Rozstanie z facetem, część XXI - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-31, 12:02   #3121
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez superMENKAAAAAAA Pokaż wiadomość
dziękuję

ale liczyłam, że ten dupek cokolwiek zapoponuje, a tu nic.
moja mama powiedziała, zebym dała sobie z Nim spokój, że jestem dla Niego jak on coś chce.. i powiedziała jeszcze "zobaczysz, jak to mówią, przyjdzie koza do woza".
owszem ale oni się pojawiają zawyczaj jak nam się już życie zaczyna prostować i wszystko jakoś układać
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going




sudenly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 12:04   #3122
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

sudenly - wiem to, miałam się okazję przekonać już o tym ze 3 razy, więc to nie jednorazowy przypadek..
__________________

"Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać." — Marilyn Monroe
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 12:04   #3123
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez sudenly Pokaż wiadomość
owszem ale oni się pojawiają zawyczaj jak nam się już życie zaczyna prostować i wszystko jakoś układać
I Bogu dzięki! Niech Pan Bóg broni przed powrotem do takich facetów!
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 12:05   #3124
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
I Bogu dzięki! Niech Pan Bóg broni przed powrotem do takich facetów!
amen
Supermenko przeżyłaś bez niego święta, przeżyjesz Sylwester to i potem przeżyjesz.ten czas jest najcięższy dla mnie...pierwsze święta od 5 lat które spędziłam bez niego, pierwszy sylwester też bez niego. jak to przeżyłam to i cale życie bez niego wytrzymam i mam nadzieję, że pojawi się w moim życiu facet, który będzie wart mojej miłości.
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going





Edytowane przez sudenly
Czas edycji: 2011-12-31 o 12:11
sudenly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 12:17   #3125
Tort
Rozeznanie
 
Avatar Tort
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 535
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Proszę o oklaski, za 20 dni studniówka, a ja dopiero teraz zamówiłam buty Mam nadzieję, że będą dobre, jak nie to pójdę w kapciach O braku sukienki chyba nie muszę wspominać...

Supermenko bierz się w garść, to nie jest najgorsze co może być, nie wiem po co w ogóle robiłaś sobie nadzieję, że gdzieś cię zaprosi, nie rozumiem dlaczego się zamartwiasz i sama na siebie sprowadzasz złe myśli. To że teraz czujesz się źle, to w głównej mierze twoja wina i bierz się w garść. Wiem jak ciężko, wiem jak boli, ale masz wstać i iść dalej, a nie oglądać się na tego idiotę i jego plany sylwestrowe.
Tort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 12:23   #3126
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez Tort Pokaż wiadomość
Proszę o oklaski, za 20 dni studniówka, a ja dopiero teraz zamówiłam buty Mam nadzieję, że będą dobre, jak nie to pójdę w kapciach O braku sukienki chyba nie muszę wspominać...
Oklaski! Ja kupiłam sukienkę na 2 tygodnie przed studniówką, a buty na 5 dni przed. Na 5 dni przed zapraszałam też kolegę, nie mając ochoty kompletnie iść, bo na 3 tygodnie przed studniówką zerwałam z chłopakiem.

Bawiłam się świetnie Czego i Tobie życzę
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 12:24   #3127
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

mówię Wam, że ten nowy rok będzie dla nas zaje****y
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going




sudenly jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 12:29   #3128
Tort
Rozeznanie
 
Avatar Tort
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 535
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez sudenly Pokaż wiadomość
mówię Wam, że ten nowy rok będzie dla nas zaje****y
No jasne! Ja dostanę się na grafikę, zdam świetnie maturę, w wakacje będę harować nad morzem robiąc tatuaże z henny na plaży i za zarobioną kasę kupię bas, zacznę na nim grać, na studiach będę się spełniać artystycznie i poznam mnóstwo świetnych ludzi! I żeby nie było, to nie marzenia, tylko plany

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Oklaski! Ja kupiłam sukienkę na 2 tygodnie przed studniówką, a buty na 5 dni przed. Na 5 dni przed zapraszałam też kolegę, nie mając ochoty kompletnie iść, bo na 3 tygodnie przed studniówką zerwałam z chłopakiem.

