Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-15, 13:24   #391
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
kawał baby
Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Zrobiłam małe zakupy dla Małego ,ciuszki,czapeczki,antydr apki,pieluszki flanelowe i tetrowe,butelka,smoczek,s zczotka itp.
No i biedronka od mamy dla małego kibica
Ubranka bardzo ładne ,a te buciki zakochałam się ,gdzie je kupiłaś
Haniula ja tez narazie pocieszam sie w 2 d ale mam jeszcze na szczęscie filmik i sobie ogladam, pewnie zedre płyte ,wiec muszę zrobic kopie
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 13:24   #392
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
bambusiek wiesz, ze teraz musisz zrobic zdjęcia nowych nabytków i koniecznie umiescic w klubie
Jeszcze nic nie wrzucałam muszę zabrać się za sesję foto
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 13:26   #393
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiam czy to dużo ,mało czy akurat jak na 21 t.c.

moj junior na połówkowym ważył 335 g lekarka powiedziała ze ok to byl 20tydzien i 3 dzien. ogolnie powiedziala, ze każdy bobasek rośnie w swoim tempie i martwić się należy wtedy, gdy "odstaje" o ok 2 tyg od normy....bo moj wyszedł o 3 dni młodszy niz z OM ale powiedziała, ze to jak najbardziej normalne...
tak myślę, bo mój tz urodził się 2700g wiec nie za duży-moze nasz junior tez "wypasiony" nie będzie ale co tam-ważne,zeby był zdrowy


Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
a oto mój SYNUŚ!!
trochę taki mały ufoludek jeszcze

sweeeeeet
Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Hi

Byłam kupić ten zestaw do łóżeczka i z 6 co były wczoraj zostały tylko 3: różowa, błękitna albo beżowa krateczka wzięłam beż

No i w lumpku kupiłam polarowe portki, bluzkę z misia i welurowe śpiochy za 1,70zł

ale się jarrrrammm....
poka poka
Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Zrobiłam małe zakupy dla Małego ,ciuszki,czapeczki,antydr apki,pieluszki flanelowe i tetrowe,butelka,smoczek,s zczotka itp.
No i biedronka od mamy dla małego kibica
superowe
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 13:37   #394
kasiahexe
Zadomowienie
 
Avatar kasiahexe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 756
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

helloo

ciezko mi jest Was nadrobić
doczytalam wszystko i juz sie pomieszłam co do czego i komu odpisywać

do tego wszytkiego własnie mnie choroba dopada:/


Agatako współczuje tej glukozy

kasik taki fotel mozna duzo taniej wyrwac na ebayu

gratuluje wszystkich udenych wizyt **
__________________
Aniołek 09,01,2011

LIVKA jest juz z nami
kasiahexe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 13:40   #395
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

BEDZIE CHLOPAK
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 13:47   #396
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cześć, cześć

Nie mam siły Was nadrobić, bo słabo się czuję. Tylko bym spała.....

Jednak wszystkim gratuluję udanych wizyt Moje połówkowe jest za nie całe 2 tygodnie i już się doczekać nie mogę

Cytat:
Napisane przez kasiahexe Pokaż wiadomość
helloo

do tego wszytkiego własnie mnie choroba dopada:/
Witaj w klubie Widzę, że nie tylko ja i Agatek jesteśmy chore.
Mąż właśnie pojechał po wodę morską do nosa dla mnie, bo zaczyna mnie zapychać i chyba dlatego głowa mnie boli. Jeszcze syrop Prenalen kupi. Na wieczór wypiłam mleko z miodem i czosnkiem, ale źle się po tym czułam - tzn. po czosnku, bo mąż go nie poskąpił Dlatego wolę syrop a mleko tylko z miodem pić będę

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
BEDZIE CHLOPAK

Gratulki, gratulki
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 13:56   #397
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

dzien doberek
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dziewczyny biję rekordy w bezsenności od 24 męczę się z zaśnięciem, przewracam z boku na bok, a ból gardła jest taki, że mnie strasznie boli jak połykam śline... jeszcze głowa potwornie boli

