BEZROBOTNI łączmy się część 3 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-22, 10:03   #4111
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez It must been love Pokaż wiadomość
tak pracowałam ale to i tak malo ... ;/
W sumie mowie, ze szukalam pracy bo co innego powiedziec A Ty co mowisz?
Z drugiej strony to nie moja wina,ze pracodawca mnie nie zatrudnia, i ze wszystko idzie po znajomosci...
A ja wcale nie pracowałam, od roku nie miała rozmowy, ale to dlatego, że już w lutym wiedziałam, że idę na studia, więc poszukanie pracy sobie odpuściłam.
Myślę, czy by tej odpowiedzi nie przedstawić w lepszym świetle, raczej nieuniknione jest powiedzenie, że się szukało pracy, ale można dodać, że w tym czasie zajmowałaś się rozwijaniem zainteresowań i coś o nich powiedzieć.
Mogę też powiedzieć, że robię kurs prawa jazdy, ale w tej chwili brakuje mi pieniędzy by podejść drugi raz do egzaminu.
Zajmowałaś się domem, opieką nad zwierzętam (ja akurat mam małe zoo w domu).
Trzeba dać pracodawcy do zrozumienia, że nie było to bierne siedzenie w domu przed TV czy komputerem, że potrafisz dobrze wykorzystać czas, którym dysponujesz.
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 10:15   #4112
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

A może po prostu skłamać?
Wymienić jakiś rodzaj pracy, który nie wiąże się wcale z pracą, na którą aplikujesz, żeby nie byo, że nie masz tego wpisanego do CV.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 10:26   #4113
martusiakw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Hej dziewczyny a powiedzcie mi, chodzicie i pukacie do drzwi każdej firmy i pytacie o pracę? Nawet jeśli nie macie wykształcenia, doświadczenia, mam na myśli czy pytacie gdzie popadnie?? Czy wybieracie sobie dane firmy, sklepy itp?

Edytowane przez martusiakw
Czas edycji: 2011-11-22 o 10:27
martusiakw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 10:29   #4114
It must been love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 220
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Hmmm no ja niby w cigu tych 3 lat pracowalam dorywczo... ale to zupelnie mija sie ze stanowiskiem o ktore dzis bede sie ubiegac... kurcze ciezko ...
nie lubie tez pytan tpu: dlaczego pani szuka pracy, dlaczego nie w zawodzie i oo;/

Ja to raczej jak jest jakies ogloszenie to skladam, zdarzylo mi sie pare razy isc od tak do firm i dac cv...ale odzewu brak
It must been love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 10:36   #4115
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez martusiakw Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny a powiedzcie mi, chodzicie i pukacie do drzwi każdej firmy i pytacie o pracę? Nawet jeśli nie macie wykształcenia, doświadczenia, mam na myśli czy pytacie gdzie popadnie?? Czy wybieracie sobie dane firmy, sklepy itp?
Ja mam opory. Zdarzyło mi się zanieść CV do sklepu, ale po tym, jak na witrynie zobaczyłam ogłoszenie.
Lepiej już chyba podzwonić po firmach i popytać, czy kogoś nie potrzebują.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 10:47   #4116
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Wink Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez It must been love Pokaż wiadomość
Hmmm no ja niby w cigu tych 3 lat pracowalam dorywczo... ale to zupelnie mija sie ze stanowiskiem o ktore dzis bede sie ubiegac... kurcze ciezko ...
nie lubie tez pytan tpu: dlaczego pani szuka pracy, dlaczego nie w zawodzie i oo;/

Ja to raczej jak jest jakies ogloszenie to skladam, zdarzylo mi sie pare razy isc od tak do firm i dac cv...ale odzewu brak
Właśnie...ja narazie nei szukam nic w zawodzie, najzwyklejszą pracę chce znaleźć.
Zarobić na prawo jazdy, odkuć się finansowo..i co odpowiedzieć właśnie na takie pytania?
Choć rozmowy mi sie nie zdarzają narazie.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 11:46   #4117
Choji
Zakorzenienie
 
Avatar Choji
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 931
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Pytałyście o OVB- chodzi mi o to doradztwo finansowe. Zrezygnowałam, bo nigdy nie chciałam brać w tym udziału.
__________________
Otwieraj śmiało nowe rozdziały życia





