowanie
 
Avatar Dominiczkaaaa93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 245
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Mam pytanie, czy to rozciąganie koniecznie musi być od razu po treningu czy mogłoby być np. 30-40 minut po?
__________________

Dominiczkaaaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 16:43   #607
macerata
Zakorzenienie
 
Avatar macerata
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

rozciąganie jest zawsze ok,
a jeśli masz czas i możesz go poświęcić więcej niż kilka minut, to może być samo w sobie osobnym "treningiem"
dla zdrowia, urody, wysmuklenia ciała, same plusy
__________________
#########################
.............. .............
macerata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 18:14   #608
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

hej jak długo trzeba wykonywać codziennie ćwiczenia rozciągające?

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2011-08-14 o 19:22
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 18:30   #609
exoexo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 289
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Hej! Też miałam problem z grubymi łydkami
Miałam około 38 cm w każdej...
Teraz mam jakieś 34-35 cm a to dzięki regularnym zajęciom stretchingu! Różnicę zauważyłam już po tygodniu (chodzę jakoś 2x tydzień + w domu przy ulubionej muzyce)

kostki 28 - teraz 24 cm.

Jeśli macie możliwość uczęszczać na takie zajęcia to bardzo polecam( poprawianie wykonywania ćw itp.) Chociaż na miesiąc aby się nauczyć ciekawych ćwiczeń

Edytowane przez exoexo
Czas edycji: 2011-08-13 o 18:32
exoexo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 21:10   #610
truskaweczka92
Raczkowanie
 
Avatar truskaweczka92
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 35
Grube, tłuste, umięśnione łydki. Czy komuś udało się je odchudzić??

Cześć dziewczyny.
Wiem, że tematów na temat grubych łydek jest dużo, ale ja chcę się po prostu dowiedzieć czy którejś z Was udało się je odchudzić??
Jeżeli tak, to napiszcie jak tego dokonałyście.


Proszę i nie wstawianie postów typu: "nic z tym nie da się zrobić", "trzeba było tyle nie żreć" czy "poczytaj sobie na innych forach", lub "zaakceptuj to".
__________________
Kocham Cię Mateuszku
truskaweczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 09:09   #611
miyu9
Raczkowanie
 
Avatar miyu9
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 71
Dot.: Grube, tłuste, umięśnione łydki. Czy komuś udało się je odchudzić??

Mnie się udało odrobinę wysmuklić łydki poprzez rozciąganie, ale robiłam to na strechingu z trenerem i teraz ubolewam nad tym, że nie pamiętam tych ćwiczeń gdyż zaniedbałam się i łydki wróciły do stanu poprzedniego. Ogólnie: DA SIĘ (w pewnym stopniu) ale wymaga to systematyczności
__________________
Z kobietami zmiennymi łatwiej jest wytrzymać niż z nudnymi. Czasami, co prawda, się je morduje, ale rzadko porzuca. [G.B. Shaw]

Edytowane przez miyu9
Czas edycji: 2011-08-15 o 09:17
miyu9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 10:57   #612
Yuuka
Rozeznanie
 
Avatar Yuuka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 592
Dot.: Grube, tłuste, umięśnione łydki. Czy komuś udało się je odchudzić??

Cytat:
Napisane przez truskaweczka92 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Wiem, że tematów na temat grubych łydek jest dużo, ale ja chcę się po prostu dowiedzieć czy którejś z Was udało się je odchudzić??
Jeżeli tak, to napiszcie jak tego dokonałyście.


Proszę i nie wstawianie postów typu: "nic z tym nie da się zrobić", "trzeba było tyle nie żreć" czy "poczytaj sobie na innych forach", lub "zaakceptuj to".
A kto Ci tak brzydko pisze co?

