Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-29, 09:32   #4171
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość

kasza - a no widzisz, ale to chyba wirusowe


kasza - Adas ma 2 miesiace (dokladnie jutro)
Wirusowe, bo bakterie "swoich" nie ruszają

dla małego z okazji dwumiesięcznicy
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:48   #4172
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Tez nie jestem w stanie tego ogladac, glownie nie podobaja mi sie ludzie bez zebow i z duza iloscia tatuazy w widocznych miejscach, ktorzy sa ulubionymi goscmi tego programu.
Ale za to Homes under the hammer ogladalam nalogowo na macierzynskim
Ja byłam zafascynowana Jeremy Kyle Show jak przyjechalam do UK po raz pierwszy Normalnie nie mogłam uwierzyć, że tacy ludzie chodzą po tej ziemi
Nawet kiedyś była pani z Polski wśród gości pani była grubo po 50 bardzo ale to bardzo wierząca (taki skrajny moher) i się skarżyła, że jej nastoletnia córka w piekle się będzie smażyć bo źle się prowadza

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Kupilam mojemu psiakowi piszczaca zabawke w ksztacie mufinki i teraz sie nie niczym innym bawic. Ani pilki, ani kosci, nawet marchewki nie chce, tylko piszczy mi nad uchem. Jak mu zabiore to piszczy.
Mój pies dostaje piszczące zabawki, od mojej teściowej, w prezencie i potem cierpię tak jak Ty. Czekam jak zapadnie w głęboki sen i chowam mu te zabawki w koszyku na szafie. Jest tam już 8 piszczących zabawek

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
kofcia - i na filmie nie bedziesz? no zesz ty! a moze to Glenn Stollery przyjezdza! to fanatyk pump i combat w australii? pisze fajnego bloga ja juz kombinuje jak tu na moje sztangi wrocic.... nie wiem tylko czy pozwola...
wygooglowałam Glena
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:49   #4173
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

piszczace zabawki dla psow to jak kupic grajaca zabawke dla dziecka. rodzice maja dosc po kilku dniach.

ja swojemu wyjmowalam piszczalke z zabawki
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:54   #4174
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

SKRAJNY MOHER
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 13:11   #4175
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość

19kg? ladnie
ja połowy z tego nawet nie podniosę

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ale za to Homes under the hammer ogladalam nalogowo na macierzynskim
ja też lubiłam póki jeszcze nie obejrzałam wszystkich odcinków... teraz wszystko w kółko to samo leci tak więc angielskiej telewizji ie oglądam praktycznie wcale...

lubiłam jeszcze police, camera actio, airport, emigration control czy coś w tym stylu ale to też już powtarzają... Niby 20 kanałów a żeby coś obejrzeć pewnie skya trzeba byłoby mieć...

Chorym zdrowia życzę, bo w taką pogodę aż wstyd być chorym... Cudnie jest , sprzątałam w dresach to się aż zgrzałam i tak ma być do niedzieli...

Ktoś tu zachwalał piling kwasem migdałowym... to sobie zrobiłam, tylko chyba trochę za mocy bo się łuszcze jak ... cholera.... Łącznie z palcami których nie umyłam po wklepaniu serum

