Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-28, 21:01   #2071
majka344
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 56
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Wstępną deklarację należało złożyć do 30.09 w macierzystej szkole, ale do któregoś lutego są już ostateczne deklaracje składane, więc może Ci się uda? Szukaj informacji w swoim liceum, ew.musisz dzwonić do OKE w Twoim województwie.
majka344 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 21:15   #2072
nata_sha
Raczkowanie
 
Avatar nata_sha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 130
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Poprawiałam maturę i złożenie wstępnej wrześniowej deklaracji jest nieobowiązkowe, ważne, żeby złożyć tą ostateczną w lutym (?), najlepiej zadzwo do swojego LO i się dowiedz
nata_sha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 22:01   #2073
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy chore zatoki mogą w jakiś sposób "uciskać" oko i sprawiać że jest ono przekrwione i spuchnięte? drugie oko, po stronie ze zdrowymi zatokami jest w porządku
mysle, ze nie. jestes alergikiem?
Cytat:
Napisane przez Beczka Soli Pokaż wiadomość
To spiesz się, bo wyniki nowej matury można poprawić tylko przez 5 lat. Co więcej - deklarację należało złożyć do któregoś-tam-terminu bodajże w szkole, w której zdawało się maturę (być może mogła być to inna). Tak było przed ostatnimi zmianami, czy jest nadal - nie jestem pewna na 100%
bzdura. mature mozna poprawiac bez ograniczen. 5 lat jest limitem dla osoby, ktora matury nie zdala i chce ja poprawic.

Cytat:
Napisane przez majka344 Pokaż wiadomość
Wstępną deklarację należało złożyć do 30.09 w macierzystej szkole, ale do któregoś lutego są już ostateczne deklaracje składane, więc może Ci się uda? Szukaj informacji w swoim liceum, ew.musisz dzwonić do OKE w Twoim województwie.
bzdura. deklaracja wstepna obowiazuje tegorocznego maturzyste. jak ktos poprawia to wystarczy, ze zlozy ostateczna - do poczatku lutego
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 22:05   #2074
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Wywaliło mi ogromną i ohydną opryszczkę. Dostałam tabletki od lekarza jednak muszę dodatkowo czymś ją smarować. Obecnie używam Vratizolin ale z aż tak rozległą opryszczką sobie nie radzi. Czy możecie powiecić mi coś skutecznego? Już mam dość takiego dziadostwa na ustach
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 22:11   #2075
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Bezedura, mature mozna pisac do końca życia. Z jednym "ALE":
poprawa przedmiotu niezdanego:
1. Absolwent, który przystąpił do wszystkich egzaminów
z przedmiotów obowiązkowych w części ustnej i pisemnej
i nie zdał jednego egzaminu (ustnego lub pisemnego),
może przystąpić ponownie do egzaminu z tego przedmiotu,
na tym samym poziomie w sesji poprawkowej w sierpniu.
2. Absolwent, który nie zdał egzaminu z określonego
przedmiotu obowiązkowego, może przystąpić ponownie
do egzaminu z tego przedmiotu w kolejnych sesjach
egzaminacyjnych przez 5 lat.
3. Po upływie 5 lat od daty pierwszego egzaminu absolwent,
o którym mowa w pkt 2., zdaje powtórny egzamin
w pełnym zakresie.

Absolwent, który uzyskał świadectwo dojrzałości, ma prawo
przystąpić ponownie do egzaminu maturalnego, zarówno
w części ustnej, jak i części pisemnej, z jednego lub więcej
przedmiotów w celu podwyższenia wyniku.

