Sierpniowe Panny Młode cz.III - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-02, 16:10   #2881
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

co do atrakcji:
- dziewczynka z kwiatami - fajna sprawa jeśli masz w rodzinie dziewczynkę, która się tego podejmie. U mojego kuzyna przed młodymi miał iść "orszak" trzech druhenek w słodziutkich sukieneczkach różowiutkich. Miał, bo dziewczynki szły każda po swojemu, w swoją stronę (w tym i była biegaczka po całym kościele) i nie wyszło to najpiękniej.
- fontannie czekoladowej mówię stanowcze nie. Może i fajna sprawa ale na przyjęcie ze znajomymi czy bankiet. Na weselu pełnym dzieciaków i mniej lub bardziej pijanych ludzi fontanna może tylko sprawiać problem i plamy na odzieży tych co bardziej "ciamajdowatych"
- barman - czemu nie. Jeśli potrafi robić efektowne a smaczne drinki to może być.
- szczudlarze, komicy, magicy, teatrzyki itp to jak dla mnie trochę zbędna rzecz. Tak na prawdę to zagracają wesele. Ja jedyne o czym marzyłam o 4 w nocy to żeby ta noc trwała i trwała a nie kończyła się tak szybko. Do dziś dnia żałuję tych dwóch godzin spędzonych w plenerze, bo wolałabym je spędzić na parkiecie.
- lampiony - my mieliśmy jeden i chcieliśmy go wypuścić wieczorem ale po 1. baliśmy się, że zahaczy o trakcję albo drzewa i coś spłonie, a po 2. w końcu o nim zapomnieliśmy i nadal leży na szafie i czeka na jakiś moment do wypuszczenia.
- gołąbki odpadły u mnie zanim jeszcze ktokolwiek taki pomysł wysnuł. Za dużo już widziałam w Krakowie obs*ranych pań i panów, nie chciałam ryzykować już na samym początku
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 16:37   #2882
piekna_marianna
Raczkowanie
 
Avatar piekna_marianna
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 86
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Talaaa87 Pokaż wiadomość
No z ta salą rzeczywiście mieli szczęście bo nie wiem czy by coś znaleźli... no przynajmniej w moich okolicach na pewno by sie nic nie znalazło w tak krótkim terminie... tylko pogratulować tak dobrej organizacji
ale ja jednak bym nie chciała w tak krótkim czasie wszystkiego organizować....
No mieli szczęście. A spieszyło im się tak, jak same się możecie domyślić, ponieważ w maju się okazało, że im się rodzin powiększy i koniecznie chcieli najpierw wziąć ślub.

Co do atrakcji - nie chcę dziewczynek z kwiatkami, lampionów, komików i fontann z czekolady, szkoda mi na to kasy. Gołębie to już w ogóle kiepski pomysł wg mnie. Może bańki mydlane przed kościołem? Ładnie na zdjęciach to wygląda Będzie barman, znajomi opowiadali, że to naprawdę fajna sprawa, dla kobiet zwłaszcza. No i nie wiem czy to uznać za atrakcję, ale będę miała druhny, 5 moich najlepszych koleżanek, które same wpadły na taki pomysł, nie wiem czy będą mieć takie same sukienki, pewnie nie, ale jakoś je wyróżnię, taką bransoletką z kwiatów albo czymś...myślimy nad tym. Świadkami będą dwaj mężczyźni, więc będę miała pięć kobitek, które będą mnie podtrzymywać na duchu.
piekna_marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 18:23   #2883
pchla_szachrajka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 96
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez wloszka8 Pokaż wiadomość
my już mamy
-salę
-orkiestrę
-fotografa i kamerzystę
-samochód
-świadkowie
-kościół
-tort weselny i ciasta
-obrączki
-fryzjer
-suknia ślubna
-lista gości
wow ale dużo!
świadków też mam, z czego świadek TŻ jeszcze nie poinformowany. Listę gości, z mojej strony też już mamy. Na nauki czekamy do stycznia bo proboszcz tak wymyślił, a płacić za weekendowe nie mam zamiaru.
Widzę że macie już obrączki, a jak ja już je oglądam to TŻ się ze mnie śmieje " bo mamy czas":/

Ja równiez miałam się pierwotnie sama malować, kosmetyki mam bardzo dobre ale w tym dniu głowy ani czasu nie będę miała. Za to paznokcie robię sama, skoro kilka lat temu dorabiałam właśnie na malowaniu lub robieniu paznokci PMkom


odnośnie atrakcji ślubnych, to ja jestem przeciwna. Moim zdaniem para młoda sama w sobie powinna być atrakcją tego dnia, gości nie trzeba dodatkowo zabawiać. Nie podobają mi się żadne pokazy tańców, barmanów, małp i kaunów. I mam nadzieję że nikt z gości nie będzie chciał nam zrobić takiej niespodzianki.
pchla_szachrajka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 19:52   #2884
Talaaa87
Zadomowienie
 
