zauroczona w przelożonym - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-05, 11:07   #151
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: zauroczona w przelożonym

Senses Woman dobrze mówi.
swoją drogą, nienawidzę typów, którzy mają narzeczone a zarywają do innych. Nóż mi się otwiera.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 12:13   #152
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: zauroczona w przelożonym

Cytat:
Napisane przez studentka_z_lodzi Pokaż wiadomość
nie chce wyjść na głupka bo tak naprawde do niczego między nami nie doszło... więc nie chce na tym etapie tej rozmowy podejmować

A kiedy bedzię ten etap na rozmowę?Kiedy zaczniecie za sobą sypiać?Kiedy Twoje zauroczenie zmieni się w miłość?
Dziewczyno nie możesz sobie ot tak flirtować z mężczyzną który za pół roku bierze ślub.Senses dobrze Ci radzi,niby żartem wspomnij o jego narzeczonej,jeżeli on zacznie cos krecić to uciekaj jak najdalej.

Btw w swoim prawie 30letnim życiu dwukrotnie odczułam amory kolesi którzy byli w związkach i obydwaj upierali się jacy to oni są nieszczęśliwy w związkach i ojej nic tylko ich do cycusia przytulić.Teksty o zlej kobiecie i koszmarnym związku to chyba arsenał każdego dupka który szuka "odskoczni"
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 13:01   #153
studentka_z_lodzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: zauroczona w przelożonym

najgorzej jest zacząć taką rozmowę... bo to jednak nie jest takie proste jakby się wydawało niestety z jednej strony boje się co on powie... a z drugiej chciałabym wiedzieć jaki on ma stosunek do tego wszystkiego...
studentka_z_lodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 13:08   #154
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: zauroczona w przelożonym

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
to zapytaj go półżartem, po co ci pisze że tęskni skoro ma swoją dziewczynę? jej to nie przeszkadza? taki zażyły kontakt? o to go zapytaj.
Dokładnie o to zapytaj co Senses napisała tak żartem. Swoją drogą to dziwne, że facet ma się hajtać a tu takie akcje..
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 10:08   #155
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: zauroczona w przelożonym

Powiem tak : dla mnie facet,który jest zajęty - nieważne czy to dziewczyna czy narzeczona,ale zarywa do innej jest przegrany.Zwyczajnie...
Nigdy nie wiesz czy przy najmniejszym kryzysie nie zrobi tego samego przy Tobie.
Co innego gdyby zerwał zaręczyny i nawet nie był z Tobą,ale byłby fair wobec swojej narzeczonej.W innym przypadku dla mnie takie zachowanie jak np. w stosunku do Ciebie przedstawia tego faceta w świetle,że szkoda na niego czasu i tyle.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 21:02   #156
studentka_z_lodzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: zauroczona w przelożonym

normalnie też bym tak zrobiła... bo to jest bez sensu... ale teraz jakoś nie umiem
studentka_z_lodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 09:03   #157
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: zauroczona w przelożonym

To się zastanów czy w przyszłości chciałabyś,żeby ktoś Ci tak rogi przystawiał...
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 10:25   #158
studentka_z_lodzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: zauroczona w przelożonym

tłumacze sobie to na zasadzie, że gdyby ją naprawde kochał to by tak nie robił...
Wiem, że nie robi dobrze, ale znam jeden przypadek gdzie chłopak rozstał się z żoną dla innej i są oboje teraz baaardzo szczęśliwi.
Może to w jego przypadku nie jest to? Sama nie wiem, staram się poprostu jakoś wytłumaczyć jego zachowanie, bo przeciez z czegoś to się bierze prawda??
studentka_z_lodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 10:51   #159
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: zauroczona w przelożonym

