Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-09, 20:09   #1291
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez elmo 5 Pokaż wiadomość
Witam od 3 lat zajmuje się tworzeniem biżuterii i korzystam z różnych firm oferujących produkty do jej wyrobu. Jak się okazuje nawet po tylu latach można dać się oszukać. Dokonałam zakupów w sklepie Kalait na niewielką kwotę gdyż nie są ani tani ani nie szokują jakością towaru (Swarovski z tej firmy zawsze mi pękał albo był uszkodzony) ale posiadali akurat kamien, który zamówiła klientka. Po dokonaniu zamówienia dostałam link, że od 45,00 przesyłka gratis, zabrakło mi ok 1,00. Starałam się domówić w sklepie ale musiałam stworzyć nowe zamówienie i nie mniejsze niż 15,00, postanowiłam więc dokonać zakupów na allegro gdyż jak pisze firma kalait łączą zamówienia. No i łączą ale tylko zawartość paczki, za przesyłkę trzeba zapłacić podwójnie: raz w sklepie raz na allegro!!!!!1
Nie chciałabym mieć takiej klientki jak Ty. Po pierwsze nie widzę związku pomiędzy zakupem Swarovskich ze sklepu Kalait, a jego kruchością. Swarovski wszędzie jest przecież taki sam. Dwa - jak towar jest uszkodzony, to się go reklamuje. Jak nie uznają, a jesteś konsumentem to należy skierować się do Rzecznika Praw Konsumenta po poradę.

No i na koniec - sama jesteś sobie winna sytuacji z brakiem gratisowej wysyłki. Dopowiedziałaś sobie, że będziesz taka sprytna i zamówisz na Allegro omijając wymagane minimum w wysokości 15 zł, a oni wyślą za darmo. Ale to tak nie działa - należało się chyba spytać przed złożeniem drugiego zamówienia czy otrzymasz gratis przesyłkę, jeśli domówisz towar za ten 1 zł, nie uważasz? Bo ja owszem i zawsze się o takie rzeczy pytam. Polecam na przyszłość.

(Uważałabym na słowo "oszukać". Można za nie słono zapłacić.)

Edycja:

I żeby nie było - z Kalaitem nie mam nic wspólnego - chyba nawet nigdy tam nie robiłam zakupów.
__________________
Proszę, mów mi Beata.

Edytowane przez Beacia87
Czas edycji: 2011-11-09 o 20:38
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 21:09   #1292
Karolka326
Rozeznanie
 
Avatar Karolka326
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 664
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

a ja bardzo chciałam pochwalić Kadoro- mają odbiór osobisty we Wrocławiu więc się przejechałam (chociaż trochę daleko ) ale wszystko bezproblemowo, bardzo sympatycznie, koraliki cudne pomijając ze tak się zapatrzyłam na te góry toho ,że prawie wyszłam bez płacenia ;pp
Karolka326 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 21:35   #1293
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

a ja odkryłam, że mam konto w kadoro, choć go nie zakładałam, tylko raz robiłam u nich zakupy na allegro
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 11:32   #1294
falling in love
Zadomowienie
 
Avatar falling in love
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 882
GG do falling in love
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

nie wiece czasem kiedy w jubilexie ( supersilver) będzie mozna robić zakupy ? i czy ta modernizacja potrwa długo ? potrzebuje coś na już ... i nigdzie tego nie ma tylko tam
falling in love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 12:27   #1295
E_W
Wtajemniczenie
 
Avatar E_W
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 2 693
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez falling in love Pokaż wiadomość
nie wiece czasem kiedy w jubilexie ( supersilver) będzie mozna robić zakupy ? i czy ta modernizacja potrwa długo ? potrzebuje coś na już ... i nigdzie tego nie ma tylko tam
Zajrzyj na Allegro - tam wystawiają towar bez problemu.
E_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 17:43   #1296
falling in love
Zadomowienie
 
Avatar falling in love
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 882
GG do falling in love
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

o nie pomyślałam dziękuję za podpowiedź
falling in love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 09:46   #1297
extrano
Raczkowanie
 