Pani Lorindo proszę szybciej z biznesami to sobie więcej szkód sama narobię niż pożytku
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2011-09-29 o 13:17
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 14:03   #4176
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Witam po dluzszej nieobecnosci
Wlasnie wrocilam z cuuudownych wakacji w Hiszpanii, dlatego mnie tyle nie bylo i jeszcze nie moge dojsc do siebie.
Zanim nadrobie wizazowe zaleglosci chcialam wam tylko opisac w skrocie, bo to byly moje najlepsze wakacje w zyciu.
Sama podroz trwala krotko, na gatwick mam jakies pol godz samochodem, lot niecale 2 godz, bez zadnych opoznien, z powrotem udalo nam sie zalapac na wczesniejszy lot (dzieki milej Hiszpance ktora postarala sie nas wcisnacw ostatniej chwili!!) dzieki czemu wrocilam do domu kilka godzin wczesniej (nie o 3 nad ranem) i nie chodze dzis w pracy jak zombie takze polubilam Easyjet
Bylismy w miejscowowsci Torrevieja, plaza na plazy, sam piasek i cieplutka woda, pogoda idealna bo nie bylo takich upalow ktorych sie nie da zniesc, a mimo wszystko bardzo cieplo. Wspaniale centrum z niezliczona iloscia kafejek, restauracji, pubow itp i piekny port.
Jedzenie pyszne i niedrogie (glownie owoce morza probowalam bo rzadko mam okazje) a wino
Co mnie zdziwilo to to, ze malo kto mowil tam po angielsku, bo Hiszpania jest przeciez bardzo popularna wsrod Anglikow, ale to byc moze dlatego ze nasze mieszkanko bylo troche dalej od centrum. Jedzenie zamawialismy na migi
Co do Hiszpanow to zauwazylam ze to wcale nie jest taki "goracy narod", sa raczej stonowani i spokojni. Niestety nie widzialam tez zadnych przystojnych Hiszpanow - moze bylam w zlym miejscu o zlej porze
Piekny kraj, bardzo mi sie spodobal i mam nadzieje ze tam wroce.
Przyznam szczerze, ze nie zwiedzilam duzo, codzien byla plaza, kapiele w morzu, potem jedzenie i drinki. Ale nigdy jeszcze tak nie wypoczelam, tego mi bylo trzeba.
Takze goraco polecam!!

Na szczescie w Anglii podobna pogoda to nie bylo takiego szoku po powrocie.
Jak sie ograne wrzuce kilka fotek na fb.
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 14:49   #4177
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Anka W Hiszpanii jest tak, jak we Włoszech, nie dość, że mało kto mówi po angielsku, to jeszcze z przekory się tego języka nie uczą (wychodząc z założenia, że skoro się do nich przyjechało, to musisz mówić do nich w ich języku ).
Ale w sumie w Polsce wcale nie jest lepiej

Zazdroszczę plażowania i wakacji
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 16:09   #4178
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

a Grand Design? to moj ulubiony. w srody leca nowe odcinki, 3 tyg temu polska parka byla
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 16:49   #4179
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
Witam po dluzszej nieobecnosci
Wlasnie wrocilam z cuuudownych wakacji w Hiszpanii, dlatego mnie tyle nie bylo i jeszcze nie moge dojsc do siebie.
Zanim nadrobie wizazowe zaleglosci chcialam wam tylko opisac w skrocie, bo to byly moje najlepsze wakacje w zyciu.
Sama podroz trwala krotko, na gatwick mam jakies pol godz samochodem, lot niecale 2 godz, bez zadnych opoznien, z powrotem udalo nam sie zalapac na wczesniejszy lot (dzieki milej Hiszpance ktora postarala sie nas wcisnacw ostatniej chwili!!) dzieki czemu wrocilam do domu kilka godzin wczesniej (nie o 3 nad ranem) i nie chodze dzis w pracy jak zombie takze polubilam Easyjet
Bylismy w miejscowowsci Torrevieja, plaza na plazy, sam piasek i cieplutka woda, pogoda idealna bo nie bylo takich upalow ktorych sie nie da zniesc, a mimo wszystko bardzo cieplo. Wspaniale centrum z niezliczona iloscia kafejek, restauracji, pubow itp i piekny port.
Jedzenie pyszne i niedrogie (glownie owoce morza probowalam bo rzadko mam okazje) a wino
Co mnie zdziwilo to to, ze malo kto mowil tam po angielsku, bo Hiszpania jest przeciez bardzo popularna wsrod Anglikow, ale to byc moze dlatego ze nasze mieszkanko bylo troche dalej od centrum. Jedzenie zamawialismy na migi
Co do Hiszpanow to zauwazylam ze to wcale nie jest taki "goracy narod", sa raczej stonowani i spokojni. Niestety nie widzialam tez zadnych przystojnych Hiszpanow - moze bylam w zlym miejscu o zlej porze
Piekny kraj, bardzo mi sie spodobal i mam nadzieje ze tam wroce.
Przyznam szczerze, ze nie zwiedzilam duzo, codzien byla plaza, kapiele w morzu, potem jedzenie i drinki. Ale nigdy jeszcze tak nie wypoczelam, tego mi bylo trzeba.
Takze goraco polecam!!

