Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-08, 19:25   #4201
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Ja swego czasu miałam nieszczęście jeździć co dwa tygodnie pociągiem do miasta oddalengo trzy godziny jazdy. Przez pół roku za każdym razem trafiałam na przedział / wagon, w którym nie działało ogrzewanie, więc wsiadając zdrowa wysiadałam chora. Dzięki temu przez pół roku nie mogłam się wykurować

Odnośnie tematu, to dziwią mnie osoby, które w towarzystwie koniecznie muszą kupić piwo, mimo że nie lubią i nie piją normalnie. Ale przecież znajomi dziwnie się spojrzą
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:27   #4202
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez madziares25 Pokaż wiadomość
to też złośliwe było
Dlaczego złośliwe? Wykupiła miejscówkę, sama nie skorzystała to chociaż mogła położyć swoją walizkę, by jej nie tachać wszędzie. Złośliwa to była dziewczyna z tą wielką walizką, a nie Chatul

Dziwi mnie, że tak mało konduktorów zwraca uwagę osobom, które nie wkładają walizek na to miejsce na górze
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:32   #4203
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez madziares25 Pokaż wiadomość
to też złośliwe było
Ale ja za to miejsce zapłaciłam. Gdybym naprawdę była złośliwa to poszłabym do konduktora i zażądałabym interwencji w kwestii miejsca na bagaż, które zajęli mi współpasażerowie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:44   #4204
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
AAA co mnie dziwi/denerwuje.
Wyrobiłam sobie nawyk jazdy na suwak. No i fajowo, jadę sobie dzisiaj lewym pasem, widzę że na prawym stoi uszkodzony samochód, za samochodem nauka jazdy miga ze chce zmienić pas, to zostawiłam miejsce - nawet trochę więcej bo widać że kierowca niepewny i bardzo mu się przydał ten komfort przestrzenny. W tym momencie jakaś stara kruella demon wchrzania się swoim samochodem między dwa pasy, ale jak wjechała... Próbowała mnie po prostu zepchnąć i wcisnąć się w odstęp który zachowałam między nauką jazdy (zawsze zachowuję większy niż przy innych autach, nauczona doświadczeniem że to bezpieczniejsze po prostu) no myślałam że mi kopara opadnie. Ja tutaj chciałam ułatwić nauce jazdy stresującą zmianę pasa w korku a ktoś się zachowuje jak ostatni cham. No szkoda słów
Ja dziś widziałam jak panu się znudziło stanie w korku to wjechał na chodnik i po chodniku jechał.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:49   #4205
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Haha kolejna rzecz którą uwielbiam, najczęściej praktykowane przez kierowców tirów, taksówkarzy itp.
Znaki co najmniej od pół kilometra że za tyle i tyle pas zostanie wyłączony z ruchu z powodu przebudowy. Wszyscy zjeżdżają na prawy pas, a zawsze znajdzie się jakiś burak który minie wszystkie ostrzeżenia dojedzie na sam koniec i po prostu komuś zajedzie drogę...
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:54   #4206
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Uh, pociagi. Nienawidze jak wracam swoim, ktore jedzie po najdluzszej ponoc trasie w kraju, i oczywiscie nie ma miejsc, ludzie leza na korytarzu, probuja spac a ludziska wlasnie poloza bagaz na siedzeniu bo im sie wygodniej siedzi w 4 osoby w przedziale zamiast 8. Ja oczywiscie kaze im te bagaze zabierac na polki i siadam. Tak oczywiscie robia tylko starsi ludzie, mlodzi nie maja w sobie tyle bezczelnosci. Totez strzelaja zgorszona mine ale ja sie nie daje. Nie bede stac tyle godzin i to w nocnym.
Juz sie konczylo tym ze przed swietami wracam 1 klasa i mam miejsce wykupione ale tak bez okazji to to za duzo kosztuje. I tak w 1 klasie jest tlum tez czesto, ale jest miejsce wyznaczone i nie moga naskoczyc.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:54   #4207
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

jako, że regularnie jeżdżę pociągami ( trasa długa, bo spędzam w niej po 9-10 godzin)- wkurza i zadziwia mnie to, że wiele ludzi nie szanuje innych pasażerów, mianowicie tak glośno słuchają muzyki przez słuchawki że ja wszystko słyszę i nie jest to żadna przyjemna muzyczka tylko takie metale co się wydzierają i gardlo sobie zdzierają. Masakra.

