Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 2011 cz.7 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-08, 09:31   #61
rojku
Rozeznanie
 
Avatar rojku
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 905
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

fatal21
__________________
Anielka 6.12.2011r. Hania 20.11.2013r. i Leon w drodze...
rojku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:31   #62
ania21_21
Zadomowienie
 
Avatar ania21_21
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Włocławek
Wiadomości: 1 578
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
mam podobnie, jednak bóle męczą mnie od 3ch dni w sumie... ale póki czopa, wód i skurczy ani widu- nie panikuje w sumie wszystko mam- prócz wózka bo moj ex oczywiscie niby zapłacił w środe, ale dzis dostałam maila, ze kasy nadal nie ma

Ja pierniczę co za nieodpowiedzialny typek tylko wziąć go iznowu nie zapłaci i przepadnie ci ten wózek
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37i09ke6j2klqd.png
Lilianka już jest z nami
ania21_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:31   #63
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Dalia ja bym tego tz.... to juz przegiecie... zaraz dziecko bedzie na swiecie, a on nadal nic z tym wozkiem nei zalatwil!!!!

Fatal pochwalisz sie potem meblami?
Ja mialam straszna noc. Kosc pipna tak mnie bolala, ze przekrecic sie sama w lozku nie moglam. Ale mialam juz tak kilka razy...
a wczoraj jak spacerowalam to trzeszczalam jak 90latka... doslownie!!! szlam i slyszalam jak mi jakies kosci w miednicy ocieraja sie o siebie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:32   #64
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Janeczka, śliczne zdjęcia

Milagrosa, widzę, że wózek Baby Merc Q7 już któraś osoba na naszym wątku ma

Cytat:
Napisane przez fatal21
Mnie wczoraj jakos tak dziwnie biodra zabolały jakbym jednoczesnie miała ucisk na nerwy kulszowe ewentualnie udowe dwóch nóg.Mówie do Tz a on może Ty rodzisz i lekkie przerazenie w oczach.TEKST "Kładz sie i nie ruszaj moze Ci przejdzie" i przeszło.
Ciekawe co będzie jak się prawdziwy zacznie i nie przejdzie jednak
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:33   #65
Anusiak 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 363
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

goldi dzięki

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Mnie wczoraj jakos tak dziwnie biodra zabolały jakbym jednoczesnie miała ucisk na nerwy kulszowe ewentualnie udowe dwóch nóg.Mówie do Tz a on może Ty rodzisz i lekkie przerazenie w oczach.TEKST "Kładz sie i nie ruszaj moze Ci przejdzie"
hehehe, ci nasi tżci

ból/ćmienie jak na @ to zwiększające się rozwarcie? czy po prostu skurcze przepowiadające?
bo termin mam dopiero na początek grudnia a od tygodnia mnie tak ćmi właśnie co prawda na chwilę, ale jednak

Darusia babcie to są kochane. mimo że same mało mają, to jeszcze zrobią wszystko żeby pomóc
Anusiak 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:35   #66
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
Ja na KTG już będę 3 raz idę teraz w czwartek ze względu na moją "cukrzycę" gin kazał mi chodzić od 36 tyg.

Golidka a co to za szpital?
Padło na Wołomin
ostatnio spotkałam się z wieloma pozytywnymi opiniami na jego temat. Dziewczyna z uczelni tam rodziła, znajoma z pracy także. W poczekalni u gina dwie kobiety także mi polecały.

Fatal dobre reakcja Tzta

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Anusiak z tymi babciami to roznie jest... niby tak malo maja ale znam taka jedna co niby malo miala a nagle oswiadczyla, ze jedzie na lifting twarzy i szyi w klinice operacji plastycznych
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:37   #67
rojku
Rozeznanie
 
Avatar rojku
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 905
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Aniu napisałam o zamknięcie wątku Podpowiadaj mi co i jak jakbym czegos nie robiła, bo wiesz na gleboka wode sie rzuciłam

Spylam cos zrobic w domu, ale przed tym pożrę granata
__________________
Anielka 6.12.2011r. Hania 20.11.2013r. i Leon w drodze...
rojku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 09:40   #68
Aniolina
Rozeznanie
 
Avatar Aniolina
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 885
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
-

