Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 11:22   #3361
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

to był Palette Deluxe 218 - Srebrzysty Blond - farbowałam starą wersją (Platinum Collection) która na opakowaniu wyglądała o wiele lepiej niż ta nowa bo nowa to miała istne zółtko które nie jest podobne do tego co mam O_o.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:38   #3362
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Bayje a czym farbowałaś przypomnij mi ? włoski ładne i ładny kolorek. Mi by taki nie pasował, bo ja mam za jasną karnację do takiego kolorku ^^

dziewczynki dzisiaj idę o 13 do pracy jutro idę na cały dzień tj od 8 do pewnie 21 w środę idę na 12 a w czwartek na 15, przechodzę jakieś załamanie że tak mało się widzę z Amelką, bo jeszcze w weekend do szkoły
Paulinko skarbie trzymaj sie
Wiadomo ze jest natłok wszystkiego i wszystko sie zawsze zwala w jednj chwili ale dasz rade.
Jestes super mamusia

Kitka
Czapa na glowe i heja
Ja tez tak zawsze robie jak mam lnia aby myc włosy

Infa i Kitka to fabowanko dzisiaj
Ale Wam fajnie , ja musze czekac na @
Tylko wtedy wlosy rozjasniaja mi sie najlepiej
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:51   #3363
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Hej dziewczyny w sobote miałam w pracy urwanie głowy i pełno wrednych klientów potem jeszcze jak piliśmy z TŻ-tem i jego bratem zaczęliśmy sie kłócić i tak super minęła mi andrzejkowa sobota A moja lejdi jakby coraz lepiej mniej sie drapie jest wesoła nie jeczy a jak poszłam spać sama wskoczyła na fotel i zakopała sie w kocyku i spala do rana ani razu mnie nie obudziła tak mam nadzieje ze bedzie już dobrze
w sobote rozmawiałam z moją koleżanką z drogerii która używa revlona colorstay i ma tez najnowszy podklad z Dr.IRENA ERIS MATUJĄCO-KRYJĄCY Z ALGAMI i dała mi próbkę go.... użyłam 2 razy próbkę 2ml!!!! nie dośc ze pachnie jak perfumy zaj*** to super sie rozprowadza, matuje no jest świetny i kolor dostałam 202 i idealnie przypasował mi do cery, chcoć zastanawiam sie czy nie wziąść ciemniejszego patrzylam na cene.. no i drogi jest bo na necie 83zł ale może sie uda kiedys zarobić to go kupie bo naprawde rewelka

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tak oryginał, zresztą takich podkładów to sie raczej nie opłaca podrabiac
Wiesz co spróbuje poszukać od tego co ja kupowałam, ale nie wiem czy jeszcze bede miała w archiwum gdzieś bo kupowałam w czerwcu.
dostałam PW i bardzo Ci dziękuje

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Ale mam zaległosci w czytaniu jak zwykle ostatnio
Dziś bylam na odrostach, rowno 3 tygodnie od ostatniej wizyty, same odrosty mi robiła.
Wklejam zdjęcia, tylko szkoda że słońca nie ma a tak szaro dziś na dworze.

Wella Koleston 12/1 + 9%.
ładnie wychodzi zero żółtka super

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
princeska jesli to hormony to rady nie ma i moga pomoc tylko specjalne anty jak np diana35 czy inne ... ja bralam z 10 lat temu diane przepisal mi ja tez lekarz bo mialam pryle na polikach jakies pojedyncze ale byly i lekarz mnie ostrzegal ze po takich zmianach moga zostac blizny tzw dziury wglebienia w buzi w policzkach bo one sa wlasnie ropiejace i glebokie myslalam ze to od solarki
okazalo sie ze jedynym lekiem byly anty pomoglo w szybkim czasie i juz nie wrocilo
ojej dobrze ze Ci tabletki pomogły a moja koleżanka przez rok brała tabletki i cere miala ładną przestała i znów to samo jej sie zrobiło