Boję się czy to nie angina i to tak przed wyjazdem jeszcze, nie no super dziś jadę do urzędu miasta z rana po zaświadczenie bo się po prostu boję wszystko przez teściową!!!! to ona od 4 dni chodzi i się leczy i nic
lecz sie lecz, tym bardziej przed wyjazdem
Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
kropeczka kiedys dawno temu jak były mega drogie te aparaty na stałe to nosiłam taki wyjmowany i taką funte - bo groziła mi kozia broda, bo dolna szczeke mialam bardziej wysunietą ale wiadomo jako dziecko wiecej nie nosiłam niż nosiłam ten aparat. Pozniej jakos nie myslalam o aparacie a teraz ciagle nie ma kasy, i wsumie juz sie chyba przyzwyczailam do tych moich zebów, wiem ze są krzywe ale nigdy nie mialam jakis wielkich kompleksów na tym punkcie i tak sie jakos nie zmobilizowałam

Lucy ciesze sie ze smakowało
My niestety nic nie dostaniemy. To bedzie pierwsze takie małe dziecko w rodzinie, a wsrod znajomych tylko jedni maja córcie, i od nich dostałam troche ubranek, ale oni wszystko tez maja pozyczone wiec nic wiecej niestety.

Wsumie, ja mam taki charakter ze wole swoje te ubranka dostałam, ale szczerze nawet nie chce z tego korzystac. Nie mialam smialosci odmówic, bo widzialam ze kolezanka sie cieszy ze moze mi pozyczyc, ale nie chce sie pozniej tlumaczyc dlaczego sa jakies plamki albo ze czasem pomyli mi sie i nie oddam wszystkiego. Tak jakos zapobiegawczo
nie dziwie sie, ja tez bym wolala nie ryzykowac, wiadomo potem to stresujace jest
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
czesc

AGatek ja magnez biorę juz dawno.a te duszności to niekoniecznie sprawa sercowa (mówię o sobie)-raczej wynika to z ucisku na przeponę, z tego co wiem to 3 trym moze byc jeszcze gorzej. dopiero jakies 2 tyg przed porodem brzuchol się opuszcza i łatwiej się oddycha...


śniło mi się dziś ze kupilismy wózek i dostalismy dziecko gratis hahah

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Wróciłam Glukoza z cytryną malcowi nie podeszła i po 10 min był znów haft... zemdliło mnie od słodkiego i o masakra... jestem wykończona...

A u lekarza oki, na szczęście to nie angina, tylko wirusowe zapalenie gardła, wykupiłam leki do ssania na gardło, tabletki na zatoki i gargarin do płukania zaraz zjem i się wezmę za siebie, bo muszę ozdrowieć do niedzieli a serce bije oki, to, że się zatrzymuje to normalne, bo macica się rozszerza i uciska płuca czy coś takiego

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------


byłam w urzędzie po zaświadczenie o 7.30 i mi dała, pokazałam lekarzowi 'żeby nie było'



idę coś zjeść... czosnek kupiony, będziem się kurować
kuruj sie kuruj, a z ta glukoza masakra, ja tez sie teraz boje, bo mimo iz mialam ja juz dwa razy i nie zrobila na mnie wrazenia, to od okolo roku przestalam slodzic herbate i kawe, ostatnio wypilam niechcacy slodzona herbate TZ i az mnie zmulilo, wiec moze nie byc lekko tym razem...
Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
a oto mój SYNUŚ!!
trochę taki mały ufoludek jeszcze
ale swietnie widac
Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
BEDZIE CHLOPAK
gratulacje
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 13:57   #398
kasiahexe
Zadomowienie
 
Avatar kasiahexe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 756
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
BEDZIE CHLOPAK
GRAtulacje
fajnie bedziesz miała parke )))))