Na szczescie w Anglii podobna pogoda to nie bylo takiego szoku po powrocie.
Jak sie ograne wrzuce kilka fotek na fb.
no! to jest piekny opis wakacji
Hiszpania jest bardzo wysoko na mojej liscie , mysle ze w przyszlym roku postaram sie tam wybrac. Powiedz dlaczego wybraliscie akurat to miejsce?


Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
a Grand Design? to moj ulubiony. w srody leca nowe odcinki, 3 tyg temu polska parka byla
Wlasnie mialam kilka postow wyzej skomentowac ze TV w ogole nie ogladam. Jedynie Grand Design sporadycznie np w ostatnie Boze narodzenie za✂✂✂isty program, nieslychanie inspirujacy
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 20:02   #4180
Kasienka :)
Raczkowanie
 
Avatar Kasienka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 245
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Ania super wakacje!! Już z samego opisu bardzo mi się podoba dobrze, że wypoczęłaś i nałądowałaś akumulatory przed zimą

a pogoda w Londynie cudna dzis była i weekend ma też taki być chyba to juz ostatnie takie cieple dni w tym roku, trza korzystać
Kasienka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 20:18   #4181
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość
Ania super wakacje!! Już z samego opisu bardzo mi się podoba dobrze, że wypoczęłaś i nałądowałaś akumulatory przed zimą

a pogoda w Londynie cudna dzis była i weekend ma też taki być chyba to juz ostatnie takie cieple dni w tym roku, trza korzystać
masz rację Kasieńko ślicznie dziś było
z koleżankami jadłyśmy lunch w parku siedząc na trawie.
i teraz wolne do poniedziałku

Anka! rozmarzyłam się... takie wygrzewanie się na słoneczku i kąpiele w morzu - może niedługo i ja się doczekam
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 07:25   #4182
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

potwierdam ze piekna pogode teraz mamy ... nie moglam sie juz takiej doczekac... oby weekend tez taki byl

a wogole to ja nie wiem o jakich Wy programach rozmawiacie bo ja nie mam tv wiem tylko co to jeremy k i ten prog o domach
__________________
Dominika
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 10:49   #4183
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

aaa i jeszcze ogladam Futurame jak kolega akurat oglada i uslysze.
bosz....co za zwariowana kreskowka
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 11:17   #4184
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
aaa i jeszcze ogladam Futurame jak kolega akurat oglada i uslysze.
bosz....co za zwariowana kreskowka
moj TZ o oglada
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 12:05   #4185
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
a Grand Design? to moj ulubiony. w srody leca nowe odcinki, 3 tyg temu polska parka byla
mają nowe odcinki?

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość

Wlasnie mialam kilka postow wyzej skomentowac ze TV w ogole nie ogladam. Jedynie Grand Design sporadycznie np w ostatnie Boze narodzenie za✂✂✂isty program, nieslychanie inspirujacy
ostatnio w Boze Narodzenie była super seria z pomyslami na swieta, prowadziła go Kirsty z gosciem, oni są od pomagania w znalezieniu wymazoych domów (kurde nie pamietam jak sie to nazywało )

Kasia, ANia czekamy na zdjęcia
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 12:49   #4186
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2971548 1]moj TZ o oglada [/QUOTE]
goscie ktorzy to wymyslaja, musza jarac ogromne ilosci zielska

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
ostatnio w Boze Narodzenie była super seria z pomyslami na swieta, prowadziła go Kirsty z gosciem, oni są od pomagania w znalezieniu wymazoych domów (kurde nie pamietam jak sie to nazywało )

