Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami cz.2 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-10, 15:16   #2551
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Nic na to nie poradzę, że mnie takie coś denerwuje to nie Ameryka...
Ale wiesz, że to święto nie wywodzi się z Ameryki?
Halloween pochodzi od pogańskiego Samhain, przebrania wzięły się z wierzeń, że tego dnia śmierć może "zejść" na ziemię i chodzić między ludźmi - jest też wersja ogólnie o duchach, nie o samej śmierci. To, że coś jest popularne w Stanach (bo też nie mylmy stanów z Ameryką. Amerykanie - Indianie są w porządku, Stany Zjednoczone to zupełnie inna sprawa) nie znaczy, że stamtąd się wywodzi.
My ubieramy choinkę na święta, a z tego co kojarzę taka tradycja przywędrowała do nas z Niemiec
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 15:24   #2552
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ale wiesz, że to święto nie wywodzi się z Ameryki?
Halloween pochodzi od pogańskiego Samhain, przebrania wzięły się z wierzeń, że tego dnia śmierć może "zejść" na ziemię i chodzić między ludźmi - jest też wersja ogólnie o duchach, nie o samej śmierci. To, że coś jest popularne w Stanach (bo też nie mylmy stanów z Ameryką. Amerykanie - Indianie są w porządku, Stany Zjednoczone to zupełnie inna sprawa) nie znaczy, że stamtąd się wywodzi.
My ubieramy choinkę na święta, a z tego co kojarzę taka tradycja przywędrowała do nas z Niemiec
Ja czytałam, ze Halloween wywodzi sie w Irlandii.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 15:35   #2553
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Z pogańskiego celtyckiego święta. Celtowie byli na terenach Bretanii i Irlandii jeśli dobrze kojarzę, więc jak nie spojrzeć, to siłą rzeczy z Irlandii - lokalnie
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 15:51   #2554
nobodysperfect
Wtajemniczenie
 
Avatar nobodysperfect
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Panowie Niemcowie
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Jak ja nie znosze jak mi dzieciaki wala w drzwi. Nie wpuszczam, albo wyklinam. Wogóle ja nie lubie jak ktos zaklóca moj swięty spokoj. Nawet pana od ziemniakow czy jajek nie wpuszczam do klatki

Zmokłam, przemokłam i zmarzłam. Chyba jakąs kurtkę trzeba wyciągnąc

Ja na wybory nie poszłam bo żydziłam 40 zł na bilet to mojego miasta gdzie zameldowana jestem. Ale wyniki podobają mi sie. Co do palikota to porwał on rzesze mlodych czekających na legalizacje marihuany. Ale nie dojdzie do tego bo po se nie da. Sikorski wczoraj powiedzial, że nie zawrze koalicji z kims kto chce legalizowac narkotyki. Ale podoba mi się ich pomysl oddzielenia panstwa od kosciola i podejscie co do par homo.
nobodysperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 15:55   #2555
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez nobodysperfect Pokaż wiadomość
Jak ja nie znosze jak mi dzieciaki wala w drzwi. Nie wpuszczam, albo wyklinam. Wogóle ja nie lubie jak ktos zaklóca moj swięty spokoj. Nawet pana od ziemniakow czy jajek nie wpuszczam do klatki

Zmokłam, przemokłam i zmarzłam. Chyba jakąs kurtkę trzeba wyciągnąc

Ja na wybory nie poszłam bo żydziłam 40 zł na bilet to mojego miasta gdzie zameldowana jestem. Ale wyniki podobają mi sie. Co do palikota to porwał on rzesze mlodych czekających na legalizacje marihuany. Ale nie dojdzie do tego bo po se nie da. Sikorski wczoraj powiedzial, że nie zawrze koalicji z kims kto chce legalizowac narkotyki. Ale podoba mi się ich pomysl oddzielenia panstwa od kosciola i podejscie co do par homo.
Nie sądzę, żeby o to chodziło. Albo tylko o to. Palikot zauważył, że jest niewykorzystany elektorat lewicowy, do którego trafił- między innymi postulatem świeckości państwa.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 17:04   #2556
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ale wiesz, że to święto nie wywodzi się z Ameryki?
Kojarzy mi się z amerykańskimi filmami a skąd pochodzi to już to mało interesuje.

