Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie oszaleć. - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-09, 16:43   #2041
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
my mamy takie:
http://allegro.pl/ukladanka-co-to-zw...932708751.html
Adam opanował je już w okolicach Mikołaja, teraz wyciagam raz na kilka dni- wtedy jest szał sam rozkłada je na całej podłodze i sam dobiera
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 16:49   #2042
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

no własnie śliczne są te puzle i mysle że spodobają sie Gabi
a dziś zamówiłam kilka książek z serji - obrazki dla maluchów
polecam tą ksiegarnie - taniocha jesli chodzi o książki w porównaniu z innymi ksiegarniami
Aros - dyskont książkowy
http://aros.pl/
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 18:19   #2043
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
my mamy takie:
http://allegro.pl/ukladanka-co-to-zw...932708751.html
Adam opanował je już w okolicach Mikołaja, teraz wyciagam raz na kilka dni- wtedy jest szał sam rozkłada je na całej podłodze i sam dobiera
Fajne .u nas teraz na czasie puzzle trefla,rozwala i znowu układa wkoło wszystkie obrazki a jak ułozy to się cieszy ,woła brawo,klaszcze sobie.Dałam jej na razie 1 pudełko ze zwierzetami domowymi i jeszcze mam jedno ze zwierzętami gospodarskimi.Swini mój mąż nie mogł ułozyć i zawołał mnie na pomoc.jak opanuje jakies puzzle to tydz.zabawy i juz niebardzo do nich chce wracać.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 19:14   #2044
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

U nas jest teraz etap klocków
dostala takie z Wadera i kombinuje jak zrobic zwierzątka.. Chyba jutro kupię te JDTL czy jakos tak, bo na Duplo szkoda mi kasy, bo dla mnie to one takie na chwilę..

Puzzli u nas nie ma takich.. chciałabym coś takiego i chyba bede zmuszona kupic na all chociaż nie lubię

mamy tylko misia do ubierania ale chyba sie już znudził ;p

Co do odpieluchowania.. jakos nie mam parcia, chociaż chcialabym żeby sie nauczyła juz.. ale jak ma się nauczyć jak mi się nie chce jej wysadzac co chwile
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 19:28   #2045
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

a u nas miś do ubierania na topie
i gotowanie , to dziecko mnie zadziwia bo co chwile ma nowy etap na coś tam gotuje , przyprawia ,ma tego cały zestaw od taty i mnie każe gotowac , a jak cudnie nasladuje jedzenie na niby

co do jedzenia , mloda nie lubi kapusty kiszonej ani ogórkowej , a np cytryne wyssa w minute całą
zrobiłam dzis do obiadu surówke z kiszonej a ta nie
to jej tłumacze że bedzie po niej duża, zdrowa , piekna , nie bedzie miała zmarszczek i zjadła całą

ja te puzle też raczej kupie na all, i na tym koniec bo jej sie znudzi .przesyt też chyba niewskazany - choc mnie cieszy taki zapał dziecka

wyjełam wieczorem też tunel , nieuzywany od lata , bała sie troche wejsc , a jak weszła to musiałam sie z nią ganiac i wołała - chodz tu to też nauka płynąca z psa jednak to prawda że dziec sie lepiej rozwija ze zwierzeciem , widze co dzien postepy Gabi , jak poszła do przodu z umiejetnosciami.
to sie pochwaliłam , spadam sie kąpac i poleżec bo mnie kolana bolą od ganiania z młodą
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 19:32   #2046
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
a u nas miś do ubierania na topie
i gotowanie , to dziecko mnie zadziwia bo co chwile ma nowy etap na coś tam gotuje , przyprawia ,ma tego cały zestaw od taty i mnie każe gotowac , a jak cudnie nasladuje jedzenie na niby

co do jedzenia , mloda nie lubi kapusty kiszonej ani ogórkowej , a np cytryne wyssa w minute całą
zrobiłam dzis do obiadu surówke z kiszonej a ta nie
to jej tłumacze że bedzie po niej duża, zdrowa , piekna , nie bedzie miała zmarszczek i zjadła całą

ja te puzle też raczej kupie na all, i na tym koniec bo jej sie znudzi .przesyt też chyba niewskazany - choc mnie cieszy taki zapał dziecka

wyjełam wieczorem też tunel , nieuzywany od lata , bała sie troche wejsc , a jak weszła to musiałam sie z nią ganiac i wołała - chodz tu to też nauka płynąca z psa jednak to prawda że dziec sie lepiej rozwija ze zwierzeciem , widze co dzien postepy Gabi , jak poszła do przodu z umiejetnosciami.
to sie pochwaliłam , spadam sie kąpac i poleżec bo mnie kolana bolą od ganiania z młodą
oo tak to prawda że ze zwierzęciem dziecko szybciej sie rozwija
Blanka dzieki pieskowi nauczyła sie raczkować

A ja własnie tunel schowałam. i namiot też
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 19:47   #2047
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
ODRADZAM kwiatka - mamy z Wadera i te czerwone płatki nie są symetryczne, a są podzielone na 3 różne części - nie wiem, kiedy moje dziecko nauczy sie to układać, bo sama mam problem z odpowiednim dopasowaniem

Ona - wg mnie masz całkowitą rację, walcz o swoje i nie daj sie zaszufladkować Ja sie ciesze, że chodzę do pracy, bo siedząc w domu juz pewnie dawno bym ześwirowała
Ale w założeniu te puzzle są dla dzieci 3+ TO nic dziwnego, że nie są łatwiutkie.

