Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-23, 10:27   #3991
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
te kapcie misie pysie są tylko ładne , miałam takie wytrzymały pare miesięcy i sie zdarła podeszwa ,dopiero jak babcia mi porządne podszyła to były solidne ;]
a co do zary jakoś za nią nie przepadam .
Ja kupiłam te swoje łooj już z 6 lat temu i wszystko było z nimi ok tzn teraz to juz podeszwa jest pęknięta w miejscu gdzie sie stopa zgina, ale, że tak powiem, nie na wylot więc nawet nie czuć że pęknięte dlatego ja z jakości jestem zadowolona no ale już by sie przydały nooowee
Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Nie wiecie do kiedy kino letnie w browarze będzie czynne? Nie dane mi było jeszcze tam dotrzeć a zbieram się i zbieram
Ja też wlasnie sie wybieram i wybieram wpadłam tam raz na 5 minut zobaczyć jak tam jest
I ponoć ma funkcjonować do końca września, a potem dopóki pozwoli pogoda.
Sytuację można kontrolować na facebooku :P http://www.facebook.com/kinowbrowarze?sk=wall
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 10:28   #3992
Denira
Rozeznanie
 
Avatar Denira
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 831
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Cytat:
Napisane przez misguided Pokaż wiadomość
Jak się tam wchodzi? I w ogóle warto zajrzeć?
jeżeli wchodzisz głównym wejściem do galerii to musisz wejść na to 2 piętro i normalnie przejść przez outlet. Można też wejść z drugiej strony budynku (od strony teatru) - wtedy po prostu wchodzisz na 2 piętro i już :P

A czy warto? hm myślę, że tak bardzo możliwe, że nic nie znajdziesz dla siebie albo nie będzie to warte swojej ceny, ale zajrzeć zawsze warto tak myślę ;]

Edytowane przez Denira
Czas edycji: 2011-09-23 o 10:29
Denira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 11:29   #3993
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Nie ma żadnej Zary, ściemę mi ktoś zasunął
Odkryłam za to butik o nazwie Taranko, gdzie znalazłam fajne kurtki na zimę. Ma któraś z Was jakieś doświadczenia z tym sklepem?
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 11:35   #3994
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Ja kupiłam te swoje łooj już z 6 lat temu i wszystko było z nimi ok tzn teraz to juz podeszwa jest pęknięta w miejscu gdzie sie stopa zgina, ale, że tak powiem, nie na wylot więc nawet nie czuć że pęknięte dlatego ja z jakości jestem zadowolona no ale już by sie przydały nooowee

Ja też wlasnie sie wybieram i wybieram wpadłam tam raz na 5 minut zobaczyć jak tam jest
I ponoć ma funkcjonować do końca września, a potem dopóki pozwoli pogoda.
Sytuację można kontrolować na facebooku :P http://www.facebook.com/kinowbrowarze?sk=wall

Dziekuję

oj mam nadzieje że jednak będzie dłużej niż do końca września bo znajomi dopiero się zjeżdżać będą



Co do tego "chińskiego centrum" wczoraj będąc z mamą na deptaku zastanawiałyśmy się kto w ogóle pozwolił żeby coś takiego otworzyć w centrum miasta?! mam nadzieję że ten cały niewypał jakim jest teraz sezam zakończy niedługo swoją działalność bo moim zdaniem tylko szpeci centrum

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej Zary, ściemę mi ktoś zasunął
Odkryłam za to butik o nazwie Taranko, gdzie znalazłam fajne kurtki na zimę. Ma któraś z Was jakieś doświadczenia z tym sklepem?

Ja mierzyłam w tym tygodniu kurtkę u nich śliczna granatowa z futrzanym kołnierzem leży cudnie i jest mega leciutka cena mnie odstrasza czekam na noc zakupów i jakby była zniżka z 20% to bym się skusiła


z tego co pamietam to w plazie noc zakupów jest jakoś w październiku prawda?
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:32   #3995
Denira
Rozeznanie
 
Avatar Denira
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 831
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

jaką pralnie chemiczną polecacie?