Absolwent, który uzyskał świadectwo dojrzałości ma prawo
zdawać egzaminy z kolejnych przedmiotów dodatkowych.
Wyniki tych egzaminów odnotowywane są w aneksie
do świadectwa dojrzałości.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 22:34   #2076
Parvanti
Zadomowienie
 
Avatar Parvanti
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez sandrina Pokaż wiadomość
orientuje się ktoś gdzie można obejrzeć online za darmo hausa 8 sezon?
albo kiedy na iitv będzie w końcu 4 odcinek?
nie dość, że to jedyny serial jaki oglądam to jeszcze mi go ograniczają
Na pewno na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ można oglądać, bez limitów i bez logowania, ale jak teraz patrzę to też na razie tylko 3 odcinki są.
Parvanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 23:42   #2077
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Witam mam pytanie odnośnie stypendiów socjalnych.
Dochód na osobę w rodzinie wynosi 400zł netto na osobę, w związku z licznymi zawirowaniami związanymi http://www.students.pl/studia/kultur...-w-listopadzie nie wiem na jaką kwotę można w tym roku liczyć. Czy ktoś zna jakiś zapis albo mniej wiecej przybliżoną sumę? Na stronie uczelni nie ma informacji, komisja nie utworzyła jeszcze żadnego regulaminu...
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 00:02   #2078
Parvanti
Zadomowienie
 
Avatar Parvanti
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie odnośnie stypendiów socjalnych.
Dochód na osobę w rodzinie wynosi 400zł netto na osobę, w związku z licznymi zawirowaniami związanymi http://www.students.pl/studia/kultur...-w-listopadzie nie wiem na jaką kwotę można w tym roku liczyć. Czy ktoś zna jakiś zapis albo mniej wiecej przybliżoną sumę? Na stronie uczelni nie ma informacji, komisja nie utworzyła jeszcze żadnego regulaminu...
Nikt Ci tego nie powie, bo oni sami tego jeszcze nie wiedzą, co zresztą jest opisane w artykule który zalinkowałaś. 400 zł na osobę, ale nic to nie mówi jeśli nie wiadomo jak jest próg na danej uczelni, one się różnią więc i kwoty się różnią. Na mojej np w tamtym roku był próg do 600 zł na osobę i przy podanej przez Ciebie kwocie dostałabyś najniższe styp. czyli 200 zł (można było jeszcze uzyskać 300 i 400 najwyższe). A że wypłaty będą dopiero w listopadzie to nie wiem co w tym dziwnego, przez wrzesień jeszcze multum osób donosi różne dokumenty, na początku listopada dopiero zbierają się komisje stypendialne, a zanim wypłacą to też jeszcze trwa. Żeby się w listopadzie wyrobili to będzie ok, u nas chodzą głosy, że dopiero w grudniu.

Edytowane przez Parvanti
Czas edycji: 2011-10-29 o 00:04
Parvanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 02:03   #2079
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
drażni mnie, że niektóre użytkowniczki tego i innego forum po tysiąc razy piszą błędnie te same zwroty... np. wogule albo w tedy... wrr...
Nawet nie tyle co na forum mnie to drażni, co na płaszczyźnie zawodowej kiedy to ludzie wykształceni pisząc różnego rodzaju pisma czy listy robią duże byki. Kiedy nawet pisząc w outlook'u rozpoznaje czy maila piszesz po angielsku czy po polsku. Na forum piszą różni ludzie w różnym wieku i mnie np nie działa aktualnie korektor a nawet przez klawiaturę stałe wkradaja sie literowki, choć gdy widzę "poszlem" no to już inna historia
Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
dyslektyk, dyslektykowi nie równy.

ja miałam orzeczenie o dysleksji wystawione w '96 roku i pamiętam, że to był szok dla ludzi, że coś takiego istnieje. ale ile ja się z babcią natłukłam ćwiczeń na ręce, wzrok (miałam lewe oko prowadzące) i ortografie, to do dzisiaj mam przez to koszmary

i jak teraz porównuje swoje umiejętności, do młodszych dyslektyków to mnie strach bierze. wyjątki, końcówki i reguły miałam wykute na blachę (fakt, faktem wiedza nieużywana jest zapominana), a teraz nic się nie wymaga albo bardzo mało.
jak ze mną wojny były prowadzone o prawidłowe trzymanie długopisu i równe literki, tak teraz nikt na to nie zwraca uwagi.
Ty masz prawdziwa dysleksje, ale ile jest osób które maja na nią zaświadczenie, a mieć nie powinny? ja sama pamietam z czasów gdy chodziłam do szkoły jak to nagle stało sie popularne i połowa szkoły zaczęła sie starać o te zaświadczenia.