Aniolina a bóle jak na okres oznaczają, że rozwarcie się robi? (ciągnę temat ze starego wątku)
bo ja mam takie od tygodnia codziennie.
No to sa skurcze, a ze ja juz rozwarcie mam- co gin stwierdzil na wizycie 20.10, to moga je zwiekszac. No i organoleptycznie to chyba zwiekszyly...
Moze sie tez chyba od nich szyjka skracac.
U mnie dzidzia od tego 20 jest juz w kanale rodnym, a przynajmniej wtedy byla, teraz to nie wiem, bo chyba mogla wyjsc?
Ela tyle juz chodzi bez czopa i z rozwarciem, wiec to w sumie nic nie znaczy, tyle, ze porod blisko- ale to juz wiemy mam tp 23-24.11 wiec to tuz, tuz.
Aniolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:43   #69
Wiszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Wiszkaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 392
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Melduję się w nowym wątku widzę przybyło rozpakowanych, gratulacje
Fatal fajny tekst TŻ

Ja zaczynam potrzebować pomocy tz we wstawaniu z łózka wtedy tak mocno nie boli.
Zdecydowałam się jednak kupić na początek pościel nową do łóżeczka. Potem juz będę uzywać tez tej co dostałam.
Pojechaliśmy dziś z TŻ załatwić kilka spraw udało się tylko dwie w samej gminie na wymianie karty pojazdu spędziliśmy prawie godzinę Potem pojechaliśmy ubezpieczyć samochód i pocałowaliśmy klamkę mimo, że była 9,30 a otwarte niby od 9,00.
Też chyba muszę się wybrać do tego szpitala co będę rodzić i zobaczyć jak to tam wszystko wygląda
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-56585.png

Żona od 17 maja 2008r.
Mama od 25 grudnia 2011r
.

Wiszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:44   #70
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Goldika
Słyszałam dobre opinie o tym szpitalu i podobno jakas miła Pani dr tam jest, ale nazwiska nie znam!
Ja to jestem ciekawa jak ja sie do swojego Praskiego szpitala dostane jak cały Wileniak zamkniety.Mam nadzieje, ze pojade na planowe cc a nie wczesniej z zaskoczenia bo mam ponad 90km
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:44   #71
Aniolina
Rozeznanie
 
Avatar Aniolina
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 885
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

w ogole to wkurzylam sie na siebie, jak wam zamiescilam linka do karuzelki, to sobie przypomnialam, ze miala byc z pilotem(przyszla wczoraj wieczorem) byla w pudelku z duza iloscia gazet, niby je przeszukalam, ale nie wyciagalam wszystkich. Dzis o 7 TZ wyniosl kartony i akurat dzisiaj wywiezli, wlasnie bylam i juz nie ma...
chyba go wyrzucililismy, albo sprzedawca nie dodal, ale mysle, ze raczje to pierwsze. Duzy jest taki pilot? i czy mozna gdzies dokupic? wiecie moze
Aniolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 09:44   #72
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja sie pochwale (tak jak na starym watku), ze w koncy szpital wybralismy. 6dni przed tp dopiero
Wygral poniewaz jest mozliwosc wykupienia tanio sali jednoosobowej poporodowej.
150zl
200zl - z łazienką
i Tz od razu zachcial tego szpitala bo on chce nocowac ze mna.
Ps. pogodzilam sie z Tz

No i tak jak rozkminialysmy z dziewczynami na starym watku, ten szpital wymaga zostawienia u siebie jednego kompletu ciuszkow. Ktoras z Was spotkala sie z czyms takim??


Aaaa i w poniedzialek jade na ktg dzien po TP.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Aniolina a bóle jak na okres oznaczają, że rozwarcie się robi? (ciągnę temat ze starego wątku)
bo ja mam takie od tygodnia codziennie.
a mogę zapytac co to za szpital?
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:47   #73
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Melduję się!

Już ponad 60 postów
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:48   #74
ania21_21
Zadomowienie
 
Avatar ania21_21
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Włocławek
Wiadomości: 1 578
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość
Aniu napisałam o zamknięcie wątku Podpowiadaj mi co i jak jakbym czegos nie robiła, bo wiesz na gleboka wode sie rzuciłam

Spylam cos zrobic w domu, ale przed tym pożrę granata
Zawsze służę pomocą pisz jakbyś miała problemy
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37i09ke6j2klqd.png
Lilianka już jest z nami
ania21_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:48   #75
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
a mogę zapytac co to za szpital?
Wołomin.
Mamy tylko 30 kilka km do niego
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:48   #76
agulan82
Rozeznanie
 