Avatar extrano
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 372
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Tylko uważaj, bo właśnie się bujam z zamówieniem złożonym 24.10, które jeszcze nie zostało wysłane. Pan z rozkosza stwierdził, "chyba nawaliłem"...., i jeszcze dodał, że trzeba było się upominać .... Na stwierdzenie, ze upominałam sie mailowo kilka razy, stwierdził, ze dostaje 1500 maili dziennie i nie jest w stanie odpowiadać, że to by się przełożyło na ceny towaru itd. Totalna żenada. To moje pierwsze zamówienie w tym sklepie i ostatnie, tym bardziej, że zamawiałam wyłacznie dlatego, ze klientka życzyła sobie bigli, które znalazłam tylko tam. A klientka, cóż na pewno da mi ciekawy komentarz w galerii (od 2 tygodni jej tłumaczę że już na pewno jutro itd...), o ile w ogóle będzie nadal zainteresowana zakupem.
__________________
Extrano - plecione skarby - początek wątku

Wreszcie nowości - ZAPRASZAM
extrano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 13:14   #1298
Astartis
Rozeznanie
 
Avatar Astartis
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 679
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ja ostatnio dałam sobie spokój z Jubilexem - po ostatnim nawaleniu

Właśnie odebrałam paczkę z ekspozytorami i jestem mega zadowolona Estetycznie wykonane, solidnie antypocztowo zapakowane i jeszcze gratis. A i cena była przystępna Mogłam sobie wziąść bigle srebrne oraz kuleczki i kilka swarków, ale nie wiedziałam wcześniej nic o tym sklepie. Następnym razem zamówię, bo jeszcze czekam na jeden ekspozytor, który teraz nie był dostępny.
Ostatnio dziewczyny gdzieś na wizażu pisały o ekspozytorach - ja mam takie:
http://www.artemiro.pl/product-pol-6...rie-glowa.html
http://www.artemiro.pl/product-pol-6...popiersie.html - bardzo duży, idealny pod długie naszyjniki.
Astartis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 09:48   #1299
asiapimplasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Murowaniec
Wiadomości: 121
GG do asiapimplasia
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Chciałabym się poskarżyć na potraktowanie, którego dzisiaj doświadczyłam w sklepie hopea.pl
Cały wczorajszy wieczór poświęciłam na składanie zamówienia na ich stronie i gdy już byłam na finiszu, wylogowało mnie, a koszyk bezpowrotnie się opróżnił. Norma w zasadzie w tym sklepie, ale mój błąd (mówię sobie), trzeba było zrobić zamówienie "na raty", tj. rozbić je na kilka mniejszych. Zdążyłam zrobić pierwsze zamówienie, ale już było po północy i postanowiłam dokończyć dzisiaj, w komentarzu do zamówienia wpisując słowa: ŁĄCZENIE ZAMÓWIEŃ

No a dziś rano otrzymuję email, że moje zamówienie zostało wysłane pocztą, za pobraniem. Dla mnie to problem, ponieważ cały dzień muszę się czaić na listonosza, przedtem też jechać do Bydgoszczy do banku po gotówkę, wszystko w ciąży, z dwójką maluchów, odstać swoje do okienka, etc. etc. DLATEGO własnie chciałam zrobić zamówienie na większą kwotę, by mieć je wysłane kurierem i płatne przelewem.

Zadzwoniłam więc w tej sprawie do p. Wierzbickiej. Specjalnie poprosiłam ją do telefonu, bo p. Wierzbicki lubi sobie przez telefon pokrzyczeć na Klienta. Niestety, jego żona też miała chyba dziś zły humor, więc dowiedziałam się co następuje:

-wina leży po mojej stronie. Ona tego komentarza nie zrozumiała i po prostu zamówienie wysłała
-oni mają 5800 klientów i tylko 10-ciu im sprawia kłopoty - w tym ja
-ich strona działa znakomicie, a oni są zawaleni robotą, bo wczoraj mieli 20 zamówień do wysłania i nie mają czasu dochodzić, o co mi chodziło w komentarzu
-muszę czekać 3 tygodnie, zanim moja paczka wysłana pocztą do nich wróci, a wtedy oni mi ją wyślą z resztą zamówienia
-następnym razem jesli chcę połączyć zamówienia, to w komentarzu mam napisać, co pani mi podyktowała: "bardzo proszę o połączenie moich zamówień...... i wysłanie ich na jedną fakturę"