Kupiłam chyba ze 2 lata temu płaszcz w Cubusie - taki zwykły beżowy prochowiec... fajny, ale czyszczenie tylko chemicznie wrr... a brudzi się okropnie, dosłownie od wszystkiego
Oddałam go do pralni w leclercu na zana to wrócił jakby w ogóle nie prany (tylko ogólne wrażenie czystszego ale wszystkie plamy zostały)
Wisi w szafie bo szkoda mi się z nim rozstać i nie wiem... oddać go jeszcze raz gdzieś czy może po prostu wrzucić w pralkę... i co będzie to będzie
zna się ktoś na tkaninach czy coś? albo miał podobny problem?
Denira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:39   #3996
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

innocence widziałam ją dzisiaj, ale ja upatrzyłam sobie tę z kołnierzem puchowym, w sensie całą taką "nadmuchaną". Koleżanka mówiła, że są bardzo bardzo baaaardzo ciepłe i rok temu kupiła. Druga z kolei namawiała mnie na kurtkę z Decathlonu, ale jak zobaczyłam w Taranko dzisiaj to pomyślałam, a co! Popołudniu idę raz jeszcze do Plazy, żeby się przekonać
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:56   #3997
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Herbaciarnia jakaś jest przy Narutowicza, ale gdzie dokładnie to nie wiem. Słyszałam kiedyś tylko jak mój kolega opowiadał

Spytaj wujka google
Wujek google twierdzi, że kiedyś była tam herbaciarnia o nazwach odpowiednio Dwa/ Trzy Księżyce (ktoś potwierdzi?), teraz tam podobno jest 'Pub i Galeria Nora' (och, jaka romantyczna nazwa! )


Cytat:
Napisane przez lenor Pokaż wiadomość
na pytanie o herbaciarnie, rozumie że chodzi o miejsce gdzie podają gotową herbatę, a nie miejsce gdzie ją sprzedają
Niezły wybór herbat jest w takiej kawiarni na ul. Radziszewskiego, prawie naprzeciwko KULu, obok poczty, na piętrze. Chyba nazywa się siódemka. Jest kilka dobrych herbat, parzonych w czajniczku lub podawanych w filiżankach.
Duży wybór herbat (ok.40) widziałam w Cafe Oriental, fajnie je podają, w ogóle lubię to miejsce.
A co do sklepów, dawniej zaopatrywałam się na Świętoduskiej, ale nie jestem pewna czy ten sklep funkcjonuje. Bije na głowe stoiska w Leclerku, tesco, olimpie itp.
A i miejsca, w których dużego wyboru herbat nie mają ale coś mi smakowało... Cafe Lulu, herbata z sokiem malinowym, cynamonem i pomarańczą, daje radę i jeszcze Coffee heaven w zimie miał w ofercie herbatkę z goździkami, ale nie jestem pewna
Podbno bardzo dobra herbaciarnia jest również w Kazimierzu. Pozdrawiam
Dziękuję bardzo!
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 13:07   #3998
justyna__s
Raczkowanie
 
Avatar justyna__s
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Miasto Inspiracji...
Wiadomości: 247
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Cytat:
Napisane przez Denira Pokaż wiadomość
jaką pralnie chemiczną polecacie?

Kupiłam chyba ze 2 lata temu płaszcz w Cubusie - taki zwykły beżowy prochowiec... fajny, ale czyszczenie tylko chemicznie wrr... a brudzi się okropnie, dosłownie od wszystkiego
Oddałam go do pralni w leclercu na zana to wrócił jakby w ogóle nie prany (tylko ogólne wrażenie czystszego ale wszystkie plamy zostały)
Wisi w szafie bo szkoda mi się z nim rozstać i nie wiem... oddać go jeszcze raz gdzieś czy może po prostu wrzucić w pralkę... i co będzie to będzie
zna się ktoś na tkaninach czy coś? albo miał podobny problem?
Na Narutowicza obok tych tanich aptek jest dobra pralnia chemiczna. Sprawia wrażenie takie PRLowskiej, ale to nic... Oddałam tam długi płaszcz zimowy do prania i był jak nowy. Zapłaciłam coś koło 20-25 zł.
justyna__s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 13:15   #3999
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

1) w tesco dzisiaj widziałam kapcie smocze łapy, za 41zł, wg mnie brzydkie :P kiedyś miałam z deichmanna ale szybko się rozleciały

2) w tesco jest promocja 1/2ceny na biovaxa, kupiłam za 11zł intensywnie regenerującą maseczkę
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 13:31   #4000
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
2) w tesco jest promocja 1/2ceny na biovaxa, kupiłam za 11zł intensywnie regenerującą maseczkę
Oooooo to w tesco jest biovax?
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 13:36   #4001
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Oooooo to w tesco jest biovax?
Si ale nie na półkach z szamponami, tylko tam gdzie są witaminy, tabletki itp. na najniższej półce
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 13:44   #4002
justyna__s
Raczkowanie
 
