On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :))) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-25, 19:30   #151
MyNameIs
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIs
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 438
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

Nie ćwiczę teraz regularnie, kilka razy w tyg, jak mnie coś 'weźmie' (basen, rower, bieganie, a6w, ciężarki, przysiady, skakanka) Nie ćwiczyłam też nigdy tak intensywnie, żeby się dorobić sporej masy mięśniowej
Od jutra postaram się pisać tutaj jadłospis. Pewnie tu z czymś przeginam
Ahaa, i właśnie. Uwielbiam mleko, KOCHAM wręcz, mogłabym się nim tylko żywić Zastępować posiłki jogurtami. Tzn. na diecie uważam na nie, ale źle się z tym czuję Nie można przecież cały dzień jeść jogurtu naturalnego, mleka z płatkami, kakaa itp. ???

Edytowane przez MyNameIs
Czas edycji: 2011-09-25 o 19:33
MyNameIs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 19:38   #152
Madam Mina
Raczkowanie
 
Avatar Madam Mina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 91
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

Cytat:
Napisane przez MyNameIs Pokaż wiadomość
Uwielbiam mleko, KOCHAM wręcz, mogłabym się nim tylko żywić Zastępować posiłki jogurtami. Tzn. na diecie uważam na nie, ale źle się z tym czuję Nie można przecież cały dzień jeść jogurtu naturalnego, mleka z płatkami, kakaa itp. ???

" Staraj się ograniczać ilość spożywanego homogenizowanego i pasteryzowanego mleka krowiego.
Mleko krowie jak wskazuje sama nazwa jest pokarmem dla młodych krów - cielaków, (potrzebnym min. do wzrostu kopyt i rogów), a nie dla ludzi. Mleko krowie jest mlekiem typu kazeinowego. Aby trawić kazeinę jest nam potrzebny enzym podpuszczka, którego organizm dorosłego człowieka nie produkuje, w związku z tym mleko jest produktem ciężkostrawnym, co powoduje w następstwie zaburzenia w funkcjonowaniu układu pokarmowego. Ponadto mleko krowie jest częstym alergenem, zawiera tłuszcze zwierzęce, powodujące zwiększenie ilości cholesterolu. Przyswajalność wapnia z mleka jest słaba ze względu na złą proporcję wapnia do fosforu. Zastanawiające są statystyki odnośnie osteoporozy i młodzieńczej cukrzycy insulinozależnej - największy ich odsetek występuje w krajach o największym spożyciu przetworzonego mleka, a więc Kanada, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Finlandia, Szwecja, a praktycznie te dwa schorzenia nie występują w krajach gdzie mleko krowie jest niespożywane. Z powodu tych wszystkich zarzutów przetworzone mleko krowie zdobyło niechlubną opinię "cichego" mordercy.
Jeżeli chodzi o produkty mleczne fermentowane (jogurt naturalne, kefiry, twarogi, zsiadłe mleko) to wzbudzają one znacznie mniej kontrowersji od mleka, ponieważ bakterie zawarte w tych produktach wykonały "robotę" za nasz układ trawienny i produkty te jeszcze przed spożyciem zostały nadtrawione. Ponadto produkty te zawierają przyjazne dla naszych jelit florę bakteryjną."

teks pochodzi z :
http://zdrowezywienie.w.interia.pl/zasady.htm
Madam Mina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 19:47   #153
parolka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 606
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

Cytat:
Napisane przez Madam Mina Pokaż wiadomość
To raczej zły pomysł. Spowalniasz metabolizm. Odkłada się tłuszcz = nie chudniesz. Przyzwyczajasz organizm do odkładania tłuszczu, bo on myśli ze już niedostanie jeść i się zabezpiecza.
"o nie będę głodował - zostawię siebie na potem"
Lepiej jeść kolacje - nawet mała.
nie wiem czy taki zły
znam masę osób, kttóre w taki sposób gubią to, co wpadło im przypadkiem.
poza tym sama jestem tego przykładem, właśnie tak się odchudzałam wcześniej i było całkiem okej
__________________
szukam siebie
: żyj chwilą Parolka
parolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 19:52   #154
Madam Mina
Raczkowanie
 
