Mam talent - część II - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-05, 13:52   #2581
amante
Raczkowanie
 
Avatar amante
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Pyrland ;)
Wiadomości: 204
Dot.: Mam talent - część II

Kiedyś oglądałam MT ze wzgledu na Chylińską i Wojewodzkiego. Teraz, dla Chylińskiej. Bo jeśli chodzi o talenty, to rzadko kto mnie porwie w tym programie :P Ale bez Wojewódzkiego to faktycznie kanał jest - straszne to co powiem, ale to już lepiej oglądało mi się Taniec z Gwiazdami, ktorego wrecz nie cierpialam kiedys.
__________________

amante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 16:01   #2582
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez amante Pokaż wiadomość
Kiedyś oglądałam MT ze wzgledu na Chylińską i Wojewodzkiego. Teraz, dla Chylińskiej. Bo jeśli chodzi o talenty, to rzadko kto mnie porwie w tym programie :P Ale bez Wojewódzkiego to faktycznie kanał jest - straszne to co powiem, ale to już lepiej oglądało mi się Taniec z Gwiazdami, ktorego wrecz nie cierpialam kiedys.
Faktycznie straszne jest to, co powiedziałaś Jak będzie kicha to nie będę oglądać MT i tak rzadko, co tv oglądam i rozpaczać nie będę, ale może akurat poziom utrzymają Zresztą lubię czasem czubków pooglądać, bo na szczęście na co dzień jakoś ich nie spotykam
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 23:22   #2583
Nicponianka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 564
Dot.: Mam talent - część II

O drugim odcinku powiem tylko tyle: taniec Agnieszki wymiata!
uśmiałam się niesamowicie!

btw. czy ta dziewczyna, co śpiewała (Dudek) już gdzieś nie występowała w tego typu programie? Bo na pewno znam twarz...
__________________
Zielony. Szkło kolorowe...

Zapraszam do siebie papierowo --> Wszystko, co kocham https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598830
Nicponianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 23:34   #2584
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: Mam talent - część II

ta dziewczyna była w xfactor i z tego co widzialam na zajawkach jeszcze 2 osoby beda też stamtąd

tak, chylińska jest najlepsza w calym skladzie nasmialam sie jeszcze kiedy Kozyra 'tanczyl' na rurze
__________________


Aparatka
góra: 23.03.12
dół : 28.06.12




jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 11:58   #2585
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez jvlka900 Pokaż wiadomość
ta dziewczyna była w xfactor i z tego co widzialam na zajawkach jeszcze 2 osoby beda też stamtąd

tak, chylińska jest najlepsza w calym skladzie nasmialam sie jeszcze kiedy Kozyra 'tanczyl' na rurze
tak tak będzie chłopak od Hero i dziewczyna którą "wymienili" na panią Małgosie
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 10:24   #2586
_Koniczynka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Koniczynka_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bochnia/Małopolska
Wiadomości: 3 259
Dot.: Mam talent - część II

Obawiałam się programu bez Wojewódzkiego, ale teraz po drugim odcinku muszę powiedzieć że z największą przyjemnością od niego odpocznę i popatrzę sobie na Kozyrę Nie wiem co mnie wzięło, ale uważam że gość jest megaseksowny
__________________
_Koniczynka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 13:22   #2587
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez Nicponianka Pokaż wiadomość
O drugim odcinku powiem tylko tyle: taniec Agnieszki wymiata!
uśmiałam się niesamowicie!

btw. czy ta dziewczyna, co śpiewała (Dudek) już gdzieś nie występowała w tego typu programie? Bo na pewno znam twarz...
Właśnie, mi też wydawało się, że twarz znajoma.
A Agnieszka niezły show zrobiła, podobnie jak Kozyra na rurze, hehe.
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 13:50   #2588
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Mam talent - część II

Kozyra oprócz tego, że jest przystojniakiem to się nie wyróżnia.
Ogólnie jakoś znudził mnie mam talent. Oglądam z przywyczajenia i to nie w TV tylko odcinki w necie...
Nie ma też ciekawych osób...
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 16:23   #2589
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Mam talent - część II

Mnie tam Kozyra się podoba. W pierwszym odcinku ok, był trochę drętwy, ale kurcze, każdy kiedyś zaczynał. W drugim już jak najbardziej dawał radę, sprawia wrażenie sympatyczne, lubię w nim to, że ma swój gust, ma swoją wizję talentu, którego szuka i nie boi się powiedzieć "NIE" nawet jak publiczność buczy.
Moim zdaniem wypowiada się fajnie, czasem nawet zabawnie. Cenię w nim to, że jest taki stonowany i spokojny, to naprawdę miła odmiana po denerwującym Wojewódzkim, którego zachowanie i teksty po tylu latach w tego typu programach stały się po prostu oklepane, nieśmieszne, wręcz drażniące.