6 lat robie zaopatrzenie do mojego sklepu i NIGDY nikt nie był dla mnie tak nieprzyjemny, ani przez telefon ani przez email, nawet jak zamawiałam po 5 koralików.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Aha i ostatnie: mam napisać email z wyjaśnieniem sytuacji, a Hopea rozpatrzy, co zrobić w zaistniałej sytuacji. Tj. czy zamiast czekać 3 tygodnie na powrót przesyłki wysłanej omyłkowo do mnie, czy też spakować to jeszcze raz i wysłać z pozostałymi zamówieniami, które złożę dziś wieczorem
__________________
.
asiapimplasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 16:54   #1300
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez Astartis Pokaż wiadomość
Ostatnio dziewczyny gdzieś na wizażu pisały o ekspozytorach - ja mam takie:
http://www.artemiro.pl/product-pol-6...rie-glowa.html
http://www.artemiro.pl/product-pol-6...popiersie.html - bardzo duży, idealny pod długie naszyjniki.
Pwiedz, czy to popiersie jest naturalnych rozmiarów czy mniejsze? Bo po wymiarach na stronie trudno się zorientować
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 17:34   #1301
Astartis
Rozeznanie
 
Avatar Astartis
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 679
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Nie wiem czy naturalnych w każdym razie jest duże, ma 35cm wysokości.
Astartis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 19:01   #1302
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Może też się skuszę, wygląda ładnie, a cena zachęcająca
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 09:14   #1303
extrano
Raczkowanie
 
Avatar extrano
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 372
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Doczekałam się mojej przesyłki z Jubilexa (obecnie szumnie SUPER SILVER, co Pan podkreślał). Opłacona 24.10, duża awantura 14.11 z przyznaniem się Pana do wpadki i nie wysłania, wysłana kiedy? 17.11. Doszła 21.11, MIESIĄC. I jeszcze zupełny brak poczucia winy....
__________________
Extrano - plecione skarby - początek wątku

Wreszcie nowości - ZAPRASZAM
extrano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 14:21   #1304
Astartis
Rozeznanie
 
Avatar Astartis
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 679
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Poślizg niezły... miesiąc czekać na sreberko
Astartis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 15:44   #1305
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Szkoda, bo w jubilexie jest wiele fajnych rzeczy, których nie ma nigdzie indziej Ale takie jazdy z nimi to mnie trochę odstraszają.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 18:21   #1306
zanna4
Rozeznanie
 
Avatar zanna4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 739
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ja się nie mogę nachwalić Skarbów Natury. Dzisiaj przyszła kolejna paczuszka i jeszcze z takim pięknym jaspiskiem-gratiskiem, że miodzio, normalnie!
zanna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 22:32   #1307
E_W
Wtajemniczenie
 
Avatar E_W
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 2 693
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez plektranktus Pokaż wiadomość
Ja mam słabość do sklepów internetowych bo po prostu nie znoszę łażenia w tłumie ludzi po sklepach ;// co jakiś czas wyśledzę jakieś nowinki i tak znalazłam to miejsce http://dreamisland.pl/ . zamówiłam koszulkę i jakość pierwsza klasa no i moje kochane daaaaaaaarmowa przesyłka czyli coś co tygryski lubią najbardziej
No tak, tylko ten jeden 'tygrysek' nie potrafi za bardzo czytać ze zrozumieniem (przepraszam za złośliwość, ale to zmora, która mnie ostatnio prześladuje ) to wątek o sklepach internetowych i owszem, ale takich, które specjalizują się w półfabrykatach do robienia biżuterii
E_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 00:12   #1308
apaya
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez asiapimplasia Pokaż wiadomość
6 lat robie zaopatrzenie do mojego sklepu i NIGDY nikt nie był dla mnie tak nieprzyjemny, ani przez telefon ani przez email, nawet jak zamawiałam po 5 koralików.
@asiapimlasia takich problemów nie miałabyś na Apaya.pl.