---------- Dopisano o 03:03 ---------- Poprzedni post napisano o 02:36 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
No i tu jesteś niesprawiedliwa. Jest kupę osób które wcale dyslektykami nie są, ale za pieniądze można wszystko kupić, ale nie należy osądzać wszystkich przez pryzmat części ludzi.
Na pewno lenistwem jest pisanie w internecie z błędami bo wystarczy korzystać z przeglądarki która sprawdza pisownię, lub skopiować do edytora tekstu.
Sama jestem dyslektyczką i mam praktyczne doświadczenia. Mózg dyslektyka pracuje inaczej (ja dla przykładu mam zaburzoną lateralizację), nie jestem wzrokowcem i nie mam uczucia że coś jest nie tak, zresztą bardzo trudno jest mi dopatrzeć się wyrazów z ortografią, więc nawet nie zastanowię się czy zrobiłam błąd, bo wyraz pominę. Dla mnie wybawieniem był komputer i teraz w zasadzie nie piszę niczego ręcznie.
Nie, nie, nie. Ja nie generalizuje. Jednak w tym przypadku osoby, które maja nazwijmy to prawdziwa dysleksje są wyjątkami, a wyjątki są zawsze i wszędzie. Nie wiem jak jest teraz, ale 10 lat temu wystarczyło pójść do ośrodka poddać sie testowi i takowe zaświadczenie sie otrzymywało. Wiem bo znałam wielu osób, które nawet głośno sie tym chwalily. Prawdziwi dyslektycy oczywiście maja z tym problem i w niektórych przypadkach ciągły trening pozwala im całkiem poprawnie pisać, a innym nawet trening i ćwiczenia nie wiele dają. No tak jest. Ale na około 80-100 osób, które znałam i miały takowe zaświadczenia jedynie dwie osoby miały z tym rzeczywiście prawdziwy problem, chodzili do rożnych specjalistów. Chłopak w wieku 15 lat nie radził sobie z plynnym czytaniem, bo pominął wyrazy, a dziewczyna była bardzo zdolna w kierunku biologicznym.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dobre pytanieSama mialam ten sam problem.
Jak juz jestes w odpowiedzi na pytanie na gorze w okienku masz rozne opcje np wielkosc trzcionki,pogrubienie itp.
W pasku w pierwszym rzedzie na samym koncu jest ta opcja(czarna podwojna strzalka gora-dol).Ta opcja przesuwa miejsce tekstu,dol nizej,gora wyzej.
mnie właśnie te strzałki nie działają jedyne czym sobie radzę to zaznaczam i wtedy zaznaczając "zjezdzam" w dół uciążliwe, zwłaszcza, ze czasem wyrzuca mnie ze strony i niestety wtedy nie zapamietuje tekstu przeze mnie wcześniej napisanego, a nawet kasuje mi cytat i muszę powracać do strony głównej wątku i od nowa cytowac.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 07:39   #2080
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez nata_sha Pokaż wiadomość
Poprawiałam maturę i złożenie wstępnej wrześniowej deklaracji jest nieobowiązkowe, ważne, żeby złożyć tą ostateczną w lutym (?), najlepiej zadzwo do swojego LO i się dowiedz
dzięki, właśnie coś mi świtało z tą wstępną i już się bałam, że po ptokach. Zadzwonię, dowiem się

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość

bzdura. mature mozna poprawiac bez ograniczen. 5 lat jest limitem dla osoby, ktora matury nie zdala i chce ja poprawic.