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Cześć blondasy Ja dziś od rana aktywnie zaczęłam, mam siostrę na cały dzień i noc, poszłyśmy na mega długi spacer i plac zabaw a potem na ciacho do coffe i smyka pooglądać zabawki (musiałam się zorientować co by chciała od blond mikołaja )

ja andrzejkuję z siostrą mamy dziś siostrzany wieczór tj. będziemy wieczorem obżerać się słodyczami i oglądać "Barbie akademia księżniczek"
napewno udane Andrzejki

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
naprawdę mnie dziś nawiedziło, siedzę i wybieram świąteczne tapety na pulpit i na telefon
nie wspomnę o tworzeniu listy prezentów (oczywiście tych rzeczy, które JA chcę dostać od kogoś )
zwiążcie mi ręce, żebym tego nie zrobiła, boję się, że zaraz włączę kolędy
mam zaj*** motyw świąteczny na komórke w tamtym roku sciągnełam i w tym roku też sobie go ustawie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dla Tż kupiłam tablet będzie jeszcze ta piżamka i zestaw jacka danielsa ze szklankami ale alko to na mikołajki a dla sis taką piankę coś jak modelina farma cała + coś na urodziny muszę jej jeszcze wymyślić bo ma zaraz po świętach
ojej aleś sie wykosztowała ! ale super prezenty aż zazdroszczę ze ja takiego nie moge zrobić mojemu

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
goclever http://allegro.pl/tablet-10-android-...934247734.html ja się na tym nie znam ale ponoć kozak jak za tą cenę
mój TŻ ma nawigacje z GO clever i jest bardzo dobra
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:56   #3364
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Dla Wellatnonistek mam informacje od 2 grudnia farba wellaton będzie w promocji za 9,99 :P Palette Intensive Color też będzie w promocji :P

Promocja w Rossmanie :P

w Naturze od tego (chyba)czwartku Wellaton też w promocji za 9,99 zł..
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi

Edytowane przez Bayje
Czas edycji: 2011-11-28 o 12:32
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:27   #3365
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Dla Wellatnonistek mam informacje od 2 grudnia farba wellaton będzie w promocji za 9,99 :P Palette Intensive Color też będzie w promocji :P

Promocja w Rossmanie :P
dzięki za info
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:35   #3366
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Hejka laleczki!
Ja juz jestem.

Princeska mnie tez rywalizacja wciagnela i ciagle klikam

A ktora ciekawa to zapraszam do mojego albumu do obejrzenia nowych pazurkow dzis od rana stworzonych
tym razem zimowe i mega naturalne jak na mnie- to w odpowiedzi chyba kitce czy kiedykolwiek nosze naturalniejsze frenczyska

wczoraj spedzilam super dzien z tz, mama i dziadkiem i dostalam juz prezenty mikolajowe
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:41   #3367
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hejka laleczki!
Ja juz jestem.

Princeska mnie tez rywalizacja wciagnela i ciagle klikam

A ktora ciekawa to zapraszam do mojego albumu do obejrzenia nowych pazurkow dzis od rana stworzonych
tym razem zimowe i mega naturalne jak na mnie- to w odpowiedzi chyba kitce czy kiedykolwiek nosze naturalniejsze frenczyska

wczoraj spedzilam super dzien z tz, mama i dziadkiem i dostalam juz prezenty mikolajowe
bardzo ładne delikatne i naturalne pazurki
pochwal się co dostałaś
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 12:55   #3368
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kitka
Czapa na glowe i heja
Ja tez tak zawsze robie jak mam lnia aby myc włosy

Infa i Kitka to fabowanko dzisiaj
Ale Wam fajnie , ja musze czekac na @
Tylko wtedy wlosy rozjasniaja mi sie najlepiej
założyłam czapę i pojechałam
a @ dostałam dzisiaj i umieralnię mam
Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Dla Wellatnonistek mam informacje od 2 grudnia farba wellaton będzie w promocji za 9,99 :P Palette Intensive Color też będzie w promocji :P

