Dlaczego kochamy kotki? - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-27, 10:48   #2611
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

A ja też mam takie autko
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 11:40   #2612
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Melcia jest u weterynarza Dostała skurczy ponad cztery godziny temu a potem krwotoku Nie mogła urodzić żadnego maluszka szybko pojechałam z nią do weta Zrobia jej cesarke i okaże sie co się dzieje ... lekarz podejrzewa zakażenie, jakis maluszek był martwy w brzuchu cały czas martwię sie bo Melcia moze tego ... strach pomyśleć siedze w pracy i ryczę
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 12:53   #2613
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Trzymam kciuki za Melcię!!! I za Ciebie. Koniecznie pisz jak się czujecie - obie!!!
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 13:18   #2614
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez kamaO Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za Melcię!!! I za Ciebie. Koniecznie pisz jak się czujecie - obie!!!
Melcia jest juz po drugiej stronie razem z maluszkami miała 6 szkrabów z czego 3 były martwe za godzine odbieram ja od weta ... zapłaczę sie chyba dzisiaj
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 13:31   #2615
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez becia_leszno Pokaż wiadomość
Melcia jest juz po drugiej stronie razem z maluszkami miała 6 szkrabów z czego 3 były martwe za godzine odbieram ja od weta ... zapłaczę sie chyba dzisiaj
bardzo mi przykro, nie mogłas nic poradzić, czasem po prostu tak siedzieje- ropomacicze, jakies wczesniejsze choroby...
to była bezdomna kotka?
i co z resztą kociaków, wszystkie nie żyją?
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 13:38   #2616
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
bardzo mi przykro, nie mogłas nic poradzić, czasem po prostu tak siedzieje- ropomacicze, jakies wczesniejsze choroby...
to była bezdomna kotka?
i co z resztą kociaków, wszystkie nie żyją?
Tak kotka była bezdomna, dokarmialyśmy ja w biurze i miala u nas kojec zawsze mogła sie wygrzac jak chciała... Pozostałe 3 kociaczki weterynasz uspił... wyjasnil mi, że miały jakies wady więc się zgodziłam... bez matki i tak nie miałyby szans za każdym razem gdy spojrze na jej miseczke kolo mojego biurka zalewam się łzami juz mialam nawet domy dla kociaków zalatwione juz nie zobacze jej pyszczka w oknie po przyjsciu do pracy
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 13:56   #2617
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez becia_leszno Pokaż wiadomość
Tak kotka była bezdomna, dokarmialyśmy ja w biurze i miala u nas kojec zawsze mogła sie wygrzac jak chciała... Pozostałe 3 kociaczki weterynasz uspił... wyjasnil mi, że miały jakies wady więc się zgodziłam... bez matki i tak nie miałyby szans za każdym razem gdy spojrze na jej miseczke kolo mojego biurka zalewam się łzami juz mialam nawet domy dla kociaków zalatwione juz nie zobacze jej pyszczka w oknie po przyjsciu do pracy
wiesz...smierc zawsze jest strasznym przeżyciem...ale na miejsce tych kociaków za TM dostaną szansę na domy inne kotki, które tez tego potrzebują- może zaproponuj tym domom adopcje innych, potrzebujących kociaków? Moge kilka linków podesłać
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-27, 13:56   #2618
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Kocham swojego Kota bo on zachowuje sie jak pies Przychodzi jak się go woła, biegnie za mną do ogrodu. Kiedy jestem chora cały dzień waruje przy moim łóżku.
Nie wiem co bym zrobiła gdyby ktos mu chciał zrobić krzywdę...
Wogóle kiedy słyszę o tym że ktos krzywdzi zwierzę to mam ochotę go zabić...dosyć powoli
szaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 14:04   #2619
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Esfiro moze masz jaką kandydatke dla Jaśminy?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=153532
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 15:11   #2620
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Esfiro moze masz jaką kandydatke dla Jaśminy?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=153532
żeby to jedną <smutne tak>
kotów setki, tylko brac i kochac, już podrzuciłam pare kandydatur
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 20:10   #2621
basienka:)
Raczkowanie
 
Avatar basienka:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko stąd:)
Wiadomości: 329
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
który nie lubił kotów
wniosek jeden- nie wypuszczać- nikt nie skrzywdzi