bzdura. deklaracja wstepna obowiazuje tegorocznego maturzyste. jak ktos poprawia to wystarczy, ze zlozy ostateczna - do poczatku lutego
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Bezedura, mature mozna pisac do końca życia. Z jednym "ALE":
poprawa przedmiotu niezdanego:
(...).
Dzięki dziewczyny, rozszerzenie-przybywam!
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 08:19   #2081
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Dziewczyny, od pewnego czasu olejuje włosy, nakładam naftę itp. i ostatnio zauważyłam stały się praktycznie wcale niepoddatne na stylizację tzn. głównie kręcenie. Mogło się tak stać dlatego, że są bardziej odżywione itd.?
chyba tak, jeśli się odzywiły, wygładziły to mogą być bardziej sliskie i niepodatne, tak mi się wydaje

ja wczoraj zrobiłam kucyka, z niego warkocza, zawinęłam go w koka, spięłam wsuwkami, na koniec jeszcze raz gumka i potem sobię idę idę i mi kitka macha przed oczami wsio się rozwaliło. Jeszcze bym się nie dziwiła jakby to było po silikonach, a ja jestem na "dietce" ostatnio
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 08:28   #2082
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Wywaliło mi ogromną i ohydną opryszczkę. Dostałam tabletki od lekarza jednak muszę dodatkowo czymś ją smarować. Obecnie używam Vratizolin ale z aż tak rozległą opryszczką sobie nie radzi. Czy możecie powiecić mi coś skutecznego? Już mam dość takiego dziadostwa na ustach
Ostatnio jak mi wyskoczyła to kupiłam sobie te plastry Compeed i faktycznie dobre i fajne są. Ta ropa (?) nie rozmazuje się po całych ustach i nie roznosi opryszczki. Nie robi się strup i jak się uśmiechasz to nic nie pęka i nie krwawi No i są przezroczyste co zawsze lepiej wygląda niż biała maść na ustach.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 08:29   #2083
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
mysle, ze nie. jestes alergikiem?
nie, raczej nie
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 09:07   #2084
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość
Nikt Ci tego nie powie, bo oni sami tego jeszcze nie wiedzą, co zresztą jest opisane w artykule który zalinkowałaś. 400 zł na osobę, ale nic to nie mówi jeśli nie wiadomo jak jest próg na danej uczelni, one się różnią więc i kwoty się różnią. Na mojej np w tamtym roku był próg do 600 zł na osobę i przy podanej przez Ciebie kwocie dostałabyś najniższe styp. czyli 200 zł (można było jeszcze uzyskać 300 i 400 najwyższe). A że wypłaty będą dopiero w listopadzie to nie wiem co w tym dziwnego, przez wrzesień jeszcze multum osób donosi różne dokumenty, na początku listopada dopiero zbierają się komisje stypendialne, a zanim wypłacą to też jeszcze trwa. Żeby się w listopadzie wyrobili to będzie ok, u nas chodzą głosy, że dopiero w grudniu.
Wiem wiem, ale tak myślę jak to wyjdzie uśredniając kwotę... Bo tak serio nie wiem na ile można liczyć. Na mojej uczelni -a nie pytam o moją uczelnie tylko w imieniu koleżanki- ustalono dwa progi - do 380 zł i do 760 zł coś takiego. do pierwszego progu jest ok 400 zł przy drugim progu 220 zł.... i tak po prostu chciałam się zapytać mniej więcej ile dostawali inni żeby się nie okazało że to będzie 10 zł
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 09:34   #2085
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Kurcze powiedzcie mi czy wy też na allegro kilka dni przed zakonczeniem licytujecie tak zaparcie? Bo ja zawsze czekam dopiero do końca aukcji. I dla mnie to jest bez sensu takie podbijanie ceny
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 09:41   #2086
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez lizawietta Pokaż wiadomość
Kurcze powiedzcie mi czy wy też na allegro kilka dni przed zakonczeniem licytujecie tak zaparcie? Bo ja zawsze czekam dopiero do końca aukcji. I dla mnie to jest bez sensu takie podbijanie ceny
Może to celowa "sztuczka" sprzedającego.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 09:44   #2087
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez lizawietta Pokaż wiadomość
Kurcze powiedzcie mi czy wy też na allegro kilka dni przed zakonczeniem licytujecie tak zaparcie? Bo ja zawsze czekam dopiero do końca aukcji. I dla mnie to jest bez sensu takie podbijanie ceny
zawsze czekam do ostatnich minut/ sekund.
Ale z tego co wiem nie każdy tak robi, bo mu się nie chcę, woli zalicytować wcześniej i liczyć na szczęście
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 10:07   #2088
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Mam stół bilardowy do wniesienia do piwnicy, jest strasznie ciężki, nie chcemy forsować znajomych, jaka firma nam w tym pomoże? Szukam po "przeprowadzkach" ale nie wiem czy oni pomagają nosić czy tylko transportują autem.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 10:17   #2089
SuperSztuka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Manhattan
Wiadomości: 680
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Kupiłam Samsunga Wave i nie mam pojęcia jak pisać smsy,bo mam same jakieś chińskie znaczki zamiast polskich liter , ktoś wie jak to zmienić ?
SuperSztuka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 10:28   #2090
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Wywaliło mi ogromną i ohydną opryszczkę. Dostałam tabletki od lekarza jednak muszę dodatkowo czymś ją smarować. Obecnie używam Vratizolin ale z aż tak rozległą opryszczką sobie nie radzi. Czy możecie powiecić mi coś skutecznego? Już mam dość takiego dziadostwa na ustach
mnie zawsze pomaga zovirax. bierz tez jakies witaminki na wzmocnienie

