Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011 - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 00:11   #2011
niquolle
Rozeznanie
 
Avatar niquolle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 862
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez siala Pokaż wiadomość
niquolle a Ty juz we włoszech? Jak Ci?

a dziękuję bardzo no ja tu już prawie 3 tygodnie sobie siedzę..
uwielbiam Włochy.. nie potrafię opisać słowami tego, jak dobrze się tu czuję i jaka jestem szczęśliwa, że mogę tu być
wczoraj miałam okazję być we Florencji i zakochałam się w tym mieście pierwszy raz odkąd tu jestem pomyślałam, że mogłabym tu mieszkać..
__________________

Quando c'è il buon motivo la forza viene da sola..

niquolle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 00:15   #2012
siala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 242
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
a dziękuję bardzo no ja tu już prawie 3 tygodnie sobie siedzę..
uwielbiam Włochy.. nie potrafię opisać słowami tego, jak dobrze się tu czuję i jaka jestem szczęśliwa, że mogę tu być
wczoraj miałam okazję być we Florencji i zakochałam się w tym mieście pierwszy raz odkąd tu jestem pomyślałam, że mogłabym tu mieszkać..
3 tygodnie? To już pewnie zdąrzyłaś się rozeznać.

ja też mam sentyment do Włoszech (kraju, ludzi, jedzenia, wina...). fajnie znaleźć swoje miejsce

ja też się trochę zastanawiam nad wyjazdem...niedługo się bronię i nie wiem, co dalej. zazdroszczę Ci siły i decyzji. ja się boję zaczynać wszystkiego od nowa.
siala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 07:40   #2013
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Już po badaniach krwi (yeah, jak ja lubię mieć igłę w żyle ), mam nadzieję że nie spełni się moje najmniej oczekiwane marzenie.. niedoczynność tarczycy

Pika, trzymamy kciuki! powodzenia i dasz sobie radę. W końcu sama pisałaś pracę i wiesz co w niej jest
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 09:48   #2014
niquolle
Rozeznanie
 
Avatar niquolle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 862
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez siala Pokaż wiadomość
3 tygodnie? To już pewnie zdąrzyłaś się rozeznać.

ja też mam sentyment do Włoszech (kraju, ludzi, jedzenia, wina...). fajnie znaleźć swoje miejsce

ja też się trochę zastanawiam nad wyjazdem...niedługo się bronię i nie wiem, co dalej. zazdroszczę Ci siły i decyzji. ja się boję zaczynać wszystkiego od nowa.

ogarniam powoli swoje miasto
od października zaczynam kurs włoskiego...

wiesz, czasem warto postawić wszystko na jedną kartę.. dla mnie to też duże wyzwanie było, ale w sumie nie tracę nic, a wiele mogę zyskać kiedyś za rzadko myślałam o sobie - przyszła pora to zmienić
__________________

Quando c'è il buon motivo la forza viene da sola..

niquolle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 10:06   #2015
LittleWoman
Zadomowienie
 
Avatar LittleWoman
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 1 352
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
ogarniam powoli swoje miasto
od października zaczynam kurs włoskiego...

wiesz, czasem warto postawić wszystko na jedną kartę.. dla mnie to też duże wyzwanie było, ale w sumie nie tracę nic, a wiele mogę zyskać kiedyś za rzadko myślałam o sobie - przyszła pora to zmienić
Gratuluję odwagi!
sama próbuję wcielić w życie plan na lepsze jutro (lepsze jutro, hehe - niczym obietnice naszych polityków - tak mi sie skojarzyło), małymi kroczkami staram się dążyć do celu. Szkoda, że zazwyczaj wszelkie plany wiążą się z obciążeniem finansowym. Ja np. chciałabym wyjechać do większego miasta, bo u mnie w okolicy to żadnych perspektyw pozytywnych ni widu... tylko na życie w większym mieście, mieszkanie itp. trzeba mieć trochę gotówki. A skąd ją wziąć?
dobra, nie narzekam już, taki ładny dzień się zapowiada - szkoda go na smuty
Miłego Wam życzę!