Kasia, ANia czekamy na zdjęcia

ola
tego nie pamietam ...prowadzil ten koles co zawsze , powstawanie domu od projektu itd, potem re-wizyta...
przed wyjazdem do Vietnamu mialam wolne od swiat do 6 stycznia, wtedy ogladalam chyba codziennie, moze to byly jakies powtorki ?to bylo na kanale dave costam

ale pieknie jest! jeszcze 4 godzinki i weekend

wiecie co... moj kot zostal ugryziony w ogon (prawdopodobnie przez innego kota). Wczoraj pojechalismy do veta.
Kot dostal zastrzyk z antybiotykiem - lekarz powiedzial , ze powinno byc ok.
Ale jak on wyglada ... ma wygolony kawalek na srodku ogona, takie przewezenie no ....wyglada jak pudel!
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 12:54   #4187
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
mają nowe odcinki?
w srody na Channel 4 o 9. Juz chyba 4 byly. W ubieglym tyg starsza parka zburzyla swoj warty milion funtow dom w poludniowym Londynie i postawili nowoczesna harhare za ponad 1.6 miliona. w srodku wygladalo to jak centrum handlowe, 6m sufit itd.

chata polskiej parki byla ciekawa, remontowali stary mlyn, dobudowali drugi taki sami olaczyli nowoczesniejszym przejsciem

przyznam sie ze Kevin na mnie dziala. niby juz w swoim wieku ale cos takiego w sobie ma
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 13:20   #4188
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
wiecie co... moj kot zostal ugryziony w ogon (prawdopodobnie przez innego kota). Wczoraj pojechalismy do veta.
Kot dostal zastrzyk z antybiotykiem - lekarz powiedzial , ze powinno byc ok.
Ale jak on wyglada ... ma wygolony kawalek na srodku ogona, takie przewezenie no ....wyglada jak pudel!
Ale masz fajnie, masz teraz pso-kota Pokaż fotkę tego cudaka przy okazji
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 21:51   #4189
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
w srody na Channel 4 o 9. Juz chyba 4 byly. W ubieglym tyg starsza parka zburzyla swoj warty milion funtow dom w poludniowym Londynie i postawili nowoczesna harhare za ponad 1.6 miliona. w srodku wygladalo to jak centrum handlowe, 6m sufit itd.

chata polskiej parki byla ciekawa, remontowali stary mlyn, dobudowali drugi taki sami olaczyli nowoczesniejszym przejsciem

przyznam sie ze Kevin na mnie dziala. niby juz w swoim wieku ale cos takiego w sobie ma
ma jak dla mnie przede wszystkim glos !
Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Ale masz fajnie, masz teraz pso-kota Pokaż fotkę tego cudaka przy okazji
oo prosze sie z mojego kotka nie nabijac
__________________


Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2011-09-30 o 22:42
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 23:31   #4190
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Przecież się nie nabijam tylko jestem ciekawa, jak wygląda
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 09:10   #4191
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

bea - jaki ładny kocurek
też bym takiego chciała mieć, niestety córka jest uczulona
niemniej jeden kot z sąsiedztwa wszedł sobie wczoraj do nas do domu przez otwarte drzwi do ogrodu, a nikt go nie zapraszał dobrze, że to nie lis

dzień dobry w tę piękną sobotę

jakie macie plany na ten weekend?
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 09:25   #4192
Kasienka :)
Raczkowanie
 
Avatar Kasienka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 245
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Ahhh weekend weekend I love you pogoda za oknem jak marzenie TŻ jeszcze śpi, ale zaraz Go budzę i idziemy sobie na angielskie śniadanko z kawką, później zrobimy zakupy jedzeniowe, ja jeszcze muszę skoczyć gdzieś i kupić ze dwa staniki. Później relax, może jakiś grill? A jutro mamy w planach Kew Gardens, bo też ma być pięknie
Miłego weekendu laseczki! Odpoczywajcie ile się da
Kasienka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 13:56   #4193
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

beA gdzie ten kot??

