Mój sposób na trądzik!:) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-11, 20:35   #121
Katie Dziub
Raczkowanie
 
Avatar Katie Dziub
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 131
Dot.: Mój sposób na trądzik!:)

Cytat:
Napisane przez daguchhhhhhhh Pokaż wiadomość
Policzki tez! ale na szczęście jeszcze troszke i upragniona wiosna!
wtedy wszystko powolutku zaczyna mi znikać
Właśnie poprawiłaś mi humor. ! Uświadomiłam sobie że już połowa stycznia, jeszcze troche i wiosna A zimy nie było póki co i bardzo bardzo dobrze. Nienawidzę.
__________________
od 28.05.2008 , razem <3


I...
Nie ważne czy stoisz daleko czy blisko,
jeśli jesteś człowiekiem,to zrozumiesz to wszystko.
Katie Dziub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 21:18   #122
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: Mój sposób na trądzik!:)

Cytat:
Napisane przez Katie Dziub Pokaż wiadomość
Właśnie poprawiłaś mi humor. ! Uświadomiłam sobie że już połowa stycznia, jeszcze troche i wiosna A zimy nie było póki co i bardzo bardzo dobrze. Nienawidzę.
No nie wiem czy tak zaraz. Jakby nie było luty i marzec do ciepłych nie należą. Z drugiej strony luty to nie styczeń . Zawsze to jeden kroczek do przodu . Przyroda robi swoje, a my musimy zająć sie swoimi buźkami bo narazie to jest tak: .
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 22:13   #123
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Mój sposób na trądzik!:)

ojj dziewczynki jeszcze troszkę wyjdzie słonko buzia nabierze kolorków przysuszą nam sie syfki i będzie cudownie ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 09:50   #124
daguchhhhhhhh
Raczkowanie
 
Avatar daguchhhhhhhh
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 102
Dot.: Mój sposób na trądzik!:)

jak Wam idzie moje drogie walka z tym cholerstwem? ;>
daguchhhhhhhh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 11:25   #125
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Mój sposób na trądzik!:)

ajjj ^^ ja mam nawroty na szczęście delikatne ale niestety to pewnie przez moje zawirowania hormonalne od początku grudnia przeszłam 2 okresy i teraz kończy mi się 3 :/ jak nie miałam po 2 miesiące tak teraz mam co chwile. Czekam na ziółka i maści z Polski no i zobaczymy ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 16:49   #126
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: Mój sposób na trądzik!:)

Hej dziewczyny Ja muszę przyznać, że u mnie narazie jest poprawa znaczna Po epiduo (używam już 2 tygodnie) wysypało mi buźkę, wysuszyło, zrobiłam kilka dni przerwy na nawilżanie intensywne, teraz smaruję co drugi wieczór i jest naprawdę bardzo ok . W międzyczasie zaczęłam brać kolejną serie tabletek duphaston(po których wcześniej mnie strasznie wysypywało),a teraz 1 może 2 małe "bączki" się pojawiły, które łątwo ukryć Także póki co jestem zadowolona
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 18:35   #127
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Mój sposób na trądzik!:)

oby tak dalej Migotko ja z pewnością zawitam u dermatologa po tą maść
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 22:09   #128
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: Mój sposób na trądzik!:)

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
oby tak dalej Migotko ja z pewnością zawitam u dermatologa po tą maść
Naprawdę warto
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 21:15   #129
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Mój sposób na trądzik!:)

Kochane i jak tam u was? U mnie mega wysyp :/ 3 okres w ciągu 1,5 miesiąca więc nie dziwota :/ a już było tak pięknie ehhh... żal patrzeć w lustro ;_(
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 10:05   #130
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: Mój sposób na trądzik!:)

