Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkiem cz32 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-24, 22:56   #2221
.domi
Wtajemniczenie
 
Avatar .domi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 017
GG do .domi
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

cześc Maniaczki,
mam do Was pytanie

potrzebuje WIELKIEJ torby, co najmniej tak wielkiej i pojemnej jak FLAVIA
posiadam beżową ale zepsuł mi się zamek, takiej samej kupować nie chce
proszę o polecenie czegoś (oprócz toreb typowo sportowych)

a może ma któraś na zbyciu czarną flavię? hihi
.domi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 22:56   #2222
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Dziękuję A co to jest kaferek ?

Dobranoc Dziewczyny słodkich snów
Drewniany daszek nad wejściem
Dobranoc
Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Miałam zieloną Anę i pozbyłam się, bo prawie do niczego mi nie pasowała Nie przepadam za zielonymi kolorami w sumie... Ale gdybym miała doradzić, to do brązów, szarości, czerni. Beżu... Raczej chyba do takich burych kolorów... Dla mnie to jest trudny kolor, ale to moje subiektywne odczucia

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------



To zależy od regionu Polski: są Mikołaje, Gwiazdory, Dziadki Mrozy i Śnieżynki - jeśli coś pominęłam, to proszę uzupełniać
Czuję tak samo, szukałam ino wsparcia
Te Gwiazdory, to u mnie łażą a jeszcze gdzieś Gwiazdka przynosi prezenta
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 22:57   #2223
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
niestety, ale miałaś dobre chęci...

Poza tym, GDZIE SOLIDARNOŚĆ JAJNIKÓW, BABO JEDNA?
Jak mówię, że zasłużył na kanapę, to śpi tam i basta
:tor ba:bedę cichutka i solidarna- ale to zła metoda jest z ta kanapą- nie rób taaaaaak:pr osi:

monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 22:58   #2224
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Drewniany daszek nad wejściem
Dobranoc


Czuję tak samo, szukałam ino wsparcia
Te Gwiazdory, to u mnie łażą a jeszcze gdzieś Gwiazdka przynosi prezenta
U mnie w domu rodzinnym i u reszty rodziny też zawsze Gwiazdor. U męża już raczej Mikołaj.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 23:01   #2225
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
Poważnie się troskam- czuję kiełkującą myśl - " a jakby tak kupić czarną selenę..."
na szczęście- nie mam na to pieniędzy:jup i:
Wariatuńcio hahahaha
Do mnie szepta (póki co) beżowa Eva ( ale to nie mój styl)

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
:tor ba:bedę cichutka i solidarna- ale to zła metoda jest z ta kanapą- nie rób taaaaaak:pr osi:


tak mi dobrze

bo On zasypia gawędząc ze mną i chce, żeby Go potem budzić, żeby Go do sypialni zabrać i nie może wstać nawet hahah, więc już Go nie budzę
Później o 5 dzwoni Jego budzik i się z Juniorem wybudzamy


Poza tym, niech cierpi, jak nawywijał, o!
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 23:02   #2226
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez .domi Pokaż wiadomość
cześc Maniaczki,
mam do Was pytanie

potrzebuje WIELKIEJ torby, co najmniej tak wielkiej i pojemnej jak FLAVIA
posiadam beżową ale zepsuł mi się zamek, takiej samej kupować nie chce
proszę o polecenie czegoś (oprócz toreb typowo sportowych)

a może ma któraś na zbyciu czarną flavię? hihi
cześć maniaczko- moze mattie- ogromna jest

http://etorebka.pl/torebki-damskie-torebka.php?f=0406
Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Wariatuńcio hahahaha
Do mnie szepta (póki co) beżowa Eva ( ale to nie mój styl)
to eufemizm

ja z eva mam spokój- uffff
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 23:03   #2227
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dzień dobry
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 23:04   #2228
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Wariatuńcio hahahaha
Do mnie szepta (póki co) beżowa Eva ( ale to nie mój styl)

