Wybory 2011 - populizm - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-08, 00:25   #91
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Ameryki to nie odkryłaś. Oni nie potrzebują Borowskiego czy Cimoszewicza, żeby być lewicą, bo są nią od samego początku.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 00:32   #92
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Wybory 2011 - populizm

A koleżanka to nawet nie wie która partia lewica ,a która prawica !!!!

---------- Dopisano o 01:32 ---------- Poprzedni post napisano o 01:28 ----------

A najprędzej nie rozumie co piszę .
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 00:40   #93
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Niestety w odróżnieniu od Ciebie, wiem. Nie po okładce książki się ocenia, tylko po treści. A partie nie po przywódcach, ani po podejściu do kościoła, ani hasłach etc. tylko po programie.
I nikt mi nie powie, że PO czy PIS to prawica, bo oni nie mają nic prawicowego w programie.
PO to jest w ogóle chyba twór zrobiony pod sondaże, bo ciężko to nazwać, a PiS to najzwyczajniejsza w świecie chadecja.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2011-09-08 o 00:43
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 00:50   #94
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Komuniści stwarzali przynajmniej pozory, że liczą się z ludźmi.Platforma w pomiataniu ludźmi posuwa się znacznie dalej, niż niegdyś PZPR.

Chciałbym posłuchać o tym wspaniałym programie partii koleżanki .
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 01:00   #95
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Z tym się akurat zgodzę. Tylko co z tego, skoro ludzie nie głosują na P.O. bo głosują na P.O. tylko dlatego że głosują przeciw PiS. A nie głosują przeciw PiS dlatego, bo im nie pasuje program PiS tylko dlatego "że nie lubią Kaczora". To jest tak zwane "głosowanie na garnitur". A na inne partie z kolei nie glosują bo wierzą w sondaże, które są robione na zamówienie. I uważają "że się nie opłaca". To jest tragedia "demokrancji". Ja nikogo uświadamiać nie będę ani namawiać. Cieszy mnie, że popierasz PiS jak to się mówi "wbrew" wszystkim tu obecnym (może trochę za bardzo spamujesz - postaraj się rozmawiać z ludźmi a nie rzucać hasłami). Ja nie będę zachęcała Was do głosowania na konkretną partię. Ja tylko zachęcam do odrobiny samodzielnego myślenia, poczytania, poszukania. A nie robienia sobie z wyborów żartów typu "zagłosuję na mniejsze zło" lub "oddam czystą kartę".
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 01:09   #96
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Mimo niedawnego przyrzeczenia Tuska , że już nigdy nie klęknie przed księdzem, w Wilnie, na oczach Matki Boskiej Ostrobramskiej, bez wahania na kolanach przystępuje do komunii. Oczywiście w świetle fleszy i obecności kamer, które, a jakże by inaczej znalazły się tam całkowicie przypadkowo. Podobną szopkę odegrał przed wyborami 2005, kiedy to pojechał na Białoruś w równie szczytnych celach.
Co za bezczelność i arogancja .

---------- Dopisano o 02:09 ---------- Poprzedni post napisano o 02:03 ----------

Ja na pewno nie robię sobie żartów z wyborów.Za dużo wiem o polityce ,aby oddawać pustą kartę.
Ja zachęcam wrzuconym linkami, jak komuś zależy to przeczyta i wyrobi sobie opinię .
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 01:14   #97
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Wybory 2011 - populizm

True.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 08:23   #98
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
Ja zachęcam wrzuconym linkami, jak komuś zależy to przeczyta i wyrobi sobie opinię .
Tylko problem w tym, że jak człowiek Ciebie czyta, to ma wielką ochotę w podskokach lecieć i na PO zagłosować.
Osiągasz swoją niezbyt wysublimowaną propagandą i spamowaniem linkami, których nikt nie czyta, efekt odwrotny do zamierzonego.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 08:31   #99
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość

Ja właśnie tak się zastanawiam nad tymi nieważnymi głosami. Za każdym razem jest to samo, coraz częściej i coraz głośniej się mówi o oddawaniu nieważnych głosów - ale powiedzmy sobie szczerze, to by miało efekt tylko wtedy, gdyby nagle frekwencja wzrosła razem z ilością tych nieważnych. W innym wypadku głosy nieważne podaje się jako ciekawostkę, a standardowy słuchacz myśli sobie "no debile, żeby nie umieć dobrze krzyżyka postawić "

Nieważny głos to najgorsze co można zrobić. Bo go w ogóle nie będzie widać.
Frekwencja będzie piękna, bo w końcu głos jaki oddany taki oddany, a % poparcia i tak sobie policzą tylko z tych ważnych.
Jeśli się chce pokazać, że coś się dzieje źle w państwie to właśnie lepiej nie iść w ogóle. Frekwencja rzędu 30% w końcu dałaby do myślenia ..

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość

A o cudzie pustych półek i kolejkach tata już wspomnieć zapomniał?
Wiesz co, ja Tobie radzę się nieco nauczyć, jak funkcjonowała gospodarka w czasach socjalizmu, bo wstyd w 2011 roku młodej osobie takie bzdury wypisywać, jakie w Twoim poście są zawarte.
Tak, tak, sam ocet na półkach ... wiecie, ja na tym occie wychowana, dobrze robi na cerę, włosy itp spróbujcie

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
No...tyle że spłacamy to do dzisiaj
To się lepiej zainteresuj ile napożyczał obecny rząd i na co to wydał ...
Gierek chociaż coś za tą kasę zbudował ...
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 08:33   #100
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Gierek chociaż coś za tą kasę zbudował ...
Tak, szkoda tylko, że często to były źle zarządzane, źle urządzone fabryki z przestarzałą technologią.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 08:43   #101
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Tak, szkoda tylko, że często to były źle zarządzane, źle urządzone fabryki z przestarzałą technologią.
Być może, ale jednak coś było.
Nie piszę tu absolutnie po to, by bronić PRLu rękami i nogami, ale w ramach porównania ..
To, co robi obecny rząd to kpiny. Zadłużenie rośnie w tempie expresowym, chcą wyprzedawać wszystko, co przynosi państwu jakiś zysk, nie pojmuję tego zupełnie. Równia pochyła po prostu. Jak to pie...lnie kiedyś to będzie bolało ...
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 08:53   #102
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Ja będę głosować na Nową Prawicę, choć wiem że nie ma szans Bo przecież jest tylko PiS, PO i SLD...
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 09:11   #103
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Uwielbiam polityko-krzykacz, którzy jadą po PO a w gruncie rzeczy nie sa w stanie odróżnic partii prawicowej od lewicowej i wiedzę o polityce mają nikłą BTW Gdzie jest moderator?

Od siebie dodam tylko tyle, że ostatnio tez głosowałam "przeciwko PiS". Przyznam jednak szczerze, że gdyby nie wałkowanie tematu katastrofy smoleńskiej, gdyby nie cała ta polityka nienawisci, to byc może bym na nich zagłosowała. Potrzebny im nowy lider i jakis rozsądny piarowiec
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 09:26   #104
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Jak wiadomo, do wyborów coraz bliżej. Partie rozkręcają się coraz bardziej przedstawiając coraz ciekawsze pomysły na rozwiązania problemów Polski.

Więc pytam się Was - jakie Waszym zdaniem obietnice to bezsensowny populizm bez racji bytu w Polsce, a co realną rzeczą do zrobienia?

Który polityk/parta wg Was obiecuje coś, a nie dodaje np. skąd weźmie na to pieniądze?

To nie jest wątek na którą partię głosować. Chciałabym, żeby wizażanki wpisywały tutaj konkretne obietnice, programy z linkami np. do wiadomości i pisały dlaczego wg nich jest to tylko kiełbasa wyborcza.

Czy przed wyborami potrafimy szczerze zastanowić się nad programem konkretnych partii? Zagłosować na konkretne pomysły, rozwiązania a nie na medialne gwiazdy polityki?

