Moda, która Cię "rozwala" część 3 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 18:19   #4651
KatriinaFi
Przyczajenie
 
Avatar KatriinaFi
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Mrągowo
Wiadomości: 20
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
o rany dziewczyny, przeżywacie strasznie wg mnie dopóki ktoś w twarz nie wyśmiewa drugiej osoby/nie komentuje celowo na głos, by sprawić przykrość jakiejś anonimowej osobie gdzieś tam, np. w autobusie/, a jedynie komentuje W WĄTKU DO TEGO PRZEZNACZONYM - serio nie wiem, skąd w was takie pokłady siły do obrony uciśnionych, nikomu krzywdy nie zrobię jeśli stwierdzę, że wiele osób ma gust beznadziejny i równie dobrze ktoś może to samo sądzić o mnie - byliśmy, jesteśmy i będziemy oceniani.

Powtarza się to cyklicznie w tym wątku, dlatego - macie plusik w Niebie za miłosierdzie, my będziemy się smażyć w piekle, ktoś musi ale możecie już wracać na wątki, gdzie wszechobecne są jednorożce, muffinki i tęcza, ponieważ w tym nic nie zdziałacie, słoma mi do butów przywarła na wieczność. Buziaczki!

To się nazywa zdrowe podejście!
__________________
W tym roku przeczytałam 1 książkę (rok dopiero się zaczyna )
-

Szalona Amorphistka
Suomi

-
Handball

KatriinaFi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:24   #4652
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez nina90 Pokaż wiadomość
Pomyśl trochę, to nie boli naprawdę Ale jak dalej nie będziesz wiedzieć to napisz, spróbuję ci to jakoś prosto wytłumaczyć
Nie no, wypowiedź na poziomie - to, że ktoś nie podziela twojego hobby nie znaczy że nie ma mózgu, a zaatakowałaś w ten sposób tylko z tego powodu.

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
klask i:



Ale powiedz mi proszę, czy na serio Ty (i inne użytkowniczki) nie widzicie żadnej różnicy między:

"rozwalają mnie leginsy",
a
"rozwala mnie użytkowniczka wizażu xxx, której mąż kupił bransoletkę za 1500zł".

Bo o ile to pierwsze rozumiem, to drugie jest delikatnie mówiąc - brakiem kultury.
Czy ktoś kiedyś tutaj mówił o konkretnej użytkowniczce, której mąż kupił cokolwiek? Jeśli komentujemy kogoś konkretnego to np. blogerki, które godzą się na komentarze umieszczając swój wizerunek w sieci. Odkąd ja udzielam się w tym wątku nie było obgadywania nikogo konkretnie. Powiedziałysmy że rozwalają nas bransoletki Pandora czy inne tego typu, od razu zrobił się zlot czarownic z innego wątku. Po prostu, pogódźcie się z tym że ktoś kiedyś może was nazwać pustakiem za zbieranie koralików za taką kasę. Mnie też ktoś pewnie nieraz nazwał pustakiem bo codziennie mam inną torebkę czy coś w tym guście. Niekoniecznie muszę się na niego rzucać i urządzać inkwizycję. A powiedzenie że się na tym znacie, rozpoznajecie itede... jak się ktos czymkolwiek interesuje staje się w czymś biegły. Nic nadzwyczajnego.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:32   #4653
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

[1=78ec78392a9e84b50fa9c61 260c26510682869d7_6517570 db0492;31260474]Solciuchna Dodam jeszcze jedno- pozwoliłam sobie wejść w Twoją galerię biżuterii sutaszowej, którą masz w podpisie. Po pierwsze- ogromne uznanie za rękodzieło
I teraz zobacz- biżuteria sutaszowa jest dosyć droga, ktoś mógłby powiedzieć, że nie wyda tyle kasy na jakieś tam sznurki.... Ale to jest rękodzieło. Tak samo jak przy koralach Trollbeads- murano jest robione ręcznie, więc jakiś tam artystyczny wydźwięk ma.
Mi się sutasz zaczął podobać dopiero gdy zainteresowałam się biżuterią modułową, więc to chyba dobrze? prawda?

