Biedronka - produkty godne polecenia cz. X - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-18, 07:12   #4711
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez BeeAnn Pokaż wiadomość
to tortellini z lodówek zawsze było z nadzieniem: mozzarelli z pomidorami oraz szpinaku z serem ricotta? nigdy go nie kupowałam, więc nie wiem czy to nowość, ale wydaje mi się, że gdybym zobaczyła te smaki wcześniej to na pewno zwróciłabym uwagę

Odkąd je kupuję, to jest z tym nadzieniem
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 07:42   #4712
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Czy te rajTuski są takie błyszczące jak w zeszłym roku?
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 07:50   #4713
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Czy te rajTuski są takie błyszczące jak w zeszłym roku?

Troszkę się błyszcza, to fakt, ale i tak są świetne
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 07:51   #4714
doorota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Świnoujście/Kujawy
Wiadomości: 38
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Dziewczyny, mam ogromny problem!
Kupiłam tą odżywkę Diplona professional z pompką, i nie potrafię jej uruchomić! Jak się otwiera tę pompkę? Nie wystarczy przekręcić...

A swoją drogą- całkiem fajna ta odżywka, szampon tak samo. I też nie potrafię włączyć u niego tej pompki.

Jeśli komuś się udało ją otworzyć, proszę o radę
Pozdrawiam,
D.
doorota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 08:24   #4715
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Kupiłabym babci te rajstopy, ale nie wiem jaki rozmiar Babcia ma coś ok. 160 cm.
jeśli jest szczupła to rozmiar 3 wystarczy wg mnie, a jeśli troszkę "przy kości" to już wtedy 4
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 08:27   #4716
DagUusia87
Raczkowanie
 
Avatar DagUusia87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: łódzkie :)
Wiadomości: 88
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Ja ostatnio kupiłam herbatę Feel Green- zieloną ananasową- bardzo dobra jak na cenę 1,99 ta herbata na stałe gości u mnie. Ale ta ananasowa to nowość więc postanowiłam wypróbować i się nie zawiodłam

Polecam także: Grapefruitową, Cytrynową i Opuncję Figową
__________________
Każda radość, którą dajemy- powróci

Magister Pedagogiki- Edukacji Wczesnoszkolnej

Włosy 65 cm

Dagusia Gotuje
DagUusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 08:30   #4717
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Dziewczyny - a czy zauwazylyscie tendencje wzrostu ceny po tym jak sie produkt ukazuje 'w promocji' [ale po starej cenie nadal ta nibyp promnmocja] w gazetce?
Bo pieluchy sa w superpromocji gazetkowej 26,99 - a zawsze tyle kosztuja, i nie wiem czy podniosa cene i czy kupowac zapas
A pani w kasie nie wiedziala nic na ten temat - bo ceny dostaja z centrali i nie wiedza nic z wyprzedzeniem.[niby]
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 08:51   #4718
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 879
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
jeśli jest szczupła to rozmiar 3 wystarczy wg mnie, a jeśli troszkę "przy kości" to już wtedy 4

Dziękuję Szczupła jest, więc 3 kupię.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:05   #4719
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Dziewczyny - a czy zauwazylyscie tendencje wzrostu ceny po tym jak sie produkt ukazuje 'w promocji' [ale po starej cenie nadal ta nibyp promnmocja] w gazetce?
Bo pieluchy sa w superpromocji gazetkowej 26,99 - a zawsze tyle kosztuja, i nie wiem czy podniosa cene i czy kupowac zapas
A pani w kasie nie wiedziala nic na ten temat - bo ceny dostaja z centrali i nie wiedza nic z wyprzedzeniem.[niby]
hm, wydaje mi się, że produkty nie są reklamowane jako tańsze. są po prostu promowane w gazetkach...
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:25   #4720
loulou
Raczkowanie
 
Avatar loulou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 31
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Bo pieluchy sa w superpromocji gazetkowej 26,99 - a zawsze tyle kosztuja, i nie wiem czy podniosa cene i czy kupowac zapas
[niby]
z tego co zaobserwowałam, to już nie raz "coś" jest niby w promocji- a ma starą cenę- np. chusteczki nawilżające dla niemowlaków lub pieluchy- po tych promocjach cena jest taka sama.... więc zapasów nie masz co robić
kiedyś też tak było z karmą dla kotów- ja zawsze podchodzę i zaglądam pod zawieszkę- z ceną promocyjną- zawsze jest pod nią stara- z normalną ceną.. można samemu ocenić jaka to promocja
__________________

loulou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:28   #4721
jolusia2604
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez doorota Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam ogromny problem!
Kupiłam tą odżywkę Diplona professional z pompką, i nie potrafię jej uruchomić! Jak się otwiera tę pompkę? Nie wystarczy przekręcić...