Czy potrafimy jako społeczeństwo realnie ocenić co będzie dla nas dobre? Czy jesteśmy zdolni przyjąć decyzje niepopularne, wręcz bolesne dla nas, bo wiemy że tak jest lepiej w dłuższym okresie czasu?

Jaka jest wiedza o świecie, mechanizmach polityki, finansów, ekonomii?



http://portalwiedzy.onet.pl/13681,,,...izm,haslo.html

Tak dla wyjaśnienia
mi sie wydaje, ze nie ma co sie zajmowac obietnicami, ktore maja byc spelnione po wyborach, a kuc zelazo poki gorace i egzekwowac te przedwyborcze z terminem realizajcji przed wyborami.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 10:29   #105
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Dziewczyny,to tylko moje zdanie.Mało ważne kim jest mój tato i kim był
Tylko kiedyś nie narzekał na nic,a teraz tak.Kiedyś mial wszystko co tylko zapragnie,wakacje,samochó d mieszkanie i nie musiał na to ciężko pracować.Teraz wypruwa z siebie resztki sił,żeby mieszkanie chociarz opłacić.
I nigdy nie mówił,że w sklepie został tylko szampon,każdy miał pełną lodówkę.Piszę tylko to co wiem,i to nie tylko z jego opowieści,mam babcie,starsze ciotki które w tym okresie żyły.I nikt złego słowa mnie powiedział na ten temat,tylko teraz narzekają,że jest tak zle....
Więc coś w tym musi być?
Ale to tylko moje zdanie,wy pewnie też znacie opinie innych osób,same negatywne tylko jak widać.Ale mam porównanie po prostu.
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 10:35   #106
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,to tylko moje zdanie.Mało ważne kim jest mój tato i kim był
Tylko kiedyś nie narzekał na nic,a teraz tak.Kiedyś mial wszystko co tylko zapragnie,wakacje,samochó d mieszkanie i nie musiał na to ciężko pracować.Teraz wypruwa z siebie resztki sił,żeby mieszkanie chociarz opłacić.
I nigdy nie mówił,że w sklepie został tylko szampon,każdy miał pełną lodówkę.Piszę tylko to co wiem,i to nie tylko z jego opowieści,mam babcie,starsze ciotki które w tym okresie żyły.I nikt złego słowa mnie powiedział na ten temat,tylko teraz narzekają,że jest tak zle....
Więc coś w tym musi być?
Ale to tylko moje zdanie,wy pewnie też znacie opinie innych osób,same negatywne tylko jak widać.Ale mam porównanie po prostu.

Beznadziejnie prowokujesz ... tzn mam taką nadzieję.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 10:56   #107
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Tylko problem w tym, że jak człowiek Ciebie czyta, to ma wielką ochotę w podskokach lecieć i na PO zagłosować.
Osiągasz swoją niezbyt wysublimowaną propagandą i spamowaniem linkami, których nikt nie czyta, efekt odwrotny do zamierzonego.
Powinno brzmieć ja nie czytam,koleżanka się zagalopowała i chce odpowiadać w imieniu wszystkich.
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 11:14   #108
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Ja tez nie czytam i szczerze wątpie czy ktokolwiek przeczytał I również przez takie osoby jak ty mam ochotę glosowac na PO bo ta mowa nienawisci, wieczne szukanie spisku i nagonka na media mnie przeraża... Bo nagle kogos objawiło, że każda gazeta czy stacja tv ma swoją linię polityczną... no litosci
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 11:56   #109
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,to tylko moje zdanie.Mało ważne kim jest mój tato i kim był
Tylko kiedyś nie narzekał na nic,a teraz tak.Kiedyś mial wszystko co tylko zapragnie,wakacje,samochó d mieszkanie i nie musiał na to ciężko pracować.Teraz wypruwa z siebie resztki sił,żeby mieszkanie chociarz opłacić.
I nigdy nie mówił,że w sklepie został tylko szampon,każdy miał pełną lodówkę.Piszę tylko to co wiem,i to nie tylko z jego opowieści,mam babcie,starsze ciotki które w tym okresie żyły.I nikt złego słowa mnie powiedział na ten temat,tylko teraz narzekają,że jest tak zle....
Więc coś w tym musi być?