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość


Witaj w klubie Widzę, że nie tylko ja i Agatek jesteśmy chore.
Mąż właśnie pojechał po wodę morską do nosa dla mnie, bo zaczyna mnie zapychać i chyba dlatego głowa mnie boli. Jeszcze syrop Prenalen kupi. Na wieczór wypiłam mleko z miodem i czosnkiem, ale źle się po tym czułam - tzn. po czosnku, bo mąż go nie poskąpił Dlatego wolę syrop a mleko tylko z miodem pić będę
ja possalam tantum verde i pije cherbate z cytryna
a na wieczór pewno napije sie mleka z czosnkiem :
__________________
Aniołek 09,01,2011

LIVKA jest juz z nami
kasiahexe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 14:01   #399
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość

a tak ogólnie dziś mnie naszło pierwszy raz w ciąży robie sobie frytki( ale takie domowe, nie z torebki ) jutro gotuje zachciankę męża kapuśniak z prażokami, a w sobotę kto wie może cukiniowy bigos tylko czekam na przepis w klubie
A co to takiego?
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Zjadłam 2 kanapki z polędwiczką i pomidorkiem i na to czosnek pokrojony i jeszcze dogryzałam sobie tym sposobem 2 ząbki czosnku zjadłam jestem z siebie taka dumna herbatka z cytrynką i spadam spać jeszcze jutro czosnek pojem, ale od soboty nic, bo jak ja będę z takim oddechem do mężulka startowała??
matko ja bym tak czosnku nie tknela
Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Oo to nie wiesz co tracisz,z grilla jest pyszniutka i wogóle pod każdą postacia ja tez robie pyszną potrawkę z cukini z pomidorami ,ziemniaczkami mmmm własnie muszę to na dniach zrobić.
Zapomniałam sie pochwalic ,ze moja córcia ma 25 cm w całosci z nózkami i waży 365 g
Moj synus 444g majac 22t0d
A co cukini to ja uwielbiam smazona w bulce tartej
Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
a oto mój SYNUŚ!!
trochę taki mały ufoludek jeszcze

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Zrobiłam małe zakupy dla Małego ,ciuszki,czapeczki,antydr apki,pieluszki flanelowe i tetrowe,butelka,smoczek,s zczotka itp.
No i biedronka od mamy dla małego kibica
Piekne ubranka ze w UK same takie mdle albo niebieskie sa
Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Natalia ale przystojniak mały tez chetnie bym obejrzała w ten sposob moją kruszynke, ale szkoda mi kasy tymczasem nacieszam się widokiem z 2d
Ja tez mam tylko 2d, z dzisiaj potem wrzuce, mam az 3 lacznie ze zdj stopek .
Cytat:
Napisane przez kasiahexe Pokaż wiadomość
helloo

ciezko mi jest Was nadrobić
doczytalam wszystko i juz sie pomieszłam co do czego i komu odpisywać

do tego wszytkiego własnie mnie choroba dopada:/


Agatako współczuje tej glukozy

kasik taki fotel mozna duzo taniej wyrwac na ebayu

gratuluje wszystkich udenych wizyt **
Zdrowka


A moja cora ma grype zoladkowa
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 14:09   #400
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
BEDZIE CHLOPAK
super!!
graulacje

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Witaj w klubie Widzę, że nie tylko ja i Agatek jesteśmy chore.
Mąż właśnie pojechał po wodę morską do nosa dla mnie, bo zaczyna mnie zapychać i chyba dlatego głowa mnie boli. Jeszcze syrop Prenalen kupi. Na wieczór wypiłam mleko z miodem i czosnkiem, ale źle się po tym czułam - tzn. po czosnku, bo mąż go nie poskąpił Dlatego wolę syrop a mleko tylko z miodem pić będę
:
ja też niestety dołączam, katarek się rozkręcił na maksa i do tego jakis kaszel sie przypałętał, no i gardło tez...
ten syrop tez sobie dzisiaj kupie, chcialam juz wczoraj, bo któras z Was
(juz nie pamietam kto) pisala o nim wczoraj, ale zapomniałam
a mleko z miodem i czosnkiem jest dla mnie bleeeeeee

lece po Igę do przedszkola...
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 14:10   #401
kasiahexe
Zadomowienie
 
