Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II 2012 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-29, 09:44   #871
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
dzień dobry!

Wy chyba coś na wieczór pijecie.... albo chociaż wąchacie. bo na trzeźwo tak chyba się nie da

Ja się zastanawiam nad tą NIVEA, muszę jechać na zakupy i może do Kauflandu się wybiorę. A powiedzcie mi co trzeba kupić?
Bo z tej serii są różne rzeczy... płyn do kąpieli i do włosów, sam płyn do kąpieli, płyn do kąpieli z oliwką co jest najlepsze ?
Ja mam zamiar kupić to mleczko, szampon i płyn 2w1 albo żel do mycia ciała i włosków (w rossmannie teraz za 9,99 zł, ale 200 ml), do tego oliwkę, krem na każdą pogodę - to z nivei.
__________________




BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 09:55   #872
likas
Raczkowanie
 
Avatar likas
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 252
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

No normalnie poszalałyście
Tyle stron - ledwo dwie ostatnie przeczytałam i się popłakałam że śmiechu .

do lekarza nie dzwoniłam, stwierdziłam, że skoro lek powiedziała, że poczekać spokojnie do wizyty to poczekam. w końcu naprawdę na niezłego lekarza trafiłam.

A w carrefourze kocyki akrylowe 100x140 są już po 39 a 100x70 po 26 PLN. Ale są prześliczne, super wzory i takie milusie .

Co do Nivea ja preferuje serie Nutrisensitive - płyn do mycia i kąpieli ewentualnie jeszcze balsam. Z tej serii co teraz jest w Kauflandzie mamy balsam ten z pompką i jakoś bardzo dlugo nie możemy go z Alą zużyć.
likas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 09:57   #873
izulka4
Raczkowanie
 
Avatar izulka4
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 121
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Ale szalejecie Aż ciężko mi się dołączyć do rozmowy, bo Wy tu już zakorzenione.
Ja niestety też już od miesiąca na L4 i tylko leżenie, bo rozwarcie na 2cm już jest. Byliśmy we wtorek u lekarza i na szczęście leżenie plackiem pomogło, nic się nie pogorszyło. Ale jak myślę, że muszę tak leżeć do końca to aż mnie ściska. Całą ciążę od początku znosiłam bardzo dobrze, żadnych dolegliwości, objawów itp., a tu teraz taka niespodzianka.
__________________
Jesteśmy razem od 10/04/2004

Już jako Żona od 03/09/2011

Jeszcze Cię nie znam, a już Cię kocham 09/01/2012
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yrjjg4qj1zcx3.png
izulka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 10:14   #874
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy też macie problem ze wstaniem z łóżka z rańca?? jest to dla mnie mega wysiłek stękam jak stara babcia.. a żeby włożyć buty... to jest jakaś masakra!!!

Teraz bebzun rośnie z dnia na dzień coraz większy!!! Chyba wziął się do roboty już czasik na niego
Podpaski bella prosto Z TORUNIA RZĄDZĄ!!!!!!
Mam dobry patent na wstawanie .Zginam prawą nogę .łapię prawą ręka w kolanie i ciagnę sie do przodu,,taką dźwignie sobie robie,naprawdę o wiele łatwiej sie wstaje,a podpaski bella mamma kupiłam 2 paczki i czekam na odbiór w aptece bo jeszcze zamówiłam inne rzeczy.
Widzisz jak szybko zleciało,za tydzień znowu będziesz mogła na niego nam ponarzekać,ze lepiej osobno

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Ja też ledwo do 1,5l dobijam i to z innymi płynami :/
A mi mój dzisiaj nie podał ręki Raz mu wybaczę, ale jak to się jeszcze raz powtórzy to
Ostatnio jak leżałam w łóżku, to wystawiłam rękę do góry i stwierdziłam, że przydałaby mi się taka drabinka do podciągania, jak w szpitalu są
Mój zawsze podaje,ale jak robił mi usg nerek nie podał i musiałam męża poprosić i gin mnie zaraz przeprosił,ze zapomniał.Ten raz mu wybacze ,bo za cos 150 zeta bierze nie

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ja teraz cały czas bym spała i nie wstawała z łózka, czuje się taaaaka ciężka i otepiała...

Ja nie wiem czy pije, jak chcę to pije, czasem to przez 3 godziny idą dwie żywiec zdrój te 1,75l
Za to na potęgę wcinam kabanosy sokołowa
Ło matko niezły masz spust dziewczyno

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Udało się, udało Nie chciałabym tego badania powtarzać.


Zapytam jeszcze raz Czy kupowałyście już mebelki do pokoju dla maluszka? Możecie jakieś komplety polecić? Jak patrzę na niektóre ceny np. 4000 tyś to szoku doznaję.
My nie kupujemy mebelków mimo ,że małą bedzie miała swój pokój.Mąż zrobił szafę przesówana w sypialni ,tam będziemy narazie trzymać jej ciuszki,a później zamienimy sie szafami i ona będzie miała taka duuuzą w swoim pokoju

Nie wiem co jest ale nie pocytowało mi wszystkiego wrrr
Ja w 27 tygodniu(zaczynam jutro) mam 95 cm
Nikotynko trzymam kciuki za Was ,musisz wrócic do Wawy i dac mi znać jak tam sie rodzi na Żelaznej
bambusiek mnie tak bardzo bolało właśnie z prawej strony bok ,promieniowało na biodra nogi i gin stwierdził że to cos z nerkami ,moze zastój moczu,zrobił usg niby wszystko ok ,ale dał antybiotyk ten w saszetce jednorazowy i przeszło.Niech maż Cie opuka z tyłu po plecach na wys. nerek jak będzie bolało to moze to to a nie rwa
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."