Cytat:
Napisane przez studentka_z_lodzi Pokaż wiadomość
tłumacze sobie to na zasadzie, że gdyby ją naprawde kochał to by tak nie robił...
nawet jesli to nie tłumacz sobie tak, dla swojego dobra, bo w ten sposób robisz sobie nadzieję na cos czego sama nie jestes pewna
Cytat:
Napisane przez studentka_z_lodzi Pokaż wiadomość
Wiem, że nie robi dobrze, ale znam jeden przypadek gdzie chłopak rozstał się z żoną dla innej i są oboje teraz baaardzo szczęśliwi.
Może to w jego przypadku nie jest to? Sama nie wiem, staram się poprostu jakoś wytłumaczyć jego zachowanie, bo przeciez z czegoś to się bierze prawda??
nawet jeśli masz sytuację z życia wziętą to jednak lepiej żebyś nabrała zdrowego dystansu, póki co widać że się miotasz bo facet cię zakręcił, ale póki sytuacja się nie wyprostuje w jakąkolwiek stronę to nie wchodź w to, nie pisz smsów, ucinaj w zarodku wszystko co by mogło spowodować twoje zaangażowanie w tę znajomość...
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 11:44   #160
studentka_z_lodzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: zauroczona w przelożonym

tylko że ja sie chyba zauroczyłam... i to porządnie
studentka_z_lodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 09:52   #161
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: zauroczona w przelożonym

Jestem ciekawa jak dalej potoczyła sie ta historia? Nadal utrzymujesz z Nim kontakt? Pozdrawiam
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 20:41   #162
studentka_z_lodzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: zauroczona w przelożonym

Pewnie zostanę skrytykowana ale... tak utrzymujemy kontakt, codziennie rozmawiamy, często smsujemy i czasem się widujemy... i nie jest to czysto kumpelskie bo chemia jaka była taka jest, dalej żartujemy tylko teraz to jest bardziej naturalne, bez żadnych stresów itp. co będzie dalej? nie mam bladego pojęcia. Myślę o tym co jest teraz, że dobrze się rozumiemy, że lubię przebywać w jego towarzystwie, lubię jego uśmiech i oczy... i na razie niech tak będzie
studentka_z_lodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:51   #163
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: zauroczona w przelożonym

Cytat:
Napisane przez studentka_z_lodzi Pokaż wiadomość
Pewnie zostanę skrytykowana ale... tak utrzymujemy kontakt, codziennie rozmawiamy, często smsujemy i czasem się widujemy... i nie jest to czysto kumpelskie bo chemia jaka była taka jest, dalej żartujemy tylko teraz to jest bardziej naturalne, bez żadnych stresów itp. co będzie dalej? nie mam bladego pojęcia. Myślę o tym co jest teraz, że dobrze się rozumiemy, że lubię przebywać w jego towarzystwie, lubię jego uśmiech i oczy... i na razie niech tak będzie
hmmm.. cóż tu powiedzieć... ale... dokąd tak będzie? Aż ci powie: "słuchaj, za tydzień mam ślub..." Co wtedy zrobisz? Też będziecie smsować, podtrzymywać chemię ale w imię czego? Angażujesz się w znajomość w której iskrzy ale nie widzisz że rzeczywistość jest inna? Nie lepiej wywalić kawę na ławę i naprawdę, zupełnie naturalnie rozpocząć budowę być może czegoś solidniejszego? Nie razi cię to że on ma dziewczynę i wg plotek (a w każdej plotce jest ziarno prawdy, zresztą z tego co pamiętam on zmieszał się jak usłyszałaś o jego związku, dokąd chciał to ukrywać?) bierze z nią ślub?

Zresztą zrobisz jak uważasz, życzę dobrych i pomyślnych wyborów
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:54   #164
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: zauroczona w przelożonym

Cytat:
Napisane przez studentka_z_lodzi Pokaż wiadomość
Pewnie zostanę skrytykowana ale... tak utrzymujemy kontakt, codziennie rozmawiamy, często smsujemy i czasem się widujemy... i nie jest to czysto kumpelskie bo chemia jaka była taka jest, dalej żartujemy tylko teraz to jest bardziej naturalne, bez żadnych stresów itp. co będzie dalej? nie mam bladego pojęcia. Myślę o tym co jest teraz, że dobrze się rozumiemy, że lubię przebywać w jego towarzystwie, lubię jego uśmiech i oczy... i na razie niech tak będzie

no powiem Ci, ze jestem w szoku po tym co przeczytalam, myslalam, ze bedziesz madrzejsza...
czyli, ze co "karpe diem"? a to, ze ma narzeczona kompletnie Cie nie interesuje bo "lubisz jego usmiech i oczy"
"nie jest to czystko kumpelskie" czyli, ze co? posunelas sie z nim dalej niz tylko potajemne spotkania, smsy i rozmowy wiedzac, ze ma kobiete, z ktora sie zeni?
__________________