Avatar Talaaa87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez piekna_marianna Pokaż wiadomość
No mieli szczęście. A spieszyło im się tak, jak same się możecie domyślić, ponieważ w maju się okazało, że im się rodzin powiększy i koniecznie chcieli najpierw wziąć ślub.
Tak też właśnie myślkałam jak napisałąaś że w maju zaręczyny a w lipcu slub

Cytat:
Napisane przez pchla_szachrajka87 Pokaż wiadomość
wow ale dużo!
świadków też mam, z czego świadek TŻ jeszcze nie poinformowany. Listę gości, z mojej strony też już mamy. Na nauki czekamy do stycznia bo proboszcz tak wymyślił, a płacić za weekendowe nie mam zamiaru.
Widzę że macie już obrączki, a jak ja już je oglądam to TŻ się ze mnie śmieje " bo mamy czas":/

Ja równiez miałam się pierwotnie sama malować, kosmetyki mam bardzo dobre ale w tym dniu głowy ani czasu nie będę miała. Za to paznokcie robię sama, skoro kilka lat temu dorabiałam właśnie na malowaniu lub robieniu paznokci PMkom


odnośnie atrakcji ślubnych, to ja jestem przeciwna. Moim zdaniem para młoda sama w sobie powinna być atrakcją tego dnia, gości nie trzeba dodatkowo zabawiać. Nie podobają mi się żadne pokazy tańców, barmanów, małp i kaunów. I mam nadzieję że nikt z gości nie będzie chciał nam zrobić takiej niespodzianki.
I ja tez jestem przeciwna takim atrakcjom jakie wymieniłaś... ale jezeli się to komus podoba to zawsze może sobie takie cos zorganizowac
__________________
"I ślubuję Ci..."
Kacper


Pani Mgr
Talaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 00:49   #2885
madziares25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 091
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Talaaa87 Pokaż wiadomość
Tak też właśnie myślkałam jak napisałąaś że w maju zaręczyny a w lipcu slub


I ja tez jestem przeciwna takim atrakcjom jakie wymieniłaś... ale jezeli się to komus podoba to zawsze może sobie takie cos zorganizowac
tuby strzelające sztucznymi płątkami kwiatów na wyjściu młodych z kościoła, to też taka moda nowa...nie podoba mi się...tych tub to z 6 by potrzeba, żeby efekt był zadowalający...A poza tym to goście witają młodych i obsypują czym chcą, a nie młodzi mają gościom mówić, czym mają ich obrzucać.
Ryż i grosiki wystarczą moim zdaniem, ewentualnie płatki, ale żywych kwiatków, nie sztucznych...Bańki mydlane i maszyny do robienia baniek przed kościołem, to też takie dziwadło moim zdaniem
Lampiony też mi się nie podobają...Szczudlarze, pokazy Fire Show, Klowny i fontanna czekoladowa to niewypdał.Już lepsza alkoholowa.
Co do atrakcji, to nie ma co wydziwiać...naprawdę...:b rzydal:
Ale to MO każdy robi jak uważa

---------- Dopisano o 01:49 ---------- Poprzedni post napisano o 01:36 ----------

My mieliśmy autko białą warszawę, która była atrakcją sama w sobie i zrobiła furorę wśród gości.
Sam ślub, bez udziwnień.
Szliśmy z mężem do ołtarza.
Miał mnie prowadzić tata, ale zmieniłam zdanie, to nasz dzień i już.
Rozważałam opcję delegacji dzieci przed nami.Np. chrześniak niósłby obrączki, a chrześniaczka sypałaby kwiatki, ale odpadło.
Swoje dzieci, to inaczej, a że nie mamy, to obce po co brać?Bez sensu.
Gdybym miała dziecko swoje, to pewnie niosło by nam obrączki na poduszeczce, a tak nie mamy i atrakcji mniej.
Na wyjściu z kościoła byliśmy obsypani ryżem i grosikami.
Żadnych baniek mydlanych i strzelających tub.
Kolejną atrakcją była ( bynajmniej jak dla nas) grająca orkiestra strażacka przed kościołem na chwilkę przed naszym przyjazdem na nasze powitanie przed samym slubem, potem zagrali marsza na wyjściu ( dogadał się kapelmistrz z organistą ) było lato drzwi otwarte do kościoła i wszystko super słychać, także marsza zagrała nam orkiestra, nie organista.Też atrakcja bynajmniej u nas w mieście.
madziares25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 07:22   #2886
wloszka8
Raczkowanie
 
Avatar wloszka8
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 339
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Dziękuję Wam za opinie na ten temat myślę, że zostanę przy córeczce mojej świadkowej, sypiącej przed nami kwiatki wieczornym puszczaniu lampionów i barmanie, który jest naszym znajomym , bo za to i tak nie zapłacimy ale dziękuję Wam za te słowa krytyki również zawsze lepiej popytać jest kogoś jeszcze

pchla_szachrajka87
Cytat:
Widzę że macie już obrączki, a jak ja już je oglądam to TŻ się ze mnie śmieje " bo mamy czas":/
jeśli mogę coś poradzić z własnego doświadczenia, to zorientujcie się, czy złoto po nowym roku nie pójdzie do góry.. my kupowaliśmy już obrączki koniec 2010r. wiem, że to strasznie wczas, ale były wtedy przesłanki, że złoto pójdzie do góry i niestety.. sprawdziło się... pod koniec 2010r. płaciliśmy 3000 za nasze obrączki, w tej chwili kosztowały u jubilera 6500!!! masakraaaaa.... chyba, że macie złoto do przetopienia, myśmy nie posiadali
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120818310117.html