Tak DA SIĘ wyszczuplić łydki potrzeba tylko silnej woli kochana
Dziewczyny wcześniej pisały jak.
Yuuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 13:54   #613
porcelain
Raczkowanie
 
Avatar porcelain
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

szkoda że nie pisałyście przy jakim wzroście macie te obwody, 35cm łydka może być marzeniem wysokiej dzewczyny a zmorą dla niskiej dla mnie to akurat marzenie
moje nawet jak na ten wątek są ogromne - 39 cm (170 wzrostu). na dodatek prawie wcale nie mam takiego kobiecego "wcięcia", w sukience wyglądam jak tranzwestyta
wstydzę się chodzić na basen itd bo góra i dół mojego ciała wyglądają jak zszyte 2 całkiem różne osoby - im niżej tym grubiej - obwód 2 złączonych lydek mam TAKI SAM jak talii

no to zaczynam (milionowy chyba raz) odchudzanie i rozciąganie, może tym razem się uda
porcelain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 10:43   #614
susie_and_me
Raczkowanie
 
Avatar susie_and_me
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 240
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Witam, czy któraś z koleżanek mogłaby mi określić ile mniej więcej cm w obwodzie powinny mieć łydki kobitki o wzroście 172 cm?
Na dzień dzisiejszy mam prawie 36 cm i jakoś wydają mi się zbyt obszerne(chyba, że to już moja fantazja tak działa hehe)... hmmm tylko, że mięśnie są delikatnie ujmując "średnio widoczne" - widzę na nich jeszcze sporo tłuszczu... help
poza tym brak tego kobiecego wcięcia w łydkach... wrrrrrr
__________________
"At night, I pray before I sleep in hope of finding you...I'm searching for your love I walked away but I was wrong
You're the one that keeps me strong
You're the fire that keeps me warm
How will I get through this storm?"

michael jackson [*]

Edytowane przez susie_and_me
Czas edycji: 2011-10-24 o 16:41
susie_and_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 10:31   #615
Kinia_F
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 320
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

A czy ktoś zna jakieś ćwiczenia, które można wykonywac codziennie w domu?
Kinia_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 14:50   #616
zupelnie_inna_ja
Raczkowanie
 
Avatar zupelnie_inna_ja
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 284
GG do zupelnie_inna_ja
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez Kinia_F Pokaż wiadomość
A czy ktoś zna jakieś ćwiczenia, które można wykonywac codziennie w domu?
również proszę o pomysły
__________________
w walce o szczupłe i zadbane ciało

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
zupelnie_inna_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 14:24   #617
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
zmniejszenie obwodu lydek

jak w temacie chciałabym zmniejszyć ich obwód... Trochę czytałam na ten temat i wiem, że jest to trudne, ponieważ łydki bardziej niż inne części ciała są uwarunkowane genetycznie. Jednak mam nadzieje że da sie coś z tym zrobić czytałam też o tzw paleniu mięśnia ale nie wiem czy próbować. Może wy macie jakieś pomysły? Z góry dziękuję
friable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 14:37   #618
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: zmniejszenie obwodu lydek

Również mam problem z łydkami...chyba mój największy kompleks. Czytałam, ze stawanie na palcach przynosi efekty. Np. 20 razy rano i 20 wieczorem - ćwiczenie proste i nie jest czasochłonne, ale na efekty trzeba trochę poczekać. W miesiąc udaje się zgubic 1 - 2 cm. w obwodzie.
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 14:38   #619
malinka 20
Raczkowanie
 
Avatar malinka 20
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 279
Dot.: zmniejszenie obwodu lydek

O widzę, że nie tylko ja mam ten problem...;/ chętnie poczytam, czy koleżanki maja jakies rady. Może uda nam się Friable wspólnie pokonać ten problem a czy przy chodzeniu w obcasach mięsień też się ćwiczy i można zgubić trochę w obwodzie? Bo ja mam wrażenie, że tylko jest gorzej... :/

Edytowane przez malinka 20
Czas edycji: 2012-02-16 o 14:41
malinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 15:09   #620
zupelnie_inna_ja
Raczkowanie
 
Avatar zupelnie_inna_ja
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 284
GG do zupelnie_inna_ja
Dot.: zmniejszenie obwodu lydek

Cytat:
Napisane przez Hadassa Pokaż wiadomość
Również mam problem z łydkami...chyba mój największy kompleks. Czytałam, ze stawanie na palcach przynosi efekty. Np. 20 razy rano i 20 wieczorem - ćwiczenie proste i nie jest czasochłonne, ale na efekty trzeba trochę poczekać. W miesiąc udaje się zgubic 1 - 2 cm. w obwodzie.
kochane, stawanie na palcach rozbuduje mięśnie = zwiększy ich obwód.
żeby spalić tłuszczyk należy przede wszystkim wprowadzić AEROBY (biegi, rower, skakanka), ale najważniejsze: ROZCIĄGAĆ SIĘ PORZĄDNIE PARĘ(NAŚCIE) MINUT

fajnym ćwiczeniem jest wejście na jakiś podest, schodek i opuszczanie pięt jak najniżej się da (ale pamiętajcie, żeby nie podnosić ich powyżej poziomu schodów) i tak parę serii po 30 sekund np
__________________
w walce o szczupłe i zadbane ciało