Bawiłam się świetnie Czego i Tobie życzę
O, no to nie jestem odosobniona. Mój partner się wprosił na moją studniówkę, nie gadaliśmy z rok i do niego napisałam przez rozstanie, także mam nadzieję, że dzięki mojemu exowi będę się mogła świetnie bawić
Tort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 12:30   #3129
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez Tort Pokaż wiadomość
No jasne! Ja dostanę się na grafikę, zdam świetnie maturę, w wakacje będę harować nad morzem robiąc tatuaże z henny na plaży i za zarobioną kasę kupię bas, zacznę na nim grać, na studiach będę się spełniać artystycznie i poznam mnóstwo świetnych ludzi! I żeby nie było, to nie marzenia, tylko plany
Super plany
Ja też mam wiele... I już się nie mogę doczekać, aż zacznę je realizować
the magus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 12:31   #3130
emilka531
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 161
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez sudenly Pokaż wiadomość
mówię Wam, że ten nowy rok będzie dla nas zaje****y
pewnie! jestesmy silne kobietki... i co nas nie zabije to nas wzmocni pf... nie ten to nastepny nowy rok bedzie dla nas wszystkich duuuzo lepszy od tego zobaczycie, jeszcze razem, na tym forum, bedziemy sie smialy z tego jak przezywalysmy rozstanie z eksami...

Szczęśliwego Nowego Roku dla Was Dziewczyny!
emilka531 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 12:34   #3131
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

a ja...hm.. za 4 miesiace wyjadę, będę miała pracę i... zupełnie nieoczekiwanie poznam mężczyznę swojego życia i tak będzie !

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez emilka531 Pokaż wiadomość
zobaczycie, jeszcze razem, na tym forum, bedziemy sie smialy z tego jak przezywalysmy rozstanie z eksami...

Szczęśliwego Nowego Roku dla Was Dziewczyny!
a to napewno. a te patafiany jeszcze będą żałować i będą się raptem odzywać i obsypywać nas tymi pustymi słowami a my ich olejemy tak jak oni nas
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going




sudenly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 12:41   #3132
emilka531
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 161
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez sudenly Pokaż wiadomość
a ja...hm.. za 4 miesiace wyjadę, będę miała pracę i... zupełnie nieoczekiwanie poznam mężczyznę swojego życia i tak będzie !

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------


a to napewno. a te patafiany jeszcze będą żałować i będą się raptem odzywać i obsypywać nas tymi pustymi słowami a my ich olejemy tak jak oni nas
patafiany napewno juz zaluja moze sie do tego nie przyznaja, moze sa zbyt dumni zeby to przyznac, ale zaluja...

mimo ze moj byly ma teraz inna i mnie juz nie kocha, to wiem ze duuuzo rzeczy zaluje juz nigdy nikt nie bedzie go tak szanowal i wspieral jak ja
emilka531 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 12:45   #3133
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez emilka531 Pokaż wiadomość
patafiany napewno juz zaluja moze sie do tego nie przyznaja, moze sa zbyt dumni zeby to przyznac, ale zaluja...

mimo ze moj byly ma teraz inna i mnie juz nie kocha, to wiem ze duuuzo rzeczy zaluje juz nigdy nikt nie bedzie go tak szanowal i wspieral jak ja
napewno. ale przyjdzie taki dzień, że obudzą się z reką w nocniku. wiem jak mój były przeżywał jak jego dziewczyna z którą był 4 miesiące a potem się rozstali a ona za poł roku wychodziła za mąż za innego.nawet na jej ślub pojechał do kościoła, bo nie wierzył, że ona wychodzi za mąż...na dodatek była już w ciąży a ze mną był 5 lat i mówił, że dopiero przy mnie zobaczył co to prawdziwa miłość
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going