Choji jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 12:00   #4118
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Ja nigdy nie chodziłam z cv po firmach, bo jest to dla mnie krępujące. Ale za ok. miesiąc skończy mi się zlecenie i będę musiała się przemóc, bo często w firmie kogoś szukają, a nie dają ogłoszeń tylko szukają pocztą pantoflową albo wśród osób, które kiedyś złożyły CV.
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 12:07   #4119
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

dziewczyny dajcie spokój...tak ciężko o jakąś STAŁĄ pracę ehh..
dołączam się do Was i ja

Edytowane przez blondii_90
Czas edycji: 2011-11-22 o 12:12
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 13:25   #4120
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Ja juz po rozmowie, nie czuję, żey mi dobrze poszło. Zaczynam się zastanawiać czy w ogóle kiedykolwiek przejdę ten etap.
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 14:48   #4121
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

ja aktualnie jestem na kursie dofinansowanym z uni europejskiej ale również wysyłam CV bo być może coś mi się trafi od razu po kursie.

w styczniu muszę się upomnieć o papiery na staż (może sie uda O_o) a jak nie to bedę znowu sobie jakiegoś kursu szukać z UE bo przynajmniej jest zawsze zabawnie i nowe poznane osoby XD
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 15:27   #4122
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

W zeszłym tygodniu widniało na stronie internetowej ogłoszenie i postanowiłam wysłać cv.

Na stroni było automatyczne okienko do wysłania maila pracodawcy0 wiecie chyba o co mi chodzi.

Ja jednak postanowiłam wysłać cv z mojej prywatnej poczty bo na stronie z ogłoszeniem widniał mail firmy. No i tak zrobiłam. Jednak do dzisiaj nie otrzymałam potwierdzenia odbioru.

Myślicie, że powinnam jeszcze raz wysłać maila przez to okienko na stronie internetowej?

Ja idę na staż od grudnia. Ale nie z UP-a tylko z uczelni.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 15:34   #4123
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

A wiecie co... po prostu nie wiem co mam myśleć o takich ludziach.
Moja mama też szuka pracy, znalazłam jej ogłoszenie i zadzwoniła. I wiecie co się okazało, ktoś podał adres i telefon prawdziwy, a całe ogłoszenie było ściemą, ta firma zgłosiła to na policję.
Dobrze, że mama zadzwoniła a nie jechała, bo też szkoda kasy.
Ale jaki w tym sens był? Bo nie pozyskanie danych, bo nie było emaila.
Zrobienie ludziom nadziei??
Chorzy ludzie.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja idę na staż od grudnia. Ale nie z UP-a tylko z uczelni.
Zmieniałaś avatara?
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 15:46   #4124
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość

Zmieniałaś avatara?

Yeap, to cały czas ja na razie nie ma szans na opuszczenie was
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 15:53   #4125
yoopiter
Raczkowanie
 
Avatar yoopiter
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 58
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja jednak postanowiłam wysłać cv z mojej prywatnej poczty bo na stronie z ogłoszeniem widniał mail firmy. No i tak zrobiłam. Jednak do dzisiaj nie otrzymałam potwierdzenia odbioru.

