Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-11, 21:17   #3211
Zariah
Rozeznanie
 
Avatar Zariah
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 764
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
A my leniuchujemy niedzielnie. Chociaż chyba zdecydowaliśmy się na wózek, jutro mamy sfinalizować transakcje. Ktoś coś słyszał na temat wózków JANE RIDER? (wrzucam w załączniku).
Dobrego wieczoru!
nie widziałam jeszcze wózka tej firmy ale opinie ma fajne na angielskich stronach. mówią że trochę ciężki i mało miejsca na zakupy

ale jaja laseczki ktoś przebił mnie - tę droższą aukcję w sumie to dobrze. ta tańsza mi się i tak bardziej podobała nie będę więc się bić.
ale tą tańszą mam zamiar wygrać więc będzie walka ostra jutro
__________________





Zariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:27   #3212
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Zariah Pokaż wiadomość

ale jaja laseczki ktoś przebił mnie - tę droższą aukcję w sumie to dobrze. ta tańsza mi się i tak bardziej podobała nie będę więc się bić.
ale tą tańszą mam zamiar wygrać więc będzie walka ostra jutro
szalejesz

Karo ja sobie nie wyobrażam aby teściowie czy nawet moi rodzice wchodzili bez pukania i zapowiedzi współczuje!!! acz kolwiek mój mąż nauczył swoich rodziców nie wchodzić jak byl z poprzednia dziewczyna bardzo szybko, po prostu parę razy nakryli ich w intymnej sytuacji od tamtej pory jak cos chcieli to pukali i mówili przez dzwi jak nie można bylo wejść, przekonałam sie na własnej skórze
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:28   #3213
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Dobry pomysl z tym udawaniem)) wyobrazilam to sobie) dobre!!mysle ze KARO warto wyprobowac
MONIKA kciuki za jutrzejsza wizyte!!
ZARIAH super ciuszki!!
a na zaparcia troche pomagaja mi suszone sliwki, sok sliwkowy. platki owsiane tylko w niezbyt duzo.
ide spac Dziewuszki, kolorowych!!
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:36   #3214
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
A my leniuchujemy niedzielnie. Chociaż chyba zdecydowaliśmy się na wózek, jutro mamy sfinalizować transakcje. Ktoś coś słyszał na temat wózków JANE RIDER? (wrzucam w załączniku).
Dobrego wieczoru!
Hej, nie znam tych wózków, polecam zwrócić uwagę czy duże jest to siedzisko od spacerówki, bo kubełkowe lubią być małe, a nasze dzieciaczki akurat zimą opatulone w kombinezony koce itp. będą tym jeździć

Ja po imprezce , pojadłam słabo , bo mnie zgaga męczyła

Zariah fajne ciuszki
Ja jestem jakaś antyciuchowa chyba , może to z tego wynika,że już wiem co się własciwie używa przy dziecku malusim ....tzn. czego ja używałam.Ale coś tam kupię szałowego,pewnie jakiś dresik albo inny komplecik.
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:39   #3215
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
Hej, nie znam tych wózków, polecam zwrócić uwagę czy duże jest to siedzisko od spacerówki, bo kubełkowe lubią być małe, a nasze dzieciaczki akurat zimą opatulone w kombinezony koce itp. będą tym jeździć

Ja po imprezce , pojadłam słabo , bo mnie zgaga męczyła

Zariah fajne ciuszki
Ja jestem jakaś antyciuchowa chyba , może to z tego wynika,że już wiem co się własciwie używa przy dziecku malusim ....tzn. czego ja używałam.Ale coś tam kupię szałowego,pewnie jakiś dresik albo inny komplecik.
Ja mam głównie body, kaftaniki, pajace. I sukienki. Kilka sztuk rozpinanych bluz, kilka par spodni. Ale ciuszków jednoczęściowych mam najwięcej.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:45   #3216
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Zariah Pokaż wiadomość
nie widziałam jeszcze wózka tej firmy ale opinie ma fajne na angielskich stronach. mówią że trochę ciężki i mało miejsca na zakupy
Dzięki za info Oglądaliśmy go w sklepie i jest jednym z lżejszych na polskim rynku. Bardzo lekko się prowadzi.