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------




tak mi dobrze

bo On zasypia gawędząc ze mną i chce, żeby Go potem budzić, żeby Go do sypialni zabrać i nie może wstać nawet hahah, więc już Go nie budzę
Później o 5 dzwoni Jego budzik i się z Juniorem wybudzamy


Poza tym, niech cierpi, jak nawywijał, o!
aaaa- to pokojowa/w każdym sensie/ kanapa: jupi:

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Dzień dobry
yyyy... dzień dobry
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 23:12   #2229
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
to eufemizm

ja z eva mam spokój- uffff

Eufemizm kulturalno- empatyczny




Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
aaaa- to pokojowa/w każdym sensie/ kanapa: jupi:

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------


yyyy... dzień dobry

No troszeńkę, służy też jako przyrząd, do bacznej obserwacji ewentualnego zagrożenia, które może czyhać na żonę Jego ( czyli mua) podczas nocnych seansów filmowych Jako żem cykor, wolę czuć Jego plecy za sobą, nawet jak chrapie
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 23:18   #2230
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Eufemizm kulturalno- empatyczny







No troszeńkę, służy też jako przyrząd, do bacznej obserwacji ewentualnego zagrożenia, które może czyhać na żonę Jego ( czyli mua) podczas nocnych seansów filmowych Jako żem cykor, wolę czuć Jego plecy za sobą, nawet jak chrapie
uściski empatyczne zwrotne

nikuś kupujesz tę zieleń?

też lubię ten rodzaj bezpieczeństwa
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 23:26   #2231
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
uściski empatyczne zwrotne

nikuś kupujesz tę zieleń?

też lubię ten rodzaj bezpieczeństwa

Nie wiem właśnie, choć pewnie nie ale piękna była...
Płaszcz mam czerwony (więc nic z tego), nie mieści się na ramię (tylko na długim pasku), ale i tak piękna


Z rzeczy milszych, dostałam od męża lapka nowego, zieloną toshibę

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Cytat:
Napisane przez .domi Pokaż wiadomość
cześc Maniaczki,
mam do Was pytanie

potrzebuje WIELKIEJ torby, co najmniej tak wielkiej i pojemnej jak FLAVIA
posiadam beżową ale zepsuł mi się zamek, takiej samej kupować nie chce
proszę o polecenie czegoś (oprócz toreb typowo sportowych)

a może ma któraś na zbyciu czarną flavię? hihi


Przydałaby Ci się Keira ale nie ma jej już, może któraś ma na zbyciu

Edytowane przez NIKaP-n
Czas edycji: 2011-11-24 o 23:25
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 23:29   #2232
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Nie wiem właśnie, choć pewnie nie ale piękna była...
Płaszcz mam czerwony (więc nic z tego), nie mieści się na ramię (tylko na długim pasku), ale i tak piękna


Z rzeczy milszych, dostałam od męża lapka nowego, zieloną toshibę

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------





Przydałaby Ci się Keira ale nie ma jej już, może któraś ma na zbyciu
to masz do czego kupić zieloną torbę - do lapka

ja ciągle wspominam zieloną toni
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 23:38   #2233
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
to masz do czego kupić zieloną torbę - do lapka

ja ciągle wspominam zieloną toni

nie!! Lapek taki metaliczny, jak golfy i polówki jeżdżą w takim odcieniu a tytka insza, a Toni trza se był zostawić, a nie teraz wspominki, pfi!




Ciekawe, czy ja kiedyś jeszcze coś kliknę z etytki?

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Butelki wysterylizowane, Koty oporządzone, śniadanie dla Męża zrobione, idę się myć i spaaaaaaaać


ps: dzisiaj na giełdzie odzieżowej królowały kolory ziemi, głównie kolorek Waszej Carmen, pomarańcze, zielenie itd...
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 23:39   #2234
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dobry jeszcze raz
ładne te nowe wersje kolorystyczne etoreb
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 23:44   #2235
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
Dobry jeszcze raz
ładne te nowe wersje kolorystyczne etoreb
hej Czarulku

która Ci się widzi? Eva?


i dobranoc
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 23:47   #2236
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
nie!! Lapek taki metaliczny, jak golfy i polówki jeżdżą w takim odcieniu a tytka insza, a Toni trza se był zostawić, a nie teraz wspominki, pfi!




