Metamorfoza 30 latki! ! ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-29, 12:24   #1
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921

Metamorfoza 30 latki! ! !


Witam. Otóż potrzebuję pomocy dla mojej mamy. Nie wie jaką ma zrobić sobie fryzurę i jak się malować, a ja niezbyt wiem jak jej pomóc. Dlatego proszę was o pomoc. Posiada ona długie proste włosy do pasa. Nie farbuje włosów już od roku dlatego powstaje problem co teraz ponieważ, moja mama posiada spore odrosty, a te długie pofarbowane kosmyki mają różnokolorowy balejaż ( czarny ,blond , brąz, czerwień) . Zawsze spina mocno włosy w tył w kucyk ,co nie wyglada korzystnie. Nie maluje się prawie w ogóle ,a jak uzyje już jakiejś ciemnej pomadki to wygląda strasznie. Bardzo proszę o jakieś rady ,które by jej pomogły. Podoba jej się burza loków (trwała) ,ale nie wiem czy to dobry pomysł. Interesuje nas każda fryzura . Posiada zielone oczy i bardzo jasną karnację. Z góry dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1319883392578.jpg (12,6 KB, 690 załadowań)
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 14:00   #2
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

Przede wszystkim włosy powinny być upięte/uczesane wyżej. Twoja mama ma dość wysokie czoło, proponuję grzywkę, rozjaśnienie (z wyrównaniem) koloru; średnie karmelowe, ciepłe brązy. Na takiej długości można wiele zdziałać, ale na loki są to włosy za długie, za ciężkie. Podcięcie jest więc konieczne, wycieniowanie nada objętości fryzurze.

Co do makijażu, konieczny będzie korektor, by rozjaśnić cienie pod oczami, podkład do wyrównania cery, puder do zmatowienia. Makijaż dla ludzi, którzy w ogóle się nie malują, powinien być lekki, nienachalny, by taka osoba nie czuła, że ma na twarzy "maskę". Szminka powinna być w tym przypadku perłowa, delikatna. Na policzki można nałożyć delikatny bronzer wzdłuż kości policzkowych. Oczy podkreślić delikatnie roztartymi jasnymi cieniami, można dodać lekką kreskę i koniecznie wytuszować rzęsy tak, by się nie sklejały
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 15:21   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

wrzuć parę lepszych jakościowo zdjęć, nie tak małych jak to, to będzie mozna lepiej się przyjrzeć i może zrobić jakąś symulację w photoshopie.
twoja mama na moje oko nie ma aż tak jasnej skóry, poza tym takie mega ciemne szminki wyglądają dobrze tylko na mocno upudrowanych mlodych modelkach, a kobiecie, ktora ma trochę niedoskonałości na skórze robią tylko krzywdę, postarzają i wyostrzają niepotrzebnie rysy.
Kolor włosów najlepiej wyrównać, żeby nie było tych pasemek o których piszesz, mama może włosy zostawić w kolorze naturalnym (lub zbliżonym), albo rozjaśniać, ale raczej niech nie przyciemnia.
Jak wrzucisz lepsze zdjęcia to pomyślę nad makijażem
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 19:01   #4
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

mysle ze Twoja mama powinna sciac wlosy na dluzszego boba z dluzsza grzywka na bok. jest to bardzo twarzowa fryzura i prosta w ukladaniu o ile jest dobrze scieta tak zwiazywane wlosy rzeczywiscie wygladaja bardzo nie korzystnie. co do koloru moze wypowiedza sie inne wizazanki, ale mysle ze jakies naturalne dosc ciemne blondy beda akurat Co do makijazu to nawet sam podklad plus odrobina pudru i tuszu zdzialaja cuda, a Mama nie bedzie czula sie "wymalowana"
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 20:18   #5
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
Witam. Otóż potrzebuję pomocy dla mojej mamy. Nie wie jaką ma zrobić sobie fryzurę i jak się malować, a ja niezbyt wiem jak jej pomóc. Dlatego proszę was o pomoc. Posiada ona długie proste włosy do pasa. Nie farbuje włosów już od roku dlatego powstaje problem co teraz ponieważ, moja mama posiada spore odrosty, a te długie pofarbowane kosmyki mają różnokolorowy balejaż ( czarny ,blond , brąz, czerwień) . Zawsze spina mocno włosy w tył w kucyk ,co nie wyglada korzystnie. Nie maluje się prawie w ogóle ,a jak uzyje już jakiejś ciemnej pomadki to wygląda strasznie. Bardzo proszę o jakieś rady ,które by jej pomogły. Podoba jej się burza loków (trwała) ,ale nie wiem czy to dobry pomysł. Interesuje nas każda fryzura . Posiada zielone oczy i bardzo jasną karnację. Z góry dziękuję.
Moim zdaniem konieczne podcięcie i konieczna grzywka. Symulacja w photoshopie też wskazana.
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 20:42   #6
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

Cytat:
Napisane przez Kalabus Pokaż wiadomość
Moim zdaniem konieczne podcięcie i konieczna grzywka. Symulacja w photoshopie też wskazana.
Grzywka neistety odpada na 100 % .. miała już i nie wyszła ,bo ma układ włosów taki ,że wszystkie lecą do tyłu. Wyglądało to przekomicznie. Posiadała już wszystkei rodzaje grzywek i wyglądała nie za bardzo neistety .. Fryzjerki rowniez odradzają..