A w "Chirurgach" też się zakochałam. Zazwyczaj oglądając kręcę sobie hula hopem - łączę przyjemne z pożytecznym
LittleWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 10:57   #2016
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Już po badaniach krwi (yeah, jak ja lubię mieć igłę w żyle ), mam nadzieję że nie spełni się moje najmniej oczekiwane marzenie.. niedoczynność tarczycy
Mi się spełniło hashimoto, jakbym kuwa miała mało chorób bez tego
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:09   #2017
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

U mnie ŹLE. Wczoraj zarysowałam samochód, pierwszy raz w życiu, w dodatku dość brzydko, bo jakąś wielką, wystającą ze słupa śrubą :/. Powoli zaczynam chodzić po ścianach w związku ze zbliżającym się egzaminem (został tydzień...).

Wszystko to przekłada się oczywiście na świetny humor i wkręcanie sobie różnych dziwnych sytuacji z nowym. Poza tym jak słowo honoru, rozmowy z nim przez internet są pięć razy gorsze niż jego smsy... Ja po prostu nienawidzę komunikacji przez internet, uznaję to tylko jako środek przesyłu informacji od biedy, na zasadzie:

"-spotykamy się w miejscu Y o godzinie X?
-ok."


Wszystko inne doprowadza mnie do białej gorączki. Zastanawiam się, czy po prostu w ogóle nie przestać z nim rozmawiać przez internet, bo dostaję szału i wcale nie pomaga mi to w nauce :/.

pika, też trzymam kciuki!
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 11:28   #2018
LittleWoman
Zadomowienie
 
Avatar LittleWoman
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 1 352
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Connff, pamiętam jak ja zarysowałam samochód Taty... myślałam, że się zapadnę pod ziemię. Byłam wściekła, rozgoryczona... Tato na szczęście mi to wybaczył i nie był na mnie bardzo zły.

Co do rozmów internetowych, to też za nimi nigdy nie przepadałam, wolę w 4 oczy.



...dzwoniła do mnie Kobietka z informacją, że jutro mam rozmowę kwalifikacyjną!
Strasznie się denerwuję...pewnie z nerwów zacznę gadać jakieś bzdury.
LittleWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:33   #2019
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
wczoraj miałam okazję być we Florencji i zakochałam się w tym mieście pierwszy raz odkąd tu jestem pomyślałam, że mogłabym tu mieszkać..
W tym samym dniu 2 znajome Wizażanki były we Florencji
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 13:23   #2020
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Właśnie problem jest w tym, że nie do końca martwi mnie to, że jemu zależy... bardziej martwi mnie to, że to mi nie zależy tak jak jemu. Dla mnie to jest po prostu miłe, że mogę z kimś spędzić czas, przytulić się do kogoś...
Miałaś młodszego... o ile? Napewno nie młodszego o 4 lata, i to w dodatku 18-latka Myślałam, że będę ponad to, ale to jednak JEST dla mnie problem...
Mój obecny miał laskę o 10 lat od siebie starszą i nie robił z tego jakiegoś halo
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 13:49   #2021
niquolle
Rozeznanie
 
Avatar niquolle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 862
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
W tym samym dniu 2 znajome Wizażanki były we Florencji
o proszę...
świat jest mały

to miasto jest jak magnes... cudowne...
__________________

Quando c'è il buon motivo la forza viene da sola..

niquolle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 14:36   #2022
siala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 242
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

W ramach przerwy w robieniu dyplomu i rozbudzaniu własnej kreatywności, wymyśliłam dzisiaj pyszny makaron z resztek z lodówki czyli salami, cebuli, pomidorów, natki z pietruszki, serka koziego i duuużej ilości chilli...pycha!

jestem wspaniała
siala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 16:23   #2023
LittleWoman
Zadomowienie
 