Edytowane przez eliza1984
Czas edycji: 2011-10-29 o 10:15
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 10:14   #875
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

nazarly sie czosnku i cebuli i glupawe odwalaja a ja na dzien dobry 4 strony musze nadrabiac

a w ogole to czesc dzis tez lipny humor tzt stwierdzil ze mam pisac mgr i on jedzie do kolegi na browarki i robic auto

super sobota;( wiec sie wzielam za mgr i juz napisalam strone tytulowa
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 10:15   #876
anankee
Rozeznanie
 
Avatar anankee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 706
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

dziewczyny po raz pierwszy od kiedy Emi się urodziła zostałam sama w domu na 2 albo nawet 3 dni. Wysłałam tż z Emi na wieś do rodziców, też miałam jechać, ale stwierdziłam, że zostanę w domu, odpocznę sobie, odstresuję, nie będę słuchać wrzasków. Teraz normalnie cisza aż mi dzwoni w uszach.

wiadomość od nikotynki aż mnie zmroziła.... ja też mam pessar założony i cały czas byłam dobrej myśli, że to pomaga, bo nawet gin mnie uspokajał, mówił ze on nie miał przypadku żeby pessar się zsuwał czy nie pomagał.
Teraz to trochę się boję bo ja mam dopiero 27 tydzień skończony a szyjkę mam niewydolną. Pocieszam się tym że pierwszą ciążę mimo takich samych problemów z szyjką donosiłam do 38tc tylko dzięki leżeniu i fenoterolowi, no a teraz mam dodatkowo pessar.
__________________
Fifi!

Emi!


anankee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 10:35   #877
MartuNiunia87
Rozeznanie
 
Avatar MartuNiunia87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 828
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
dziewczyny, ile macie w obwodzie brzuszka/tc ????
Ja właśnie zaczęłam 25 tydzień i przed chwilą się zmierzyłam, mam 105cm w obwodzie brzuszka (przed ciążą był płaski!!), ale jak stoję przed lustrem to widzę, że jest duży i taki "doklejony", sam ten bebech mi rośnie (no i cycuchy)
Wczoraj przeżywałam, że 11 kg na plus, ale dziś już olałam... w końcu i tak to potem zrzucę jakoś trzeba , a teraz co mam zrobić jak ten chlebek z serem, salami i pomidorkiem oraz zieloną cebulką tak się pięknie do mnie śmieje?? no co ?? :P


Maaaaaaaatko nie było mnie raptem od wczoraj popołudniu i tyle strona do nadrobienia mam... - idę po nadrabiać
__________________
Razem - 01.07.2006
Tomuś - 17.09.2007
Pierścionek - 14.02.2012
Sakramentalne TAK - 11.06.2011
Martynka- 23.02.2012


...Jeśli myślisz, ze wiesz wszystko to znaczy, że tak naprawdę nie wiesz nic...
MartuNiunia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 10:39   #878
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

dzien doberek
no i znowu to samo dopiero wstałam, wczoraj zasnełam przed 1.00, no nie mogę się za cholerę zwlec rano
Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość


Kasik Sandra się odezwała???
ja nie Kasik , ale juz informuje, że tak napisała uwaga cytuje "U nas dobrze. Miałam badania ekg bo mam duszności ale kardio powiedział że zdrowa jestem. Cukier nadal ponad normę a jutro spotkanie z diabetologiem i do domciu pewnie wyjde" napisała to dzisiaj rano, nie wspominała nic o zatruciu, więc pewnie jest wszystko ok
Cytat:
Napisane przez izulka4 Pokaż wiadomość
Ale szalejecie Aż ciężko mi się dołączyć do rozmowy, bo Wy tu już zakorzenione.
Ja niestety też już od miesiąca na L4 i tylko leżenie, bo rozwarcie na 2cm już jest. Byliśmy we wtorek u lekarza i na szczęście leżenie plackiem pomogło, nic się nie pogorszyło. Ale jak myślę, że muszę tak leżeć do końca to aż mnie ściska. Całą ciążę od początku znosiłam bardzo dobrze, żadnych dolegliwości, objawów itp., a tu teraz taka niespodzianka.
no to leżenie jest dobijające, ale z drugiej strony taki bezkarny odpoczynek już drugi raz się pewnie nie zdarzy
Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
nazarly sie czosnku i cebuli i glupawe odwalaja a ja na dzien dobry 4 strony musze nadrabiac

a w ogole to czesc dzis tez lipny humor tzt stwierdzil ze mam pisac mgr i on jedzie do kolegi na browarki i robic auto

super sobota;( wiec sie wzielam za mgr i juz napisalam strone tytulowa
o właśnie to chyba przez to

Uśka pisz, pisz
Cytat:
Napisane przez anankee Pokaż wiadomość
dziewczyny po raz pierwszy od kiedy Emi się urodziła zostałam sama w domu na 2 albo nawet 3 dni. Wysłałam tż z Emi na wieś do rodziców, też miałam jechać, ale stwierdziłam, że zostanę w domu, odpocznę sobie, odstresuję, nie będę słuchać wrzasków. Teraz normalnie cisza aż mi dzwoni w uszach.