widzę candycotton że też masz przygody z naszymi liniami kolejowymi

Edytowane przez 201605041146
Czas edycji: 2011-11-08 o 19:56
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 20:03   #4208
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Haha kolejna rzecz którą uwielbiam, najczęściej praktykowane przez kierowców tirów, taksówkarzy itp.
Znaki co najmniej od pół kilometra że za tyle i tyle pas zostanie wyłączony z ruchu z powodu przebudowy. Wszyscy zjeżdżają na prawy pas, a zawsze znajdzie się jakiś burak który minie wszystkie ostrzeżenia dojedzie na sam koniec i po prostu komuś zajedzie drogę...
i wlasnie od tego że wszyscy zaczynają zjeżdżać robią się korki a jakby jechali tak jak to mówisz jak te buraki do końca to by korek się nie robił. To się nazywa jazda na zakładkę/suwak
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:06   #4209
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Taak, wracam czasem do domu na weekendy, kursuje tak Wro-Szcz, ale pociag jezdzi z Przemysla, wracam noca i jest pelny. Warsu nie ma czesto, ostatnio tez nie bylo 1 klasy.
Muzyka w sluchawkach to inna sprawa, czesto sluchajacy sobie sprawy nie zdaje, ja zawsze mam nadzieje ze mojej nie sluchac bo zawsze slucham zeby nie zasnac. Nie umiem spac w pociagu, boje sie.
Bardziej mnie wkurza jak ktos smierdzi albo jak sa puste przedzialy, idzie dziad, siedze ja i moze jeszcze jakas dziewczyna, i sie oczywiscie dosiada do nas zamiast do pustego. I nie moge juz lezec bo juz miejsca nie ma. I wez tu sciagaj walize z polki i sie przesiadaj.

A, i nienawidze trajkoczacych bab. Ostatnio byla jakas z mezem, no jadaczka sei jej nie zamykala a gadala tak glosno ze muzyki w sluchawkach nie slyszalam.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:10   #4210
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Moja droga jak jest ogromny napis z migającą lampą uwaga lewy pas się zwęża a za 200 metrów jest całkowicie zamknięty należy zjechać na prawy pas, to ktoś kto robi to o czym mówię po prostu cwaniakuje konkretnie chodzi o most w przebudowie.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:14   #4211
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Moja droga jak jest ogromny napis z migającą lampą uwaga lewy pas się zwęża a za 200 metrów jest całkowicie zamknięty należy zjechać na prawy pas, to ktoś kto robi to o czym mówię po prostu cwaniakuje konkretnie chodzi o most w przebudowie.
czyżby torunianka? : >
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 20:16   #4212
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Wkurza mnie gdy na moją trasę Wrocław- Białystok przyjeżdżają dwa wagony- pierwsza i druga klasa. I nic więcej. Co prawda to już się zdarza rzadko, ale zdarza się Raz stałam 11 godzin, potem jeszcze 2,5 godziny w autobusie, bo też nie było miejsca

I dziwi mnie, że pkp nie daje większej ilości wagonów na trasie, na której będą dosiadali się kibole
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:18   #4213
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Mnie dziwi, że PKP dało w tym roku na Woodstock pociąg, w którym była tylko jedna toaleta
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:19   #4214
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Taak, wracam czasem do domu na weekendy, kursuje tak Wro-Szcz, ale pociag jezdzi z Przemysla, wracam noca i jest pelny. Warsu nie ma czesto, ostatnio tez nie bylo 1 klasy.
Muzyka w sluchawkach to inna sprawa, czesto sluchajacy sobie sprawy nie zdaje, ja zawsze mam nadzieje ze mojej nie sluchac bo zawsze slucham zeby nie zasnac. Nie umiem spac w pociagu, boje sie.
Bardziej mnie wkurza jak ktos smierdzi albo jak sa puste przedzialy, idzie dziad, siedze ja i moze jeszcze jakas dziewczyna, i sie oczywiscie dosiada do nas zamiast do pustego. I nie moge juz lezec bo juz miejsca nie ma. I wez tu sciagaj walize z polki i sie przesiadaj.

A, i nienawidze trajkoczacych bab. Ostatnio byla jakas z mezem, no jadaczka sei jej nie zamykala a gadala tak glosno ze muzyki w sluchawkach nie slyszalam.
oooo to tą samą trasą jeździmy tylko że ja 6 godzin wczesniej wsiadam( do wrocławia mam 6 godzin) od wroclawia jeszcze ze 3 do poznania jechałam w ten piątek i wracałam w niedzielę - masakra, we wrocławiu własnie wsiadł taki metal i aż do katowic słuchal tej muzyki.
Denerwują mnie też ci co wsiadaja na jednym przystanku i biegiem kuź.wa przez pociag z okrzykiem piwo jasne, piwo. Świetny interes na biznes

ci co śmierdzą to też niezła kategoria- ubrani jak każdy inny a waaaali jakby z obory wyszli.