Promocja w Rossmanie :P

w Naturze od tego (chyba)czwartku Wellaton też w promocji za 9,99 zł..
o super a w Cerfourze jeszcze są Wallatony za 9,99? muszę podjechać, a nie chce mi sięęęę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:59   #3369
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
bardzo ładne delikatne i naturalne pazurki
pochwal się co dostałaś
a prosze bardzo
u mnie taka tradycja jest w domu, ze na mikolaja daje sie mniejsze prezenty a pod choinke wieksze
wiec od mamy:

mikolaj 001.jpg
mikolaj 002.jpg
mikolaj 003.jpg
mikolaj 004.jpg
mikolaj 005.jpg

przy czym kolczyki z nia wybieralam i plaszczyk tez- po prostu zabrala mnie i sis na zakupy plaszczyk ma fantastyczny kroj- a la lady gaga- taki wielki kaptur ukladajacy sie jak na gwiezdzie hollywoodu kolor malinowo-czerwony neonowy. sama wybralam i mierzylam.

a z bajerkow- to biedrona-skarbona i w srodku papierkowy bonus swiateczny , mikolaj w kwadratowej szklanej kuli z brokacikami- podstawka na dlugopisy, kalendarzyk na 2012 do damskiej torebki.

a od dziadka- sniegowce do latania na zakupy z psem lub na spacerki z psem:

mikolaj 006.jpg

choc mam teraz watpliwosc czy te sniegowce mi sie w tym roku przydadza
niemniej wczorajszy dzien byl cudowny, uwielbiam atmosfere swiateczna w moim domku a po prostu na mikolaja nie bedziemy sie widziec to teraz byly prezenty.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:18   #3370
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dzien dobry wszstkim
Ja standardowo w pracy
Jutro mam bardzo ambitny plan isc po prezenty czyli oficjalnie rozpoczac polowanie

Wiecie co z 1,5 tyg.bede sie farbowac i z racji tego ze mam przy sobie oxy 12% to na pierwszy odstrzał pójdzie stokholm loreala,chce zamienic w niej oxy.Myslicie ze moge bo w stokhnolmie jest zelowy Oxy a ja mam normalny ale tlumacze to sobie tak ze w zasadzie to o farbe chodzi
Musze cos wymyslec zanim pojade do pl na swieta jak bym w razie "W" nigdzie nie dostala juz C12 na zapas

Ok ide nadrobic co tam na tych paru stronach naskrobałyście
Może c10 z 12%

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
No mówie - moja siostra nie dostała tych włosów do siebie. co było dla mnie totalnie dziwne ale jak widać - wysyłkowe firmy tak robią a jak osobiście to nie wiem .

a teraz włoski.
1 zdjęcie z lampą
2 bez lampy.

Koszmaru moim zdaniem nie ma - włosy miałam dość ciemne zwłaszcza te od karku (co widać na zdjęciach, że są bardziej karmelone), zobaczymy jak wyjdą przy drugim razie bo na drugi raz bardziej położe na te od spodu włosy.
Dzieki za fotki
Kolorek bardzo ładny ale nie dla mnie, kompletnie by mi sie odcinał. Uratowałaś mnie od spitolenia sobie włosów! Także dziękuje

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hejka laleczki!
Ja juz jestem.