Avatar kasiahexe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 756
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość

Piekne ubranka ze w UK same takie mdle albo niebieskie sa



A moja cora ma grype zoladkowa

Kotek ostnio byłam w debenhamsie kolory przcudowane az raza w oczy dla chlopakow nie tylko niebieskie ale zywe zielone czrwone wszystko kolory przecudne ale ceny jak z kosmosu :/

juz sie nie moge doczekac jak beda swiateczne wyprzedaze to napewno pierwsze moje kroki skieruje tam

Biedna ta Twoja coreczka

__________________
Aniołek 09,01,2011

LIVKA jest juz z nami
kasiahexe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 14:15   #402
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez kasiahexe Pokaż wiadomość
Kotek ostnio byłam w debenhamsie kolory przcudowane az raza w oczy dla chlopakow nie tylko niebieskie ale zywe zielone czrwone wszystko kolory przecudne ale ceny jak z kosmosu :/

juz sie nie moge doczekac jak beda swiateczne wyprzedaze to napewno pierwsze moje kroki skieruje tam

Biedna ta Twoja coreczka
Nie widzialam takie sklepu u mnie, musze wygooglowac czy maja sprzedaz online

Ano biedna, nawet po gryzie kromki chleba zwraca
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 14:23   #403
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

AgaMili gratuluję synka
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 14:24   #404
kasiahexe
Zadomowienie
 
Avatar kasiahexe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 756
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Nie widzialam takie sklepu u mnie, musze wygooglowac czy maja sprzedaz online

Ano biedna, nawet po gryzie kromki chleba zwraca
http://www.debenhams.com/
w kazdym wiekszym miescie jest ten sklep
taki jeden z drozszych w Uk :/
ale jak sa wyprzedaze to mozna taki kupic ciekawe rzeczy
__________________
Aniołek 09,01,2011

LIVKA jest juz z nami
kasiahexe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 14:40   #405
Mijus
Rozeznanie
 
Avatar Mijus
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 515
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Zrobiłam małe zakupy dla Małego ,ciuszki,czapeczki,antydr apki,pieluszki flanelowe i tetrowe,butelka,smoczek,s zczotka itp.
No i biedronka od mamy dla małego kibica
Gratuluję zakupów
Zaczynam mieć dużą potrzebę posiadania Jak patrze ile Wy już macie rzeczy to mnie zazdrość ogarnia Od dziś zaczynam kupować rzeczy Decyzja zapadła


Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
BEDZIE CHLOPAK
Gratki
Mijus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 14:44   #406
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
ja też niestety dołączam, katarek się rozkręcił na maksa i do tego jakis kaszel sie przypałętał, no i gardło tez...
ten syrop tez sobie dzisiaj kupie, chcialam juz wczoraj, bo któras z Was
(juz nie pamietam kto) pisala o nim wczoraj, ale zapomniałam
a mleko z miodem i czosnkiem jest dla mnie bleeeeeee
Jakiś wirus panuje, czy co?! W końcu to jeszcze nie jesień
Mleko z miodem i czosnkiem też dla mnie jest feeeee... szczególnie czosnek. Mam nadzieję, że ten syropek załatwi sprawę
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 14:45   #407
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Stwiedziłam, że mi się juz taki bębenek robi, taki jak mają kobiety w ciązy Taki już naprężony i w ogóle, hehe, tak dziwnie , ale to ,że jestem w ciąży jakoś tak kompletnie do mnie dotrzeć nie umie, pewnie dopiero przy porodzie mi to do głowy wejdzie :P
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 14:52   #408
ciezaroweczka
Raczkowanie
 
Avatar ciezaroweczka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Barlinek, zach.pom.
Wiadomości: 471
GG do ciezaroweczka
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Hej hej laseczki.

ciezaroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 14:54   #409
Mijus
Rozeznanie
 
Avatar Mijus
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 515
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Stwiedziłam, że mi się juz taki bębenek robi, taki jak mają kobiety w ciązy Taki już naprężony i w ogóle, hehe, tak dziwnie , ale to ,że jestem w ciąży jakoś tak kompletnie do mnie dotrzeć nie umie, pewnie dopiero przy porodzie mi to do głowy wejdzie :P
Jejku mi wszyscy mówią, że mam strasznie duży brzuch jak na 20 tydz. Śmiałam się wczoraj do lekarki, żeby sprawdziła czy tam na pewno jedno jest Widocznie taki mój urok, ciężko nie zauważyć że jestem w ciąży
Ostatnio w sklepie stanełam w kolejce do kas i Pani kasjerka zawołała mnie i powiedziała, że mam pierszeństwo i zaprasza
Innym razem też w kolejce Pani z obsługi podeszła i pokazała mi gdzie jest kasa z pierszeństwem Odpowiedziałam jej, że postoje tutaj, że nie ma dużo ludzi, nie będę się prosić itd. Ona spojrzała na mojego tż i do niego " To Pan jest od tego, żeby takie sprawy załatwiać" i poszła
Mina tż bezcenna
Mijus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 14:55   #410
ciezaroweczka
Raczkowanie
 
Avatar ciezaroweczka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Barlinek, zach.pom.
Wiadomości: 471
GG do ciezaroweczka
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Dużo zdrówka wszystkim przeziębionym
ciezaroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 14:57   #411
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez Mijus Pokaż wiadomość
Jejku mi wszyscy mówią, że mam strasznie duży brzuch jak na 20 tydz. Śmiałam się wczoraj do lekarki, żeby sprawdziła czy tam na pewno jedno jest Widocznie taki mój urok, ciężko nie zauważyć że jestem w ciąży
Ostatnio w sklepie stanełam w kolejce do kas i Pani kasjerka zawołała mnie i powiedziała, że mam pierszeństwo i zaprasza
Innym razem też w kolejce Pani z obsługi podeszła i pokazała mi gdzie jest kasa z pierszeństwem Odpowiedziałam jej, że postoje tutaj, że nie ma dużo ludzi, nie będę się prosić itd. Ona spojrzała na mojego tż i do niego " To Pan jest od tego, żeby takie sprawy załatwiać" i poszła
Mina tż bezcenna
hehe to miło, że jednak są jacys porządni ludzie

U mnie nic nie widać aż tak bardzo, ludzie nie zauważają , więc nie puszczają mnie w kolejce :P Ja jestem taka, że i tak bym sie nie upomniała o to co mi sie należy.
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 15:00   #412
19mala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 167
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Witam mamusie

Mi mleko z miodem i czosnkiem też nie podchodzi, wczoraj wypiłam i był to ostani raz, niestety syrop Prenalen mi tez jakoś szczególnie nie pomaga a już 3 dzień go piję,oby Wam dziewczyny pomógł.

AgaMili gratulacje synka

NataliaM1103 fajny ten Twój synuś

Agatek współczuję tej glukozy, no i szybkiego wyleczenia żebyś tż-towi czosnkiem nie zajeżdzała a co do spotkania to jak najbardziej na jednego soczka czemu nie, a ustaliłyście już z bybella jakiś konkretny termin?

