Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-07, 19:54   #3931
Nacho1111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 249
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Aż miło słyszeć takie historie. Nie będę myślała tym co mówią inni, ponieważ to nie z Nimi będę żyła, to nie oni dadzą mi szczęście. Tym bardziej, że znajomi nic złego mi nie powiedzieli... Jak się nie ryzykuje to się nie ma
Nacho1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 04:25   #3932
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez linka711 Pokaż wiadomość
Myslę, że znaczna różnica finansowa z pewnością nie ułatwi wam relacji i możecie po prostu zacząć sie niedogadywać w wielu kwestiach, istotnych lub mniej.
Jak sama piszesz nie chcialabys korzystac z jego pieniedzy a on majac je ma wieksza wladze nad waszym zwiazkiem, decyzjami, bo tak na prawde ostateczne slowo raczej bedzie nalezalo do niego...
Jestem z mezem 5lat. I nawet po takim czasie, mimo, ze razem mieszkamy, zyjemy, nachodzą mnie rozne mysli odnosnie naszej sytuacji materialnej. Bo to on tak na prawde nas utrzymuje, ja jako studentka dorabiam tylko na swoje kieszonkowe;/... Ciesze sie, ze stac nas na dobre wakacje i wszystko, co jest nam potrzebne, ale podczas roznych zyciowych sytuacji, wkurzam sie, ze jeszcze nie zarabiam i to on na nas lozy. Braliśmy ślub, który on finansowal w 100%, za jego pieniadze kupiona byla moja sukienka. Wtedy nie myslalam o tym, nie rozkladalam tego na czynniki pierwsze, ale uwazam, ze bardziej docenia sie pewne rzeczy, jesli samemu sie na to zarobilo i czasem jest mi po prostu przykro, ze sfera materialna jest calkowicie przez niego zdominowana. Probuje dążyć do dorównania mu, wiadomo chore ambicje i dochodzi do tego, ze sypiam po 2 godziny na dobe;/.Nie wspomne juz o swoim upadlym zyciu towarzyskim. Tak na prawde wpedzam sie w kozi róg zamiast życ normalnie, dbając o swoje zdrowie, poczęści niszcze swoje życie, ustawiając próg którego nie jestem w stanie przeskoczyc w obecnym etapie swojego zycia.
Z tego co opisujesz, miedzy wami jest jeszcze większa różnica finansowa. Myslę, że jeśli ma sie wspolny punkt odniesienia (w naszym przypadku jest to Bóg), to da radę jakoś sie dogadać. Tylko czasem na bok trzeba odlozyc swoje pewne cechy, czyli wpasować sie w klimat, może zrezygnować z czescie siebie, aby sie nie zajechac.
Widze, ze masz wiele watpliwości odnośnie tego zwiazku, czy sie sobie nie znudzicie itd. itp. Osobiscie uwazam, ze zwiazki na odleglosc sa bardzo bardzo trudne i nie wyobrazam siebie w takiej relacji. Mysle, ze to, co jest miedzy Toba a tamtym facetem mozesz potraktowac jako pewnego rodzaju doswiadczenie, jesli jest Ci przy nim dobrze, czujesz sie szczesliwa, to czemu nie sprobowac? Sama z czasem ocenisz czy Ci to odpowiada czy nie. Mysle, ze kazdy zwiazek wymaga poswiecen, kwestia tego czy warto i czy chcesz...
Jeżeli mogę, to wypowiem swoje zdanie. Z Twojego opisu odniosłam wrażenie że jako główny cel , wybrałaś wyścig szczurów; kto więcej zarobi, jest wartościowiejszy. Spędza Ci to sen z oczu, i niszczy zdrowie. Zadziwia mnie fakt, że zdajesz sobie z tego sprawę, a jednak robisz to dalej.
Mój mąż pokrył koszta sukienki, ślubu, podróży (wcześniejszych i obecnych). Urządził dom tak, jak ja chciałam, utrzymywał i utrzymuje mnie nadal. Nie piszę aby się pochwalić, tylko staram się zrozumieć dlaczego masz takie odczucia?
Oczywiście nie napisałaś dokładniej, więc z mojej strony to spekulacja, ale ja uważam tak:
jeżeli tylko siedzisz na tyłku i zupełnie nic nie robisz, to zrozumiała bym że masz jakieś wątpliwości, ale...jeżeli sprzątasz, załatwiasz sprawy, gotujesz, pierzesz...i nie wiadomo co jeszcze, to spojrzyj na to z innej strony.
Mianowicie, gdyby partner, czy mąż wynajął sprzątaczkę, koszowało by go to. Pranie lub pralnia, to też wydatek. Kucharz, czy żywienie w restauracji też kosztuje itd..itd..
Gdy pojawi się dziecko, kobieta "robi" za nianię, adwokata, psycholga, lekarza i wiele innych, w jednej osobie, i PODWOJNIE za: praczkę, kucharkę, sprzątaczkę itd..itd..