Princeska mnie tez rywalizacja wciagnela i ciagle klikam

A ktora ciekawa to zapraszam do mojego albumu do obejrzenia nowych pazurkow dzis od rana stworzonych
tym razem zimowe i mega naturalne jak na mnie- to w odpowiedzi chyba kitce czy kiedykolwiek nosze naturalniejsze frenczyska

wczoraj spedzilam super dzien z tz, mama i dziadkiem i dostalam juz prezenty mikolajowe
Ładne pazurki, takie delikatne A sie uśmiałam bo mi dzisiaj przyszło do głowy pare pomysłów i wlaśnie stwierdzilam ze teraz bede robic czerwień a potem właśnie róż, ze srebrna końcówką

A powiedz mi bo pamietam ze robiłaś takie kolorowe z brokatowymi końcówkami, jak brokat nakładasz? Tzn z jaka metoda? Ja sie ostatnio polubiłam z mieszaniem brokatu z żelem, bo potem jak buduje pazura to mi sie brokat nie rozłazi Ale mniejsze krycie jest chocbym nie wiem ile nasypała tego brokatu. Znowu jak nakładam sam brokat to potem po utwardzeniu mi sie rozłazi. Ale chyba spróbuje teraz zrobic tak ze na to delikatnie dam warstewke żelu i przy budowaniu pazura po prostu na koncowke juz nic nakładac nie bede.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a prosze bardzo
u mnie taka tradycja jest w domu, ze na mikolaja daje sie mniejsze prezenty a pod choinke wieksze
wiec od mamy:

Załącznik 4363080
Załącznik 4363081
Załącznik 4363082
Załącznik 4363083
Załącznik 4363084

przy czym kolczyki z nia wybieralam i plaszczyk tez- po prostu zabrala mnie i sis na zakupy plaszczyk ma fantastyczny kroj- a la lady gaga- taki wielki kaptur ukladajacy sie jak na gwiezdzie hollywoodu kolor malinowo-czerwony neonowy. sama wybralam i mierzylam.

a z bajerkow- to biedrona-skarbona i w srodku papierkowy bonus swiateczny , mikolaj w kwadratowej szklanej kuli z brokacikami- podstawka na dlugopisy, kalendarzyk na 2012 do damskiej torebki.

a od dziadka- sniegowce do latania na zakupy z psem lub na spacerki z psem:

Załącznik 4363096

choc mam teraz watpliwosc czy te sniegowce mi sie w tym roku przydadza
niemniej wczorajszy dzien byl cudowny, uwielbiam atmosfere swiateczna w moim domku a po prostu na mikolaja nie bedziemy sie widziec to teraz byly prezenty.
Kolczyki i płaszcz przepiękne
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:25   #3371
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

hej!


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wczoraj w prognozie pogody mówili, że ok. 6 grudnia ma być nawet +13 stopni anomalie jakieś, wątpię, że w tym roku spadnie śnieg na święta małe szanse a jak nawet spadnie to się nie utrzyma, bo jest za ciepło...
oj kochana ja słyszałam ,że śniegu to możemy się spodziewać dopiero w lutym
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dzien dobry wszstkim
Ja standardowo w pracy
Jutro mam bardzo ambitny plan isc po prezenty czyli oficjalnie rozpoczac polowanie

Wiecie co z 1,5 tyg.bede sie farbowac i z racji tego ze mam przy sobie oxy 12% to na pierwszy odstrzał pójdzie stokholm loreala,chce zamienic w niej oxy.Myslicie ze moge bo w stokhnolmie jest zelowy Oxy a ja mam normalny ale tlumacze to sobie tak ze w zasadzie to o farbe chodzi
Musze cos wymyslec zanim pojade do pl na swieta jak bym w razie "W" nigdzie nie dostala juz C12 na zapas

Ok ide nadrobic co tam na tych paru stronach naskrobałyście
ciekawa jestem jak wyjdzie
Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
No mówie - moja siostra nie dostała tych włosów do siebie. co było dla mnie totalnie dziwne ale jak widać - wysyłkowe firmy tak robią a jak osobiście to nie wiem .

a teraz włoski.
1 zdjęcie z lampą
2 bez lampy.