Cytat:
Napisane przez plektranktus Pokaż wiadomość
... no i moje kochane daaaaaaaarmowa przesyłka czyli coś co tygryski lubią najbardziej
Lubimy to samo

Wysyłka od 0 zł, rabat 10% na każde nowe zamówienie oraz na życzenie przesyłka zapakowana w solidne opakowanie świąteczne.
apaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 08:51   #1309
asiapimplasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Murowaniec
Wiadomości: 121
GG do asiapimplasia
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

O_o??? z Hopeą też nie miałam, pomijając rozmowę telefoniczną b. grzecznie mi napisali kilka godzin później, że przesyłka została cofnięta i że czekają na kolejne zamówienia. Złozyłam je, przesyłkę otrzymałam, wszystkie bigle do pary i jestem zadowolona. Srebro tradycyjnie pierwsza klasa, ale tego chyba nie muszę nikomu pisać no i jeszcze może to być potraktowane jako kryptoreklama NIEOPŁACONA
__________________
.
asiapimplasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 09:47   #1310
Astartis
Rozeznanie
 
Avatar Astartis
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 679
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ostatnio skusiłam się na zakupy w Jolinka.pl - wybór fire polish imponujący Jestem bardzo zadowolona - szybka realizacja, a gratis świetny.
Astartis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 20:50   #1311
weraph
Rozeznanie
 
Avatar weraph
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 883
GG do weraph
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Po DDD, cz. pierwsza, nieostatnia.

Kadoro - rewelacja Ultraszybko - wysłane po 3 h od zamowienia. Zawartość paczki wzorowa, a do tego czysta przyjemność z wykorzystania rabatu z programu partnerskiego

Korallo - skusiłam się, gdyż mieli troszkę złotych modułowców, a na takie było zapotrzebowanie. Połfabrykaty różnej jakości, od podrapanych po swietne. I dostałam notesik i kalendarzyk
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524265

Moj wąteczek wizazowy

http://koralikowaweraph.blogspot.com/

Moja koralikowa strona


weraph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 21:05   #1312
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Właśnie zlożyłam zamówienie w jubielexie (a raczej super-silver). Gdyby nie to, że jako jedyni mają parę rzeczy, których szukam, pewnie bym tego nie zrobiła.
A teraz czeka mnie parę nieprzespanych nocy
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 21:18   #1313
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Właśnie zlożyłam zamówienie w jubielexie (a raczej super-silver). Gdyby nie to, że jako jedyni mają parę rzeczy, których szukam, pewnie bym tego nie zrobiła.
A teraz czeka mnie parę nieprzespanych nocy
Moje ostatnie zamówienie, złożone na dniach, przebiegło bez zakłóceń A dodam, że było niemałe. Więc szkoda martwić się na zapas
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 23:48   #1314
fellixa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Muszę pochwalić Pasart.
Zrobiłam nieduże zamówienie po raz pierwszy u nich, bo skusił mnie Dzień Darmowej Dostawy. Miałam pewne obiekcje, czytałam trochę niepochlebych opinii na temat Pasartu, ale na szczęście w moim przypadku wszystko było w porządku.
Przelew zrobiłam w środę, a dziś a właściwie już wczoraj (poniedziałek) przesyłka doszła. Udało mi się już wprawdzie rozwalić jedno zapięcie, ale po chińszczyźnie za grosze cudów się nie spodziewałam.
Ogólnie jestem zadowolona, bo najbardziej zależało mi na zawieszkach a te są bardzo ładne.
Teraz czekam na jeszcze jedno zamówienie zrobione również w DDD w pewnym bardzo polecanym sklepie. Na razie cisza, nie znalazłam informacji czy mój przelew dotarł (Pasart bardzo dokładnie informował mnie o przebiegu transakcji), więc nie wiem, czy przesyłka już wyszła.
Już nie mogę się doczekać, bo zamówienie nieco większe, a towar wydaje się być śliczny. Pewnie sklep był bardzo oblegany, więc jeszcze troszkę cierpliwie poczekam
__________________
Moja biżuteria: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=fellixa
fellixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 09:37   #1315
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez Astartis Pokaż wiadomość
Ostatnio skusiłam się na zakupy w Jolinka.pl - wybór fire polish imponujący Jestem bardzo zadowolona - szybka realizacja, a gratis świetny.
skusiłaś mnie tą jolinką i teraz ja też jestem bardzo zadowolona,
polecam
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 10:54   #1316
Astartis
Rozeznanie
 