Nie uznaję trzymania kotów tylko i wyłącznie w domu. Przyjmuję taką zasadę: naturą kota jest chodzenie po drzewach, polowania, WOLNOŚĆ. Nie można natury oszukać. Według mnie kot nie będzie szczęśliwy będąc cały czas w domu lub chodzić na spacery na smyczy. Fakt, wiąże się to z pewnym niebezpieczeństwem-kot może zginąć, ale jego życiem jest przebywanie na dworzu choć przez kilka godzin dziennie. Trzymam się tej regułki, choć wiele wizażanek się pewnie ze mną nie zgodzi
basienka:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-27, 20:29   #2622
niuniaania
Raczkowanie
 
Avatar niuniaania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 199
GG do niuniaania
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez basienka:) Pokaż wiadomość
Nie uznaję trzymania kotów tylko i wyłącznie w domu. Przyjmuję taką zasadę: naturą kota jest chodzenie po drzewach, polowania, WOLNOŚĆ. Nie można natury oszukać. Według mnie kot nie będzie szczęśliwy będąc cały czas w domu lub chodzić na spacery na smyczy. Fakt, wiąże się to z pewnym niebezpieczeństwem-kot może zginąć, ale jego życiem jest przebywanie na dworzu choć przez kilka godzin dziennie. Trzymam się tej regułki, choć wiele wizażanek się pewnie ze mną nie zgodzi
Do niedawna myślałam tak jak Ty. Mieszkam na wsi i mojego kocurka nie mogłabym trzymać cały czas w domu. Ale ostatnio zmieniłam zdanie, mój kocurek zaginął dwa dni temu. Nikt go nie widział, wszyscy go szukają i nic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0522.JPG (39,2 KB, 6 załadowań)
niuniaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 20:58   #2623
karii86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: jasło
Wiadomości: 151
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez basienka:) Pokaż wiadomość
Nie uznaję trzymania kotów tylko i wyłącznie w domu. Przyjmuję taką zasadę: naturą kota jest chodzenie po drzewach, polowania, WOLNOŚĆ. Nie można natury oszukać. Według mnie kot nie będzie szczęśliwy będąc cały czas w domu lub chodzić na spacery na smyczy. Fakt, wiąże się to z pewnym niebezpieczeństwem-kot może zginąć, ale jego życiem jest przebywanie na dworzu choć przez kilka godzin dziennie. Trzymam się tej regułki, choć wiele wizażanek się pewnie ze mną nie zgodzi
Basienka zgadzam się z Tobą w 99% jednak bardzo się martwie o moją Jagódke. Wychodzi ona teraz z domu 3 razy dziennie po godzienie. Chce ja wytresować co mi juz sie całkiem udaje , reaguje ona kiedy gwiżdżę i biegnie do mnie jak pies psią karmą też się zajada

Esfira masz wiele racji ,już ucze moją koteczke chodzić na szeleczkach ale na pole tez wychodzi razem z psem ,pies ją pilnuje .

Pozdrawiam
__________________
Ciuszki , buty firmówki .Listopad https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=569705
karii86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 21:04   #2624
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez basienka:) Pokaż wiadomość
Nie uznaję trzymania kotów tylko i wyłącznie w domu. Przyjmuję taką zasadę: naturą kota jest chodzenie po drzewach, polowania, WOLNOŚĆ. Nie można natury oszukać. Według mnie kot nie będzie szczęśliwy będąc cały czas w domu lub chodzić na spacery na smyczy. Fakt, wiąże się to z pewnym niebezpieczeństwem-kot może zginąć, ale jego życiem jest przebywanie na dworzu choć przez kilka godzin dziennie. Trzymam się tej regułki, choć wiele wizażanek się pewnie ze mną nie zgodzi
a koty będa ci ginąć- cena za tą niby cudowna swobodę

Cytat:
Napisane przez niuniaania Pokaż wiadomość
Do niedawna myślałam tak jak Ty. Mieszkam na wsi i mojego kocurka nie mogłabym trzymać cały czas w domu. Ale ostatnio zmieniłam zdanie, mój kocurek zaginął dwa dni temu. Nikt go nie widział, wszyscy go szukają i nic.
masz rację- kot wychodzący może zginąć. Trudno, mój kot nie ma swobody. Nie wydaje mi się, żeby był nieszczęśliwy, bo mój kot do gatunek kot domowy, nie dziki- nikt nie wpadł jeszcze na pomysł, że trzymanie psa w mieszkaniu to barbarzyństwo (mówię o psie wielkości kota), to po co wymyslac, że kot to dzikie i niezalezne zwierzę, skoro to nie zawsze ma związek z prawdą- kot będzie wychodził, jeśli człowiek go tego nauczy, niektóre koty nie chcą, boja się wychodzić, po prostu nie- i co? czy one nie żyją?
Przykre jest to, że człowiek decyduje, czy kot wychodzi, czy nie- ale to kot może zapłacic za to najwyższą cenę- za to, że człowiek zadecydował, że tak jest dla niego najlepiej. Ja swojego dziecka samego na ulicę nie wypuszczę.