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
zupelnie_inna_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 16:28   #621
Lady_Kala
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Kala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 809
Dot.: zmniejszenie obwodu lydek

Palenie mieśnia?

Mam rozumieć, że chcesz celowo wprowdzić organizmw stan katabolizmu i niszczyć własną tkankę? To chore!
A skad w ogóle pomysł, że to mięsień warunkuje duży obwód? Mieśnie nie rosną z powietrza-wymagają odpowiedniej diety trzymanej stale (bo inaczej pojawiają sie spadki), specjalnego treningu, u kobiet nierzadko też i dużej suplementacji, bo nasz kobiecy układ hormonalny zapobiega rozrostowi mięsni. Zresztą łydki to bardzo trudny do rozbudowania mięsień-często nawet i zawodowi kulturyści stakący na scenie prestiżowych zawodów takich jak mp Mr Olypmia czy Arnold Classic mają właśnie łydki jako najgorsze ich partie mięśniowe.

Stawiałabym raczej, że obwód stanowi tkanka tłuszczowa+woda zgromadzona w tkankach, jako, że jest to miejsce, gdzie gromadzi się najwięcej wody (warunkowane hormonalnie jak i prawami fizyki-grawitacja ściąga wodę w niższe rejony ciała-właśnie w okolice łydek, kostki, często też stopy)

Co zrobić? Powalczyć z wodą (ograniczyć spożywanie soli w diecie, nie tylko białej soli kuchennej ale i konserwantów takich jak glutaminian sodu i sodu w innych produktach-np wysokosodowe wody mineralne, picie naparu z pokrzywy, drenaż masażami...)
Spalić tłuszcz (aeroby+dieta z ujemnym bilansem kcal) oraz wyrzeźbić i rozciągać mięsień (trening siłowy-spięcia, ośle wspięcia itd-na dużej ilości powtórzeń-nawet do 30 z utrzymanie spięcia izometrycznego-w ostatniej fazie ruchu przytrzymujemy na 2sec i dopinamy mocno łydkę w skurczu izometrycznym+stretching służący rozciaganiu mieśni)

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez zupelnie_inna_ja Pokaż wiadomość
fajnym ćwiczeniem jest wejście na jakiś podest, schodek i opuszczanie pięt jak najniżej się da (ale pamiętajcie, żeby nie podnosić ich powyżej poziomu schodów) i tak parę serii po 30 sekund np
właśnie należy podnosić i wspinać się najwyżej jak się tylko da. W innym przypadku to ćwiczenie nie ma sensu, bo występuje tylko faza ekscentryczna bez koncentrycznej.
Zadbanie o zwiększenie gęstośc mieśnia wyrzeźbi go ładnie, pomoże spalić tłuszcz (tkanka mieśniowa spala więcej kcal spoczynkowo niz taka sama ilość tkanki tłuszczowej) i pomoże odslonić sam mieśnień-bez wody i tłuszczu=obwód spada, noga wygląda lepiej, smuklej,
__________________
Bloguję o perfumach:
https://olfaktoryczna-swiatynia.blogspot.com/
***
ADOPT! SAVE A LIFE!
Life saved: 2 Milka Draka
Dwie syberian husky
Lady_Kala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 19:47   #622
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: zmniejszenie obwodu lydek

Nie zamierzałam palić mięśnia, ale gdyby to była jedyna opcja to zdecydowałabym się na to z tego powodu, że mam wręcz karykaturalnie grube te łydki.