Koszmaru moim zdaniem nie ma - włosy miałam dość ciemne zwłaszcza te od karku (co widać na zdjęciach, że są bardziej karmelone), zobaczymy jak wyjdą przy drugim razie bo na drugi raz bardziej położe na te od spodu włosy.
u mnie coś słabo kolor widac i jakby złotawy mi się wydaje
Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Dla Wellatnonistek mam informacje od 2 grudnia farba wellaton będzie w promocji za 9,99 Palette Intensive Color też będzie w promocji

Promocja w Rossmanie

w Naturze od tego (chyba)czwartku Wellaton też w promocji za 9,99 zł..
dzięki za info
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hejka laleczki!
Ja juz jestem.

Princeska mnie tez rywalizacja wciagnela i ciagle klikam

A ktora ciekawa to zapraszam do mojego albumu do obejrzenia nowych pazurkow dzis od rana stworzonych
tym razem zimowe i mega naturalne jak na mnie- to w odpowiedzi chyba kitce czy kiedykolwiek nosze naturalniejsze frenczyska

wczoraj spedzilam super dzien z tz, mama i dziadkiem i dostalam juz prezenty mikolajowe
super pazurki jak kryształki
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a prosze bardzo
u mnie taka tradycja jest w domu, ze na mikolaja daje sie mniejsze prezenty a pod choinke wieksze
wiec od mamy:

Załącznik 4363080
Załącznik 4363081
Załącznik 4363082
Załącznik 4363083
Załącznik 4363084

przy czym kolczyki z nia wybieralam i plaszczyk tez- po prostu zabrala mnie i sis na zakupy plaszczyk ma fantastyczny kroj- a la lady gaga- taki wielki kaptur ukladajacy sie jak na gwiezdzie hollywoodu kolor malinowo-czerwony neonowy. sama wybralam i mierzylam.

a z bajerkow- to biedrona-skarbona i w srodku papierkowy bonus swiateczny, mikolaj w kwadratowej szklanej kuli z brokacikami- podstawka na dlugopisy, kalendarzyk na 2012 do damskiej torebki.

a od dziadka- sniegowce do latania na zakupy z psem lub na spacerki z psem:

Załącznik 4363096

choc mam teraz watpliwosc czy te sniegowce mi sie w tym roku przydadza
niemniej wczorajszy dzien byl cudowny, uwielbiam atmosfere swiateczna w moim domku a po prostu na mikolaja nie bedziemy sie widziec to teraz byly prezenty.
o ja tez chce takiego mikołaja
buty to chyba z biedry? widziałam tam takie same

wróciłam od lekarza z antybiotykiem niemogłam juz z tym kaszlem wytrzymać szczególnie w nocy do 4 rano znów nie spałam 4 noc z rzędu ...udusic się idzie i tydzień mam z głowy bedę siedzieć w domciu
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 13:26   #3372
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dzieki za fotki
Kolorek bardzo ładny ale nie dla mnie, kompletnie by mi sie odcinał. Uratowałaś mnie od spitolenia sobie włosów! Także dziękuje
No to ciesze się bardzo - mi kolorek się bardzo podoba i mam nadzieje, że nie będzie zółknął bo teraz bym powiedziała jest na takim 'pograniczu' naturalności ale jeszcze włosów nie umyłam i nie wiem co się stanie po umyciu.

wiem, że muszę się w fioletowy szamponik zaopatrzyć bo reszte wywaliłam ponad pół roku temu ale wtedy jeszcze nie wiedziałam, że wrócę do blondu.

Cytat:
u mnie coś słabo kolor widac i jakby złotawy mi się wydaje
złotawy się wydaje bo to jednak był [brrr srebszysty] blond :P ale nie jest to żółty i mam nadzieje, że nie przybierze innego koloru.

ale zauważyłam, że na każdym monitorze inaczej wygląda bo spoglądałam na laptopa u mojej siostry i tez inaczej wygląda
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi

Edytowane przez Bayje
Czas edycji: 2011-11-28 o 13:30
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:32   #3373
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

No to wstawiam obiecane wczoraj foty

Szczerze Wam powiem że chyba mi się nudzi cały jasny jednolity blond na gorze głowy i chyba będe robic tak jak mam pod spodem pasemka swoje i blond.

