Zmiana koloru włosów -dobry pomysł? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-04, 18:57   #1
Smyczka47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17

Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?


Zmieniłam kolor włosów zdania są podzielone, prosze o obiektywną ocenę Dziękuję z góry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 27844_100160860035592_100001250340257_149_3071578_n.jpg (19,5 KB, 300 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 91105bc027.jpg (46,1 KB, 334 załadowań)
Smyczka47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 19:08   #2
Naciatko
Przyczajenie
 
Avatar Naciatko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 13
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

Zdecydowanie w jaśniejszych ładniej i młodziej, jednak poleciłabym Pani bardziej karmelowe blondy
http://www.google.pl/imgres?q=karmel...&tx=119&ty=154
Naciatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 19:11   #3
zapiekanka75
Raczkowanie
 
Avatar zapiekanka75
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 43
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

Ja z kolei optuję za brązem!
zapiekanka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 19:43   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

ja uważam, że dobrze jest i w jednym i w drugim (moze to kwestia oswietlenia na zdjęciach, 1 jest ciemniejsze, stąd ciemniejsza karnacja, drugie przeciwnie)
cokolwiek wybierzesz, jestem za zapuszczeniem przede wszystkim grzywki-bo Ci nie pasuje, masz zbyt okrągłą twarz, a po drugie, za zapuszczeniem włosów w ogóle. dłuższe nadadzą Ci młodzieńczy wygląd, mam wrazenie, ze ta fryzura dodaje lat.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

miałam na myśli, ze masz zbyt okrągłą twarz do grzywki. bez niej jest raczej pociągła. grzywka skraca i poszerza.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 07:50   #5
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

Jeśli miałabym wybierać z tych zdjęć, wybrałabym włosy ciemne.

A może znalazłoby się gdzieś zdjęcie w ciemnych włosach ale lepszej jakości?
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 09:00   #6
Smyczka47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
to może to tez w ciemnych ale robione chyba ze trzy lata temu

jeszcze raz bo zdjecie sie nie wgrało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c580df6961.jpg (27,8 KB, 239 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-01-09 o 10:44 Powód: post pod postem
Smyczka47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 19:50   #7
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
ok, to lepsze zdjęcie rozwiązuje problem., jesteś raczej hłodnym typem urody, stąd głosy zarówno za jednym i drugim kolorem, bo oba są chłodne (a przynajmnie ja taki widzę). zdjęcie 3 natomiast przedstawia ciepły brąz z rudym pigmentem i gryzie się to z twoim typem kolorystycznym. możesz zrobić sobie zarówno jaśniejsze jak i lekko ciemniejsze od brwi włosy, ale niech to będzie odcień chłodny.

jesli lubisz takie lekkie rude przebłyski to widzę Cię w miodowym brązie, ale pigment musi być delikatny

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Natomiast co ważniejsze to kształt fryzury. Muszę przyznać, że z kształtu twarzy i rysów przypominasz mi modelkę Mirandę Kerr i to bardzo. Uważam, że będzie Ci niesamowicie dobrze w dłuższych włosach i bez grzywki. przejrzyj jej zdjęcia

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Natomiast co ważniejsze to kształt fryzury. Muszę przyznać, że z kształtu twarzy i rysów przypominasz mi modelkę Mirandę Kerr i to bardzo. Uważam, że będzie Ci niesamowicie dobrze w dłuższych włosach i bez grzywki. przejrzyj jej zdjęcia

zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c580df6961.jpg (27,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg miranda-kerr6.jpg (26,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg miranda-kerr-hairstyle-20.jpg (53,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg miranda-kerr-heavenly-kiss-24.jpg (130,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2046791-miranda_kerr.jpg (41,9 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-01-09 o 10:43 Powód: post pod postem
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 21:31   #8
Smyczka47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
zdjecia
Dziękuje za fachową pomoc
Smyczka47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 00:09   #9
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

nie ma za co . mogłabyś dodać jeszcze parę dobrej jakości zdjęć, to można by się uważniej przyjrzeć twojej kolorystyce. jaki jest twój naturalny kolor włosów? taki jak brwi? w sumie jesli chodzi o kolor to mogłaby Ci doradzić GretaKredka, ona robi świetne analizy. ja natomiast proponuję Ci fryzury tej modelki. przyglądam się i przyglądam i mam wrażenie, że w takim ciepłym słonecznym blondzie też by Ci było do twarzy... hmm.... nie sugeruj się moją opinią do konca w kwestii koloru
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 08:11   #10
emi_x
Raczkowanie
 
Avatar emi_x
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 50
GG do emi_x
Hejka dziewczyny!