Avatar Madam Mina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 91
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

spoko
Każdy robi jak mu się podoba, ja się staram dowiedzieć jak i co jest. Pisząc tutaj uczę się i chętnie poznaje czyjeś opinie
Madam Mina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 20:59   #155
parolka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 606
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

__________________
szukam siebie
: żyj chwilą Parolka
parolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 21:43   #156
MyNameIs
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIs
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 438
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

Cytat:
Napisane przez Madam Mina Pokaż wiadomość
" Staraj się ograniczać ilość spożywanego homogenizowanego i pasteryzowanego mleka krowiego.
Mleko krowie jak wskazuje sama nazwa jest pokarmem dla młodych krów - cielaków, (potrzebnym min. do wzrostu kopyt i rogów), a nie dla ludzi. Mleko krowie jest mlekiem typu kazeinowego. Aby trawić kazeinę jest nam potrzebny enzym podpuszczka, którego organizm dorosłego człowieka nie produkuje, w związku z tym mleko jest produktem ciężkostrawnym, co powoduje w następstwie zaburzenia w funkcjonowaniu układu pokarmowego. Ponadto mleko krowie jest częstym alergenem, zawiera tłuszcze zwierzęce, powodujące zwiększenie ilości cholesterolu. Przyswajalność wapnia z mleka jest słaba ze względu na złą proporcję wapnia do fosforu. Zastanawiające są statystyki odnośnie osteoporozy i młodzieńczej cukrzycy insulinozależnej - największy ich odsetek występuje w krajach o największym spożyciu przetworzonego mleka, a więc Kanada, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Finlandia, Szwecja, a praktycznie te dwa schorzenia nie występują w krajach gdzie mleko krowie jest niespożywane. Z powodu tych wszystkich zarzutów przetworzone mleko krowie zdobyło niechlubną opinię "cichego" mordercy.
Jeżeli chodzi o produkty mleczne fermentowane (jogurt naturalne, kefiry, twarogi, zsiadłe mleko) to wzbudzają one znacznie mniej kontrowersji od mleka, ponieważ bakterie zawarte w tych produktach wykonały "robotę" za nasz układ trawienny i produkty te jeszcze przed spożyciem zostały nadtrawione. Ponadto produkty te zawierają przyjazne dla naszych jelit florę bakteryjną."

teks pochodzi z :
http://zdrowezywienie.w.interia.pl/zasady.htm

We wszystkim umiar.
MyNameIs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 21:47   #157
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

Madam Mina, bardzo fajne te zasady Jedyne co, to to picie 2h po posiłku jest nie dla mnie. W diecie Montignaca jest taka zasada, żeby pić minimum 20 min przed/po posiłku, a przed śniadaniem nie pić. To już jest dla mnie bardziej do przejścia, choć przyznam, że ostatnio w ogóle się do tego nie stosuję. Szczególnie jak wiem, że mam zakaz picia, od razu "usycham"
Też bym nie rezygnowała z kolacji, no ale na pewno lepiej z kolacji niż ze śniadania/obiadu
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 21:52   #158
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

dziewczyny- jeśli którejś się spodoba to poproszę o klik
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=797368
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 22:21   #159
Madam Mina
Raczkowanie
 
Avatar Madam Mina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 91
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

I jeszcze o mleku:
http://mleko.ojoj.pl/category/sklad-mleka/

fragment:
"Kazeina to białko występujące w mleku. Niezbędna do tworzenia mocnych kości, kopyt i rogów cielaka. Jest jej 3 razy więcej niż w mleku ludzkim. Po trafieniu do żołądka niemowlęcia kazeina ścina się tworząc twarde duże grudki trudne do strawienia. Człowiek w przeciwieństwie do cielęcia nie jest przystosowany do trawienia tego białka z mleka krowiego. W wyniku bakteryjnego rozkładu kazeiny powstaję gęsty śluz osiadający na błonach śluzowych człowieka, blokując system oddechowy i będąc obciążeniem dla systemu wydalniczego. Kazeina oblepia kosmki jelitowe, blokując wchłanianie. Z jednej strony mleko zawiera wapń, z drugiej strony kazeina zawarta w mleku blokuje wchłanianie tego pierwiastka."
Madam Mina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 13:12   #160
karolasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zaw
Wiadomości: 1 151
GG do karolasek
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

kliknęłam ) nawet nie wiedzialam, ze jest taki konkurs - fajny pomysł! wygrałyście kiedyś coś ? ja nie

ps: zjadlam dzisiaj dwie sasanki ( te ciasteczka z lidla) bo tak sięsłabo czułam i myślałam , że zemdleję ... wrr a juz jestem na 2 fazie czyli jem tez warzywa, a najwiecej papryki
karolasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 13:16   #161
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