Edytowane przez sudenly
Czas edycji: 2011-12-31 o 12:47
sudenly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 12:48   #3134
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
...jakas niska... No dramat!
Nakopię Ci!
Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Nie kojarzę Twojej historii
Lily jest dowodem na szkodliwość wstępowania w związki na swoim podwórku, czyt. w szkole.
Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Może go jajka swędzą
Sprawdzona metoda - jak będzie chciał Cię zaciągnąć do łóżka, to powiedz, że masz infekcję pochwy i bierzesz globulki przez 2 tygodnie, wpleć do tego okres (ale tylko, jak się faktycznie pojawi) i masz spokój na miesiąc.
Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
Są plusy tego że jesteśmy same. MOżemy robić co chcemy, nikomu nie musimy sie spowiadać, możemy chodzić na imprezy, podrywać, chodzić na randki. A koleżanki które mają facetów siedzą w domu czekają aż książe przyjdzie, i wcale nie mają tak kolorowo jak Ci się wydaje muszą sie tłumaczyć gdzie są co robią itd Te związki są tylko z wierzchu takie piękne.
To straszne, co piszesz. Nigdy w związku nie miałam problemów z wychodzeniem bez faceta, nie musiałam się tłumaczyć, spowiadać... Naprawdę tak macie?
Cytat:
Napisane przez _Desolation Pokaż wiadomość
a mnie jakieś obrzydzenie do niego wzięło i się odsunęłam
Miałam tak z eksem, jak chciał wrócić.
Cytat:
Napisane przez Tort Pokaż wiadomość
Nie dla beks jest seks z eks

Cytat:
Napisane przez _Desolation Pokaż wiadomość
A ja bym chciała sylwestra z wami spędzić dziewczyny, ale by było fajnie, taki babski wieczór.
Ja idę z Wizażankami, z nimi zawsze jest fajnie
Cytat:
Napisane przez Tort Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam jutro babski wieczór z moimi BFFs Disney karaoke, drinki czekoladowe, makaron ze szpinakiem z sosem czosnkowym, pomidory z mozarellą, Wii i wspominki
Wiiii!!!
Cytat:
Napisane przez superMENKAAAAAAA Pokaż wiadomość
A ja siedzę i płaczę od rana.
Czemu On mnie tak zranił, czemu wystawił, czego mi tak dokopuje, dlaczego? Przecież staram się, jestem, robię wszystko co możliwe, a on?
Wiem, że go zraniłam kiedyś, wiem, ale "odkupiłam" swoje winy już dawno, a On dalej czuje się poszkodowany, ale przeciez to nie powód żeby mnie traktować jak kompletnego smiecia.. Mam ochotę coś sobie zrobić, nienawidzę swojego życia, jestem w totalnej rozsypce.. A on, powiedział, że pewnie będę mogła z nim iśc na sylwka jesli bedzie jakaś impreza, i co? i JEST impreza, a od Niego żadnego znaku, nic, a nic. Nie czuję się urażona, że nie powiedział "chodźmy na sylwka", ale o ogół, ma mnie centralnie w dupie, nie docenia nic, a nic..
Odkupiłaś swoje winy, a on? Idealizujesz go i zapominasz o wszystkich przykrościach, jakie Ci wyrządził.

Czemu Ci to zrobił? Czemu Cię nie zaprosił? BO MU NA TOBIE NIE ZALEŻY.
To burak i tchórz i pogódź się z tym wreszcie, bo szkoda czasu.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:03   #3135
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Już mi nieco lepiej.
Zrobiłam sobie fioletowe włosy (tzn soczystą oberżynę ;p) , zajęłam się pieczeniem babeczek i robieniem sałatki i jakoś lepiej. Czuję, że to będzie stypa-3 osobowy sylwester singielek...ale lepsze to niż picie do kompa lub tv.
Chciałabym wierzyć, że nowy rok będzie szczęśliwy i nie zakończy się tak jak ten i poprzedni-rozstaniem. Ale nie jestem pewna czy umiem w to uwierzyć.

W każdym razie życzę Wam wszystkim Kochane, żeby 2012 był łaskawszy, przyniósł tylko radość, prawdziwą miłość i mężczyzn, którzy są Was warci. A dziś niezależnie od okoliczności pozytywnego myślenia, dobrej zabawy i wiary, wiary, wiary!
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:04   #3136
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nakopię Ci!

Lily jest dowodem na szkodliwość wstępowania w związki na swoim podwórku, czyt. w szkole.

Sprawdzona metoda - jak będzie chciał Cię zaciągnąć do łóżka, to powiedz, że masz infekcję pochwy i bierzesz globulki przez 2 tygodnie, wpleć do tego okres (ale tylko, jak się faktycznie pojawi) i masz spokój na miesiąc.

To straszne, co piszesz. Nigdy w związku nie miałam problemów z wychodzeniem bez faceta, nie musiałam się tłumaczyć, spowiadać... Naprawdę tak macie?

Miałam tak z eksem, jak chciał wrócić.



Ja idę z Wizażankami, z nimi zawsze jest fajnie

Wiiii!!!