Ciekawe, czy ja kiedyś jeszcze coś kliknę z etytki?

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Butelki wysterylizowane, Koty oporządzone, śniadanie dla Męża zrobione, idę się myć i spaaaaaaaać


ps: dzisiaj na giełdzie odzieżowej królowały kolory ziemi, głównie kolorek Waszej Carmen, pomarańcze, zielenie itd...
Toni była na prezent nie dla mnie- ale naprawdę to sliczna tytka- tylko mała taka i... zielona
dobranoc- no ja myślę, że kupisz
Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
Dobry jeszcze raz
ładne te nowe wersje kolorystyczne etoreb
cześć czarlińska jak Ci tam na studiach- jest tak jak myślałaś- uczą tego czego chciałąś?
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 23:55   #2237
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
hej Czarulku

która Ci się widzi? Eva?
aha ładna jest ale mi na razie niepotrzebna, tak stwierdziłam, może za jakiś czas sobie kliknę, ale chciałabym od razu hurtowo, tak z dwie, może 3
Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
cześć czarlińska jak Ci tam na studiach- jest tak jak myślałaś- uczą tego czego chciałąś?
hej, hej, ja szybciutko, bo padam...
no, nie jest źle, ale taka ilość lektur... padam po prostu... nie wiem czy zdołam to ogarnąć do tej pory jakoś nic mnie tak bardzo do siebie nie zniechęciło, mimo, że niektóre przedmioty i osoby starają się jak mogą no, ale gdyby było idealnie to by było podejrzane
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 00:00   #2238
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
aha ładna jest ale mi na razie niepotrzebna, tak stwierdziłam, może za jakiś czas sobie kliknę, ale chciałabym od razu hurtowo, tak z dwie, może 3

hej, hej, ja szybciutko, bo padam...
no, nie jest źle, ale taka ilość lektur... padam po prostu... nie wiem czy zdołam to ogarnąć do tej pory jakoś nic mnie tak bardzo do siebie nie zniechęciło, mimo, że niektóre przedmioty i osoby starają się jak mogą no, ale gdyby było idealnie to by było podejrzane
zdołasz
czyli szafa gra

dobranoc czarlii dobranoc ogólne
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 07:26   #2239
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość

I nie dałam rady wczoraj zajrzeć wieczorem
Widzę, że coś dodali na stronie ... ale jak dla mnie - takie sobie odgrzewane kotlety



Tak to mieszkanko co kiedyś wklejałam zdjęcia ale ja się bardzo z tego cieszę, bo bałam się że nie sprzedamy przez pół roku a tu nagle - pierwsza para która obejrzała od razu zarezerwowała i po tygodniu już umowa przedwstępna a za 2 tyg. u notariusza



Ja u siebie nie mogę znaleźć dobrego szewca a buty kupuję albo za kostkę albo jeśli kozaki to muszę się sporo nachodzić mam jedne fajne sznurowane, ale brązowe a potrzebuję czarnych