Avatar Astartis
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 679
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
skusiłaś mnie tą jolinką i teraz ja też jestem bardzo zadowolona,
polecam
bardzo się cieszę

teraz czekam na paczkę od OSAKM - jeszcze tam nie kupowałam
Astartis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 11:35   #1317
weraph
Rozeznanie
 
Avatar weraph
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 883
GG do weraph
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez Astartis Pokaż wiadomość

teraz czekam na paczkę od OSAKM - jeszcze tam nie kupowałam
Nie mam do crystaleye zastrzezen Czasem coś im się zapomni w paczce, ale generalnie są spoko.

U mnie:
Pasart - zaskoczył mnie dostawą kurierem w SOBOTE! Zawartość świetna, nie narzekam i polecam.

Skarby Natury - świetnie opakowana paczka, w kartoniku. Cudnej urody sreberka, boski rzemień pleciony. Moje zamowienie nie było duże (30zł), ale nastawiłam się na gratis "obiecywany" w newsletterze, nie było go Polecam oczywiscie

Beading.pl - wszystko sprawnie i na temat - czego chciec wiecej?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524265

Moj wąteczek wizazowy

http://koralikowaweraph.blogspot.com/

Moja koralikowa strona


weraph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 11:40   #1318
Bilq
Rozeznanie
 
Avatar Bilq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 645
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ja również mam za sobą zamówienie w Skarbach i w beading.pl W skarbach zamówiłam też na około 30 zł i dostałam gratis, dla którego nawet znalazłam już wykorzystanie Niestety jeden kamień jest obity, ale w plecionce powinno się to zamaskować. Myślę że jeszcze wrócę do skarbów natury

Co do beadingu to standardowo zero pomyłek, wszystko porządnie zapakowane i wciąż jest to mój ulubiony sklep
__________________
Bilq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 19:17   #1319
Purplethread
Przyczajenie
 
Avatar Purplethread
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 14
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

to i ja podzieję się opinią może będzie komuś pomocna - śmiało mogę polecić warszawską hopeę - zdarza mi się robić zakupki na miejscu w sklepie i przez www i w obu przypadkach jak dotąd bezproblemowo.

Co do Skarbów Natury - pierwsze zamówienie poszło gładko, bałam się co niemiara, ale realizacja poszła błyskawicznie i w trymiga miałam kamolki u siebie. Oczywiście kamienie super - dostałam też gratisy - paczuszkę kilku sztuk perełek, talarek turkusu..miło. Teraz mają lekką obsuwkę z realizacją.. Albo to ja się robię stara i wybredna i chciałabym być dopieszczana

Z wyżej wymienionych śmiało mogę polecić też OSAKM (mam nadzieję, ze dobrze napisałam) - kryształki dotarły MEGA pozabezpieczane i musiałam się zębów natępić zeby się do nich dobrać do tego paczuszka dotarła bardzo szybko!

dosyć często zaopatruję się też w Karokorale.pl - jak dla mnie fajne miejsce bo jako tzw ''detalista'' mam spory wybór rzeczy i za jednym zamachem biorę i kamienie i sreberka wysyłka sprawna, kontakt OK

PD
Purplethread jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 19:23   #1320
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez weraph Pokaż wiadomość

Skarby Natury - świetnie opakowana paczka, w kartoniku. Cudnej urody sreberka, boski rzemień pleciony. Moje zamowienie nie było duże (30zł), ale nastawiłam się na gratis "obiecywany" w newsletterze, nie było go Polecam oczywiscie
może to mała obsuwa z ich strony, z tego co wyczytałam w ciągu ddd mieli ok 200 zamówień. ja zamawiałam u nich już kilkanaście razy, ostatnio były to głównie elementy metalowe w granicach 20zł i zawsze gratis dostawałam

ja z kolei chwalę kadoro, zamawiam u nich toho i ciekawe zapięcia, bardzo dobrej jakości, no i oczywiście błyskawiczna wysyłka.
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-15 13:04:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.