Gdzie Skarb Twój...
...Tam Serce Twoje
wloszka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 07:43   #2887
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Hej laseczki

My w ta sobote idziemy ogladac obraczki, chociaz wzor juz mamy wybrany

mamy swoje zloto do przetopienia, ale u nas gadaja zeby poczekac na swieta wtedy beda promocje i nizsze ceny
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 07:50   #2888
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

A teraz co do kosmetyczki to bieżcie dziewczyny profesjonalistkę bo potem na każdym jednym zdjęciu przecież jest Wasza buźka i warto żeby wyglądała super. Ja nawet nie poprawiałam przez całą noc i jeszcze rano szkoda mi było zmywac makijaż bo tak świetnie się trzymał. A w dniu wesela stres, pospiech, napewno jakies nerwy i nie warto ryzykowac że ręka Wam zadrży przy malowaniu oka
Co do atrakcji bardzo podoba mi się pokaz sztucznych ogni ale ponieważ kilka koleżanekk miało to u siebie więc my zrezygnowaliśmy. Gołąbki wyglądaja super. My myśleliśmy nad pokazem ognia ale ponieważ mieliśmy późno ślub to w sumie w czasie zabawy na prawde nie było czasu na taki pokaz. Lampiony fajna sprawa od warunkiem że nie wieje i że nie stworzymy zagrożenia pożarowego Fontanna czekoladowa na weselu przy dzieciach alkoholu i białej sukni to niebezpieczne połącznie
Marianna fajny pomysł, gratuluje takich koleżanek . U mnie były dwie drużki w sukienkach w tym samym kolorze i właśnie miłay kwiatowe korsarze na rękach, bardzo fajnie to na zdjęciach wyglądało.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 07:59   #2889
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
A teraz co do kosmetyczki to bieżcie dziewczyny profesjonalistkę bo potem na każdym jednym zdjęciu przecież jest Wasza buźka i warto żeby wyglądała super. Ja nawet nie poprawiałam przez całą noc i jeszcze rano szkoda mi było zmywac makijaż bo tak świetnie się trzymał. A w dniu wesela stres, pospiech, napewno jakies nerwy i nie warto ryzykowac że ręka Wam zadrży przy malowaniu oka
Co do atrakcji bardzo podoba mi się pokaz sztucznych ogni ale ponieważ kilka koleżanekk miało to u siebie więc my zrezygnowaliśmy. Gołąbki wyglądaja super. My myśleliśmy nad pokazem ognia ale ponieważ mieliśmy późno ślub to w sumie w czasie zabawy na prawde nie było czasu na taki pokaz. Lampiony fajna sprawa od warunkiem że nie wieje i że nie stworzymy zagrożenia pożarowego Fontanna czekoladowa na weselu przy dzieciach alkoholu i białej sukni to niebezpieczne połącznie
Marianna fajny pomysł, gratuluje takich koleżanek . U mnie były dwie drużki w sukienkach w tym samym kolorze i właśnie miłay kwiatowe korsarze na rękach, bardzo fajnie to na zdjęciach wyglądało.

ja w styczniu bede zaklepywala profesjonalna

wole nie ryzykowac
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 08:01   #2890
Talaaa87
Zadomowienie
 
Avatar Talaaa87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
ja w styczniu bede zaklepywala profesjonalna

wole nie ryzykowac
A ja juz mam zaklepaną i to od lutego taż nie chcę ryzykować w tym pieknym dniu że cos mi nie wyjdzie....
__________________
"I ślubuję Ci..."
Kacper


Pani Mgr
Talaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 08:27   #2891
mary_mor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 90
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

dałyście mi do myslenia z tą fontanną bo chciałam taką a teraz to nie wiem. hhehe i z tymi obrączkami i ceną złota też, właśnie wczoraj rozmawialam o tym że głupio mi troche tyle przed kupować obrączki ale faktycznie ceny mogą wzrosnąć..... chociaż ja chce takie nie drogie - nie cały tysiąc za parę ale zawsze....

co do atrakcji to też myśle o lampionach - musze je mieć i o bańkach też myślałam, mam również małe roszeństwo 4 i 5 lat i myśle że to siostra z bratem będą dawać mi obrączki ale to bardziej dlatego żeby oni mieli "radochę"
mary_mor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 08:39   #2892
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Talaaa87 Pokaż wiadomość
A ja juz mam zaklepaną i to od lutego taż nie chcę ryzykować w tym pieknym dniu że cos mi nie wyjdzie....