O ile w Polsce te takie imprezy tematyczne rozumiem to nie czaje nadal chodzeia bachorów od domu do domu.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 18:38   #2557
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Właśnie wróciłam i melduję że kupiłam w Flo całkiem niezły kominek zapachowy za 9zł I olejek zapachowy za 6,90 ale jego zapach średnio mi się podoba
A teraz zamawiam 4 woski zapachowe
Wczesny wschód słońca,
Jaśmin o północy,
Waniliowa babeczka,
Kochany dom
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 18:41   #2558
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Czy któraś z was stosuje OCM?
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 19:05   #2559
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
kupiłam flesza i więcej nie kupię.
ja też, jakieś takie nudne to, za dużo zdjęć, za mało treści, nie żebym się spodziewała jakichś porywających artykułów, ale po 15 minutach wykładu nie miałam co robić...
Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Czy któraś z was stosuje OCM?
ja robiłam 2 razy, ale tak uwaliłam łazienkę, że mi się odechciało
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 19:09   #2560
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

a co to jest OCM?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 19:10   #2561
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez peggy_blue Pokaż wiadomość
ja też, jakieś takie nudne to, za dużo zdjęć, za mało treści, nie żebym się spodziewała jakichś porywających artykułów, ale po 15 minutach wykładu nie miałam co robić...


ja robiłam 2 razy, ale tak uwaliłam łazienkę, że mi się odechciało
A było wziąć w kiosku 300 panoramicznych
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 19:23   #2562
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
a co to jest OCM?
Oil Cleansing Method, taka metoda oczyszczania twarzy olejami
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A było wziąć w kiosku 300 panoramicznych
oj, przypomniałaś mi o moim ulubionym zajęciu na polskim, kiedyś niestety oddałam pani zeszyt z wypracowaniem, a tam za okładką powyrywane kartki z krzyżówek, które robiłam na lekcji
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 19:37   #2563
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Czy któraś z was stosuje OCM?
Ja stosowałam ale z marnym skutkiem
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 19:52   #2564
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Ale co, że po prostu olejkiem? To ja mam olejek do twarzy z Marionnaud. I nie zauważyłam jakichś fajerwerków, ale może za mało regularnie go używam
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 19:56   #2565
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez peggy_blue Pokaż wiadomość
Oil Cleansing Method, taka metoda oczyszczania twarzy olejami


oj, przypomniałaś mi o moim ulubionym zajęciu na polskim, kiedyś niestety oddałam pani zeszyt z wypracowaniem, a tam za okładką powyrywane kartki z krzyżówek, które robiłam na lekcji
Ja kiedyś oddałam zeszyt największej żylecie w szkole z odciśniętym butem po wewnętrznej stronie okładki Ale miałam cykora
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 20:14   #2566
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Ja kiedyś oddałam zeszyt największej żylecie w szkole z odciśniętym butem po wewnętrznej stronie okładki Ale miałam cykora
przydeptywałaś, żeby nie pytała, jak zeszyt spadł? u nas się tak robiło
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 20:14   #2567
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Czy któraś z was stosuje OCM?
Ja stosuję od długiego czasu. Zaczęłam czekając na olejek z BU, który u mnie się nie sprawdził Zostałam przy swojej wersji OCM(bez gorącego ręcznika, tylko ciepły). Skończyło mi się czoło przetłuszczać, a policzki wysuszać.
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 20:16   #2568
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A było wziąć w kiosku 300 panoramicznych
tak, a jak ktoś zauważy to słyszę "wyrwij mi jedną kartkę"
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 20:28   #2569
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
tak, a jak ktoś zauważy to słyszę "wyrwij mi jedną kartkę"
u nas pół klasy się składało na 500 krzyżówek, mieliśmy na jakiś miesiąc polskiego
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 20:29   #2570
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Ja stosuję od długiego czasu. Zaczęłam czekając na olejek z BU, który u mnie się nie sprawdził Zostałam przy swojej wersji OCM(bez gorącego ręcznika, tylko ciepły). Skończyło mi się czoło przetłuszczać, a policzki wysuszać.
Zrobiłam sobie dziś własny olejek i liczę na dokłądnie oczyszczenie okolic nosa i policzków właśnie...Używasz zwykłego ręcznika frotte? bo ściereczka muślinowa to troszkę kosztuje a chwilowo bida z nędzą ;P
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 20:39   #2571
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie dziś własny olejek i liczę na dokłądnie oczyszczenie okolic nosa i policzków właśnie...Używasz zwykłego ręcznika frotte? bo ściereczka muślinowa to troszkę kosztuje a chwilowo bida z nędzą ;P
Tak mam zwykły jakiś mały ręczniczek. A jak nie masz małego to polecam wziąć jakiś stary, bo dopranie tego cholerstwa jest uciążliwe i może się zniechęcisz Pamiętaj, że nie każdemu pasuje takie oczyszczanie codziennie. Ja stosuję olej rycynowy+ z pestek winogron. W sumie nie spodziewałam się niczego po tym sposobie, bo jak napisałam- czekałam na olejek pomarańczowy. Ale moja twarz przesuszyła się po tym olejku Strasznie się zawiodłam i wróciłam do OCM.

