Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie oszaleć. - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-18, 14:17   #2461
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość



edzia, a może ona tak odreagowuje brak smoczka ?
od poczatku mówiłam tż ze jesli ona sie upomni o mimika (smoczka ) dam jej go nie nie bede robiła sila

ale ona o nim nie wspomni nawet nie placze pieknie zasypia sama na tapczanie ja kolo niej siedze puszczam jej kolysanke i ona pyk zasypia

kurka ona jesli czegos chce to sie tego domaga ewidentnie chodzi o spanie w łozeczku moze polubila zasypianie w łozku i teraz ma mało miejsca (w nocy jak wedruje ciagle sie o szczeble obija )

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Ale ja też nie wiedziałam czy Ola załapie picie z rurki.
Nie wiem skad wiedziała,ze trzeba pociągnąć.
Dałam i od razu ciągła.

Co do wylewania to Ola czasami pluje tym co się napije.
ona pieknie ciagnie bo jej dajemy pic ze słomi tylko ze ja troche przygniatamy , nieraz akcja zakrztuszenia mielismy w sklepie , ona poprostu jest jak to powiedziec przepadzita oo
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 14:17   #2462
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Kardashi ale wysoka !

Mój z rurki ładnie pije, od razu zalapał.

Dzięki za podpowiedzi, zaraz go budzę i bedę mierzyla.

Troche mnie tż zirytował, ta jego praca mnie wkurza, nie dość, że kasa marna, wymagania z kosmosu, całe wieczory się uczy, to jeszcze czesto wraca spóźniony. Dziś pojechał do klienta do świnoujścia, przed chwilą smsa mi wyslał, że jednak później będzie, nawet nie wiem o której. Wczoraj tez pisał na którą mam ćwiczenia bo on może się spoźnić. Jeszcze dziś ten jego zakichany angielski i znowu do późnej nocy sama będę. Potem się dziwić, że sam szef się przyznał, że nie lubi zatrudniać tych co rodzinę mają, teraz wiadomo wdaleczgo. Bo tylko osoba bez rodziny za psie pieniądze będzie cały dzien na jego zawołanie.

Zmierzyłam Szymona- 87 cm Michał 97 A dwa lata różnicy...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-01-18 o 14:26
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 15:20   #2463
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Tutaj coś o rozwoju dzieci w 21m-cu
https://mamotoja.pl/kalendarz_rozwoj...l?cac_month=21

"Dziecko w tym wieku zna już około 50-100 słów i potrafi je składać w coraz dłuższe frazy zdaniowe."

A wszystkie formy slow "papa, baba, mama, dada, tata, siiiii" tez sie zaliczaja? Moje dziewczyny tylko takich "slow" uzywaja

A, jeszcze jest "NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEE!!!!!!!!!!!!!!"
__________________
Więc teraz serca mam ... trzy
...
I miłość po kres
I radość do łez

Edytowane przez sparkly
Czas edycji: 2012-01-18 o 15:24
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 15:27   #2464
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość

Zmierzyłam Szymona- 87 cm Michał 97 A dwa lata różnicy...


Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
"Dziecko w tym wieku zna już około 50-100 słów i potrafi je składać w coraz dłuższe frazy zdaniowe."

A wszystkie formy slow "papa, baba, mama, dada, tata, siiiii" tez sie zaliczaja? Moje dziewczyny tylko takich "slow" uzywaja

A, jeszcze jest "NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEE!!!!!!!!!!!!!!"

Moja może i tyle słów zna, ale mówi tylko kilkanaście
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 15:51   #2465
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
"Dziecko w tym wieku zna już około 50-100 słów i potrafi je składać w coraz dłuższe frazy zdaniowe."