__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 21:06   #2625
karii86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: jasło
Wiadomości: 151
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez niuniaania Pokaż wiadomość
Do niedawna myślałam tak jak Ty. Mieszkam na wsi i mojego kocurka nie mogłabym trzymać cały czas w domu. Ale ostatnio zmieniłam zdanie, mój kocurek zaginął dwa dni temu. Nikt go nie widział, wszyscy go szukają i nic.
Wiesz to jest przykre ,ale koty maja to do siebie ,że lubią wędrować szczególnie kocurki,moj śp kocurek raz na miesiąc wybierał sie w taka podroz wracał do domu po tygodniu cały i zdrowy , no może trochę chudy
Znów inny kot został zamknięty w zimie przy duzych mrozach w szopie sąsiada ,ponad 5 dni go szukaliśmy aż sam przyszedł Wydaje mi się ze i Twój kot w taką wycieczkę wyruszył
__________________
Ciuszki , buty firmówki .Listopad https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=569705
karii86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 21:12   #2626
niuniaania
Raczkowanie
 
Avatar niuniaania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 199
GG do niuniaania
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez karii86 Pokaż wiadomość
Wiesz to jest przykre ,ale koty maja to do siebie ,że lubią wędrować szczególnie kocurki,moj śp kocurek raz na miesiąc wybierał sie w taka podroz wracał do domu po tygodniu cały i zdrowy , no może trochę chudy
Znów inny kot został zamknięty w zimie przy duzych mrozach w szopie sąsiada ,ponad 5 dni go szukaliśmy aż sam przyszedł Wydaje mi się ze i Twój kot w taką wycieczkę wyruszył

Mam nadzieję że masz rację. Ale to raczej jest domator.
niuniaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 21:21   #2627
niuniaania
Raczkowanie
 
Avatar niuniaania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 199
GG do niuniaania
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
Trudno, mój kot nie ma swobody. Nie wydaje mi się, żeby był nieszczęśliwy, bo mój kot do gatunek kot domowy, nie dziki- to po co wymyslac, że kot to dzikie i niezalezne zwierzę, skoro to nie zawsze ma związek z prawdą- kot będzie wychodził, jeśli człowiek go tego nauczy, niektóre koty nie chcą, boja się wychodzić, po prostu nie- i co? czy one nie żyją? Przykre jest to, że człowiek decyduje, czy kot wychodzi, czy nie- ale to kot może zapłacic za to najwyższą cenę- za to, że człowiek zadecydował, że tak jest dla niego najlepiej. Ja swojego dziecka samego na ulicę nie wypuszczę.
Wiesz zgadzam się z tobą i nie. To zależy od wielu sytuacji. Ja nie miałam wpływu na to czy mój kot będzie wychodził i czy to lubi. Nie mam go od kociaka, miał około 6 miesiecy, kiedy przybłąkał się do nas. Sam decydował czy wyjdzie czy nie.
Moja koleżanka ma kota, wychowuje go od małego i nawet nie myśli wypuszczać go na dwór. Przyzwyczajony i niby bał się wychodzić, ale nadszedł taki dzień, że postanowił wyruszyć na podbój świata. Na poczatku przesiadywał na parapecie, potem na schodach, chodniku, trawnikach, potem zwiedzał płot okalający jej dom. Teraz można spotkać go u sąsiadów. A tego wszystkiego nauczył się po 6 latach przesiadywania w ciepłym domku. Tak więc i w drugą stronę człowiek nie może zadecydować za zwierzaczka. On i tak zrobi co uważa.
niuniaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 06:06   #2628
agusnik
Raczkowanie
 