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Kochane i jak tam u was? U mnie mega wysyp :/ 3 okres w ciągu 1,5 miesiąca więc nie dziwota :/ a już było tak pięknie ehhh... żal patrzeć w lustro ;_(
U mnie w czasie przyjmowania tabletek od gina o dziwo nic nowego nie powstało, pewnie za sprawą epiduo. Buźka też już doszła do siebie i nie jest tak wysuszona jak na początku. Oczywiście niedoskonałości trochę jest. Z tym, że są to bardziej zaczerwienienia niż pryszcze.
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 11:13   #131
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Mój sposób na trądzik!:)

no nic ja musze sie przemęczyć mam nadzieje ze lada dzien mienie mi okresowy wysyp i wszystko wróci do normy
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 22:36   #132
annaird
Przyczajenie
 
Avatar annaird
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Mój sposób na trądzik!:)

Cześć dziewczyny,
Aż specjalnie założyłam sobie konto na tym portalu by pochwalić się moimi sukcesami w tym temacie
Z nieładną cerą miałam problem od zawsze. Co prawda moje "nowości" były prawie niewidoczne i pojedyncze, ale dostawałam obsesji na punkcie kolejnego pryszcza. Czego ja nie próbowałam by raz na zawsze pozbyć się tego obrzydlistwa z twarzy. Kremy, maseczki, peelingi, co muszę przyznać, nie dają nic a nic. To jedynie strata pieniędzy i powiększenie problemu, gdyż kolejne owe specyfiki wysuszały mi twarz, czy wywoływały bolące krosty. 2 miesiące temu całkowicie zażegnałam ten problem. Jeżeli cokolwiek pojawi mi się w ciągu tygodnia na twarzy, jest to całkowicie niewidoczne, a po cienkiej warstwie pudru, całkowicie nie istnieje Co prawda, by dojść do takich efektów, trzeba się trochę namęczyć w ciągu dnia i mieć rzeczywiście silną wolę. Przede wszystkim, ograniczyć słodycze, gazowane obrzydlistwa, spożywanie smażonego, ociekającego tłuszczem jedzenia a raczej przerzucić się na owoce i zwykłą wodę niegazowaną. Czarną herbatę zamieniłam na zieloną, której ciężki do polubienia smak wręcz przestał mi przeszkadzać. Nie wycieram twarzy zwykłym ręcznikiem, a jednorazowymi papierowymi chusteczkami. Codziennie rano swoją pielęgnację zaczynam od umycia twarzy szarym mydłem. Ale jakżeby obyło się bez jakiegoż chemicznego świństwa. A więc, rano truję moją twarz ACNE DERM, który jest fantastyczny. Uwierzcie mi, że jeżeli budzę się z choćby niewielkim syfem na twarzy, wieczorem nie ma po nim śladu. Makijaż, który nakładam jest lekki, a kiedy tylko wracam do domu, od razu go zmywam. I znowu szare mydło. Wieczorem po raz kolejny nakładam AD, a po około godzinie zwykłe Bambino dla dzieci. Przed snem jeszcze gdzieniegdzie traktuję moją twarz maścią cynkową. To wszystko. Wystarczy odpowiednia higiena i systematyczne stosowanie maści. Uwierzcie mi, że nareszcie odetchnęłam z ulgą. POLECAM !
annaird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 08:23   #133
ola15234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 14
Dot.: Mój sposób na trądzik!:)