A wszystkie formy slow "papa, baba, mama, dada, tata, siiiii" tez sie zaliczaja? Moje dziewczyny tylko takich "slow" uzywaja

A, jeszcze jest "NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEE!!!!!!!!!!!!!!"
ojej to tak jak uu nas....NIEEE jest jedną z ulubionych form odpowiedzi
jutro jade do firmy pisac podanie,ze wracam z wychowawczego napewno sie ucieszą...juz widze ich miny
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 16:03   #2466
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Tu chyba właśnie o znajomość słów chodzi, a ile mowi to już inna sprawa. Przecież mało które dziecko w tym wieku mówi tyle aż słów
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 16:11   #2467
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Dzisiaj mierzyłam i ważyłam Luizę - 84,5 cm i 11,3 kg
Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
moja ami mamy 11.500 i 83/84 cm
kurde, ale wysokie szczuplaki z Waszych córeczek.
Tymek ma 80cm tylko, a waży 13kg. ale on nie wygląda grubo,on jest taki ubity jakiś.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Luiza ładnie staje przy szafie, biorę ekierkę ( żeby było kąt prosty ), przykładam do głowy i zaznaczam.
Tymek tak samo jest mierzony.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość

Mamy 88cm i 10,800
po mamusi. chuda, a długa.

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Troche mnie tż zirytował, ta jego praca mnie wkurza, nie dość, że kasa marna, wymagania z kosmosu, całe wieczory się uczy, to jeszcze czesto wraca spóźniony. Dziś pojechał do klienta do świnoujścia, przed chwilą smsa mi wyslał, że jednak później będzie, nawet nie wiem o której. Wczoraj tez pisał na którą mam ćwiczenia bo on może się spoźnić. Jeszcze dziś ten jego zakichany angielski i znowu do późnej nocy sama będę. Potem się dziwić, że sam szef się przyznał, że nie lubi zatrudniać tych co rodzinę mają, teraz wiadomo wdaleczgo. Bo tylko osoba bez rodziny za psie pieniądze będzie cały dzien na jego zawołanie.
szuka innej, czy czeka na umowę na lepszych warunkach?

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
jutro jade do firmy pisac podanie,ze wracam z wychowawczego napewno sie ucieszą...juz widze ich miny


ciekawe jak Danielek po wizycie,
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 16:31   #2468
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

U nas nawet NIEEE nie ma tylko krecenie z głowa.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 16:36   #2469
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

No właśnie, Kropka się nie odzywa

lea on cały czas jest na okresie probnym, aby przejść dalej to musi zdać egzamin w Polznaniu. Aby zdać egzamin musi się uczyć a nawet nie ma kiedy. Po okresie próbnym też niewiele więcej będzie miał, przynajmiej na tych warunkach co teraz, czyli wiecznie nadgodziny, wyjazdy. Dla mnie to jest śmieszne, wyjechał z domu po 6 i do tej pory go nie ma. Ryzykuje życie po tylu godzinach pracy wracac teraz autem, już pomijam fakt, że w razie wypadku on pokrywa szkody firmowego samochodu. On pokrywa ewentualne mandaty. Ostatnio prawie jeden zarobił, ale jakoś udało się cudem wywinąć.Nic wcześniej nie mówił o takim nienormowanym czasie pracy, może nie wiedział, a może nie raczył mnie poinformować. Ja wiem, że ludzie pracują po wiele godzin, ale nie za takie pieniądze. A w tej firmie sami kawalerowie i panienki pracują, tacy co rodzin nie mają, już teraz wiem dlaczego. Doświadczenie zbiorą , przy okazji na waciki zarobią. jak tylko wroci to mu nagadam co o tym wszystkim myśle bo w tej chwili to już niezle wściekła jestem

A mieliśmy w tym tygodniu do kina iść i znowu tylko na gadaniu sie skończyło.
Ale w zamian on ma w piątek imprezkę firmowa zaraz po pracy i znowu późnym wieczorem wróci. Całe szczęście on na tyle potrafi uszanować moje zdanie, że po części oficjalnej i kolacji wraca do domu, reszta ma gdzieś dalej balować. A ja jakoś ie widzę powodu by on się miał bog wie jak integrować ze znajomymi z tej pracy

Tż wrócil, zrobiłam kazanie, powiedziałam co myślę o tej pracy, pogadaliśmy troche. Potem zapytałam co z tym kinem co mieliśmy iść,no i wreszcie się doczekałam bo udało mu się zarezerwować dwa bilety na jutro. Idziemy na ,, w ciemności,,
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-01-18 o 18:06
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 19:11   #2470
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
jakoś nie mogę się na niczym skupić, myślę o Danielku cały czas...

na 13 jadę dziś na to wręczanie aktów awansu zawodowego i potem niestety nie wracam do domu, tylko do pracy, bo muszę zwolnić koleżankę, która zgodziła się mnie zastąpić na czas imprezy. mam cichą nadzieję, że to się szybko skończy, żebym mogła jeszcze małe zakupy zrobić przed pracą, ale z drugiej strony ma nas tam być 101 nauczycieli, więc pewnie będzie się ciągnąc...
Ja miałam fuksa, na l4 byłam, nie szłam na rozdanie tyle, że l4 poronieniowe, to trudno o fuksie pisać. Ale nie powiem, nie smuciłam sie że nie ma mnie na rozdaniu

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Kropko trzymam mocno kciuki !!!


