Karta Payback_ korzystacie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-02, 07:52   #61
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Gruffi Pokaż wiadomość
Ja jednak kartę będę i tak dalej mieć, bo punkty nabijają się przy okazji tankowania czy zakupów na necie czy w danym sklepie, a nie zamierzam zbierać aż do tylu pkt, żeby jakiś porządny sprzet wybrać czy coś ;P W moim przypadku ograniczy się to do wybierania różnych małych gadżetów :P
problem jest często jeden - tam raczej nie ma porządnego sprzętu! Moja znajoma wymieniła punkty (chyba 10 tys) na toster, który w regularnej sprzedaży kosztuje ok 20 zł.
My wymieniliśmy punkty na bony i kupiłam dwa wielkie proszki do prania... mimo tego, że pkt zbieraliśmy z allegro oraz reala (na all zakupy za 3500 tys jednorazowo nawet specjalnie nie podbiły payback, ponieważ punktów było "aż" 1000)

Ja rezygnuję z zakupów w realu - zrobił się drogi/promocje mocno średnie/mój stały sklep jest wiecznie brudny, a zbieranie tych punktów to już absurd.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 06:25   #62
wredniareczka02
Raczkowanie
 
Avatar wredniareczka02
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 175
GG do wredniareczka02
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

5 lat mieliśmy tą kartę, między czasie jakieś punkty były wymieniane, ale to jakies drobiazgi.
I tak nie chcieliśmy wymieniać punktów na jakieś sprzęty, tylko na bony ( co jakiś czas są akcje, gdzie korzystnie można wymienić punkty na bony). Wtedy można samemu wybrać sobie toster czy odkurzacz. Ostatnio na początku września nawet była taka akcja, gdzie za ok. 18 tys pkt można było dostać coś około 260 zł w bonach.
__________________
Wszystko można, co nie można, byle z wolna i ostrożna
wredniareczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 06:53   #63
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Zdarzyło mi się dwa razy wymienić punkty na bony pieniężne, zakupy w Realu robię rzadko bo rzeczywiście nieco zdrożał i mam daleko, a pozostałe miejsca gdzie można zdobyć punkty mało mnie interesują. Ogólnie to chcę powymieniać wszystkie punkty i pozbyć się wszystkich kart.
Zbieranie punktów żeby dostać odkurzacz np. mnie nie urządza.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 07:39   #64
lutien
Wtajemniczenie
 
Avatar lutien
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 319
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Korzystam Dzięki punktom mam nowe żelazko Zakupy trzeba robić a tak mam to żelazko gratis
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
(Katharine Hadley )




lutien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 12:36   #65
wredniareczka02
Raczkowanie
 
Avatar wredniareczka02
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 175
GG do wredniareczka02
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Też do tego tak podchodziłam . Real mam pod nosem praktycznie, także min 2 razy w tyg. robi się tam zakupy, na BP też tankujemy, a całą prasę kupuję w kolporterze, na Allegro też sporo się kupuje.... No ale szczerze mówiąc, wkurzyłam sie na nich tyle. Ot tak protestuję i od nowa zbierać nie będę. Foszek taki na paybacka mam
__________________
Wszystko można, co nie można, byle z wolna i ostrożna
wredniareczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 18:06   #66
Sloneczko131
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 28
Dot.: Payback

Witajcie,
chciałabym przestrzec przed takim chętnym przyłączaniem się do tego typu rzeczy. Dlaczego? Bo sama lubię brać udział w róznych konkursach i tym podobne. Jakiś zcas temu zapisałam sie do Payback. I to był błąd. Robiłam zakupy przez neta i za kazdym razem musiałam składac reklamcje, bo nie chcieli mi punktów doliczać. A robiłam to dobrze, bo pisałam do nich, czy wszystko ok. Może w innych punktach naliczają od razu. No ale robię w jednym miejscu zakupy i nie doliczone, robie drugie i tez nic. Pisałam do Payback, pisałam do tych u których zakupy robiłam i nic. I za kazdym razem to samo. Jestem z trakcie wypisywania się.
Sloneczko131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 23:51   #67
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

czy ktoś może wie, po jakim czasie przychodzi karta pocztą?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 07:21   #68
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Cytat:
Napisane przez wredniareczka02 Pokaż wiadomość
Też do tego tak podchodziłam . Real mam pod nosem praktycznie, także min 2 razy w tyg. robi się tam zakupy, na BP też tankujemy, a całą prasę kupuję w kolporterze, na Allegro też sporo się kupuje.... No ale szczerze mówiąc, wkurzyłam sie na nich tyle. Ot tak protestuję i od nowa zbierać nie będę. Foszek taki na paybacka mam