Myślicie, że powinnam jeszcze raz wysłać maila przez to okienko na stronie internetowej?
Rozumiem, że chodzi Ci o potwierdzenie przeczytania w takich programach jak Outlook, jeśli tak, to wystarczy, że ktoś wcisnął przycisk "nie" po wyświetleniu komunikatu o Twoim żądaniu i już potwierdzenia nie otrzymasz.
Poza tym, jeśli nie otrzymałaś na mail'a wiadomości od "automatu" (zwykle zatytułowanej "undelivered mail returned to sender"), że wiadomość nie dotarła, bo coś tam (nieprawidłowy mail, przepełniona skrzynka itp.) to znaczy, że doszła.
Ale dla świętego spokoju możesz wysłać jeszcze raz, przez okienko
yoopiter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 16:27   #4126
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cześć
Mogę się przyłączyć ?
Szukam pracy od 4 miesięcy.. trafiam na oferty, na rozmowy.. ale dostaję po tyłku, bo umowy są niekorzystne.. i rezygnuję.. tez tak macie?
Dwa dni temu facet mi proponował mieszkanie + wyżywienie gratis. Płatne bym miała tylko z profitów. Pensjonat na odludziu.. gdzie nie ma ruchu...
Teraz inny facet wsadza mi przed nos umowa lojalnościową.. to jest jakiś koszmar.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2011-11-22 o 16:29
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 16:30   #4127
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
w styczniu muszę się upomnieć o papiery na staż (może sie uda O_o) a jak nie to bedę znowu sobie jakiegoś kursu szukać z UE bo przynajmniej jest zawsze zabawnie i nowe poznane osoby XD
oby ci się udało, bo wczoraj słyszałam w radiu że w ramach oszczędności budzętowych znacznym cięciom ulegną pieniądze na Fundusz Pracy. Staże mają być ograniczone do minimum (jakby teraz nie były) i ma nie być kuroniówek- bezrobotni mają sobie radzić zupełnie sami...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 16:37   #4128
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Niech oni lepiej potną .. diety posłom i senatorom ..
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 16:52   #4129
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Ale mam dzisiaj zły dzień,nie mogę siedzieć już w domu,dosłownie mi odbija,jeszcze trochę i wpadne w depresję,chodzę co jakiś czas na rozmowy i nic,kompletnie nic,a mam 4-letnie doświadczenie w handlu.
TŻ pracuje po 12 godzin plus wziął dodatkową pracę w weekendy,żebyśmy mogli sobie poradzić a ja mam ogromne wyrzuty sumienia z tego powodu. Przychodzi do domu zły i zmęczony i chce mieć święty spokój a ja siedzę w ty domu wiecznie zdołowana i zaryczana i w ciągłej rozsypce. Staram się wierzyć w magię pozytywnego myślenia itd.,bo chyba w końcu musi sie coś zmienić.Dzisiaj byłam na rozmowie do Yves Rocher,praca fajna,co prawda za marne pieniądze,ale pracować gdzieś muszę i nie będę wybrzydzać,babka z którą miałam rozmowę jeszcze mnie zdołowała,powiedziała,że wszyscy trąbią,że będzie jeszcze gorzej na rynku pracy i w państwie. Ja się pytam czy może być jeszcze gorzej?! bo nie wiem czy już mam sobie kartony zbierać,żeby mieć gdzie mieszkać
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 17:38   #4130
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Ale mam dzisiaj zły dzień,nie mogę siedzieć już w domu,dosłownie mi odbija,jeszcze trochę i wpadne w depresję,chodzę co jakiś czas na rozmowy i nic,kompletnie nic,a mam 4-letnie doświadczenie w handlu.
TŻ pracuje po 12 godzin plus wziął dodatkową pracę w weekendy,żebyśmy mogli sobie poradzić a ja mam ogromne wyrzuty sumienia z tego powodu. Przychodzi do domu zły i zmęczony i chce mieć święty spokój a ja siedzę w ty domu wiecznie zdołowana i zaryczana i w ciągłej rozsypce. Staram się wierzyć w magię pozytywnego myślenia itd.,bo chyba w końcu musi sie coś zmienić.Dzisiaj byłam na rozmowie do Yves Rocher,praca fajna,co prawda za marne pieniądze,ale pracować gdzieś muszę i nie będę wybrzydzać,babka z którą miałam rozmowę jeszcze mnie zdołowała,powiedziała,że wszyscy trąbią,że będzie jeszcze gorzej na rynku pracy i w państwie. Ja się pytam czy może być jeszcze gorzej?! bo nie wiem czy już mam sobie kartony zbierać,żeby mieć gdzie mieszkać
A nie myślałaś o zgłoszeniusię do agencji pracy tymczasowej? Teraz powinno być sporo propozycji inwentaryzacyjnych, albo jakies wykładanie towaru. Ja specjalnie robię badania sanepidowskie, żeby w taki sposób dorobić do tej pracy, którą znalazłam.
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:38   #4131
IkoMako
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 43
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Mam pytanie . Dostałam dzisiaj ofertę z UP. Praca na pół etatu za psie pieniądze . Jest to moja 1 oferta . Czy muszę ją przyjąć ??
IkoMako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:44   #4132
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez IkoMako Pokaż wiadomość
Mam pytanie . Dostałam dzisiaj ofertę z UP. Praca na pół etatu za psie pieniądze . Jest to moja 1 oferta . Czy muszę ją przyjąć ??
Możesz się dogadać z pracodawcą o wpisanie na skierowaniu, że Cię nie przyjmuję.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:01   #4133
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez IkoMako Pokaż wiadomość
Mam pytanie . Dostałam dzisiaj ofertę z UP. Praca na pół etatu za psie pieniądze . Jest to moja 1 oferta . Czy muszę ją przyjąć ??
Możesz odmówić bez podania przyczyny.
Można odmówić przyjęcia oferty pracy 3 razy- jak za 3 razem odrzucisz ofertę to Cię wykreślą z UP-a na pół roku...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:02   #4134
It must been love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 220
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Wróciłam i ... nie dostałam pracy - nie pytajcie o powód bo był żenujący jak ta cała rozmowa...