Co do Onej to się zgadzam całkowicie

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wsparcie Bo to już nie chodzi o ten incydent z teściową czy basenem, to juz od jakiegoś czasu się gromadzi i tym razem nie wytrzymałam. Nie chce tak zyć i własnie jak kropka napisała jak sobie teraz pozwolę to będzie tak zawsze, albo nawet gorzej. W tym tygodniu zapisuje się na ćwiczenia, raz w tygodniu chociaż, choć to pewnie mojego problemu nie rozwiąże bo ja bym chciała mieć wspólne wypady z mężem a nie kolejne samotne. Choćby wspólne wakacje, albo kino raz w miesiącu. Najlepszym rozwiązaniem by było szukanie sobie pracy i choć częściowe usamodzielnienie, bo on się chcyba zbyt pewnie poczuł jako jedyny pracujący w rodzinie, dobrze wie, że ja nawet bym nie miała gdzie odejść gdyby zaszla taka potrzeba.

curly co za ludzie Mam nadzieje, ze mnie nikt nie podczytuje ...
A to inna sprawa.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A niech sobie pyta.

Tu artykuł fajny o sikaniu i o tym jak nie przesadzić i nie wpaść w histerię.

http://www.edziecko.pl/male_dziecko/...8,1323743.html
Nasza za każdym razem pyta o coś, ale na zasadzie: Agatko, a zrobisz papa? A gdzie Agatka ma oczko? Fajna babka bardzo Agu przeważnie wpada w onieśmielenie i wielki guzik pokazuje Chociaż papa ostatnio zrobiła.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość

poradzcie - może szaja
co jej kupic do urozmaicenia mamy jeszcze ponad 3 stówy z prezentów gwiazdkowych i chciałabym przeznaczyc to na książki i układanki ale nie chce jej przytłoczyc - może byc cos na zas .
co polecacie
A to proszę bardzo, na przyszłą zimę powinno już być ok, warto:

http://www.pus.pl/ksiazka.php?id=86&PHPSESSID=dloaoflul do tego można różne komplety tarcz dokupić, a w zestawie startowym jest ich 12 (m.in. łączenie kolorów, czapka do szalika, zwierzę do bodajże domku i tak dalej, Agata dostała od chrzestnej na gwiazdkę, schowałam na razie).
Na tej samej zasadzie potem jest wyprawka pierwszoklasisty, trudniejsze zadania ale to też potem kwestia dokupowania kompletów tarcz (12 tarcz kosztuje 20zł, więc luz). Tu opis: http://www.pus.pl/galeria.php?id=513...SSID=dloaoflul

Na pewno brałabym którąś z tych gier: http://www.kaszubebe.pl/42-gry-edukacyjne

Wiadomo, że nie do grania na teraz zgodnie z zasadami, ale choćby do dobierania parami

Gry, układanki GRANNA: http://allegro.pl/stuku-puku-super-p...019829909.html
http://allegro.pl/gra-memo-zabawki-g...040421378.html to mamy, fajne, duże kwadraty, twarde, obrazki ładne i konkretne, od razu widać co na nich jest.

Układanki tego typu (niekoniecznie granna, sporo tego jest na rynku): http://allegro.pl/boso-albo-w-ostrog...030165115.html z 4 elementów buduje się postać i można wg wzoru lub wg swojej fantazji

To jest fajne też: http://www.sklep.educarium.pl/educar...2&produkt=8239

Przeplatanki: http://www.sklep.educarium.pl/educar...&produkt=13287

http://www.sklep.educarium.pl/educar...&produkt=13240

albo po prostu sznurki i dziurki: http://merlin.pl/Sznurki-i-dziurki-w...FcdG3godzC2BBw


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ja tam nie mam parcia na to odpieluchowanie. Na razie Daniel nie daje się posadzić. Nie to nie. Taniej by było, ale... na siłę nie będę uczyć.

Wiosną, latem będzie łatwiej.

Gadać też zacznie, więc nie panikuję.
Tymczasem powtarza litery i sylaby. Potrafi tak godzinę: a a a e e i i i y y y
Upodobał sobie samogłoski.
Ja też nie mam. Młoda czasem siada, ale nic nie wyciśnie Ot, posiedzieć chce.


Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Fajne .u nas teraz na czasie puzzle trefla,rozwala i znowu układa wkoło wszystkie obrazki a jak ułozy to się cieszy ,woła brawo,klaszcze sobie.Dałam jej na razie 1 pudełko ze zwierzetami domowymi i jeszcze mam jedno ze zwierzętami gospodarskimi.Swini mój mąż nie mogł ułozyć i zawołał mnie na pomoc.jak opanuje jakies puzzle to tydz.zabawy i juz niebardzo do nich chce wracać.
Miałam pisać - Twoja historia normalnie szok Przykro mi

Dowiedziałam się, że po niedzieli 13tka będzie, to poszalałam z wyprzedażami dla siebie Getry w butiku (24zł), sweterek w housie (80-->39) i tunika koszulowa w greenpoincie (80-->29). Jeszcze coś sobie kupię. Ja ciągle w ciuchlandach tylko się ubieram, bo kasy niet
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 19:58   #2048
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość

co do jedzenia , mloda nie lubi kapusty kiszonej ani ogórkowej , a np cytryne wyssa w minute całą
zrobiłam dzis do obiadu surówke z kiszonej a ta nie
to jej tłumacze że bedzie po niej duża, zdrowa , piekna , nie bedzie miała zmarszczek i zjadła całą


to sie pochwaliłam , spadam sie kąpac i poleżec bo mnie kolana bolą od ganiania z młodą
Te zmarszczki ja przekonały

Mnie jedno kolano boli już miesiąc. goniłam młoda i cos mi przeskoczyło. Taki rwący ból był, że szok. Teraz nawet jak dotknę to boli jak cholera. Macam to miejsce, ale nic nie wyczuwam. Jutro chce sie zarejestrować do ortopedy

Od paru dni Luiza jest zainteresowana wszystkim na chwilę. Najdłużej posiedzi przy puzzlach. Dostała od teściów fajną książkę z grubymi, kartonowymi stronami, na których są puzzle ( 6 el.). Jak wyjmie się elementy, to pokazuje się taki sam obrazek. I Lusia bardzo ładnie sobie z nimi radzi Patrzy na obrazek i szuka takiej samej części na puzzlu. Tylko muszę jej pomagać je wsadzać, bo są mocno dopasowane.

No i etap: to moje, nie ruszaj. Najbardziej w stosunku do brata i taty
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 20:02   #2049
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

u nas też etap 'to moje'
Szczególnie do dziewczynek! Były w nowy rok dwie i chciały się bawić a ta im wszystko zabierala, siedziala na dwóch krzesełkach na raz aby tylko one nie miały gdzie usiąść. Ale jak był przed wczoraj chłopczyk to dawała mu zabawki, pokazywała..

Wgl miałam sie chwalic i zapomniałam.. Blanka nauczyła się rozpoznawać literkę B

i mam pytanie.. w maju chcemy wybrac się do Berlina na dwa dni.. muszę wyrabiac BLance jakiś dokument? Dowód, paszport.. ?
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 20:08   #2050
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
u nas też etap 'to moje'
Szczególnie do dziewczynek! Były w nowy rok dwie i chciały się bawić a ta im wszystko zabierala, siedziala na dwóch krzesełkach na raz aby tylko one nie miały gdzie usiąść. Ale jak był przed wczoraj chłopczyk to dawała mu zabawki, pokazywała..

Wgl miałam sie chwalic i zapomniałam.. Blanka nauczyła się rozpoznawać literkę B

i mam pytanie.. w maju chcemy wybrac się do Berlina na dwa dni.. muszę wyrabiac BLance jakiś dokument? Dowód, paszport.. ?
Brawo za literke B
Polecam wyrobienie dowodu. Jest za darmo i wazny przez piec lat. Paszporty dzieckowe niestety tylko na rok sa...
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 20:10   #2051
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Brawo za literke B
Polecam wyrobienie dowodu. Jest za darmo i wazny przez piec lat. Paszporty dzieckowe niestety tylko na rok sa...
Dzięki
to wyrobię dowód, bo moze sie jeszcze przyda, nie koniecznie przez rok
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 20:31   #2052
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

kardashi, za B.

Potrzebuję dobrych, sprawdzonych sałatek bez majonezu. Szukałam, ale jakies dziwne są Zrobiłam jedną i wyszła niedobra
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 20:39   #2053
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31517630]Dowiedziałam się, że po niedzieli 13tka będzie, to poszalałam z wyprzedażami dla siebie Getry w butiku (24zł), sweterek w housie (80-->39) i tunika koszulowa w greenpoincie (80-->29). Jeszcze coś sobie kupię. Ja ciągle w ciuchlandach tylko się ubieram, bo kasy niet [/QUOTE]
gratuluję zakupów, dzięki za zabawkowe podpowiedzi, podczytała, pewnie skorzystam.
ale największe dzięki za przypomnienie, że 13tka będzie jakoś mi z głowy wyleciała, bo skupiam się na czekaniu na papiery z awansu i na wiążącej się z tym podwyżce. w zeszłym roku wróciłam do pracy w styczniu, ale na 13tkę się nie załapałam, bo za mało pracowałam w poprzednim. zawsze radocha jak wpada dodatkowa kasa
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 20:55   #2054
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Właśnie wyczytałam na stronie naszego przedszkola, że można już składać karty zgłoszeniowe na rok 2013/2014. Jutro idę zgłosić. Pogadam z dyrą czy jeszcze pod koniec tego roku mamy szanse
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:02   #2055
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
U nas jest teraz etap klocków
dostala takie z Wadera i kombinuje jak zrobic zwierzątka.. Chyba jutro kupię te JDTL czy jakos tak, bo na Duplo szkoda mi kasy, bo dla mnie to one takie na chwilę..
a tam na chwilę,Maksiu się już 3lata bawi. i wciąż kupuję nowe (tzn. w większości używane).