Edytowane przez Caroline1920
Czas edycji: 2012-01-18 o 21:16
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 21:06   #165
Onetta
Raczkowanie
 
Avatar Onetta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 328
Dot.: zauroczona w przelożonym

Cytat:
Napisane przez studentka_z_lodzi Pokaż wiadomość
Pewnie zostanę skrytykowana ale... tak utrzymujemy kontakt, codziennie rozmawiamy, często smsujemy i czasem się widujemy... i nie jest to czysto kumpelskie bo chemia jaka była taka jest, dalej żartujemy tylko teraz to jest bardziej naturalne, bez żadnych stresów itp. co będzie dalej? nie mam bladego pojęcia. Myślę o tym co jest teraz, że dobrze się rozumiemy, że lubię przebywać w jego towarzystwie, lubię jego uśmiech i oczy... i na razie niech tak będzie
Historia była całkiem sympatyczna do momentu, w którym dowiedziałaś się, że facet jest w związku.
W tym momencie spostrzeżenie mam jedno- zachowujesz się egoistycznie.
Swoją drogą, boisz się postawić ultimatum- że znajomość będzie się rozwijała, tylko jeśli zakończy poprzedni związek? Czego się obawiasz, skoro to nic poważnego (w końcu spędzacie razem czas, odpisuje Ci na smsy, uśmiecha się itp.).
:/
__________________

Onetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 21:19   #166
studentka_z_lodzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: zauroczona w przelożonym

W żaden sposób nie odczuwam że z nią jest więc może dlatego tak robię - nie wiem. Do niczego nie doszło - tylko się widujemy i rozmawiamy - w pracy i poza. Miałam wyrzuty sumienia bo ona gdzieś tam jest i jest mi jej szkoda... ale kurde! ja nie zachowuje się wobec nikogo nie w porządku. Gdyby był z nią szczęśliwy taka sytuacja nie miałaby miejsca... narazie nie chcę podejmować żadnej decyzji - co ma być to będzie
studentka_z_lodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 21:46   #167
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: zauroczona w przelożonym

Cytat:
Napisane przez studentka_z_lodzi Pokaż wiadomość
W żaden sposób nie odczuwam że z nią jest więc może dlatego tak robię - nie wiem. Do niczego nie doszło - tylko się widujemy i rozmawiamy - w pracy i poza. Miałam wyrzuty sumienia bo ona gdzieś tam jest i jest mi jej szkoda... ale kurde! ja nie zachowuje się wobec nikogo nie w porządku. Gdyby był z nią szczęśliwy taka sytuacja nie miałaby miejsca... narazie nie chcę podejmować żadnej decyzji - co ma być to będzie

aha no tak, biedny nieszczesliwy misiu szuka pocieszenia, impulsu do zostawienia tej zlej, okropnej narzeczonej
czyli ani troche nie rusza Cie jakim ten facet jest bucem, ma narzeczona z ktora planuje slub a ugania sie za inna laska (Toba)... jesli tak to ja nie mam wiecej pytan po prostu, w swietnych facetach gustujesz...
Ty niby wobec nikogo nie jestes nie w porzadku, a wobec samej siebie? masz zasady jakies? nie wiesz, ze zajetych facetow sie nie rusza nawet jak oni sami chca byc ruszani? malo to porzadnych, wolnych facetow, czy kobitki zawsze musza gustowac w zdradliwych, klamliwych bucach? dreszczyk emocji lubia czy co bo juz nie ogarniam...
__________________

Edytowane przez Caroline1920
Czas edycji: 2012-01-18 o 21:47
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 14:19   #168
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: zauroczona w przelożonym