A swoją drogą- całkiem fajna ta odżywka, szampon tak samo. I też nie potrafię włączyć u niego tej pompki.

Jeśli komuś się udało ją otworzyć, proszę o radę
Pozdrawiam,
D.
Musisz uwierzyć, że da się to otworzyć. Należy trzymać dolną czarną cześć, aby się nie ruszała, a następnie dozownik bardzo mocno ciągnąć do góry i kręcić zgodnie ze strzałką.
Odżywkę otworzyłam sama, do szamponu była pomocna męska ręka.
jolusia2604 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 09:31   #4722
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez doorota Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam ogromny problem!
Kupiłam tą odżywkę Diplona professional z pompką, i nie potrafię jej uruchomić! Jak się otwiera tę pompkę? Nie wystarczy przekręcić...

A swoją drogą- całkiem fajna ta odżywka, szampon tak samo. I też nie potrafię włączyć u niego tej pompki.

Jeśli komuś się udało ją otworzyć, proszę o radę
Pozdrawiam,
D.
nie wiem, czy na tej pompce/nakrętce jest oznaczenie ale powinna być strzałka, w którą stronę należy kręcić, żeby było "open" jeśli jest ta strzałka, to najpierw naciśnij tą pompkę w dół, jakbyś chciała coś wycisnąć i przekręć w tą stronę jak pokazuje strzałka, powinna pompka odskoczyć w górę i wtedy juz po naciśnięciu płyn powinien się wylewać.
Trochę to teoria może ale większość produktów z pompką się tak otwiera, spróbuj, może się uda
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:33   #4723
lilka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Dziewczyny - a czy zauwazylyscie tendencje wzrostu ceny po tym jak sie produkt ukazuje 'w promocji' [ale po starej cenie nadal ta nibyp promnmocja] w gazetce?
Bo pieluchy sa w superpromocji gazetkowej 26,99 - a zawsze tyle kosztuja, i nie wiem czy podniosa cene i czy kupowac zapas
A pani w kasie nie wiedziala nic na ten temat - bo ceny dostaja z centrali i nie wiedza nic z wyprzedzeniem.[niby]
pieluchy normalnie tyle kosztuja, przynajmniej 1 i 2. przy tych wiekszych byla przekreslona cena 27,99 na 26,99.
najlepiej kupowac pieluchy jak otwieraja nowa biedronke, wtedy sa po 20zl, przynajmniej w krakowie tak jest, dzis podobno otwieraja na heleny (po remoncie). wlasnie sie dziwilam,ze tu cisza n/t pieluch, ja je bardzo polecam, nie odbiegaja od pampersow, a cenowo jednak to inna para kaloszy...
co do tej odzywki, ja po prostu przekrecalam w druga strone i pompka poszla do gory (przytrzymujac zakretke).
lilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:40   #4724
Semifredo
Raczkowanie
 
Avatar Semifredo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 152
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Jadłam wczoraj toretlloni ze szpikaniem i ricottą z lodówki. Naprawde dobre, wystarczy je wrzucić na 2 min do wrzątku i są gotowe na szybko.
Przy posiadaniu odrbiny czasu warto by zrobić do nich jakiś sos bo mało nadzienia mają
Semifredo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:43   #4725
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Semifredo Pokaż wiadomość
Jadłam wczoraj toretlloni ze szpikaniem i ricottą z lodówki. Naprawde dobre, wystarczy je wrzucić na 2 min do wrzątku i są gotowe na szybko.
Przy posiadaniu odrbiny czasu warto by zrobić do nich jakiś sos bo mało nadzienia mają

Jadłaś je same bez sosu?
Ja zawsze robię je ze sosem z sera pleśniowego Uwielbiam to danie, mogłabym je jeść na okrągło
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:45   #4726
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez DagUusia87 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam herbatę Feel Green- zieloną ananasową- bardzo dobra jak na cenę 1,99 ta herbata na stałe gości u mnie. Ale ta ananasowa to nowość więc postanowiłam wypróbować i się nie zawiodłam

Polecam także: Grapefruitową, Cytrynową i Opuncję Figową
też je uwielbiam. nie miałam tylko grapefruitowej.
a zwykłą z tej serii piję z plasterkiem cytryny i miodem, pycha... chyba już nie wrócę do czarnej.
chciałam granatowe rekawiczki, bo kupiłam granatowy szalik z b. i na cały karton była tylko jedna para S i to zielonych....
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 10:20   #4727
Semifredo
Raczkowanie
 