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
aa jak weszła to musiałam sie z nią ganiac i wołała - chodz tu to też nauka płynąca z psa jednak to prawda że dziec sie lepiej rozwija ze zwierzeciem , widze co dzien postepy Gabi , jak poszła do przodu z umiejetnosciami.
zgadzam się, zwierzak to fajna sprawa, .
Nasza suczka niestety zdechła, został tylko kot,który jednak nie wykazuje chęci zabaw z Tymkiem.
Na wiosnę kupimy pieska,chyba tym razem będzie labrador,biszkoptowy- jak Wasz.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Dzięki
to wyrobię dowód, bo moze sie jeszcze przyda, nie koniecznie przez rok
ja mam dla Maksia paszport (bo wtedy wyrabiano na 5 lat), a dla Tymka dowód.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:16   #2056
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Uświadomiłam sobie, że mamy w domu grę MAFIA, biorę jutro, pogram na godzinie wychowawczej z dzieciakami
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:34   #2057
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Witam
oglądam Lisa i rozśmiesza mnie Warzecha krytykujący WOŚP, nie podoba mu się Owsiak bo czuje się zmanipulowany przez niego. Kurcze nikt go nie zmusza, chcesz to dajesz parę groszy nie to nie. Najważniejsze że widać efekty tej akcji, np. badanie przesiewowe słuchu które miały nasze maleństwa po urodzeniu były właśnie dzięki WOŚP. A już podejście co niektórych księży - lepiej dać na Caritas albo na mszę. Jestem katoliczką (przynajmniej staram się być ), ale takie wypowiedzi mi się nie podobają. Jeśli jakaś akcja przynosi efekty to czemu jej nie wspierać, oprócz tego oczywiście można wesprzeć caritas, ale po co od razu krytykować.
Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Cześć kobietki. Ostatnie dni się nie udzielałam, mam starcie z mężem, kupa nerwów. Z jednej strony myślę sobie czy czasem nie przeadzam, ale z drugiej jestem nieszczęśliwa i mam już tego dosyć. Całe dnie siedzę w chacie z dziećmi, on wraca z pracy wieczorem, jeszcze ten jego angielski, w te dni co ma kurs to po 21 w domu jest. Sylwek w domu, święta w domu, caly czas dom i dom, zero wyjść, zero inicjatywy z jego strony. Na dodatek na okrągło ostatnio pada, to dobija. Cieszyłam się, że wreszcie długi weekend, że jakoś sobie czas spędzimy a ten wypalił smsa do mnie, że mama go namawia by pojechał (on i Michał- tylko dwa miejsca w aucie wolne) do rodziny w piątek. Nie ważne, że my też mamy auto, byśmy mogli swoim pojechać, ale najwyraźniej oni woleli pojechać beze mnie. No i się zaczęło . Powiedziałam co myślę, trochę się zagalopowałam bo powiedziałam parę słów za duzo na tesciową. Skonczylo się na tym, że Michał pojechał z teściami sam, a ten dupek zostal, ale sobie gdzieś wyszedl i poł dnia nie bylo. Wczoraj pojechal ze znajomymi na basen, zabrał Michała, nie mam o to pretensji bo jakiś czas temu bylo to planowane, ale ja tez bym chetnie pojechała, ale nie mialam z kim Szymona zostawić, mój dobrotliwy mąż nie wpadł by spytac mamy czy by z dzieckiem nie została. Dziś czaly dzien cisza. W niedziele chodzimy do teściów, albo do moich rodziców na obiad, w tym tygoniu wypadło na tesciów. Spakowałam mu dzieci, wkurzyl się, jak zrozumiał, że ja nie idę. Za chwilę dostaję smsa od tesciowej z zaproszeniem Odmowiłam. Sama nie wiem czy dobrze robię, może powinnam odpuścić. Mam straszną cechę, nigdy pierwsza nie wyciągam ręki, zwłaszcza jak nie czuję się winna, a teraz nie czuję. Tylko czy ten czlowiek w ogole zrozumie, że cos zle robi. Jada z Michałem na basen i Michał pyta czemu mamusia nie jedzie, tatuś mu odpowiada, że mamusia lubi w domu siedzieć. Nie zrozumeim tego człowieka.

Z innej beczki to jutro w lidlu nakładni na wc dla dzieci .
echh właśnie niektórym tatusiom wydaje się naturalne że kobita siedzi z dzieckiem w domu i nie ma innych pragnień. Żal... Dlatego ja wyszukałam klub mam u siebie w mieście, ale gdyby nie prawko to pewnie bym tam nie chodziła bo to za daleko na drugim końcu miasta, także prawko to podstawa. Oprócz tego czasem spotykam się z kumpelami bez dziecka coby się odchamić , ale właśnie brakuje mi takich wspólnych wyjść z małżem do kina czy restauracji, tylko to też wiadomo wszystko kosztuje teraz bez mojej pensji to trochę cieniutko ale trudno też nigdzie nie wyjść. Tak jak Edzia napisała dziecko wywraca trochę życie do góry nogami. Coś za coś.
Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Moja nalewa sobie z bidonu wodę do kubeczków ze swojej kuchni i z nich pije
Kaszka jest z flaszki, woda z bidonu, soki z niekapka.
Sama nie pije z kubków zwykłych, bo większość wylewa na siebie.