Szaja Agatka chodzi w tych śniegowcach z Deichmana? Bo Blanka ma takie same tyle że różowe i mam wrażenie że one wogóle nie ocieplają Ma zimne nogi, a w drugich, w pseudoemu ma cieplutkie..
Chodzi, jest ok.

Cytat:
Napisane przez kasiaaX Pokaż wiadomość


Mam pytanko, bo nie wiem czy był poruszany ten temat jak mnie nie było x czasu...Jak nakłonić dzieciczka do siadania na nocnik? Moja Zosia ucieka z niego gdzie pieprz rośnie...już ja udaje że siadam, misia sadzam...nic

zmykam zobaczyć co w klubie
Olej. U nas już kilka etapów zwiewania było na zmianę z domaganiem się (nic nie robiła, sadzała tyłek na 5 sekund i wstawała, ale siedzieć chciała ).

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość

A taka kartke dostana dziedkowie na dzien babci i dziadka
Bardzo ładna

Cytat:
Napisane przez kaszpirek Pokaż wiadomość
Tak, wyszła jedna krecha jednak.
Ale @ nadal niet. Objawów jakichkolwiek też nie.
No nic, poczekam ze 3 dni i znow spróbuję.
Troszkę przykro, ale tylko troszkę.
Mnie nadal piersi bolą, sutki bardzo. Ale nie testuję na razie, nie ma sensu, teoretycznie @ powinnam dostać 30 stycznia dopiero


Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
ani nie mów ja musze sposoby miec przewaznie podczas malowania mam takie wielkie kartki i malujemy sobie klade lale na ziemi i obrysowywuje ja potem kaze ami sie klasc czasem na stojaco poprostu kaze jej podejsc do sciany zaznaczam czyms i mierze z waga nie ma problemów bo ona sama codziennie na niej staje


a ja mam dzis dosyc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wiem co sie stalo Amelii jest okropna nie chce wcale spac w łózeczku tylko na rekach po odłozeniu jest płacz nie chce od 2 dni tez jesc je tylko sinlac
wczoraj rano zjadła 200 kaszy bananowej pare chrupek kukurydzianych troche ryzu preparowanego zasnela na godz i zjadla ziupe po 18
potem sinlac po 20 /250 ml
kolo 24 znów to samo
kolo 3 rano znow
i o 7 z placzem ze chce mleko
o 12 zjadla tylko mala parówke ze 3 chrupki kukurydziane i nic wiecej nie chce o napila sie troche kubusia i to tyle na jedzenie
chodzi poplakuje ciagle na rece do mnie chce , do ubikacji isc nie moge bo za mna placze
2 godz usypiania w koncu isnela i poplakiwala ze w lozeczku spi
nie wiem ale moim zdaniem chyba czas juz na łózko i pogodzenie sie z tym ze moje dziecko dorasta
Zęby? Może coś ją boli?

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
"Dziecko w tym wieku zna już około 50-100 słów i potrafi je składać w coraz dłuższe frazy zdaniowe."

A wszystkie formy slow "papa, baba, mama, dada, tata, siiiii" tez sie zaliczaja? Moje dziewczyny tylko takich "slow" uzywaja

A, jeszcze jest "NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEE!!!!!!!!!!!!!!"
U nas jest baba, mama, tata, ta (ze wskazaniem na siebie, co oznacza Agata), titi/kiti, miaaa (miau), uhuh (hau hau), daaa (daj), ma (jest, ma) nma (nie ma ).