życzę powodzenia w tworzeniu cudeniek, bo naprawdę masz się czym pochwalić! [/QUOTE]
Dzięki za miłe słowa Tylko, że sutasz jest robiony przez pojedyncze artystki, które są znane z imienia i nazwiska i robią całą biżuterię same, a nie w "grupie", z kolei koraliki murano - ręcznie, ale przez iluśtam bezimiennych pracusiów... Hmm w zasadzie niemalże każda bardziej szlachetna biżu można powiedzieć, że jest robiona ręcznie - bo jubiler to niby z fabryki korzysta?

[1=78ec78392a9e84b50fa9c61 260c26510682869d7_6517570 db0492;31260238]
A co do uroku bransoletek- wchodzimy w strefę subiektywnej oceny co mi się podoba, a co Tobie ma prawo się nie podobać. Mi również wiele kompozycji koralowych się nie podoba, a niektóre zapierają dech w piersiach- to wszystko zależy od naszego gustu.
[/QUOTE]
Zgadzam się. Mi jako osobie zajmującej się biżuterią większość tych bransoletek się nie podoba, uważam, że są zaprojektowane bez gustu i smaku, taki chaos, byle napchać jak najwięcej koralików. I nie widzę tam idei biżuterii personalizowanej, pod hasłem której przecież powstała Pandora.

Nie miałam zamiaru czepiać się do cen, bo to nie moja sprawa, jak ktoś ma ochotę to kupuje, obojętne czy zbierał na to, czy go stać, bo tak. Mi też zdarza się wydawać za dużo kasy

Sama chętnie kupię sobie kiedyś Pandorę (bransoletkę na rzemyku), ale dopiero jak będę wiedziała, jak ją zaprojektować, żeby była ładna
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:36   #4654
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez sugarcane Pokaż wiadomość
Widzicie, niedawno pisałam tutaj o dorabianiu sobie ideologii do ubioru: okej, możemy krytykować wszystko, ale twierdzić, że dziewczyny chodzące na obcasach codziennie robią to tylko dla facetów, co sugerowało parę z was, a te rockowo oversizowe są oryginalne i ubierają się w to, co lubią (w przeciwieństwie do tych podkreślających swoją kobiecość sukienkami, itp., oczywiście ).
To akurat nie jest dorabianie ideologii, tylko czysta prawda, zapytaj się jakiegokolwiek psychologa, psychiatry czy psychoterapeuty Kobiety stroją się dla facetów - to jest wręcz uwarunkowane biologicznie Np. tak jak inne gatunki zwierząt, albo jakieś plemiona ludów pierwotnych.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:52   #4655
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dzięki za miłe słowa Tylko, że sutasz jest robiony przez pojedyncze artystki, które są znane z imienia i nazwiska i robią całą biżuterię same, a nie w "grupie", z kolei koraliki murano - ręcznie, ale przez iluśtam bezimiennych pracusiów... Hmm w zasadzie niemalże każda bardziej szlachetna biżu można powiedzieć, że jest robiona ręcznie - bo jubiler to niby z fabryki korzysta?
i tu się mylisz, proszę przeczytaj http://www.trollbeadsuniverse.com/po...l-pl/designers
wśród projektantów jest nawet jedna polka http://www.trollbeadsuniverse.com/po...l/designers/56
a to jej prjekty
http://www.trollbeadsuniverse.com/po...rs/56/products
czyli projektanci znani z imienia i nazwiska i zdjęcia z projektami własnych korali łącznie z ich znaczeniem/przesłaniem/historią

