Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz. XI - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-07, 21:11   #3991
Talaaa87
Zadomowienie
 
Avatar Talaaa87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 664
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
o matkooo. no właśnie rodzice TŻta chrapią głośno. Mój tata zresztą też ale troche ciszej
my sei teraz smiejemy, ale to jest czesto bardzo poważny problem w małżeństwie i niesamowicie męczący...
dokładnie tak... ja pamiętam jak mój tata chrapał... to była istna masakra

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Id e sobie zrobić herbatkę... nie pisać mi tu duzo, żebym za 5 minut nie miała 5 stron do nadrabiania
__________________
"I ślubuję Ci..."
Kacper


Pani Mgr
Talaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:12   #3992
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
hahha. z tym gadaniem przez sen to kojarzy mi się taka sytuacja, wlasnie rozmowy poznej naszej. i nagle on mówi: "krzywo ucięte, krzywo ucięte"
a ja: ale że co

a on po prostu w 5 sekund odpłynął i miał sen że krzywo deskę uciął. myślałam że skonam
Właśnie - mamy milion taki sytuacji. Np. sytuacja:
TŻ przez sen "te plany nie rozniesione"
- ja- "ale jakie plany",
TŻ - "no te, a mówili, żebym pamiętał"
- ja - "i co pamiętałeś"
TZ- "zapomniałem" i szybkie chrapnięcie na koniec Rano nic nie pamięta

Strasznie się wtedy śmiałam Też go zawsze wale z łokcia jak chrapie, na szczęście rzadko to się zdarza
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:12   #3993
Kessi_86
Wtajemniczenie
 
Avatar Kessi_86
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie/podlaskie
Wiadomości: 2 581
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
ale bym swojego wypytala kurcze musze kiedys spróbować

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------



tylko wiesz ja zawsze sie wypytuje o to co mówi podczas snu jeszcze nigdy się go nie pytałam na inny temat niż ten co mówi bo nie wiem czy to wyjdzie
__________________
04.08.2012
04.07.2014
Kessi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:12   #3994
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

mój tata strasznie chrapie podziwiam moją mamę że się przyzwyczaiła ale nikt nie pobije mojej babci
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:12   #3995
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

idę się powiercić, porozkopywać i trochę pochrapać
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:13   #3996
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez Talaaa87 Pokaż wiadomość
Śliczności tylko szkoda że ten obcas troche wysoki;/


juz mam zdjęcie tych moich pazurków... ale tak jak mówie nie do końca mi sie podobają... ale jak na pierwszy raz to według mnie nie jest źle... co o tym sądzicie??
i od razu możecie podziwiać mój pierścień mocy zartuje oczywiście
ciekawe są ale wątpie żeby mi cos takiego wyszło
Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość
jak ty zrobiłaś te paznokcie pierścień śliczny

jak wam się podoba ta suknia http://moda.allegro.pl/suknia-slubna...847424186.html
suknia ogólnie ładna no i cena nie jest duża. A z tym ułożeniem pod biustem to napewno kwestia rozmiaru i zawiązania jeśli takowe jest
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:14   #3997
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Też już uciekam, troszkę mi zimno to się rozgrzeję po prysznicem i lulu

Dobranoc
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 21:16   #3998
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

:
Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
idę się powiercić, porozkopywać i trochę pochrapać
ale to tak po cichu
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:16   #3999
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

powiem Wam dziewczynki że nawet dosyć tak idzie to płodzenie
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:17   #4000
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Chrapanie to naprawdę problem. Dobrze ze w rodzinie będę mieć farmaceutkę to da mi jakiś środek na to jak już nie wytrzymam nerwowo. A co najlepsze ona wychodzi właśnie w sierpniu za brata Tż który chrapie tak niemiłosiernie. Oj bidulce już współczuje.

Dla zainteresowanych fajna metoda na zdobienie pazurków i bardzo prosta za to jaki super efekt http://www.youtube.com/watch?v=qPnyt...eature=related
__________________
Szczęśliwa żonka

Edytowane przez malwus20
Czas edycji: 2011-10-07 o 21:18
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:17   #4001
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Też już uciekam, troszkę mi zimno to się rozgrzeję po prysznicem i lulu

Dobranoc
ja musze po siostre o 23 wyjechac wiec czekam.... a najchetniej tez poszłabym spac...
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 21:17   #4002
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