Ale to tylko moje zdanie,wy pewnie też znacie opinie innych osób,same negatywne tylko jak widać.Ale mam porównanie po prostu.
Tak, że ludzie pamiętają to, co dobre, bo to czasy ich młodości. Jestem na tyle stara, że pamiętam stanie z matką w kolejkach, kombinowanie po wsiach mięsa i puste haki w mięsnym. Pamietam jakim rarytasem były pomarańcze czy dobra wędlina, a nawet lepsze kredki świecowe. A jak się szło kupić buty, to miałaś 3 pary do wyboru. Proszę cie.. A pełne lodówki to mieli - wojskowi i urzędnicy.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 12:42   #110
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Ja tez nie czytam i szczerze wątpie czy ktokolwiek przeczytał I również przez takie osoby jak ty mam ochotę glosowac na PO bo ta mowa nienawisci, wieczne szukanie spisku i nagonka na media mnie przeraża... Bo nagle kogos objawiło, że każda gazeta czy stacja tv ma swoją linię polityczną... no litosci
Banda Trzymająca Władzę od lat skutecznie odwraca pojęcia, znaczenie słów, a co najważniejsze pojmowanie dobra i zła, prawdy i fałszu .Za długo dawaliśmy się tresować medialnym maczugom .Przed Sekretarzem Donaldem wspaniała przyszłość brak tylko planu. Mimo wszystko Edward Gierek był solidniejszy bo po Donaldzie Już Nic niezostanie!

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Uwielbiam polityko-krzykacz, którzy jadą po PO a w gruncie rzeczy nie sa w stanie odróżnic partii prawicowej od lewicowej i wiedzę o polityce mają nikłą BTW Gdzie jest moderator?

Od siebie dodam tylko tyle, że ostatnio tez głosowałam "przeciwko PiS". Przyznam jednak szczerze, że gdyby nie wałkowanie tematu katastrofy smoleńskiej, gdyby nie cała ta polityka nienawisci, to byc może bym na nich zagłosowała. Potrzebny im nowy lider i jakis rozsądny piarowiec
Szkoda tylko ,że to nie twoje zdanie tylko piarowców Platformy, które powielasz .
Doczekaliśmy czasów kiedy to jak za Gierka przed jego wizytą nawet przysłowiowe trawniki malowano na zielono.Historia zatacza koło !!!!
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 12:45   #111
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wybory 2011 - populizm

To że PIS ma delikatnie mówiąc kompletnego zajoba na punkcie katastrofy to wymysł pijarowców PO?

To oni kazali posłom PIS gadać niestworzone rzeczy o sztucznej mgle i helu?
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 13:02   #112
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
To że PIS ma delikatnie mówiąc kompletnego zajoba na punkcie katastrofy to wymysł pijarowców PO?

To oni kazali posłom PIS gadać niestworzone rzeczy o sztucznej mgle i helu?
Kompletnego zajoba to Tusk ma na punkcie kościoła !Czytając w wywiadzie rzece Janusz Palikot opowiada o stosunku Donalda Tuska do Kościoła. Z tej relacji wyłania się obraz człowieka, który „wierzy w Boga”, ale „nie cierpi kleru”. Według Palikota „stosunek Tuska do instytucji jest bardzo krytyczny”. O duchownych premier mówi nie inaczej niż „ci czarni”. Donald Tusk ustawia się natomiast publicznie jako wierzący katolik, bo zdaje sobie sprawę, że jest to niezbędny element „by istnieć publicznie”.
A o ślubie kościelnym z Małgorzatą Tusk tuż przed wyborami prezydenckimi w 2005 roku Janusz Palikot mówi:

Szczytem wszystkiego była zgoda na ten ślub. Oto nagle dowiedziałem się, że sztab wyborczy doszedł do wniosku, że musi być ślub Małgosi i Donalda. To była decyzja sztabu, o takim samym charakterze jak później ta, że Komorowski już nie poluje. Świetnie wiedzieli, że jest tylko kwestią tygodnia jak tabloidy dowiedzą się o ślubie. To typowy kontrolowany przeciek.
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 13:07   #113
southie
Raczkowanie
 