zanim zaczniesz krytykować dowiedz się więcej na ten temat
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:56   #4656
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dzięki za miłe słowa Tylko, że sutasz jest robiony przez pojedyncze artystki, które są znane z imienia i nazwiska i robią całą biżuterię same, a nie w "grupie", z kolei koraliki murano - ręcznie, ale przez iluśtam bezimiennych pracusiów... Hmm w zasadzie niemalże każda bardziej szlachetna biżu można powiedzieć, że jest robiona ręcznie - bo jubiler to niby z fabryki korzysta?
(...)
http://www.trollbeads.com.pl/informacyjna-8.html
__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:56   #4657
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
To akurat nie jest dorabianie ideologii, tylko czysta prawda, zapytaj się jakiegokolwiek psychologa, psychiatry czy psychoterapeuty Kobiety stroją się dla facetów - to jest wręcz uwarunkowane biologicznie Np. tak jak inne gatunki zwierząt, albo jakieś plemiona ludów pierwotnych.
Gdyby to było dla facetów, to każda miłośniczka szpilek miałaby jedną parę. Zapytaj przeciętnego faceta ile par szpilek ma jego dziewczyna, jakiego są koloru i z czego są zrobione. Nie będzie wiedział, bo ma to głęboko w tyle. Z resztą strojenie się nie dotyczy tylko szpilek. Jest pełno ubrań, w które można się stroić, a nie budzą takiego entuzjazmu facetów.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 19:00   #4658
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

o, widze cynnamon że mnie uprzedziłaś

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Nie no, wypowiedź na poziomie - to, że ktoś nie podziela twojego hobby nie znaczy że nie ma mózgu, a zaatakowałaś w ten sposób tylko z tego powodu.
Tak oczywiście I po raz kolejny czytanie ze zrozumieniem się kłania Prześledź może dokładniej wcześniejsze wypowiedzi
__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:03   #4659
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ciekawa jestem ile jeszcze najazdów urażonych koralikowiczek przeżyje ten wątek

Nie podoba mi się uskuteczniane swojego czasu w tym wątku objeżdżanie konkretnych ludzi (blogerek głównie) czy dorabianie teorii, że całkowicie obca komuś laska widziana na mieście na bank kupiła jakąś rzecz tylko dlatego, żeby być trądi czy coś w tym stylu. Natomiast święte oburzenie, bo kogoś śmie rozwalać, że dziewczyny wydają grubą forsę na koraliki, dorabianie do takiego zbieractwa ideologii, ba, religii wręcz, a następnie bronienie jej jak niepodległości to jest dla mnie objaw zbyt ciasnej gumy w majciochach

Takie tłumaczenie, że historia, tradycja czy Bóg jeden raczy wiedzieć co jeszcze to mi zalatuje bardziej usprawiedliwianiem się
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:09   #4660
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem ile jeszcze najazdów urażonych koralikowiczek przeżyje ten wątek

Nie podoba mi się uskuteczniane swojego czasu w tym wątku objeżdżanie konkretnych ludzi (blogerek głównie) czy dorabianie teorii, że całkowicie obca komuś laska widziana na mieście na bank kupiła jakąś rzecz tylko dlatego, żeby być trądi czy coś w tym stylu. Natomiast święte oburzenie, bo kogoś śmie rozwalać, że dziewczyny wydają grubą forsę na koraliki, dorabianie do takiego zbieractwa ideologii, ba, religii wręcz, a następnie bronienie jej jak niepodległości to jest dla mnie objaw zbyt ciasnej gumy w majciochach

Takie tłumaczenie, że historia, tradycja czy Bóg jeden raczy wiedzieć co jeszcze to mi zalatuje bardziej usprawiedliwianiem się
w sumie nie powinnam zniżać się do twojego poziomu ale co tam
czyją grubą forsę wydają te dziewczyny? twoją? twoich rodziców? raczej nie, więc wytłumacz mi co Ciebie to obchodzi? tak bardzo lubisz komentować wydatki innych? Pandora/Trollbeadsy mogą Cię nie nawilżać, ale to już jest szczyt chamstwa i prostactwa.
żenua
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:16   #4661
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
w sumie nie powinnam zniżać się do twojego poziomu ale co tam
czyją grubą forsę wydają te dziewczyny? twoją? twoich rodziców? raczej nie, więc wytłumacz mi co Ciebie to obchodzi? tak bardzo lubisz komentować wydatki innych? Pandora/Trollbeadsy mogą Cię nie nawilżać, ale to już jest szczyt chamstwa i prostactwa.
żenua
A czy ja gdziekolwiek napisałam że mnie to boli i skomentowałam wydatek kogokolwiek? Matko jedyna, to już zakrawa na manię prześladowczą, określenie "gruba forsa" jest dla Ciebie obraźliwe?