Chamstwo trzeba tępić
Ja też nienawidzę niezapowiedzianych gości

Młoda miała dzisiaj drzemkę od 15.50 do 17.45, a ja z nią. Pospałam sobie. Od razu lepiej się czuję
Na noc poszła spać o 22. Już się boję kolejnej nocki, bo ostatnie to koszmar

Od paru dni hitem u nas jest piosenka Boogie Woogie, śpiewana przez dzieci. Mogłaby lecieć non stop A Lusia śpiewa buuuuutaaaaa zamiast boogie
moja pije wodę z bidonu, wodę z sokiem z niekapka, a przy mojej asekuracji z kubka zwykłego, tylko że często się potrafi zachłysnąć bo za bardzo przechyli albo pije jak kotek - języczkiem albo wyleje. Ale wiadomo trening czyni mistrza dlatego staram się w miarę możliwości dawać jej picie ze zwykłego kubka.
Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
lea no ja własnie tez tak pomyslałam , zwariowac z chłopami mozna teraz spi mysle ze gdyby to byłby ten wyrostek to by se nie zasnąl

curly tez sie czasem boje ze mnie kto zindyfikuje a to sie wtedy porobi zas na najgorsza wyjde a mi to zwisa

bydgos uff chociaz jedna, ale to smieszne jest bo jak karmiłam cycem mleko leciało mi ciurkiem i sie skubana nie krztusiła a jaki bidon ? ma lusia

ten o kubus wypija bez problemu


o pipi tez kocha te piosenke ona przy tym nawet tanczy jak te dziecaki

ogólnie to ona teraz ma taka liste przebojów miejsca niekoniecznie obowiazuja :
http://www.youtube.com/watch?v=knjXGnR8MDE - mini mini kołysanka
http://www.youtube.com/watch?v=0PVV3...eature=related -spi kochanie
http://www.youtube.com/watch?v=Fvsw-...eature=related -w sukieneczkach z pajeczynki
http://www.youtube.com/watch?v=zW1_A...eature=related - mini disco kaczuszki
http://www.youtube.com/watch?v=e9hPq...eature=related tridulki - pan tik tak
http://www.youtube.com/watch?v=4NOuZ...eature=related -- baby tv jada jada misie
http://www.youtube.com/watch?v=sXqaZ...F7404B7F1CAB8- woogie boogie -maluchy
http://www.youtube.com/watch?v=TptcgrJztyw -dorotka
http://www.youtube.com/watch?v=SNKzf8jwj2U smerfne hity serce pik pik przynajmnie po zwrotce piosenki zna aleee ... niw wszystkie słowa zaspiewa

to tyle bo non stop łazi po chacie i wyspiewuje kstałty to my , ja jeśtem kółko , ja jeśtem tljójkąt, ja jeśtem kljawdat, a ja postokąt i tanczy oczywiscie z cbbees - pan robótka






---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------




pogoda nijaka zbliza sie bunt 2 latka zeby wszystko to powoduje ze nasze dzieciaki sa marudne
o to moja też te piosenki lubi, jeszcze krasnoludki, autobus i trzy kaczuszki, też tańczy przy nich a jak teledysk z dzieciakami to próbuje je naśladować
Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
a u nas miś do ubierania na topie
i gotowanie , to dziecko mnie zadziwia bo co chwile ma nowy etap na coś tam gotuje , przyprawia ,ma tego cały zestaw od taty i mnie każe gotowac , a jak cudnie nasladuje jedzenie na niby

co do jedzenia , mloda nie lubi kapusty kiszonej ani ogórkowej , a np cytryne wyssa w minute całą
zrobiłam dzis do obiadu surówke z kiszonej a ta nie
to jej tłumacze że bedzie po niej duża, zdrowa , piekna , nie bedzie miała zmarszczek i zjadła całą

ja te puzle też raczej kupie na all, i na tym koniec bo jej sie znudzi .przesyt też chyba niewskazany - choc mnie cieszy taki zapał dziecka

wyjełam wieczorem też tunel , nieuzywany od lata , bała sie troche wejsc , a jak weszła to musiałam sie z nią ganiac i wołała - chodz tu to też nauka płynąca z psa jednak to prawda że dziec sie lepiej rozwija ze zwierzeciem , widze co dzien postepy Gabi , jak poszła do przodu z umiejetnosciami.
to sie pochwaliłam , spadam sie kąpac i poleżec bo mnie kolana bolą od ganiania z młodą
moja lubi układać misia do ubierania i puzzle ze zwierzątkami. Co do jedzenia to moja bardzo lubi kwaśne rzeczy np. ulubiona zupa to ogórkowa i kapuśniaczek i lubi też ogórka kiszonego
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31517630]Ale w założeniu te puzzle są dla dzieci 3+ TO nic dziwnego, że nie są łatwiutkie.

Co do Onej to się zgadzam całkowicie



A to inna sprawa.



Nasza za każdym razem pyta o coś, ale na zasadzie: Agatko, a zrobisz papa? A gdzie Agatka ma oczko? Fajna babka bardzo Agu przeważnie wpada w onieśmielenie i wielki guzik pokazuje Chociaż papa ostatnio zrobiła.