Avatar Semifredo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 152
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Tak, wróciłam o19 do domu po całym dniu na uczelni i nawet roztopienie gorgonzoli przekraczało moje możliwości o tej godzinie Lubie je jako zapiekankę albo w sosie pomidorowym...Serem pleśniowym zazwyczaj polewam mięsa jak już niemoge patrzeć na filety z indynka albo kurczaka bo si,ę znudziły
Semifredo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 10:35   #4728
@g@t@90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 369
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez dorota_128 Pokaż wiadomość
A czy kubek przecieka? potrzebuje takiego kubka żeby go wkładać do torby, a mam 3, z które przeciekają jak nie stoją w pionie więc kolejnego, nieszczelnego mi nie trzeba
No niestety po próbie kilku potrząsnieć i przechyleń zaczął sobie cieknąć, więc raczej się nie nadaje do trzymania inaczej niż w pionie.
@g@t@90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 10:43   #4729
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Semifredo Pokaż wiadomość
Tak, wróciłam o19 do domu po całym dniu na uczelni i nawet roztopienie gorgonzoli przekraczało moje możliwości o tej godzinie Lubie je jako zapiekankę albo w sosie pomidorowym...Serem pleśniowym zazwyczaj polewam mięsa jak już niemoge patrzeć na filety z indynka albo kurczaka bo si,ę znudziły
Spróbuj sobie tortellini ze serem pleśniowym- są boskie Zapiekanki z nich nie jadłam, muszę kiedyś spróbować
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 10:44   #4730
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Kurcze, emu tylko dziecinne zostały no nic, w colloseum widziałam identyczne, ale za 79 zł ;<
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 10:47   #4731
Semifredo
Raczkowanie
 
Avatar Semifredo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 152
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

roztapiasz sam ser czy dodajesz śmietany/mleka ?
Semifredo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 10:48   #4732
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Semifredo Pokaż wiadomość
roztapiasz sam ser czy dodajesz śmietany/mleka ?

Roztapiam ser i dodaję troszkę śmietany, ale nie za dużo, bo lubię, kiedy ten sos serowy jest bardziej gęsty Czasami dodaję do tego sosu też serek z Hochlanda śmietankowy. Tym polewam tortellini- są przepyszne
Co do sera pleśniowego, to nie polecam tej Gorgonzoli z Biedrony. Jak dla mnie ma ona posmak serka topionego.
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem

Edytowane przez Forget_me
Czas edycji: 2011-10-18 o 10:49
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 10:51   #4733
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez @g@t@90 Pokaż wiadomość
No niestety po próbie kilku potrząsnieć i przechyleń zaczął sobie cieknąć, więc raczej się nie nadaje do trzymania inaczej niż w pionie.
wyprowadźcie mnie z błędu, jeśli się mylę, ale zawsze mi się wydawało, że termiczny kubek jest przeznaczony do użytku np w pracy, jak chcemy sączyć powoli zrobioną rano kawę i żeby ciągle była ciepła, albo do samochodu, jak jedziemy w dalszą drogę... i chyba nie jest jego założeniem, że ma nie przeciekać, bo od tego jest termos
kubek ma trzymać ciepło i chyba nie powinien być przenoszony z racji właśnie tej niepełnej szczelności za to termos jak najbardziej
nie bez powodu zestaw termos+kubek termiczny sprzedawane są w Biedronce często w zestawie, ale to tylko moje zdanie i juz nie offtopuję
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją

Edytowane przez dysia77
Czas edycji: 2011-10-18 o 11:28
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:16   #4734
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Czy w swoich B. widziałyście może jeszcze puzzle Trefla, które były 2 tygodnie temu? Są może przecenione?
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:18   #4735
doorota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Świnoujście/Kujawy
Wiadomości: 38
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez jolusia2604 Pokaż wiadomość
Musisz uwierzyć, że da się to otworzyć. Należy trzymać dolną czarną cześć, aby się nie ruszała, a następnie dozownik bardzo mocno ciągnąć do góry i kręcić zgodnie ze strzałką.
Odżywkę otworzyłam sama, do szamponu była pomocna męska ręka.
Obawiam się, że jestem za słaba żeby otworzyć zwykłą odżywkę do włosów! Jeszcze trochę powalczę, może się uda. Jeśli miało to być zabezpieczenie przed dziećmi, to jest bardzo skuteczne ;D
doorota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:28   #4736
madeline26
Raczkowanie
 