Aha czy jeżeli zależy Ci na okolicach nosa o przypadkiem nie masz wągrów? Bo ja miałam z nimi kłopoty i samo OCM może nie wystarczyć.
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”

Edytowane przez Misha_
Czas edycji: 2011-10-10 o 20:40
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 20:44   #2572
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Zrobiłam sobie małą buteleczkę, 50ml i zobaczymy. Znalazłam w szafie dwa malutkie ręczniczki więc akurat, spróbuję. Zaskórniki mam malutkie ale bardzo głębokie,stosuję na nie inne metody więc to tylko jako dodatek. No zobaczymy
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 20:53   #2573
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez peggy_blue Pokaż wiadomość
przydeptywałaś, żeby nie pytała, jak zeszyt spadł? u nas się tak robiło
Aha
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 22:00   #2574
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Kurde, kompletnie zpaomnialam o wyborach! tyle sie dzialo dzisiaj xD glosowalam oczywiscie ale wyniki dopiero teraz sprawdzilam, jak zobacyzlam ze o tym mowicie. I jestem zaskoczona ze Palikot tyle dostal, ze przegonil SLD. Ale w sumie tez myslalam o nim, ale balam sie ze wygraja nie ci co trzeba, wiec poszlam za wiekszoscia. A tak to sercem jestem z lewica, tylko w tej chwili nie wiem ktora xD nie moga sie zorganizowac od dluzszego czasu, mimo ze bardzo duzo osob pragnie silnej lewicy z programem.

A tak to przynajmniej czuje sie bezpiecznie, ze u wladzy sa nadal ci sami co rozkopali, beda realizowac ten sam plan zagospodraowania i najprawdopodobniej ukoncza wszelkie budowy.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 07:03   #2575
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami



Ale koszmarna pogoda...
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 07:13   #2576
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Kurde, kompletnie zpaomnialam o wyborach! tyle sie dzialo dzisiaj xD glosowalam oczywiscie ale wyniki dopiero teraz sprawdzilam, jak zobacyzlam ze o tym mowicie. I jestem zaskoczona ze Palikot tyle dostal, ze przegonil SLD. Ale w sumie tez myslalam o nim, ale balam sie ze wygraja nie ci co trzeba, wiec poszlam za wiekszoscia. A tak to sercem jestem z lewica, tylko w tej chwili nie wiem ktora xD nie moga sie zorganizowac od dluzszego czasu, mimo ze bardzo duzo osob pragnie silnej lewicy z programem.

A tak to przynajmniej czuje sie bezpiecznie, ze u wladzy sa nadal ci sami co rozkopali, beda realizowac ten sam plan zagospodraowania i najprawdopodobniej ukoncza wszelkie budowy.

Ja tez sercem jestem za lewicą ale nie za Palikotem . Ten człowiek do mnie nie przemawia, mój TŻ go uwielbia a ja po prostu mu nie ufam

Kupiłam rano flesz, właśnie przeglądam i kurcze muszę wygrzebać z szafy moją skórzana sukienkę bo zapomniałam jak świetnie one wyglądają ( strona 10 ) , przyjemna ta gazeta ale szału nie ma

I nie wiem czy powinnam to tu pisać ale po ostatniej nocy przestaje narzekać na mojego TŻ

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość


Ale koszmarna pogoda...

u mnie wieje strasznie ale dosyć ciepło jest.
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 07:22   #2577
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Ja tez sercem jestem za lewicą ale nie za Palikotem . Ten człowiek do mnie nie przemawia, mój TŻ go uwielbia a ja po prostu mu nie ufam