Ktoś się tu tak mocno zagalopował w tym bronieniu koralików, że w każdym zdaniu widzi atak...
__________________

Edytowane przez Fela Von Helvete
Czas edycji: 2011-12-28 o 19:22
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 19:17   #4662
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mi akurat te bransoletki się podobają (Pandora), natomiast rozwaliło mnie zachowanie obrończyń serio, wojna, jakby co najmniej o niepodległość chodziło, a tu sprawa tyczy się TYLKO koralików...

trochę dystansu, na tym wątku skrytykowano już masę rzeczy, które ja chętnie noszę - gdybym za każdym razem miała się tak oburzać i zwoływać swoje sprzymierzeńczynie (których nie mam ) to wątek nadawałby się do zamknięcia.
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
o rany dziewczyny, przeżywacie strasznie wg mnie dopóki ktoś w twarz nie wyśmiewa drugiej osoby/nie komentuje celowo na głos, by sprawić przykrość jakiejś anonimowej osobie gdzieś tam, np. w autobusie/, a jedynie komentuje W WĄTKU DO TEGO PRZEZNACZONYM - serio nie wiem, skąd w was takie pokłady siły do obrony uciśnionych, nikomu krzywdy nie zrobię jeśli stwierdzę, że wiele osób ma gust beznadziejny i równie dobrze ktoś może to samo sądzić o mnie - byliśmy, jesteśmy i będziemy oceniani.
Mądrze powiedziane.
Ja tam kamieniem nie rzucam, bo mimo, że nie jestem jakaś super-bogata to mam swoje koniki i kupę kasy potrafię wydać na cichy mojej ulubionej marki, kolorowe gadżety elektroniczne i inne fajne rzeczy.
Ale: nie zachłystuję się złością, kiedy ktoś powie: porządne Sennheisery kupiłabyś za połowę tej kwoty, którą wydałaś na kolorowe słuchawki firmy X. To prawda, ale mnie podobają się szpanerskie, hipsterskie, fioletowe słuchawki za dwa razy tyle. Pasują mi do równie szpanerskiej empetrójki w tym samym kolorze.
Nie rusza mnie, gdy ktoś to krytykuje. Każdy może mieć swoje zdanie.
Ale: nie umieściłabym sobie w podpisie na forum internetowym rzeczy w stylu: mam cztery ipody i wszystkie słuchawki Zumreed z kolekcji Marca Jacobsa.
Lubię moje kolorowe słuchawki, pasują mi do ciuchów, ładnie wyglądają IMHO. Jestem zadowolona. Ale nie określają mnie. Abstrahując w ogóle od Pandory: nie widzę sensu chwalenia się w necie rzeczami, które się posiada. Ani wielkiego oburzania się, gdy ktoś powie, że jego zdaniem kupowanie tych rzeczy to wyrzucanie kasy w błoto. Hm.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on

Edytowane przez Melanchton
Czas edycji: 2011-12-28 o 19:18
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:23   #4663
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
To akurat nie jest dorabianie ideologii, tylko czysta prawda, zapytaj się jakiegokolwiek psychologa, psychiatry czy psychoterapeuty Kobiety stroją się dla facetów - to jest wręcz uwarunkowane biologicznie Np. tak jak inne gatunki zwierząt, albo jakieś plemiona ludów pierwotnych.