Sama zmieniam kolorki wlosow co jakies 2 miesiace:P obecnie mam rude a co do Pani zdjec, to ciezko stwierdzic bo oba kolorki sa mega
Ale stwierdzam ze na zdj nr 2 bardziej Pani pasuje ten kolor
Pozdrawiam



Pozdrowionka
Emi_x
emi_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 19:13   #11
Smyczka47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
Jestem naturalną szatynką, kolor brwi mam naturalny nie muszę ich przyciemniać, napewno nie jest mi dobrze w czarnych ( to był nieudany eksperyment), jasne włosy mam od niedawna po raz pierwszy w zyciu , zawsze myślałam ,że to nie dla mnie, ale teraz są wygodne bo pojawiły się pierwsze siwe i przy jasnych tak szybko ich nie widać, dodam jeszcze parę zdjęć

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (32,0 KB, 197 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-01-09 o 10:43 Powód: post pod postem
Smyczka47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 10:53   #12
Promyczek87
Raczkowanie
 
Avatar Promyczek87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 222
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez Smyczka47 Pokaż wiadomość
Moim zd najlepiej na fotce nr 4
Promyczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 12:45   #13
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

Na 100% jesteś Latem, mocnym Latem. Nie należysz do typu eterycznej blondynki. Pasują Ci chłodne odcienie, które niestety bardzo trudno jest uzyskać. Twój nowy kolor jest całkiem fajny, co ważne chłodny. Chłodny brąz pasuje do Twojej urody, ale postarzy Cię. Oscylowałabym między tym co masz teraz, a ciut ciemniejszym chłodnym, jasnym brązem.

Kształtu twarzy nie widzę. Mogę domyślać się polskiego trójkąta. Szerokie czoło (tu mój domysł), szerokie kości policzkowe, i mocne zwężenie do brody. Pokaż się nam z odsłoniętą twarzą, jeśli możesz...
Czoło nie jest wysokie, grzywka psuje owal. Holly dała Ci świetną radę odnośnie fryzury. Czyli zapuścić (do ramion), z prostej grzywki stopniowo przejść do dłuższej skośnej. Taka fryzura odsłoni Twoją ładną buzię, i jednocześnie wysmukli owal. Jeśli czoło faktycznie jest szersze (ale nie wysokie), wystarczy zwęzić go bokami, czyli unikać mocno przylizanych fryzur bez grzywki .

Kolorystyka garderoby chłodna, ale nie tak bardzo zgaszona jak u innych lat. Możesz czasem pożyczać coś z palety Zim, tylko nie czerń.
Przy intensywniejszych barwach pamiętaj o mocniejszym podkreśleniu oka.

Figury nie widzę, podobnie jak całej twarzy

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Makijaż oka to biel i jasny szary do rozjaśniania. Dalej gama szarości i grafity. Czarny tusz. Unikaj niebieskich cieni, perłowych też...

Jesteś bardzo atrakcyjna, masz duży potencjał, trzeba należycie oprawić Twoją urodę.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 17:07   #14
Smyczka47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
Bardzo dziękuję za wnikliwą analizę ...

całe życie myślałam,że jestem typem zimy , i trochę dziwiłam się , że nie jest mi dobrze w czarnym i białym jak wszystkim zimom a tu proszę lato .. jestem dośc szczupła r 38 i 168 wzr.mam w planach ważną uroczystość myślałam o sukience w stylu lat 60 kolor fiolet delikatny lub kolor wina co o tym myślisz ?
Dodaje fotki bez grzywki i całej figury ..... i sukienki jaka mi się podoba (fason nie kolor)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (17,6 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10750.jpg (24,4 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-01-09 o 10:42 Powód: post pod postem
Smyczka47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 19:38   #15
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

Kolory, o których piszesz będą ok.

Natomiast fason...bo ja wiem, za dużo tiulu i halki. Trochę pretensjonalny.
Nie wiem jaką masz sylwetkę, jaki kształt.

Kształt twarzy faktycznie taki jak myślałam.

Napisz jaką masz sylwetkę (gruszka, prosta, jabłko, klepsydra, rożek), potem poszukamy sukienki.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 20:04   #16
Smyczka47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

wydaje mi się ,że mój typ figury to prosty (94,72,92) - te halki i tiule niekoniecznie chodziło mi o fason dodam jeszcze fotkę na której może lepiej widać całą sylwetkę
Smyczka47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 20:12   #17
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

Wygląda na prosty lub rożek.