Zle o nim swiadczy fakt,ze ma narzeczona ,a na boku spotyka sie z Toba. Ja nie moglabym spotykac sie z takim facetem,jest nielojalny wobec narzeczonej,wiec jesli nawet by ja zostawil to dla Ciebie tez taki bedzie predzej czy pozniej...Tacy ludzie sie niestety nie zmieniaja. Wiem bo sama przeszlam przez cos takiego. Tyle,ze to ja bylam ta zdradzana.
Przemysl kilka razy zanim zrobisz cos wiecej.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 17:44   #169
studentka_z_lodzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: zauroczona w przelożonym

Fizycznie między nami do niczego nie doszło więc nikt nikogo nie zdradza - i znając mnie - zapewne nie dojdzie. Niestety ale często jest że ciągnie do tych "złych" facetów - nie wierze jak powiecie że nie. A on niestety ma w sobie to COŚ...
Nie jest to fajna i extra wymarzona sytuacja, ale dlaczego mam całkowicie uciekać od tej znajomości? Skoro do niczego między nami nie doszło a super się dogadujemy to moooże zostaniemy kiedyś przyjaciółmi - jak nie będzie tej chemii

studentka_z_lodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 17:59   #170
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: zauroczona w przelożonym

Cytat:
Napisane przez studentka_z_lodzi Pokaż wiadomość
W żaden sposób nie odczuwam że z nią jest więc może dlatego tak robię - nie wiem. Do niczego nie doszło - tylko się widujemy i rozmawiamy - w pracy i poza. Miałam wyrzuty sumienia bo ona gdzieś tam jest i jest mi jej szkoda... ale kurde! ja nie zachowuje się wobec nikogo nie w porządku. Gdyby był z nią szczęśliwy taka sytuacja nie miałaby miejsca... narazie nie chcę podejmować żadnej decyzji - co ma być to będzie
Bzdura. Zachowujesz się. Wobec siebie. Robisz sobie krzywdę tłumacząc sobie, że gdyby był z nią szczęśliwy to by tego nie robił. Nie prawda. Gdyby był z nią nieszczęśliwy to by z nią zerwał. Tymczasem nadal jest ze swoją dziewczyną a Ty jesteś miłym urozmaiceniem czasu, głupiutką naiwną (nie gniewaj się proszę za to określenie), dowartościowaniem jego ego i pewnie potencjalną kochanką.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:07   #171
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: zauroczona w przelożonym

Cytat:
Napisane przez studentka_z_lodzi Pokaż wiadomość
W żaden sposób nie odczuwam że z nią jest więc może dlatego tak robię - nie wiem. Do niczego nie doszło - tylko się widujemy i rozmawiamy - w pracy i poza. Miałam wyrzuty sumienia bo ona gdzieś tam jest i jest mi jej szkoda... ale kurde! ja nie zachowuje się wobec nikogo nie w porządku. Gdyby był z nią szczęśliwy taka sytuacja nie miałaby miejsca... narazie nie chcę podejmować żadnej decyzji - co ma być to będzie
- prawda, jak wszystko można sobie wytłumaczyć?

Cytat:
ie. Niestety ale często jest że ciągnie do tych "złych" facetów - nie wierze jak powiecie że nie. A on niestety ma w sobie to COŚ...
- no właśnie, że powiem, że nie; tzw. źli faceci działali na mnie z reguły odstręczająco.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2012-01-19 o 19:10
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:19   #172
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: zauroczona w przelożonym

kurcze, taka fajna historia, trzymałam kciuki jak szalona, a tu takie coś...