Witam wiem że ten wątek jest już troche stary ale chciałam podzielic sie moim sposobem na pryszcze z osobami które nie wiedzą jak sobie z nimi radzic.Miałam ostatnio dośc mocny stan zapalny na twarzy (ropne pryszcze ,zaczerwienienia) poprzez to iż tydzień nie dbałam o skórę.Chciałam jak najszybciej pozbyc się tego z twarzy.Zaczełam od peelingu (dla tłustej skóry dobry jest peeling z soli. Wystarczy nasypac troche na rękę zwykłej soli kuchennej pomoczyc wodą i nałożyc na twarz,aby nawilżyc i ujędrnic skurę polecam także peeling z kawy.Ja parze kawę mieloną gold później dodaje jakiś żel do mycia i wcieram w twarz ale składniki można dodawac według własnego uznania).Następnie posmarowałam twarz benzance 10% i punktowo na pryszcze pastą lassari.Następnego dnia pryszcze ładnie sie ususzyły a po dwuch prawie ich już nie było.Uprzedzam że jest to dośc mocno wysuszający zabieg i na twarzy może schodzic troche skóra w miejscach gdzie były pryszcze ale wystarczy zrobic rano peeling posmarowac twarz kremem i twarz bd w porządku.Oczywiście jest to sposób tylko w nagłych przypadkach i nie polecałabym stosowania tego do codziennej pielęgnacji tylko w razie kryzysu na kilka dni.A na codzień polecam przemywanie raz dziennie twarzy mydłem siarkowym i sporzywanie tabletek humavit z drożdżami piwnymi.
cena produktów :
humavit tabletki drożdże piwne 250 szt 8,66zł
mydło siarkowe barwa 7,69zł (jest bardzo wydajne mi starcza nawet na pół roku) benzance żel 10% 11,25zł pasta lassari 2zł(zamiennikiem może byc zwykła pasta cynkowa,maśc osobiście odradzam ponieważ w moim przypadku nie była skuteczna).Reszta produktów to składniki które można znaleśc w każdym domu(w przypadku wągrów na nosie dobrze wybiela je soda oczyszczona.przepis także bardzo prosty wystarczy do sody dodac kilka kropel wody lub soku z cytryny i taką papkę nałożyc na nos około na 15min).
Wymienione produkty przez mnie są tanie i naprawde skuteczne przynajmniej w moim przypadku wiele pomogły więc sądze że jeśli ktoś zmaga się z tym samym problemem to warto je wyprubowac.Mam nadzieje że pomogłam.Pozdrawiam
ola15234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 12:32   #134
Stysiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 84
Dot.: Mój sposób na trądzik!:)

ja polecam swój sposób https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=638962

może którejś z was przyda się w walce z trądzikiem!
Stysiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 09:46   #135
hitomi69
Raczkowanie
 
Avatar hitomi69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 35
Dot.: Mój sposób na trądzik!:)

Ja jestem zbyt leniwa na używanie jakichś skomplikowanych specyfików, do dermatologa też nie miałam zamiaru się wybrać - może też dlatego,że aż tak wielkiego problemu z trądzikiem nigdy nie miałam. Natomiast pomogły mi dwie rzeczy - mydło węglowe i cynk w tabletkach. Widziałam już nawet chyba gdzieś na wizażu wątek o cynku. Nie wiem, co pomogło mi bardziej, bo zaczęłam używać obu rzeczy mniej więcej jednocześnie. Ale mydło węglowe naprawdę polecam. Bardzo szybko - w ciągu kilku - kilkunastu godzin zmniejsza pryszcze, nowe pojawiają się bardzo rzadko i są malutkie, już jakby trochę wysuszone. Nie mówiąc już o tym, że mydło bardzo dobrze oczyszcza i dzięki niemu twarz już mi się nie świeci,nawet przy tych upałach. Mydło może trochę wysuszać, ale krem nawilżający powinien rozwiązać ten problem, mnie przynajmniej pomógł bardzo szybko.
hitomi69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 15:28   #136
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Mój sposób na trądzik!:)

Mnie po mydle węglowym początkowo wysypało. Potem wysyp "zszedł", ale za bardzo podrażniało mi skórę, miałam ją zaczerwienioną... Mimo wszystko wolę żele, ale wiem, że to mydło jednak pomaga ludziom w walce z trądzikiem, podobnie jak mydło siarkowe
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 22:56   #137
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Mój sposób na trądzik!:)

Ja nadal walczę dorobiłam się mega tłustej cery :/ jestem zrozpaczona, ale podejrzewam że źródłem moich problemów są hormony... podwyższona prolaktyna w dodatku używam plastrów Evra które tylko w nieznacznym stopniu poprawiły moją cerę jednak i tak moje cykle menstruacyjne są rozchwiane :/ niedługo będę w PL to się wszystkiego dowiem, ale z tego co wyczytałam większość osób z trądzikiem powinno się przebadać pod kątem hormonów buziaki dziewczęta
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.