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Ostatnio jak mi wyskoczyła to kupiłam sobie te plastry Compeed i faktycznie dobre i fajne są. Ta ropa (?) nie rozmazuje się po całych ustach i nie roznosi opryszczki. Nie robi się strup i jak się uśmiechasz to nic nie pęka i nie krwawi No i są przezroczyste co zawsze lepiej wygląda niż biała maść na ustach.
to nie ropa

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Mam stół bilardowy do wniesienia do piwnicy, jest strasznie ciężki, nie chcemy forsować znajomych, jaka firma nam w tym pomoże? Szukam po "przeprowadzkach" ale nie wiem czy oni pomagają nosić czy tylko transportują autem.
musisz zadzwonic i zapytac chociaz ja bym poprosila znajomych, a pozniej bym im zaproponowala wspolna gre
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 10:31   #2091
sandrina
Zadomowienie
 
Avatar sandrina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 700
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Mam stół bilardowy do wniesienia do piwnicy, jest strasznie ciężki, nie chcemy forsować znajomych, jaka firma nam w tym pomoże? Szukam po "przeprowadzkach" ale nie wiem czy oni pomagają nosić czy tylko transportują autem.
daj ogłoszenie do anonsów albo jakieś gazety z ogłoszeniami która jest u was, że potrzebujecie kogoś do zniesienia stołu - zawsze znajdzie się ktoś chętny na łatwy zarobek - a wydaje mi się, że wyjdzie taniej niż korzystanie z usług jakiejś formy
__________________

sandrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 10:37   #2092
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość


to nie ropa
dlatego znak zapytania postawiłam bo nie wiem
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 10:42   #2093
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
musisz zadzwonic i zapytac chociaz ja bym poprosila znajomych, a pozniej bym im zaproponowala wspolna gre
właśnie tato wykonuje telefony.