Zgadzam się co do ceny tych kopertówek - drogie są ale ładne



Izuś kiedyś coś wspominałam że kupiliśmy działkę ale planowaliśmy budowę za jakiś czas ... no ale tak jakoś spontanicznie powzięliśmy decyzję i mam nadzieję, że od marca prace ruszą
Działkę już uzbroiliśmy - tzn. większość zrobiło za nas miasto my musieliśmy tylko skrzynkę od prądu postawić i już sprawa załatwiona mamy też fajnego projektanta i kierownika budowy w jednym więc będzie dobrze ekipa też polecona - sprawdzona ... ale pewnie nerwy też będą
A na jakim etapie Wasza budowa ?
My wzięliśmy ten projekt: http://www.projekty.ign.com.pl/proje...ierka/152/opis
Troszkę górę przerabiamy - w pokoju numer 2 wydzielamy część i robimy z tego pralnię/suszarnię a przy kuchni spiżarnię Widzieliśmy ten domek na żywo i jest super mam nadzieję, że wszystko się uda
Maggie super projekt! W prostocie cały urok! Jak mnie śmieszy jak ludzie budują ogromnie wille z dachem za 100 tys a potem budzą się z ręka w nocniku ,że się z lekka przeliczyli i i koniec końców nie stać ich na taki dom. Mój znajomy wybudował ten dom: http://www.wybieramydom.pl/projekty_...88-apis_3.html wydał już 300 tys,a jeszcze poddasza nie ruszył,ledwo parter wykończyli (działkę mieli za free) strasznie sobie plują,po co taki duży (maja jedno dziecko) , a dom jest rzeczywiście ogromnyyy, bo widziałam !.
Nasz domek już ocieplony,w poniedziałek wstawiamy okna i bramę garażową.W przyszłym tyg. jestem już umówiona z kilkoma wykonawcami od kuchni, zrobię wstępny choć projekt kuchni, instalacji i robimy elektrykę i to tyle w tym roku Jak wstawią okna,pstryknę jakieś zdjęcie i Wam pokażę
Ja ostatnio zachwycam się nowoczesnymi kostkami,jakbym nie miała miejsca na działce na dom parterowy (na szczęście miałam) to budowałabym taki: http://www.wybieramydom.pl/projekty_...-szmaragd.html

Dzień dobry
Widzę jakieś nowostki na etorbie
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 07:51   #2240
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dzień dobry

Iduś zagłosowałam

Widzę nowości
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 08:09   #2241
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Mogliby dać jakąś torebkę po prostu na ramię,bez paska,rączki.Ostatnio coś chodzi za mną taki zwyklak. Coś w typie Carmen tylko zdecydowanie większa

To tyle wykukałam nowych.Nic dla mnie Eva ma naprawdę fajny kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jenny.jpg (23,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eva.jpg (26,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg selena.jpg (30,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg selena1.jpg (29,2 KB, 8 załadowań)
__________________
D&A

Edytowane przez iza251
Czas edycji: 2011-11-25 o 08:26
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 08:24   #2242
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

dzien dobry

widzę ze rozmowy nocne były

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
nigdy nic nie wiadomo

nie lubię bo: nie spędzam świat w takim składzie jak w dzieciństwie i młodości/tej dawniejszej/ to po pierwsze; przywykłam, tak później, do spędzania z przyjaciółmi- co z różnych powodów też jest niemożliwe już -to po drugie; sama też widzę,że jak ktoś jest sam/samotny to ta hermetyczna okrutna rodzinna atmosfera może wykończyć; marketingowość świąt jest i fajna i też może wykończyć czasami i osłabić; nie lubię tego siedzenia przy stole i przygotowywania tysiąca potraw w tym nawet takich których się nie lubi; nie lubie tez tego, ze jakkolwiek by się to nie podobało- to nie ma ucieczki od tradycyjnego spędzenia świąt i tej narzuconej urzędowej radości ze świąt- ja ich w ogóle nie postrzegam jako radosnych już teraz i ze tak łatwo komuś zrobić przykrość tym, że zamiast siedzieć przy stole chciałoby się poleżeć pod kocem w spokoju w domu



nie brać go

nikadół????: prosi:

świetnie cie rozumiem

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość


Ja tez nie lubię świąt. Nie jestem religijna, śmieszy mnie to "kolacjowanie" etc. - w ogóle nie czuję doniosłości atmosfery, dla mnie święta to tylko kolorowe wystawy sklepowe i dźwięk dzwoneczków (co akurat jest fajne ).
Nawet podczas Wigilii sobie nie pojem na pocieszenie, bo jedyne co jem to uszka i chleb z jakąś sałatką, bo nic innego mi nie smakuje.
I jestem niezbyt szczęśliwa na myśl że jeszcze przez wiele wiele lat będę musiała brać udział w tej szopce, bo mam bardzo małą rodzinę i przykro by im było jakbym nie spędzała z nimi świąt.