Edytowane przez 19mala83
Czas edycji: 2011-09-15 o 15:01
19mala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 15:04   #413
ciezaroweczka
Raczkowanie
 
Avatar ciezaroweczka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Barlinek, zach.pom.
Wiadomości: 471
GG do ciezaroweczka
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez Mijus Pokaż wiadomość
Jejku mi wszyscy mówią, że mam strasznie duży brzuch jak na 20 tydz. Śmiałam się wczoraj do lekarki, żeby sprawdziła czy tam na pewno jedno jest Widocznie taki mój urok, ciężko nie zauważyć że jestem w ciąży
Ostatnio w sklepie stanełam w kolejce do kas i Pani kasjerka zawołała mnie i powiedziała, że mam pierszeństwo i zaprasza
Innym razem też w kolejce Pani z obsługi podeszła i pokazała mi gdzie jest kasa z pierszeństwem Odpowiedziałam jej, że postoje tutaj, że nie ma dużo ludzi, nie będę się prosić itd. Ona spojrzała na mojego tż i do niego " To Pan jest od tego, żeby takie sprawy załatwiać" i poszła
Mina tż bezcenna

To tylko sie ciesz... ja ostatnio w kolejne na wyniki zemdlałam Nikt mi miejsca nie ustapił.
ciezaroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 15:21   #414
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
BEDZIE CHLOPAK
uuuuu super, będzie parka i mąż pewnie chodzi dumny! gratki

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość

A moja cora ma grype zoladkowa
to uważaj żeby ciebie nie dopadło, u mnie w pracy wokól żołądkowe, przeziębienia, nic tylko tu chodzić

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Stwiedziłam, że mi się juz taki bębenek robi, taki jak mają kobiety w ciązy Taki już naprężony i w ogóle, hehe, tak dziwnie , ale to ,że jestem w ciąży jakoś tak kompletnie do mnie dotrzeć nie umie, pewnie dopiero przy porodzie mi to do głowy wejdzie :P
no bo jesteś w ciąży he hi to jaki masz mieć
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 15:27   #415
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

hejj, nadrobiłam trochę

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
BEDZIE CHLOPAK

biedna córa, mój teść często łapie żołądkową i zawsze pomaga mu szklanka wygazowanej coca-coli (zalecenie lekarza )

NataliaM1103 super ufoludek i super zakupy, ja mam ochotę na kupowanie, ale ciuszków dużo, na razie do sklepów nie wchodzę, bo na sklepy czekam do grudnia na zimowe wyprzedaże a resztę w październiku/listopadzie bo teraz kasy brak
ale wejścia do lumpeksów sobie nie odmawiam

Haniula twój kosmita też uroczy

Cytat:
Napisane przez Mijus Pokaż wiadomość
...Ona spojrzała na mojego tż i do niego " To Pan jest od tego, żeby takie sprawy załatwiać" i poszła
Mina tż bezcenna
hihi, na pewno się nieźle zdziwił

Agatku, biedactwo i co teraz z tą glukozą?

Kto je czosnek? ja to bym chyba nad kibelkiem musiała, odruch wymiotny mam zawsze jak kroję do czegoś nie ważne czy w ciąży czy bez. A teraz na pewno jest gorzej, bo znowu mnie mdłości dopadają

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Olek się nade mną znęca szczególnie upodobał sobie pęcherz, kilka razy o mało się nie posikałam jak dostałam kopa
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 15:29   #416
Mijus
Rozeznanie
 
Avatar Mijus
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 515
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez ciezaroweczka Pokaż wiadomość
To tylko sie ciesz... ja ostatnio w kolejne na wyniki zemdlałam Nikt mi miejsca nie ustapił.
O jejeku współczuje
__________________
Gabrysia - 09.02.2012
Aniołek [*] - 05.02.2010
Mijus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 15:30   #417
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Mój to chyba niezły klops jest, wczoraj z usg miał 700g no i z usg 24t1d. termin na 3.01.2012

Zaproszenia wysłane, w razie jak bym komuś nie wysłała to pisać na priv
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 15:38   #418
NataliaM1103
Rozeznanie
 
Avatar NataliaM1103
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gostyń
Wiadomości: 889
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

23 i 6 dni

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ewula83 Pokaż wiadomość
Fajny ten Twoj synus,w ktorym tygodniu jestes?
23 i 6 dni