Gdy by każda z nas miała te zawody na papierze, to były byśmy o wiele "wartościowniejsze" od żon. Czyż nie? Nie wspomnę już o sprawach łóżkowych, bo...sex też kosztuje

U nas nie ma Boga, i dogadujemy się. A jak już chciała bym się przyczepić "Boga", to przecież "dał" Ci rozum.

No i...żaden związek nie wymaga poświęceń. Wymaga kompromisu. A kompromis nie oznacza wybycia się swoich marzeń. Oznacza że można je kontynuować tak, aby nikt nie poczuł się tym gorszym.

Większość kobiet dostaje amnezjii i zapomina że te "domowe obowiązki" też kosztują, jak i wymagają czasu. Ja nie robię połowy z tego i żyję bez kompleksów, więc może Ty też potrafisz?
Więc jeżeli chcesz rozłożyć wszystko na czynniki pierwsze, to mam nadzieję że choć troszkę Ci pomogłam?

Edytowane przez Corvette
Czas edycji: 2011-12-08 o 04:55
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 09:11   #3933
_Unbreakable
Raczkowanie
 
Avatar _Unbreakable
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 40
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Wybacz Corvette, ale jak czytam takie posty to mi się słabo robi.
Seks kosztuje, pranie, sprzątanie też... jak facet zapłaci to tyłek trzeba mu podetrzeć? W końcu to on zarabia... masakra po prostu

Wyobraź sobie, że są kobiety,które zwyczajnie nie chcą być do końca zależne od swoich mężów. Większość dochodów w moim domu to dochody z pracy mojego męża. Ja prowadzę własną firmę, ale wiadomo- w takim przypadku raz kasa jest a raz jej nie ma.Nie wyobrażam sobie natomiast, żeby prosić się męża jak widzę ciuch czy buty, które przecież śmieją się do mnie z witryny sklepowej żeby mi je kupił... Każda z nas chce mieć jakieś pieniądze odłożone, takie, o których nie wie facet... Niech to będzie głupie 100 zł. Chciażby po to, żeby od czasu do czasu móc zrobić jakąś niespodziankę lubemu, albo po prostu zaszaleć.
Nie wyobrażam sobie wyliczania ile to maż zapłaciłby za posprzątanie domu, bo to bez sensu.
Rozumiem Cię Linka, że chcesz dorównać mężowi, ale to nie o to chodzi. Ja też na początku czułam się głupio, że ktoś mnie utrzymuje, ale wierz mi, że dla Twojego faceta to powód do dumy. Stać Go na utrzymanie rodziny- to dla nich ważne. Jednocześnie uważam, ze bardzo dobrze, że dorabiasz, tylko z tym nie przesadzaj. Znajdź złoty środek i pracuj, bo chcesz a nie po to żeby komukolwiek coś udowodnić. Zaniedbasz wtedy męża, dom i stracisz własne życie a nie o to tutaj chodzi. Poza tym, nie sądzę, zeby normą było podejmowanie decyzji przez męża, bo to On zarabia. Może to tylko Twoje odczucia? Jeśli nie, porozmawiaj z Nim o tym. W gospodarstwie domowym jesteś tak samo decyzyjną osobą jak Twój mąż... pamiętaj o tym
Studiujesz, więc to nie jest tak, że leżysz i pachniesz całymi dniami - podejrzewam, żeto Wasza wspólna decyzja, więc nie powinnaś czuć się winna,że nie zarabiasz. Studia kończysz przecież nie tylko dla siebie, ale również dlatego, zeby kiedyś dostać lepszą pracę i móc "dołożyć" się do rachunków
_Unbreakable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 14:40   #3934
Monica18
Raczkowanie
 