Avatar agusnik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 110
GG do agusnik
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

becia_leszno
Trzymaj sie cieplo!!!! Jestem z Toba!!!Tez mi sie chce beczec jak pomysle co sie przytrafilo twojej kotce!!!Miala byc wielka radosc a jest wielki smutek!!! Wiem jak to jest ,gdy sie traci kociaka. Ja sama beczlam pol roku zanim oswoilam sie z brakiem naszego "szajbuncia" w domu!!!! POZDRAWIAM I SCISKAM MOCNO!!!!
agusnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 08:42   #2629
Ive_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 306
GG do Ive_85
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

becia_leszno
Rozumiem Twój ból-kilka lat temu tak samo straciłam kotkę (jak się okazało wet, który nastawiał jej zwichniętą łapkę uszkodził jej miednicę i nie mogła urodzić) nie zdąrzyliśmy jej pomóc-umarła na moich rękach w drodze do kliniki
Do dziś jak o niej pomyślę to mam łzy w oczach-to była najkochańsza kotka na świecie.
Trzymaj się
__________________
Bez ocen, bez komentarzy-tylko poezja zapraszam www.777.xhp.pl
Ive_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-28, 10:25   #2630
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

tutaj tez trzeba umiescic ten link,to w koncu odpowiednie miejsce,zglaszajcie to dziewczyny jako aukcje nieregulaminowa,Mozna wg szablonu,ale mozna tez nawtykac allegro ,ja juz to zrobilam.
http://www.allegro.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 11:11   #2631
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

To się w głowię nie mieści!! Aczkolwiek czytajac część komentarzy Sprzedającego, nie jestem przekonana do autentyczności (na szczęście) tego "towaru". Ale zgłoszenie wysłane.
Becia_leszno
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 11:43   #2632
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

http://allegro.pl/item137146816_futr...eryjskich.html
ja bym nie była taka pewna, że to podróbka- ma typowe dla kota umaszczenie, zresztą jeśli ktos handluje skórkami królików i innych, to co za problem załatwić skórę kota? O kota bardzo łatwo, a ktoś, kto te skóry przygotowuje napewno nie będzie miał skrupułów przed skórowaniem kota.
A jak wiadomo, skórka kota najlepsza na reumatyzm <bujda>
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 11:52   #2633
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Esfira, ale osoba z wcześniej przytaczanej aukcji najprawdopodobniej wcale sama nie wyprawa, tylko posiada szmateks albo inną hurtownię ciuchów używanych. W aukcji wyraźnie jest napisane, że skórka jest z niemiecką metką. W przypadku sztucznych produktów umaszczenie można stworzyć takie, jakie się nam zamarzy.
Niezależnie jednak od tego, czy to sztuczne, czy nie, aukcja taka NIE POWINNA mieć miejsca. Mój TŻ już też wysłał zgłoszenie.
I jeszcze się znaleźli kupujący

Z innej beczki, mój kociek za wszelką cenę usiłuje się właśnie dobrać, to do opakowania po surówce, to do jogurtu wiśniowego Ofukiwany przeze mnie, miauczy żałośnie, jaka to ja niedobra jestem
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 14:05   #2634
niuniaania
Raczkowanie
 
Avatar niuniaania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 199
GG do niuniaania
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Powiem Wam, że ja już nawalczyłam się z takimi "wyprawiaczami". Mieszkał u nas w miejscowości taki miły pan, który okazał sie okrutnym draniem. Nikt niczego nie domyslał się, dopuki nie zaczęły ginąć kociaki. Straszne, ale przeprowadziliśmy śledztwo no i okazało się... biedne kotki .
Zwoził zwierzaki z okolicy i aż strach mówić.... co z nimi robił. Już ten pan nie mieszka w swojej altance (spalona), nie chciała zadziałać Władza, zadziałała szara strefa.
Nie pomyslcie, że ja spaliłam chałupkę tego pana, nawet nie wiem kto to zrobił. Pisaliśmy tylko prośby o interwencję Władzy, ludzi ze schroniska, gminy. Jednak chyba jeszcze panuje znieczulica u nas na zwierzęcą krzywdę. Jeden pan to nawet powiedział, że nie mamy co pisać, bo oni nie mogą poradzić sobie z rodzicami katującymi dzieci, a co dopiero będą zajmować się zwierzakami.
Czyli co pozostało przechodzić koło takich spraw obojetnie? Ja uważam, że nie!