wiadomość od nikotynki aż mnie zmroziła.... ja też mam pessar założony i cały czas byłam dobrej myśli, że to pomaga, bo nawet gin mnie uspokajał, mówił ze on nie miał przypadku żeby pessar się zsuwał czy nie pomagał.
Teraz to trochę się boję bo ja mam dopiero 27 tydzień skończony a szyjkę mam niewydolną. Pocieszam się tym że pierwszą ciążę mimo takich samych problemów z szyjką donosiłam do 38tc tylko dzięki leżeniu i fenoterolowi, no a teraz mam dodatkowo pessar.
ooo to faktycznie musi być dziwne uczucie, tak nagle sama... odpoczywaj a szyjką się nie przejmuj, jak będziesz leżeć i uważać na siebie to będzie git
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex

Edytowane przez kamciurka
Czas edycji: 2011-10-29 o 10:46
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 10:45   #879
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez nawojka8583 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Tygrysia chyba się dostosuję do tych zaleceń. Wkońcu Oilatum też nawilża to może wystarczy.
Mnie tam te położne przekonały i oliwki używać nie będę - chyba, że lekarz zaleci. Jeśli skóra maluszka jest zdrowa, to nie ma takiej potrzeby

Cytat:
Napisane przez Angelika_26 Pokaż wiadomość
Nie mam siłki. U mnie w mieście dziś nocne zakupy i przeceny. Mąż kupił mi kozaki a ja dla dzidzi pajacyk cieplutki Nogi mnie bolą i dół brzucha.
Ja ostatnio dostałam sms z mojego ulubionego sklepu z ciuchami - Jacqueline Riu - i pierwszą myślą, że lecę na zakupy jutro Dopiero po chwili do mnie dotarło, że rozmiar 36 na mnie nie wejdzie a ciążowych to oni nie mają

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
hej lasencje
dzis mielismy wizyte u lekarza - myslalam ze spadne z krzesla jak powiedzial mi ze zwolnil sie ze szpitala gdzie chce rodzic a ja tam do SR chodze, mam zaklepana polozna itp nie wiem co zrobic bo powiedzial ze na nast wizycie (22.11) powie mi gdzie i czy warto w jego nowym miejscu pracy SUPER nie wiem co teraz zrobić z tym fantem
To masz rzeczywiście problem. A do jakiego szpitala się przeniósł? Może jak masz już wszystko zaklepane i wykupioną położną to lepiej zostań w tym szpitalu co planowałaś.

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
ja mam komplet z DREWEXu Mału Miś - za lózeczko z szuflada, komode i slupek z transportem dalam 1380zl
Meble sa ok - maja pare usterek jak to takiej jakosci meble
O! Dokładnie o te mebelki mi chodziło Cena świetna i na zdjęciach wyglądają oki.( http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=6280962).
Kupiłaś w necie czy widziałaś je wcześniej "na żywo"? Ja chciałabym zobaczyć - wiesz gdzie można? Jakie usterki mają? Napisz mi
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
dzień dobry!

Ja się zastanawiam nad tą NIVEA, muszę jechać na zakupy i może do Kauflandu się wybiorę. A powiedzcie mi co trzeba kupić?
Bo z tej serii są różne rzeczy... płyn do kąpieli i do włosów, sam płyn do kąpieli, płyn do kąpieli z oliwką co jest najlepsze ?
Ja na początek bym kupiła sam płyn do kąpieli. Szamponu się używa dopiero od 1-go miesiąca. Nie to, że się tak mądrze, ale ostatnio na szkole rodzenia to miałam

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
a ja słyszałam właśnie, żeby nie używać kosmetyków aptecznych, do skór atopowych, przesuszonych czy chorych na początek. Bo skóra się do tego przyzwyczaja i potem ciężko jest przejść na normalne. Jeśli wszystko jest w porządku to używać normalnych kosmetyków.
Przykładowo podałam Oilatum. Może być też Nivea, Johnson czy Biały Jeleń. Chociaż Oilatum położne polecały. Chodzi o to, aby nie używać oliwki.


Zmierzyłam obwód brzusia: 27 tydzień - 93 cm.
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."

Edytowane przez tygrysia
Czas edycji: 2011-10-29 o 10:47
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 10:53   #880
anankee
Rozeznanie
 
Avatar anankee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 706
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
Helloł
A ja dalej przy kroplowce ehhhh :/

Dziękuje wam bardzo za słowa otuchy, aż sie mala bardziej aktywna zrobiła ;*

Agatku leki na rozwój płuc dostałam dlatego, ze pessar w ogóle nie pomaga niestety. Mam nadzieje ze ta kroplowka która mam coś pomoże bo jak nie to ja już nIe wiem.

Gratuluje udanych wizyt i przejścia glukozy dla mnie to nawet dobre było

Kurcze Nadrabiam was i sie mega głodna zrobiłam a kolacje dali o 17;((((( masakra mam tylko wodę;(

Bede wam dawać znać, nudze sie tutaj strasznie, nosi mnie jak nie wiem a mam zostać planowo do poniedziałku. Zobaczymy co lekarz powie bo na obchodzie pól godz temu nie powiedzieli nic:/

