PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz. 2 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-08, 09:23   #4951
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

No Gracjanek wstał o 5.25
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 11:34   #4952
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

chwila czasu wiec nadrabiam


TAKAJA kochana nie wiem co Ty masz za gp i szpital ale przeraza mnie...ja mam bardzo fajna gp,bardzo kompetentna i znajaca sie na swoim fachu-w koncu taka znalazlam.a tez juz kilka razy zmienialam learza,bo to matoly i wieksz wiedze to ja chyba mialam...a szpital tez nie narzekam,jest to szpital krolowej...wiec mozedo czegos zobawiazuje moze maja zapierdziel ale nic nie bagatelizuja.



ZEBERKA gratuluje Ci jeszcze raz.nawet nie wiesz jak sie ciesze w koncu masz szanse na normalne zycie,na normalne warunki...na normalne wychowywanie Piotrusia teraz zycze wiekszego przyplywu gotowy co by jakis remoncik zrobic



ANUSIA a za Ciebie trzymam kciuki za kredyt...mam nadzieje,ze dlugo nie bedziecie musieli czekac



SENSUEL dawaj foty cycochow zazdroszcze to strasznie


PEPUSKU pisz co u Ciebie...widzialam Twoje prace boskie te serwetki




KATARZY za szybkie powiekszenie rodzinki trzymam kciuki



AGAMILI jak Ci mijaja dni z brzusiem



ja caly czas na pelnych obrotach,ani chwili na polezenie...robilismy pokoik malemu,szafa nie dawno przyszla wiec tez wszytsko trzeba bylo skrecac,montowac i ukladac....kolyska zrobiona,torba do szpitala spakowana



wstawie Wam focie,jutro35 tydzien zaczynamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0448.jpg (25,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0792.jpg (21,8 KB, 29 załadowań)
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 11:51   #4953
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Agusia ale Ty piękniejesz w ciąży

Anusia uszy do góry i pozytywne nastawienie! Kredyt pewnie dostaniecie- oni dość chętnie je rozdają w ramach rodziny na swoim itd.

Takaja było burzliwie... Ale opisze to w K.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 12:27   #4954
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Staram sie nie stresowac i wyluzowac ale teraz mamy troszke nerwowy okres i czy sie chce czy nie to niestety te diabelskie nerwy same sie pokazuja mam nadzieje,ze z czasem sie wszystko jakos ulozy i bedzie juz tylko lepiej
a powiedz co tam u Ciebie ? jak zdrowko? mam nadzieje,ze juz wszystko ok
U mnie tak różnie już było dobrze, a dziś jest fatalnie. Co jakiś czas mam takie głupie myśli, że sama zapędzam się w kozi róg. Muszę zrobić EEG oraz usg brzucha i chyba zaczynam się coraz bardziej tym stresować.
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 14:26   #4955
katarzy
Raczkowanie
 
Avatar katarzy
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 325
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

AGNIESIU jesteś śliczna!!!
ANUSIA trzymam kciuki za udane załatwienie spraw związanych z kredytem
Ja właśnie dziś otrzymałam warunki zabudowy kropla w morzu potrzeb
__________________
Aniołek 27.08.2012
katarzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 14:44   #4956
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
chwila czasu wiec nadrabiam


TAKAJA kochana nie wiem co Ty masz za gp i szpital ale przeraza mnie...ja mam bardzo fajna gp,bardzo kompetentna i znajaca sie na swoim fachu-w koncu taka znalazlam.a tez juz kilka razy zmienialam learza,bo to matoly i wieksz wiedze to ja chyba mialam...a szpital tez nie narzekam,jest to szpital krolowej...wiec mozedo czegos zobawiazuje moze maja zapierdziel ale nic nie bagatelizuja.