Ps. Gdyby wcześniej zaginął mój Kiciuś, wiedziałbym co się z Nim stało . Teraz mam nadzieję, że wróci...
niuniaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 16:01   #2635
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez becia_leszno Pokaż wiadomość
Melcia jest juz po drugiej stronie razem z maluszkami miała 6 szkrabów z czego 3 były martwe za godzine odbieram ja od weta ... zapłaczę sie chyba dzisiaj

Przykro mi

Cytat:
Napisane przez Chantalle Pokaż wiadomość
a to moj kot Bazyl, ktory uruchamia alarmy w samochodach skaczac z tarasu na nie. najbardziej lubi to robic w nocy.hehe : http://img244.imageshack.us/img244/7866/kif6475szr2.jpg
Kot spiderman
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 21:32   #2636
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
tutaj tez trzeba umiescic ten link,to w koncu odpowiednie miejsce,zglaszajcie to dziewczyny jako aukcje nieregulaminowa,Mozna wg szablonu,ale mozna tez nawtykac allegro ,ja juz to zrobilam.
http://www.allegro.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any


napisałam kilka słów do Allegro... okropność jak w ogóle można pomyśleć o zakupie tego



Dziękuję Kociary za wszystkie uściski i słowa ... zbieram się pomału "do kupy"...
Na zdjęciu Melcia, która zawsze dzielnie pomagała nam w pracy ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg melcia1.jpg (102,4 KB, 29 załadowań)
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 07:34   #2637
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Jaka ona kochana i perfekcyjna Co do tej aukcji to straszne
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 07:45   #2638
JoOlc!a
Rozeznanie
 
Avatar JoOlc!a
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 522
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Siemka hehe ja ne mam kociaczka ale widze ze tu duzo slicznych zdjec:P
hehe za to moja przyzjacolka ma slodkie kotki:P
heh ja kiedys mialam tez dwa ale niesttey gdzies mi uciekly.. ale lubie koteczki tak fajnie mruczą i moja sliczne foterko i oczka
__________________

JoOlc!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 08:40   #2639
Anecioreczek
Raczkowanie
 
Avatar Anecioreczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 104
Send a message via Skype™ to Anecioreczek
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

To Moze ja pokaze Kotka:P
co prawda nie mojego. albo raczej po czesci Mojego

Historia była Taka że wraz z Kumplem szliśmy sobie na spacer z moim Psiakiem.i Kora zaczeła szczekać na jakiegoś dorosłego kocura dzikiego.(Jak to zwykle ona robi z dorosłymi i dziekimi kotami.Za maluchy sie nie bierze!żebyście mnie nie karciły!!!):P
Zauważylismy malutkiego kota siedzącego przezd norką kotów.Siedział SAm bez opieki zandego kota!i Tu było nasze zdzwienie!KAżDA MATKA ZAWSZE BRONI SWOJE MAłE nie?
a Tu nic.żadnego Kocura.A to maleństwo było małe i wystraszone.Pomysleliśmy że to moze przez Kore bo zagoniła chyba jej matke albo niewiem.(Oczywiście zagoniła a nie zagryzła ) Korcia sama boji sie kocuórw bo kiedyś jeden dziki kot wbił jej pazury w mięsnie.I miała operacje bo Kot był na dodatek nie odrobaczony Nawet niewiecie jak wtedy przez ten czas nie znosiłam kotów Ale mi przeszło
Postanowiliśmy z Kumplem jak bedizmey wracać zobaczyć co z Tą kotką.jakąs godizne później ta sama sytuacja,Kociak Sam.Postanowilismy poczkeąc do obiadu.
Wkońcu kumpel po nią sszedł bo wyszły koty i chcielismy zobaczyć co zrobią dorosłe.a One na Nią syczały!!!
Wiedziliśmy już że pewnie jakieś małe dziecko bawiło sie tym kocurkiem a Dzikie Koty juz takiego niechcą do stada!.
Kumpel zabrał Małe jak sie okazało 4 tygodniowe maleństwo do domu i Tak Została Mała Fionka

oto Fiona
Fiona 005.JPGFiona 012.JPG
Fiona 007.JPGFiona 017.JPG
Ma powalającą długą sierśc Nie?
__________________
Anecioreczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 09:27   #2640
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

przecudowna
syczaly na nia pewnie dlatego ze nie byla z ich rodziny.Gdyby byla nie mialoby znaczenia to ze ktos jej dotknal.Odebralam kiedys bachorowi prawie slepe kocie i podstawilam pod piwniczne okienko w nadziei ,ze matka je wezmie.No i oczywiscie zabralaNo ale reszta bachorów wziela podobno pozostale koty
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.