Avatar LittleWoman
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 1 352
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez siala Pokaż wiadomość
W ramach przerwy w robieniu dyplomu i rozbudzaniu własnej kreatywności, wymyśliłam dzisiaj pyszny makaron z resztek z lodówki czyli salami, cebuli, pomidorów, natki z pietruszki, serka koziego i duuużej ilości chilli...pycha!

jestem wspaniała
Dania typu "przegląd lodówki" są najsmaczniejsze, znam to z autopsji

Denerwuję się przed jutrzejszą rozmową kwalifikacyjną, w sumie to będzie moja pierwsza taka rozmowa i nie mam pojęcia czego się spodziewać. Nie liczę na wiele, ale nie chcę wyjść na kretynkę.
Poza tym, jest to praca w banku, który nie ma zbyt pochlebnych opinii, przynajmniej w Internecie przeczytałam - zarówno ze strony klientów i pracowników... więc wybieram się tam choćby po to by zdobyć jakiekolwiek doświadczenie w rozmowach o pracę, no ale stresa mam...
LittleWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 16:49   #2024
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

LittleWoman, poradzisz sobie. Z doświadczenia wiem, że pytają "co wiesz o naszej firmie" więc warto się przygotować na taką rozmowę.


Jaka jestem wściekła. Normalnie rozstrzelałabym takie osoby jak moja siostra i wszystkich którzy uważają że mają ciężko na studiach. No KUR.WA M.a.ć. Jak można w ogóle mieć pretensje mając DWA dni wolnego w tygodniu na studiach, kończąc w te 3 dni o 14 i mając zajęcia na jednym wydziale, w jednym budynku na dodatek bez okienek. Jasny ch.uj mnie strzelił, jeszcze twierdzi że jej kierunek jest trudniejszy. A ja codziennie, bez ani dnia wolnego, mam zajęcia do 20 do tego jeżdżę po szpitalach w całym województwie, dokładnie po 7, które de facto są od siebie oddalone nawet o 30km i mam okienka po kilka godzin. I jestem zdana na łaskę autobusów. No i gdzie tu sprawiedliwość ja się ku@%$^& pytam?!?!?!
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2011-09-28 o 16:51
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 16:55   #2025
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez LittleWoman Pokaż wiadomość
Dania typu "przegląd lodówki" są najsmaczniejsze, znam to z autopsji

Denerwuję się przed jutrzejszą rozmową kwalifikacyjną, w sumie to będzie moja pierwsza taka rozmowa i nie mam pojęcia czego się spodziewać. Nie liczę na wiele, ale nie chcę wyjść na kretynkę.
Poza tym, jest to praca w banku, który nie ma zbyt pochlebnych opinii, przynajmniej w Internecie przeczytałam - zarówno ze strony klientów i pracowników... więc wybieram się tam choćby po to by zdobyć jakiekolwiek doświadczenie w rozmowach o pracę, no ale stresa mam...
Nienawidzę rozmów kwalifikacyjnych
I pytania w stylu "Co Pani może o sobie powiedzieć"

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
LittleWoman, poradzisz sobie. Z doświadczenia wiem, że pytają "co wiesz o naszej firmie" więc warto się przygotować na taką rozmowę.


Jaka jestem wściekła. Normalnie rozstrzelałabym takie osoby jak moja siostra i wszystkich którzy uważają że mają ciężko na studiach. No KUR.WA M.a.ć. Jak można w ogóle mieć pretensje mając DWA dni wolnego w tygodniu na studiach, kończąc w te 3 dni o 14 i mając zajęcia na jednym wydziale, w jednym budynku na dodatek bez okienek. Jasny ch.uj mnie strzelił, jeszcze twierdzi że jej kierunek jest trudniejszy. A ja codziennie, bez ani dnia wolnego, mam zajęcia do 20 do tego jeżdżę po szpitalach w całym województwie, dokładnie po 7, które de facto są od siebie oddalone nawet o 30km i mam okienka po kilka godzin. I jestem zdana na łaskę autobusów. No i gdzie tu sprawiedliwość ja się ku@%$^& pytam?!?!?!
w okresie październik - grudzień mam 6 zjazdów (plus 2 w styczniu kiedy zazwyczaj zaczyna się sesja), siedzę w weekendy po 12 godz. na uczelni,mam nieraz 2 zjazdy pod rząd,pracuje w tyg. i nie narzekam absolutnie na nic poza tym,że tyłek mnie boli od niewygodnych siedzeń na auli w mojej uczelni
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 16:58   #2026
LittleWoman
Zadomowienie
 