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość





Moja może i tyle słów zna, ale mówi tylko kilkanaście
Ano
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:21   #2471
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Troche mnie tż zirytował, ta jego praca mnie wkurza, nie dość, że kasa marna, wymagania z kosmosu, całe wieczory się uczy, to jeszcze czesto wraca spóźniony. Dziś pojechał do klienta do świnoujścia, przed chwilą smsa mi wyslał, że jednak później będzie, nawet nie wiem o której. Wczoraj tez pisał na którą mam ćwiczenia bo on może się spoźnić. Jeszcze dziś ten jego zakichany angielski i znowu do późnej nocy sama będę. Potem się dziwić, że sam szef się przyznał, że nie lubi zatrudniać tych co rodzinę mają, teraz wiadomo wdaleczgo. Bo tylko osoba bez rodziny za psie pieniądze będzie cały dzien na jego zawołanie.
...
dobrze, ze idziecie do tego kina, daj znac jak podobal Ci sie film

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
"Dziecko w tym wieku zna już około 50-100 słów i potrafi je składać w coraz dłuższe frazy zdaniowe."

A wszystkie formy slow "papa, baba, mama, dada, tata, siiiii" tez sie zaliczaja? Moje dziewczyny tylko takich "slow" uzywaja
!!"
taaa, Stefek zna moze ze 3-4
fajna karteczka

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
ojej to tak jak uu nas....NIEEE jest jedną z ulubionych form odpowiedzi
jutro jade do firmy pisac podanie,ze wracam z wychowawczego napewno sie ucieszą...juz widze ich miny
powodzenia, miej to w nosie jakie beda mieli miny
----------------------------------------------------------
czekam na wiesci od Kropki a tu nic

Araczki, moj Malz ma C,D i E, oprocz tego ma kurs na wozki widlowe, tutaj z B mozna tylko taksowka jezdzic, takimi malymi duze firmy nie jezdza busikami jezdza polskie firmy przewozowe z Polski do Norwegii...aaaaa i jezyk - kreca nochem na angielski, preferuja zdecydowanie norweski, ale znam paru kierowcow, ktorzy tylko angielski znaja
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 20:24   #2472
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Justynko, idź do klubu. Napisałam od Kropki.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:25   #2473
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Witam,
miałam nadzieję, że kropka się odezwała, ale widzę, że nie ma żadnych wieści.
EDIT:doczytałam.
Lecę do klubu.

U mnie nadal bez zmian.Doszedł tylko taki dziwny, metaliczny posmak w ustach.
Czytałam, że babki w ciąży często tak mają. Ja z Brunem tak nie miałam.

Ale wiecie co?
Nie nastawiam się pozytywnie, nie chcę potem przykrości w głowie.
Żyję tym, co zobaczyłam rano.
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:38   #2474
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

hej dziewczynki
Podczytuję Was i chyba załapałam doła...sytuacja Dania i Kropki mną wstrząsnęła..trzymam mocno kciuki za Was oby to były tylko wątpliwości
......................... .
Bydgosiu, Dilayla gratuluję Wam przedszkola ale nam dzieci rosną
Ja szykuję się dopiero na przyszły rok z przedszkolem.Chyba że nie wyrobię przy dwójce wtedy zacznę szukać, szukać...ale nie nastawiam się negatywnie/
U nas czas szybko leci- 37tc, a ja w czarnej dooopie z przygotowaniem sesja mnie zjada czasowo, do tego obowiązki dnia codziennego, hehe i czasu na nic nie zostaje, no chyba że na podjadanie
Pisałyście o Dniu Dziadków i my chyba jakąś laurkę wysmarujemy, dokleimy zdjęcie dziadków z młodym i tyle. Dziadkowie od strony tż zasługują na duuużo więcej, ale chciałabym, żeby był to prezent jak najbardziej od wnuczka, nie od synowej A że jesteśmy w fazie stemplowania, to wykorzystamy to i podstemplujemy laurkę.
No i na topie gadanie, umiemy powiedzieć:
-mama, tata, baba, dziadzio, ciocia, mi (co znaczy Miś lub Michał), banan, dzie (dziękuję), procie(proszę), myju (mycie), mniam (słodycze), pić, dżo ( znaczy george czyli małpka), brum(wiadomo-autko), baja, jula(julka), kotku, kaka(mleko), sisi(siku), jajo, pepo(brzuch), no(s), bri(brwi), cacy, adam, dzidzi, klo (klocki), baj baj, papa (do widzenia) i dużo odgłosów- zwierzątek, traktora, więcej nie pamiętam ale jest tego trochę a zapomniałam, najważniejsze "nie" i "tak" tez czasem można usłyszeć. Oprócz tego dziecko mam grzeczne na razie(tfu).
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:41   #2475
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Czy wasze dzieci wylewaja picie z kubków,bidonów na podłogę? Mnie już moja z tym wnerwia Wie, że źle robi a i tak wylewa
oj tak, Ewcia też tak robi. a często zrobi, a potem mówi "nie nie nie" i kiwa sobie paluchem