ja mieszkam w malej miescinie, 5 tys osob, jak powiedzialam ze chce juz rezerwowac to mnie wyzmieli wszyscy ;D
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 08:43   #2893
madziares25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 091
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Dalej atrakcją była eskorta wozu strażackiego na sygnale.
Też inaczej, nie każdy tak ma.
A wyszło to tak, że TŻ grał w orkiestrze i ta orkiestra zawsze gra na ślubach swoich członków.
Dalej 5 bram.
Następnie kolejna brama, już pod remizą, siedzibą straży i naszą salą weselną.
Brama od orkiestry, która nam zagrała 100 lat, dwaj przedstawiciele złożyli nam w imieniu wszystkich życzenia.
Podarowali maskotkę misia strażaka, kwiaty i gołębie.
Gołębi nie chciałam wcale.Dlatego nie mieliśmy pod kościołem.Bałam się, że z moim szczęściem mnie zasrają cała...heheh
A brama, to inwencja strażaków.Wypiliśmy szampanka...zostawiliśmy wałówkę hehe
Jak zobaczyłam ładnie zapakowane pudełko z dziiurkami, to masakra.
Nawet nie chciałam wziąść do ręki.Tż rozpakował, a tam dwa białe gołąbki.
Tż podrzucił pudełko do góry i wyleciały.Nawet nie wzięłam do rękihehehe
Potem już na sali atrakcją był nasz pierwszy taniec.
Tańczylismy walca do nocy i dni, uczylismy się układu.Warto było.Miny wszystkich i westchnienia bezcenne.
Dodam, że u nas nie ma mody na takie tańce.Młodzi tańczą przytulańca do wolnej piosenki i już.
A my inaczej.Takie małe show.
Następny taniec to już była dedykacja i już przytulany, a goście w kółeczku naokoło nasPotem już tylko sama zabawa do rana.
Za to na poprawinach w ramach niespodzianki dla nas.
Wszyscy łącznie z zespołem zostali poproszeni o wyjście na zewnątrz, a tam przeleciała nad nami paralotnia, z której zrzucono dla nas ryż i bukiet kwiatków od rodziców z życzeniami prosto z niebaTeściu spadochroniarz, stąd tak nietypowo lotniczo...Też fajnie, zarówno nam, jak i gościom się podobało.
Niestety nie mogło się to odbyć w dniu wesela dzień wcześniej, bo za mocno wiało.
Ale i tak mamy zdjęcia na pamiątkę, kto był ten widział
Jestem bardzo zadowolona.

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez wloszka8 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za opinie na ten temat myślę, że zostanę przy córeczce mojej świadkowej, sypiącej przed nami kwiatki wieczornym puszczaniu lampionów i barmanie, który jest naszym znajomym , bo za to i tak nie zapłacimy ale dziękuję Wam za te słowa krytyki również zawsze lepiej popytać jest kogoś jeszcze

pchla_szachrajka87

jeśli mogę coś poradzić z własnego doświadczenia, to zorientujcie się, czy złoto po nowym roku nie pójdzie do góry.. my kupowaliśmy już obrączki koniec 2010r. wiem, że to strasznie wczas, ale były wtedy przesłanki, że złoto pójdzie do góry i niestety.. sprawdziło się... pod koniec 2010r. płaciliśmy 3000 za nasze obrączki, w tej chwili kosztowały u jubilera 6500!!! masakraaaaa.... chyba, że macie złoto do przetopienia, myśmy nie posiadali
Jaki macie wzór, że są takie droogie?
Też myślałam o lampionach...Ale na wsi to by nie przeszło.Bałabym się, żeby się nic nie zapaliło od tego, różnie bywa i odpuściliśmy.
Poza tym wiało i nie dalibyśmy rady i tak
madziares25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 08:53   #2894
Talaaa87
Zadomowienie
 
Avatar Talaaa87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
ja mieszkam w malej miescinie, 5 tys osob, jak powiedzialam ze chce juz rezerwowac to mnie wyzmieli wszyscy ;D
JA swoja makijażystkę znalazłam na wizażu i tak z nią zaczęłam pisać i nie miałam zamiaru się zapisywać, ale po wymianie kilku wiadomości podjęłam decyzje i jestem już umówiona... jak bedzie bliżej slubu to mamy sie spotkac na próbny
A kto Ci wysmiał rodzina czy kosmetyczki? bo powiem Ci że moja mama tez stwierdziała że jestem nie poważna i sie smiała że 1,5 roku przed ślubem ja juz kosmetyczke zamówiłam... ale jak dla mnie tym lepiej bo wiem ze przynajmniej będzie miała wolny termin bo tak na ostatnią chwile to cieżko jest zresztą jak ze wszystkim... a poza tym dla mnie musi zarezerwować troce wiecej czasu bo w dniu slubu bedzie musiała do mnei dojechać 40 km, ale dla niej to nie problem
__________________
"I ślubuję Ci..."
Kacper