Avatar LittleWoman
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 1 352
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Mam nadzieję, że nie zapomnę języka w gębie i mnie nie zatka jeśli zapytają o coś dziwnego.

P.S. Właśnie siedzę z henną na głowie, będę ruuuuuuuuda, no w sumie bardziej kasztanowa.

Fubi
, tylko bez nerwów, stres urodzie szkodzi.
LittleWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:21   #2027
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez LittleWoman Pokaż wiadomość
Starzejemy się czy co:P? Też tak mam. Myślę sobie, że jeśli już coś zakwitnie u mnie to będę cierpliwa i ostrożna i nie rzucę się w wir uczuć... no ale, znam siebie i serce pewnie przegra w walce z rozumem.
U mnie narazie nie zakwita, ale może...

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
To zwolnij trochę...
Już zwalniam... i jest lepiej

Cytat:
Napisane przez siala Pokaż wiadomość
enjoy, nie zadręczaj się myślami o tym, że jest za młody, że go skrzywdzisz. skoro dobrze Ci z nim, to spotykajcie się bez nazywania tego związkiem i zobaczysz, co się z tego rozwinie..
Za późno, to JUŻ zostało nazwane związkiem no ale zobaczymy

Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
hmmm...
mało to romantyczne.. i jakby takie wymuszone.. mnie robi dużą różnice, czy ktoś mnie nazywa SWOJĄ dziewczyną czy nie.. bo nadanie tytułu "girlfriend" jest równoznaczne z przekazaniem księgi "Praw i Obowiązków owej Girlfriend", co mnie skutecznie odstrasza przed tymże mianowaniem
nie no nie do końca wymuszone, nie namawiał mnie do tego w końcu... no nic stwierdziłam, że spróbujemy, no to będziemy próbować

Cytat:
Napisane przez juniorka89 Pokaż wiadomość
Mój obecny miał laskę o 10 lat od siebie starszą i nie robił z tego jakiegoś halo
Oooo a ile miał wtedy lat? Bo widzisz mi nie chodzi do końca o różnicę wieku, tylko właśnie o to w jakim przedziale wiekowym jest ta różnica. Co innego np, 28 latka i 24 latek, a co innego 22 latka i 18 latek

Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
o proszę...
świat jest mały

to miasto jest jak magnes... cudowne...
Chciałabym się tam kiedyś wybrać może pomyślę coś w przyszłym roku.

Młody chce mnie zabrać jutro do swojej siostry żebym poznała ją i jej dzieci dziewczyna w moim wieku, może nie będzie tak źle

O matko, ale mam apetyt od wczoraj, jadłabym i jadła
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:41   #2028
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Oooo a ile miał wtedy lat? Bo widzisz mi nie chodzi do końca o różnicę wieku, tylko właśnie o to w jakim przedziale wiekowym jest ta różnica. Co innego np, 28 latka i 24 latek, a co innego 22 latka i 18 latek

Młody chce mnie zabrać jutro do swojej siostry żebym poznała ją i jej dzieci dziewczyna w moim wieku, może nie będzie tak źle

Nie powiem Ci dokładnie ale wydaje mi się,że chyba na początku tego roku zatem 24 on - 34 ona

Mój poznał moją siostrę dosyć szybko bo siostra z babcią mają zawsze kluczowe zdanie co do wyboru mojego faceta
Mojego Aniołka (chrześnice) szybko polubił mimo,że z reguły nie znosi dzieci
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:50   #2029
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez juniorka89 Pokaż wiadomość
Nie powiem Ci dokładnie ale wydaje mi się,że chyba na początku tego roku zatem 24 on - 34 ona