Avatar Monica18
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 137
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

czesc dziewczyny.
dawno mnie tu nie było a troche sie dzialo ale ja nie o tym.;p mam do Was prosbe fakt z calkiem innej beczki ale potrzebuje Waszej pomocy bo potrzebuje piosenki z filmu Córka Prezydenta z tej sceny co szli razem a ona prowdziła ropwer czy cos takiego, i ta piosenke spiewala kobieta i mezczyzna pomozecie mi.? wiem, ze to nie ten watek ale wole do Was napisac. pozdrawiam.
__________________
`We found love in a hopeless place.
Monica18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 18:43   #3935
Monica18
Raczkowanie
 
Avatar Monica18
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 137
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez Monica18 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny.
dawno mnie tu nie było a troche sie dzialo ale ja nie o tym.;p mam do Was prosbe fakt z calkiem innej beczki ale potrzebuje Waszej pomocy bo potrzebuje piosenki z filmu Córka Prezydenta z tej sceny co szli razem a ona prowdziła ropwer czy cos takiego, i ta piosenke spiewala kobieta i mezczyzna pomozecie mi.? wiem, ze to nie ten watek ale wole do Was napisac. pozdrawiam.
znaczy to było tak jak ona jechala na tym samochodzie z owocami czy warzywami jak do francji czy gdzies tam jechali to jednak mezczyzna spiewa zle mi powiedzial.;/
__________________
`We found love in a hopeless place.
Monica18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 19:30   #3936
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez _Unbreakable Pokaż wiadomość
Wybacz Corvette, ale jak czytam takie posty to mi się słabo robi.
Seks kosztuje, pranie, sprzątanie też... jak facet zapłaci to tyłek trzeba mu podetrzeć? W końcu to on zarabia... masakra po prostu

Wyobraź sobie, że są kobiety,które zwyczajnie nie chcą być do końca zależne od swoich mężów.
Oczywiście że tak. Ja nie mam nic przeciw niezależności, i nie to miałam na myśli, podając wcześniejsze przykłady. Chodzi mi o to, że nie które kobiety czują się gorsze, tylko dlatgo że nie mają swoich własnych dochodów, a nie powinne, bo przecież też coś wkładają w związek, tyle że nie pracują tylko po 8 godzin, i nie otrzymują pensji.
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 20:31   #3937
rudziq84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: POZnan*
Wiadomości: 77
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cześć dziewczyny widzę, że każda z was ma pewne doświadczenia z bycia w związku ze starszym mężczyzną. Moja historia zaczęła się zupełnie banalnie, ale nie będę nikogo zanudzać szczegółami. Sęk w tym że jest starszy ode mnie o równe 25 lat..... Po drodze okazało się, że jest żonaty, ma dwójkę dzieci, w tym jedno starsze o rok ode mnie. Rozwiódł się z żoną, wszystko niby było na odpowiedniej drodze, abym mogła mu ponownie zaufać i uwierzyć a tu psikus. Wyjechałam na dwa miesiące z kraju, aby nabrać dystansu do tego wszystkiego. I chciałam do niego wrócić, w głowie układałam sobie różne scenariusze. Jednak im bliżej powrotu tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że powinien pozwolić mi odejść, kiedy dowiedziałam się o jego rodzinie. Czuję, że trochę go oszukałam, bo zrobił wszystko aby być ze mną....boję się jednak tego, że w przyszłości może i mnie tak oszukać. Nie oczekuje od was porad rzecz jasna, ewentualnie rozmowy z kimś, kto przeżył podobną sytuację. Pozdrawiam
__________________
If our love was just a circus you'd be a clown by now

btw

I'm still standing after all this time
Picking up the pieces of my life without you on my mind

"Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy".
rudziq84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-08, 21:07   #3938
Nacho1111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 249
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez rudziq84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny widzę, że każda z was ma pewne doświadczenia z bycia w związku ze starszym mężczyzną. Moja historia zaczęła się zupełnie banalnie, ale nie będę nikogo zanudzać szczegółami. Sęk w tym że jest starszy ode mnie o równe 25 lat..... Po drodze okazało się, że jest żonaty, ma dwójkę dzieci, w tym jedno starsze o rok ode mnie. Rozwiódł się z żoną, wszystko niby było na odpowiedniej drodze, abym mogła mu ponownie zaufać i uwierzyć a tu psikus. Wyjechałam na dwa miesiące z kraju, aby nabrać dystansu do tego wszystkiego. I chciałam do niego wrócić, w głowie układałam sobie różne scenariusze. Jednak im bliżej powrotu tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że powinien pozwolić mi odejść, kiedy dowiedziałam się o jego rodzinie. Czuję, że trochę go oszukałam, bo zrobił wszystko aby być ze mną....boję się jednak tego, że w przyszłości może i mnie tak oszukać. Nie oczekuje od was porad rzecz jasna, ewentualnie rozmowy z kimś, kto przeżył podobną sytuację. Pozdrawiam
Wyobrażam sobie, że masz mętlik w głowie. Kiedyś oszukał byłą żonę i martwisz się, że może oszukać i Ciebie. Ale wiesz co... Nie ma co patrzeć na przeszłość! Ja swego czasu każdego faceta porównywałam do mojego byłego i nic dobrego z tego nie wyszło. Może jednak warto spróbować?

Ja osobiście nie wiem czy byłabym w stanie związać się z mężczyzną (rozwodnikiem) z dziećmi. Mój K.na moje szczęście nigdy nie był żonaty. Nie wiem jakbym się zachowała...
Nacho1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 22:46   #3939
Gosiaek
Przyczajenie
 
Avatar Gosiaek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 12
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez rudziq84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny widzę, że każda z was ma pewne doświadczenia z bycia w związku ze starszym mężczyzną. Moja historia zaczęła się zupełnie banalnie, ale nie będę nikogo zanudzać szczegółami. Sęk w tym że jest starszy ode mnie o równe 25 lat..... Po drodze okazało się, że jest żonaty, ma dwójkę dzieci, w tym jedno starsze o rok ode mnie. Rozwiódł się z żoną, wszystko niby było na odpowiedniej drodze, abym mogła mu ponownie zaufać i uwierzyć a tu psikus. Wyjechałam na dwa miesiące z kraju, aby nabrać dystansu do tego wszystkiego. I chciałam do niego wrócić, w głowie układałam sobie różne scenariusze. Jednak im bliżej powrotu tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że powinien pozwolić mi odejść, kiedy dowiedziałam się o jego rodzinie. Czuję, że trochę go oszukałam, bo zrobił wszystko aby być ze mną....boję się jednak tego, że w przyszłości może i mnie tak oszukać. Nie oczekuje od was porad rzecz jasna, ewentualnie rozmowy z kimś, kto przeżył podobną sytuację. Pozdrawiam

Witajcie mam troszkę podobną sytuację bo mój TŻ jest ode mnie starszy o 21lat rozwiódł się długo przed tym zanim się poznaliśmy na początku nic nie wiedziałam o jego rodzinie bo nic mi nie zdradził na ten temat ale po kilku spotkaniach zaprosił mnie do siebie i zrobił mi niespodziankę przedstawiając swoje córki które są troszkę młodsze ode mnie. Spotykaliśmy się przez pewien czas a potem jakoś się rozeszliśmy ja w między czasie poznawałam nowych chłopaków ale gdzieś tam w głowie ciągle On mi siedział nie potrafiłam o nim zapomnieć po jakimś czasie znów zaczęliśmy ze sobą rozmawiać na nowo się spotykać po pewnym czasie zamieszkaliśmy razem dobrze się dogadujemy a z córkami zakolegowałam się i też fajnie nam się rozmawia także wszystko idzie w dobrą stronę i świetnie się układa pomijając fakt że moja mama nie akceptuje mojego TŻ

Także myślę że powinnaś spróbować jeżeli Ci na nim w jakiś sposób zależy

Edytowane przez Gosiaek
Czas edycji: 2011-12-16 o 21:50
Gosiaek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 06:38   #3940
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Witajcie Kobitki! Ja koło mnie także kręci się 'starszy pan'. 10 lat starszy. Zobaczymy, jak to będzie. A jak Wy odczuwacie różnicę wieku? Jedna z Was pisze, że miedzy Wami róznica jest 27 lat, ja uważam, że wiek nie ma różnicy, byle się dogadać, szanować no i KOCHAĆ! Pozdrawiam Was gorąco!!
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 09:17   #3941
Monica18
Raczkowanie
 