Cytat:
Napisane przez karolasek Pokaż wiadomość
kliknęłam ) nawet nie wiedzialam, ze jest taki konkurs - fajny pomysł! wygrałyście kiedyś coś ? ja nie
dziękuję ja tutaj na wizazu wygrałam kiedyś bon za 50zł, też do rossmanna
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 14:14   #162
karolasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zaw
Wiadomości: 1 151
GG do karolasek
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

buuu.. ja chcalam cos wygrac tego physiogela, bo mam cerę trądzikowo-atopowo-naczynkową haha, ale niestety

Przez tą diete to zauważyłam, że mi sie cera pogorszyla ;/


Jak wyzdrowieję ( gdzies na pt) to planuje a6w, tylko muszęmieć pewność, że nie zrobią mi się wieksze boczki... ?? ak Wy myślicie? )

I opowiadajcie jak minął do polowy poniedzialek wrrrr , ja jestem chora
karolasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 16:01   #163
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

Dziś pierwszy dzień turbo.
Muirinn dziękuję za informacje. Rzeczywiście jest trochę ciężko jak się chodzi do szkoły, ale jakoś sobie poradziłam. Wzięłam jabłko, trochę orzechów laskowych i kanapkę z ciemnego chleba z ogórkiem, serem i sałatą. Wiem że nie wolno chleba ale nie wiedziałam co innego mogę zjeść. Myślisz, że dużo tracę jedząc te dodatkowe dwie kromki?
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 17:20   #164
parolka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 606
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

Cytat:
Napisane przez ewull Pokaż wiadomość
Dziś pierwszy dzień turbo.
Muirinn dziękuję za informacje. Rzeczywiście jest trochę ciężko jak się chodzi do szkoły, ale jakoś sobie poradziłam. Wzięłam jabłko, trochę orzechów laskowych i kanapkę z ciemnego chleba z ogórkiem, serem i sałatą. Wiem że nie wolno chleba ale nie wiedziałam co innego mogę zjeść. Myślisz, że dużo tracę jedząc te dodatkowe dwie kromki?
nie przesadzajmy z tym chlebkiem, przecież jest ciemny. poza tym w szkole trzeba mieć siły, najważniejszy zamiennik: jasny chlebek na ciemny i jest w porząsiu w koncu katować się nie mamy

a ja dziś też ładnie, mogę się nawet pochwalić całemu światu, że wyszłam SAMIUTKA biegać! :O co w mojej wersji jest hoho nie lada wyczynem..
ale jej, jestem, naładowana pozytywną energią..! czuję, że zaczynam łapać bakcyla na bieganie wczoraj też biegałam z TŻ, dziś sama, czuję sie jak rybka w wodzie. mimo że wracałam czerwona jak indor, to dumna z poczuciem, że zrobiłam coś dla siebie.. ) POLECAM GORĄCO najgorsze jest samo zebranie się. ale uświadomiłam sobie dosyć dawno , że czuję się pusta.. ;| zero zainteresowań, hobby. kiedyś biegałam, sporadycznie ale było. teraz do tego wracam, czuję ze to coś co pokocham <3

jej ale się rozpisałam nie miejcie za złe, po prostu jaram się tym, że znalazłam coś co sprawia mi przyjemność...

zaraz kąpiel potem pohulam i nauka..
a jak tam u Was?
__________________
szukam siebie
: żyj chwilą Parolka
parolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:56   #165
karolasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zaw
Wiadomości: 1 151
GG do karolasek
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

Cytat:
Napisane przez parolka Pokaż wiadomość
ale uświadomiłam sobie dosyć dawno , że czuję się pusta.. ;| zero zainteresowań, hobby
to samo, co ja kiedys niedoszly tż mnie inspirowal w pewnien sposob ( muzyka, sposob myslenia) i pomyślałam sobie, że w sumie to ja zainteresowan wiekszych nie mam, troche medycyna i zdrowie, a tak... średnio się uczę, kiedys malowałam na szkle ( bo do szlka trzeba miec stabilna reke jak to zdobienia paznokci - tez kiedys zdobilam)