Tak pozatym dziewczyny może zaproponujcie coś ( jakies fryzury) z dłuższych włosów. Co do akijażu chyba sprezentuje mamie na swieta zestaw kosmetykow : korektor , bronzer, podklad, tusz i jakis puder
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 12:39   #7
beatak15beatak15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 18
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

Jak dla mnie twoja mama powinna sciac włosy ,kolor zmienic na jakis ciepły odcien.No i np uzyc podkladu oraz rozu ,to by odswiezylo jej wyglad
beatak15beatak15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 15:34   #8
zztop51
Raczkowanie
 
Avatar zztop51
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 105
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

krótkie cięcie: np bob zaczesany na lewą stronę bardzo fajnie by wyglądał.
zztop51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 16:33   #9
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

Ok dziewczyny dzieki za wszelkie rady. Ciesze sie ze mi pomoglyscie. Zamykam temat..
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 18:32   #10
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

halo a efekty metamorfozy??
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 20:07   #11
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

jeszcze ich nie ma bo mama mowi ze musi pomyslec jeszcze o tym i poprobowac se sama na spokojnie wasze rady naprawde dziekuje
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 07:14   #12
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

Czy mama wie,że wkleiłaś jej zdjecie do internetu?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 10:21   #13
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

tak. Wie o tym .
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 21:24   #14
mmmilena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 487
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

Chcę tylko powiedzieć, że Twoja mama jest piękną kobietą.
Ja widziałabym ją we włosach skróconych do ramion/łopatek, i odrobinę rozjaśnionych. Ciepły jasny brąz/miodowy blond. I nie musi być grzywki, ale błagam, włosy koniecznie rozpuszczone!!...
__________________


mmmilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 08:36   #15
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

Twoja mama ma 30 lat? Chyba pomyliłąs cos z wiekiem. Ale niewazne.

Mysle, ze burza loczków wygladałaby korzystnie, ale obcięta na półokrag, nie dłuzej niz do ramion. Jasniejszy kolor włosów tez by wygladał korzystniej, nie podkreslałby tak cieni pod oczami. tutaj dobry korektor wymagany. Pomysł na podkreslanie ust dobry, bo to one sa raczje atutem. Tylko musi to byc odpowiedni odcien, nie malinowa, nie fukcja i nie zywa czerwine ale cos w odcieniu stonowanego maku. Pod warunkiem, ze zeby Twojej mamy sa w dobrym satnie, jelsi sa zołte, czerwona szminka bardzo to podkresli.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 11:25   #16
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Twoja mama ma 30 lat? Chyba pomyliłąs cos z wiekiem. Ale niewazne.
Każdy ma tyle lat na ile się czuje
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 13:31   #17
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

Cytat:
Napisane przez Kalabus Pokaż wiadomość
Każdy ma tyle lat na ile się czuje
moze niepotrzebnie zwróciłam na to uwagę. po prostu sama mam 30 lat i zdało mi się, ze ta pani ma więcej. ale jesli wczesni została mama, a corka wizazanka ma około 15-16 lat, to jest to mozliwe. nie ma to generalnie nic do rzeczy
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 14:30   #18
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

I jak z tą metamorfozą? Już przeprowadzona? Możemy liczyć na aktualne zdjęcia?
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 16:37   #19
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

Nei zostala jeszcze przeprowadzona i chyba niezostanie w najblizszymczasie poniewaz maam sie rozmyslila i powiedziala ze narazie zostawi wszystko jak jest .. Dziekuje za pomoc i prosze o zamkniecie tematu po raz kolejny

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

ps. dziewczyny moja mama wszystko czytała jakby co I mówi ze jest wam wdzieczna za wszystkie rady i ze pomyśli nad tym bobem jeszcze
Dziekujemy ;**
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 08:52   #20
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

temat i zdjęcie mnie zbiło...

twoja mama wygląda na 40-46 lat
brwi są fatalne! Zapuścić i iść do kosmetyczki na nadanie kształtu
http://fryzury.misiulek.net/img2/dlugie-wlosy-11.jpg to jest cięcie idealne dla twojej mamy
a tak powinna nakładać bronzer: http://www.makijazonline.waw.pl/twarz03.gif

koniecznie trzeba rozjaśnić oko, zbyt ciemno tam jest co nadaje zły grymas, coś w stylu "jestem wkurzona, nie podchodzić"

Poza tym masować twarz! Jest zmęczona skóra(baaardzo widocznie), polecam zacząć robić peelingi twarzy (pomaga napiąć naskórek).