Odkupiłaś swoje winy, a on? Idealizujesz go i zapominasz o wszystkich przykrościach, jakie Ci wyrządził.

Czemu Ci to zrobił? Czemu Cię nie zaprosił? BO MU NA TOBIE NIE ZALEŻY.
To burak i tchórz i pogódź się z tym wreszcie, bo szkoda czasu.
też dołączam do tego "zacnego" grona
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:12   #3137
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Ja Wam także życzę wszystkiego najlepszego w roku 2012 - zwłaszcza powodów do radości, optymizmu, wiary w siebie i swoje możliwości oraz szacunku do siebie samej. Kto idzie na sylwestra ten niech się dobrze bawi, a kto nie idzie ten niech pamięta, że to przymusowa impreza i nie każdy musi puszczać fajerwerki jeśli nie chce
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:16   #3138
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez sudenly Pokaż wiadomość
a ja...hm.. za 4 miesiace wyjadę, będę miała pracę i... zupełnie nieoczekiwanie poznam mężczyznę swojego życia i tak będzie !
Hahah ZUPEŁNIE NIEOCZEKIWANIE oczekiwania nieoczekiwaność!
Ja się zaopatrzyłam w piwska, paczkę papierosów, pop corn, wodę na kacyka i dzisiejszy sylwester jest mój, tylko i wyłącznie chill out z samą sobą
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:18   #3139
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez magda88 Pokaż wiadomość
Czuję, że to będzie stypa-3 osobowy sylwester singielek...
Czemu zwykły wieczór we trójkę to radosne babskie pogaduchy, a Sylwester jest stypą?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 13:19   #3140
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nakopię Ci!

Lily jest dowodem na szkodliwość wstępowania w związki na swoim podwórku, czyt. w szkole.

Sprawdzona metoda - jak będzie chciał Cię zaciągnąć do łóżka, to powiedz, że masz infekcję pochwy i bierzesz globulki przez 2 tygodnie, wpleć do tego okres (ale tylko, jak się faktycznie pojawi) i masz spokój na miesiąc.

To straszne, co piszesz. Nigdy w związku nie miałam problemów z wychodzeniem bez faceta, nie musiałam się tłumaczyć, spowiadać... Naprawdę tak macie?

Miałam tak z eksem, jak chciał wrócić.



Ja idę z Wizażankami, z nimi zawsze jest fajnie

Wiiii!!!

Odkupiłaś swoje winy, a on? Idealizujesz go i zapominasz o wszystkich przykrościach, jakie Ci wyrządził.

Czemu Ci to zrobił? Czemu Cię nie zaprosił? BO MU NA TOBIE NIE ZALEŻY.
To burak i tchórz i pogódź się z tym wreszcie, bo szkoda czasu.
Chodzilo mi o to że w związkach wiekszość osób tak robi że pisze, czy dzwnoi "jestem tu i tu robię to i to "

Dziś sylwester Ubieram pokój w baloniki Ex sie nie odzywa, ja też. Będzie dobrze

Potraktujcie ten sylwester jako zwykłą imprezę albo babskie pogaduchy. Jutro bedzie nowy dzień i trzeba wstać z uśmiechem na twarzy. Nowy rok nowe życie bez łez

Chociaż cholernie mi go brakuje i cholernie tęsknie i w życiu bym nie pomyśłam jeszcze dwa tygodnie temu że sylwestra spedze bez niego to muszę żyć dalej i iśćdo przodu. Nie chce rozpamiętywać. Było mineło życie toczy się dalej. Każdy dzień chce rozpoczynać z uśmiechem bo życie jest zbyt krótkie i szkoda go marnować na łzy. Tyle pięknych chwil przed nami
__________________
Synek: 28.08.2015 !

Edytowane przez asia1010
Czas edycji: 2011-12-31 o 13:28
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:25   #3141
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Szczęśliwego Nowego Roku Dziewczyny !!
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:26   #3142
OlinaOkraglina
Raczkowanie
 
Avatar OlinaOkraglina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 59
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

.
__________________
au pair Hiszpania- lipiec/sierpień

Edytowane przez OlinaOkraglina
Czas edycji: 2013-05-11 o 23:20 Powód: dawno temu i nieprawda
OlinaOkraglina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:29   #3143
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Dokładnie. W przypadku jednej z tych sytuacji w moim życiu po prostu zostaliśmy znajomymi i teraz jest ok. Ale wiedziałam, że NIGDY nie mam co liczyć na związek z nim.