Pani Mgr
Talaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 08:56   #2895
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Talaaa87 Pokaż wiadomość
JA swoja makijażystkę znalazłam na wizażu i tak z nią zaczęłam pisać i nie miałam zamiaru się zapisywać, ale po wymianie kilku wiadomości podjęłam decyzje i jestem już umówiona... jak bedzie bliżej slubu to mamy sie spotkac na próbny
A kto Ci wysmiał rodzina czy kosmetyczki? bo powiem Ci że moja mama tez stwierdziała że jestem nie poważna i sie smiała że 1,5 roku przed ślubem ja juz kosmetyczke zamówiłam... ale jak dla mnie tym lepiej bo wiem ze przynajmniej będzie miała wolny termin bo tak na ostatnią chwile to cieżko jest zresztą jak ze wszystkim... a poza tym dla mnie musi zarezerwować troce wiecej czasu bo w dniu slubu bedzie musiała do mnei dojechać 40 km, ale dla niej to nie problem
mama sie smieje ze mnie ;/
bo wiesz juz 2 siostry mialy swoje wesela i nikt nie wydziwial...
ale to bylo 5 lat temu ;/

wkurza mnie to ;/
one nie mialy fryzjera, makijazystki, dekoratorki itp.

a ja wydziwiam
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 09:02   #2896
wloszka8
Raczkowanie
 
Avatar wloszka8
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 339
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

[/COLOR]
Jaki macie wzór, że są takie droogie?
Też myślałam o lampionach...Ale na wsi to by nie przeszło.Bałabym się, żeby się nic nie zapaliło od tego, różnie bywa i odpuściliśmy.
Poza tym wiało i nie dalibyśmy rady i tak[/QUOTE]

w załączniku posyłam zdjęcie, może troszkę niewyraźne... u góry białe, zmatowione złoto, na dole żółte zmatowione złoto, a przez środek jest błyszczący pasek z białego złota, może dlatego były drogie, bo nie mieliśmy złota do stopienia i są dość grube bo aż 7mm..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7007619.jpg (17,6 KB, 34 załadowań)
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120818310117.html

Gdzie Skarb Twój...
...Tam Serce Twoje
wloszka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 10:41   #2897
Kessi_86
Wtajemniczenie
 
Avatar Kessi_86
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie/podlaskie
Wiadomości: 2 581
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez wloszka8 Pokaż wiadomość
to tylko pogratulować tak świetnej organizacji i dawki ogromnego szcęścia
Talaaa87 zgadzam się z Tobą całkowicie, też uważam, że znalezienie odpowiedniej sali to dłuuuugie poszukiwania, a w moich okolicach to też byłby problem w tak krótkim czasie, a i podobnie jak Ty wolę jednak mieć więcej czasu na dopracowanie wszystkich szczegółów

a powiedzcie mi dziewczyny czy myślałayście o takich atrakcjach "extra"? w stylu gołąbki, czekoladowe fontanny itp?

ja nie ukrywam, że wiele atrakcji slubnych mi się podoba, może miałyście jakieś doświadczenie i wiecie co jest efektowne, a czego raczej lepiej jest unikać

napisze Wam tak w skrócie o czym ja myślałam
po pierwsze to o córeczce mojej świadkowej, sypiącej kwiatki u nas w kościele, strasznie mnie to zauroczyło podczas oglądania ślubów moich znajomych

coś co dla mnie jest bardzo fajne, to puszczanie białych gołąbków przed kościołem i na koniec: lampiony w kształcie serc, słyszałam, że to niesamowita atrakcja

mieliśmy też opcję szczudlarzy w tańszej cenie po znajomości, ale myślę, że to by było już za dużo

osobiście zastanawiałaliśmy się też z TŻ nad czekoladową fontanną, ale z uwagi na koszty i posiadanie zaprzyjaźnionego barmana, zdecydowaliśmy się na jego darmowe usługi

jestem ciekawa Waszych opinii, czy wybrałyście też jakieś dodatkowe atrakcje?
Te atrakcje to fajna rzecz tylko trzeba z umiarem nie przesadzić
Co do dziewczynki sypiącej kwiatki to mi się podoba, gołębi bym w życiu nie chciała bo bym nie wzięła ich do ręki i bym się bała że coś popuszczą ze strachu lampiony jeszcze ujdą ale ja bym tylko chyba jeden wzięła dla siebie i TŻ chociaż u siebie ich nie planuję , szczudlarzy mym nie brała bo to dla mnie troszkę wygląda jak w cyrku a fontannę też chciałam mieć tylko czytałam tyle negatywnych opinii na ten temat że nie wiem czy brać czy nie

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
ja mieszkam w malej miescinie, 5 tys osob, jak powiedzialam ze chce juz rezerwowac to mnie wyzmieli wszyscy ;D
Wiesz ja tez mieszkam mniej więcej w takim samym mieście co jest tyle mieszkańców i w tamtym tygodniu już się zapisałam na makijaż i paznokcie bo wolałam wcześniej niż później szukać i nic nie znaleźć i iść do byle jakiej a mamie jak powiedziałam to się roześmiała że czemu tak wcześniej to jej mówię, że koleżanka pół woku przed ślubem chciała się do niej zapisać to już nie było wolnej godz. i powiedziała to idź i się zapisz

wloszka8 obrączki ładne
__________________
04.08.2012
04.07.2014

Edytowane przez Kessi_86
Czas edycji: 2011-11-03 o 10:45
Kessi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 11:07   #2898
Talaaa87
Zadomowienie
 