Fajnie by było biegać z kim tutaj z wizażu, zeby ktos bylz mojego miasta ( marzeeeeeeeeenia)

A Wy kochane czym się interesujecie? )))

Bardzo fajnie sie forum rozkręca )
karolasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:57   #166
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

dziewczyny, to szukajcie, szukajcie inspiracji.. .w sobie, w otoczeniu, w codzienności... kiedyś ją znajdziecie
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 20:40   #167
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

Obecnie też zostałam bez żadnego zajęcia . Tylko szkoła i szkoła... Kiedyś jeszcze trenowałam pływanie, grałam na skrzypcach a teraz już tylko nauka.
I jeszcze jedno pytanie do Muirinn (sorry że Cię tak zamęczam) : w grupach produktów diety turbo, w grupie 2 i 4 chyba są plasterki sera. Chodzi o ser żółty? Czy biały?
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 21:12   #168
parolka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 606
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

Cytat:
Napisane przez karolasek Pokaż wiadomość
to samo, co ja kiedys niedoszly tż mnie inspirowal w pewnien sposob ( muzyka, sposob myslenia) i pomyślałam sobie, że w sumie to ja zainteresowan wiekszych nie mam, troche medycyna i zdrowie, a tak... średnio się uczę, kiedys malowałam na szkle ( bo do szlka trzeba miec stabilna reke jak to zdobienia paznokci - tez kiedys zdobilam)

Fajnie by było biegać z kim tutaj z wizażu, zeby ktos bylz mojego miasta ( marzeeeeeeeeenia)

A Wy kochane czym się interesujecie? )))

Bardzo fajnie sie forum rozkręca )
dokładnie, to takiedołujące jak człowiek zdaje sobie sprawę, że jest pusty wewnętrznie. jej .. bardzo długo tak odczuwałam, to prawdziwe nieszczęście. patrząc ja wszyscy się bawią życiem, mają pasje, mają zdolności talenty, śpiewają, tańczą, cokolwiek.. mam nadzieję, że moze bieganie doda mi pewności i podniesie moją samoocenę, która kuleje.

owszem, ten temat zaczyna żyć


Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
dziewczyny, to szukajcie, szukajcie inspiracji.. .w sobie, w otoczeniu, w codzienności... kiedyś ją znajdziecie
marzę o tym znaleźć coś co się kocha, co zabija nudę, wolny czas, coś co sprawia, że czujemu się wartościowi
__________________
szukam siebie
: żyj chwilą Parolka
parolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 13:11   #169
Madam Mina
Raczkowanie
 
Avatar Madam Mina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 91
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

Dziś już był rower + skakanka która jest super
a na nudę polecam gry mmorpg np. Metin2 - strszny zjadacz czasu
Albo coś z Hand Made
lub zapisać eis na jogę/Tai Chi - fajne hobby i zdrowe do tego.
Madam Mina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 17:07   #170
karolasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zaw
Wiadomości: 1 151
GG do karolasek
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

MOTYWACJA :

http://forum.szafa.pl/47/4590361/re-...a-10kg-,1.html

odpowiedź na to, jak to zrobila znajduje sie na 2 stronie

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

o jaaaaaaaaaa ;o dziewczyna schudla 38 kg, teraz wygląda idealnie ))

http://forum.szafa.pl/47/4394294/re-...wie-40-kg.html
karolasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 18:34   #171
Madam Mina
Raczkowanie
 
Avatar Madam Mina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 91
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