rozdanie nienajgorzej, część oficjalna (wręczanie i przemowy) jakieś 45 minut, potem 3 występy zdolnej młodzieży, bo to w auli liceum było. śpiewała między innymi dziewczyna, która odważyła się wystąpić na szkolnym wieczorze talentów i tak wszystkich rozwaliła, że postanowiła spróbować swoich sił w X-factorze. nieoficjalnie powiedziano nam, że przeszła do dalszych etapów. śpiewała Edith Piaf tak, że ciary miałam. będę jej kibicować.

lecę do klubu.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:41   #2476
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
U nas czas szybko leci- 37tc, a ja w czarnej dooopie z przygotowaniem sesja mnie zjada czasowo, do tego obowiązki dnia codziennego, hehe i czasu na nic nie zostaje, no chyba że na podjadanie
Pisałyście o Dniu Dziadków i my chyba jakąś laurkę wysmarujemy, dokleimy zdjęcie dziadków z młodym i tyle. Dziadkowie od strony tż zasługują na duuużo więcej, ale chciałabym, żeby był to prezent jak najbardziej od wnuczka, nie od synowej A że jesteśmy w fazie stemplowania, to wykorzystamy to i podstemplujemy laurkę.
No i na topie gadanie, umiemy powiedzieć:
-mama, tata, baba, dziadzio, ciocia, mi (co znaczy Miś lub Michał), banan, dzie (dziękuję), procie(proszę), myju (mycie), mniam (słodycze), pić, dżo ( znaczy george czyli małpka), brum(wiadomo-autko), baja, jula(julka), kotku, kaka(mleko), sisi(siku), jajo, pepo(brzuch), no(s), bri(brwi), cacy, adam, dzidzi, klo (klocki), baj baj, papa (do widzenia) i dużo odgłosów- zwierzątek, traktora, więcej nie pamiętam ale jest tego trochę a zapomniałam, najważniejsze "nie" i "tak" tez czasem można usłyszeć. Oprócz tego dziecko mam grzeczne na razie(tfu).
dla Bruna,sporo gada.

37tc... ojej,to już"rzut beretem" do porodu.
masz numer telefonu którejś z nas ,żeby zawiadomić nas potem o radosnej nowinie?
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 21:15   #2477
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

kumkura, za gadanie.
Ja pierdziu, Ty zaraz będziesz rodzić Powodzenia

Zepsuł nam się syn Tak nam dowala, że szok. Nasze gadanie po nim spływa. Bunt wieku dojrzewania i tym sposobem mamy w domu dwie zbuntowane istoty dwulatek i czternastolatek.......... .jeszcze trochę i nas z mężem odwiozą do wariatkowa Wszędzie piszą, żeby być cierpliwym, ale szlag człowieka trafia........ileż można gadać to samo
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.

Edytowane przez bydgoszczanka
Czas edycji: 2012-01-18 o 21:16
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 22:05   #2478
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Bydgosiu, jestesmy w klubie.
__________________
Więc teraz serca mam ... trzy
...
I miłość po kres
I radość do łez
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 22:17   #2479
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
kumkura, za gadanie.
Ja pierdziu, Ty zaraz będziesz rodzić Powodzenia