Dziwi mnie też, że niektórzy przewożą sobie pieski- małe a tak kuź.wa szczekaja na wszystkich i warczą. ale nikogo z właścicieli widocznie nie stać na kaganiec.

Edytowane przez 201605041146
Czas edycji: 2011-11-08 o 20:21
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:41   #4215
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Haha kolejna rzecz którą uwielbiam, najczęściej praktykowane przez kierowców tirów, taksówkarzy itp.
Znaki co najmniej od pół kilometra że za tyle i tyle pas zostanie wyłączony z ruchu z powodu przebudowy. Wszyscy zjeżdżają na prawy pas, a zawsze znajdzie się jakiś burak który minie wszystkie ostrzeżenia dojedzie na sam koniec i po prostu komuś zajedzie drogę...
Yyyy, masz prawo jazdy? Bo chyba nie wiesz, że tak właśnie się jeździ do samego końca...

Po raz enty wklejam to na wizaż... http://www.youtube.com/watch?v=hQWF1olNfCw

Edytowane przez chryja_bez_ryja
Czas edycji: 2011-11-08 o 20:44
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:43   #4216
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Mnie dziwi, że PKP dało w tym roku na Woodstock pociąg, w którym była tylko jedna toaleta
Taa? Skad niby? Moj mial normalnie w kazdym wagonie dwie. Moze zalozyli ze tam malo kto z toalety korzysta, raczej wyszstko przy wszystkich, popisowa. Mnie raczej zdziwilo jazdy konduktorzy weseli byli, biletow nie sprawdzali, palaczy nie karali, chyba sami costam pili.

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
oooo to tą samą trasą jeździmy tylko że ja 6 godzin wczesniej wsiadam( do wrocławia mam 6 godzin) od wroclawia jeszcze ze 3 do poznania jechałam w ten piątek i wracałam w niedzielę - masakra, we wrocławiu własnie wsiadł taki metal i aż do katowic słuchal tej muzyki.
Denerwują mnie też ci co wsiadaja na jednym przystanku i biegiem kuź.wa przez pociag z okrzykiem piwo jasne, piwo. Świetny interes na biznes

ci co śmierdzą to też niezła kategoria- ubrani jak każdy inny a waaaali jakby z obory wyszli.

Dziwi mnie też, że niektórzy przewożą sobie pieski- małe a tak kuź.wa szczekaja na wszystkich i warczą. ale nikogo z właścicieli widocznie nie stać na kaganiec.
O taak, do Poznania jest zawsze dziki tlum, a potem moge sobie polezec zwykle.

Peggy- o kurde ;/ nic tylko brac sprzet karimatowo-spiworowy i spac na korytarzu na walizce.

Chryja- raczej 'wolno tak jezdzic' a nie 'tak sie jezdzi', nikt nie ma obowiazku Cie potem przepuszczac, a jak ktos sie wbija to wymusza.

Edytowane przez 201604250941
Czas edycji: 2011-11-08 o 20:45
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:47   #4217
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

chryja bez ryja a ty masz prawo jazdy? sprawdź, bo częściowo masz rację
http://www.forumsamochodowe.pl/blokowanie-lewego-pasa-vt20042.htm


Edytowane przez 201605041146
Czas edycji: 2011-11-08 o 20:51
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:51   #4218
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Peggy- o kurde ;/ nic tylko brac sprzet karimatowo-spiworowy i spac na korytarzu na walizce.
Niestety wtedy nie było miejsca nawet na posadzenie czterech liter. Do tego zawsze ktoś musiał lecieć do łazienki/na papierosa :/
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:55   #4219
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Yyyy, masz prawo jazdy? Bo chyba nie wiesz, że tak właśnie się jeździ do samego końca...
YYYY masz prawo jazdy? Bo chyba wiesz że jak jest znak zwężenie lewego pasa i nakaz zjazdu na prawy pas zamiast oznacza że zjeżdżamy na prawy pas i jedziemy nim zamiast robić slalom wokół pachołków przez cały most cały czas mówię o zwężeniu lewego pasa z jego następnym zamknięciem.