Za dziecka to wiadomo - liczyły się prezenty, więc było fajnie. A teraz nawet jak kupuję prezenty, to czuję że to totalnie jest wszystko nie tak i że wcale nie chcę ich na tę okazję dawać a tym bardziej dostawać, bo nie ma to dla mnie tego religijnego znaczenia (prezenty=dary 3 króli).

Łeee zostają torebki na pociechę.

popieram - święta to szopka
ja zawsze się tak o -zapierniczam z przygotowaniem wszystkiego a potem padam na nos w pierwszy i drugi dzień świąt , potem objem się ciastem i mam po nowym roku dietę bo ciężko zgubić 3 kg a jak tu upiec ciasto i go potem nie spróbować

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
TV do kolacji wigilijnej? Nieźle. ;p

Komercja straszna, fakt, są miłe aspekty - wystawy są naprawdę ładne, jest kolorowo, wszystko "tętni życiem" ale chyba każdy przy tym zapomina że jest to święto religijne. Jakby na to nie patrzeć.

A jeszcze denerwuje mnie to że Mikołaj "przychodzi" u niektórych w święta. Przecież od mikołajowych prezentów są Mikołajki, a nie Boże Narodzenie...

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

maggie82, śliczny ten domek gratki

prezenty to jest właśnie to co lubię ale bez tej całej "oprawy "
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 08:24   #2243
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Mogliby dać jakąś torebkę po prostu na ramię,bez paska,rączki.Ostatnio coś chodzi za mną taki zwyklak. Coś w typie Carmen tylko zdecydowanie większa
A mnie się podoba kolor tej jasnej jenny, ale biorąc pod uwagę że o jakości jenny mam zdanie jakie mam, to nie zamówię, ta cała selena też mi się podoba, kurcze, mam 50 zyla rabatu uzbieranego w sumie
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 08:27   #2244
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
A mnie się podoba kolor tej jasnej jenny, ale biorąc pod uwagę że o jakości jenny mam zdanie jakie mam, to nie zamówię, ta cała selena też mi się podoba, kurcze, mam 50 zyla rabatu uzbieranego w sumie
Wiesz jak zobaczyłam tą Selenę,to od razu o Tobie pomyślałam,że to Twój "typ"
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 08:38   #2245
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Wiesz jak zobaczyłam tą Selenę,to od razu o Tobie pomyślałam,że to Twój "typ"
Zgadza się, kolorystycznie to bardzo mój typ, no i teczka, ale ja nie wierze że ten magnes będzie trzymał, moze ktoś kliknie i sprawdzi? monia?
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 08:43   #2246
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Zgadza się, kolorystycznie to bardzo mój typ, no i teczka, ale ja nie wierze że ten magnes będzie trzymał, moze ktoś kliknie i sprawdzi? monia?
Masz spory rabat,najwyżej oddasz-a rabaty zwracają przy zwrocie (chyba?)to właściwie nic nie tracisz Jedynie zyskujesz następną tytkę
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 09:10   #2247
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

zmykam na zakupy
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 09:32   #2248
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Chyba kliknę jasną evę, po rabacie zapłacę za nią 6 dyszek

Mój 3000 post

Edytowane przez charal
Czas edycji: 2011-11-25 o 09:34
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 09:42   #2249
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Chyba kliknę jasną evę, po rabacie zapłacę za nią 6 dyszek

Mój 3000 post
Aleś Ty zmienna jest Dobry wybór

Gratulki
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 09:51   #2250
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Iduś zagłosowałam

Widzę nowości
Dziękuje

Ale chyba i tak marne szanse, że wygramy bo za późno się z tym ogarnęliśmy. To jest teraz konkurs na zadanie miesiąca i dziewczyna, która prowadzi ma 450 głosów . Konkurs się kończy 30 listopada .
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.