Mój poznał moją siostrę dosyć szybko bo siostra z babcią mają zawsze kluczowe zdanie co do wyboru mojego faceta
Mojego Aniołka (chrześnice) szybko polubił mimo,że z reguły nie znosi dzieci
No nieźle

Mój poznał już moje obydwie siostry no i mamę, ale to przez przypadek. Chociaż wolałabym, żeby jej nie poznał jeszcze, bo co ona mi się teraz nagada, to...
Ja za to widziałam jego rodziców, ale tak tylko na "hi, are you alright"
Ogólnie jego siostra będzie pierwszą angielką i to w moim wieku, z którą będę normalnie rozmawiać, a nie wymienię tylko parę zdań tak się złożyło, że zawsze gadałam tylko z facetami no i parę starszych kobiet u mnie w pracy, ale to zawsze parę zdań wymieniałam. Dlatego mam stresa, że się nie dogadamy, czy coś. O czym ja niby mam z nią rozmawiać
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 20:08   #2030
zverka
Rozeznanie
 
Avatar zverka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 689
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Hejka Wpadłam powiedzieć, że zaliczyłam wszystkie egzaminy i jestem już na piątym roku. Radujcie się ze mną heheh :/
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza,
to CHOLERNIE pewne, że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."
MM.
zverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:14   #2031
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez zverka Pokaż wiadomość
Hejka Wpadłam powiedzieć, że zaliczyłam wszystkie egzaminy i jestem już na piątym roku. Radujcie się ze mną heheh :/
Brawoooo
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:30   #2032
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez LittleWoman Pokaż wiadomość
...dzwoniła do mnie Kobietka z informacją, że jutro mam rozmowę kwalifikacyjną!
Strasznie się denerwuję...pewnie z nerwów zacznę gadać jakieś bzdury.
Gratuluję! Nie stresuj się, bądź sobą i bądź szczera - nic więcej
Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
o proszę...
świat jest mały

to miasto jest jak magnes... cudowne...
Ja chyba w październiku odwiedzę - mam nadzieję!
Jak jesteś we Włoszech, to może wiesz jak tanio dostać się z Mediolanu do Florencji i z powrotem? Bo pociąg najtańszy widziałam 30euro w jedna strone, to troszku drogo
Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
LittleWoman, poradzisz sobie. Z doświadczenia wiem, że pytają "co wiesz o naszej firmie" więc warto się przygotować na taką rozmowę.
Serio? Ja byłam na bardzo wielu rozmowach i nigdy nikt nie zapytał co wiem o ich firmie. Najtrudniejsze pytanie jakie dostałam to "proszę wymienić 3 swoje największe zalety i 3 największe wady" - masakra.

Cytat:
Jaka jestem wściekła. Normalnie rozstrzelałabym takie osoby jak moja siostra i wszystkich którzy uważają że mają ciężko na studiach. No KUR.WA M.a.ć. Jak można w ogóle mieć pretensje mając DWA dni wolnego w tygodniu na studiach, kończąc w te 3 dni o 14 i mając zajęcia na jednym wydziale, w jednym budynku na dodatek bez okienek. Jasny ch.uj mnie strzelił, jeszcze twierdzi że jej kierunek jest trudniejszy. A ja codziennie, bez ani dnia wolnego, mam zajęcia do 20 do tego jeżdżę po szpitalach w całym województwie, dokładnie po 7, które de facto są od siebie oddalone nawet o 30km i mam okienka po kilka godzin. I jestem zdana na łaskę autobusów. No i gdzie tu sprawiedliwość ja się ku@%$^& pytam?!?!?!
No ale przecież takie są uroki kierunków medycznych Później będzie gorzej

Ale powiem Ci, że może ja nie miałam tak przerąbane, jak Ty, bo miałam zawsze jeden albo chociaż pół dnia wolnego w tygodniu, za to po ćwiczeniach wracałam do domu i siadałam od razu do kompa, ile nocek zarwałam, to wiem tylko ja. Mam w szafie cały asortyment specjalnej odzieży do robienia projektów po nocach (mam swoje wymagania w tym zakresie) I całe studia zazdrościłam tym, którzy mieli całe dnie ćwiczenia, ale jak wracali do domu, do mogli sobie obejrzeć film i wypić browara.

