Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-22, 16:38   #31
danix
Raczkowanie
 
Avatar danix
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 242
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

ja zamawiałam z allegro, ta mocniejsza wersje po której bolą trochę paznokcie
__________________


danix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 21:36   #32
juliette_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

no moze lepiej kupic drozdze w tabletkach,ale jesli o mnie chodzi to juz wystarczajaco duzo ich biore.chociaz przyznam,ze tabletki tez sa skuteczne. no po prostu-jak kto woli! zalewam woda tak ok łyżeczkę drozdzy
juliette_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 17:15   #33
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

Jak to paznokcie bolą? Mocno słabo?
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 18:55   #34
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

Tą odżywkę Sally Hansen to można kupić w Naturze,albo w Rossmanie? Szczerze mówiąc to nie widziałam,ani tu ani tu,ale to może nie na tej półce szukałam, zresztą ślepa jestem. A jakie jeszcze odźywki możecie polecić?

Z innej beczki: kiedyś jadłam drożdże, były obrzydliwe w smaku i nie pomogły w żaden sposób mojej cerze. Może zacznę łykać drożdże, bo te suplementy diety przeznaczone do włosów i paznokci nic mi nie dają. Kiedyś Vitapil mi pomagał na włosy,ale przestał.
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 19:00   #35
danix
Raczkowanie
 
Avatar danix
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 242
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez trzecia3 Pokaż wiadomość
Jak to paznokcie bolą? Mocno słabo?
słabo tak troche "szczypie"
__________________


danix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 08:59   #36
juliette_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

slyszalam,ze SH mozna kupic w Douglasie,Sephorze chyba... ale nie wiem,bo nie kupowalam. tam kosztuje ok.50zl,a na allegro mozesz trafic o polowe taniej. ja osobiscie zamawialam na allegro triple strong,a hard as wraps spotkalam w jakiejs zwyklej (beznazwowej ;D) drogerii.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

polecam fajna odzywke rimmel Nail Rescue kosztuje ok.25zl,a jest naprawde skuteczna i super sie blyszczy. dostepna w rossmanie
juliette_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 09:36   #37
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Sandra86 Pokaż wiadomość
Tą odżywkę Sally Hansen to można kupić w Naturze,albo w Rossmanie? Szczerze mówiąc to nie widziałam,ani tu ani tu,ale to może nie na tej półce szukałam, zresztą ślepa jestem. A jakie jeszcze odźywki możecie polecić?
W Rossmannie nie widziałam nigdy, w Naturze też nie Stacjonarnie na pewno można je znaleźć, ale są kosmicznie drogie.
Ja zawsze kupuję je na Allegro, po czterokrotnie niższej cenie niż stacjonarnie, od sprawdzonych sprzedawców - wiem więc, że produkty są oryginalne.

Z dostępnych i tanich polecam Eveline 8w1
Nie mogę jej używać, bo mnie uczula, ale poprawia stan paznokci.
__________________

Edytowane przez vivinn
Czas edycji: 2011-09-24 o 09:39
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 11:30   #38
citr0nka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Sandra86 Pokaż wiadomość
Tą odżywkę Sally Hansen to można kupić w Naturze,albo w Rossmanie? Szczerze mówiąc to nie widziałam,ani tu ani tu,ale to może nie na tej półce szukałam, zresztą ślepa jestem. A jakie jeszcze odźywki możecie polecić?
Zależy o którą chodzi. Ostatnio w Naturze spotkałam się z produktami SH. Tylko już nie pamiętam jakie odżywki tam były. Koszt około 50zł.

Ja jakoś nie jestem przekonana do kupowania na allegro, jest dużo podróbek i nigdy nie wiadomo na co się trafi.
citr0nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 12:34   #39
NiczymFeniks
Zadomowienie
 
Avatar NiczymFeniks
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 021
GG do NiczymFeniks
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

ja równiez polecam wam Herome Nail Hardener Extra Strong, jak macie jakiś znajomych pracujacych w Holandi to co jakis czas mozna go kupić za połowe ceny, ja upolowalam taka promocje bo wizja zapłacenia za niego 12 euro, jakos mi sie nie usmiechała. Kupiłam na promocji własnie za połowe ceny zrobiłam kuracje 2 tyg i jestem zachwycona. Przy mojej pracy paznokcie łamaly sie rozdwajały i nic nie pomagało, po Heromie udaje mi sie je zapuścić, nie łamia sie i nic sie znimi nie dzieje. Mnie akurat ani nie szczypało, ani nie swedzialo ani nic a miałam płytke paznokcia nadpilowana gdyż byłam jakieś 3 tyg po zdjęciu tipsów. Nie miałam tez zadnych krwiaczkow. czasami na pojedynczych paznokciach mialam wrazenie chwilowego zdretwienia i braku czucia ale to trwalo minute. próbowałam różnych utrwardzaczy, odzywek i nic Herome poleciła mi kolezanka z pracy, równiez polka i naprawde działa cuda. Polecam z czystym sercem wam dziewczyny
__________________
82-81-80-79- 78- 77- 76- 75- 74-73-72-71-70-69 -68- 67-66- 65-64- 63-62-61-60 a może i mniej