Te moje naturalne z pasemkami są miękkie z w dotyku i nie sa puste jak te z góry i czuć że sa nawodnione. Te z góry cieniutkie suche jak filc albo jak włosy lalki barbie po umyciu , sypia sie - widać zreszta ze mam krótsze bo połamane. Kurcze musiałąbym odstawić prostownice ....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 115.jpg (88,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 117.jpg (54,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 114.jpg (76,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 113.jpg (76,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 109.jpg (149,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 108.jpg (94,8 KB, 21 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2011-11-28 o 13:37
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:41   #3374
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
oj kochana ja słyszałam ,że śniegu to możemy się spodziewać dopiero w lutym
o nieee to mnie teraz zmartwiłaś
no trudno, pozostaje mieć nadzieję, że chociaż święta nie będą deszczowe, bo to byłby cios poniżej pasa
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:41   #3375
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Kitka
Oj bidulko
Ja tam mam łagodne @ za to na wlosy dobrze robi

Czeko
Dziekuje ale c10 z tego co pamietam mam w domu ale to chyba za zolte sie wdaje i boje sie tego

Bunny
Bardzo fajne buty sniegowce. Mozesz powiedziec z jakiej firmy ?
Bede szukac takich na wypad w gory. A wlasnie o takie mi chodzi.

Kurde ale mam dylematy z wymysleniem prezentow. Facetom kupie chyba jakies alko bo kurde pinek albo skarpetek to
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:44   #3376
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kitka
Oj bidulko
Ja tam mam łagodne @ za to na wlosy dobrze robi

Czeko
Dziekuje ale c10 z tego co pamietam mam w domu ale to chyba za zolte sie wdaje i boje sie tego

Bunny
Bardzo fajne buty sniegowce. Mozesz powiedziec z jakiej firmy ?
Bede szukac takich na wypad w gory. A wlasnie o takie mi chodzi.

Kurde ale mam dylematy z wymysleniem prezentow. Facetom kupie chyba jakies alko bo kurde pinek albo skarpetek to
Mi c10 wychodziło jasno, tak czysciutko, na odroscie co prawda żółtawo ale robiłam na tej 9 % z opakowania. C12 znowu mi żółknie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:47   #3377
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Jestem tydzien po farbowaniu odrostów rozjasniaczem i woda 12% jak umyje glowe to wstawię fotki.
Niestety mam coraz to krótsze wlosy - sypia sie sa suche dlatego tez dzis zrobiłam sobie maske na wlosy olejek rycynowy, 2 olejki do włosów z oriflame,wit A+E, cytryna, i po jakis 2 godziach zmyje i sie pokaże Wam.
Może macie wypróbowana odzywke do częstego stosowania - myje włosy co 2 dni.
Na all dziś wypatrzyłam cos takiego:

LOREAL MYTHIC OIL OLEJEK ODŻYWCZY ELIXIR

Ktos ma ??
o jej rozjaśniacz z wodą 12% ... choć powiem szczerze ze moja fryz mieszała wode 9% z 12% jak na moje włosy kładła jeszcze niedawno pułtora roku temu ale na szczęście wciągnęłam sie do blondasek i wiem ze to ZŁŁŁOOO !!!

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A ktora ciekawa to zapraszam do mojego albumu do obejrzenia nowych pazurkow dzis od rana stworzonych
tym razem zimowe i mega naturalne jak na mnie- to w odpowiedzi chyba kitce czy kiedykolwiek nosze naturalniejsze frenczyska

wczoraj spedzilam super dzien z tz, mama i dziadkiem i dostalam juz prezenty mikolajowe
bardzo ładne a to brokat jest??