Stań sobie przy ścianie (drzwiach) zaznacz punktami szerokość ramion i bioder. Połącz oba odcinki (prawy z lewym) i zmierz ich długość. Jeśli górny odcinek jest dłuższy więcej niż 2cm jesteś rożkiem.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 20:33   #18
Smyczka47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

Masz racje jestem w takim razie rożkiem
Smyczka47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 20:43   #19
Smyczka47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

Przeczytałam o tym typie figury i wiele się zgadza np długie nogi , no jestem pod wrażeniem Twoje rady są bardzo trafione ... w takim razie mam nadzieje ,że doradzisz mi jakiś fajny fason sukienki stosowny do typu sylwetki i wieku oczywiście .... będę baaaardzo wdzięczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kud.jpg (65,1 KB, 100 załadowań)
Smyczka47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 22:07   #20
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

Jakie piękne oczy! w obu kolorach Ci ładnie, w sumie nie wiem w którym lepiej ale w blond młodziej.
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 22:12   #21
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Rożek to figura modelki, taką muszą mieć dziewczyny z wybiegów (ewentualnie prostą). Pasuje Ci wiele fasonów. Nogi do ekspozycji. Koniecznie!

Musisz uważać na ramiona, nie należy ich niczym poszerzać. Sukienki z mocnym podkrojem (na ramionach) też poszerzają optycznie. Najlepsze są maleńkie skośne rękawki lub taki wykrój cięty z całości tkaniny. Fajnie też jest zrobić sobie talię, to służy każdej sylwetce.

Twoja figura to figura modelki, tyle że z kobiecymi kształtami. A jednym z topowych kolorów dla Ciebie będzie soczysty granat. Zaraz po nim stalowe odcienie niebieskiego, odmładzające soczyste róże, burgund, śliwka.

Lubisz klasyczną czerwień? Też powinna dodawać Ci urody.

Jak znajdę coś ciekawego, wrzucę.

Przykładowe korzystne fasony w dobrych kolorach.

Przy czym, tak jak wspomniałam, z Twoją figurą, masz duże pole manewrów. Sukienki, które wybrałam są na maksymalnie kobiece, nadają sylwetce kształt klepsydry (nie poszerzając ramion), robią talię, odsłaniają nogi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dress1.jpg (27,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dress2.jpg (16,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dress3.jpg (11,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dress4.jpg (29,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dress5.jpg (19,4 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-01-09 o 10:42 Powód: post pod postem
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 08:24   #22
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez Smyczka47 Pokaż wiadomość
Zmieniłam kolor włosów zdania są podzielone, prosze o obiektywną ocenę Dziękuję z góry
W ciemnym kolorze lepiej. Ale mimo wszystko sugerowałabym zmianę fryzury na inną. Może dłuższe włosy? Bo kolor ok!
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 09:34   #23
Smyczka47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

Kochana jesteś Greta - najbardziej podoba mi sie sukienka nr5 - fason jest idealny , pomyślę jeszcze nad kolorem , wielkie dzięki !!!
Smyczka47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 15:26   #24
Athelas
Raczkowanie
 
Avatar Athelas
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 102
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

jestem za karmelowym blondem ...i kilka latek z "licznika" ucieka automatycznie
__________________
no chips and no soda drinks
no sugar
Athelas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 17:03   #25
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

Karmelowy blond zażółca skórę, czyniąc ją tym samym mniej świeżą, zmiętą i starszą. I jeżeli nie jest porcelanowo-różowawa skóra któregoś z ciepłych typów urody, licznik wieku idzie do przodu, a nie wstecz. Patrz, Polki-Lata w średnim i starszym wieku, dumnie paradujące w ciepłych (lub o zgrozo rudych) kolorach włosów.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 09:35   #26
Athelas
Raczkowanie
 