A to proszę bardzo, na przyszłą zimę powinno już być ok, warto:

http://www.pus.pl/ksiazka.php?id=86&PHPSESSID=dloaoflul do tego można różne komplety tarcz dokupić, a w zestawie startowym jest ich 12 (m.in. łączenie kolorów, czapka do szalika, zwierzę do bodajże domku i tak dalej, Agata dostała od chrzestnej na gwiazdkę, schowałam na razie).
Na tej samej zasadzie potem jest wyprawka pierwszoklasisty, trudniejsze zadania ale to też potem kwestia dokupowania kompletów tarcz (12 tarcz kosztuje 20zł, więc luz). Tu opis: http://www.pus.pl/galeria.php?id=513...SSID=dloaoflul

Na pewno brałabym którąś z tych gier: http://www.kaszubebe.pl/42-gry-edukacyjne

Wiadomo, że nie do grania na teraz zgodnie z zasadami, ale choćby do dobierania parami

Gry, układanki GRANNA: http://allegro.pl/stuku-puku-super-p...019829909.html
http://allegro.pl/gra-memo-zabawki-g...040421378.html to mamy, fajne, duże kwadraty, twarde, obrazki ładne i konkretne, od razu widać co na nich jest.

Układanki tego typu (niekoniecznie granna, sporo tego jest na rynku): http://allegro.pl/boso-albo-w-ostrog...030165115.html z 4 elementów buduje się postać i można wg wzoru lub wg swojej fantazji

To jest fajne też: http://www.sklep.educarium.pl/educar...2&produkt=8239

Przeplatanki: http://www.sklep.educarium.pl/educar...&produkt=13287

http://www.sklep.educarium.pl/educar...&produkt=13240

albo po prostu sznurki i dziurki: http://merlin.pl/Sznurki-i-dziurki-w...FcdG3godzC2BBw




Ja też nie mam. Młoda czasem siada, ale nic nie wyciśnie Ot, posiedzieć chce.




Miałam pisać - Twoja historia normalnie szok Przykro mi

Dowiedziałam się, że po niedzieli 13tka będzie, to poszalałam z wyprzedażami dla siebie Getry w butiku (24zł), sweterek w housie (80-->39) i tunika koszulowa w greenpoincie (80-->29). Jeszcze coś sobie kupię. Ja ciągle w ciuchlandach tylko się ubieram, bo kasy niet [/QUOTE]
świetne te wyszywanki i przeplatanki , ja też często w lumpku się ubieram, aż żal mnie brał jak małą ostatnio na wyprzedażach obkupiłam a sobie tylko rękawiczki i biustonosze . Ale moja psiapsióła obkupiła się na maxa ale mówi co z tego jak ja bym wola taką córę mieć fajną niż masę ciuchów...

Co do podglądaczy hmm też ostatnio o tym myślałam kto może nas podczytywać, ale w życiu bym nie wpadła że ktoś ze znajomych czy rodziny może kurde chyba bym się ździebko wku...
__________________
Wiktoria

Ząbki

Edytowane przez szalony Buziaczek
Czas edycji: 2012-01-09 o 21:37
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:37   #2058
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Bydgoś ja bez majonezu to tylko grecką robię, ale to w sezonie najlepiej jak dobre warzywa. A czemu bez majonezu?

Fajnie, że piszecie o dowodach i paszportach. Jakiś czas temu byłam wyrobić paszporty dzieciom, ale odesłano mnie bo mąż też musi przy tym być, nie wystarczy pisemna zgoda. Nie wiem kiedy teraz się wybierzemy, nie bardzo mu pasuje branie urlopu na ten dzień.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:47   #2059
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

oczywiście gratuluje naszym forumowym dzieciaczkom za nowe umiejętności
__________________
Wiktoria

Ząbki
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 21:48   #2060
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