ZEBERKA gratuluje Ci jeszcze raz.nawet nie wiesz jak sie ciesze w koncu masz szanse na normalne zycie,na normalne warunki...na normalne wychowywanie Piotrusia teraz zycze wiekszego przyplywu gotowy co by jakis remoncik zrobic



ANUSIA a za Ciebie trzymam kciuki za kredyt...mam nadzieje,ze dlugo nie bedziecie musieli czekac



SENSUEL dawaj foty cycochow zazdroszcze to strasznie


PEPUSKU pisz co u Ciebie...widzialam Twoje prace boskie te serwetki




KATARZY za szybkie powiekszenie rodzinki trzymam kciuki



AGAMILI jak Ci mijaja dni z brzusiem



ja caly czas na pelnych obrotach,ani chwili na polezenie...robilismy pokoik malemu,szafa nie dawno przyszla wiec tez wszytsko trzeba bylo skrecac,montowac i ukladac....kolyska zrobiona,torba do szpitala spakowana



wstawie Wam focie,jutro35 tydzien zaczynamy
Slicznie wygladasz w ciazy co nie zmienia faktu ,ze obcinaj szybciutko grzywke bo jak zobaczylam Twoja focie wlasnie z grzywka to prawie padlam jak pieknie wygladasz taka sexy kobietka z pazzzzurem


co do tych lekarzy tutaj to juz mi rece opadaja i nie mam sily normalnie juz tyle razy zmienialam i sie z Nimi awanturowalam,ze juz chyba tym razem to ich tam podusze jak pojde i bedzie cos nie po mojej mysli

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Agusia ale Ty piękniejesz w ciąży

Anusia uszy do góry i pozytywne nastawienie! Kredyt pewnie dostaniecie- oni dość chętnie je rozdają w ramach rodziny na swoim itd.

Takaja było burzliwie... Ale opisze to w K.
To czekam z niecierpliwoscia na krotki opis ale ciesze sie,ze Wam sie udalo mowilam,ze w koncu wszystko sie ulozy,ze czasem musi byc ostro pod gorke aby pozniej bylo juz tylko lzej

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
U mnie tak różnie już było dobrze, a dziś jest fatalnie. Co jakiś czas mam takie głupie myśli, że sama zapędzam się w kozi róg. Muszę zrobić EEG oraz usg brzucha i chyba zaczynam się coraz bardziej tym stresować.
nie stresuj sie bo stres niestety nie jest dobrym doradca przez te diabelskie nerwy to czlowiek tylko dodatkowych chorob moze sie nabawic,idz na spokojnie do lekarza i sprawdz czy wszystko jest w porzadku ( a mam nadzieje,ze jest )stres Ci naprawde w niczym nie pomoze,ja wiem,ze czasem czlowiek sie czuje strasznie i mysli o najgorszym ale to niestety my sami sie tak zapedzamy pozytywne myslenie jest bardzo wazne,przekonalam sie juz o tym nie raz
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 18:13   #4957
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Agnieszka ale z Ciebie seksowna mamuska , popieram Takaje z grzywka wygladasz Bosko, chociaz ladnemu we wszystkim dobrze .

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzy Pokaż wiadomość
Sporo naskrobałyście! ja nawet nie mam czasu napisać Kuba to moj mały zjadacz czasunajlepiej jak cały czas się z nim bawię wtedy jest zadowolony, marudzi trochę bo rota wirus go dopadł i dokucza mu biegunka
Wpadłam żeby się pochwalić, że odstawiam tabletki anty dzieciowei po nowym roku zaczynamy starania o drugiego dzidzisia, znowu zaczęłam zachwycac się malutkimi ubrankami i bardzo chce mieć drugie dziecko
no to trzymam kciuki

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
U mnie tak różnie już było dobrze, a dziś jest fatalnie. Co jakiś czas mam takie głupie myśli, że sama zapędzam się w kozi róg. Muszę zrobić EEG oraz usg brzucha i chyba zaczynam się coraz bardziej tym stresować.
nie stresuj sie kochana, bedzie dobrze
Lasencje jak sie sprezymy to niedlugo nowa czesc bedzie

Edytowane przez melabn
Czas edycji: 2011-09-08 o 18:16
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 18:37   #4958
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Aga...normalnie sam sex z tym brzuszkiem .Pięknie wyglądasz
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 18:38   #4959
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Cytat:
Napisane przez Sensuel Pokaż wiadomość
Aga...normalnie sam sex z tym brzuszkiem .Pięknie wyglądasz
ja też miałam takie skojarzenia.
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 18:58   #4960
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Zdjęcia w albumie
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 21:48   #4961
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
Agnieszka ale z Ciebie seksowna mamuska , popieram Takaje z grzywka wygladasz Bosko, chociaz ladnemu we wszystkim dobrze .