Z resztą nie wiem jak dawno temu ty prawo jazdy robiłaś, gdyż wiadomo że prawidłowy pas ruchu to pas PRAWY. I nim należy się poruszać w miarę możliwości. Jazda do końca zwężonego pasa i zajeżdżanie drogi przed zamknięciem pasa - nie wiem jaki instruktor ci to podpowiedział. A korki tworzą się z powodu przebudowy mostu, nie z powodu niejeżdżenia na suwak - nie trzeba by było na niego jeździć gdyby wszyscy trzymali się jedynego zdatnego do użytku pasa ruchu.

Edytowane przez 201604181004
Czas edycji: 2011-11-08 o 21:09
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 20:57   #4220
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Taa? Skad niby?
Sugerujesz, że mówię nieprawdę?

Pociąg jechał z Poznania.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 21:06   #4221
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Sugerujesz, że mówię nieprawdę?

Pociąg jechał z Poznania.
Nie, nie sugeruje, tylko sie dziwie. Nie widzialam wagonow bez toalet jeszcze ale moga byc, stad moje zdziwienie.
Ale z Poznania to chyba jest blisko? Ile jedzie?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 21:10   #4222
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Nie, nie sugeruje, tylko sie dziwie. Nie widzialam wagonow bez toalet jeszcze ale moga byc, stad moje zdziwienie.
Są wagony, w których nie ma toalet

Cytat:
Ale z Poznania to chyba jest blisko? Ile jedzie?
Ponad 3 godziny. Do tego przecież ludzie piją w czasie jazdy itd. Więc po 30 minutach od ruszenia do toalety była już ogromna kolejka. W szczytowym momencie miała długość 2 wagonów
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 21:10   #4223
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Nie, nie sugeruje, tylko sie dziwie. Nie widzialam wagonow bez toalet jeszcze ale moga byc, stad moje zdziwienie.
Ale z Poznania to chyba jest blisko? Ile jedzie?

mnie już nic nie zdziwi w PKP
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 21:13   #4224
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Są wagony, w których nie ma toalet



Ponad 3 godziny. Do tego przecież ludzie piją w czasie jazdy itd. Więc po 30 minutach od ruszenia do toalety była już ogromna kolejka. W szczytowym momencie miała długość 2 wagonów
Ludzie tam nie pija, ludzie tam pochlaniaja morza i oceany i jeszcze wode z powietrza. Tragedia jakas.
Myslalam ze blizej, ja mam 2h.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 21:18   #4225
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ludzie tam nie pija, ludzie tam pochlaniaja morza i oceany i jeszcze wode z powietrza. Tragedia jakas.
Jeździłam już kilka razy na Woodstock. Ruszałam z różnych miast. I powiem Ci, że w każdym pociągu było inaczej. Nie wszędzie ludzie pili morza i oceany
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 07:33   #4226
malvin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 266
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
YYYY masz prawo jazdy? Bo chyba wiesz że jak jest znak zwężenie lewego pasa i nakaz zjazdu na prawy pas zamiast oznacza że zjeżdżamy na prawy pas i jedziemy nim zamiast robić slalom wokół pachołków przez cały most cały czas mówię o zwężeniu lewego pasa z jego następnym zamknięciem.
że tak się wtrącę.. znak że jest zwężenie za 200m informuje cię o tym a nie nakazuje, powinno się jechać dalej i być przygotowanym do tego że zaraz nastąpi ww zwężenie i trzeba jechać na zamek (zwykle jest też znak który przypomina o zamku), korki tworzą się wtedy gdy ludzie nie stosują się do tego bo załóżmy 10% osób wie o tym i jedzie a reszta nie no to ci na prawym nie wpuszczą tych 10% oni potem stoją a za nimi następnipotem ktoś w końcu wpuści z zatrzyma ludzi którzy się rządkiem ustawili na prawym (jeśli na lewym jest zwężenie) i wszyscy muszą się zatrzymać. Jeśli jedzie się na zamek to ruch ruch jest ciągły, oczywiście jedzie się powoli ale cały czas jedzie i dosyć jednostajnie, nie trzeba się co chwilę zatrzymywać i znów ruszać. Mam nadzieję że wyjaśniłam twoje wątpliwości.
malvin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 08:28   #4227
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez malvin Pokaż wiadomość
że tak się wtrącę.. znak że jest zwężenie za 200m informuje cię o tym a nie nakazuje, powinno się jechać dalej i być przygotowanym do tego że zaraz nastąpi ww zwężenie i trzeba jechać na zamek (zwykle jest też znak który przypomina o zamku), korki tworzą się wtedy gdy ludzie nie stosują się do tego bo załóżmy 10% osób wie o tym i jedzie a reszta nie no to ci na prawym nie wpuszczą tych 10% oni potem stoją a za nimi następnipotem ktoś w końcu wpuści z zatrzyma ludzi którzy się rządkiem ustawili na prawym (jeśli na lewym jest zwężenie) i wszyscy muszą się zatrzymać. Jeśli jedzie się na zamek to ruch ruch jest ciągły, oczywiście jedzie się powoli ale cały czas jedzie i dosyć jednostajnie, nie trzeba się co chwilę zatrzymywać i znów ruszać. Mam nadzieję że wyjaśniłam twoje wątpliwości.
dokładnie tak... i trąbią o tym wszystkie stacje tv... ale nie, zawsze muszą znaleźć się ludzie "mądrzejsi". Nakazuje -