Avatar justyna__s
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Miasto Inspiracji...
Wiadomości: 247
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Dziewczyny, wiecie coś na temat tej Galerii, która buduję się na Mełgiewskiej/ Turystycznej? Będą tam jakieś sklepy sieciówkowe?
justyna__s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 13:46   #4003
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
Si ale nie na półkach z szamponami, tylko tam gdzie są witaminy, tabletki itp. na najniższej półce
Ojej znowu Ci dziękuję
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 13:56   #4004
miczka21
Zadomowienie
 
Avatar miczka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 125
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Gdzie w Lublinie mogę znaleźć taniego szewca ? Chcę wymienić fleki w butach ? Znacie stawki ?
__________________
1.Odchudzam się
2.Nauka języków
miczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 13:58   #4005
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
innocence widziałam ją dzisiaj, ale ja upatrzyłam sobie tę z kołnierzem puchowym, w sensie całą taką "nadmuchaną". Koleżanka mówiła, że są bardzo bardzo baaaardzo ciepłe i rok temu kupiła. Druga z kolei namawiała mnie na kurtkę z Decathlonu, ale jak zobaczyłam w Taranko dzisiaj to pomyślałam, a co! Popołudniu idę raz jeszcze do Plazy, żeby się przekonać
Ja właśnie szukam w tym roku ciepłej i lekkiej puchówki - postanowiłam tej zimy nie marznąć, mam już odpowiednie buty teraz czas na kurtkę więc daj znać jak te kurtki z taranko i ile one kosztują
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:03   #4006
Denira
Rozeznanie
 
Avatar Denira
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 831
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Cytat:
Napisane przez miczka21 Pokaż wiadomość
Gdzie w Lublinie mogę znaleźć taniego szewca ? Chcę wymienić fleki w butach ? Znacie stawki ?
ja proponuję przejść się do sklepu, zakupić sobie odpowiednie fleczki i wymieniać bez pomocy szewca - oczywiście jeżeli się da zrobić to samemu.
W bocznej 3-go maja był taki sklep...
Denira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:07   #4007
miczka21
Zadomowienie
 
Avatar miczka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 125
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Denira jedne muszę koniecznie oddać do szewca , bo mi całkiem flek odpadł , zorientowałam się dopiero w domu i chyba będzie go trzeba trochę podpiłować i dopiero fleka walnąć
__________________
1.Odchudzam się
2.Nauka języków
miczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:09   #4008
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Anetunia ja tę swoją widziałam za 700zł w Taranko. Taka do połowy uda. Z kolei w tym sklepie od razu po prawej po wejściu do Plazy (coś na E...) są po 499 zł ale brzydkie moim zdaniem, ni to damskie, ni męskie. Takie szerokie jakieś..

Ogólnie w Orsay, Reserved, VeroModzie to tak od 199zł w górę. Najwięcej widziałam w Vero za 250zł. Ale takich nie chcę kupować, chcę mieć od razu 100% pewności, że włożę t-shirt i kurtkę w 20st. mróz i będzie mi ciepło. Ta moja koleżanka jak przyszła tak do mnie któregoś mroźnego dnia, to mało mi szczęka nie opadła, a że jestem wielkim zmarźlakiem - postanowiłam zainwestować w swoje dobre samopoczucie

Dzwoniłam do Decathlonu, gdzie się dowiedziałam, że narciarskie ciepluśkie kurtawki będą z początkiem października. Znajoma mówiła jeszcze o sklepie na Zana nieopodal outletu, chyba po prostu naprzeciwko, w cenach 250zł, ale też niesprawdzone pod względem "ciepłoty". No i... to tyle, taki research zrobiłam.
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:12   #4009
Denira
Rozeznanie
 
Avatar Denira
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 831
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Cytat:
Napisane przez miczka21 Pokaż wiadomość
Denira jedne muszę koniecznie oddać do szewca , bo mi całkiem flek odpadł , zorientowałam się dopiero w domu i chyba będzie go trzeba trochę podpiłować i dopiero fleka walnąć
aaa.. no to nie da rady samemu - ja na czubach płacę ok 14 zł za szpilki
sama muszę się przejść do tego sklepu i sobie kupić kilka par zawsze to taniej

szewcy.pl -> Fleki damskie 15-20 zł para W zależności od użytego materiału

Edytowane przez Denira
Czas edycji: 2011-09-23 o 14:18
Denira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 14:32   #4010
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Cytat:
Napisane przez Denira Pokaż wiadomość
jaką pralnie chemiczną polecacie?