Autorko, być może nie widzisz żadnych przeciwwskazań, by kontynuować tę znajomość, ale zastanów się: nie sądzisz, że spotykając się z tym moralnie dość nieciekawym Panem, zamykasz się na inne znajomości, inne możliwości poznania ciekawych facetów? mogę się założyć, że chwilowo to On wypełnia Ci tę... jak by to określić... męską pustkę w życiu, przez co możesz się nawet nie skapnąć, jak sprzed nosa zniknie Ci jakiś fajny facet, który nie ma dziewczyny czy innej narzeczonej.

on ma dziewczynę przecież, może nawet narzeczoną, może niedługo wezmą ślub. a Ty dalej będziesz żywiła do niego jakieś ciepłe uczucia (o ile nie cieplejsze, bo z czasem możesz się zakochać). przecież nie traktujesz go jak zwykłego kolegę. po co Ci to?
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:34   #173
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: zauroczona w przelożonym

Cytat:
Napisane przez studentka_z_lodzi Pokaż wiadomość
Pewnie zostanę skrytykowana ale... tak utrzymujemy kontakt, codziennie rozmawiamy, często smsujemy i czasem się widujemy... i nie jest to czysto kumpelskie bo chemia jaka była taka jest, dalej żartujemy tylko teraz to jest bardziej naturalne, bez żadnych stresów itp. co będzie dalej? nie mam bladego pojęcia. Myślę o tym co jest teraz, że dobrze się rozumiemy, że lubię przebywać w jego towarzystwie, lubię jego uśmiech i oczy... i na razie niech tak będzie
Myślałam,że jesteś rozsądna....


Cytat:
Napisane przez studentka_z_lodzi Pokaż wiadomość
Fizycznie między nami do niczego nie doszło więc nikt nikogo nie zdradza - i znając mnie - zapewne nie dojdzie. Niestety ale często jest że ciągnie do tych "złych" facetów - nie wierze jak powiecie że nie. A on niestety ma w sobie to COŚ...
Nie jest to fajna i extra wymarzona sytuacja, ale dlaczego mam całkowicie uciekać od tej znajomości? Skoro do niczego między nami nie doszło a super się dogadujemy to moooże zostaniemy kiedyś przyjaciółmi - jak nie będzie tej chemii

Nie wiem,ja od tych ''złych'' uciekam
Dojdzie,zaciągnie Ciebie do łóżka prędzej niż Ci się wydaje.Już widać,że polecisz,a gadasz tak,bo po prostu jeszcze nie było takiej sytuacji.A jak dojdzie wątpię,że tutaj się do tego przyznasz.
Obecnie tańczysz jak on zagra.
__________________




Edytowane przez platekrozy
Czas edycji: 2012-01-19 o 18:35
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 19:01   #174
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: zauroczona w przelożonym

Cytat:
Napisane przez studentka_z_lodzi Pokaż wiadomość
Fizycznie między nami do niczego nie doszło więc nikt nikogo nie zdradza - i znając mnie - zapewne nie dojdzie. Niestety ale często jest że ciągnie do tych "złych" facetów - nie wierze jak powiecie że nie. A on niestety ma w sobie to COŚ...
Nie jest to fajna i extra wymarzona sytuacja, ale dlaczego mam całkowicie uciekać od tej znajomości? Skoro do niczego między nami nie doszło a super się dogadujemy to moooże zostaniemy kiedyś przyjaciółmi - jak nie będzie tej chemii

Otóż kochana, chemia będzie zawsze, chemia ot tak nie mija, wierz mi. Tak samo nie liczyłabym na relację przyjacielską, bo zawsze was będzie ciągnęło do siebie.
Nie krytykuję cię, bo widzę że i tak sporo rzeczy potrafisz sobie wytłumaczyć, ale zadaj sobie podstawowe pytanie: dokąd tak będzie?
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 19:10   #175
studentka_z_lodzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: zauroczona w przelożonym