http://www.youtube.com/watch?v=cgFMJ...eature=related tu poglądowo JAK to zrobić.

prawo jazdy mam od pięciu czy sześciu lat

edit: i to nie sprawa CWANIACTWA tylko kultury

Edytowane przez chryja_bez_ryja
Czas edycji: 2011-11-09 o 08:37
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 08:41   #4228
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Za przewóz psa płaci się w pkp, kiedyś to było 4 zł, nie ważna jest wielkość psa, ani to że pies będzie jechał na kolanach właściciela bo jest szczeniakiem foksteriera . Za kota się nie płaci w ogóle i tu też nie jest ważne że kot jedzie w transporterze który ludzie kładą na siedzenie.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 08:51   #4229
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Haha kolejna rzecz którą uwielbiam, najczęściej praktykowane przez kierowców tirów, taksówkarzy itp.
Znaki co najmniej od pół kilometra że za tyle i tyle pas zostanie wyłączony z ruchu z powodu przebudowy. Wszyscy zjeżdżają na prawy pas, a zawsze znajdzie się jakiś burak który minie wszystkie ostrzeżenia dojedzie na sam koniec i po prostu komuś zajedzie drogę...
koleżanki poniżej dobrze wyjaśniły sprawę
jazda na suwak jest może powolna, ale wszystko w miarę idzie, jedziesz sobie na jedynce/dwójce, a nie co chwila hamulec-gaz,
lewy pas też jest do jazdy, dzięki temu, że ci cwaniacy nim jadą, zmniejsza się korek, tylko żeby jeszcze ci z prawego wiedzieli o co chodzi


Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
i wlasnie od tego że wszyscy zaczynają zjeżdżać robią się korki a jakby jechali tak jak to mówisz jak te buraki do końca to by korek się nie robił. To się nazywa jazda na zakładkę/suwak
Cytat:
Napisane przez malvin Pokaż wiadomość
że tak się wtrącę.. znak że jest zwężenie za 200m informuje cię o tym a nie nakazuje, powinno się jechać dalej i być przygotowanym do tego że zaraz nastąpi ww zwężenie i trzeba jechać na zamek (zwykle jest też znak który przypomina o zamku), korki tworzą się wtedy gdy ludzie nie stosują się do tego bo załóżmy 10% osób wie o tym i jedzie a reszta nie no to ci na prawym nie wpuszczą tych 10% oni potem stoją a za nimi następnipotem ktoś w końcu wpuści z zatrzyma ludzi którzy się rządkiem ustawili na prawym (jeśli na lewym jest zwężenie) i wszyscy muszą się zatrzymać. Jeśli jedzie się na zamek to ruch ruch jest ciągły, oczywiście jedzie się powoli ale cały czas jedzie i dosyć jednostajnie, nie trzeba się co chwilę zatrzymywać i znów ruszać. Mam nadzieję że wyjaśniłam twoje wątpliwości.
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 11:23   #4230
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Dobrze, że u nas nie ma opłat za bagaż żadnych .
w takim zwykłym pociągu miejskim u nas raczej nie trzeba płacić za psa.
Mieszkam w okolicach Wawy
w krakowskim mpk też nie ma ;-)

Cytat:
Napisane przez madziares25 Pokaż wiadomość
.Z resztą w mieście są tak małe odległości, że wolę iść spacerkiem bezstresowo.



zależy w jakim mieście

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość

Odnośnie tematu, to dziwią mnie osoby, które w towarzystwie koniecznie muszą kupić piwo, mimo że nie lubią i nie piją normalnie. Ale przecież znajomi dziwnie się spojrzą
ja lubię tylko w towarzystwie ;-)
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.