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a prosze bardzo
u mnie taka tradycja jest w domu, ze na mikolaja daje sie mniejsze prezenty a pod choinke wieksze
wiec od mamy:


przy czym kolczyki z nia wybieralam i plaszczyk tez- po prostu zabrala mnie i sis na zakupy plaszczyk ma fantastyczny kroj- a la lady gaga- taki wielki kaptur ukladajacy sie jak na gwiezdzie hollywoodu kolor malinowo-czerwony neonowy. sama wybralam i mierzylam.

a z bajerkow- to biedrona-skarbona i w srodku papierkowy bonus swiateczny , mikolaj w kwadratowej szklanej kuli z brokacikami- podstawka na dlugopisy, kalendarzyk na 2012 do damskiej torebki.

a od dziadka- sniegowce do latania na zakupy z psem lub na spacerki z psem:

Załącznik 4363096

choc mam teraz watpliwosc czy te sniegowce mi sie w tym roku przydadza
niemniej wczorajszy dzien byl cudowny, uwielbiam atmosfere swiateczna w moim domku a po prostu na mikolaja nie bedziemy sie widziec to teraz byly prezenty.
płaszczyk super chciałabym taki nude
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2011-11-28 o 14:03
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:48   #3378
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

I jeszcze włosy z dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 137.jpg (46,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 135.jpg (63,3 KB, 34 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:52   #3379
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kitka
Oj bidulko
Ja tam mam łagodne @ za to na wlosy dobrze robi

Kurde ale mam dylematy z wymysleniem prezentow. Facetom kupie chyba jakies alko bo kurde pinek albo skarpetek to
dziękuję
pierwszy dzień jest trochę bolący, ale już wzięłam ibuprom i jest ok

ja to w ogóle nie mam pomysłów na prezenty w tym roku, dla nikogo
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
I jeszcze włosy z dzisiaj
rzadkie włosy?
w każdym razie wg mnie lepiej wygląda kolor jednolity niż te pasemka
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 13:58   #3380
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

rzadkie włosy?
w każdym razie wg mnie lepiej wygląda kolor jednolity niż te pasemka [/QUOTE]

Mam cienka strukture włosa ale mam ich duzo na głowie a tu juz odrosty widać i włosy były myte wczoraj wieczorem jak kuracje sobie robiłam....
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:05   #3381
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

ja juz w pracy z tzi wlasnie jem sobie obiados na wynos i mam czas na necika



Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
I jeszcze włosy z dzisiaj
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
No to wstawiam obiecane wczoraj foty

Szczerze Wam powiem że chyba mi się nudzi cały jasny jednolity blond na gorze głowy i chyba będe robic tak jak mam pod spodem pasemka swoje i blond.

Te moje naturalne z pasemkami są miękkie z w dotyku i nie sa puste jak te z góry i czuć że sa nawodnione. Te z góry cieniutkie suche jak filc albo jak włosy lalki barbie po umyciu , sypia sie - widać zreszta ze mam krótsze bo połamane. Kurcze musiałąbym odstawić prostownice ....
strasznie grubo masz te pasemka robione czym ci robi je jakim rozjasniaczem firma? ja rowniez mam pasemka ale moje sa cieniutkie ze nic nie widac
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hejka laleczki!
Ja juz jestem.

Princeska mnie tez rywalizacja wciagnela i ciagle klikam

A ktora ciekawa to zapraszam do mojego albumu do obejrzenia nowych pazurkow dzis od rana stworzonych
tym razem zimowe i mega naturalne jak na mnie- to w odpowiedzi chyba kitce czy kiedykolwiek nosze naturalniejsze frenczyska

wczoraj spedzilam super dzien z tz, mama i dziadkiem i dostalam juz prezenty mikolajowe
super upominki male a ciesza