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------



no to trzymam kciuki

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------



nie stresuj sie kochana, bedzie dobrze
Lasencje jak sie sprezymy to niedlugo nowa czesc bedzie
No w koncu cos sie ruszylo w Naszym wateczku bo juz sama myslalam,ze zginie smiercia naturalna

u Nas dzis dzien pelen zajec az nie wiem kiedy i nastal wieczor a mialam sobie pofarbowac wlosy ale o tej godzinie to mi sie juz nie chce
Dzisiaj od poludnia u Nas jakis koniec swiata normalnie :strach: niebo az czarne,wieje jak diabli i leje tak az ze wszystkich studzienek wylewa woda i to tak mocno dosc,jak ja nie lubie tego miejsca ciagle pada albo zimno nawet lata za bardzo nie ma
mam taka cicha nadzieje ,ze niebawem zmienimy miasto bo tutaj to sami desperaci chodza a ja mam sie z niej wyleczyc a nie wpedzac w nowa mam tylko nadzieje,ze mezowi uda sie staranie o nowa posade i nastapi to szybciej niz mi sie wydaje moje dziecie najmniejsze zamiast isc spac to domaga sie bajki i teraz skubaniec bedzie ogladal
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 21:49   #4962
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Sensuel piękne te Twoje cycochy! Naprawde Daj im czas na dojście do siebie.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 22:08   #4963
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

dziewczyny dziekuje


SENSUEL widzialamosz Ty teraz bedziesz nas tu kusic tylko
wspaniale wygladaja i nie moge sie doczekac fotek takiej Ciebie calej w jakis sexi ciuszkach



TAKAJA rany dziesz Ty mieszkasz...u nas bylo piekne lato praktycznie wogole nie pada,slonecznie...choc jak to angielska pogoda jest slonce a za chwile chmury...ale ogolnie klimat bardzo fajny...
dawaj w moje rejony



KATARZYto kiedy bedziecie sie starac o nowego czlonka rodziny...





my jutro idziem na zajecia do centrum dziecka...w sumie tylko na godz ale zawsze to jakis kontakt Karinka bedzie miala z dziecmi
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 22:31   #4964
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
dziewczyny dziekuje


SENSUEL widzialamosz Ty teraz bedziesz nas tu kusic tylko
wspaniale wygladaja i nie moge sie doczekac fotek takiej Ciebie calej w jakis sexi ciuszkach



TAKAJA rany dziesz Ty mieszkasz...u nas bylo piekne lato praktycznie wogole nie pada,slonecznie...choc jak to angielska pogoda jest slonce a za chwile chmury...ale ogolnie klimat bardzo fajny...
dawaj w moje rejony



KATARZYto kiedy bedziecie sie starac o nowego czlonka rodziny...





my jutro idziem na zajecia do centrum dziecka...w sumie tylko na godz ale zawsze to jakis kontakt Karinka bedzie miala z dziecmi
No chyba w najgorszym miejscu na kuli ziemskiej
u Nas lato bylo nikle (czytaj prawie wogoel w porownaniu do reszty )teraz leje co chwila,zimno jak diabli,juz grzac musimy bo normalnie dupsko marznie uwierz,ze moj maz poskladal kilka cv blizej Londynu bo przeciez u Nas na tym zadupiu to oszalec mozna On biedny sam chce sie z tej naszej dziury wyrwac bo mowi,ze tutaj to sie czlowiek cofa zamiast sie rozwijac
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 23:05   #4965
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

TAKAJA a Twoj tz co potrafi robic...jakiej pracy chce sie podjac
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 23:38   #4966
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
TAKAJA a Twoj tz co potrafi robic...jakiej pracy chce sie podjac
Duzo by tu wymieniac
w polsce pracowal przez dlugi czas jako brukarz i ogolem budowa drog,tutaj niestety ciezko dostac sie do takiej pracy,tutaj pracowal chyba juz wszedzie takze sama widzisz ,ze sporo tego bylo,teraz rozsyla tez swoje cv wszedzie byle tylko jak najdalej od naszej dziury mam nadzieje,ze cos znajdzie ja chcialam szukac gdzies pracy poza nasza dziura ale On zazdrosnik nie moze przeciez pozwolic,zeby to zona pracowala
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response