No i mam zagwostke jak sie umyć z kroplowka i wenflonem ;/ macie pomysł? Bo włosy mam już nie teges a poszłam siku godz temu to mi krew do rurki podeszła ;/
Jeszcze jestem sama na sali i z jednej strOny fajnie ale z drugiej nudze sie strasznie
I jak Agatek mam tv na monety i nie mam drobnych
dobrze ze mam telefon i mogę was czytać bo bym wam padła )))
Buziaki
nikotynko, ciekawe czy cię wypuszczą w poniedziałek. Mam nadzieję że tak, a wtedy to masz się oszczędzać i leżeć w domku! Nie ma żadnych spacerów ani prasowania. dzidzia jest teraz najważniejsza. Ja jak w pierwszej ciąży trafiłam do szpitala z końcem 33 tygodnia (i z szyjką 2cm i 1cm rozwarcia) to mi powiedzieli że do konca 36t zostaję na pewno. A potem przyszedł ten 36 tydzień (szyjka się troszkę skróciła i rozwarcie 2cm) to już mnie nie chcieli wypuścić do porodu (bo jeszcze dzidzia miednicowo więc cc planowane), i musiałam si sama wypisać na własną odpowiedzialność. I w domu jeszcze 2 tygodnie wytrzymałam. Ale w szpitalu to myślałam że jobla dostanę, tv nie było, tż mi przywiózł radio i tonę gazet, no i towarzystwo miałam non stop, ale i tak sama atmosfera szpitala robi swoje.
dlatego teraz ja tak schizuję bo wiem co to znaczy szpital i wolę leżeć w domu.
trzymam za was kciuki!!!!!!!!!!!
__________________
Fifi!

Emi!


anankee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 10:54   #881
elunia25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 199
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

od wczoraj mnie nie było a tu tyle stron do nadrobienia pewnie po wee bedzie ich jeszcze więcej bo teraz jestem u Teściów w Legnicy i nie za bardzo mam jak przed kompem siedzieć.

Nikotynko trzymaj się będzie dobrze

Zmykam teraz na jakies zakupki i połazic troche po ryneczku może gdzieś spotkam Anabelite
elunia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 11:00   #882
Angelika_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Dzień dobry.

Dziewczyny jaką miałam dziś miłą pobudkę. Mimo, że jestem nie wyspana , ale to nic. Budzę się rano o 7 a tu mój mąż całuje mnie po całej twarzy. Ooooo jak miło, aż chciało się wstać.
Angelika_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 11:00   #883
anankee
Rozeznanie
 
Avatar anankee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 706
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez nawojka8583 Pokaż wiadomość
To czym dzidziusia smarować jak nie oliwką
jeżeli nie ma suchej skóry to najlepiej niczym
ja smarowałam Emi balsamem przez pierwszy miesiąc bo noworodek strasznie się łuszczy, a potem już w ogóle
no chyba że dziecko jest jakieś uczulone to trzeba mieć specjalne kosmetyki do kąpieli i smarowania
__________________
Fifi!

Emi!


anankee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 11:13   #884
MartuNiunia87
Rozeznanie
 
Avatar MartuNiunia87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 828
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Naaaaaaaaaadrobiłam!!!

No co do mojego "doklejonego brzusia" to wrzucam foto - z dzisiaj, czyli 25 tydzień ciąży.... generalnie z tyłu nie widać, że jestem w ciąży, a z przodu?- jak by ktoś to obserwował z profilu jak wychodzę z klatki to jest tak: brzuch....brzuch..brzuch. ... i potem ja


Co do oliwki dla dzieci, to wiem, że w szpitalu jeszcze smarowały oliwka (jak synek się urodził, czyli ponad 4 lata temu), a potem ja stosowałam dla niego jedynie emulsję do smarowanie Emolium (podobne jak Oillatum) oraz z tego samego płyn do kąpieli i szampon do włosków (pomógł na ciemieniuchę co u mojego synka była tragiczna!), później stosowałam też to zamiennie z produktami HIPP (płyn do kąpieli, mleczko do smarowania)

Co do mebelków dla dzidziusia to my zakupujemy tylko komodę jakąś, ponieważ jeśli będziemy mieszkać tu gdzie teraz, to będzie w pokoju z nami, a jęśli uda nam się przenieść do mieszkania od szwagierki (tańsze) to będzie w pokoju z Synkiem naszym, więc generalnie komoda wystarczy, łóżeczko i wszystko inne mamy po synusiu, zresztą nawet komoda w której miał ciuszki jak mieszkaliśmy wszyscy w 1 pokoju jest jeszcze, ale teraz mamy w tych szufladach płyty dvd, gry, pady TŻta, piloty, w innej obrusy, a tam gdzie są mleczne szyby ustawiłam szkło (szklanki, filiżanki), a w pólce "a la barek" mamy dokumenty itd. więc tak zostanie, a dzidzi dokupię tylko komodę na ubranka i przybory chyba nawet taką z samych szuflad, moja mama ostatnio kupiła sobie taką i fajna pojemna .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20111029.jpg (32,3 KB, 39 załadowań)
__________________
Razem - 01.07.2006
Tomuś - 17.09.2007
Pierścionek - 14.02.2012
Sakramentalne TAK - 11.06.2011
Martynka- 23.02.2012


...Jeśli myślisz, ze wiesz wszystko to znaczy, że tak naprawdę nie wiesz nic...
MartuNiunia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 11:40   #885
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

czesc

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
a Ty co tak rzadko zaglądasz? Nazwały Cię miss spam i teraz się powstrzymujesz??? jak się czujesz?