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
Hej, nie znam tych wózków, polecam zwrócić uwagę czy duże jest to siedzisko od spacerówki, bo kubełkowe lubią być małe, a nasze dzieciaczki akurat zimą opatulone w kombinezony koce itp. będą tym jeździć
No właśnie zastanawialiśmy się nad tym ale w sklepie zapewnili nas że siedzisko jest większe niż w graco symbio-które na początku planowaliśmy. Więc to już jest plus. Udało mi się zdobyć opinie od jednego użytkownika-że woził nim dziecko do 16 msc. życia-dla nas to wystarczająco, bo potem planujemy jakąś parasolkę. Spotkałam się z opinia że kubełkowe są uważane za dużo zdrowsze dla kręgosłupa niż takie płaskie. Ciekawi mnie to. Jeszcze jutro będe się zastanawiała Dobranoc!
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:55   #3217
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
szalejesz

Karo ja sobie nie wyobrażam aby teściowie czy nawet moi rodzice wchodzili bez pukania i zapowiedzi współczuje!!! acz kolwiek mój mąż nauczył swoich rodziców nie wchodzić jak byl z poprzednia dziewczyna bardzo szybko, po prostu parę razy nakryli ich w intymnej sytuacji od tamtej pory jak cos chcieli to pukali i mówili przez dzwi jak nie można bylo wejść, przekonałam sie na własnej skórze
To faktycznie sposób szybki i pewny hehe


Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
Dobry pomysl z tym udawaniem)) wyobrazilam to sobie) dobre!!mysle ze KARO warto wyprobowac
na pewno wypróbuję jak będzie taka potrzeba
potem zdam relację


uciekam spać, dobrej nocki wszystkim. Kciuki za jutrzejsze wizyty

dobranoc
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 22:05   #3218
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Ja mam głównie body, kaftaniki, pajace. I sukienki. Kilka sztuk rozpinanych bluz, kilka par spodni. Ale ciuszków jednoczęściowych mam najwięcej.
Ja w sumie to mam pajace, bodziaki,parę bluzeczek, spioszki, 4 sukienki , bluzę , 2 sweterki , 3 pary spodni,trochę czapek , 3 pary rajstopek, jeden komplet frote ale zniszczony lekko dół, więc koniecznie muszę dokupić jakis komplet na dwór na wierzch. Czasem chciałam Ninę ustroić w kieckę, ale na dwór to i tak jeździła przykryta i tu się liczyło ciepełko,więc odpuszczałam, a w domu jak się w sukience brało na ręce to się to podciągało do góry , marszczyło, tak że sukienki z reguły miała kilka minut na sobie.
Ale fakt faktem,że w kieckach dziewczynki wyglądają słodko

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Dzięki za info Oglądaliśmy go w sklepie i jest jednym z lżejszych na polskim rynku. Bardzo lekko się prowadzi.



No właśnie zastanawialiśmy się nad tym ale w sklepie zapewnili nas że siedzisko jest większe niż w graco symbio-które na początku planowaliśmy. Więc to już jest plus. Udało mi się zdobyć opinie od jednego użytkownika-że woził nim dziecko do 16 msc. życia-dla nas to wystarczająco, bo potem planujemy jakąś parasolkę. Spotkałam się z opinia że kubełkowe są uważane za dużo zdrowsze dla kręgosłupa niż takie płaskie. Ciekawi mnie to. Jeszcze jutro będe się zastanawiała Dobranoc!
A to mnie też ciekawi, dla mnie zawsze płaskie do spanie było najlepsze i do siedzenie tradycyjne też,tak tez mi mówiła pediatra Niny, z tego też w fotelikach nie zaleca się jeździć zbyt długo , hmmm...
Cięzki wybory tych wózków są ...oj jak dobrze ,że mam to za sobą

Dobranoc Iwonka
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 23:21   #3219
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez monika_krk Pokaż wiadomość
mi też, nawet w nocy jak się budzę to mam czasami taką gulę lekarz przez telefon, żebym 4 magnezy brała... a co właścicie takie twardnienia mogą oznaczać orientujecie się może? mi w ogóle pierwszy raz dość wcześnie stwardniał, bo chyba w 16 tc jakoś taka gula z jednej strony mi się zrobiła, ale myślałam, że to dzidzia a to się okazuje, że macica...