Cytat:
Napisane przez LittleWoman Pokaż wiadomość

Fubi
, tylko bez nerwów, stres urodzie szkodzi.
Doszłam do etapu, że jestem tak zmęczona, że nie mam siły się stresować
Cytat:
Napisane przez zverka Pokaż wiadomość
Hejka Wpadłam powiedzieć, że zaliczyłam wszystkie egzaminy i jestem już na piątym roku. Radujcie się ze mną heheh :/
Gratuluję!!!

Same zdolne babki tutaj
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:50   #2033
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez LittleWoman Pokaż wiadomość
Connff, pamiętam jak ja zarysowałam samochód Taty... myślałam, że się zapadnę pod ziemię. Byłam wściekła, rozgoryczona... Tato na szczęście mi to wybaczył i nie był na mnie bardzo zły.

Co do rozmów internetowych, to też za nimi nigdy nie przepadałam, wolę w 4 oczy.


...dzwoniła do mnie Kobietka z informacją, że jutro mam rozmowę kwalifikacyjną!
Strasznie się denerwuję...pewnie z nerwów zacznę gadać jakieś bzdury.
Właśnie najgorszy jest wstyd. No kurczę, mi się nie zdarzają takie wpadki samochodowe, odpukać :/. Wstyd mi i głupio, grrr...

Nie denerwuj się rozmową kwalifikacyjną, podstawa to jak zwykle w takich sytuacjach podchodzić do sprawy na luzie . Wiem, że to łatwo powiedzieć...

Cytat:
Napisane przez zverka Pokaż wiadomość
Hejka Wpadłam powiedzieć, że zaliczyłam wszystkie egzaminy i jestem już na piątym roku. Radujcie się ze mną heheh :/


Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość

No ale przecież takie są uroki kierunków medycznych Później będzie gorzej

Ale powiem Ci, że może ja nie miałam tak przerąbane, jak Ty, bo miałam zawsze jeden albo chociaż pół dnia wolnego w tygodniu, za to po ćwiczeniach wracałam do domu i siadałam od razu do kompa, ile nocek zarwałam, to wiem tylko ja. Mam w szafie cały asortyment specjalnej odzieży do robienia projektów po nocach (mam swoje wymagania w tym zakresie) I całe studia zazdrościłam tym, którzy mieli całe dnie ćwiczenia, ale jak wracali do domu, do mogli sobie obejrzeć film i wypić browara.


Doszłam do etapu, że jestem tak zmęczona, że nie mam siły się stresować
O dokładnie, ja np. na studiach miałam bardzo mało zajęć: właśnie 3, maks. 4 dni w tygodniu. I co z tego, kiedy na te zajęcia była cała masa nauki i rzeczy do przeczytania? A jak człowiek przez przypadek chciał mieć swoje pasje czy życie osobiste, to już naprawdę musiał się spinać .

Ja mam teraz najgorszy etap chyba... Nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy :/.
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:51   #2034
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez LittleWoman Pokaż wiadomość
Denerwuję się przed jutrzejszą rozmową kwalifikacyjną, w sumie to będzie moja pierwsza taka rozmowa i nie mam pojęcia czego się spodziewać. Nie liczę na wiele, ale nie chcę wyjść na kretynkę.
Poza tym, jest to praca w banku, który nie ma zbyt pochlebnych opinii, przynajmniej w Internecie przeczytałam - zarówno ze strony klientów i pracowników... więc wybieram się tam choćby po to by zdobyć jakiekolwiek doświadczenie w rozmowach o pracę, no ale stresa mam...
Aż nie zapytam, jaki to bank, bo będzie, że mój
Powodzenia!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:54   #2035
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Conff, może jakiś masaż relaksacyjny? Albo kąpiel w olejkach

Stres trzeba rozładowywać!
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:02   #2036
zverka
Rozeznanie
 
Avatar zverka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 689
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Brawoooo
Dziękuję

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość

Gratuluję!!!