Przy malowaniu ust trzeba mocniej zarysować górną wargę.


I najważniejsze.

Znam ten tym człowieka "nie chce nic zmieniać, jest dobrze jak jest, po co mi zmiany, ja niczego nie potrzebuje"
NIC BARDZIEJ MYLNEGO
Polecam twojej mamie zamiast wszystko odkładać na potem, zwyczajnie zrobić coś w końcu dla siebie! Samo się nie zrobi. I nie mam bladego pojęcia jak można tak bardzo się zaniedbać żeby dodać sobie w wyglądzie ponad 10 lat!
Proszę się nie obrażać nie mam złych zamiarów, wykładam kawę na ławę po prostu ^_-.
Jest Pani Piękną Kobietą, ale zaniedbaną. Gdzieś tam widać potencjał który przydusiła pani własnymi(może cudzymi) sprawami (dzieci, praca, dom i tak w kółko). Bardzo dobrze że pani córka chce Pani pomóc. I tu gratuluje córce. Ciśnij MAMĘ bo to jej wyjdzie na dobre!. I zacznie się uśmiechać i będzie mniej wyglądać na zmęczoną życiem kobietę.
I liczę na zdjęcie z metamorfozy!

POZDRAWIAM GORĄCO obie PANIE ^_^
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 15:59   #21
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

No dokładnie, mówię jej tak ,ale ona twierdzi ,że narazie nei ma na to czasu i chyba niw wpłynę narazie na jej decyzję.. Ale bede sie starala Jednak na to trzebaduzo czasu
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 17:10   #22
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

tak na prawde to nie jest brak czasu
a lenistwo
a dwa to
strach przed czyms nowym

i te ciagle teksty
"bo mnie nie wypada", " napewno nie bedzie pasowac"

A wlasnie to jest ten czas, gdzie trzeba cos zmienic. Dzieci dorosly i trzeba wejsc smialo w zycie, na nowo siebie odkryc i swoja seksualnosc.

Na poczatek proponuje zrobic mamie prezent w postaci wizyty kosmetyczki z regulacja brwi, henny na rzesy i laserowego wygladzania rys twarzy. Lub czegos podobnego.
Moga razem panie sie wybrac, to bedzie doskonaly wypad matki z corka.
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 09:37   #23
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

Zaproponowalam to juz mamie,ale chyba juz nic z tego. Trudno ja przekonac. Powiedziala ze to strata pieniedz itd. Jak cos sie powiedzie to dam znac o efektach ,)
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 14:58   #24
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

jak juz w koncu sie zdecyduje i zobaczy "nowa siebie" to na stowe powie, ze po co tyle czekala a znajomi nie poznaja i beda w kolo chwalic
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 16:51   #25
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

nie pomyliłaś wieku twojej mamy? na pewno ma 30 lat? przecież to młoda dziewczyna jest, dzisiaj 30 to robią takie szaleństwa, że szkoda słów

Twoja mama jesli nie chce ni musi skracać włosów, skoro tak je lubi, ale zawsze może je inaczej czesać. moze czasem rozpuści, albo wystopniuje, dzięki temu będą bardziej puszyste górą, a dołem wciąż długie?

w zasadzie nie ma tu aż tyle do zrobienia. mama wygląda na więcej, ale na tym zdjęciu, a jak wiemy różnie to bywa, na jednym wyjdzie sie lepiej na innym gorzej, to co dalas jest akurat bardzo słabe technicznie..
lekki makijaż i lekka zmiana co do wlosow.

co do ubrań, to one potrafią wiele zdziałać, dlatego warto pooglądać czasem fashion.tv, albo kupić sobie choć raz jakieś modowe pisemko. mama powinna wybierać kolorowe ubrania, nie nosić szaroburych, ciemnych.

masz jakiekolwiek inne zdjęcie? wklej na pewno bedzie pomocne.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 20:47   #26
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

"Poza tym masować twarz! Jest zmęczona skóra(baaardzo widocznie),"
Ivonea, mogłabyś mi napisać o jaki masaż chodzi? jak to się wykonuje, na czym polega? zainteresowała mnie ta rada, jesli nie chce Ci się pisać to możesz podesłać linka do jakiegoś artykułu na ten temat? dzięki z góry
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 21:08   #27
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Metamorfoza 30 latki! ! !

http://www.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/odmladzajacy-masaz-twarzy/ np tutaj można o tym poczytać ^_-
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.