Kupiłam rano flesz, właśnie przeglądam i kurcze muszę wygrzebać z szafy moją skórzana sukienkę bo zapomniałam jak świetnie one wyglądają ( strona 10 ) , przyjemna ta gazeta ale szału nie ma

I nie wiem czy powinnam to tu pisać ale po ostatniej nocy przestaje narzekać na mojego TŻ

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------




u mnie wieje strasznie ale dosyć ciepło jest.
Dokładnie tak Ja już od dobrych 6 miesięcy nie kupuję żadnych gazet, kiedys lubiłam Twój styl ale w erze kiedy naczelną była Pieńkowska. Poza tym 8 zł za gazetę? To wolę dołożyć sobie troche i kupic książke i czytac ją jakieś 10 razy dłużej niż gazetę
Ale 1,5 za Flesza bym dała Ale czuję że jeżeli to jest dwutygodnik to cena bedzie oscylowac w okolicach 6-7zł. Chociaz moze drugi numer dadza za 5zł, potem rzuca wyższą stawkę

No widzisz Chłopak się zebrał w sobie

U mnie ciemno, zimno i ponuro ....
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 07:43   #2578
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Dokładnie tak Ja już od dobrych 6 miesięcy nie kupuję żadnych gazet, kiedys lubiłam Twój styl ale w erze kiedy naczelną była Pieńkowska. Poza tym 8 zł za gazetę? To wolę dołożyć sobie troche i kupic książke i czytac ją jakieś 10 razy dłużej niż gazetę
Ale 1,5 za Flesza bym dała Ale czuję że jeżeli to jest dwutygodnik to cena bedzie oscylowac w okolicach 6-7zł. Chociaz moze drugi numer dadza za 5zł, potem rzuca wyższą stawkę

No widzisz Chłopak się zebrał w sobie

U mnie ciemno, zimno i ponuro ....

Ja kiedyś kupowałam Cosmopolitan ale po jakimś czasie stwierdziłam , że tam same pierdoły piszą i przestałam . teraz od czasu do czasu kupię Glamour, żeby poszukać jakiś modowych inspiracji .
Ja też myślę, że będzie droższa ta gazeta, w granicach 7 zł , wtedy nie kupię
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 07:48   #2579
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Ja kiedyś kupowałam Cosmopolitan ale po jakimś czasie stwierdziłam , że tam same pierdoły piszą i przestałam . teraz od czasu do czasu kupię Glamour, żeby poszukać jakiś modowych inspiracji .
Ja też myślę, że będzie droższa ta gazeta, w granicach 7 zł , wtedy nie kupię
Ja też nie
Chociaż u nas w przejściu podziemnym sprzedają gazety z zeszłego tygodnia, miesiąca za połowę ceny więc jak ktos się uprze to może sobie np Twoj styl, Party kupic duzo taniej Ale aktualnie przejście remontują i gazet nie ma

Galmour tez kiedys lubiłam, ale teraz nie mam tam co czytac, same reklamy Lubię Shape, zawsze mnie motywuje żeby jeść i żyć zdrowo, ale to jest droga gazeta 8zł za cieniutkie wydanie-dlatego czasami kupuję je w przejściu za jakieś 3-4 zł

Oooo za chwile J. Palikot będzię W DDTVN
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 08:00   #2580
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Wachrum ich mam krzesło wrośnięte w tyłek? - Czyli wurstowne Mielonki z jajami

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ja też nie
Chociaż u nas w przejściu podziemnym sprzedają gazety z zeszłego tygodnia, miesiąca za połowę ceny więc jak ktos się uprze to może sobie np Twoj styl, Party kupic duzo taniej Ale aktualnie przejście remontują i gazet nie ma

Galmour tez kiedys lubiłam, ale teraz nie mam tam co czytac, same reklamy Lubię Shape, zawsze mnie motywuje żeby jeść i żyć zdrowo, ale to jest droga gazeta 8zł za cieniutkie wydanie-dlatego czasami kupuję je w przejściu za jakieś 3-4 zł

Oooo za chwile J. Palikot będzię W DDTVN

Kurde a ja w pracy ... posłuchałabym co ma do powiedzenia...

Ja z gazet kupuję regularnie PSX Extreme, o konsolach wychodzi raz w miesiącu i kosztuje 8 zł ale czytam z zainteresowaniem każdą stronę
Shape nigdy nie kupowałam bo za dużo tam wysportowanych, pięknych ciał
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.