Kupiłam chyba ze 2 lata temu płaszcz w Cubusie - taki zwykły beżowy prochowiec... fajny, ale czyszczenie tylko chemicznie wrr... a brudzi się okropnie, dosłownie od wszystkiego
Oddałam go do pralni w leclercu na zana to wrócił jakby w ogóle nie prany (tylko ogólne wrażenie czystszego ale wszystkie plamy zostały)
Wisi w szafie bo szkoda mi się z nim rozstać i nie wiem... oddać go jeszcze raz gdzieś czy może po prostu wrzucić w pralkę... i co będzie to będzie
zna się ktoś na tkaninach czy coś? albo miał podobny problem?
Ja polecam primę w sieciówkowych pralniach bardzo często się zdarza że w ogóle nie czyszczą ubrań

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
innocence widziałam ją dzisiaj, ale ja upatrzyłam sobie tę z kołnierzem puchowym, w sensie całą taką "nadmuchaną". Koleżanka mówiła, że są bardzo bardzo baaaardzo ciepłe i rok temu kupiła. Druga z kolei namawiała mnie na kurtkę z Decathlonu, ale jak zobaczyłam w Taranko dzisiaj to pomyślałam, a co! Popołudniu idę raz jeszcze do Plazy, żeby się przekonać
aaa wiem, też ją mierzyłam i mama mnie na nią namawiała ale ja wolę tą z futrzakiem

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Pokaż wiadomość
Wujek google twierdzi, że kiedyś była tam herbaciarnia o nazwach odpowiednio Dwa/ Trzy Księżyce (ktoś potwierdzi?), teraz tam podobno jest 'Pub i Galeria Nora' (och, jaka romantyczna nazwa! )
Tak to ta!! Może rzeczywiście już jej nie ma bo słyszałam o niej jakiś czas temu

więcej nie orientuje się czy są herbaciarnie w Lublinie

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość

2) w tesco jest promocja 1/2ceny na biovaxa, kupiłam za 11zł intensywnie regenerującą maseczkę
A są też te w dużej pojemności?

Ja normalne kupuje za 15 zł, więc nie opłaca mi sie jechać na drugi koniec miasta żeby zaoszczędzić 4 zł

a w ogóle gdzie widziałyście te duże?

Cytat:
Napisane przez justyna__s Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie coś na temat tej Galerii, która buduję się na Mełgiewskiej/ Turystycznej? Będą tam jakieś sklepy sieciówkowe?
no na pewno

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Ja właśnie szukam w tym roku ciepłej i lekkiej puchówki - postanowiłam tej zimy nie marznąć, mam już odpowiednie buty teraz czas na kurtkę więc daj znać jak te kurtki z taranko i ile one kosztują
Kurtki ich są bardzo dobrze wykonane no i mają w środku puch i pierze, więc ciepłe na pewno. Ta która mi sie podoba kosztuje 900 zł

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Anetunia ja tę swoją widziałam za 700zł w Taranko. Taka do połowy uda. Z kolei w tym sklepie od razu po prawej po wejściu do Plazy (coś na E...) są po 499 zł ale brzydkie moim zdaniem, ni to damskie, ni męskie. Takie szerokie jakieś..

Ogólnie w Orsay, Reserved, VeroModzie to tak od 199zł w górę. Najwięcej widziałam w Vero za 250zł. Ale takich nie chcę kupować, chcę mieć od razu 100% pewności, że włożę t-shirt i kurtkę w 20st. mróz i będzie mi ciepło. Ta moja koleżanka jak przyszła tak do mnie któregoś mroźnego dnia, to mało mi szczęka nie opadła, a że jestem wielkim zmarźlakiem - postanowiłam zainwestować w swoje dobre samopoczucie

Dzwoniłam do Decathlonu, gdzie się dowiedziałam, że narciarskie ciepluśkie kurtawki będą z początkiem października. Znajoma mówiła jeszcze o sklepie na Zana nieopodal outletu, chyba po prostu naprzeciwko, w cenach 250zł, ale też niesprawdzone pod względem "ciepłoty". No i... to tyle, taki research zrobiłam.
esprit
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:40   #4011
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

innocence właśnie! esprit!
Ja tej puchowej nie mierzyłam, dopiero popołudniu leze - też z Mamą - coby mi wprawnym okiem znawcy powiedziała, czy wyglądam w niej "do ludzi"
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:40   #4012
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Ojej znowu Ci dziękuję

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość

A są też te w dużej pojemności?