Ale w takim razie zacznę skakać na skakance i rozciągać się, oraz zacznę zwracać uwagę na obecność soli. Może to pomoże
friable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 21:45   #623
costa_chic
Raczkowanie
 
Avatar costa_chic
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 39
Dot.: zmniejszenie obwodu lydek

i ja dolaczam wlasnie czytam o treningu lydek w ksiazce Jennifer Wade
__________________
zapuszczam wlosy
32cm....
36cm.........65cm
Vitapil od 11/2

Moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=595140
costa_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 10:43   #624
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: zmniejszenie obwodu lydek

Cytat:
Napisane przez zupelnie_inna_ja Pokaż wiadomość
kochane, stawanie na palcach rozbuduje mięśnie = zwiększy ich obwód.
żeby spalić tłuszczyk należy przede wszystkim wprowadzić AEROBY (biegi, rower, skakanka), ale najważniejsze: ROZCIĄGAĆ SIĘ PORZĄDNIE PARĘ(NAŚCIE) MINUT

fajnym ćwiczeniem jest wejście na jakiś podest, schodek i opuszczanie pięt jak najniżej się da (ale pamiętajcie, żeby nie podnosić ich powyżej poziomu schodów) i tak parę serii po 30 sekund np
Dokładnie,zgadzam się
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 10:48   #625
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Witam

Dziewczyny mam pytanie...
Czy ktoś ma taki sam problem jak ja,że nie tylko macie "porządne łydki" (w moim przypadku 36 cm) ale także grube kostki? Moja kostka ma 24 cm w obwodzie i moje nogi wyglądają jak dwie kolumny do podtrzymywania mostu... Chciałam wyszczuplić łydki,ale zastanawiam się czy nie będę miała efektu odwrotnego od zamierzonego,czyli szczupłe łydki a potężne kostki..
Co o tym myślicie? Bo z tego,co wiem to kostek nie da się w ogóle wyszczuplić. Tam nawet nie ma z czego,bo jest praktycznie sama kość.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 12:59   #626
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: zmniejszenie obwodu lydek

To już sama nie wiem, bo każdy mówi co innego
Powinno się rozciągać łydki tylko naciskając piętą w dół? Nie powinno się stawać na palcach? Nie mogę sobie jeszcze bardziej rozbudować tych łyd
friable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 14:24   #627
Lady_Kala
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Kala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 809
Dot.: zmniejszenie obwodu lydek

Cytat:
Napisane przez friable Pokaż wiadomość
Nie zamierzałam palić mięśnia, ale gdyby to była jedyna opcja to zdecydowałabym się na to z tego powodu, że mam wręcz karykaturalnie grube te łydki.

Ale w takim razie zacznę skakać na skakance i rozciągać się, oraz zacznę zwracać uwagę na obecność soli. Może to pomoże
Ale grube przez zbyt duży mięsień?
Bo nie sądzę. Skąd byś niby miała mieć tak rozbudowane mieśnie?
Ćwiczyłaś siłowo, trzymałaś dietę masową, brałaś suplementy?

To woda i tłuszcz-spaleniem mięśni nie zmniejszych obwodu.

Rozumiem, że Twoja łydka wygląda mniej więcej tak, skoro uważasz, że to mięsień jest za duży...


Najlepiej wrzuć zdjęcie łydki, to będzie wiadomo co i jak.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lyda.jpg (10,3 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg lyda2.jpeg (4,2 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg lyda3.jpeg (2,9 KB, 274 załadowań)
__________________
Bloguję o perfumach:
https://olfaktoryczna-swiatynia.blogspot.com/
***
ADOPT! SAVE A LIFE!
Life saved: 2 Milka Draka
Dwie syberian husky

Edytowane przez Lady_Kala
Czas edycji: 2012-02-17 o 14:30
Lady_Kala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 15:23   #628
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: zmniejszenie obwodu lydek

proszę o wklejenie zdjęć swoich łydek, tutaj miałyśmy już xxx takich samych przypadków jak Ty i za każdym razem był to po prostu tłuszcz bądź opuchnięte łydki.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 10:22   #629
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: zmniejszenie obwodu lydek

Fantastycznie, że jest taki wątek. Sama borykam się z kompleksem masywnych łydek (36cm). Wzrostu jestem lilipuciego dlatego przy moich gabarytach (160cm.) wyglądają koszmarnie . Zabieram się za przeglądanie wątku .
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 10:27   #630
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: zmniejszenie obwodu lydek

A ja podbijam swoje pytanie wyżej,może ktoś odpowie
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-05 21:16:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.