A wiec 4000
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:18   #4003
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
:

ale to tak po cichu
będę tak chrapać że usłyszycie mnie na wizażu a jestem dziś tak padnięta że usnę gdy tylko przytulę głowę do poduszki
jakby co to mnie z łokcia proszę
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:21   #4004
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
będę tak chrapać że usłyszycie mnie na wizażu a jestem dziś tak padnięta że usnę gdy tylko przytulę głowę do poduszki
jakby co to mnie z łokcia proszę
obudzisz sie pewnie poobijana
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:21   #4005
Kessi_86
Wtajemniczenie
 
Avatar Kessi_86
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie/podlaskie
Wiadomości: 2 581
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
będę tak chrapać że usłyszycie mnie na wizażu a jestem dziś tak padnięta że usnę gdy tylko przytulę głowę do poduszki
jakby co to mnie z łokcia proszę :hahaha:
zapamiętamy wrazie co to z łokcia jak cie usłyszymy tylko jak będą sińce to nie my
__________________
04.08.2012
04.07.2014
Kessi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:27   #4006
Talaaa87
Zadomowienie
 
Avatar Talaaa87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 664
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
będę tak chrapać że usłyszycie mnie na wizażu a jestem dziś tak padnięta że usnę gdy tylko przytulę głowę do poduszki
jakby co to mnie z łokcia proszę
Ok ale jak będziesz poobijana i bedziesz miała jakieś ślady to pamiętaj że sama tego chciałaś
__________________
"I ślubuję Ci..."
Kacper


Pani Mgr
Talaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:33   #4007
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez maly_czlowieczek Pokaż wiadomość
idiotyzm......ja też mam ćwiczenia w piątki popołudniu i mam 1,5 godziny zwolnienia z pracy, ale ja na razie mam staż, a poza tym to pracodawca wysłał mnie na studia, więc jakoś to się udało.


Dużo zdrówka

a jak tam się czujesz ogólnie? jak ząbki i oczka? (mam nadzieję, że nic nie pokręciłam, ale wydawało mi się, że w tej kwestii się działo ostatnio u Ciebie).
Na pierwszym roku miałam ćwiczenia w piątki, na drugim w niedziele i teraz tak z głupia w czwartki.
Muszę powiedzieć, że od jakiegoś tygodnia widzę już bardzo dobrze wzrok już się chyba ustabilizował całkiem W środę mam wizytę w klinice to mnie przebadają jeszcze.

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Kurcze, zazdroszczę tym dziewczynom, których rodzice i teściowie mają taki kontakt, że sami z siebie się spotykają. U mnie co prawda jest miło, ale nie aż na takiej stopie, żeby były kawki obiadki i takie tam.
Też bym chciała, żeby nasi rodzice się tak odwiedzali. Mieszkają od siebie 17 km, a widzieli się tylko raz na ubiegłych świętach Bożego Narodzenia. Moja mama jest chętna na takie spotkanka, ale druga strona coś się nie pali do tego.

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Mi się właśnie nic tam nie podoba.....

Ja to widze inaczej..poniżej zdjęcia..
Twoje zestawienie lepsze

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
Chciałam się wam pochwalić moim pomysłem na atrakcję weselną, nawet zrezygnowałam na jej rzecz ze stołu wiejskiego bo to jednak dodatkowy wydatek, a jedzenia i tak mamy tam po uszy że tego stołu to by goście nie zjedli.
Wklejam linka:
http://www.fotoklitka.pl/

Normalnie tak się na to napaliłam że zaraz zamawiam faceta, już z nim rozmawiałam i z właścicielką sali też i nie ma problemu żeby to ustawić;-)))))

To jest budka foto, kazdy z gości moze wejść, zrobić fotki, od razu mu się drukują na tle który sami wybieramy i nawet z odpowiednim opisem ze to nasze wesele. Drukują się dwie kopie, jedną goście mogą wkleić na miejscu do naszej księgi gości z życzeniami a z drugą wracają od razu do domu jako pamiątka z wesela.
Dodatkowo będą dostępne różne akcesoria, kapelusze, boa , wąsy itp...więc fotki mogą wyjść zarąbiste;;;;-))
Świetny pomysł Goście będą zachwycenia

Cytat:
Napisane przez evoonia86 Pokaż wiadomość
no kochana to lepiej zacznij szukać

a ja podsyłam Wam fotki butków.
Boskie
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:38   #4008
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
wiem wiem ale ciężko jest pierwszej nocy po powrocie w ramach miłego zakończenia dnia moja mamuśka i tatko zaakceptowali kieckę i się podoba bardziej od greczynki
no to super teraz tylko siup do salonu z zaliczką i po fotki

mój Tż chrapie po alko. ale się nie rozpycha- On raczej pcha się na mnie i mnie przygniata a jak mówię, żeby się trochę odsunął, przytulił mnie troszkę, bo akurat mam chęć się porozpychać na łóżku to robi smutną minkę, że niby nie chcę jego przytulenia. a mi mięknie serducho i dalej pozwalam mu się przygniatać
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:42   #4009
Talaaa87
Zadomowienie
 