Same zdolne babki tutaj
Dziękuję

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość




.
Też się cieszę :P
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza,
to CHOLERNIE pewne, że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."
MM.
zverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:20   #2037
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Conff, może jakiś masaż relaksacyjny? Albo kąpiel w olejkach

Stres trzeba rozładowywać!
Oj, przydałoby się jakoś. Nowy twierdzi, że jest jeden niezawodny sposób na walkę ze stresem... Zgadzam się z nim w 100%, ale niestety nie mam z kim się odstresować - on w innym mieście siedzi teraz .
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:48   #2038
niquolle
Rozeznanie
 
Avatar niquolle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 862
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez zverka Pokaż wiadomość
Hejka Wpadłam powiedzieć, że zaliczyłam wszystkie egzaminy i jestem już na piątym roku. Radujcie się ze mną heheh :/
good girl !


Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość

Ja chyba w październiku odwiedzę - mam nadzieję!
Jak jesteś we Włoszech, to może wiesz jak tanio dostać się z Mediolanu do Florencji i z powrotem? Bo pociąg najtańszy widziałam 30euro w jedna strone, to troszku drogo
no właśnie sprawdziłam pociągi i rzeczywiście najtańszy za 30euro.. ale jest to spora odległość.. ja z Padwy do Florencji zapłaciłam 21euro w jedną stronę..
wiem, że można podróżować autobusami, ale nie wiem, czy jest strona internetowa z połaczeniami poszczególnymi w całej Italii.. myślę, że w Mediolanie na stacji znajdziesz wiadomość, czy sa autobusy bezpośrednio do Florencji.. w Mediolanie dworzec jest dość spory, ale z tego co pamiętam to odjeżdżają z niego również autobusy.. tylko nie pamiętam od której strony
ale myślę, że nie będzie problemu ze znalezieniem informacji..
__________________

Quando c'è il buon motivo la forza viene da sola..

niquolle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:52   #2039
LittleWoman
Zadomowienie
 
Avatar LittleWoman
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 1 352
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Bardzo Wam dziękuję, Dziewczyny za słowa otuchy , jesteście kochane!
Jak tak sobie teraz siedzę i myślę co mogłabym odpowiedzieć na poszczególne pytania to niby się rozluźniam, chciałabym się nie zestresować kiedy nadejdzie godzina zero, ale wiem, że tak nie będzie
Nie spodziewam się zbyt wiele po tej rozmowie. Wmawiam sobie, że muszę podejść do tego na luzie i jakoś to będzie przecież.

Dla oderwania myśli przygotowałam zapiekankę na jutrzejszy obiad - z makaronu, kurczaka i szpinaku. Mam nadzieję, że będzie smakowała domownikom!

No i pofarbowałam łeb, i śmierdzę sianem


Zverka - Gratulacje!

Malla , EB ?

Edytowane przez LittleWoman
Czas edycji: 2011-09-28 o 21:55
LittleWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:56   #2040
Ofelia 20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 826
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Malla, ale masz avatar trochę mnie przeraziło to spojrzenie

A u mnie bez zmian Chłop niedługo wraca. Gadaliśmy przez telefon, ale w pewnym momencie nawet nie było o czym, do tego mam dzisiaj średni humor. Boję się, że jak wróci, to już nie będzie jak kiedyś... .
__________________

"Pierwsza miłość z wiatrem gna, z niepokoju drży,
Druga miłość życie zna i z tej pierwszej drwi ,
A ta trzecia jak tchórz w drzwiach przekręca klucz
I walizkę ma spakowaną już ... "

Ofelia 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.