Znam się na tyle że wiem że do spraw łóżkowych nie dojdzie jeśli będzie zajęty.
A po co mi to? Może dlatego żeby żyć chwilą - nie wiem. Nie potrafie na to pytanie odpowiedzieć. Może po to żeby mieć troche radości z kontaktów damsko-męskich, bo jak się z nim widzę nie myślę o niczym innym i jest mi dobrze. Jest to chyba pierwszy facet od mojego rozstania po bardzo długim związku, w którego towarzystwie tak rewelacyjnie się czuje. Napewno wiem że nie chce się zaangażować teraz(o ile już to się nie stało w jakim stopniu...) bo to byłoby bez sensu.
Jest mi z jednej strony szkoda tej dziewczyny bo nie chciałabym żeby tak mój facet się zachowywał. Miałam wyrzuty sumienia ale po rozmowie z pewna osobą stwierdziłam, że to on je powinien mieć a nie ja... Nawet jeśli by się z nią rozstał bałabym się, że mi kiedyś zrobi to samo - to napewno. Ale nie ma pewności że tak by robił, że się nie zmieni.
Może i jetem naiwna dlatego bo uważam że ludzie się mogą zmienić, ale w to po prostu wierze
studentka_z_lodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 19:44   #176
niebieski_fikus
Przyczajenie
 
Avatar niebieski_fikus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 23
Dot.: zauroczona w przelożonym

Przeczytałam caluśki wątek i dlatego zadam podchwytliwe pytanie autorko wątku, gdyby teraz na horyzoncie pojawił się jakiś interesujący WOLNY facet -to którego byś wybrała? wolnego czy "kolegę" nie-wolnego?

chodzi mi o to, czy potrafisz jeszcze zauważyć innych facetów w okół siebie, czy już tak bardzo Cię to zauroczenie wciągnęło.
__________________


kosmetyczne odchudzanie

Edytowane przez niebieski_fikus
Czas edycji: 2012-01-19 o 19:52 Powód: dopisek
niebieski_fikus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 19:50   #177
Amosia
Raczkowanie
 
Avatar Amosia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: zauroczona w przelożonym

Kobieto jesteś po prostu żałosna. Wymyślasz jakieś głupie teorie na tlumaczenie siebie i tego chłopaka aby nadać jakiś głębszy sens temu, że po prostu siebie pożądacie. Nie masz w sobie podstawowych zasad moralnych ani żadnej empatii (nie obchodzi Cię jaką krzywdę wyrządzasz narzeczonej tego chłopaka). Gdyby jemu na Tobie zależalo to zerwałby ze swoją narzeczoną. Ale skoro może zabawiać się Tobą i liczyć na jakieś urozmaicenie czasu w pracy i poza nią to sobie korzysta... Jesteś niesamowitą egoistką
__________________
19.05.2012
Lenka- 26.01.2014
Amosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 20:14   #178
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: zauroczona w przelożonym

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
hmmm.. cóż tu powiedzieć... ale... dokąd tak będzie? Aż ci powie: "słuchaj, za tydzień mam ślub..."
I za pół roku przeczytamy watek"on jednak się żeni a mój świat się zawalił"
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 23:02   #179
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: zauroczona w przelożonym

trzymałamkciuki, do czasu az nie wyszla sprawa z narzeczoną.
Oboje zachowujecie się żałośnie.
Nie wiem, jak sumienie pozwala Ci spać spokojnie.

Mnie ciągnie do niegrzecznych, ale BEZ DZIEWCZYN czy narzeczonych.

więc się opamiętaj! i utnij tę do niczego nieprowadzącą znajomość.

Ciekawe, jak byś się czula na miejscu tej jego bidnej narzeczonej, jak byś się dowiedziała.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 04:05   #180
Viola16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 58
GG do Viola16
Dot.: zauroczona w przelożonym

kurcze! ja po jednym wieczorze flirtowania z facetem, który miał narzeczoną (dowiedziałam się dopiero po fakcie) miałam wyrzuty sumienia, ze przyczyniłam się do tego, że koleś jest wobec niej nie w porządku. Mimo, że byłam nieświadoma tego. Jejku... zauroczenie zauroczeniem, ale jakaś moralność zawsze musi mieć miejsce. Serio nie widzisz, że to nie fair? i co to za głupia wymówka, że gdyby był szczęśliwy z nią, to by tego nie robił. To usprawiedliwienie, że można tak postępować? Czyli co? jakby Twój facet tak się zachowywał, to też byś powiedziała, no cóż, widocznie nie był ze mną szczęśliwy? Wybacz, że się unoszę, ale nie rozumiem tego...
Viola16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.