No ej.. tyle razy już było pisane co TO jest..
To są skurcze przepowiadające-Braxtona Hicksa.
Są normalne w ciąży.
Mi lekarz powiedział, że mam się nie przejmować ( w Polsce) , w Ire tak samo.. Polak dodał, że jak baardzo mi przeszkadza, to mam no Spę łykać..

Tu w Ire ani No spy nie zalecają, ani magnezu.
Nie wierzę, że mam niski magnez. To jest po prostu normalne, to po co coś na to brać? No chyba, że komuś skraca się szyjka przy tym.. to już inna historia..
Ale jak z dzieckiem OK, z szyjką OK, to trzeba przetrzymać.


P.S. Nie wiem czy pisałam, ale mi ostatnio na PRZEZBRZUSZNYM USG ginekolog ocenił długość i zamknięcie szyjki ( tu w Irlandii). Pamiętam, że były kiedys dyskusje na ten temat. Więc jednak mozna.
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 23:26   #3220
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

anagat, być może można
Mój woli zrobić USG dopochwowe raz na jakiś czas. Ale i tak co wizytę jestem badana od dołu.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 23:40   #3221
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
anagat, być może można
Mój woli zrobić USG dopochwowe raz na jakiś czas. Ale i tak co wizytę jestem badana od dołu.

Ja dzięki bogu nie

I czemu piszesz ' być może'? Skoro można?
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 23:44   #3222
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Ja dzięki bogu nie

I czemu piszesz ' być może'? Skoro można?
bo nie pytałam nikogo o to
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 23:54   #3223
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
bo nie pytałam nikogo o to
Cóż.. echh.. i tak to jest w Polsce... lekarz ci coś mówi, a Ty pytasz się kolejnych 10 osób zanim uwierzysz. Czemu tak jest TYLKO w Polsce>?
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 05:54   #3224
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
No ej.. tyle razy już było pisane co TO jest..
To są skurcze przepowiadające-Braxtona Hicksa.
Są normalne w ciąży.
Mi lekarz powiedział, że mam się nie przejmować ( w Polsce) , w Ire tak samo.. Polak dodał, że jak baardzo mi przeszkadza, to mam no Spę łykać..

Tu w Ire ani No spy nie zalecają, ani magnezu.
Nie wierzę, że mam niski magnez. To jest po prostu normalne, to po co coś na to brać? No chyba, że komuś skraca się szyjka przy tym.. to już inna historia..
Ale jak z dzieckiem OK, z szyjką OK, to trzeba przetrzymać.


P.S. Nie wiem czy pisałam, ale mi ostatnio na PRZEZBRZUSZNYM USG ginekolog ocenił długość i zamknięcie szyjki ( tu w Irlandii). Pamiętam, że były kiedys dyskusje na ten temat. Więc jednak mozna.
Ja biorę magnez głównie dlatego że mam skurcze łydek. Dodatkowo skraca mi się szyjka.


Ależ jestem na siebie zła. Wczoraj wieczorem jakiś dół mnie złapał i najadłam się słodyczy. Nie dość że mi niedobrze było to dziś kilo więcej na wadze. Dodatkowo mam wyrzuty sumienia i jeszcze większego doła że jestem taka głupia Gdybym mieszkała sama to przynajmniej w domu nic słodkiego by nie było a przy TŻ to niemożliwe bo on lubi cos mieć
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 06:22   #3225
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

joanaros u mnie to samo ze słodyczami, tż robi zapasy a ja je teraz zjadam
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 06:51   #3226
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
joanaros u mnie to samo ze słodyczami, tż robi zapasy a ja je teraz zjadam
a u nas na odwrot maz co prawda uwielbia slodycze, ale jak ich nie ma to ich nie je po prostu i ja tez a jak sa to jemy i jemy poki sie nie skoncza