???
a jakoś nie mam weny na pisanie ale czytam Was cały czas...
czuję się ok ale własnie się wzięłam za sprzątanie i zadyszkę złapałam i musżę odsapnąć...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 11:41   #886
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Wy chyba coś na wieczór pijecie.... albo chociaż wąchacie. bo na trzeźwo tak chyba się nie da
no co... każda miała swoją porcję działki czosnkowo-cebulowej i tak wypadło...
Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam nad tą NIVEA, muszę jechać na zakupy i może do Kauflandu się wybiorę. A powiedzcie mi co trzeba kupić?
Bo z tej serii są różne rzeczy... płyn do kąpieli i do włosów, sam płyn do kąpieli, płyn do kąpieli z oliwką co jest najlepsze ?
ja mam.... (tu bidna Agatka wstaje z łóżka i stęka żeby się przyjrzeć)delikatny żel do mycia ciała i włosków 250 ml- powyżej 1 mies życia, a do smarowania mam: delikatne mleczko nawilżające hipoalergiczne 500 ml - oba z dozownikiem

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
haa, może masz jakąś trefną miarę? albo ja mam i naprawdę mam 120cm
że ile????????? Ty to jesteś w ogóle mega big mama
Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar kupić to mleczko, szampon i płyn 2w1 albo żel do mycia ciała i włosków (w rossmannie teraz za 9,99 zł, ale 200 ml), do tego oliwkę, krem na każdą pogodę - to z nivei.
dobry wybór!
Cytat:
Napisane przez izulka4 Pokaż wiadomość
Ale szalejecie Aż ciężko mi się dołączyć do rozmowy, bo Wy tu już zakorzenione.
Ja niestety też już od miesiąca na L4 i tylko leżenie, bo rozwarcie na 2cm już jest. Byliśmy we wtorek u lekarza i na szczęście leżenie plackiem pomogło, nic się nie pogorszyło. Ale jak myślę, że muszę tak leżeć do końca to aż mnie ściska. Całą ciążę od początku znosiłam bardzo dobrze, żadnych dolegliwości, objawów itp., a tu teraz taka niespodzianka.
no niestety trzeba to przeboleć nie jest łatwo, ale teraz dni są krótsze... szybko zleci! nie peniaj!
Wszystko dla dobra dzidziusia, żeby można mu było to wypomnieć jak się urodzi hihihi
Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Mam dobry patent na wstawanie .Zginam prawą nogę .łapię prawą ręka w kolanie i ciagnę sie do przodu,,taką dźwignie sobie robie,naprawdę o wiele łatwiej sie wstaje,a podpaski bella mamma kupiłam 2 paczki i czekam na odbiór w aptece bo jeszcze zamówiłam inne rzeczy.
Widzisz jak szybko zleciało,za tydzień znowu będziesz mogła na niego nam ponarzekać,ze lepiej osobno
patentu spróbuję

A za tydzień to najpierw go kilka razy zbałamucę, a potem ponarzekam

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
bambusiek mnie tak bardzo bolało właśnie z prawej strony bok ,promieniowało na biodra nogi i gin stwierdził że to cos z nerkami ,moze zastój moczu,zrobił usg niby wszystko ok ,ale dał antybiotyk ten w saszetce jednorazowy i przeszło.Niech maż Cie opuka z tyłu po plecach na wys. nerek jak będzie bolało to moze to to a nie rwa
no wiesz.... takie rzeczy na forum no!
Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
nazarly sie czosnku i cebuli i glupawe odwalaja a ja na dzien dobry 4 strony musze nadrabiac

Cytat:
Napisane przez anankee Pokaż wiadomość
jeżeli nie ma suchej skóry to najlepiej niczym
ja smarowałam Emi balsamem przez pierwszy miesiąc bo noworodek strasznie się łuszczy, a potem już w ogóle
no chyba że dziecko jest jakieś uczulone to trzeba mieć specjalne kosmetyki do kąpieli i smarowania
Dziewczyna ma rację polać jej, dobrze gada!
Ja i tak kupiłam, a jeśli nie będzie trzeba to mleczko wezmę dla siebie
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 11:46   #887
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

o bosssszzzzeeeee dopiero Was nadrobiłam ale dałam radę niezłe rzeczy się tu wyprawiają wieczorami można się nieźle pośmiać do monitora
nikotynko odpoczywaj i bądź dobrej myśli wszystko będzie dobrze
a teraz spadam bo przez to nadrabianie to zapuszczę dom i moje dzieci (córa i mąż) będą głodni chodzić pa
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 12:04   #888
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Mówicie, że są takie tanie kocyki w kerfurze?? Muszę koniecznie dziś kupić

Jadę dziś do koleżanki na ploty idę się zrobić na cycek glancek
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 12:17   #889
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Ja już po usg

Hania nadal jest Hanią i waży całe 664 g, lekarz oszacował ze przy porodzie będzie ważyć około 3 kg więc urodzę maleństwo. Zbadał wszystko dokładnie, serduszko zdrowe, nereczki, mózg też Nawet policzył paluszki u rąk i nóg
Normalnie strasznie się cieszę, nawet nam języka pokazała skubana, widzieliśmy ją w obrazie 3 d ma nosek po tatusiu ale jest strasznie wstydliwa bo prawie cały czas twarzyczkę zasłaniała.

Teraz bezstresowo (mam nadzieję) czekam do lutego
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 12:23   #890
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

A ja dzis za porządki jakies się zabrałam :p Własnie znalazłam platformy, które kupiłam w necie, przyszły dokładnie kilka minut po tym jak zobaczyłam dwie kreseczki na teście :P
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 12:38   #891
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ja już po usg

Hania nadal jest Hanią i waży całe 664 g, lekarz oszacował ze przy porodzie będzie ważyć około 3 kg więc urodzę maleństwo. Zbadał wszystko dokładnie, serduszko zdrowe, nereczki, mózg też Nawet policzył paluszki u rąk i nóg
Normalnie strasznie się cieszę, nawet nam języka pokazała skubana, widzieliśmy ją w obrazie 3 d ma nosek po tatusiu ale jest strasznie wstydliwa bo prawie cały czas twarzyczkę zasłaniała.