IkoMako ale na podpisie dostałaś tę robotę? Mi nigdy urzad nie zaproponowal pracy

Edytowane przez It must been love
Czas edycji: 2011-11-22 o 18:34
It must been love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:28   #4135
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez martusiakw Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny a powiedzcie mi, chodzicie i pukacie do drzwi każdej firmy i pytacie o pracę? Nawet jeśli nie macie wykształcenia, doświadczenia, mam na myśli czy pytacie gdzie popadnie?? Czy wybieracie sobie dane firmy, sklepy itp?
Czasem chodzę po firmach i sklepach, i roznoszę CV, zawsze najgorzej jest z pierwszym, ale później to już z górki Po takim roznoszeniu zawsze człowiek lepiej się czuje, bo jednak coś więcej zrobił by tą pracę znaleźć, a nie bezsensownie w domu siedział i czekał aż na internecie pojawi się jakaś nowa oferta

It must been love Na pytanie: dlaczego nie szuka Pani pracy w zawodzie; odpowiedziałabym, że już składałam aplikację do większości możliwych miejsc gdzie jest praca w zawodzie, ale w tej chwili nie ma przyjęć.

nika135 Cześć jasne, że możesz się do nas przyłączyć Jedyne prace do jakich mnie chcieli to było stanowisko przedstawiciela handlowego kryjące się pod inną nazwą. Wtedy zawsze odmawiałam
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:28   #4136
zabcia84
Raczkowanie
 
Avatar zabcia84
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 242
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Możesz odmówić bez podania przyczyny.
Można odmówić przyjęcia oferty pracy 3 razy- jak za 3 razem odrzucisz ofertę to Cię wykreślą z UP-a na pół roku...
co Ty w ogóle wypisujesz
totalnie wprowadzasz ludzi w błąd!
__________________
This the type of song that make the angels cry,
i look up in the sky and i wonder why?

zabcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:34   #4137
It must been love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 220
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

karolka1980-80, właśnie tak mówię.. to i tak wielkie zdziwienie, jakby nie znali rynku pracy;/
It must been love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:41   #4138
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez zabcia84 Pokaż wiadomość
co Ty w ogóle wypisujesz
totalnie wprowadzasz ludzi w błąd!

Nie wprowadzam ludzi w błąd bo sama byłam w takiej sytuacji- UP zaproponował mi pracę w mięsnym. Zapytałam pani, co się stanie jak odmówię, a ona mi na to, że nic, i że dopiero za 3 razem odmowy by mnie wykreślili.

Było to ponad rok temu...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:55   #4139
zoah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Witajcie,

mogę się przyłączyć .. ??
na bezrobociu jestem parę miesięcy, po prostu ręce mi opadają, to jak traktują człowieka na rozmowach, ciągle słyszę dziękujemy odezwiemy się do Pani .. ;/ mam jako takie doświadczenie ale nie wystarczające by dostać pracę ..

Wasze wątki czytam już od dawna, ale dzisiaj dopiero przełamałam się w napisaniu posta, muszę z kimś o tym pogadać bo zwariuje ..
zoah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:29   #4140
myszka110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

ja juz nie mam sil na to co wyprawia sie w tym kraju rece opadaja!....i jeszcze jak sie czyta te wszystkie artykuly o kryzysie to czlowiek calkiem sie doluje....obecnie pracuje (i w sumie czasem juz sama nie wiem co gorsze),praca nie przynosi mi zadnych satysfakcji, codzienne wyjscie do pracy to jedna wielka makabra....pracuje w banku i ta cala gonitwa za planami, wiecznie niezadowolenie ze stron przelozonych, zmuszanie do bezplatnych nadgodzin! bo w koncu kryzys i nie jedna osoba by chciala byc na moim miejscu....jeden wielki syf..jeszcze zeby zarobki byly adekwatne a tu ledwo na rachunki starcza a gdzie przyjemnosci? buty na zime? ..przykro mi to pisac ale w naszym kraju nie ma zadnych perspektyw ani dla ludzi mlodych z wyksztalceniem, doswiadczeniem ani dla tych starszych....mysle ze w koncu dojdzie do tego ze ludzie zaczna wychodzic na ulice bo za cos trzeba zyc....a chyba kazdy z nas chcialby zyc godnie
myszka110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.