dzien dobry
wczoraj tesciowa nam sie przyznala, ze chciala na narodziny Julci dac jej 500 euro ale da nam jak bedziemy kupowac wozek po prostu czyli sami musimy dolozyc do wozka 200 ale ulga


a dzisiaj jedziemy w poszukiwaniu maxi cosi mury w sklepie zebym mogla sobie go poogladac, poprowadzic itp a zamowie chyba przez internet
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 07:39   #3227
negila
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 796
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Dzień dobry

Właśnie wróciłam z laboratorium zimno i nieprzyjemnie. i święta jakieś takie nieświąteczne przynajmniej ja nie czuję ich wogóle

u nas wszystko dobrze, maluch też zdrowo się rozwija ma już 1110 g i według usg podskoczył trochę i jest 6 dni do przodu i mamy dowód jego płci łożysko w porządku, maluch zdrowy moje nerki i pęcherz też dobrze, tsh już koło 2 więc jest pięknie

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
ale wiecie... brakuje mi tych soków w woreczkach
zawsze w niedzielę jeździłam z tatą na stadion na mecz, i zawsze MUSIAŁ mi kupić kilka napojów
u mnie takie soczki były w sklepiku szkolnym pamiętam że kosztowały na dzisiejsze 0,20 gr i każde dziecko po szkole z czymś takim biegało
a gumy donald i turbo historyjki i zdjęcia z nich to był najlepszy towar handlowy na podwórku
piękne czasy



Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Karolca ja normalnie podchodzę do osoby która jeszcze nie wyłożyła zakupów na taśmę i pytam się czy mogę skorzystać z kasy dla osób uprzywilejowanych. Jeszcze nikt nie odmówił Trzeba być asertywnym bo brzuszek nie maleje a ludzi trzeba uczyć kultury(to moje nauczycielskie zboczenie jak widać), za nami też będą babeczki w ciąży może dzięki nam ktoś im kiedyś ustąpi.
ja z tych kas nie korzystam raz chcieliśmy ale jak pani zobaczyła że się w tym kierunku udajemy to takiego przyspieszenia dostała że na ostatniej prostej nas wyprzedziła i z wielkim koszem wjechała pod kasę.
u mnie zresztą już kilka razy się zdarzyło że zostałam upomniana że niby chce coś zdziałać bo jestem w ciąży- a wcale mi nie zależy na tym i nie proszę nikogo o to - zazwyczaj w kolejkach u lekarza albo w laboratorium i zazwyczaj przez starsze osoby raz nawet chciałam przepuść jedną panią co się awanturowała ale wyszła lekarka i zaprosiła do środka ..mnie
__________________

negila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 07:54   #3228
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

witam, ale naskrobałyście przez weekend nie wiem czy dam rade nadrobić bo jakiegoś agresora mam na wszystko dookoła. Hormony mi szaleją na maksa o byle gówno wrzeszczałam cały weekend na tż aż sama ze sobą nie mogę wytrzymać nic nie potrafiłam zrobić bo momentalnie trace cierpliwość grrrr a wczoraj już o 20 spałam
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 08:22   #3229
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez negila Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Właśnie wróciłam z laboratorium zimno i nieprzyjemnie. i święta jakieś takie nieświąteczne przynajmniej ja nie czuję ich wogóle

u nas wszystko dobrze, maluch też zdrowo się rozwija ma już 1110 g i według usg podskoczył trochę i jest 6 dni do przodu i mamy dowód jego płci łożysko w porządku, maluch zdrowy moje nerki i pęcherz też dobrze, tsh już koło 2 więc jest pięknie

u mnie takie soczki były w sklepiku szkolnym pamiętam że kosztowały na dzisiejsze 0,20 gr i każde dziecko po szkole z czymś takim biegało
a gumy donald i turbo historyjki i zdjęcia z nich to był najlepszy towar handlowy na podwórku
piękne czasy