Cytat:
Napisane przez sandrina Pokaż wiadomość
daj ogłoszenie do anonsów albo jakieś gazety z ogłoszeniami która jest u was, że potrzebujecie kogoś do zniesienia stołu - zawsze znajdzie się ktoś chętny na łatwy zarobek - a wydaje mi się, że wyjdzie taniej niż korzystanie z usług jakiejś formy
Tylko, że zależy nam na czasie. W czwartek ten stół przywieziono, okazało się, że się nigdzie nie mieści, tzn. nie wchodzi przez schody. Tato rozebrał balustradę, ale wnieść nie damy rady, bo waży 150 kg.
I od czwartku stół stoi w jadalni na samym środku, ruszyć się nie ma gdzie, a ja dostaję szału. Całe szczęście, że mama jest u babci, bo by ona z kolei nam żyć nie dała.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 10:47   #2094
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Wywaliło mi ogromną i ohydną opryszczkę. Dostałam tabletki od lekarza jednak muszę dodatkowo czymś ją smarować. Obecnie używam Vratizolin ale z aż tak rozległą opryszczką sobie nie radzi. Czy możecie powiecić mi coś skutecznego? Już mam dość takiego dziadostwa na ustach
Moja siostra zawsze się leczy maścią Tribiotic. Kupuje jeden listek i starcza jej to na długo.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 11:15   #2095
sadie
Zadomowienie
 
Avatar sadie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

pomyłka

Edytowane przez sadie
Czas edycji: 2011-10-29 o 11:22
sadie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 11:26   #2096
Parvanti
Zadomowienie
 
Avatar Parvanti
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Wiem wiem, ale tak myślę jak to wyjdzie uśredniając kwotę... Bo tak serio nie wiem na ile można liczyć. Na mojej uczelni -a nie pytam o moją uczelnie tylko w imieniu koleżanki- ustalono dwa progi - do 380 zł i do 760 zł coś takiego. do pierwszego progu jest ok 400 zł przy drugim progu 220 zł.... i tak po prostu chciałam się zapytać mniej więcej ile dostawali inni żeby się nie okazało że to będzie 10 zł
Takich małych kwot na pewno żadna uczelnia nie wypłaca, bo to nie opłacałoby im się na tyle robić przelewów i całej tej papierkowej roboty. Nie słyszałam, żeby gdzieś najniższe styp było mniejsze niż 200 zł.
Parvanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 11:54   #2097
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
chyba tak, jeśli się odzywiły, wygładziły to mogą być bardziej sliskie i niepodatne, tak mi się wydaje

ja wczoraj zrobiłam kucyka, z niego warkocza, zawinęłam go w koka, spięłam wsuwkami, na koniec jeszcze raz gumka i potem sobię idę idę i mi kitka macha przed oczami wsio się rozwaliło. Jeszcze bym się nie dziwiła jakby to było po silikonach, a ja jestem na "dietce" ostatnio
i tak źle i tak niedobrze
chciałam mieć zdrowe włosy to mam ale za to nie zaszaleje od czasu do czasu z loczkami
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 12:31   #2098
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Już chyba 5 raz będę oddawać telefon do naprawy na gwarancję w sieci t-mobile. Cały czas ma on tą samą wadę. Kiedyś było tak, że chyba jeśli się 3 razy odda telefon z tą samą wadą, to dadzą nowy. Wiecie czy takie coś nadal funkcjonuje?
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 12:45   #2099
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
i tak źle i tak niedobrze
chciałam mieć zdrowe włosy to mam ale za to nie zaszaleje od czasu do czasu z loczkami
hehe no ja tak samo ale nawet z kucykiem jest ciężko, bo gumki zjeżdżają. Wiadome, włosy przy głowie najbardziej zdrowe i śliskie.

A na loczki pewnie jest jakiś sposób, jakieś produkty do stylizacji mocniejsze itp
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 12:55   #2100
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
hehe no ja tak samo ale nawet z kucykiem jest ciężko, bo gumki zjeżdżają. Wiadome, włosy przy głowie najbardziej zdrowe i śliskie.

A na loczki pewnie jest jakiś sposób, jakieś produkty do stylizacji mocniejsze itp
mi się kiedyś bez żadnych pianek, żeli itp. kręciły na dobre 3 dni a teraz na hmm 5 minut
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.