Avatar madeline26
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 355
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Dziewczyny - a czy zauwazylyscie tendencje wzrostu ceny po tym jak sie produkt ukazuje 'w promocji' [ale po starej cenie nadal ta nibyp promnmocja] w gazetce?
Bo pieluchy sa w superpromocji gazetkowej 26,99 - a zawsze tyle kosztuja, i nie wiem czy podniosa cene i czy kupowac zapas
A pani w kasie nie wiedziala nic na ten temat - bo ceny dostaja z centrali i nie wiedza nic z wyprzedzeniem.[niby]
Cytat:
Napisane przez loulou Pokaż wiadomość
z tego co zaobserwowałam, to już nie raz "coś" jest niby w promocji- a ma starą cenę- np. chusteczki nawilżające dla niemowlaków lub pieluchy- po tych promocjach cena jest taka sama.... więc zapasów nie masz co robić
kiedyś też tak było z karmą dla kotów- ja zawsze podchodzę i zaglądam pod zawieszkę- z ceną promocyjną- zawsze jest pod nią stara- z normalną ceną.. można samemu ocenić jaka to promocja
Cytat:
Napisane przez lilka28 Pokaż wiadomość
pieluchy normalnie tyle kosztuja, przynajmniej 1 i 2. przy tych wiekszych byla przekreslona cena 27,99 na 26,99.
najlepiej kupowac pieluchy jak otwieraja nowa biedronke, wtedy sa po 20zl, przynajmniej w krakowie tak jest, dzis podobno otwieraja na heleny (po remoncie). wlasnie sie dziwilam,ze tu cisza n/t pieluch, ja je bardzo polecam, nie odbiegaja od pampersow, a cenowo jednak to inna para kaloszy...
Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
hm, wydaje mi się, że produkty nie są reklamowane jako tańsze. są po prostu promowane w gazetkach...
Dokładnie dziewczyny produkty w gazetkach to nie są promocje, tylko poprostu gazetki są po to, aby klient zwrócił uwagę na dane produkty, one są w normalnych stałych cenach i po terminie gazetki ceny nie są wyższe, więc jeśli produkt jest w stałej ofercie, to po takiej samej cenie będzie po ofercie z gazetki Wiele razy już omawiałyśmy temat gazetek W promocji są tylko oferty tygodniowe, ale też nie zawsze są przecenione Produkty z gazetek są przeceniane, jeśli coś nie schodzi długo po terminie gazetki i pod warunkiem, że produkt nie jest w stałej ofercie
madeline26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:35   #4737
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Kupiłam żurawinę w białej czekoladzie, pyszna, choć bardzo słodka.
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:50   #4738
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

kupiłam Princessę czekoladową i śmietankową, jeszcze nie próbowałam. poza tym skusiłam się na jogurt Bon Creme tarta malinowa, pisałyście o nich już dużo razy, a ja chyba jeszcze nawet ich nie próbowałam.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:52   #4739
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

U mnie dzisiaj micelarne (i pozostałe) żele do mycia za 2,99zł szkoda tylko, że wczoraj kupiłam dwa w normalnej cenie
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 12:05   #4740
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez madeline26 Pokaż wiadomość
No właśnie ja dziś patrzyłam na proszki dostępne w Biedronce i ostatecznie kupiłam Bryzę 3kg do białego za 19,99zł, więc myślę, że się opłacało
Widziałam też ten proszek z silanem, ale nie widziałam nigdzie przyklejonej butelki z płynem, więc nie wiem czy to możliwe, ale czy ten proszek ma w środku jakiś płyn czy ten płyn jakiś w wersji proszkowej. Nie wiem o co tu chodzi Albo ktoś poodklejał te butelki silana od opakowania proszku, no nie wiem, zgłupiałam
Zastanawiam się jeszcze czy nie kupić tego 9kgramowego proszku "E" za 29,99zł do kolorów. Jeszcze był Wizir 7,2kg za 39,99zł. Który wg Was lepszy???

No właśnie ja też kuszę się na te rajstopy, bo kupiłam tylko jedną parę czarną, a teraz bym chciała jeszcze kupić granatowe i czekoladowe, no i jeszcze jedną lub dwie pary czarne dla siostry, ale niestety u mnie już ich nie ma Tak samo jak rękawiczek

Ja w zeszłym roku kupiłam takie za 20zł i chodziłam w nich całą zimę, a teraz zamierzam kupić sobie takie jak kupiłam kiedyś siostrze pod choinkę z takim misiem w środku Tylko że potrzebuję czarnych i szarych No chyba że w Biedronie spotkam jeszcze, to kupię szare jak będą Mówisz, że piękny kolor, ale na zdjęciach wygląda raczej zwyczajnie, to są czarne czy brązowe, bo innego koloru ja tu nie widzę

Dziewczyny gdzie w Wawie dostanę jeszcze te rajstopki 40den i rękawiczki????
W Markach pod Warszawą są
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.