Avatar Athelas
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 102
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Karmelowy blond zażółca skórę, czyniąc ją tym samym mniej świeżą, zmiętą i starszą. I jeżeli nie jest porcelanowo-różowawa skóra któregoś z ciepłych typów urody, licznik wieku idzie do przodu, a nie wstecz. Patrz, Polki-Lata w średnim i starszym wieku, dumnie paradujące w ciepłych (lub o zgrozo rudych) kolorach włosów.
Nie znam się na "podrecznikowym" dopasowywaniu koloru do reszty, piszę tylko jakie mam odczucia. I z wielu obserwacji moich wynika, że każde rozjaśnienie włosów odmładza. Nie widziałam jeszcze, żeby było odwrotnie. Oczywiście w różnym stopniu każdemu pasuje, ale jednak.
Twierdzisz więc, że w załączonych pierwszych zdjęciach autorka rozjaśniając włosy postarzyła się??
Ja dostrzegam zupełnie co innego
__________________
no chips and no soda drinks
no sugar
Athelas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 12:11   #27
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez Athelas Pokaż wiadomość
Twierdzisz więc, że w załączonych pierwszych zdjęciach autorka rozjaśniając włosy postarzyła się??
Ja dostrzegam zupełnie co innego
Odcień, odcień i jeszcze raz odcień. Kolor z drugiego zdjęcia jest jasny, ale chłodny, dlatego pięknie współgra z urodą.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 11:01   #28
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

O rety! Nie wiem, czy ktos tez tak skojarzyl, ale ja myslalam, ze to zdjecie tej aktorki grajaca Grazynke w "Klanie" Czy ktos jeszcze widzi podobienstwo?
Cytat:
Napisane przez Athelas Pokaż wiadomość
Nie znam się na "podrecznikowym" dopasowywaniu koloru do reszty, piszę tylko jakie mam odczucia. I z wielu obserwacji moich wynika, że każde rozjaśnienie włosów odmładza. Nie widziałam jeszcze, żeby było odwrotnie. Oczywiście w różnym stopniu każdemu pasuje, ale jednak.
Twierdzisz więc, że w załączonych pierwszych zdjęciach autorka rozjaśniając włosy postarzyła się??
Ja dostrzegam zupełnie co innego
Oooo, to musialabys zobaczyc moje zdjecia po rozjasnienu wlosow. Wygladalam okropnie. Dlaczego? Poniewaz jestem zimnym typem kolorystycznym, a odcien po rozjasnieniu byl rudawy. Z reszta to na prawde przesad (propagowany przez gazetki dla gospodyn domowych), ze rozjasnione wlosy na bank odmladzaja . Mam przyjaciolke, typ urody - latynoski Ostatnio rozjasnila wlosy, poniewaz pojawily sie pierwsze siwe. I co? Caly czar prysnal, po prostu nie jest to typ do jasniejszych wlosow, nawet jesli rozjasnienie nie jest znaczne

Autorko - ja bym poradzila ciut ciemniej niz na drugim zdjeciu, ale w zimnym odcieniu. Jasny braz? Za ciemne tez nie, czarne absolutnie.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 22:11   #29
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

"Nie znam się na "podrecznikowym" dopasowywaniu koloru do reszty....I z wielu obserwacji moich wynika, że każde rozjaśnienie włosów odmładza. Nie widziałam jeszcze, żeby było odwrotnie"

no własnie, jeśli się nie znasz, to nie używaj określeń jakbys była pewna w 150% tego co mówisz. każde rozjaśnienie włosów nie odmładza. ja obserwuję coś przeciwnego. rozjaśnienie umiejętne, lekkie, w odpowiedniej tonacji, owszem bywa, że doda blasku, ale więcej widzę na ulicy kobiet z obrzydliwie rozjaśnionymi włosami na blond zarówno na ciepły jak i zimny i w większości lepiej by było gdyby zostały przy naturalnym. przykładem była choćby dziś dziewczyna w tramwaju z 5 cm odrostami chłodnego odcienia ciemnego blondu, tzw mysiego, wielce znienawidzonego przez Polki. Reszta włosów oczywiście rozjaśniona na chłodny jasny blond. ten jasny zlewał się ze skórą, kompletnie jej nie podkreślał. ciemniejszy-mysi, ale za to moim zdaniem o wiele piękniejszy, idealnie komponował się z oczami, brwiami i kolorem skóry.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 08:38   #30
Athelas
Raczkowanie
 
Avatar Athelas
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 102
Dot.: Zmiana koloru włosów -dobry pomysł?

Nie mow mi prosze co moge pisac a co nie Holly85, bo kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie. Ja to zrobilam i podkreslilam, ze nie ma to zwiazku z moja wiedza na ten temat. I rzeczywiscie chodzi mi o rozjasnianie delikatne, nie na sile robienie z siebie blondi.
__________________
no chips and no soda drinks
no sugar
Athelas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-24 17:18:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.