Edytowane przez takaja13
Czas edycji: 2011-09-09 o 18:33
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 08:02   #4967
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Czesc
Ja bylam wczoraj z Justynka na szczepieniu i kurna taki obrzek jej wyszedl ze ma na 6 cm smaruje altacetem i pewnie ze 2 tygodnie bedziemy z tym walczyc
Dzidzia gdzie sie podziewasz???
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 08:23   #4968
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
Czesc
Ja bylam wczoraj z Justynka na szczepieniu i kurna taki obrzek jej wyszedl ze ma na 6 cm smaruje altacetem i pewnie ze 2 tygodnie bedziemy z tym walczyc
Dzidzia gdzie sie podziewasz???
No cos Ty ale to tak 1 raz czy ogolem po szczepieniach niuni robi sie obrzek ja to bym chyba udusila ta babe

No wlasnie gdzie sie podziewa reszta dziewuszek

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Ja dzis jakos nie pospalam w nocy maly chyba nie poszedl spac o swojej w miare stalej godzinie i co chwila mi w nocy marudzil,siadal,przeklada l sie ...myslalam,ze wyjde z siebie nawet wzielam Go do nas na lozko i tez nic nie pomoglo czyli dzisiejszy dzien mam do niczego
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 08:30   #4969
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
No cos Ty ale to tak 1 raz czy ogolem po szczepieniach niuni robi sie obrzek ja to bym chyba udusila ta babe

No wlasnie gdzie sie podziewa reszta dziewuszek

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Ja dzis jakos nie pospalam w nocy maly chyba nie poszedl spac o swojej w miare stalej godzinie i co chwila mi w nocy marudzil,siadal,przeklada l sie ...myslalam,ze wyjde z siebie nawet wzielam Go do nas na lozko i tez nic nie pomoglo czyli dzisiejszy dzien mam do niczego
Justyna taki nadwrazliwiec po kazdym szczepieniu tak ma dlatego ja w szpitalu szczepimy. Baba nic nie zawinila
Wspolczuje ciezkiej nocy, u nas kazda przespana ,ale jak beda szly kolejne zebole to pewnie zacznie sie Kongo

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Sensuel dala bys jedno jakies ogolnodostepne zdjecie tych cycochow bom ciekawa efektu
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 08:57   #4970
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
Justyna taki nadwrazliwiec po kazdym szczepieniu tak ma dlatego ja w szpitalu szczepimy. Baba nic nie zawinila
Wspolczuje ciezkiej nocy, u nas kazda przespana ,ale jak beda szly kolejne zebole to pewnie zacznie sie Kongo

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Sensuel dala bys jedno jakies ogolnodostepne zdjecie tych cycochow bom ciekawa efektu
Oj to bidulka musi sie malenstwo wycierpiec
myslalam moze ,ze babka zawinila bo ja pamietam nasze jedno ze szczepien tzn az 3 w 1 dniu byly a babka malo,ze tak po chammsku wbila ta strzykawke to rece jej sie trzesly i nim zdzayla wprowadzic szczepionke to wytracila ta strzykawke i wypadla i dzieciak musial cierpiec raz wiecej przez jej nieuwage

to moge pozazdroscic tych nocy bo u Nas to tak roznie niestety z tym bywa ale mysle,ze to chyba zeby te z tyly niestety bo maly ma biegunke do tego ale w sumie to i dobrze bo to juz chyba ostatnie
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:22   #4971
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Witajcie.
Ja tak dzisiaj później bo jakoś od rana czasu nie miałam.
Teraz skończyłam robić obiadek,Gracjan śpi to mam chwilkę. Pogoda u Nas paskudna,pochmurno jest okropnie.
Sensuel piękne,takie duże.
Takaja człowiek to ciagle ma jakieś problemy,spokojnie pożyć nie można.A co do spania,to Gracjan też czasami ma takie noce,a tak to śpi w miare ładnie.
Agnieszka brzuszek piękny,aż mi się taki marzy
A gdzie reszta?
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 09:22   #4972
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
Justyna taki nadwrazliwiec po kazdym szczepieniu tak ma dlatego ja w szpitalu szczepimy. Baba nic nie zawinila
Wspolczuje ciezkiej nocy, u nas kazda przespana ,ale jak beda szly kolejne zebole to pewnie zacznie sie Kongo