Avatar Talaaa87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
mama sie smieje ze mnie ;/
bo wiesz juz 2 siostry mialy swoje wesela i nikt nie wydziwial...
ale to bylo 5 lat temu ;/

wkurza mnie to ;/
one nie mialy fryzjera, makijazystki, dekoratorki itp.

a ja wydziwiam
Czasy się zmianiają... wcześniej jeżdzonao bryczką do ślubu a teraz się limuzyny wynajmuje... dziewczyny wychodziły za mąż w wieku 18 lat a teraz ok 30.... tak samo jest ze wszystkim innym... nie czekaj na osoatnia chwile bo później nie będziesz miała żadnej albo jakaś byle jaką... lepiej zapisać się teraz i mieć pewność że wszystko będzie ok
U mnie też mamie duzo rzeczy nie pasuje... np to że bedę miała kolorowe buty, ale ja jej powiedziałam że to mój ślub i nie bedę miała białych tak jak wszyscy, a poza tym białe mi sie nie podobają i tyle... i tak samo z makijażem było, że po co tak wcześnie...... ale to juz pisałam we wcześniejszym poście
Także moje zdanie jest takie: nie przejmuj sie innymi co mówią, nawet mama (wiem że to troche dziwnie brzmi ale w niektórych sytuacjach trzeba tak postąpić), jeżeli chcesz zapisać sie teraz do kosmetyczki to zrób to bo później może być za późno....
__________________
"I ślubuję Ci..."
Kacper


Pani Mgr
Talaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 17:45   #2899
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Talaaa87 Pokaż wiadomość
Czasy się zmianiają... wcześniej jeżdzonao bryczką do ślubu a teraz się limuzyny wynajmuje... dziewczyny wychodziły za mąż w wieku 18 lat a teraz ok 30.... tak samo jest ze wszystkim innym... nie czekaj na osoatnia chwile bo później nie będziesz miała żadnej albo jakaś byle jaką... lepiej zapisać się teraz i mieć pewność że wszystko będzie ok
U mnie też mamie duzo rzeczy nie pasuje... np to że bedę miała kolorowe buty, ale ja jej powiedziałam że to mój ślub i nie bedę miała białych tak jak wszyscy, a poza tym białe mi sie nie podobają i tyle... i tak samo z makijażem było, że po co tak wcześnie...... ale to juz pisałam we wcześniejszym poście
Także moje zdanie jest takie: nie przejmuj sie innymi co mówią, nawet mama (wiem że to troche dziwnie brzmi ale w niektórych sytuacjach trzeba tak postąpić), jeżeli chcesz zapisać sie teraz do kosmetyczki to zrób to bo później może być za późno....

dziekuje

w styczniu zabukuje terminy

ale mam nerwa, koles u ktorego zamowilam bytu z all napisal mi ze ich nie wyslal bo sa uszkodzone i zwroci mi kase

ale ja chcialam te buty

nie moge nic znalesc
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 06:34   #2900
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
mama sie smieje ze mnie ;/
bo wiesz juz 2 siostry mialy swoje wesela i nikt nie wydziwial...
ale to bylo 5 lat temu ;/

wkurza mnie to ;/
one nie mialy fryzjera, makijazystki, dekoratorki itp.

a ja wydziwiam
Wcale nie wydziwiasz, nie słuchaj ich i rezerwuj, kiedys to były inne czasy ( gadam jak moja mama ) Po co masz się potem, w tak ważnym dniu stresować fryzura czy makijażem który jest nie taki jak sobie założyłaś. To jest Twój dzień i masz się czuć wyjątkowo i cudownie, tak więc rezerwuj i nie patrz na innych.

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez madziares25 Pokaż wiadomość
Dalej atrakcją była eskorta wozu strażackiego na sygnale.
Też inaczej, nie każdy tak ma.
A wyszło to tak, że TŻ grał w orkiestrze i ta orkiestra zawsze gra na ślubach swoich członków.
Dalej 5 bram.
Następnie kolejna brama, już pod remizą, siedzibą straży i naszą salą weselną.
Brama od orkiestry, która nam zagrała 100 lat, dwaj przedstawiciele złożyli nam w imieniu wszystkich życzenia.
Podarowali maskotkę misia strażaka, kwiaty i gołębie.
Gołębi nie chciałam wcale.Dlatego nie mieliśmy pod kościołem.Bałam się, że z moim szczęściem mnie zasrają cała...heheh
A brama, to inwencja strażaków.Wypiliśmy szampanka...zostawiliśmy wałówkę hehe
Jak zobaczyłam ładnie zapakowane pudełko z dziiurkami, to masakra.
Nawet nie chciałam wziąść do ręki.Tż rozpakował, a tam dwa białe gołąbki.
Tż podrzucił pudełko do góry i wyleciały.Nawet nie wzięłam do rękihehehe
Potem już na sali atrakcją był nasz pierwszy taniec.
Tańczylismy walca do nocy i dni, uczylismy się układu.Warto było.Miny wszystkich i westchnienia bezcenne.
Dodam, że u nas nie ma mody na takie tańce.Młodzi tańczą przytulańca do wolnej piosenki i już.
A my inaczej.Takie małe show.
Następny taniec to już była dedykacja i już przytulany, a goście w kółeczku naokoło nasPotem już tylko sama zabawa do rana.
Za to na poprawinach w ramach niespodzianki dla nas.
Wszyscy łącznie z zespołem zostali poproszeni o wyjście na zewnątrz, a tam przeleciała nad nami paralotnia, z której zrzucono dla nas ryż i bukiet kwiatków od rodziców z życzeniami prosto z niebaTeściu spadochroniarz, stąd tak nietypowo lotniczo...Też fajnie, zarówno nam, jak i gościom się podobało.
Niestety nie mogło się to odbyć w dniu wesela dzień wcześniej, bo za mocno wiało.
Ale i tak mamy zdjęcia na pamiątkę, kto był ten widział
Jestem bardzo zadowolona.