Avatar Monica18
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 137
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość
Witajcie Kobitki! Ja koło mnie także kręci się 'starszy pan'. 10 lat starszy. Zobaczymy, jak to będzie. A jak Wy odczuwacie różnicę wieku? Jedna z Was pisze, że miedzy Wami róznica jest 27 lat, ja uważam, że wiek nie ma różnicy, byle się dogadać, szanować no i KOCHAĆ! Pozdrawiam Was gorąco!!
ja tu chyba jestem rekordzistka () bo u mnie roznica to... 32.
__________________
`We found love in a hopeless place.
Monica18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 17:16   #3942
ananna
Raczkowanie
 
Avatar ananna
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z mojego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 280
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez Gosiaek Pokaż wiadomość
także wszystko idzie w dobrą stronę i świetnie się układa pomijając fakt że moja mama nie akceptuje mojego TŻ
Pociesze Cie moze, ze nie jestes jedyna osoba, ktorej mama nie akceptuje Tzta. Daj temu czas, nieraz mamy zmieniaja zdanie - wazne przeciez, zeby cora byla szczesliwa
__________________
You only live once. But if you do it right, once is enough.
Kubuś
ananna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 18:25   #3943
Gosiaek
Przyczajenie
 
Avatar Gosiaek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 12
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

takie właśnie mam postanowienie dam jej czas i dopóki sama nie zacznie na ten temat rozmawiać by czegoś się dowiedzieć jak mi z nim jest i w ogóle to ja nie będe sama zaczynała tego tematu
poczekamy co czas pokaże
Gosiaek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 18:36   #3944
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez Monica18 Pokaż wiadomość
ja tu chyba jestem rekordzistka () bo u mnie roznica to... 32.

niedawno ja tu bylam rekordzistka.... 29 i jestem baaaardzo szczesliwa
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 19:23   #3945
Nacho1111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 249
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Zmieniając lekko temat. Dziewczyny, co kupujecie swoim mężczyzną na święta?
To są dopiero Nasze początki...
Nie mam zupełnie pomysłu, ale wydaje mi się, że nie będę się bawiła w jakieś droższe rzeczy bo to w moim przypadku nie ma sensu. Chciałabym, żeby to było coś oryginalnego... Macie jakieś fajne pomysły?

Myślicie, że jakiś polski alkohol byłby dobrym pomysłem? W sumie K. nie gardzi trunkami, a nie wiem czy kiedykolwiek pił polski alkohol ;p

Edytowane przez Nacho1111
Czas edycji: 2011-12-09 o 19:32
Nacho1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 19:35   #3946
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez Monica18 Pokaż wiadomość
ja tu chyba jestem rekordzistka () bo u mnie roznica to... 32.
A ty dalej kręcisz z tym samym gościem, o którym pisałaś w wątku...? Jeśli tak, to ja naprawde przestaję rozumieć współczesne nastolatki...
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 19:55   #3947
Gosiaek
Przyczajenie
 
Avatar Gosiaek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 12
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez Nacho1111 Pokaż wiadomość
Zmieniając lekko temat. Dziewczyny, co kupujecie swoim mężczyzną na święta?
To są dopiero Nasze początki...
Nie mam zupełnie pomysłu, ale wydaje mi się, że nie będę się bawiła w jakieś droższe rzeczy bo to w moim przypadku nie ma sensu. Chciałabym, żeby to było coś oryginalnego... Macie jakieś fajne pomysły?

Myślicie, że jakiś polski alkohol byłby dobrym pomysłem? W sumie K. nie gardzi trunkami, a nie wiem czy kiedykolwiek pił polski alkohol ;p

hej może spróbujesz zrobić album ze zdjęciami dodając trochę wspólnych i swoich zdjęć??
Gosiaek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 23:19   #3948
Nacho1111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 249
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez Gosiaek Pokaż wiadomość
hej może spróbujesz zrobić album ze zdjęciami dodając trochę wspólnych i swoich zdjęć??
Właśnie nie mamy jeszcze wspólnych zdjęć Myślałam nad jakimś swoim zdjęciem, ponieważ ostatnio chciał mi zrobić. (moja koleżanka posiada profesjonalny aparat i zna się na rzeczy) ale tak sobie myślę, że to może być trochę narcystyczne.
Nacho1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 07:29   #3949
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-10, 13:45   #3950
Gosiaek
Przyczajenie
 