Avatar southie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 276
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
Kompletnego zajoba to Tusk ma na punkcie kościoła !Czytając w wywiadzie rzece Janusz Palikot opowiada o stosunku Donalda Tuska do Kościoła. Z tej relacji wyłania się obraz człowieka, który „wierzy w Boga”, ale „nie cierpi kleru”. Według Palikota „stosunek Tuska do instytucji jest bardzo krytyczny”. O duchownych premier mówi nie inaczej niż „ci czarni”. Donald Tusk ustawia się natomiast publicznie jako wierzący katolik, bo zdaje sobie sprawę, że jest to niezbędny element „by istnieć publicznie”.
A o ślubie kościelnym z Małgorzatą Tusk tuż przed wyborami prezydenckimi w 2005 roku Janusz Palikot mówi:

Szczytem wszystkiego była zgoda na ten ślub. Oto nagle dowiedziałem się, że sztab wyborczy doszedł do wniosku, że musi być ślub Małgosi i Donalda. To była decyzja sztabu, o takim samym charakterze jak później ta, że Komorowski już nie poluje. Świetnie wiedzieli, że jest tylko kwestią tygodnia jak tabloidy dowiedzą się o ślubie. To typowy kontrolowany przeciek.
A co w tym dziwnego, że ktoś wierzy w Boga a odnosi się krytycznie do kleru? A podawanie Palikota jako rzetelnego źródła informacji-
Każdej partii można przypisać takie populistyczne zagrania, wielkie mi rzeczy.

A co powiesz na "jeżeli mój brat zostanie prezydentem ja nie będę premierem?" a jak potem było? Jedni rozdają jabłka, inni biorą śluby, cel jest ten sam
southie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 13:11   #114
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez southie Pokaż wiadomość
A co w tym dziwnego, że ktoś wierzy w Boga a odnosi się krytycznie do kleru? A podawanie Palikota jako rzetelnego źródła informacji-
Każdej partii można przypisać takie populistyczne zagrania, wielkie mi rzeczy.

A co powiesz na "jeżeli mój brat zostanie prezydentem ja nie będę premierem?" a jak potem było? Jedni rozdają jabłka, inni biorą śluby, cel jest ten sam
Szkoda tylko, że nie odnosi się krytycznie do kościoła publicznie i to nie są populistyczne zagrania TYLKO FAŁSZ I OBŁUDA.
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 13:14   #115
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
A pełne lodówki to mieli - wojskowi i urzędnicy.
Już bez przesady ... ja tam nie głodowałam ..
Kolejki kolejkami, ale jedzenie zawsze było. I żeby nie było, moi rodzice nie byli partyjni czy coś ...
Po prostu trzeba było się nastać i naszukać ...
I żeby nie było, nie tęsknię za tymi czasami, ale wkurza mnie takie demonizowanie, że nic nie było tylko ocet ... to kurna, jakim cudem z głodu nie pomarliśmy?
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 13:23   #116
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Żadna prowokacja z mojej strony,wyrażam tylko moje zdanie
Deede
Napisz mi proszę,czy teraz masz lepiej?półki uginają się od produktów,na które mnie w większościw Polsce stać nie było.
Wiesz,jak mieszkałam w Polsce to też musiałam wybierać czy kupić pomarańcze czy chleb,nie wspomnę już o butach że wybierałam najtańsze i dużego wyboru nie miałam.Więc dużej różnicy to ja nie widzę,po tym jedzeniu i ciuchach jak było kiedyś.Bo wielu ludzi nie stać na takie powstawy,i wiele ludzi teraz biede klapie,kupuje owoce od święta,a ciuchy również niezbyt często licząc każdy zarobiony grosz.
Vixen
Ale zbudował chociaż te fabryki,wiadomo że technologia była wtedy gorsza,a teraz co?
Gdzie słyszę to te fabryki sa sprzedawane zagranicznym firmą lub co gorsza likwidowane,a pózniej trzeba dzięki takiej polityce siedzieć i szukać pracy latami ...