Czemu nie pójdziecie z tym na Policję? No sorry, ale jak możecie odpuszczać coś takiego. Tyle lat zbieraliście te głupie punkty, sporo uzbieraliście, a karta została po prostu wyczyszczona...

Zamiast psioczyć może warto zawalczyć o sprawiedliwość, skoro jesteście pewni swego.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 08:43   #69
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Ktos wie kiedy bedzie jakas wieksza akcja wymiany punktow? w tamtym roku chyba byla jakos przed Wielkanoca a teraz nic nie ma?
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 21:58   #70
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Jak dla mnie oferta Payback jest dosyć uboga. Nie ma fajnych nagród... Jak już jest coś bardziej przydatnego to np kilka talerzy (przeciętnych, nie były wcale jakieś przepiękne) i kosztują chyba z 10 tysięcy punktów...

Wiele z was pisało w tym temacie, że poznaje nowe sklepy i robi tam zakupy żeby zbierać punkty, albo wypowiedzi typu: mój mąż przestawił się na BP... Oto właśnie chodzi w tym programie, żeby sprowadzać do siebie klientów i ich kosić ... A robienie zakupów specjalnie w sklepach w których są punkty to podpucha, punktów jest mało, nagrody są "drogie" i mało jest fajnych rzeczy... My zawsze zbieraliśmy te punkty tylko przy okazji w miejscach z których i tak byśmy korzystali, np czasem zakupy w realu, czesto prasa w kolporterze/empiku (bo lubię), tata tankował swego czasu bardzo dużo w BP bo mu się to opłacało... Nie przywiązywaliśmy większej uwagi do tych punktów, aż jakiś czas temu była oferowana darmowa e-prenumerata jednego tytułu z prasy którą czytam dla użytkowników Payback więc się bardziej zainteresowałam, trzeba było się zalogować w internecie i okazało się że mieliśmy 21 tysięcy punktów ostatnio wzięłam więc blender i wciaż zostało jakieś 11 tysięcy na koncie.

Także można korzystać z nagród ale nie dajcie się omamić i nie kupujcie specjalnie w sklepach by tylko nabijać sobie punkty, bo czasami tak to na psychikę działa, że kupujemy coś, czego naprawdę niepotrzebujemy ale to nic bo są PUNKTY. A więc róbcie świadome zakupy

Edytowane przez fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Czas edycji: 2012-04-24 o 21:59
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 18:41   #71
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Dzisiaj dostałam kartę Payback w Drogerii "Natura" i szczerze mówiąc nigdy wcześniej o niej nie słyszałam. :P To polega na tym, że przy zakupach w punktach partnerskich daję tę kartę sprzedawcy i on mi na nią nabija punkty (tak jak np. w "Orsay")?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 18:43   #72
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam kartę Payback w Drogerii "Natura" i szczerze mówiąc nigdy wcześniej o niej nie słyszałam. :P To polega na tym, że przy zakupach w punktach partnerskich daję tę kartę sprzedawcy i on mi na nią nabija punkty (tak jak np. w "Orsay")?
Tak, zazwyczaj się pytają. Z popularniejszych sklepów to punkty możesz nabijać właśnie w Naturze, Realu, Empiku, In-poście (czy innym, czerwonym kiosku, zapomniałam ), BP. Duuużo jest tych podmiotów, ja zbieram właściwie od początku, wymieniłam sobie punkty na kilka drobiazgów.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 18:46   #73
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam kartę Payback w Drogerii "Natura" i szczerze mówiąc nigdy wcześniej o niej nie słyszałam. :P To polega na tym, że przy zakupach w punktach partnerskich daję tę kartę sprzedawcy i on mi na nią nabija punkty (tak jak np. w "Orsay")?
http://www2.payback.pl/poznaj-payback
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 18:50   #74
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Tak, zazwyczaj się pytają. Z popularniejszych sklepów to punkty możesz nabijać właśnie w Naturze, Realu, Empiku, In-poście (czy innym, czerwonym kiosku, zapomniałam ), BP. Duuużo jest tych podmiotów, ja zbieram właściwie od początku, wymieniłam sobie punkty na kilka drobiazgów.
Ja właśnie sobie czytam na stronie o tej karcie. W sumie to nic się nie traci (chyba? ;>), a można zyskać, więc chyba sobie założę.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 21:55   #75
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Ja właśnie sobie czytam na stronie o tej karcie. W sumie to nic się nie traci (chyba? ;>), a można zyskać, więc chyba sobie założę.
Nic nie tracisz
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 16:44   #76
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Nic nie tracisz
To super. Wczoraj sobie ją zarejestrowałam.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 17:26   #77
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