Nowe jury jest inne, ale według mnie wcale nie gorsze. W poprzednich edycjach Mam Talent chwilami odechciewało mi się odglądać odcinki właśnie ze względu na Wojewódzkiego (zresztą i w X Factor mnie drażni), ja mam wrażenie, że on sam popada już w jakąś groteskę.

Poza tym Kozyra jest przystojny Idealnie w moim typie, więc mogę nacieszyć oczka. A i nutę szaleństwa pokazał podczas tańca na rurze


Agnieszka w nowej roli mnie pozytywnie zaskoczyła. Moim zdaniem jak najbardziej się sprawdza - jest ostra, ale nie wredna, ma zabawne teksty i spostrzeżenia, ale nie poniża przy tym ludzi. Jest wesoła, energiczna, szalona - podoba mi się.

Małgosia jest taka jak zawsze, spełnia swoją rolę, chwali niemal wszystkich, często się wzrusza i tylko od czasu do czasu z surową miną powie "Nie podobało mi się".

Podoba mi się nowa edycja


Co do talentów - niestety słabe, jak na razie podobał mi się tylko chłopiec z "diablo".

Co do Ani Dudek - występowała w X Factor, przeszła etap castingów, ale odpadła w eliminacjach, nie doszła do finałowej 15tki.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 17:42   #2590
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Mam talent - część II

Mnie też już Wojewodzki draznił i po X factorze ciesze się, że go juz nie ma w Mam Talent...Szkoda tylko, że uczestnicy są tacy słabi
Myślę, że gdyby Kozyra był jurorem od pierwszej, czy tam drugiej edycji to sprawdziłby się duzo lepiej, bo po prostu miałby szanse się wykazać, a tak jak nie ma nikogo ciekawego, to po prostu będą zwalać na to, że on jest słabym jurorem :/
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 17:47   #2591
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Mnie też już Wojewodzki draznił i po X factorze ciesze się, że go juz nie ma w Mam Talent...Szkoda tylko, że uczestnicy są tacy słabi
Myślę, że gdyby Kozyra był jurorem od pierwszej, czy tam drugiej edycji to sprawdziłby się duzo lepiej, bo po prostu miałby szanse się wykazać, a tak jak nie ma nikogo ciekawego, to po prostu będą zwalać na to, że on jest słabym jurorem :/
Mam to samo zdanie. Ale i tak uważam, że dobrze sobie radzi. Ja oglądam go z przyjemnością

To dopiero drugi odcinek - mam nadzieję, że w kolejnych będzie coraz lepiej
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 17:59   #2592
girls1394
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ze Śląska ;-)
Wiadomości: 213
Dot.: Mam talent - część II

Szczerze to Kozyra mi pasuje Jest inny niż Wojewódzki. Kuba już mi się przejadł, a to jego zachowanie w Xfactorze to już w ogóle nie komentuje. To dopiero początki. Ciekawi mnie jak poradzi sobie Kozyra w programach na żywo.
__________________
"Przyjaciele są jak anioły gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać"
girls1394 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 18:12   #2593
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Mam talent - część II

Aaaa i w ogóle - zawsze w tego typu programach było tak, że najostrzejsi i najbardziej krytykujący mieli być mężczyźni w jury, a kobiety to raczej łagodniejsze, takie na otarcie łez. Podoba mi się, że teraz przełamano ten schemat - Kozyra już pomijając wszystko ma coś, czego brak Wojewódzkiemu - ma klasę. I do mnie to bardzo przemawia.

Poza tym dość idiotycznie by to wyglądało, gdyby zatrudnili na miejsce Wojewódzkiego faceta, który zachowywałby się identycznie jak on (i pewnie zdobyłby mnóstwo negatywnych komentarzy typu: "Nieumiejętnie naśladuje Kubę, jest beznadziejny!"). Taki powiew świeżości moim zdaniem dobrze zrobi programowi.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 21:13   #2594
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Mam talent - część II