Ja normalne kupuje za 15 zł, więc nie opłaca mi sie jechać na drugi koniec miasta żeby zaoszczędzić 4 zł

a w ogóle gdzie widziałyście te duże?

po 11zł były te o pojemności 250ml, innych nie widziałam
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:43   #4013
Denira
Rozeznanie
 
Avatar Denira
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 831
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Cytat:
Napisane przez justyna__s Pokaż wiadomość
Na Narutowicza obok tych tanich aptek jest dobra pralnia chemiczna. Sprawia wrażenie takie PRLowskiej, ale to nic... Oddałam tam długi płaszcz zimowy do prania i był jak nowy. Zapłaciłam coś koło 20-25 zł.
Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Ja polecam primę w sieciówkowych pralniach bardzo często się zdarza że w ogóle nie czyszczą ubrań
Dzięki
Denira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:44   #4014
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
innocence właśnie! esprit!
Ja tej puchowej nie mierzyłam, dopiero popołudniu leze - też z Mamą - coby mi wprawnym okiem znawcy powiedziała, czy wyglądam w niej "do ludzi"

Świetnie leżą w każdej kurtce puchowej wyglądam jak bałwan,a te są bardzo zgrabne

Trzeba brać rozmiar mniejsze bo oni raczej mają taką "kobiecą" rozmiarówkę, więc jak normalnie nosisz rozmiar mniejszy niż 36 to nie znajdziesz tam nic dla siebie.

Ja na szczęście się załapałam

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość



po 11zł były te o pojemności 250ml, innych nie widziałam
Dziękuję

To normalnie one w tesco kosztują 22?
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:47   #4015
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
To normalnie one w tesco kosztują 22?
16,50
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:51   #4016
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Cytat:
Napisane przez miczka21 Pokaż wiadomość
Gdzie w Lublinie mogę znaleźć taniego szewca ? Chcę wymienić fleki w butach ? Znacie stawki ?
Ja płacę kolo leclerca 12zł za wymianę,ale pan robi od ręki odkąd kiedyś przyszłam i powiedziałam,że bardzo proszę na następny dzień,a pan rzucił wszystko i zrobił mi od ręki Dlatego polecam się do niego uśmiechać
Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość

po 11zł były te o pojemności 250ml, innych nie widziałam
Ooooooo taniutko,ja kupowałam ostatnio w aptece za 22 zł tzn.tata mi kupił z tym czepkiem i próbką Tylko właśnie myślę czy kupić czy nie
A Fabregasowa powiedz pełny jest wybór? Dzięki Tobie tam się zaopatruję i chodzę po koperty bąbelkowe,ale ostatnio mi wykupiłaś chyba cały rozmiar C
__________________




Edytowane przez platekrozy
Czas edycji: 2011-09-23 o 14:52
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 15:34   #4017
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

innocence dziękuję za radę! ja tez się złapię
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 15:42   #4018
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
16,50
może szampon?
Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość

Ooooooo taniutko,ja kupowałam ostatnio w aptece za 22 zł tzn.tata mi kupił z tym czepkiem i próbką Tylko właśnie myślę czy kupić czy nie
A Fabregasowa powiedz pełny jest wybór? Dzięki Tobie tam się zaopatruję i chodzę po koperty bąbelkowe,ale ostatnio mi wykupiłaś chyba cały rozmiar C
ja właśnie mam tą z tym czepkiem i próbką. Wybór mały, były jeszcze te saszetki maseczek, maseczka chyba do włosów suchych i jakieś szampony, ale ogólnie niewiele zostało.

kopert C kupiłam tylko 5 tak wogóle to ja uwielbiam takie sklepy papiernicze, najchętniej wszystko bym wykupiła
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 16:03   #4019
Anjuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 67
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Gdzie wywołam zdjęcia? tanioooo!!!!!
chce hurtem tak z 500szt. w formacie 10x15
Polećcie mi coś
Anjuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 16:03   #4020
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy cz. V :D

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
16,50

Hmmm to jak obniżyli cenę o 1/2

tak zrozumiałam, że o połowę tańsze
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.