Teraz bezstresowo (mam nadzieję) czekam do lutego
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 12:47   #892
kasikzaki
Zadomowienie
 
Avatar kasikzaki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tullamore Ireland
Wiadomości: 1 250
Send a message via Skype™ to kasikzaki
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Hej mamuśki

Normalnie musiałam sobie wygooglować co to woreczki paklanki te nazwy mnie rozbrajają. Ja też kupię takie woreczki u nas w lidlu są niedrogie, siostra ma takie i sobie chwali.


Wczoraj byłam z tżtem obejrzeć to łóżeczko turystyczne co miałam upatrzone i mi się totalnie odwisziało. Nie wiem jak ja je wcześniej ogladałam. jest strasznie krótkie i zmieści się tak dzieciaczek maksymalnie 2 letni.Wiem że są też większe ale z dobrej firmy u nas są tylko takie krótkie. W związku z planami powrotu do Pl muszę miec takie łóżeczko że na 3 lata mi wystarczy. No i jeszcze kosztuje 130euro +materaz ok 50 może nawet 70 euro. Koleżanka ma do sprzedania jakieś drewniane to muszę obejrzeć.
Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Kasikzaki zapisz sobie ten tytuł, bo coś czuję, że może wygrać w ankiecie
Już jestem po wizycie. Z Dzidkiem wszystko ok Dostaliśmy zdjęcia, na których nic nie widzimy Mały waży 760 gram (25tc), nie wiem ile ma wzrostu, bo ta funkcja w usg się zepsuła :/ Po wizycie odwiedziłam koleżankę, od której dostałam śpiworek na 74 Jest śliczny No i jest kolejną koleżanką, która obiecuje jakieś ubranka po swoim. Tylko, że ja już chciałabym uzupełniać braki a ona do mnie dopiero z tekstem, że kiedyś się umówimy, to obejrzę, co chcę od niej... A głupio mi było powiedzieć, że najchętniej to już bym coś wybrała... No cóż najwyżej przełożę kupno ubranek na później.
hehe tytuł kapitalny, to fakt

za wizytę.

A co do ciuszków to mam podobnie mam obiecane ciuszki w Pl które mama przywiezie w grudniu i tylko połowę widziałam resztę szwagierka dowiezie mamie później, mam też obiecane od koleżanki siostry ciuszki ale na razie są u innej koleżanki bo ma już maleństwo na świecie i w sumie wiem że dostanę mega dużo ale nie wiem co Generalnie praiwe nic nie kupuję, no chyba że tak jak ostatnio w promocji no i mi sie strasznie podobało

Cytat:
Napisane przez izulka4 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Dołączam do Was, ale jak zobaczyłam ile mam do nadrobienia, to aż się odechciewa Mam nadzieję, że wybaczycie. Od jutra rana nadrobię ostatnią część.
Jestem właśnie na etapie zakupów i siedzę już kilka dni przed komputerem i staram się czytać rady, pomysły, wszelkie opinie. Na początku tej części zauważyłam, że załączyłyście dosyć obszerne listy wyprawki - przyda się, bo nic jeszcze nie mam. Czytam teraz opinie o wózkach - waham się między maci cosi mura, a x-landerem xa. Zmykam czytać dalej, a jutro z rana zaglądam tutaj
Witaj


Czubadek


Nikotynka fajnie że się odzywasz A tą kroplówkę to masz cały czas podłączoną?? Bo ja miałm tlko kulka razy w ciągu dnia a na welfron(miałam na dłoni) nakładałam rękawiczkę lateksową.
kasikzaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 13:05   #893
MartuNiunia87
Rozeznanie
 
Avatar MartuNiunia87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 828
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ja już po usg

Hania nadal jest Hanią i waży całe 664 g, lekarz oszacował ze przy porodzie będzie ważyć około 3 kg więc urodzę maleństwo. Zbadał wszystko dokładnie, serduszko zdrowe, nereczki, mózg też Nawet policzył paluszki u rąk i nóg
Normalnie strasznie się cieszę, nawet nam języka pokazała skubana, widzieliśmy ją w obrazie 3 d ma nosek po tatusiu ale jest strasznie wstydliwa bo prawie cały czas twarzyczkę zasłaniała.

Teraz bezstresowo (mam nadzieję) czekam do lutego

super ja już nie mogę się doczekać, mam wizytę 4.11 po prawie 1,5miesiąca przerwy (przekładana)... ciekawe jak tam Mała się miewa no i ile waży

Mieszkanko ogarnięte, teraz czekam aż TŻ przyjdzie z pracy to odkurzy i pomyje podłogi (zawsze odkurzał, a od kiedy mamy brzuszek przejął też mycie ), siedzę sobie i oglądam komody na all... w sumie tak orientacyjnie, jeśli się zdecydujemy to kupimy w styczniu jakąś
__________________
Razem - 01.07.2006
Tomuś - 17.09.2007
Pierścionek - 14.02.2012
Sakramentalne TAK - 11.06.2011
Martynka- 23.02.2012


...Jeśli myślisz, ze wiesz wszystko to znaczy, że tak naprawdę nie wiesz nic...
MartuNiunia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 13:06   #894
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
a w ogole to czesc dzis tez lipny humor tzt stwierdzil ze mam pisac mgr i on jedzie do kolegi na browarki i robic auto
a czesc
mam podobnie
ja niby mam sie uczyc, a tz poszedl sobie na pokera
i jeszcze przedtem zdazylismy sie 3 razy pozrec

poszlabym do kina,czy gdzies, ale wez i wyjedz bez auta z tego zadupia do centrum

zla jestem...