Avatar Gosiaek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 12
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

to zrób album ze swoimi zdjęciami które będą tylko dla niego
tym bardziej jak sama napisałaś że masz koleżankę która zna się na rzeczy
ja bym jeszcze dorzuciła do tego albumu kilka fajnych wierszyków
Gosiaek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 14:44   #3951
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 508
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
A ty dalej kręcisz z tym samym gościem, o którym pisałaś w wątku...?
Właśnie, Monica18, jak się potoczyła Twoja znajomość z tym panem? Spotykacie się dalej? Czy zakończyłaś tę historię?

Co do prezentów, to ja na mniej więcej tydzień przed gwiazdką mam imieniny TŻ - jeden prezent więcej zwykle pytam go wprost, co chce dostać, nieraz zabiera mnie do konkretnego sklepu i przy mnie wybiera, a ja mu kupuję. Wtedy nie ma prezentów nietrafionych. Zresztą, podobny patent mam na prezenty dla rodziny - przed świętami wysyłamy sobie listy prezentów, jakie chcemy dostać.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 07:09   #3952
ananna
Raczkowanie
 
Avatar ananna
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z mojego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 280
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez Nacho1111 Pokaż wiadomość
Zmieniając lekko temat. Dziewczyny, co kupujecie swoim mężczyzną na święta?
Moj Tz ma zawsze baaaardzo dluga liste rzeczy, ktore pasuje mu kupic predzej czy pozniej, ale na swieta zazwyczaj chce perfumy, dlatego tez nie musze sie zastanawiac, co by Go ucieszylo. Idziemy razem do perfumerii, wachamy, i cos wybieramy.
__________________
You only live once. But if you do it right, once is enough.
Kubuś
ananna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 12:59   #3953
Monica18
Raczkowanie
 
Avatar Monica18
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 137
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Właśnie, Monica18, jak się potoczyła Twoja znajomość z tym panem? Spotykacie się dalej? Czy zakończyłaś tę historię?

Co do prezentów, to ja na mniej więcej tydzień przed gwiazdką mam imieniny TŻ - jeden prezent więcej zwykle pytam go wprost, co chce dostać, nieraz zabiera mnie do konkretnego sklepu i przy mnie wybiera, a ja mu kupuję. Wtedy nie ma prezentów nietrafionych. Zresztą, podobny patent mam na prezenty dla rodziny - przed świętami wysyłamy sobie listy prezentów, jakie chcemy dostać.

Zakonczyłam to bo to było bez sensu jeszcze, zebym miala przynajmniej 10 lat wiecej to moze i by cos z tego wyszlo ale szczerze mowiac ja jestem jeszcze gówniara.
__________________
`We found love in a hopeless place.
Monica18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 13:04   #3954
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez Monica18 Pokaż wiadomość
Zakonczyłam to bo to było bez sensu jeszcze, zebym miala przynajmniej 10 lat wiecej to moze i by cos z tego wyszlo ale szczerze mowiac ja jestem jeszcze gówniara.
Ufff, to kamień spadł mi z serca już się bałam, że jednak to ciągniesz...
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 17:50   #3955
Monica18
Raczkowanie
 
Avatar Monica18
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 137
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Ufff, to kamień spadł mi z serca już się bałam, że jednak to ciągniesz...
stwierdziłam, ze to nie dla mnie takie ciagle ukrywanie sie itd.
__________________
`We found love in a hopeless place.
Monica18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 22:43   #3956
Ingus18
Zadomowienie
 
Avatar Ingus18
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 033
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Hey dziewczyny... Pisze bo chyba po prostu muszę się wyżalić Jutro spotykam się z ex... Po miesiącu i 18 dniach... Zrobiłam dla niego gołąbki, wiem jak je uwielbia... Od kiedy sie rozstaliśmy spotkalam się z kimś kilka razy ale dziś wiem że była to próba wypełnienia tej pustki po ex...
Wiem jak strasznie zależy mi na ex, tylko czy to wciąż ma jakiś sens...
Mam mętlik w głowie ;(
Przepraszam że zawracam wam głowe...
__________________
"Każdy zabija kiedyś to, co kocha"