ja z tych kas nie korzystam raz chcieliśmy ale jak pani zobaczyła że się w tym kierunku udajemy to takiego przyspieszenia dostała że na ostatniej prostej nas wyprzedziła i z wielkim koszem wjechała pod kasę.
u mnie zresztą już kilka razy się zdarzyło że zostałam upomniana że niby chce coś zdziałać bo jestem w ciąży- a wcale mi nie zależy na tym i nie proszę nikogo o to - zazwyczaj w kolejkach u lekarza albo w laboratorium i zazwyczaj przez starsze osoby raz nawet chciałam przepuść jedną panią co się awanturowała ale wyszła lekarka i zaprosiła do środka ..mnie
ciesze sie ze z maluszkiem i Toba wszystko dobrze
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 08:43   #3230
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Dzień dobry... ja wstałam o 9:00 późno troszkę...ale co tam zjadłam zupkę mleczna i lecę z psem

negila super wieści A dzidzia już troszkę wazy


Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ja biorę magnez głównie dlatego że mam skurcze łydek. Dodatkowo skraca mi się szyjka.


Ależ jestem na siebie zła. Wczoraj wieczorem jakiś dół mnie złapał i najadłam się słodyczy. Nie dość że mi niedobrze było to dziś kilo więcej na wadze. Dodatkowo mam wyrzuty sumienia i jeszcze większego doła że jestem taka głupia Gdybym mieszkała sama to przynajmniej w domu nic słodkiego by nie było a przy TŻ to niemożliwe bo on lubi cos mieć

Jak bym o sobie czytała...obiecałam sobie zero słodkiego i wytrzymałam pół dnia... i dupa cały weekend jadłam ...połowa dziennej dawki kcal to słodkie ... i jak tu nie tyć!

Ale muszę przystopować więc do Świąt basta! muszę dać radę ... coś tam pewnie zjem ale nie więcej niż jeden mały słodycz dziennie... Trzymajcie kciuki żebym dała radę hehehe...

muszę i chce zrobić sobie jeden dzień leżenia...bo ciągle coś robię i wstaję zmęczona... a potem muszę męża na basen wyciągnąć
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 08:49   #3231
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
A my leniuchujemy niedzielnie. Chociaż chyba zdecydowaliśmy się na wózek, jutro mamy sfinalizować transakcje. Ktoś coś słyszał na temat wózków JANE RIDER? (wrzucam w załączniku).
Dobrego wieczoru!
Widziałam z takim ostatnio laskę w autobusie ładnie się prezentował i bez problemu nim wjechała i wyjechała z autobusu, nie zajmowała też strasznie dużo miejsca.

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
dzien dobry
wczoraj tesciowa nam sie przyznala, ze chciala na narodziny Julci dac jej 500 euro ale da nam jak bedziemy kupowac wozek po prostu czyli sami musimy dolozyc do wozka 200 ale ulga


a dzisiaj jedziemy w poszukiwaniu maxi cosi mury w sklepie zebym mogla sobie go poogladac, poprowadzic itp a zamowie chyba przez internet
Super wiadomość

Cytat:
Napisane przez negila Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Właśnie wróciłam z laboratorium zimno i nieprzyjemnie. i święta jakieś takie nieświąteczne przynajmniej ja nie czuję ich wogóle

u nas wszystko dobrze, maluch też zdrowo się rozwija ma już 1110 g i według usg podskoczył trochę i jest 6 dni do przodu i mamy dowód jego płci łożysko w porządku, maluch zdrowy moje nerki i pęcherz też dobrze, tsh już koło 2 więc jest pięknie
Świetnie, że wszystko w porządku i jaki dzidziuś już duży