Wiolqn obejrzę sobie potem na necie Ja lubię go słuchac, fajnie akcentuje słowa, wypowiedzi nie są monotonne i bez wyrazu.


plany na weekend??? Nauka Nawet ciekawe jest case law ale jakoś ciężko zapadają w głowę nazwy spraw i generalne definicje, oprocz tego duzo jest takich bits and bobs, stwierdzeń jednozdaniowych ktore wypadaja z glowy. Najgorsze jestm to jak patrze na zegarek inie podoba mi się że ilość rzeczy zapamiętanych ni ejest adekwatna do czasu jaki spędziłam na ich uczneiu się

trochę też jest spraw jak obejść prawo i to mnie chyba najbardziej interesuje wczoraj miałam tak fajny przypadek że nawet TZ słuchał z zainteresowaniem.


a potem spotkanie z Aniołem

*******

Pogoda cudna,ma się tak jeszcze trochę utrzymać. I dobrze bo aż siły i witalność w człowieka wstępują...
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2011-10-01 o 13:57
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 20:00   #4194
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Pogoda piękna faktycznie
Niestety zadnych wycieczek nie było
Troche porządków, zakupy internetowe książek musiałam się powstrzymywac, bo koszty...
Poza tym wszyscy mamy jakies paskudne przeziębienie
I czeka mnie nauka
Teraz jeszcze dzieciaki położę i czas na chwilę relaksu


I dziwnie tak, bo dzień upalny, sloneczny jak latem, a słońce tak szybko zaszło...
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 20:18   #4195
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Hej

Wlasnie sie rozwalilam na sofie, obzeram sie tortem i pije wino. Czekam az sie X factor zacznie na ITV +1, bo dopiero wrocilismy do domu z kolacji z TZtem. Wczoraj bylismy na kreglach i dzisiaj mam takie zakwasy w lewym udzie, ze nie moge po schodach chodzic. Niemniej weekend do tej pory bardzo udany.

Uwielbiam ta pogode!!!
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 22:12   #4196
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

a ja po bbq :buni a: ze tez jeszcze pisac moge!

wczesniej widzialam, ze porownywalyscie nalogi tv u mnie to downtown abbey sezonowo, tak samo xf, poza tym wiecznie mccloud , kristy z philem spencerem w kazdej postaci sa swietni, czy to location, locatio,..., czy perfect xmas

ide molestowac tzta byeee!
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 22:51   #4197
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

eloooooooooooooooooo
ale upał
aktywnosc slonca faktycznie wzrosła ... ostatnio tak było przed epoka lodowcowa ....

Ola po roku chodzenia na sztange tez bys podniosla
ja zaczynalam chyba od 10kg ... ale co z tego cellulit jak byl tak jest

mam nadzieje, ze spotkanie z Aniołem sie udało

co do programow/show glupkowatych to uwielbiam Celebrity Juice
a z takich bardziej normalnych to If Walls Could Talk: The History of the Home
i The Queen's Places oraz Michael Wood's Story of England ... ostatnio ....
polecam jak ktos choc troszke sie historia intereterertereee

***

a ja dzis na zakupach bylam w Londku
przez caly miesiac post mialam a teraz akurat nadarzyly sie przeceny
no i klimat byl fajny jak zawsze .... uwilebiam tak od czasu do czasu zjrzec do stolicy

a co do reszty planow wkendowych to wlasnie zmykam do lozka
bo jutro oplamy sie na plazy

udanej pieknej Niedzieli
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 09:20   #4198
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

ehh zakupy. nie wiem czy ja taka wybredna czy asortyment taki marny. wybralam sie wczoraj do Westfilda na stratford bo w koncu pod bokiem. 300 sklepow, konto pelne po piatkowej wyplacie, checi do wydawania i ... nic nie kupilam.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 10:36   #4199
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Luna zdrówka

Kofi wieczór superancki!!!! Mam nadzieję że aniołek stąd szybko nie ucieknie bo okolice nie bardzo jej się podobają choć w porównaniu do Cumbri to się w sumie nie dziwię

wiolqn chętnie przygarnę twoją wypłatę

Zaczynam lekcje angielskiego od tego tygodnia więc przyda się każdy grosz. Mam nadzieję że coś pomogą i poprawią komunikację z ludźmi, bo strasznie na to liczę. Babka wydaje się sensowna, mam nadzieję że znajdziemy wspólny język
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2011-10-02 o 10:39
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 11:24   #4200
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

wiola a ja znalazłam sweter i koszule w gap oraz top w banana rep i jszcze jakieś tshirty dla tza

ola fajnie że się wieczór udał.
Co to za kobieta i ile będziesz płacić?

**

Morze juz tuż tuż
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.