heja Kobitki w nowym roku!!!! Wszystkiego najlepszego dla calej naszej wesolej Ekipy!
Nie dam rady Was nadrobic za Chiny ludowe, przegladnelam 3 strony i wio w torby, ktore czekaja na rozpakowanie. Wczoraj wrocilismy z PL. Lecialam w jedna i druga strone samolotem z Maluchem. Malz jechal autem z cala graciarnia. Stefek zachowywal sie w granicach przyzwoitosci, ale ostatnio Go roznosi. Jest jak tajfun! Wszedzie Go pelno a broi, tylko Mu sie oczy swieca babcie Go rozpieszczaly na calego czego rezultatem jest wlazenie na stol podczas jedzenia i wyzeranie wszystkim z talerzy. Rzucanie mandarynkami w psa, turlanie a potem odkrecanie wody gazowanej no pelen szal. Dzis pierwszy dzienw przedszkolu po przerwie i...bylo dosc ciezko. Stefus wtulil sie we mnie i prawie skomlal mamaaa, myslalam, ze serce mi peknie, ale trezba bylo oddac pani i juz jak zamykalam drzwi byla cisza, zagladnelam przez okienko a Maluch juz samochodami sie bawi. Dostal kompletnego hopla na punkcie aut, traktorow, autobusow. Wszystkie bajki, piosenki na dvd musza 'zawierac' auto, bo inaczej nie zwraca uwagi
W Polsce udalo sie zalatwic sporo formalnosci ze slubem i weselem. Kupilam sukienke, o taka:
http://www.lisaferrera.szczecin.pl/p...posa_L581.html
Nie wyglada zbyt ciekawie na zdjeciu, szczerze mowiac, ale naprawde ladnie w niej wygladam - tamte typy kompletnie nie dla mnie. Jestem zadowolona. Na poprawiny kupilam malinowa sukieneczke - tez jest przeurocza. I tu pytanie do Was - w jakim kolorze dobralybyscie dodatki do malinowej sukieneczki??
Stefek z nowosci wola mama az nie odpowiem Mu slucham, jestem albo co kochanie. wtedy sie cieszy i wraca do zabawy. Mowi baba i dzidzia. Bardzo lubi dzieci, cos niesamowitego, Jak tylko jakies zobaczy to biegnie, zaczepia, zagaduje po swojemu - super :0
Odwiedzilismy mase lekarzy i okazalo sie, ze Stefus jest alergikiem po mnie - ma uczulenie na roztocza, kotka, troszke psa, kurczaka (i tu byla duz niespodzianka), plesnie. Dostal lekarstwa i odczulalismy Go biorezonansem - nie wiem czy poskutkowalo - zobaczymy.
Piediatra wykryla Mu szmery na serduszku, ale okazaly sie niewinne. Malz rozlozyl sie w Sylwestra i przelezal w wyrku 3 dni, potem kaszlal, kaszlal, tesciowa wygnala Go do lekarza i bach...zapalenie oskrzeli
Ech...moglabym tak pisac i pisac...ale jutro do roboty, wiec:
Silpe caluski dla malej Kaskaderki
Cate gratulacje Fasolinki w brzuszku
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 22:04   #2061
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Bydgoś ja bez majonezu to tylko grecką robię, ale to w sezonie najlepiej jak dobre warzywa. A czemu bez majonezu?
Sałatki robię mężowi do pracy ( ja zawsze też coś skubnę ) i niestety od majonezu dupa rośnie
Grecką też robię w sezonie.
Teraz robiłam na bazie kaszy gryczanej. Jakaś nie teges wyszła.

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
W Polsce udalo sie zalatwic sporo formalnosci ze slubem i weselem. Kupilam sukienke, o taka:
http://www.lisaferrera.szczecin.pl/p...posa_L581.html
Śliczna

Do malinowego - cos jasno szarego ( taki gołębi ).

Kiedy macie ślub?
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.

Edytowane przez bydgoszczanka
Czas edycji: 2012-01-09 o 22:05
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 22:14   #2062
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Justin - miło Cię widzieć

Bydgoś - a gyros? czy coś "szybszego" chcesz?
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 22:17   #2063
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
Justin - miło Cię widzieć

Bydgoś - a gyros? czy coś "szybszego" chcesz?


Gyrosa znam.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 22:23   #2064
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
heja Kobitki w nowym roku!!!! Wszystkiego najlepszego dla calej naszej wesolej Ekipy!
Nie dam rady Was nadrobic za Chiny ludowe, przegladnelam 3 strony i wio w torby, ktore czekaja na rozpakowanie. Wczoraj wrocilismy z PL. Lecialam w jedna i druga strone samolotem z Maluchem. Malz jechal autem z cala graciarnia. Stefek zachowywal sie w granicach przyzwoitosci, ale ostatnio Go roznosi. Jest jak tajfun! Wszedzie Go pelno a broi, tylko Mu sie oczy swieca babcie Go rozpieszczaly na calego czego rezultatem jest wlazenie na stol podczas jedzenia i wyzeranie wszystkim z talerzy. Rzucanie mandarynkami w psa, turlanie a potem odkrecanie wody gazowanej no pelen szal. Dzis pierwszy dzienw przedszkolu po przerwie i...bylo dosc ciezko. Stefus wtulil sie we mnie i prawie skomlal mamaaa, myslalam, ze serce mi peknie, ale trezba bylo oddac pani i juz jak zamykalam drzwi byla cisza, zagladnelam przez okienko a Maluch juz samochodami sie bawi. Dostal kompletnego hopla na punkcie aut, traktorow, autobusow. Wszystkie bajki, piosenki na dvd musza 'zawierac' auto, bo inaczej nie zwraca uwagi
W Polsce udalo sie zalatwic sporo formalnosci ze slubem i weselem. Kupilam sukienke, o taka:
http://www.lisaferrera.szczecin.pl/p...posa_L581.html
Nie wyglada zbyt ciekawie na zdjeciu, szczerze mowiac, ale naprawde ladnie w niej wygladam - tamte typy kompletnie nie dla mnie. Jestem zadowolona. Na poprawiny kupilam malinowa sukieneczke - tez jest przeurocza. I tu pytanie do Was - w jakim kolorze dobralybyscie dodatki do malinowej sukieneczki??
Stefek z nowosci wola mama az nie odpowiem Mu slucham, jestem albo co kochanie. wtedy sie cieszy i wraca do zabawy. Mowi baba i dzidzia. Bardzo lubi dzieci, cos niesamowitego, Jak tylko jakies zobaczy to biegnie, zaczepia, zagaduje po swojemu - super :0
Odwiedzilismy mase lekarzy i okazalo sie, ze Stefus jest alergikiem po mnie - ma uczulenie na roztocza, kotka, troszke psa, kurczaka (i tu byla duz niespodzianka), plesnie. Dostal lekarstwa i odczulalismy Go biorezonansem - nie wiem czy poskutkowalo - zobaczymy.
Piediatra wykryla Mu szmery na serduszku, ale okazaly sie niewinne. Malz rozlozyl sie w Sylwestra i przelezal w wyrku 3 dni, potem kaszlal, kaszlal, tesciowa wygnala Go do lekarza i bach...zapalenie oskrzeli
Ech...moglabym tak pisac i pisac...ale jutro do roboty, wiec:
Silpe caluski dla malej Kaskaderki
Cate gratulacje Fasolinki w brzuszku
witaj ,śliczna suknia , też miałam suknię z salonu Lisa Ferrera i byłam bardzo zadowolona. Zdrówka dla Was, a co do szmerów to jakieś dodatkowe badania robiliście w tym kierunku?
__________________
Wiktoria