Agniecha jako "boss" jest moim zdaniem nawet lepsza od Kuba, zresztą w jego własnym programie "kradła"mu show.
Jeśli chodzi o Kozyrę, to myślę sobie: "biedny facet". Bo przecież czego by nie robił, to i tak będzie źle . Będzie spokojny i z klasą- to naród oznajmi, że nuda, że flaki z olejem.Będzie próbował zabawnie komentować- zaczną krzyczeć, że marnie naśladuje Wojewódzkiego.
Jego sytuacja wyglądałaby inaczej, gdyby był członkiem jury od samego początku. Ludzie nie mieliby żadnego porównania i mógłby się nawet spodobać. Zwłaszcza, że nie jest szpetny...
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 00:02   #2595
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Kozyra oprócz tego, że jest przystojniakiem to się nie wyróżnia.
Ogólnie jakoś znudził mnie mam talent. Oglądam z przywyczajenia i to nie w TV tylko odcinki w necie...
Nie ma też ciekawych osób...
Ja chciałam ostatni odcinek MT oglądać w niedzielę, bo w sobotę byłam poza domem. No i cóż: usiadłam przed tv (co zresztą rzadko robię) i tak się wynudziłam, że po chwili wyłączyłam i poszłam zająć się czymś innym. Później widziałam jedynie fragment tej kobiety, która się gimnastykowała na kole Do tego odcinka na pewno nie wrócę, zobaczymy, czy obejrzę następny

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Zwłaszcza, że nie jest szpetny...
Szpetnym bym go faktycznie nie nazwała, ale pociągającym i przystojnym na pewno nie ale co kto lubi, o gustach się podobno nie dyskutuje

Mnie Kozyra nudzi, co mogę na razie stwierdzić po jednym i jeszcze trochę odcinka. Nadaje się do jakiegoś programu kulturalnego, politycznego? sama nie wiem... ale na pewno nie do rozrywkowego
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.


Edytowane przez seduction
Czas edycji: 2011-09-13 o 00:04
seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 00:43   #2596
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Szpetnym bym go faktycznie nie nazwała, ale pociągającym i przystojnym na pewno nie ale co kto lubi, o gustach się podobno nie dyskutuje
Stwierdziłam obiektywnie . Wcześniej jakaś wizażanka uznała go za megaseksownego. Ja tam wolę brunetów, nieważne, ja tylko chciałam zauważyć, że gość miał utrudnione zadanie.
Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Mnie Kozyra nudzi, co mogę na razie stwierdzić po jednym i jeszcze trochę odcinka. Nadaje się do jakiegoś programu kulturalnego, politycznego? sama nie wiem... ale na pewno nie do rozrywkowego
Możliwe. Ale... czy Foremniak się nadaje? Bo ona też jest średnią rozrywką. Słuchanie jej wywodów przypomina mi przykre chwile spędzone nad analizą poezji lingwistycznej, z tą różnicą, że to drugie, jest sztuką, niestety...
Przyznam jednak, że biorąc pod uwagę kondycję MT, brak ciekawych talentów, charyzmatyczych uczestników, sama wolałabym błazeństwa Kuby .
Mój brat doprowadzony tą nudą w MT do desperacji, powiedział, że wolałby już chyba Ibisza.
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 02:01   #2597
Nicponianka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 564
Dot.: Mam talent - część II

Przypomniało mi się - ten koleś od diabolo (?) był niesamowity! Ile on lat musiał ćwiczyć, żeby dojść do takiej perfekcji! Ten motyw, jak to diabolo się "wspinało" do góry, albo jak je tak jakby zatrzymywał na sekundę po prawej i po lewej stronie - woooow! No niesamowity gościu, jak narazie dla mnie może wygrać
__________________
Zielony. Szkło kolorowe...

Zapraszam do siebie papierowo --> Wszystko, co kocham https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598830
Nicponianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 11:49   #2598
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Stwierdziłam obiektywnie . Wcześniej jakaś wizażanka uznała go za megaseksownego. Ja tam wolę brunetów, nieważne, ja tylko chciałam zauważyć, że gość miał utrudnione zadanie.

Możliwe. Ale... czy Foremniak się nadaje? Bo ona też jest średnią rozrywką. Słuchanie jej wywodów przypomina mi przykre chwile spędzone nad analizą poezji lingwistycznej, z tą różnicą, że to drugie, jest sztuką, niestety...
Przyznam jednak, że biorąc pod uwagę kondycję MT, brak ciekawych talentów, charyzmatyczych uczestników, sama wolałabym błazeństwa Kuby .
Mój brat doprowadzony tą nudą w MT do desperacji, powiedział, że wolałby już chyba Ibisza.


Foremniak to się nadaje dla mnie do... nie wiem dokąd. Ale tam też nie. Jednak zauważmy, że w takich programach u nas jest zawsze co najmniej jedna osoba, która się nie nadaje na swoje stanowisko
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 12:00   #2599
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość


Foremniak to się nadaje dla mnie do... nie wiem dokąd. Ale tam też nie.
Jednak zauważmy, że w takich programach u nas jest zawsze co najmniej jedna osoba, która się nie nadaje na swoje stanowisko
Myślę, że jako doktor Zosia się sprawdza. Z jednego prostego powodu: mówi tam to, co dla niej napiszą, a nie to, co sama myśli.
Racja...
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."