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Ubranka bardzo ładne ,a te buciki zakochałam się ,gdzie je kupiłaś
Haniula ja tez narazie pocieszam sie w 2 d ale mam jeszcze na szczęscie filmik i sobie ogladam, pewnie zedre płyte ,wiec muszę zrobic kopie
Buciki kupiłam w tesco za 22 zł
NataliaM1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 15:54   #419
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Mój to chyba niezły klops jest, wczoraj z usg miał 700g no i z usg 24t1d. termin na 3.01.2012

Zaproszenia wysłane, w razie jak bym komuś nie wysłała to pisać na priv
hehe niezły pulpecik
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 16:11   #420
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Oo to nie wiesz co tracisz,z grilla jest pyszniutka i wogóle pod każdą postacia ja tez robie pyszną potrawkę z cukini z pomidorami ,ziemniaczkami mmmm własnie muszę to na dniach zrobić.
Zapomniałam sie pochwalic ,ze moja córcia ma 25 cm w całosci z nózkami i waży 365 g
super!!
Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
no właśnie, będą nici z twoich zaplanowanych wygibasów
hihihi, narazie 3 ząbki czosnku zjadłam ale miałam na niego chęć... jeszcze jutro a od soboty czeka mnie 5x mycie zębów
Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
testowanie na drożdzówkach na pewno będzie smaczniejsze
mam nadzieję, że gin się zgodzi nie chcę tego 3 raz przechodzić... to jest ochydne!!!! jeszcze pielęgniarki mówiły, że kilka kropel a nie połowę cytryny... wycisnęłam nie całą połowę i ledwo co było czuć

Cytat:
Napisane przez Mijus Pokaż wiadomość
współczuje Ci strasznie bezsenności! Do tego jeszcze jakieś dziadostwo się przyplątało! Zdrówka życzę i dużo snu!
Cytat:
Napisane przez ewula83 Pokaż wiadomość
Ja tez cierpie ostatnio na bezsennosc,przewracam sie z boku na bok,z brzuszkiem zasnac mi nie wygodnie.
to jest jakaś masakra... położyłam się o 12, spałam 2 h i organizm nie chce więcej snu paranoja... wczoraj spałam do 12 rana z 10 h i od tej pory dziś tylko 2 h masakra no
Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
BEDZIE CHLOPAK
ale super, parkę będziesz miała się udało!!
Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
matko ja bym tak czosnku nie tknela
kochana... jakbyś męża nie widziała 5 tygodni, to byś robiła wszystko, żeby być na czasie w niedzielę najlepsze jest to, że ja trochę czuję smak więc nie jest źle a jeszcze katar doskwiera więc może przez to ale miałam ochotę na czosnek
Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
kuruj sie kuruj, a z ta glukoza masakra, ja tez sie teraz boje, bo mimo iz mialam ja juz dwa razy i nie zrobila na mnie wrazenia, to od okolo roku przestalam slodzic herbate i kawe, ostatnio wypilam niechcacy slodzona herbate TZ i az mnie zmulilo, wiec moze nie byc lekko tym razem...
jeju nie myślcie o tym jak pijecie, ja dziś starałam się nie myśleć, prosiłam zajączka aby dał mi żyć, bo to dla niego i mnie nie posłuchał niedobry
Cytat:
Napisane przez 19mala83 Pokaż wiadomość
Agatek współczuję tej glukozy, no i szybkiego wyleczenia żebyś tż-towi czosnkiem nie zajeżdzała a co do spotkania to jak najbardziej na jednego soczka czemu nie, a ustaliłyście już z bybella jakiś konkretny termin?


Termin 8-9 październik w weekend, co Ty na to? bo ja 1.10 wracam do PL
Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Agatku, biedactwo i co teraz z tą glukozą?
pójdę bez badań, powiem, że jak miałam chęci na słodkie, tak od 1,5 tyg nic nie tykam, bo mi przeszło, a glukoza bez czy z cytryną to ta sama reakcja i nie chcę 3x tego przechodzić... mam nadzieję, że z drożdżówkami plan wypali
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.