Mój braciszek------> http://s3.suwaczek.com/200912251762.png<------

Moja siostrzyczka------>http://s9.suwaczek.com/201107084965.png<------
Ingus18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 02:32   #3957
Nacho1111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 249
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez Ingus18 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny... Pisze bo chyba po prostu muszę się wyżalić Jutro spotykam się z ex... Po miesiącu i 18 dniach... Zrobiłam dla niego gołąbki, wiem jak je uwielbia... Od kiedy sie rozstaliśmy spotkalam się z kimś kilka razy ale dziś wiem że była to próba wypełnienia tej pustki po ex...
Wiem jak strasznie zależy mi na ex, tylko czy to wciąż ma jakiś sens...
Mam mętlik w głowie ;(
Przepraszam że zawracam wam głowe...
A w jakim celu się spotykacie? (jeśli mogę zapytać) Myślicie o powrocie do siebie?
Nacho1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 12:21   #3958
Monica18
Raczkowanie
 
Avatar Monica18
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 137
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez Ingus18 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny... Pisze bo chyba po prostu muszę się wyżalić Jutro spotykam się z ex... Po miesiącu i 18 dniach... Zrobiłam dla niego gołąbki, wiem jak je uwielbia... Od kiedy sie rozstaliśmy spotkalam się z kimś kilka razy ale dziś wiem że była to próba wypełnienia tej pustki po ex...
Wiem jak strasznie zależy mi na ex, tylko czy to wciąż ma jakiś sens...
Mam mętlik w głowie ;(
Przepraszam że zawracam wam głowe...
hej Ingus.
trzymam kciuki abyscie wrocili do siebie.
__________________
`We found love in a hopeless place.
Monica18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:08   #3959
Ingus18
Zadomowienie
 
Avatar Ingus18
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 033
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Widziałam się z nim... Chwile bo tylko 1,5 godziny ale bylo cudownie... Zupełnie jak dawniej... Doszły kolejne trudności... Nie potrafimy podjąć decyzji co dalej... Na koniec usłyszałam że jego kot którego pokochałam i bardzo mi brakuje tego zwierzaka jest chory... tzn po przeprowadzce kot zwariował... Gdzieś wszystkie emocje mi puściły i sie popłakałam...
Nie mam pojecia co dalej, musze na spokojnie to wszystko przemyśleć
__________________
"Każdy zabija kiedyś to, co kocha"

Mój braciszek------> http://s3.suwaczek.com/200912251762.png<------

Moja siostrzyczka------>http://s9.suwaczek.com/201107084965.png<------

Edytowane przez Ingus18
Czas edycji: 2011-12-13 o 20:09
Ingus18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:19   #3960
Niukas
Przyczajenie
 
Avatar Niukas
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Witajcie kobietki
Czytam to forum od paru lat i wiele razy posty na forach dawały mi dużo do myślenia, dużo nowych pomysłów i możliwości. Czas się w końcu zalogować i coś napisać.
Mam 24 lata, mój TŻ 19 lat więcej. Czytałam pierwszą część tego tematu (całą!) i drugą (no nie całą już hehe) i myślę, że mogę się też podzielić swoimi doświadczeniami. Ale od początku.
Z TŻ znamy się 1,5 roku. Jego poprzedni związek zniszczyła zaborczość, nieufność, chorobliwa zazdrość ze strony eks. TŻ cóż... na pewno nie był bez winy, ale w miarę upływu czasu widzę, że był po prostu za dobry i ona to wykorzystała.
Ja powiem tak. Wiek dla mnie nie ma znaczenia, bo miłość jest ślepa i w 100% się z tym zgadzam. Nigdy w życiu (a byłam już w poważnych związkach) nie spotkałam kogoś tak dojrzałego, mądrego, kochanego, opiekuńczego i jeszcze by można było wymieniać dużo... przy TŻ czuję się jak pełnowartościowa kobieta, NIE CÓRKA. Mam w nosie kto co o tym myśli, owszem wysłucham, przemyślę, ale nie ma to wpływu na moją decyzję. Jeżeli będzie mi to dane to chcę z Nim zostać na zawsze.
Ehh się rozpisałam Jak chcecie coś wiedzieć, pytajcie
Pozdrowienia i dużo miłości życzę.
Niukas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 10:43:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.