ja z prezentem dla tz tez miewam klopot bo on ma wszystko i zawsze sam sobie kupuje jak mu cos sie chce wiec tableta ma juz kupil do pracy gps tez ma dawno juz i wpadlam na pomysl ze kupie mu doooobry markowy zegarek
kiedys juz mu kupilam na urodziny ale teraz sa modniejsze i fajniejsze no i to bylo kiedys
odlozylam troche kaski co prawda sobie na cos ekstra mialam w planach buty czy torebke dobra ale teraz ja spozytkuje dla niego na prezent na ten zegarek
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:07   #3382
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Caskada, mogę mieć prośbę? bo od dawna mnie to męczy
możesz stawiać kropki i przecinki, bo często nie mogę się połapać o czym piszesz jak wszystko leci jednym ciągiem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:11   #3383
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Ania Kitka
Co wy mówicie Włączyłyśmy sobie z koleżankami, to wszystkie posnęłyśmy prawie nuda jak cholera.
Co tam było strasznego?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:12   #3384
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ania Kitka
Co wy mówicie Włączyłyśmy sobie z koleżankami, to wszystkie posnęłyśmy prawie nuda jak cholera.
Co tam było strasznego?
mnie się podobało
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:14   #3385
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Caskada, mogę mieć prośbę? bo od dawna mnie to męczy
możesz stawiać kropki i przecinki, bo często nie mogę się połapać o czym piszesz jak wszystko leci jednym ciągiem
ja juz raz pisalam zeby mi wybaczyc male literki imion i miejscowosci bo szybko pisze i nie tylko tu mam kilka stron otwartych wiec nie mam czasu na bawienie sie w poprawnosc
sorki ale mam francuska klawiature i trzeba by bylo kombinowac i naciskac po kilka klawiszy na raz zeby zrobic przecinek czy kropkea na to czasami poprostu nie mam czasu
sorryyy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-11-28 o 14:15
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:14   #3386
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

wróciłam
zjem i się biore za farbowanko normalnie cała chodze jakbym to miała robic pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
I jeszcze włosy z dzisiaj
rozjasniacz z 12%? masakra!
wg mnie też lepiej wygladaja jednolite włosy z ew. refleksami jak komus wychodzi płaski kolor, niz pasemka. Poza tym u Ciebie jakos widac, ze takie grube Ci robi?

Paulinka-trzymaj się moze w weekend sobie odbijecie a w Smyku sa sliczne te ubranka i w Zarze

Bunny-nie pokazują mi sie na blogu Twoje pazurki
a płaszczyk i kolczyki super jak już napisałaś - "prezenty mikołajkowe" to zdałam sobie sprawe jak blisko juz Swieta
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:16   #3387
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wróciłam
zjem i się biore za farbowanko normalnie cała chodze jakbym to miała robic pierwszy raz
ja jeszcze muszę po farbę pojechać! ale najpierw zrobię obiad i tak tata dzisiaj będzie późno
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:18   #3388
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Caskada, mogę mieć prośbę? bo od dawna mnie to męczy
możesz stawiać kropki i przecinki, bo często nie mogę się połapać o czym piszesz jak wszystko leci jednym ciągiem
też to zauważyłam

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja jeszcze muszę po farbę pojechać! ale najpierw zrobię obiad i tak tata dzisiaj będzie późno
co to za obsuwa myślałam, że się włosowo-duchowo wesprzemy i nam ładniej wyjdzie a tak na serio to smacznego i jedź na spokojnie
ja niestety-stety muszę sama farbować, wiec czekam na siebie aż zjem
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:19   #3389
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja juz raz pisalam zeby mi wybaczyc male literki imion i miejscowosci bo szybko pisze i nie tylko tu mam kilka stron otwartych wiec nie mam czasu na bawienie sie w poprawnosc
sorki ale mam francuska klawiature i trzeba by bylo kombinowac i naciskac po kilka klawiszy na raz zeby zrobic przecinek czy kropkea na to czasami poprostu nie mam czasu
sorryyy
nie tylko Ty zapewne masz otwartych kilka stron, no ale jak uważasz to za taki problem to luzik
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:22   #3390
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

a ja swoj odrost robie 6 grudnia w mikolajki ale sobie date wybralam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.