Wow, super to wszystko co opisujesz. Może jakies fotki byś wrzuciła

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
dziekuje

w styczniu zabukuje terminy

ale mam nerwa, koles u ktorego zamowilam bytu z all napisal mi ze ich nie wyslal bo sa uszkodzone i zwroci mi kase

ale ja chcialam te buty

nie moge nic znalesc
Kurcze ja miałam podobna historię, znalazłam na all piękne różowe buciki, bo takie chciałam do ślubu, i jak juz kupiłam do gość pisze że uszkodzone i nie wyśle. Wkurzył mnie na maksa wtedy . Współczuję Ci
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 11:50   #2901
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

hej

ja sobie porezerwuje wszystko i nie bede mowic nic nikomu o tym. Kolezanki tez sie smieja jak powiedzialam ze chce obraczki juz kupowac;/

ja nie wiem czemu tak reaguja;/
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:45   #2902
Talaaa87
Zadomowienie
 
Avatar Talaaa87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
hej

ja sobie porezerwuje wszystko i nie bede mowic nic nikomu o tym. Kolezanki tez sie smieja jak powiedzialam ze chce obraczki juz kupowac;/

ja nie wiem czemu tak reaguja;/
No właśnie ja też nie wiem czemu ludzie tak reagują.... u mnie tez (tak jak wcześniej pisałam) mama sie smiała że już mam kosmetyczkę, ale koleżanki, co poniektóre, też nie ze śmiechem reagowały na takie informacje...
Moje zdanie na ten temat jest takie, że te co miały ślub kilka lat temu to nie miały problemu z rezerwacja, bo wtedy nie było to tak bardzo rozpowszechnione i z terminami nie było problemu, a te co jeszcze nie maja ślubu w planach to nie zdaja sobie sprawy z tego, że jak chcą coś lepszego albo lepszą kosmetyczkę, fryzjerkę, dekoratorkę itp. to trzeba duzo wcześniej rezerwować....
__________________
"I ślubuję Ci..."
Kacper


Pani Mgr
Talaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 21:05   #2903
pchla_szachrajka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 96
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez madziares25 Pokaż wiadomość
tuby strzelające sztucznymi płątkami kwiatów na wyjściu młodych z kościoła, to też taka moda nowa...nie podoba mi się...tych tub to z 6 by potrzeba, żeby efekt był zadowalający...A poza tym to goście witają młodych i obsypują czym chcą, a nie młodzi mają gościom mówić, czym mają ich obrzucać.
Ryż i grosiki wystarczą moim zdaniem, ewentualnie płatki, ale żywych kwiatków, nie sztucznych...Bańki mydlane i maszyny do robienia baniek przed kościołem, to też takie dziwadło moim zdaniem
Lampiony też mi się nie podobają...Szczudlarze, pokazy Fire Show, Klowny i fontanna czekoladowa to niewypdał.Już lepsza alkoholowa.
Co do atrakcji, to nie ma co wydziwiać...naprawdę...:b rzydal:
Ale to MO każdy robi jak uważa[COLOR="Silver"]
Nie mogę się z Tobą zgodzić, tuby strzelające to świetny pomysł. Wystarczą 2 by był efekt. Na zdjęciach też wspaniale to wychodzi, płatki są wystrzelone wysoko, tak jakby równomiernie. Byłam na weselu gdzie para młoda miała tuby i był to dobry pomysł a młodzi pod tymi płatkami wyglądali pięknie.
Ja ryżu nie chcę- nie chcę wyjmować go później z włosów i z za dekoldu. To też zabobon, że ryż to biedota
grosiki- też nie chcę, schylać się i brudzić...
Bańki mydlane- ulotność ale też mogą zrobić plamy

co do reszty wypowiedzi, to mam takie samo zdanie
pchla_szachrajka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 09:26   #2904
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Tuby sa super, ja miałam dwie, teraz wzięłabym 4 ale dwie tez dały fajny efekt. Ważne żeby nie wiało, no i żeby fotograf dobrze uchwycił moment. Ryż też miałam i razem z płatkami dał super efekt.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 16:28   #2905
piekna_marianna
Raczkowanie
 