Avatar agulan82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 667
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Hej dziewczynki

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Aniolina a bóle jak na okres oznaczają, że rozwarcie się robi? (ciągnę temat ze starego wątku)
bo ja mam takie od tygodnia codziennie.
Chyba nie koniecznie, bo ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych bóli przepowiadających a po 4 godzinach regularnych skurczy juz porodowych mialam 7 cm rozwarcia troche by to szybko było i ja tak myslę, że chodziłam juz wcześniej z jakimś rozwarciem a że tutaj nie badaja to nie wiedziałam no i jak ruszyło to poszło
__________________
agulan82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:48   #77
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Aniolina Zapytaj sprzedawce moze zapomniał dodac ja tak miałam z monitorem oddechu.Napisałam i mi dosłali, bo jak pakowali to nie zauwazyli.
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:49   #78
ania21_21
Zadomowienie
 
Avatar ania21_21
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Włocławek
Wiadomości: 1 578
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Aniolina Pokaż wiadomość
w ogole to wkurzylam sie na siebie, jak wam zamiescilam linka do karuzelki, to sobie przypomnialam, ze miala byc z pilotem(przyszla wczoraj wieczorem) byla w pudelku z duza iloscia gazet, niby je przeszukalam, ale nie wyciagalam wszystkich. Dzis o 7 TZ wyniosl kartony i akurat dzisiaj wywiezli, wlasnie bylam i juz nie ma...
chyba go wyrzucililismy, albo sprzedawca nie dodal, ale mysle, ze raczje to pierwsze. Duzy jest taki pilot? i czy mozna gdzies dokupic? wiecie moze
Nie pamiętam już jaką karuzelę zamówiłaś? z FP?
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37i09ke6j2klqd.png
Lilianka już jest z nami
ania21_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:53   #79
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Goldika
Słyszałam dobre opinie o tym szpitalu i podobno jakas miła Pani dr tam jest, ale nazwiska nie znam!
Ja to jestem ciekawa jak ja sie do swojego Praskiego szpitala dostane jak cały Wileniak zamkniety.Mam nadzieje, ze pojade na planowe cc a nie wczesniej z zaskoczenia bo mam ponad 90km
ja Praski mijam jadac na uczelnie wiec w razie co wyladuje w nim gdyby synek zechcial jutro lub w czwartek przyjsc na swiat w czasie drogi na uczelnie

Nie wiem od ktorej strony jedziesz w kierunku Wileniaka (ja jade Wybrzezem Helskim) to po godz 9 juz korek maly jest. Najgorzej przebic sie ok 7 no i potem ok 16.

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Aniolina ja mam pilota do Rainforest i jest calkiem spory. Kurcze napisz do sprzedawcy, moze nie wyslal. A samego pilota chyba nie idzie dokupic.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 09:53   #80
lina84
Rozeznanie
 
Avatar lina84
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 918
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

dzień doberek

dzisiaj sobie pospałam )zaraz biore się za sprzątanko jakieś...

Aniolina
- można dokuć ale są drogie widziałam że czasem ponad pół karuzeli kosztują ,http://tablica.pl/oferta/karuzela-ma...ve-IDoqLF.html (zdjecie pilota)

np. do tej karuzeli kosztuje 50 zł
http://allegro.pl/tiny-love-pilot-no...911878845.html

Wiszkaa - my nie dawno sprowadzaliśmy auto- i masakra z tymi formalnościamy 3 dni biegania

Edytowane przez lina84
Czas edycji: 2011-11-08 o 09:54
lina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:55   #81
Anusiak 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 363
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

goldi mnie akurat moja ostatnio wzruszyła, bo wiem że ma mało, zwłaszcza odkąd została sama a mimo to dała nam 100 złotych, niby nie dużo, ale akurat mamy krucho z kasą... na szczęście już nie długo i staniemy na nogi (kończymy remont mieszkania)

weszłam na stronę tego szpitala w Wołominie, taka sala jak w galerii to marzenie wygląda prawie jak mieszkanie jeszcze jak polecali Ci ten szpital to nie dziwię się, że go wybraliście

a dzisiaj kiepsko mi się spało w tym sensie, że jak leżałam na boku to mnie bolało "obciążane" biodro - jak leżałam na lewym to lewe, jak na prawym to prawe, i nie mogłam sobie pozycji znaleźć.