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Sensuel dala bys jedno jakies ogolnodostepne zdjecie tych cycochow bom ciekawa efektu
Zaproszenie Ci wysłałam to w albumie pooglądaj sobie .Wolę na forum cyckami nie świecić
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 09:29   #4973
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Cytat:
Napisane przez Sensuel Pokaż wiadomość
Zaproszenie Ci wysłałam to w albumie pooglądaj sobie .Wolę na forum cyckami nie świecić
ja myslalam ze sa w ubraniu
Ale kochana jaki efekt ksztaltne i duuuze
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 10:47   #4974
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

czecs laski
my z Karinka dopiero sniadanko jemy
wczoraj poznym wieczorem bardzo zle sie czulam...na kibelku co chwile ladowalam...ale dzis Karinka dala sie wyspac.sama sie bawila...i w sumie to nie wiem co robia.bo jak sie obudzilam to czysto bylo,nic nie narozwalala...wlaczylam jej tv wiec chyba ogladala

milego dzionka lasczki
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 13:02   #4975
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
czecs laski
my z Karinka dopiero sniadanko jemy
wczoraj poznym wieczorem bardzo zle sie czulam...na kibelku co chwile ladowalam...ale dzis Karinka dala sie wyspac.sama sie bawila...i w sumie to nie wiem co robia.bo jak sie obudzilam to czysto bylo,nic nie narozwalala...wlaczylam jej tv wiec chyba ogladala

milego dzionka lasczki
O to sobie pospalas nie ma co moj maly by mi raczej nie dal bo to nadpobudliwe potrzebuje towarzystwa

A u Nas dzis wyjatkowo ladnie,moj wroci zaraz z silowni i chyba wycigne Go gdzies na jakas plaze pospacerowac albo gdzies do lasu bo trzeba wykorzystac chyba juz ostatnie ciepelko
Dorian mi dzis nie dal pospac a teraz chce zeby sie polozyl duren maly to fikolki robi zamiast sie polozyc jak dziecko ja chyba kiedys przez Niego oszaleje.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 16:22   #4976
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
ja myslalam ze sa w ubraniu
Ale kochana jaki efekt ksztaltne i duuuze
Są różne różniste ....od koloru do wyboru.Każdy tydzień ofotografowany + wyjściówka.1 tydzień to masakra w porówaniu do chwili obecnej.Teraz są piękniste
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 06:24   #4977
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Witajcie,ja się tylko zamelduje,bo nie mam co pisaćpije kawke a Gracjanek wstał o 5.50
Miłego dnia
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 07:18   #4978
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

cześć dziewuchy!

40 tygodni za nami.
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 08:03   #4979
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

magialena...no to daję ci kilka dni i będziesz po.Mam wrażenie,że do końca tygodnia już urodzisz .Ja obstawia daty 15-17.09...a Wy ??
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 09:13   #4980
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZŁE MATKI, ŻONY I KOCHANKI - rozmowy o ciąży, dzieciach i nie tylko... cz.

Witajcie kobietki
do Nas dzis ponoc nadciaga huragan na chwile obecna oprocz silnego deszczu i jeszcze mocniejszego wiatru jak by nic sie nie dzialo,ale od wczoraj kazdy chyba juz otrzymal kartki z pomocnymi numerami i miejscami gdzie i jak sie dostac w razie podtopien czy powodzi,nie powiem zebym nie miala stracha,szkoly dzis i jutro pozamykane

tak pozatym to dzis nie pospalam za bardzo,maly prawie cala noc plakal i nie wiem o co mu chodzilo za bardzo sucha dupa,najedzony,pic tez nie no ale coz chyba mial jakies swoje widzimisie

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Sensuel Pokaż wiadomość
magialena...no to daję ci kilka dni i będziesz po.Mam wrażenie,że do końca tygodnia już urodzisz .Ja obstawia daty 15-17.09...a Wy ??
Ja tez obstawiam w porywach do konca tygodnia
nawet nie bedzie wiedziala kiedy i bedzie jechala na porodowke
no ale juz chyba czas najwyzszy bo my tu na fotki czekamy
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.