polecam sprawdzać i aktywować ekupony bo dzięki nim szybciej można zebrać porządną liczbę punktów
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 18:04   #78
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

pytanie o Payback Orange


" Jeśli nie chcesz każdorazowo podawać danych autoryzacyjnych do operacji z wykorzystywaniem punktów PAYBACK, możesz wyrazić zgodę na automatyczne obciążanie karty. Podaj dane autoryzacyjne w poniższym formularzu i zaznacz zgodę. "

Jeżeli podam datę urodzenia tzn, że jak będę płacić rachunek to oni mi pobiorą punkty z tej karty czy nie będę musiała podawać numeru do karty aby oni mi doliczyli punkty za rachunek ? Wole się upewnić bo zgłupiałam
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 11:52   #79
maryska80
Raczkowanie
 
Avatar maryska80
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 238
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Hej dziewczyny, czy któraś z was miała takie zdarzenie, że nie zostały wam dodane punkty? Kupiłam w jednym ze sklepów online sprzęt agd, oczywiście przeszłam na stronę sklepu ze strony payback, i tu niespodzianka, bo już ponad 2 miesiące nie mam punktów za ten zakup. W regulaminie jest napisane, że można czekać miesiąc, ale dwa?
__________________


Bo jeszcze nie pora na tych
Co przed złem uciekają
maryska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-20, 12:12   #80
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Cytat:
Napisane przez maryska80 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy któraś z was miała takie zdarzenie, że nie zostały wam dodane punkty? Kupiłam w jednym ze sklepów online sprzęt agd, oczywiście przeszłam na stronę sklepu ze strony payback, i tu niespodzianka, bo już ponad 2 miesiące nie mam punktów za ten zakup. W regulaminie jest napisane, że można czekać miesiąc, ale dwa?
Zdarzyło mi się to, tak samo jak naliczenie nieodpowiedniej liczby punktów. Na stronie payback jest formularz kontaktowy. Wypełniałam go i wysyłałam do nich z opisem problemu. I punkty dodawano.
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 13:49   #81
mimi6912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 23
Karta Payback-Kaufland

Cześć , podczas ostatniej wizyty w Kauflandzie otrzymałam kartę Payback . To taka jedna karta złączona z taką jakby drugą małą kartą ,które chyba można rozdzielić. Do posiadaczek takiej karty - czy muszę osobno rejestrować obie karty tzn. tą dużą i małą część ?
mimi6912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 15:22   #82
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Karta Payback-Kaufland

Cytat:
Napisane przez mimi6912 Pokaż wiadomość
Cześć , podczas ostatniej wizyty w Kauflandzie otrzymałam kartę Payback . To taka jedna karta złączona z taką jakby drugą małą kartą ,które chyba można rozdzielić. Do posiadaczek takiej karty - czy muszę osobno rejestrować obie karty tzn. tą dużą i małą część ?
Nie musisz bo te karty mają mają ten sam numer payback więc wystarczy jedną.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-23 16:22:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.