Cytat:
jaaaaaaaaaa ;o dziewczyna schudla 38 kg, teraz wygląda idealnie ))
http://forum.szafa.pl/47/4394294/re-...wie-40-kg.html

genialne
Madam Mina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 20:02   #172
karolasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zaw
Wiadomości: 1 151
GG do karolasek
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

haha i jutro juz srodek tygodnia, ja zawsze się tak pocieszam. A od pon do sr mam wolne tylko ja nie jade na wycieczke do zakopca chooora jestem i od czwartku zyje jak czlowiek (chodzenie do szkoly)
karolasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 20:05   #173
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

w sobotę ważenie kurde, muszę wziąć się w garść zeby od soboty mieć już 'tylko' 5 kg do zrzucenia
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 20:18   #174
parolka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 606
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

dziś zaliczone bieganie, hulanie i zdrowe jedzonko, bez słodyczy <3

weekend zapowiada się hardkorowy.. w piątek popijawka z moimi laskami, czyli wódka, chipsy, ciacha, kielbasy, wszystko.. kurdę, nie można migać się od życia towarzyskiego... robiłam tak juz w tamtym roku i nie czulam się szczęśliwa, wrecz przeciwnie, tylko kcal kcal kcal i siedzenie w domu, bo wszędzie zagrożenie = jedzenie..
a w sobotę 18 stka kuzyna..

już dawno nie miałam takiego weekendu. br az sie boję..
__________________
szukam siebie
: żyj chwilą Parolka
parolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 13:45   #175
karolasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zaw
Wiadomości: 1 151
GG do karolasek
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

HAHAHHAH!! to tak samo jak ja miałam ten weekend !! zjadłam jeden kawałek pizzy (kapa tak nic nie jeść a wszyscy jedzą) i potem wypiłam pół szklanki wódki i mnie porobiło ze względu, że wcześniej przez impreza zjadlam tylko ser bialy o%
A na osiemnastce siostry nic nie piłam tylko troche kapusty , bo nawet na nic nie mialam ochoty, bo bylam chrora.
Więc jak na takie dwie okazje tragicznie nie bylo
Dzisiaj zjadlam 3 platki ryzowe, 3 plasty sera zoltego z dziurami i serek wiejski light ))
karolasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 18:05   #176
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

Dziewczyny! Dziś wpadłam na genialny pomysł żeby poszukać swoich starych rolek. Niestety nie znalazłam ich, trudno, najwyżej kupie nowe. Ale najważniejsze - w godzinę jazdy na rolkach spalamy średnio 450 kcal.
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:00   #177
karolasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zaw
Wiadomości: 1 151
GG do karolasek
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

wooow, ja mam rolki
karolasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 13:04   #178
sweettoy
Raczkowanie
 
Avatar sweettoy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 206
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

Hi ^^ Dołączam do grupy mam na celu 55 kg ! Od jutra zaczynam bo dzisiaj juz zawaliłam

1. 2 kawy z mlekiem, 2 chlebki waza z jajkiem i sałatka, kabanos drobiowy
2. otręby z nektarynka + twarożek 1,5 jabłka z jogurtem
3.pół paczki wafli ryżowych, 2 chlebki wazy z szynką (nie wiem kiedy !!)

a tu dopiero 14.00!

Wpadłam na pomysł nie jedzenia od 19.00 podobno działa ta dieta ....jak sądzicie ??próbowała któraś z was ?
sweettoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 15:46   #179
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

Cześć sweettoy! Co do nie jedzenia od 19.00, musisz sama sprobować, jedni ci powiedzą że ta metoda jest świetna bo chudną na niej szybko, inni że beznadziejna bo zwalnia metabolizm. Ja raczej jestem w tej drugiej grupie, ale tak jak mówiłam, sprawdź co działa na ciebie.

Ja dzisiaj kompletnie zawaliłam
Miał być 4 dzień turbo, ale po szkole czekałam chyba z godzinę na busa, byłam głodna i zjadłam 3 batony. W sumie z 500 kcal. Jestem na siebie tak strasznie zła, że zaraz wsiadam na rower i będę jeździć, aż nie spalę wszystkiego. Przynajmniej mam motywację

Edit:
Sprawdziłam i musiałabym jeździc z 4 godz. żeby to spalić, więc idę poskakać na skakance, tam mi zejdzie 1 godz.

Edytowane przez 201612080925
Czas edycji: 2011-09-29 o 15:51
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 10:42   #180
karolasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zaw
Wiadomości: 1 151
GG do karolasek
Dot.: On a mission minus 6 kg! Łączmy się uczennice i nie tylko! :)))

wow 3 batony nie bylo Ci niedobrze? mnie kusi chleb, bo siedze w domu chora :P
karolasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.