A ja też już po USG i wymiary prezentują się następująco:
Pomiary dzidziusia z 23 tygodnia i 4 dnia:
Szerokość główki - 62,4mm (jak w 25tygodniu i 2 dniu)
Obwód główki - 219mm (jak w 24 tygodniu)
Długość kości udowej - 43,1mm (jak w 24 tygodniu)
Obwód brzucha - 168,8 mm (jak w 21 tygodniu 6 dniu)
Orientacyjna masa płodu - 570 gramów
Serduszko w porządku, żołądek, pęcherz, nerki i kończyny też Mózg ok Ułożone podłużnie główkowo, łożysko na przedniej ścianie i w dnie bez cech odklejania i przodowania.
A co do płci to... znów powiedział lekarz, że wydaje się dziewczynka, ale nie na 100 % No ale skoro już kto inny, na innym sprzęcie tak widzi to coś w tym musi być. Ale za 10 dni 3D, więc trzecie usg już musi pokazać

Ogólnie jestem zadowolona! Na 14.00 lecę z wynikami do swojego doktora.


__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:04   #3232
19claudia91
Rozeznanie
 
Avatar 19claudia91
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 962
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Ale z was ranne ptaszki Ja wstałam o 9 zjadłam śniadanko, od 4 nie śpię mały świrował (co on ma za pory wstawania że budzi mamusię) Cały czas chciał wywiercić mi dziurę nad pępkiem i koło biodra Chyba kupię mu na chrzciny zestaw wiertarek dla dzieci a później wytłumaczę dlaczego taki a nie inny prezent
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/ce0d3873d8.png

Fabianek
19claudia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:09   #3233
negila
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 796
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

claudia bo kto rano wstaje... ten jest niewyspany
evcia same dobre wieści

może któraś będzie chciała skorzystać
http://www.rossnet.pl/okazje
__________________

negila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:10   #3234
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

dzien dobry

nic mi sie dzisiaj nie chce, tak jak niektore z was czuje ze wczoraj i w sobote przesadziłam z jedzeniem, zawsze tak jest jak jade do rodziców.
Po weekendzie 300 gram wiecej na wadze.
Dzis mam w planach nalesniki z twarozkiem i z dzemem, Tz bedzie musiał obyc sie bez miesa.

Ja mam najbardziej twardy brzuch w nocy , rano przy zmiane pozycji z bocznej na plecy, narazie nie dokucza mi to bardzo.

Anagat to ze nie ufamy lekarzom i pytamy ,radzimy sie innych, szperamy w necie wynika z tego ,ze w Polsce( nie wiem jak w innych krajach) jest duzo partaczy, czesto jest tak ze jeden lekarz mówi jedno a drugi jescze co innego, albo nie mówi nic , trafic na dobrego lekarza jest ciezko,a dzidzia to nie ząb czy grypa iii ja tez zawsze pytam dalej jezeli cos mnie niepokoi.
A tu przykład przez niekompetenta dentystke straciłam zęba, bolal mnie dluzszy czas , ale on leczyła innego i nie wiem jakim cudem pominela tego na prawde bolącego, wydałam kilkaset zlotych na leczenie , a na koniec trzeba bylo go usunąć.

Negila ale duzy dzidzius juz az jestem ciekawa ile nasz wazy

Evcia jestem w tym samym tygodniu i dniu ciazy co ty ii gratuluje udanej wizyty)
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:14   #3235
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

A ja się tak zastanawiam czy branie magnezu/no-spy wpływa potem na skurcze przy akcji porodowej. Bo widzę z opowiadań że łykają kobiety te tabletki a jak zbliża się termin porodu ladują w szpitalu bo akcji i skurczy brak
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:25   #3236
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Negila i Evvcia dobrze z rana przeczytać dobre wiadomości że wszystko OK z maluszkami

Poszłam spać o 24 , TŻ wrócił z pracy o 2.30 (miał nockę na zasadzie o której skończy to może iść do domu). Ale i tak biedny ten M
ój bo o 5 musiał wstać aby na rano iść do pracy zawsze wstaję aby mu śniadanie zrobić, a dziś mi mówi "Kochanie nie wstawaj pośpijcie sobie ja sam śniadanie zrobię
" a z rana dostałam sms , że mam uważać na siebie i bardzo ostrożnie myć okna. Miło tak dzień zacząć

Jutro idę na wizytę z wynikami i może poproszę go o USG bo wolę jeszcze raz zobaczyć czy po tej kolizji na pewno z maluszkiem wszystko dobrze jest.