dzisiaj mam równo miesiąc do tp
Anusiak 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:56   #82
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Wołomin.
Mamy tylko 30 kilka km do niego
spróbuję się dowiedzieć co do tych ubranek jesli chcesz,ale nie wiem czy zdążę przed Twoim porodem
tam w razie co jest problem ze znieczuleniem,żeby nie napsiać,że go nie ma po prostu,ale duzo dobrego słyszłam o tym szpitalu
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:00   #83
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość

Milagrosa, widzę, że wózek Baby Merc Q7 już któraś osoba na naszym wątku ma
w sumie to mąż wybierał, mnie tylko interesowało żeby był 3 częściowy i żeby obrotowe koła miał

do mnie znowu mój położnik dzwonił (ten co kiedyś sprawdzał łączność)
pytał co tam i jak tam u mnie, i że mam dzwonić jakby coś


fatal no reakcja tż dobra rodzisz? może ci przejdzie
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:03   #84
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
spróbuję się dowiedzieć co do tych ubranek jesli chcesz,ale nie wiem czy zdążę przed Twoim porodem
tam w razie co jest problem ze znieczuleniem,żeby nie napsiać,że go nie ma po prostu,ale duzo dobrego słyszłam o tym szpitalu
Tam w ogole nie ma znieczulenia.
Ale jakies 2tyg temu na uczelni spotkalam ciezarowke i zaczelysmy gadac ze soba na wykladzie i wlasnie mowila ze rodzila tam 1sze dziecko. A teraz w lutym drugie bedzie tam rodzic.
Mowila, ze bala sie tego braku znieczulenia ale przezyla
i dzieki niej dowiedzialam sie o wykupieniu sali poporodowej bo na stronie info nie ma.
Bede wdzieczna jakbys sie dowiedziala napisalam do znajomej z pracy ale na NK wiec nie wiem czy mi odpisze bo jakby nie patrzec jest 4tyg po porodzie i pewnie czasu nie bedzie miala

Anusiak a wiesz, ze ja nawet zdjec nie ogladalam tego szpitala? wiem, ze mozna wykupic tez sale porodowa z wanna ale ponoc nie warto bo jak jest wolna to i tak za free mozna tam rodzic

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość


fatal no reakcja tż dobra rodzisz? może ci przejdzie


Poloznika masz swietnego
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:04   #85
Wiszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Wiszkaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 392
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez lina84 Pokaż wiadomość
dzień doberek

dzisiaj sobie pospałam )zaraz biore się za sprzątanko jakieś...

(...)

Wiszkaa - my nie dawno sprowadzaliśmy auto- i masakra z tymi formalnościamy 3 dni biegania
No to my wczoraj zrobiliśmy przegląd, dziś ten nowy dowód a jutro ubezpieczenie, czyli tez 3 dni. Temu to tyle trwa, bo mamy tylko czas przed pracą TŻ. czyli do 9,40 mniej więcej.
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-56585.png

Żona od 17 maja 2008r.
Mama od 25 grudnia 2011r
.

Wiszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:05   #86
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

To moja córka w 27tc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0216.jpg (54,7 KB, 44 załadowań)
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:07   #87
Aniolina
Rozeznanie
 
Avatar Aniolina
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 885
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez ania21_21 Pokaż wiadomość
Nie pamiętam już jaką karuzelę zamówiłaś? z FP?
tiny love mala ksiezniczka
no napisze do sprzedawcy tylko zastanawiam sie co, czy moze przypadkiem nie zapomnial zalaczyc, bo nie wiem czy nie wyrzucilam przypadkiem?
ehh, ja to zawsze cos takiego zrobie
Aniolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:08   #88
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Ten moj domowy poloznik to najchetniej do tp by mi sie z łozka nie kazał ruszac nawet jak ide pod prysznic to mam sie nie przemeczac i sprintem to robic.
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:13   #89
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
To moja córka w 27tc
slicznotka

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Ten moj domowy poloznik to najchetniej do tp by mi sie z łozka nie kazał ruszac nawet jak ide pod prysznic to mam sie nie przemeczac i sprintem to robic.
zle przeczytalam i zrozumialam, ze najchetniej by Ci z lozka nie wychodzil
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:15   #90
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
slicznotka

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------


zle przeczytalam i zrozumialam, ze najchetniej by Ci z lozka nie wychodzil
To tez bo on spioch
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.