Edytowane przez newmoongirl
Czas edycji: 2011-09-13 o 12:01
newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 15:52   #2600
girls1394
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ze Śląska ;-)
Wiadomości: 213
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Mój brat doprowadzony tą nudą w MT do desperacji, powiedział, że wolałby już chyba Ibisza.
tylko nie Ibisza wszystkich tylko nie jego!
__________________
"Przyjaciele są jak anioły gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać"

Edytowane przez girls1394
Czas edycji: 2011-09-13 o 15:55
girls1394 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 20:41   #2601
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Myślę, że jako doktor Zosia się sprawdza. Z jednego prostego powodu: mówi tam to, co dla niej napiszą, a nie to, co sama myśli.
Racja...
Jako lekarki jej nie wymieniłam celowo, bo nie oglądam prawie tv, a tym bardziej naszych polskich seriali, więc nie mi oceniać
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 10:39   #2602
amante
Raczkowanie
 
Avatar amante
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Pyrland ;)
Wiadomości: 204
Dot.: Mam talent - część II

Ja pozostane fanką MT chociaz to juz nie to samo co kiedyś :p Ale i tak oglądam i będę oglądać

Tylko wkurza mnie Kozyra.. Mam wrazenie, ze on sie stara byc śmieszny i błyskotliwy na siłe. Jakby caly wystep myslal to ma powiedziec i jest taki sztuczny. No i koloryzuje troche. W tej lasce w ktorej sie "zakochal" nie widzialam nic szczegolnego.. Ładnie spiewala, ale jak dla mnie bylo juz kilka wokalistow w tej edycji na tym samym jak nie wyzszym poziomie.
__________________

amante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 10:45   #2603
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Mam talent - część II

dla mnie Kozyra jest jakiś taki obleśny?
cały czas nawiązuje do wyglądu kobietki..
mówi że no jesteś seksi wyglądasz seksi jesteś piękna ale ja bym cię..
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 15:55   #2604
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez amante Pokaż wiadomość
Ja pozostane fanką MT chociaz to juz nie to samo co kiedyś :p Ale i tak oglądam i będę oglądać

Tylko wkurza mnie Kozyra.. Mam wrazenie, ze on sie stara byc śmieszny i błyskotliwy na siłe. Jakby caly wystep myslal to ma powiedziec i jest taki sztuczny. No i koloryzuje troche. W tej lasce w ktorej sie "zakochal" nie widzialam nic szczegolnego.. Ładnie spiewala, ale jak dla mnie bylo juz kilka wokalistow w tej edycji na tym samym jak nie wyzszym poziomie.

Zgadzam się. Ładny głos, ale szału nie ma.
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 17:41   #2605
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Myślę, że jako doktor Zosia się sprawdza. Z jednego prostego powodu: mówi tam to, co dla niej napiszą, a nie to, co sama myśli.
Racja...
taaa i jak ona nie cierpi cipendejsów,a potem kazała tańczyć bez majtek
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 17:56   #2606
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Mam talent - część II

a czy tylko mi się wydaje ze ten koleś od parodii to podobny do Mroczków jak sie usmiechnie?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 17:57   #2607
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Mam talent - część II

Chylińska mnie rozbawiła w związku z tymi czipendejlsami: "Niieee!! NIE!!! Ja nie chcę siusiaków oglądać!!!Ja mam dwoje dzieci!!!!"
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 18:15   #2608
blueskye
Rozeznanie
 
Avatar blueskye
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 552
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość
Chylińska mnie rozbawiła w związku z tymi czipendejlsami: "Niieee!! NIE!!! Ja nie chcę siusiaków oglądać!!!Ja mam dwoje dzieci!!!!"
Genialny tekst

A Foremka hipokrytka Najpierw jaka to obruszona, że ją nie bawią, a potem jaka to niezaspokojona...
__________________

blueskye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 21:29   #2609
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
[/B]
Zgadzam się. Ładny głos, ale szału nie ma.
Może kojarzył ją z X-factora? Tak według mnie poszło jej o wiele lepiej.

Edytowane przez Dracy
Czas edycji: 2011-09-18 o 21:31
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 22:47   #2610
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Mam talent - część II

Wiadomo już od kiedy będą odcinki na żywo? Bo póki co podglądam sobie na YT uczestników "śpiewających" tylko, bo odcinki jakoś wyjątkowo mnie nudzą
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-09 15:19:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.