Ząbki
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 22:40   #2065
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
W Polsce udalo sie zalatwic sporo formalnosci ze slubem i weselem. Kupilam sukienke, o taka:
http://www.lisaferrera.szczecin.pl/p...posa_L581.html
Nie wyglada zbyt ciekawie na zdjeciu, szczerze mowiac, ale naprawde ladnie w niej wygladam - tamte typy kompletnie nie dla mnie. Jestem zadowolona. Na poprawiny kupilam malinowa sukieneczke - tez jest przeurocza. I tu pytanie do Was - w jakim kolorze dobralybyscie dodatki do malinowej sukieneczki??
sukienka śliczna, podoba mi sie najbardziej , porównując do tych,które pokazywałaś wcześniej.
Ja do malinowej sukienki miałam czarną biżu. -takie szklane kulki na drucikach, do tego czarne buty,czarny żakiet,jakoś nic innego mi nie pasowało.
Moja kumpela miała ciut inny odcień malinowej sukienki i miaładodatki w kolorze takiej złamanej bieli- też nieźle.

Idę spać, jutro pędzę na kawkę do kumpeli i jej miesięcznej córeczki.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 22:43   #2066
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

czytałam na raty i nie pamiętam dokładnie co miałam napisać

curly co za szpiedzy szok ale chwaliłaś się, że tu piszesz? czy "ktoś" szukał Cię wszędzie gdzie tylko się da?

ona pogadaj z mężem o wychodzeniu razem i o tym, by nie planował bez Ciebie ale też jestem zdania, że potrzebujesz wyjść sama i to regularnych!

justin suknia przepiękna ja lubię połaczenie malinowego z czekoladą ale nie wiem czy na poprawiny odpowiednie

bydgoś zamiast majonezu możesz dodawać jogurtu greckiego


dla dzieciaczków za nowe słówka i umiejętności

Wiktor od paru dni nie umie się skupić więc wszystkie puzzle, gry i nawet książeczki poszły w odstawkę. Teraz tylko odkurza albo robi coś niedozwolonego


Dziewczyny co robicie na dzień babci/dziadka?
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 22:55   #2067
fiomama
Przyczajenie
 
Avatar fiomama
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 24
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Wiem że Wy pewno się już znacie jak łyse konie ale czy mogę do Was dołączyć mam córeczkę z 30czerwca 2010roku ?
fiomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 23:07   #2068
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość

Dziewczyny co robicie na dzień babci/dziadka?
to co rok temu, tzn. kalendarze ze zdjęciami małej, dziadkowie zachwyceni byli, ale w tym roku sami zrobimy, małż ma program do tego tylko zdjęcia wklejamy i małż wydrukuje na kolorowej drukarce i zbinduje z jednej strony.
Próbny już został zrobiony i niewiele odbiega od tego zrobionego przez "firmę" fotograficzną.


---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez fiomama Pokaż wiadomość
Wiem że Wy pewno się już znacie jak łyse konie ale czy mogę do Was dołączyć mam córeczkę z 30czerwca 2010roku ?
witaj napisz coś więcej o Was
__________________
Wiktoria

Ząbki

Edytowane przez szalony Buziaczek
Czas edycji: 2012-01-09 o 23:09
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 23:12   #2069
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez fiomama Pokaż wiadomość
Wiem że Wy pewno się już znacie jak łyse konie ale czy mogę do Was dołączyć mam córeczkę z 30czerwca 2010roku ?
witamy

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
to co rok temu, tzn. kalendarze ze zdjęciami małej, dziadkowie zachwyceni byli, ale w tym roku sami zrobimy, małż ma program do tego tylko zdjęcia wklejamy i małż wydrukuje na kolorowej drukarce i zbinduje z jednej strony[COLOR=Silver].
[COLOR=Black]Próbny już został zrobiony i niewiele odbiega od tego zrobionego przez "firmę" fotograficzną.
witaj napisz coś więcej o Was
ja w zeszłym roku też robiłam kalendarze. A jak i to program jeśli możesz powiedzieć?
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 05:33   #2070
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny co robicie na dzień babci/dziadka?
my robimy fotoksiążki. małż wybiera, obrabia foty i projektuje całość, a wydruk zlecamy profesjonalistom.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 08:51:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.