Zepsuł nam się syn Tak nam dowala, że szok. Nasze gadanie po nim spływa. Bunt wieku dojrzewania i tym sposobem mamy w domu dwie zbuntowane istoty dwulatek i czternastolatek.......... .jeszcze trochę i nas z mężem odwiozą do wariatkowa Wszędzie piszą, żeby być cierpliwym, ale szlag człowieka trafia........ileż można gadać to samo
a to się dopiero zaczyna
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 22:31   #2480
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

tu odpisuję na resztę tematów i czekam na decyzję

bydgoś tylko spokojnie trzymam kciuki za jak najmniej buntowniczy okres dorastania

kumkura :gratki: dla Adasia za duży zasób słów
o kurczę to ty już możesz w każdej chwili rodzić

ona no sytuacja z pracą tż-ta nieciekawa, może uda się niedługo zmienić na lepszą trzymam kciuki

a na tym filmie byłam dziś w kinie i mi sie bardzo podobał

kasiax z nocnikiem to myślę, że nic na siłę żeby się nie zraziła

miałam dziś na obiad zupę porową i Wiktor zjadł więcej ode mnie

a z wymiarów to chyba jest najcięższy bo 14 kg ale przy wzroście 87 cm więc BMI niższe niż Tymuś
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 09:15   #2481
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
kumkura, za gadanie.
Ja pierdziu, Ty zaraz będziesz rodzić Powodzenia

Zepsuł nam się syn Tak nam dowala, że szok. Nasze gadanie po nim spływa. Bunt wieku dojrzewania i tym sposobem mamy w domu dwie zbuntowane istoty dwulatek i czternastolatek.......... .jeszcze trochę i nas z mężem odwiozą do wariatkowa Wszędzie piszą, żeby być cierpliwym, ale szlag człowieka trafia........ileż można gadać to samo
Macie jeszcze rękojmię? Albo chociaż gwarancję?

_________________

Nie nadrobię Was, nie mam czasu. Ale dziękuję za wszystkie kciuki i dobre myśli.

Edit.
Widzę, że muszę do klubu... bo się impreza przeniosła.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 21:06   #2482
Papierowka1
Raczkowanie
 
Avatar Papierowka1
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: za mostem
Wiadomości: 125
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

cześć.
widzę że sporo się dzieje. popiszę jutro jak więcej czasu będę miała. Tymon ma albo jakąś alergię albo paciorkowcowe zapalenie skóry jutro idę rano z nim na badania.
szaja prześlij mi proszę jeszcze raz zaproszenie do klubu, maila do wizażu pisałam we wtorek ale odzewu nie ma. szybciej chyba z Tobą załatwię tą sprawę
Papierowka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 18:29   #2483
Magdi555
Rozeznanie
 
Avatar Magdi555
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 682
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Hej Dziewczyny,

czy ktoś tu jeszcze zagląda??? Jakoś tak smutno i pusto się zrobiło
Ja tu obiecałam jednej Koleżance z forum, że będę się częściej udzielać, a tu nie ma nikogo
Wracajcie!!!
Magdi555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 19:00   #2484
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Magi jestesmy w klubie teraz.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 22:11   #2485
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

....ehhhh ja tez chce do klubu...
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 22:26   #2486
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
....ehhhh ja tez chce do klubu...
Przecież jesteś członkiem to wpadaj.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 06:49   #2487
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Magdi nie ma zaproszenia.

Szajka - rzuć jakimś.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 06:56   #2488
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Magdi555 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

czy ktoś tu jeszcze zagląda??? Jakoś tak smutno i pusto się zrobiło
Ja tu obiecałam jednej Koleżance z forum, że będę się częściej udzielać, a tu nie ma nikogo
Wracajcie!!!
Napisz pw do Szaji żeby wysłał Ci zaproszenie do klubu Bo nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 07:41   #2489
Magdi555
Rozeznanie
 
Avatar Magdi555
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 682
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Napisałam do Szaji
Moje Dziecko wstało dzisiaj w takim humorze, że obawiam się, że nas z bloku eksmitują Z jednej strony można to zgonić na odstawienie smoka To już 5 dni Tak się cieszę i mam nadzieję, że nie będzie już o nim wspominał Ale momentami jest tak nieznośny, że prawie się złamałam

Edytowane przez Magdi555
Czas edycji: 2012-01-24 o 07:50
Magdi555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 09:36   #2490
spradka
Raczkowanie
 
Avatar spradka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pod Stolica
Wiadomości: 152
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Napisz pw do Szaji żeby wysłał Ci zaproszenie do klubu Bo nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda
Ja zaglądam, ale to się pewnie nie liczy bo się nie udzielam....
spradka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 08:51:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.