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
a teraz co mam zrobić jak ten chlebek z serem, salami i pomidorkiem oraz zieloną cebulką tak się pięknie do mnie śmieje?? no co ?? :P
do mnie tez sie chyba zaczal smiac !!!
tylko nie wiem, czy mozna salami?

Nikotynko, to cale szczescie, ze jestes tam przygotowana na cacy. Tz na pewno dumny Trzymaj sie tam dzielnie, nasz maly zuchu. I koniecznie namow tzta, zeby doniosl jedzonko, bo inaczej to tam nam zejdziesz z glodu. Kolacja o 17? Ja o tej porze jem drugi obiad, pozniej jeszcze dwa podwieczorki i na noc kolacja

Tz w przerwach klotni porobil mi kilka zdjec, zeby uwiecznic skonczony 25 tydzien !!!
Ale sa na jego telefonie i nie mam jak wkleic. Sama tez sobie porobilam, ale kabelek do mojego telefonu zostal na Mazurach
Ale powiem Wam, ze bebzolicho jest ogromne

Kamciurka - tanczystopka

Agatku,
dzisiaj dolaczam do Waszego klubu smierdziuchow. Nazarlam sie cebuli, zeby miec wymowke, dlaczego nie chce dac buzi tztowi
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see

Edytowane przez pearpearl
Czas edycji: 2011-10-29 o 13:07
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 13:08   #895
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Właśnie niczym się nie powinno smarować. Wystarczy wykąpać w oilatum. Oliwkę powinien zalecić do smarowania pediatra, jeśli uzna, że maluchowi jest potrzebna. Inaczej może więcej szkody narobić.
Tak położne na szkole rodzenia powiedziały. Od oliwek się odchodzi.
Cytat:
Napisane przez nawojka8583 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Tygrysia chyba się dostosuję do tych zaleceń. Wkońcu Oilatum też nawilża to może wystarczy.
Tygrysia masz racje, oliwka tak jak zasypka odchodzą do lamusa. W sumie warto się zaopatrzyć w oliwkę bo można stosować podczas masażu przed kąpielą lub ma ciemieniuchę, ale równie dobrze można wykorzystać oliwę z oliwek .
Aaa... i ważna sprawa, oliwka musi być w matowej buteleczce (nie w przeźroczystej) bo tylko taka zachowuje swoje właściwości.
Inutil gdzieś pisała, żeby na początku nie stosować Oilatum tylko zwykłe kosmetyki do kąpieli.
Ja się z tym zgadzam
Oilatum jest strasznie drogie, niewydajne i raczej używa się go jak coś się dzieje bo jest lecznicze (tak jak sudokrem). Nie ma sensu stosować leczniczych kosmetyków tak od samego początku bo skóra dziecka się przyzwyczai i jak coś się zacznie dziać to te kosmetyki nie będą działały.
Noo... koniec wykładów

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
Ja właśnie zaczęłam 25 tydzień i przed chwilą się zmierzyłam, mam 105cm w obwodzie brzuszka (przed ciążą był płaski!!), ale jak stoję przed lustrem to widzę, że jest duży i taki "doklejony", sam ten bebech mi rośnie (no i cycuchy)
Ja bardzo podobnie: początek 25 tygodznia i 104 cm w obwodzie brzuchala w najszerszym miejscu Rośniemy!

Cytat:
Napisane przez elunia25 Pokaż wiadomość
od wczoraj mnie nie było a tu tyle stron do nadrobienia pewnie po wee bedzie ich jeszcze więcej bo teraz jestem u Teściów w Legnicy i nie za bardzo mam jak przed kompem siedzieć.

Nikotynko trzymaj się będzie dobrze

Zmykam teraz na jakies zakupki i połazic troche po ryneczku może gdzieś spotkam Anabelite
No to masz piękna pogodę na spacer po Legnickim ryneczku
Niestety raczej się nie spotkany bo ja w domku siedzę i usiłuję się zmobilizować do porządków, a jeszcze TŻ mnie molestuje by mu gacie pocerować póki mamy w domu maszynę do szycia (pożyczona od mamy)
Miło, ze o mnie pamiętasz
Udanych zakupów życzę!
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".

Edytowane przez Anabellita
Czas edycji: 2011-10-29 o 13:17
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 13:23   #896
kasikzaki
Zadomowienie
 