13.09.2014
NiczymFeniks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 17:56   #40
danix
Raczkowanie
 
Avatar danix
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 242
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

moja kuracja herome potrwa do czwartku, wiec później dokładnie opisze efekty.Na razie zauważyłam, ze moje paznokcie stały się bardziej twarde mam nadzieje ze efekt się utrzyma.

Zaprzestałam łykania tabletek, ponieważ okazało się, że są pól roku przeterminowane (a ja głupia brałam je tydzień czasu)

Jutro zamierzam wybrać się do apteki po jakieś zapasy
__________________


danix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 16:39   #41
Drogagala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 1
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

cześć dużo się naczytałam na tym forum. Moje paznokcie należą do tych wyjątkowo słabych (zawijają sie do góry jak nie mam pomalowanych lakierem, są łamliwe, często robią sie zadziory , oprócz tego miękkie jak kartka papieru DOSŁOWNIE!, całkowicie białe, do niedawna moje płytki paznokci były matowe i szorstkie). Od miesiąca zmobilizowałam sie i zaczęłam o nie tak na pożądnie dbać. Biore suplementy diety belisse, magnez, potas, wit. B , oprócz tego od tygodnia moczę w oliwie z oliwek z wit C <-DOBRY EFEKT, paznokcie sie błyszczą, nadaje im zdrowy wygląd, są gładkie, nawilżone.Moczę 15 min i później zamaczam w zimnej wodzie. Poza tym maluje paznokcie odżywką SH Maximum growth, AVON mineral fix. PS. polecam z Avonu różowy preparat do wsmarowywania w paznokcie , taki różowy , jest na wzrost paznokci ale też je wzmacnia , stosowałam kiedyś i naprawde byłam zadowolona.
Teraz będę moczyć paznokcie w żelatynie i brać drożdże w tabletkach ..
Drożdże rozpuszczać można w gorącej wodzie albo w gorącym mleku (ja wolałam w wodzie) jednak tej kuracji nie można stosować non stop , góra 3 miesiące. Drożdże dobrze też działają na problemy z trądzikiem, sprawiają że cera wygląda bardzo ładnie..
Drogagala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 10:09   #42
BognaWanda
Przyczajenie
 
Avatar BognaWanda
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
GG do BognaWanda
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

Ja też się przyłączę Właśnie zdjęłam akryle i moje pazurki są w opłakanym stanie. Cienkie, miękkie i dosłownie porozrywane! Zaczęłam intensywną kurację.
Tydzień pierwszy: (jestem w trakcie)- Herome Exit Damaged Nails raz dziennie + naturalne masełko do skórek + oliwka z witaminą E od Sally Hansen oraz 2 razy w tygodniu Mavala Scientifique. Zobaczymy co z tego wyjdzie Chcę wrócić do dawnej formy moich pazurków. Czy któraś z Was używa tych produktów?
BognaWanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 15:22   #43
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

Ja zdecydowanie stawiam na domowe sposoby dbania o paznokcie. Codziennie nawet po kilka razy nakładam olej rycynowy na 15- 20 min. (moim zdaniem działa najlepiej z domowych sposobów), nie przeszkadza mi to w funkcjonowaniu, ponieważ w tym czasie siedzię przy komputerze, oglądam filmy itp. Wróciłam do tej metody ostatnio, mimo że jest mi znana od dawna. Poza tym czasem nakładam na dłonie i paznokcie oliwę z oliwek i masuję (na kąpiele jestem zbyt leniwa). Wokół paznokci wcieram maść z wit. A. Poza tym maluję tylko na specjalne okazje, nie obgryzam, piłuję w jednym kierunku. Na co dzień mam wypolerowane bloczkiem polerskim lub zupełnie bez niczego a i tak wyglądają ładnie jak na swoje możliwości. Efekt tych zabiegów jest taki że mam długie, mocne paznokcie. Planuję nabyć w najbliższej przyszłości pilnik szklany i zmywacz bezacetonowy, bo jednak czasem zdarza mi się pomalować.
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 15:38   #44
BognaWanda
Przyczajenie
 