Wiesz niektóre kobiety ubierają obcasy bo się im po prostu podobają (sama nie nosze ich, ale to nie zmienia niczego). A jak nosze trampki to znaczy, że nie chce być zauważana przez facetów? No, prosze Cię. Rozumiem, że jeżeli Ty ubierasz spódnicę, sukienkę, dekolt to robisz to TYLKO i wyłącznie dla facetów?
__________________

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2011-12-28 o 19:29
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:26   #4664
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

ja to chyba zostanę jasnowidzem
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:26   #4665
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Coś czuję, że wątek podzieli los wcześniejszej części
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:30   #4666
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Coś czuję, że wątek podzieli los wcześniejszej części
A co było w poprzedniej części? Udzielałam się w 2 części ale i tak nie wiem o co chodzi
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:36   #4667
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
A co było w poprzedniej części? Udzielałam się w 2 części ale i tak nie wiem o co chodzi
Kurde byłam pewna, że pierwszy wątek został zamknięty przez pyskówki, ale teraz sprawdziłam i został zamknięty przez przekroczenie liczby postów, ale bez otwierania nowego, za to z apelem o większą kulturę - druga część powstała z tego co pamiętam po jakimś czasie dopiero
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:57   #4668
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 488
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
To może ja wrócę do tematu wątku. Rozwala mnie w większości odzież ciążowa. Prócz niewielu przypadków całkiem fajnych ciuszków, spora część, to brzydkie, bezkształtne rzeczy. Dzisiaj się musiałam sporo naszukać, żeby coś fajnego znaleźć. Dodatkowo nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego niektóre przyszłe mamy, z momentem bycia świadomymi swojego stanu, przestają o siebie dbać. Owszem, żeby coś znaleźć, trzeba się naszukać, ale za to ma się satysfakcję z zakupów, no i dzięki przecenom, ubrania nie stanowią jakiegoś nieosiągalnego celu, poza tym zawsze jest jeszcze allegro i second handy.
A mnie w modzie ciążowej (pewnie zaraz mnie zlinczujecie) rozwalają bluzki z jak najbardziej obcisłych materiałów zakładane zwłaszcza w najbardziej zaawansowanym stadium ciąży. Nie wiem czemu, jakoś wolę te lejące, luźniejsze fasony
Angry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:58   #4669
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
To akurat nie jest dorabianie ideologii, tylko czysta prawda, zapytaj się jakiegokolwiek psychologa, psychiatry czy psychoterapeuty Kobiety stroją się dla facetów - to jest wręcz uwarunkowane biologicznie Np. tak jak inne gatunki zwierząt, albo jakieś plemiona ludów pierwotnych.
to ja się wypowiem jako ten psycholog i terapeuta: nie ma czegoś takiego jak prawdy objawione ( za wyjątkiem, ze każdy się urodził i umrze), które dotyczą wszystkich osób, zapewne część kobiet tak robi
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2011-12-28 o 20:02
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 19:59   #4670
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ten wątek jest "rozwalający"!

Rozumiem, każda z nas ma inne zdanie i nie wszystkim podoba się wszystko. I oczywiście każdy ma prawo wyrazić swoją opinię ale w kulturalny sposób. Bo to co widzę mnie przeraża. Chamstwa, prostactwo i głupota.

Jeżeli kogoś "rozwalają" bransoletki, koraliki itp. to jego sprawa. Ale po co odrazu pisać z pretensją że tyle kasy się wydaje. To już sprawa osobista.
To jakbym napisała "nie rozumiem po co kupować torebkę za 1500zł!!! Mogłabym wyjechać na wakacje za to". Tylko, że nawet przez chwilę nie pomyślę o tym bo to NIE SĄ MOJE PIENIĄDZE i nimi nie dysponuje.

Jak tak czytam wypowiedzi w której jest tyle krytyki widzę koleżanki (na pewno macie takie koleżanki) które obrabiają dupe każdej bo "ta ma to, ta ma tamto. Ile kasy na to wydała!! A zobacz jak wygląda!"
Troche luzu.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:25   #4671
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Ten wątek jest "rozwalający"!

Rozumiem, każda z nas ma inne zdanie i nie wszystkim podoba się wszystko. I oczywiście każdy ma prawo wyrazić swoją opinię ale w kulturalny sposób. Bo to co widzę mnie przeraża. Chamstwa, prostactwo i głupota.

Jeżeli kogoś "rozwalają" bransoletki, koraliki itp. to jego sprawa. Ale po co odrazu pisać z pretensją że tyle kasy się wydaje. To już sprawa osobista.
To jakbym napisała "nie rozumiem po co kupować torebkę za 1500zł!!! Mogłabym wyjechać na wakacje za to". Tylko, że nawet przez chwilę nie pomyślę o tym bo to NIE SĄ MOJE PIENIĄDZE i nimi nie dysponuje.