Avatar piekna_marianna
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 86
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

No i się zaczęłam teraz nakręcać na te tuby a w ogóle tego nie brałam pod uwagę. Za to zaczęłam mieć wątpliwości co do baniek i do plam, które one mogą zrobić. Macie jakieś doświadczenia na ten temat (negatywne) ? Bańki są taaakie ładne...
piekna_marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 06:53   #2906
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

U mojego brata były dwie tuby z płatkami, jedna z konfetti i jedna z paierowymi pieniązkami, wszystkie razem dały naprawdę super efekt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9e54992c3ba350502f1e6e49c476649e,10,19,0.jpg (80,8 KB, 32 załadowań)
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 08:52   #2907
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

u nas też były dwie tuby. Gdybym miała jeszcze raz brać ślub, zamówiłabym cztery i porządnie poinstruowała tych, którzy będą je wypuszczać, żeby stanęli po przeciwnych stronach. Bo dziewczyny stanęły koło siebie i trochę te tuby na żywo nie wyglądały efektownie. Ale na zdjęciach wygląda to całkiem dobrze
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 08:57   #2908
Talaaa87
Zadomowienie
 
Avatar Talaaa87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Dziewczyny jaK czytam co piszecie o tych tubach to mam ochote je zamówić jednak musze jeszcze sie z TŻtem skonsultować co on myśli na ten temat
__________________
"I ślubuję Ci..."
Kacper


Pani Mgr
Talaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:09   #2909
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez wloszka8 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi dziewczyny czy myślałayście o takich atrakcjach "extra"? w stylu gołąbki, czekoladowe fontanny itp?

ja nie ukrywam, że wiele atrakcji slubnych mi się podoba, może miałyście jakieś doświadczenie i wiecie co jest efektowne, a czego raczej lepiej jest unikać

napisze Wam tak w skrócie o czym ja myślałam
po pierwsze to o córeczce mojej świadkowej, sypiącej kwiatki u nas w kościele, strasznie mnie to zauroczyło podczas oglądania ślubów moich znajomych

coś co dla mnie jest bardzo fajne, to puszczanie białych gołąbków przed kościołem i na koniec: lampiony w kształcie serc, słyszałam, że to niesamowita atrakcja

mieliśmy też opcję szczudlarzy w tańszej cenie po znajomości, ale myślę, że to by było już za dużo

osobiście zastanawiałaliśmy się też z TŻ nad czekoladową fontanną, ale z uwagi na koszty i posiadanie zaprzyjaźnionego barmana, zdecydowaliśmy się na jego darmowe usługi

jestem ciekawa Waszych opinii, czy wybrałyście też jakieś dodatkowe atrakcje?
Atrakcje:
- Jazda naszym malutkim autkiem tylko we 2
- Strzelające tuby i grosiki. Tuby były 4, mój ojciec pilnował, żeby chłopcy wystrzelili w tym samym czasie i... udało się, efekt był cudny!
- Księga gości - mamy teraz super pamiątkowe wpisy i doklejone zdjęcia z każdą parą
- Tort w stylu angielskim
- Płonący wieprzowy udziec podany z zasmażaną kapustką i kartoflami
- DJ zamiast zespołu

- Miały był jeszcze lampiony, ale właściciele się nie zgodzili
- Zastanawialiśmy się nad fire show (przyjaciel miał na zaręczynach), ale za dużo $$$ sobie życzyli i jak się potem okazało w trakcie naszego ślubu byli na jakimś wyjeździe

- Gołębie, Bańki - jestem na
- Fontanna czekoladowa/alkoholowa - , szkoda tylko, że niektórzy liczą sobie nie wiadomo ile :/
- Dziewczynka z kwiatkami - zgadzam się z Paulą =>
Cytat:
fajna sprawa jeśli masz w rodzinie dziewczynkę, która się tego podejmie.
- Szczudlarze, komicy, magicy - , zbędna sprawa
- Barman - , jeśli poza show robi dobre drinki i nie kosztuje fortuny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Asia_Piotr_Przygotowania023.jpg (75,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Asia_Piotr_Kościół072.jpg (120,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Asia_Piotr_Kościół073.jpg (120,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0001.jpg (86,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Asia_Piotr_Wesele266.jpg (76,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Asia_Piotr_Wesele006.jpg (53,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Asia_Piotr_Wesele151.jpg (53,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d200-007.jpg (32,5 KB, 21 załadowań)
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017

Edytowane przez JennyAniolek
Czas edycji: 2011-11-08 o 11:11
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:22   #2910
Talaaa87
Zadomowienie
 
Avatar Talaaa87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Jenny śliczne zdjęcia a tort po prostu przepiekny... pozwoliłam sobie zapisać... mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko
__________________
"I ślubuję Ci..."
Kacper


Pani Mgr
Talaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.