No trzeba brać się za świąteczne porządki , zamierzam każdego dnia generalnie jeden pokój zrobić
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:29   #3237
negila
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 796
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Tynka duży duży już maluch ale spr na siatce i jest wśród średniaków

a co dentystów to masz rację, sama kiedyś tak się leczyłam ze prawie mnie kanał czekał- w porę zmieniłam lekarza a teraz muszę iść z reklamacją- po wymianie prastarej plomby nic nie mogę na tego zęba nagryść
__________________

negila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:40   #3238
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
Evcia jestem w tym samym tygodniu i dniu ciazy co ty ii gratuluje udanej wizyty)
to mamy bliźniaki hehe
a co do wagi 300gramów to dobra kupa i po sprawie

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Negila i Evvcia dobrze z rana przeczytać dobre wiadomości że wszystko OK z maluszkami

Jutro idę na wizytę z wynikami i może poproszę go o USG bo wolę jeszcze raz zobaczyć czy po tej kolizji na pewno z maluszkiem wszystko dobrze jest.

No trzeba brać się za świąteczne porządki , zamierzam każdego dnia generalnie jeden pokój zrobić
Będzie wszystko dobrze na pewno trzymam kciuki
A ja w piątek wracam już na święta do domu i pewnie też będę miała troszkę roboty choć mama pewnie mi nie da się przepracować Jakoś ciąża napawa mnie radością na święta jakąś większą niż zwykle
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:46   #3239
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Widziałam z takim ostatnio laskę w autobusie ładnie się prezentował i bez problemu nim wjechała i wyjechała z autobusu, nie zajmowała też strasznie dużo miejsca.



Super wiadomość



Świetnie, że wszystko w porządku i jaki dzidziuś już duży

A ja też już po USG i wymiary prezentują się następująco:
Pomiary dzidziusia z 23 tygodnia i 4 dnia:
Szerokość główki - 62,4mm (jak w 25tygodniu i 2 dniu)
Obwód główki - 219mm (jak w 24 tygodniu)
Długość kości udowej - 43,1mm (jak w 24 tygodniu)
Obwód brzucha - 168,8 mm (jak w 21 tygodniu 6 dniu)
Orientacyjna masa płodu - 570 gramów
Serduszko w porządku, żołądek, pęcherz, nerki i kończyny też Mózg ok Ułożone podłużnie główkowo, łożysko na przedniej ścianie i w dnie bez cech odklejania i przodowania.
A co do płci to... znów powiedział lekarz, że wydaje się dziewczynka, ale nie na 100 % No ale skoro już kto inny, na innym sprzęcie tak widzi to coś w tym musi być. Ale za 10 dni 3D, więc trzecie usg już musi pokazać

Ogólnie jestem zadowolona! Na 14.00 lecę z wynikami do swojego doktora.


super
Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
A ja się tak zastanawiam czy branie magnezu/no-spy wpływa potem na skurcze przy akcji porodowej. Bo widzę z opowiadań że łykają kobiety te tabletki a jak zbliża się termin porodu ladują w szpitalu bo akcji i skurczy brak
nospa ma wplyw ponoc - wlasnie przyjmowanie dluzszy czas duzych (ale nie okreslono jak duzych) dawek nospy ma takie konsekwencje. Nie mam pojecia jak z magnezem Choc tez dla kazdego organizmu wzglednym pojeciem jest duza dawka, dla niektorych efekty beda po kilku tabletkach przez cala ciaze a u innych po kilku tabletkach dziennie nospy przez ciaze nic nie bedzie i porod pojdzie szybko. Kazdy organizm jest inny, ale wlasnie o takim skutku brania nospy spyszalam
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:51   #3240
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

U mnie porządki na bieżąco wiec za bardzo nie mam co na Święta sprzątać. Przygotowania też mnie ominą bo jedziemy do rodziców a potem tesciów
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.