Avatar kasikzaki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tullamore Ireland
Wiadomości: 1 250
Send a message via Skype™ to kasikzaki
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez izulka4 Pokaż wiadomość
Ale szalejecie Aż ciężko mi się dołączyć do rozmowy, bo Wy tu już zakorzenione.
Ja niestety też już od miesiąca na L4 i tylko leżenie, bo rozwarcie na 2cm już jest. Byliśmy we wtorek u lekarza i na szczęście leżenie plackiem pomogło, nic się nie pogorszyło. Ale jak myślę, że muszę tak leżeć do końca to aż mnie ściska. Całą ciążę od początku znosiłam bardzo dobrze, żadnych dolegliwości, objawów itp., a tu teraz taka niespodzianka.
Widzisz to nigdy nie wiadomo, takie są uroki ciąży. Ja na przykład miałam problemy na początku a teraz jest spoko.
Trzymam kciuki żeby sie nie pogarszało. A w naszym towarzystwie nie bedzie Ci sie nudzić
Cytat:
Napisane przez anankee Pokaż wiadomość
dziewczyny po raz pierwszy od kiedy Emi się urodziła zostałam sama w domu na 2 albo nawet 3 dni. Wysłałam tż z Emi na wieś do rodziców, też miałam jechać, ale stwierdziłam, że zostanę w domu, odpocznę sobie, odstresuję, nie będę słuchać wrzasków. Teraz normalnie cisza aż mi dzwoni w uszach.

wiadomość od nikotynki aż mnie zmroziła.... ja też mam pessar założony i cały czas byłam dobrej myśli, że to pomaga, bo nawet gin mnie uspokajał, mówił ze on nie miał przypadku żeby pessar się zsuwał czy nie pomagał.
Teraz to trochę się boję bo ja mam dopiero 27 tydzień skończony a szyjkę mam niewydolną. Pocieszam się tym że pierwszą ciążę mimo takich samych problemów z szyjką donosiłam do 38tc tylko dzięki leżeniu i fenoterolowi, no a teraz mam dodatkowo pessar.
Odpoczywaj kochana

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ja już po usg

Hania nadal jest Hanią i waży całe 664 g, lekarz oszacował ze przy porodzie będzie ważyć około 3 kg więc urodzę maleństwo. Zbadał wszystko dokładnie, serduszko zdrowe, nereczki, mózg też Nawet policzył paluszki u rąk i nóg
Normalnie strasznie się cieszę, nawet nam języka pokazała skubana, widzieliśmy ją w obrazie 3 d ma nosek po tatusiu ale jest strasznie wstydliwa bo prawie cały czas twarzyczkę zasłaniała.

Teraz bezstresowo (mam nadzieję) czekam do lutego
Ja tu z kciukami wcześniej wyskoczyłam a Ty już po wizycie
Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Kasik Sandra się odezwała???
Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
ja nie Kasik , ale juz informuje, że tak napisała uwaga cytuje "U nas dobrze. Miałam badania ekg bo mam duszności ale kardio powiedział że zdrowa jestem. Cukier nadal ponad normę a jutro spotkanie z diabetologiem i do domciu pewnie wyjde" napisała to dzisiaj rano, nie wspominała nic o zatruciu, więc pewnie jest wszystko ok
hehe właśnie miałam to napisać My chyba jakieś podobne
Wiadomość ogólnie pozytywna, więc musi być dobrze

Edytowane przez kasikzaki
Czas edycji: 2011-10-29 o 13:27
kasikzaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 13:32   #897
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Izulka, witaj !!!
A powiedz nam cos wiecej o sobie, prosimy ))
Skad jestes, ile masz lat, co lubisz, czego nie lubisz
Tak,zebysmy mogly Cie lepiej "poznac"

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

no tak mnie ten tz rozzloscil, ze nie moge sie teraz skupic na nuce
ide pohasac z psami po ogrodzie
niech rozkopia tesciowej kilka kwiatkow, a co
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 13:32   #898
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
Mieszkanko ogarnięte, teraz czekam aż TŻ przyjdzie z pracy to odkurzy i pomyje podłogi (zawsze odkurzał, a od kiedy mamy brzuszek przejął też mycie ), siedzę sobie i oglądam komody na all... w sumie tak orientacyjnie, jeśli się zdecydujemy to kupimy w styczniu jakąś
gdybym mogła coś doradzić- to polecam tego pana: http://allegro.pl/komoda-szafka-koma...896395812.html

ja kupiłam komodę u niego (ale nie taką, bo akurat nie ma w sprzedaży- ale obserwuj ) ma głębokie komody bo 46-47 cm, to dużo pomieścisz w razie co
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

Agatku,
dzisiaj dolaczam do Waszego klubu smierdziuchow. Nazarlam sie cebuli, zeby miec wymowke, dlaczego nie chce dac buzi tztowi
mój to nawet mnie całuje jak śmierdziucham czosnkiem... mówi: "no to co!"
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 13:35   #899
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

jeeeju, muszę uciekać bo mi się TŻ do porządkowania w szafach zabrał, a on wszystko by do kosza wywalał, czasem ma takie napady Trzeba go pilnować by czegoś dobrego nie wyrzucił.
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 13:37   #900
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
super ja już nie mogę się doczekać, mam wizytę 4.11 po prawie 1,5miesiąca przerwy (przekładana)... ciekawe jak tam Mała się miewa no i ile waży

Mieszkanko ogarnięte, teraz czekam aż TŻ przyjdzie z pracy to odkurzy i pomyje podłogi (zawsze odkurzał, a od kiedy mamy brzuszek przejął też mycie ), siedzę sobie i oglądam komody na all... w sumie tak orientacyjnie, jeśli się zdecydujemy to kupimy w styczniu jakąś
U mnioe właśnie maż dokańcza sprzatanie czyli łazienkę.Ja wycieram kurze a on ma cała resztę czyli odkurzanie i mycie podłóg ,ale wcześniej też sie dzieliliśmy ,ze on odkurza a ja myję podłogi.Denerwowałaś sie chyba że mały mniej sie rusza, u mnie wczoraj też tak było ,ale całe szczęście dziś mała nadrabia
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.