Avatar BognaWanda
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
GG do BognaWanda
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

Ja jestem akurat osobą, której całkowicie obojętne czy produkt jest naturalny czy nie. Dla mnie liczy się to czy działa a te naturalne metody nie dają u mnie szybkiego i wymiernego efektu. A malowanie paznokci to moja obsesja
BognaWanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 13:08   #45
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

Wiadomo, każdy używa tego co mu bardziej odpowiada. Na mnie domowe sposoby działaja bardzo dobrze, jednak nie jest tak, że ograniczam sie tylko do nich. Niestety zamiast kupiłam pilnik szklany (świetny wynalazek) spiłowałam pilnikiem a la papier ścierny, co zaowocowało lekkim rozdwojeniem po bokach paznokci. Wpadłam w furię i od razu kupiłam szklany . Teraz żeby utwardzic paznokcie, żeby sie nie rozdwoiły jeszcze bardziej i nie połamały, maluję utwardzaczem. Przekonuje się też do kolorowych lakierów, zwłaszcza że mam teraz zmywacz bezacetonowy, po którym paznokciem nie są wysuszone, zniszczone i matowe jak po acetonie.
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 19:28   #46
paranojewedwojee
Raczkowanie
 
Avatar paranojewedwojee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 430
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

Przyłączam się do Was!

Moje paznokcie są bardzo słabe, a w ostatnim czasie strasznie się rozdwajają. Dziś postanowiłam temu zaprzestać; spiłowałam paznokcie tak, jak tylko się dało. Następnie wtarłam w nie olejek rycynowy. Jakiś czas później posmarowałam dłonie (łącznie z paznokciami) kremem. Niedawno ponownie te dwie czynności powtórzyłam. Mam nadzieję, że moje paznokcie urosną ładne, zadbane i przedewszystkim zdrowe i nierozdwojone. Zastanawiam się także nad kupieniem drożdżach w tabletkach. W jakiej cenie one są? Dziewczyny pisały, że pomagają także na cerze. Super się składa, w takim razie.
__________________
~ Twoje miejsce moim sercem... ~
paranojewedwojee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 16:50   #47
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

Melduję się!
Pozbylam się tipsow dzisiaj i moje pazury są w oplakanym stanie! Aj jak ja zaluje ze je zrobilam!!
Znacie jakies tanie i dobre rossmanowe odzywki??
Bo dzisiaj zalalam je 6 warstwami lakieru przezroczystego byle przezyc do poniedzialku!
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 19:39   #48
Ayertienna
Raczkowanie
 
Avatar Ayertienna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz | Wrocław | Zurich
Wiadomości: 256
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

diamentowa lub 8 w 1 eveline - ok. 10-11 zł z tego co pamiętam (stoi przy zmywaczach, nie wśród lakierów ;D)
__________________
Learning that we're only immortal for a limited time...
Ayertienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 20:13   #49
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Ayertienna Pokaż wiadomość
diamentowa lub 8 w 1 eveline - ok. 10-11 zł z tego co pamiętam (stoi przy zmywaczach, nie wśród lakierów ;D)
a rozejrze sie.. bo nigdy nie widzialam w moim rossmanie kosmetykow tej firmy..
8w1 czyli co?
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 09:41   #50
Ayertienna
Raczkowanie
 
Avatar Ayertienna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz | Wrocław | Zurich
Wiadomości: 256
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

Nie wiem co oni mają na myśli, ale tak się nazywa
Może w recenzji coś jest ^^
__________________
Learning that we're only immortal for a limited time...
Ayertienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 11:16   #51
aphista
Raczkowanie
 
Avatar aphista
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 47
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

Jedz galaretki - sposób skuteczny, choć mnie osobiście skręca na myśl o nim
aphista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 19:52   #52
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Kuracja wzmacniająca- kto się przyłączy?

Ja też polecam 8 w 1. Moje paznokcie są słabe, kruche i zawsze się łamią. A ostatnnio szamotałam sie z częścią od lodówki tak mocno uderzyłam się w palec, żę myślałam na początku - pół paznokcia nie ma, ale jak zobaczyłam mój palec to nie mogłam uwierzyć. Paznokieć ani drgnął! Nic się nie zlamał, ani nie wyszczerbił. Pokochałam ta odżywke. Po moich doświadczeniach myślę, żę osoby po takim katowaniu swoich paznokci (obgryzanie) powinny spróbować. Zwłaszcza, że jest tania.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.