Avatar Talaaa87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 664
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych fajna metoda na zdobienie pazurków i bardzo prosta za to jaki super efekt http://www.youtube.com/watch?v=qPnyt...eature=related
Fajna ta metoda ale nie wiem czy by mi się chciało tak tą gąbeczką nakładać... ale ze mnie leniuch
Cytat:
Napisane przez gosiulka22 Pokaż wiadomość
ciekawe są ale wątpie żeby mi cos takiego wyszło
zanim mi wyszedł pierwszy dobrze to kilka razy próbowałam i złuzyłam tyle lakieru ze masakra...
__________________
"I ślubuję Ci..."
Kacper


Pani Mgr
Talaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 21:47   #4010
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez evoonia86 Pokaż wiadomość
a ja robię pieczoną cukinię z mięskiem i serkiem
Ale mi smaka narobiłaś!!!!! Uwielbiam taką z piekarnika

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
hahha. z tym gadaniem przez sen to kojarzy mi się taka sytuacja, wlasnie rozmowy poznej naszej. i nagle on mówi: "krzywo ucięte, krzywo ucięte"
a ja: ale że co
Mój TŻcik też gada przez sen. Im bardziej jest zmęczony, tym bardziej gada. Ostatnio obudziłam się w nocy i na telefonie zapisywałam co mówi.
I było- elektromechanika!
ja- co?
TŻ- no elektromechanika!
ja- nie rozumiem?
TŻ- w samochodzie!

Rano jak wstał to mi mówi, że musi jechać do elektromechanika bo mu błąd airbaga w samochodzie wyskoczył. Oczywiście nic nie pamiętał żeby mu się coś takiego śniło.

TŻcik sie rozłożył u mnie na kanapie i od godziny już śpi. A ja się zwijam z bólu... @ przyszła
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 22:01   #4011
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
ja się w sumie cieszę że nie mieszkamy przed slubem razem. Są tego plusy i minusy
My też nie mieszkamy i to była nasza świadoma decyzja, chcemy odczuć w pełni zmianę po ślubie, a nie że tylko obrączki założymy i nic się nie zmieni. Mogliśmy wynajmowac mieszkanie, ale stwierdziliśmy, że skoro każde z nas ma gdzie mieszkać w tym samym mieście, to poczekamy już na własne mieszkanko i potem będziemy się nim w pełni cieszyć

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
To tak na serio???
Serio serio Ale naprawdę, na przykład dla mnie byłby to jedyny sposób, żeby się ogarnąć z pracą w domu. Całe szczęście nie jestem do tego zmuszona

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
udało się zrobiłam to co zaplanowałam na dziś
Jestem z Ciebie dumna

Cytat:
Napisane przez evoonia86 Pokaż wiadomość
no kochana to lepiej zacznij szukać

a ja podsyłam Wam fotki butków.
Cudne

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
wróciłam do domu od TŻ i jest mi teraz cholernie smutno
tak się do niego przyzwyczaiłam przez ten tydzień a teraz będę kłaść się i budzić sama
A co ja mam powiedzieć? Nie dość, że spaliśmy razem przez dwa tygodnie na urlopie i ciężko mi teraz spać samej, to teraz nawet wspólne weekendy nam odchodzą, bo kończy się sezon działkowy teściówki i weekendowych wyjazdów moich rodziców - chaty wolnej brak

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
No dokładnie Dlatego my z TŻtem mamy dwie kołdry Poza tym z nami jeszcze śpi pies i strasznie oboje się rozpychamy - początki spania były ciężkie
Ale sajgon Dwie kołdry i pies, no nie mogę

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
mój często jak się budzi to jeszcze mu się coś śni i gada od rzeczy
O matko. To opowiem wam co mi kiedyś zrobił mój na szczęście już były. Śpimy sobie spokojnie, a on w pewnym momencie zaczyna drzeć ryja. Usiadł na łóżku i krzyczy. Oczywiście mnie obudził, więc ja się zrywam, a on w tym momencie łapie mnie razem z kołdrą i zrzuca razem z sobą na ziemię. No i siedzimy na tej ziemi, on się drze, ja się drę na niego żeby go obudzić, aż w końcu dałam mu z liścia i się obudził. Wiecie co mu się śniło? Że leżę na torach, a w moim kierunku zbliża się pędzący pociąg
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 22:08   #4012
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość


O matko. To opowiem wam co mi kiedyś zrobił mój na szczęście już były. Śpimy sobie spokojnie, a on w pewnym momencie zaczyna drzeć ryja. Usiadł na łóżku i krzyczy. Oczywiście mnie obudził, więc ja się zrywam, a on w tym momencie łapie mnie razem z kołdrą i zrzuca razem z sobą na ziemię. No i siedzimy na tej ziemi, on się drze, ja się drę na niego żeby go obudzić, aż w końcu dałam mu z liścia i się obudził. Wiecie co mu się śniło? Że leżę na torach, a w moim kierunku zbliża się pędzący pociąg
ale widzisz uratował Cię
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 22:11   #4013
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
ale widzisz uratował Cię
No bosko za to jaką potem miałam traumę, żeby przy nim zasnąć
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 22:13   #4014
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

mnie bawią czasem rozmowy z TŻ jak go rano budzę... mamy taki zwyczaj że jak ja wstane to do niego dzwonię żeby go obudzić a czasem odbierze ale coś tam mu się śni dalej i papla coś bezsensu ja się drę żeby się obudził a on dalej swoje potem przebudza się ja się go pytam o co mu chodziło a on takie zdziwko że ze mną przez telefon rozmawia
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 22:16   #4015
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
ale widzisz uratował Cię
no własnie
Słoooodkie
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 22:18   #4016
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

mój też czasem gada przez sen, a na drugi dzień w ogóle mi nie wierzy. ja mu opowiadam jakie głupoty gadał, a on do mnie" ja nie gadam przez sen" i weź tu z nim rozmawiaj
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 22:18   #4017
Talaaa87
Zadomowienie
 
Avatar Talaaa87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 664
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
mnie bawią czasem rozmowy z TŻ jak go rano budzę... mamy taki zwyczaj że jak ja wstane to do niego dzwonię żeby go obudzić a czasem odbierze ale coś tam mu się śni dalej i papla coś bezsensu ja się drę żeby się obudził a on dalej swoje potem przebudza się ja się go pytam o co mu chodziło a on takie zdziwko że ze mną przez telefon rozmawia
No to tez ciekawie u mnie jest znowu na odwrót to TŻ do mnie dzwoni i mnie budzi a ja taka zaspana coś mu odpowiadam i ide dalej spać... a później sie zastanawiam co ja mu tam mówiłam

maxwelka Ty kobieto się ciesz że Ci ratował... gorzej jak by Ci pozwolił zginąć
__________________
"I ślubuję Ci..."
Kacper


Pani Mgr
Talaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 22:20   #4018
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez evoonia86 Pokaż wiadomość
mój też czasem gada przez sen, a na drugi dzień w ogóle mi nie wierzy. ja mu opowiadam jakie głupoty gadał, a on do mnie" ja nie gadam przez sen" i weź tu z nim rozmawiaj
ja powiedzialam ze koniecznie musze go kiedys nagrac ostatnio juz nawet mialam to zrobic, ale sie przebudzil
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 22:20   #4019
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
mnie bawią czasem rozmowy z TŻ jak go rano budzę... mamy taki zwyczaj że jak ja wstane to do niego dzwonię żeby go obudzić a czasem odbierze ale coś tam mu się śni dalej i papla coś bezsensu ja się drę żeby się obudził a on dalej swoje potem przebudza się ja się go pytam o co mu chodziło a on takie zdziwko że ze mną przez telefon rozmawia
Ja tak raz miałam, że Tż do mnie rano zadzwonił i jeszcze w takim pół śnie byłam. Po kilku minutach rozmowy spytałam się z kim rozmawiam, bo nie kojarzyłam wtedy nic a nic
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 22:24   #4020
Talaaa87
Zadomowienie
 
Avatar Talaaa87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 664
Dot.: Jedenasta część nadchodzi- wódkę za niedługo trzeba będzie chłodzić!- PM2012 cz

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
ja powiedzialam ze koniecznie musze go kiedys nagrac ostatnio juz nawet mialam to zrobic, ale sie przebudzil
Co d nagrywania to jak byliśmy w tamtym roku z TŻtem w Tunezji to go nagrałam jak chrapie... tzn nie tak bardzo tylko tak po ciuchutku "zaciąga" (jak ja to nazywam) bo mi nigy nie wierzył jak mu mówiłam.... a teraz mam dowód
__________________
"I ślubuję Ci..."
Kacper


Pani Mgr
Talaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.