Jak tak czytam wypowiedzi w której jest tyle krytyki widzę koleżanki (na pewno macie takie koleżanki) które obrabiają dupe każdej bo "ta ma to, ta ma tamto. Ile kasy na to wydała!! A zobacz jak wygląda!"
Troche luzu.
Jeśli cię to rozwala to czemu o tym nie napisać?
Obrabianie dupy a wyrażenie opinii to dwie różne sprawy. Jeśli komentuje coś/kogoś nie robiąc temu komuś krzywdy czy niedziałając na jego/jej niekorzyść to czemu mam tego nie robić? Obrabianie dupy to krzywdzące komentowanie wszystkiego związanego z daną osobą żeby zrobić jej gorzej. To jest właśnie różnica.

Do koralowiczek: wróćcie do swojego wątku bo zrobił się tu bałagan. Powoli robi się śmiesznie jak z bibelotów tworzy się wielką ideologię. Już się pobulwersowałyście i obroniłyście swoje hobby, możecie mieć czyste sumienie.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:29   #4672
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

rozwalają mnie masywne obcasy do delikatnych butów, np. takie
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:32   #4673
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ja pierniczę, jak dzieci.
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:42   #4674
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Jeśli cię to rozwala to czemu o tym nie napisać?

Bo mnie to nie rozwala
Nie dziwi mnie praktycznie nic i mam gdzieś jak ktoś wygląda i jak sie ubiera.
Stać mnie na torbę za 1500 i kupno wycieczki w tym samym dniu, dlatego mam takie obojętne podejście do tego i nie komentuje.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 21:03   #4675
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

uwazam ze kupowanie oryginalnych koralików jest praktyczniejsze niż zbieranie 100 grzechotkowych badziewi
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 21:05   #4676
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Wiecie co, mnie rozwala ta dyskusja o co wy się tak właściwe żryjecie? Sorry, ale tego nie da się nazwać kłótnią... Powtórze po raz kolejny, w kolejnym wątku, że na plotkowym coraz cześciej jest chamstwo a nie rozmowa i ploty.. ot, OT

Rozwalają mnie kaszkiety. WSZYSTKIE
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 21:30   #4677
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Ten wątek jest "rozwalający"!

Rozumiem, każda z nas ma inne zdanie i nie wszystkim podoba się wszystko. I oczywiście każdy ma prawo wyrazić swoją opinię ale w kulturalny sposób. Bo to co widzę mnie przeraża. Chamstwa, prostactwo i głupota.
To co tu jeszcze robisz?

Jak się komuś ten wątek nie podoba to nie musi tu wchodzić i pisać nam jaki okropny jest ten wątek.

Tym wątkiem interesuje się szatan


Co do kaszkietów to się zgadzam, bo nie widziałam jeszcze nigdy kobiety dobrze w takim wyglądającej.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 21:39   #4678
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
rozwalają mnie masywne obcasy do delikatnych butów, np. takie
mnie też!

w ogóle bardzo nie podoba mi się moda na obcasy-klocki, psują wygląd całego buta
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 21:48   #4679
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
To co tu jeszcze robisz?

Ciebie akurat to nie powinno interesować.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 21:51   #4680
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
To co tu jeszcze robisz?

Jak się komuś ten wątek nie podoba to nie musi tu wchodzić i pisać nam jaki okropny jest ten wątek.

Tym wątkiem interesuje się szatan


Co do kaszkietów to się zgadzam, bo nie widziałam jeszcze nigdy kobiety dobrze w takim wyglądającej.
JA

A tak na serio, jakbym miała się obrażać na każdą rozwalającą rzecz w tym wątku, to już dawno by mnie tu nie było ^^ Paradoksalnie, rozwalają mnie EMU, jednak w czasie mrozów jest to moje ulubione obuwie (pięta trzyma się na swoim miejscu )
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.