Edytowane przez Onnaa88
Czas edycji: 2011-09-08 o 13:24 Powód: literówka
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 13:24   #117
southie
Raczkowanie
 
Avatar southie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 276
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że nie odnosi się krytycznie do kościoła publicznie i to nie są populistyczne zagrania TYLKO FAŁSZ I OBŁUDA.
Jak w każdej partii. Żadna (poza SLD) przeciwko Kościołowi jawnie nie będzie bruździć, bo im się to nie opłaca. Przynajmniej PO nie ma powiązań z Ojcem Tadeuszem jak PiS.

Szkoda, że widzisz błędy tylko jednej partii, że tak pozwole sobię zacytować- z Twojej strony to "FAŁSZ I OBŁUDA". No i hipokryzja. A może zwykłe zaślepienie
southie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 13:28   #118
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Nie zapominajcie o tym, z jakiej pozycji wystartował tamten ustrój - zniszczenia po wojnie, bród, smród, ubóstwo, analfabetyzm itepe.
Ile wtedy zbudowano szkół, ile mieszkań, ile fabryk
Co Tusku buduje teraz? G...
To, że PRL zawiódł to inna sprawa, ale wpływ na to na pewno miał między innymi fakt, że przecież nie byliśmy państwem całkiem niezależnym.
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 13:31   #119
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Tak, że ludzie pamiętają to, co dobre, bo to czasy ich młodości. Jestem na tyle stara, że pamiętam stanie z matką w kolejkach, kombinowanie po wsiach mięsa i puste haki w mięsnym. Pamietam jakim rarytasem były pomarańcze czy dobra wędlina, a nawet lepsze kredki świecowe. A jak się szło kupić buty, to miałaś 3 pary do wyboru. Proszę cie.. A pełne lodówki to mieli - wojskowi i urzędnicy.
I Ci co się do partii zapisali... Boże jak słyszę te peany na cześć tamtych czasów to mi się treść żołądkowa przewraca, ale ludzie mają krótką pamięć.


Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
Kompletnego zajoba to Tusk ma na punkcie kościoła !Czytając w wywiadzie rzece Janusz Palikot opowiada o stosunku Donalda Tuska do Kościoła. Z tej relacji wyłania się obraz człowieka, który „wierzy w Boga”, ale „nie cierpi kleru”. Według Palikota „stosunek Tuska do instytucji jest bardzo krytyczny”. O duchownych premier mówi nie inaczej niż „ci czarni”. Donald Tusk ustawia się natomiast publicznie jako wierzący katolik, bo zdaje sobie sprawę, że jest to niezbędny element „by istnieć publicznie”.
No to faktycznie ma 'zajoba'... a ja to nazywam, zdrowym rozsądkiem poprostu, w odróżnieniu od niektórych bezmyślnie i bezkrytycznie zapatrzonych w KK.
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 13:41   #120
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez southie Pokaż wiadomość
Jak w każdej partii. Żadna (poza SLD) przeciwko Kościołowi jawnie nie będzie bruździć, bo im się to nie opłaca. Przynajmniej PO nie ma powiązań z Ojcem Tadeuszem jak PiS.

Szkoda, że widzisz błędy tylko jednej partii, że tak pozwole sobię zacytować- z Twojej strony to "FAŁSZ I OBŁUDA". No i hipokryzja. A może zwykłe zaślepienie
Z tymi ''POWIĄZANIAMI'' zabrzmiało groźnie ,aż się boje pomyśleć co masz na myśli

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

No to faktycznie ma 'zajoba'... a ja to nazywam, zdrowym rozsądkiem poprostu, w odróżnieniu od niektórych bezmyślnie i bezkrytycznie zapatrzonych w KK.[/QUOTE]

Tak ,tak teraz to się nazywa zdrowy rozsądek
W odróżnieniu od ciebie ja nie jestem zapatrzona bezmyślnie i bezkrytycznie w złotoustym Mesjaszu z Gdańska.
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.