Cały tamten temat w którym napisałam zalinkowaną wiadomość jest rewelacyjny i dokładnie pokazuje, jak dziewczyny szybko się angażują... a potem cierpią...
Mezyczyni to w ogole mają ...dziwną logike.
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg

Edytowane przez change
Czas edycji: 2012-01-03 o 22:09
change jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:30   #3144
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez OlinaOkraglina Pokaż wiadomość
Mój sylwester wygląda dokładnie tak samo. Boję się, że zamulimy całkowicie...

Tymczasem ex będzie się bawił w najlepsze z tą wywłoką...
Ja spędzam sylwestra z całą rodziną bo oni najlepiej na mnie wpływają. Z koleżanką mogłabym ale właśnie obawiam sie tego zamulenia.
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:31   #3145
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez OlinaOkraglina Pokaż wiadomość

Tymczasem ex będzie się bawił w najlepsze z tą wywłoką...
nooooo dokładnie!!

Malla bo tak mam zakodowane, że sylwek to powinna być impreza/bal cokolwiek a nie zwykła posiadówa babska, że ten dzień powinien się różnić. Wiem, że to dzień jak co dzień więc nie ma co tragizować. Zawsze miałam jakieś takie ciśnienie, że powinno być "z przytupem"
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:32   #3146
Wenusjanka19
Raczkowanie
 
Avatar Wenusjanka19
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 125
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Szczęśliwego Nowego Roku !

Kurczę dziewczyny znowu dopada mnie dziwny stan . Boję się ,że nikogo tak mocno nie pokocham ,że nikogo nie poznam kto mi będzie odpowiadał. Obawiam się ,że będę już do końca samotna I obwiniam tylko siebie za rozpad tego związku , czemu to wszystko znów musi powracać , on już ma życie ułożone ... właśnie jest sobie z nią w GÓRACH a ja ciągle w tym tkwię . pomocy
Wenusjanka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:33   #3147
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Hahah ZUPEŁNIE NIEOCZEKIWANIE oczekiwania nieoczekiwaność!
Ja się zaopatrzyłam w piwska, paczkę papierosów, pop corn, wodę na kacyka i dzisiejszy sylwester jest mój, tylko i wyłącznie chill out z samą sobą
haha no pewnie, że nieoczekiwanie
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going




sudenly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:35   #3148
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez change Pokaż wiadomość
Święty Prokopie daj nam po chłopie może być kulawy, może być o jednym oku byleby w tym roku
Boskie

Co do reszty - to jest po prostu logika separowania różnych emocji i zachowań... Której kobiety raczej nie posiadają
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:36   #3149
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Wenusjanka ja już 3 razy tak mówiłam.. że takiego nie poznam, że już żaden mnie nie zechce, że o boże tylko on...a potem poznawałam jednak kogoś, i to zazwyczaj jeszcze lepszego! Wiem ,że cięzko uwierzyć, ale kurcze no nie jeden facet jest na świecie i nie ma co się jego kurczowo trzymać!.
Po pierwszej niespełnionej miłości bałam się, że nigdy już się nie zakocham, że skoro tak mocno się kogoś kocha to nie można już nikogo nigdy więcej. Ale miłość, którą mamy w sobie i możemy komuś dać to nie jest źródło nieodnawialne. Pokochasz. Nie od razu, może za rok, a może za trzy, ale na pewno pokochasz.
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:39   #3150
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez magda88 Pokaż wiadomość
Wenusjanka ja już 3 razy tak mówiłam.. że takiego nie poznam, że już żaden mnie nie zechce, że o boże tylko on...a potem poznawałam jednak kogoś, i to zazwyczaj jeszcze lepszego! Wiem ,że cięzko uwierzyć, ale kurcze no nie jeden facet jest na świecie i nie ma co się jego kurczowo trzymać!.
Po pierwszej niespełnionej miłości bałam się, że nigdy już się nie zakocham, że skoro tak mocno się kogoś kocha to nie można już nikogo nigdy więcej. Ale miłość, którą mamy w sobie i możemy komuś dać to nie jest źródło nieodnawialne. Pokochasz. Nie od razu, może za rok, a może za trzy, ale na pewno pokochasz.
dzięki, że to napisałaś
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going




sudenly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.